Kahve Falında Bumerang Görmek

Kahve Falında Bumerang Görmek
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.941 kez okundu.

Kahve falında bumerang görmek, yaptığınız işlerde hep başa döndüğünüzün ve bu şekilde fazla yol kastedemeyeceğinizi ifade eder. Bumerang attığınızda size geri gelmesi ile bilinir. O yüzden sizde hayatınızda bir döngü yaşadığınız ve ne yaparsanız yapın bunun içinden çıkamayıp hayatı bir tekrar gibi yaşadığınızın göstergesidir. Eğer korkularınızla yüzleşmez ve kendinize güvenmeyi sağlayamazsanız hayatınızda size korkularınızın gerçekleşmesi için gerekeni yapacaktır. Uzun zamandan beri ilişkinizde yaşadığınız bu döngüden dolayı kendinizle bir hesaplaşma içine girdiğinizden bazı şeyleri fark etmenize rağmen değişime direniyorsunuz.

Zorluklardan sonra kavuşulacak rahat, huzura, bolluk ve berekete yorumlanır. Yaptıklarının karşılığını bir şekilde alma zamanı geldiği ve uzun zamandır beklediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Bumerang eğer aydınlık bir ortamda ise beklenen gün gelmiş ve siz emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz veya almaya başlayacaksınız demektir. Fakat karanlık ve fincanın alt kısmında ise o zaman bir müddet daha azmedip sabırlı davranmanız gerektiği ve mutlaka hakkettiğiniz maddi manevi kazançlarınızın oluşacağını gösterir. Ayrıca önüne geçen biri varsa hayatınızda sizin yükselmenizi bir yerlere gelmenizi çekemeyen kişilerin varlığını ve bu kişinin çevrenizden biri olduğunu dikkat etmeniz gerektiğini ifade eder.

Evinizin bazı bölümlerinde köklü değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve bu konuda büyük oğlunuzdan yardım isteyeceksiniz. Baba oğul çok iyi bir iş çıkaracağınız kesin ama tadilat sırasında dikkatli olmanız gerekiyor. Görünmez bir kaza yüzünden 1-2 gün elinizi kullanamayabilirsiniz. Eşinizin fikrini almadığınız konular biraz başınızı ağrıtabilir. İş yerinizde her şey yolunda gidiyor fakat kendinizi yorgun hissetmeniz fazladan izin kullanmanıza neden olacak.

Uzaklardan gelecek olan bir habere işarettir ve bu haber belki de çok uzak değildir. Sizin iş yerinizden gelecek bir terfi de olabilir ancak mutlaka sevineceğiniz bir haber olacaktır. İyiye yorumlanacak bir durumdur. Hayatınızdaki insanla çok güzel ilişkiler yaşayacak onunla mutlu günler geçireceksiniz. Ayrıca eğer devam eden bir davanız ya da görmekte olduğunuz tanık olduğunuz nahoş bir durum varsa bu mutlaka sizin lehinize sonuçlanacaktır. Ekonomik bakımdan hayatınızda yaşadığınız bazı sıkıntılar canınızı sıkacak düzeye geldiyse bunlardan kurtulmanın işaretidir. Sağlığınızın maşallahı var yaşadığınız küçük pürüzler olabilir ancak bunlar aşılamayacak cinsten değil ufak tefek kontrollerle atlatabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git