Kahve Falında Araba Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Araba Görmek

Kahve falında araba görmek, fal sahibinden maddi anlamda çok fazla beklenti içerisine giren aile fertlerini simgeler. Bu beklentiyi hisseden ve bunalan fal sahibi para kazanmanın çeşitli yollarını araştıracak ve başarılı olacaktır. Uzunlu kısalı seyahatler olarak nitelendirir. Üstün bir çalışmanın sonucunda ele geçen imkanları da simgelemektedir. Fincanda beliren sembol küçük ise fal sahibinin eline geçen imkanlar ufak tefek ama çok işine yarayan imkanlardır. Bu imkanları büyük yatırımlara dönüştürmek ise fal sahibinin elindedir.Sizlerin çevresinde yer alan insanların sizlerin hızına yetişemiyor olduğunu ve hayatı yavaş yaşamak yerine sizlerin daha çok hızlı yaşamayı tercih ediyor olduğunu göstermektedir.

Hayatı sadece yaşamak yerine ondan tat almaya çalışıyor olmanız da insanlar arasından ne kadar çok da imreniliyor olan bir durum olsa bile asla kimse sizin gibi olamıyor. Hem bu durum iş hayatınızda olumlu yönlerde etki eder iken bir yandan da hem eğitim hem de aşk hayatınızda da oldukça büyük etkiler yaratmaktadır. Bu ara sürpriz bir parti ile de karşılaşmak üzere olduğunuzu göstermektedir. İnsanlar sizi bir hayli çok seviyor olmasından dolayı da sizlerin hem kafa dağıtmanız hem de mutlu olmanızdan dolayı yapılacak olan bu partiden zevk almayı tercih etmelisiniz. Hızdan öte aşkı da doruklarında ve her şeyi tam anlamı ile yaşıyor olduğunuza da işaret etmektedir. Tam aşk insanı olmanızdan dolayı da karşınızda olan hayat arkadaşınız ile oldukça iyi bir uyum da sağlayabileceksiniz.

Fincanda konumlandığı bölgeye göre  değişik anlamlara gelebilir. Eğer fincanın kulp hizasında belirmişse fal sahibinin etrafında fark etmediği bazı hayranları var demektir. Bu yorum genellikle fal sahibi bekarsa geçerlidir. Evlilik planları olmayan fal sahibi için bu kısmetleri fark etmek zordur fakat biraz dikkatli olursa etrafında kendisinden ilgi bekleyen birkaç aday görecektir. Eğer sembol fincanın dip kısmında ve büyük bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin daha büyük bir eve sahip olmak istediğini ve bu hayalinin gerçekleşmesi için biraz sabretmesi gerektiğini simgeler. Tabakta belirmişse bire on veren yatırımı işaret eder. Uzun vadede yapılan bir yatırım fal sahibinin önündeki uzun ve sıkıntılı yılları kimseye muhtaç olmadan ve daha az sıkıntıyla atlatmasına vesile olacaktır. Eğer fal tabağında birkaç tane küçük sembol belirmişse fal sahibinin tatilde seyahat planları yaptığını ve görmeyi çok istediği insanları ziyaret edeceğini belirtir.

Aşk Hayatı

Kısa süre içerisinde tartışarak ayrıldığınız ama unutamadığınız sevgiliniz ile tekrar birleşeceğiniz anlamına gelmektedir. Hatanın kendinizde olduğunu anlayarak özür dileyecek, sizi çok seven sevgiliniz de özrünüze olumlu yanıt verecektir. Ufak tefek sorunlar yaşansa da birbirinize olan aşkınız bu tartışmaların üstesinden gelecektir.

Yakında bir nikah olacağa işaret eder. Partneriniz ile uzun bir birlikteliğin ardından bu ilişkiyi nikah ile taçlandıracaksınız. Zaten beklediğiniz bir adım olacağı için sizi bu adım şaşırtmayacak fakat evlilik teklifi çok şatafatlı ve bol sürprizli olacaktır. Mutluluktan havalara uçacak evet demeyi bile unutacaksınız.

Evliliğiniz cicim ayları geri kalmış. Ama siz hep evliliğin bu şekilde gitmesini istiyorsunuz. İlk zamanlardaki heyecan ve sevginin bittiğini düşünüyor kendinizi üzüyorsunuz. Ama üzülmeyin, eşiniz ile kısa süre içerisinde bir tatile çıkacaksınız. Aşk tazeleyecek, heyecan dolu yeni bir döneme gireceksiniz.

