Kahve Falında Bumerang Görmek

15.06.2020
Kahve Falında Bumerang Görmek

Kahve falında bumerang görmek, fal sahibinin geçmişte yaptığı hataları telafi edeceği bir fırsat ile karşılaşacağı ve yaşadığı sorunları kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturacağı anlamına gelir. Kişinin beklediği haberi alacağına ve geçmişi bir kenara bırakarak mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aradığınız aşkı bulacağınıza, kalbinizde her ne var ise gerçekleşeceğine işaret eder. Durağan giden aşk hayatınızın hareketleneceğine, karşınıza sizi anlayan, sizi seven bir kişinin çıkacağına ve uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza tabir edilir. Hayatınızdaki kişinin size yapacağı sürprize işaret eder. Bu sürpriz karşısında mutluluk gözyaşlarınızı tutamayacağınıza tabir edilir. Bu sürpriz ya bir tektaş yada evlilik teklifi olarak yorumlanır. Eşiniz ile bir tatile çıkacağınıza işaret eder. Bu çıktığınız tatil sayesinde aranızdaki sönen aşkın alevleneceğine, eski heyecana kavuşacağınıza delalet eder.

Çok mutlu, huzurlu bir evliliğiniz olacağına işaret eder. Partneriniz ile kısa zaman içerisinde evlilik birliğine ilk adımı atacağınıza yorumlanır. Evlilik hayatınızda var olan sıkıntıların nihayet son bulacağına, eşiniz ile aranızdaki bağın, sevginin daha da güçleneceğine tabir edilir. Yakın zamanda bir yakınınız aracılığı ile biri ile tanışacağınıza işaret eder. Tanıştığınız bu kişiye karşı başta önyargılarınız olsa da, duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınıza delalet eder. Karşılıklı bolca vakit geçireceğinize ve güzel uzun soluklu bir ilişkiye başlayacağınıza yorumlanır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan rahatlama, feraha kavuşma anlamına gelir. Kaybettiğiniz serveti geri kazanmaya yorumlanır. Herkese çabuk güvenen yapınız yüzünden bir çok şeyinizi kaybettiğinize fakat artık bolluk bereket içinde yaşayacağınıza işaret eder. Verdiğiniz bir borcun üstünden çok geçmiş ve artık beklemeyi bıraktığınıza fakat bu borcu üç vakte kadar alarak rahat bir nefes alacağınıza tabir edilir. Yeni aldığınız bir arabaya, bu araba ile kendinizi daha öz güvenli hissedeceğinize yorumlanır.

Yakınınızdan kalacak olan yüklü miktarda mirasa delalet eder. Kalan miras sayesinde hayallerinizdeki gibi bir ev alacağınıza, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işaret eder. Çevrenizden bir kişinin sizden yardım isteyeceğine, hiç düşünmeden bu kişiye yardım edeceğinize tabir edilir. Artık yapacağınız harcamalarda kısıtlamak zorunda kalmayacağınıza delalet eder. Elinize geçecek yüklü miktarda paraya, bu para ile yeni bir yatırım yapmaya işaret eder. Yaptığınız yatırım ile geleceğinizi garanti altına alacağınıza yorumlanır. Birtakım zorluklar var gibi gözüksede, bu zorlukları kolaylıkla aşacağınıza ve istediğiniz lüks yaşama kavuşacağınıza delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde var olan birtakım sıkıntılara ve bu sıkıntıları çözmek için atacağınız adımlara yorumlanır. Sizin adım atmanız ile beraber ailedeki kişilerde adım atacak ve bütün sorunları çözeceğiniz anlamına gelir. Yeniliklerin olacağına, hayatınızda birçok şeyi değiştirerek, fazlalıklardan kurtulacağınıza işaret eder. Çok sevdiğiniz bir yakınınızdan bebek müjdesi alacağınıza ve bu haberle çok sevineceğinize delalet eder. Çocuklarına çok bağlı bir anne olduğunuza, onları hayatınızın merkezi yaptığınıza işaret eder.

