Kahve Falında Araba Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Araba Görmek

Kahve falında araba görmek, fal sahibinin eline geçecek olan imkan ve fırsatlar anlamına gelir. Kişinin atacağı adımlara çok dikkat etmesi gerektiğine ve kısa zamanda gücünü toplayarak içerisinde bulunduğu karanlığı aydınlatarak görmediğini göreceğine işaret eder. Engellerin kalkması ve ferahlık demektir.

Aşk Yorumu

Kısa süre içerisinde tartışarak ayrıldığınız ama unutamadığınız sevgiliniz ile tekrar birleşeceğiniz anlamına gelmektedir. Hatanın kendinizde olduğunu anlayarak özür dileyecek, sizi çok seven sevgiliniz de özrünüze olumlu yanıt verecektir. Ufak tefek sorunlar yaşansa da birbirinize olan aşkınız bu tartışmaların üstesinden gelecektir.

Yakında bir nikah olacağa işaret eder. Partneriniz ile uzun bir birlikteliğin ardından bu ilişkiyi nikah ile taçlandıracaksınız. Zaten beklediğiniz bir adım olacağı için sizi bu adım şaşırtmayacak fakat evlilik teklifi çok şatafatlı ve bol sürprizli olacaktır. Mutluluktan havalara uçacak evet demeyi bile unutacaksınız.

Evliliğiniz cicim ayları geri kalmış. Ama siz hep evliliğin bu şekilde gitmesini istiyorsunuz. İlk zamanlardaki heyecan ve sevginin bittiğini düşünüyor kendinizi üzüyorsunuz. Ama üzülmeyin, eşiniz ile kısa süre içerisinde bir tatile çıkacaksınız. Aşk tazeleyecek, heyecan dolu yeni bir döneme gireceksiniz.

Arkadaş ortamında yeni biri ile tanışacaksınız. Başta bu kişi ile sevgili olacağınız aklınıza bile gelmese de kişinin size karşı olan yaklaşımı, sizi etkileyecek. Her gün görüşecek her gün telefonda hoş sohbetler yapacaksınız. Güzel bir birlikteliğe başlayarak, bu birlikteliği cümle aleme duyuracaksınız. Çok mutlu ve çok aşık olacağınız günler sizi bekliyor.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kısa zaman içerisinde büyük paralar elde edeceğinize işaret eder. Yaptığınız çalışmalar sonucunda tahmin edemeyeceğinizden fazla kazancınız olacak. Bu kazanç sayesinde istediğiniz her kapıyı açacak, istediğiniz her yatırımı yapacaksınız. Bereketli bir döneme gireceksiniz.

Fazladan harcamalar yaparak, kendi kendinizi sıkıntıya sokmuşsunuz. Gelecek planları yaparken kendinizi bir çıkmaz da bulmuşsunuz. Ama üzülmeyin yakın bir akrabanız size el uzatacak. Bu kişinin çocuğu yok ve tüm mal varlığını size bırakacak. Siz bu durum karşısında çok sevinecek ve tüm sıkıntılarınızı gidereceksiniz.

Bolluk ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Verdiğiniz bir borcu geri alacak, yeni girdiğiniz işten de yüklü miktar da maaş alacaksınız. Bu gelirler sayesinde kendinize yeni bir araba alacak, tüm sıkıntılarınızı atacaksınız. Para parayı çeker misali bu dönem işleriniz açılacak ve çok büyük paralar kazanarak, geleceğe yatırım yapacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yeni bir seyahate çıkacağınız anlamına gelmektedir. Çıkmış olduğunuz bu seyahatte yeni insanlarla tanışacak, güzel arkadaşlıklar kuracaksınız. Aslında çok eğleneceğinizi düşünmeden çıktığınız bu seyahatte çok eğlenecek, yeni kurduğunuz arkadaşlarınız ile tatilin keyfini çıkaracaksınız. Bu seyahat sizin tüm yorgunluğunuzu atmanızı sağlayarak, yeni ve huzurlu bir döneme girmenize yardımcı olacak.

Ailenle uzun zamandır vakit geçirmediğin için ailen sana karşı biraz sitemkar yaklaşıyor olabilir. İş hayatındaki yoğunluğun buna sebep olması nedeniyle size pek bir şey demeseler de sizde bu durumu hissediyorsunuz. Yakın zamanda ailenizi güzel bir akşam yemeğine çıkaracak, keyifli vakit geçireceksiniz. Bu yemek ailenize de size de çok iyi gelecek.