Arkadaş ortamında yeni biri ile tanışacaksınız. Başta bu kişi ile sevgili olacağınız aklınıza bile gelmese de kişinin size karşı olan yaklaşımı, sizi etkileyecek. Her gün görüşecek her gün telefonda hoş sohbetler yapacaksınız. Güzel bir birlikteliğe başlayarak, bu birlikteliği cümle aleme duyuracaksınız. Çok mutlu ve çok aşık olacağınız günler sizi bekliyor.

Para

Kısa zaman içerisinde büyük paralar elde edeceğinize işaret eder. Yaptığınız çalışmalar sonucunda tahmin edemeyeceğinizden fazla kazancınız olacak. Bu kazanç sayesinde istediğiniz her kapıyı açacak, istediğiniz her yatırımı yapacaksınız. Bereketli bir döneme gireceksiniz.

Fazladan harcamalar yaparak, kendi kendinizi sıkıntıya sokmuşsunuz. Gelecek planları yaparken kendinizi bir çıkmaz da bulmuşsunuz. Ama üzülmeyin yakın bir akrabanız size el uzatacak. Bu kişinin çocuğu yok ve tüm mal varlığını size bırakacak. Siz bu durum karşısında çok sevinecek ve tüm sıkıntılarınızı gidereceksiniz.

Bolluk ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Verdiğiniz bir borcu geri alacak, yeni girdiğiniz işten de yüklü miktar da maaş alacaksınız. Bu gelirler sayesinde kendinize yeni bir araba alacak, tüm sıkıntılarınızı atacaksınız. Para parayı çeker misali bu dönem işleriniz açılacak ve çok büyük paralar kazanarak, geleceğe yatırım yapacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Yeni bir seyahate çıkacağınız anlamına gelmektedir. Çıkmış olduğunuz bu seyahatte yeni insanlarla tanışacak, güzel arkadaşlıklar kuracaksınız. Aslında çok eğleneceğinizi düşünmeden çıktığınız bu seyahatte çok eğlenecek, yeni kurduğunuz arkadaşlarınız ile tatilin keyfini çıkaracaksınız. Bu seyahat sizin tüm yorgunluğunuzu atmanızı sağlayarak, yeni ve huzurlu bir döneme girmenize yardımcı olacak.

Ailenle uzun zamandır vakit geçirmediğin için ailen sana karşı biraz sitemkar yaklaşıyor olabilir. İş hayatındaki yoğunluğun buna sebep olması nedeniyle size pek bir şey demeseler de sizde bu durumu hissediyorsunuz. Yakın zamanda ailenizi güzel bir akşam yemeğine çıkaracak, keyifli vakit geçireceksiniz. Bu yemek ailenize de size de çok iyi gelecek.

Kardeşlerinden birinin senin yardımına ihtiyacı olabilir. Zor bir dönemden geçen kardeşine maddi manevi destek sağlayarak onun rahatlamasını sağlayacaksın. Kardeşine çok düşkünsün, ona asla kıyamıyorsun. Ama onun büyüdüğünü kabullenmesini sağlayıp artık kendi işlerini halledebilir hale geldiğini fark ettirmen senin açından da iyi olacaktır. Ufak tefek sıkıntıları geride bırakacak, kardeşinin huzurunu sağlayacaksın.

Hane içerisinde birinin hamile olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişi hamileliğini şimdilik gizliyor, bu da geçmişten kalan ‘aman 3 ay dolmadan söyleme nazar değer’ şeklindeki yorumlardan kaynaklanıyor. Bu kişi kısa zaman içerisinde size sürpriz yaparak hamile olduğunu söyleyecek, ve hane içerisinde büyük bir sevince neden olacaktır. El bebek gül bebek bakılarak, güzel bir hamilelik geçirecektir.

Sizin çevrenizde sizi çekemeyen ve her fırsatta dedikodunuzu yapan insanların varlığına işaret eder. Siz bu insanların kim olduğunu biliyorsunuz ama uğraşmaya değmeyeceklerini düşündüğünüz için asla kolunuzu bile kıpırdatmıyorsunuz. Sizin yerinize bir yakınınız o kişilere hadlerini bildirecek ve sizde bu durumu uzaktan gülerek izleyeceksiniz.

İş ve Kariyer

İş ortamında çok sevilen ve saygı duyulan birisiniz. Bu da iş ortamında daha rahat çalışmanıza olanak sağlıyor. İşteki başarıların seni en tepelere çıkaracak, maddi manevi yükselişe geçeceksin. Çevrendeki herkesin takdirini toplayacak, iş hayatında her şey istediğin gibi olacaktır.

Yaptığın bir kaç iş başvurusundan olumlu geri dönüşler alacaksın. Ama içlerinden hangisini seçmen gerektiği konusunda iyice düşünmen gerekiyor. Hangi pozisyon sana daha uygun, hangisinin geliri seni tatmin eder ve hangi iş ortamı sana hitap ediyor. İnce eleyip sık dokuyacak iyi bir firmada işe başlayacaksın.