Bu aralar onlar için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza ve onların mutluluğu ile çok mutlu olacağınıza delalet eder. Herkes tarafından çok sevilen bir kişi olduğunuza ve hep hatırlanarak arandığınıza yorumlanır. Hane içine gelecek olan sürpriz misafire tabir edilir. Habersiz gelen bu kişinin haneye hayırlı haberler getireceğine, hanede büyük sevinç yaşanacağına işaret eder.

Yeni arkadaş edinme ve daha çok sosyalleşme anlamına gelir. Yeni bir ortama girerek, çevrenizi genişleteceğinize bu ortamda çok sevileceğinize yorumlanır. Arkadaşlarınızdan birinin büyük bir sırrına ortak olarak, o kişinin yükünü hafifleteceğinize tabir eder. Uzaktan gelecek olan akrabaya ve bu akrabanın getirdiği hayırlı haberlere işaret eder. Ailenizin size yapacağı sürpriz doğum günü partisine işaret eder. Bu partide çok eğleneceğinize, ne kadar çok seveniniz olduğunu anlayacağınıza tabir edilir. Arkadaşlarınız ile beraber çıkacağınız seyahate işaret eder. Çıktığınız seyahatte bol bol gezeceğinize, kendinizi özgür ve rahatlamış hissedeceğinize tabir edilir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Bu aralar canınız biraz fazla sıkılmış olsada yeni dönemde her şey sizin için daha güzel olacağı anlamına gelmektedir. Yeni bir iş arayışı içerisindeyseniz kısa zaman içerisinde size gelecek olan iyi bir iş fırsatının olacağına işaret eder. Bu işin size hem maddi hemde başarı getireceği anlamına gelmektedir. Hali hazırda çalıştığınız bir işiniz var ise bu işten ayrılarak daha iyi bir işe gireceğinize yorumlanır. İş hayatınızda bir takım canınızı sıkan konuların, aslında hiçte önemli olmadığını anlayacağınıza işaret eder. Bazı şeyleri gözünüzde fazla büyüttüğünüze aslında ne kadar şanslı bir kişi olduğunuza yorumlanır. Maddi açıdan daha çok para kazanacağınıza, terfi etmeye işaret eder. Herkesin sizi parmakla göstereceği işler başarmaya yorumlanır.

Çok başarılı olduğunuza, iş yerinde başarılı olduğunuz için sizi kıskanan kişilerin olduğuna tabir edilir. Bu kıskançlığın sizin işinizde daha da iyi olmanızı sağladığına yorumlanır. Yöneticileriniz tarafından büyük ilgi gördüğünüze, yaptığınız her işte başarılı olduğunuza işaret eder. Okul hayatında yeni bir projeye başlayacağınıza bu projede çok güzel bir iş başaracağınıza işaret eder. Başardığınız proje sayesinde hem aile içinde hemde okul hayatında herkesi gururlandıracağınıza yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Sağlığınıza artık daha fazla dikkat edeceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Kötü alışkanlıkları bırakacağınıza işaret eder. Kısa bir sürede tüm kötü alışkanlıklardan kurtularak, daha sağlıklı yaşayacağınıza, kendinizi daha iyi hissedeceğinize delalet eder. Bu ara biraz spora merak saracağınıza, sporun sağlığınıza çok iyi geleceğine yorumlanır. Çok sağlıklı olduğunuza işaret eder. Sağlığınızın kıymetini bildiğinize ve hayatınızda sağlıklı yaşamaya endekslediğinize yorumlanır.

Hane içinde hasta olan bir yakınınızın iyileşerek, eski sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Aynı zamanda yakın bir tanıdığınız hamile olduğuna, hamileliğinin ilk üç ayının biraz zor fakat sonrasının çok güzel ve sağlıklı geçeceğine işaret eder. Bu aralar biraz hava değişiminden etkilenmiş olduğunuza fakat daha sağlıklı bir döneme girerek, kendinizi daha zinde hissedeceğinize tabir edilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.