Kardeşlerinden birinin senin yardımına ihtiyacı olabilir. Zor bir dönemden geçen kardeşine maddi manevi destek sağlayarak onun rahatlamasını sağlayacaksın. Kardeşine çok düşkünsün, ona asla kıyamıyorsun. Ama onun büyüdüğünü kabullenmesini sağlayıp artık kendi işlerini halledebilir hale geldiğini fark ettirmen senin açından da iyi olacaktır. Ufak tefek sıkıntıları geride bırakacak, kardeşinin huzurunu sağlayacaksın.

Hane içerisinde birinin hamile olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişi hamileliğini şimdilik gizliyor, bu da geçmişten kalan ‘aman 3 ay dolmadan söyleme nazar değer’ şeklindeki yorumlardan kaynaklanıyor. Bu kişi kısa zaman içerisinde size sürpriz yaparak hamile olduğunu söyleyecek, ve hane içerisinde büyük bir sevince neden olacaktır. El bebek gül bebek bakılarak, güzel bir hamilelik geçirecektir.

Sizin çevrenizde sizi çekemeyen ve her fırsatta dedikodunuzu yapan insanların varlığına işaret eder. Siz bu insanların kim olduğunu biliyorsunuz ama uğraşmaya değmeyeceklerini düşündüğünüz için asla kolunuzu bile kıpırdatmıyorsunuz. Sizin yerinize bir yakınınız o kişilere hadlerini bildirecek ve sizde bu durumu uzaktan gülerek izleyeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ortamında çok sevilen ve saygı duyulan birisiniz. Bu da iş ortamında daha rahat çalışmanıza olanak sağlıyor. İşteki başarıların seni en tepelere çıkaracak, maddi manevi yükselişe geçeceksin. Çevrendeki herkesin takdirini toplayacak, iş hayatında her şey istediğin gibi olacaktır.

Yaptığın bir kaç iş başvurusundan olumlu geri dönüşler alacaksın. Ama içlerinden hangisini seçmen gerektiği konusunda iyice düşünmen gerekiyor. Hangi pozisyon sana daha uygun, hangisinin geliri seni tatmin eder ve hangi iş ortamı sana hitap ediyor. İnce eleyip sık dokuyacak iyi bir firmada işe başlayacaksın.

İş hayatında köklü değişimler yapacağın bir döneme gireceksin. Daha iyi bir firmadan gelen bir teklif ile hayatını değiştireceksin. Maddi geliri yüksek ve konumu iyi bir iş yerinde her şey istediğin gibi olacak. Kısa zamanda evini ve arabanı yenileyecek, başarılı bir döneme gireceksiniz.

Eğitim hayatınızda bazı sorunlar yaşayarak, okula ara verme kararı almışsınız. Ama okuma azminiz sizi okula geri döndürecek ve daha iyi başarılar elde etmenizi sağlayacaktır. Kısa zaman içerisinde okula tekrar gideceksiniz, kaldığınız yerden devam edecek çok güzel başarılara imza atacaksınız. Hiç bir şeyin sizi yıldıramayacağını herkesin gözüne sokarak, ben buradayım ve okuyorum diyerek meydan okuyacaksınız.

Sağlık Yorumu

Uyku problemleri çekiyorsunuz. Kafanıza her şeyi takıyor, gece yastığa başınızı koyduğunuz zaman uyuyamıyorsunuz. Bu durumu halledeceksiniz. Önce bir yoga merkezine giderek, zihin temizliği yapacak, sonrasında her şeyi kafanıza takmamanız gerektiğini kendinize görev bileceksiniz. Bu sayede uyku sorununuz ortadan kalkacaktır.

Son derece sağlıklı olduğunuz bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Bel ağrılarınızın son bulacağı, üzüntü yaşamayacağınıza işaret eder. Bu bel ağrıları sizi iş yerinde de evde de epey zorlamış görünüyor. Ama artık bu durum son bulacak, istediğiniz sağlığa ulaşacaksınız.


Kahve Falında Beyaz Araba Görmek

Fal sahibinin yaşadığı zorluklar karşısında bol sadaka vermesi halinde hiç düşünmediği şekilde kalbinin rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin yaptığı iyiliklerinin asla karşılıksız kalmayacağına ve çok yakında doğru yola ulaşacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.