İş hayatında köklü değişimler yapacağın bir döneme gireceksin. Daha iyi bir firmadan gelen bir teklif ile hayatını değiştireceksin. Maddi geliri yüksek ve konumu iyi bir iş yerinde her şey istediğin gibi olacak. Kısa zamanda evini ve arabanı yenileyecek, başarılı bir döneme gireceksiniz.

Eğitim hayatınızda bazı sorunlar yaşayarak, okula ara verme kararı almışsınız. Ama okuma azminiz sizi okula geri döndürecek ve daha iyi başarılar elde etmenizi sağlayacaktır. Kısa zaman içerisinde okula tekrar gideceksiniz, kaldığınız yerden devam edecek çok güzel başarılara imza atacaksınız. Hiç bir şeyin sizi yıldıramayacağını herkesin gözüne sokarak, ben buradayım ve okuyorum diyerek meydan okuyacaksınız.

Sağlık

Uyku problemleri çekiyorsunuz. Kafanıza her şeyi takıyor, gece yastığa başınızı koyduğunuz zaman uyuyamıyorsunuz. Bu durumu halledeceksiniz. Önce bir yoga merkezine giderek, zihin temizliği yapacak, sonrasında her şeyi kafanıza takmamanız gerektiğini kendinize görev bileceksiniz. Bu sayede uyku sorununuz ortadan kalkacaktır.

Son derece sağlıklı olduğunuz bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Bel ağrılarınızın son bulacağı, üzüntü yaşamayacağınıza işaret eder. Bu bel ağrıları sizi iş yerinde de evde de epey zorlamış görünüyor. Ama artık bu durum son bulacak, istediğiniz sağlığa ulaşacaksınız.


 

Kahve Falında At Arabası Görmek

Fal sahibinin çok zor bir süreçten geçtiğini ve bu sürecin mutlu sona yaklaştığını ifade eder. Birçok fal yorumcusu için bu zor günlerin bir taşınma haberi ile yavaş yavaş geçmeye başlayacağını ifade eder. Eğer fincanın ağız kısmına doğru belirmiş ise taşınma süreci çok hızlı bir şekilde gelişecek ve kişi artık kötü günlerini düşünecek vakit bile bulamayacak demektir. Sizler ne kadar karşınızdakine değer veriyor olsanız bile karşınızda olan kişilerin duygularından bir türlü emin olamadığınızı göstermektedir. Bazen bir bakıyorsunuz size o kadar iyi ve sıcak geliyor ki bir bakıyorsunuz evet bu o kişi olabilir diyorsunuz. Bazen de bir bakıyorsunuz her ne kadar aynı kişi olsa bile sizlere bir anda bağırmaya ya da ters düşmeye başlayabiliyor.

Bu durum sizlerin duygularını her ne kadar karıştırıyor olsa bile biraz mantıklı baktığınız zaman asla o kişinin kötü biri olmadığını görebileceksiniz. Kısmetinizin olmasını istediğiniz kişinin küçük bir ihtimal de olsa sizlere karşı derin duygular besliyor olabileceğini ve dikkatli yaklaşır iseniz onu kolay bir şekilde kazanabilecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Bu olanağı düşük olan kişinin tam iş ortasında ya da dinlenme sırasında bir başkasına değil de sizlere mesaj atıyor olması sizleri oldukça etkiliyor. Ve bu olay her ne kadar akıl ve kalp dünyanızı alt üst ediyor olan bir durum olsa bile yine de sizlere gerçekten çok iyi gelen bir durum olduğunu göstermektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında At


 

Kahve Falında Siyah Araba Görmek

Yaşadığı bütün olayları unutmaya çalışarak kendisine temiz bir sayfa açmaya karar veren bir insan ile yorumlanır. Eğer fal fincanının dip kısmında at arabası belirmiş ise bu insan fal sahibine çok yakın biri demektir hatta ailesinden biri bile olabilir. Fal sahibinin görevi ise; bu kişiye çok yakın olduğu için en büyük desteği vermektir. Eğer fal sahibi destek olmak yerine ona sürekli kötü şeyleri ve eski yaraları hatırlatır ise bu insan asla toparlanamayacaktır. Bu sebeple fal sahibi biraz duyarlı olmalı ve bir insana destek olmanın hazzını yaşamalıdır.

Fal sahibine müjdelenen bir hayat arkadaşını ifade eder. Özellikle de bayan fal sahibi için hem dinine hem özel hayatına çok fazla özen gösteren hayırlı bir kocayı simgeler. Bu eş adayı aynı zamanda çok varlıklı bir insan olacak ve fal sahibini rahat ettirecektir. Eğer fal sahibinin tereddütleri var ise bir kenara bırakabilir. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibine ilerleyen günlerde eksik bir haber ulaştırılacak fakat fal sahibi bu haberin aslını en kısa zamanda sağlam kaynaklardan öğretecek demektir.


 

Kahve Falında El Arabası Görmek

Bir yerden bir yere hareket edeceğiniz anlamına gelir. Bu kısa süreli bir şehir içi gezmesi olabilir ya da şehirler arası bir yakınınızın yanına gideceğiniz anlamına da gelebilir. Bu bir iş gezi gibi de yorumlanabilir. Hayatınız hareketli bir döneme girecektir. Şimdiden planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Sevgiliniz size sürpriz yapıp yanınıza gelebilir. Sizin bir yerlere gidebileceğiniz gibi sizi görmeye gelecek birileri de olabilir. Evinizi değiştirebileceğiniz anlamına da gelir. Uzun zamandır aynı evde oturuyorsanız yenilik zamanı gelmiş demektir. İş başvurularınız bulunuyorsa iyi haberler yakındır denilebilir. Artık evde oturmak yok hareket zamanınız çoktan gelmiş bulunuyor.

Hayatınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Genellikle olumlu değişikliklere yorumlanır. Bu işlerinizde iyi bir terfi olabileceği gibi yakınlarınızdan alacağınız güzel bir haber de olabilir. Boş ise uzaktan beklenmeyen bir tanıdığınızın geleceğine yorulur. Çok kolay harcama yaptığını gösterir. Bu alışkanlığınıza bir son vermeniz iyi olabilir. Maddi olarak durumunuzun düzeleceğine işarettir. Etrafında çocuk ya da kalabalık görünüyorsa hanenize kalabalık bir misafir gelmeye hazırlanıyor demektir. Siz en iyisi şimdiden hazırlıklara başlayın. Bir takım hareketlenmelere bağlanır. Durağan bir aşk hayatınız varsa yeni biriyle tanışabilirsiniz bu aralar. Eğer uzun soluklu bir ilişkiniz varsa sevgiliniz ile bir takı planlar yapıp hayatınızı hareketlendireceksiniz demektir. Sizi destekleyen biri varsa çevreden birinden yardım alacağınızı,bu kişinin size fayda sağlayacağı anlamına gelir. Sağlık sorunlarınız varsa eğer sağlığınızda her türlü problemin yoluna gireceği anlamını taşır. Gelecekten yana dertli iseniz eğer falınız uzun yolu bulunan bir gelecek gösteriyor size.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El


 

Kahve Falında Klasik Araba Görmek

Aşk ile yorumlanır. Fakat bu aşk öyle o kadarda kolay yaşanabilecek bir aşk değildir. Çünkü her iki tarafında engelleri vardır. Çalıştıkları iş, yaşadıkları ortam hatta belki de farklı şehirlerde yaşıyor olmak ya da iş nedeni ile sürekli şehirler arası geziyor olmak gibi görüşmelerine birlikte vakit geçirmelerine engel olacak koşullar vardır. Bu durum ise bir süre sonra can sıkıcı bir hal alacaktır. Bu nedenle bu ilişkiye başlamadan önce bütün bu koşullar göz önüne alınmalı ve eğer kabul edilebilirse başlanmalı aksi taktirde iki tarafta birbirini üzecek hale gelmeden uzaklaşılmalıdır.

Borçlanmaya işarettir. Bu borçlanma bir erkeğin borçlanmasıdır. Fal sahibi kendisi erkek ise bu borç kendisinin altına gireceği bir borç yüküdür. Şayet kişi evli bir kadın ise kocası bu borcu alacak olan kimsedir. Bekar bir kadında çıkmış ise bu babası ya da varsa erkek kardeşlerinden kaynaklanan bir borç olacaktır. Bu borç bir yatırım amacı ile alınacak fakat yatırım da boşa çıkarak hem eldeki parayı kaybettirecek hemde soktuğu zor durum nedeni ile borçları ödemede sıkıntılar yaşatacaktır. Bazı durumlarda fal sahibinin karakteri ile yorumlanabilir. Bu şeklin karakter ile ilgili yorumlaması ise kişinin evcimen, genellikle miskinliği tercih eden ama yeri geldiğinde herkesten daha çalışkan ve daha başarılı biri olduğudur. Bu kişiler genellikle son raddeye gelene kadar etliye sütlüye karışmazlar. Ama sabırları taştığında adeta bir kasırga çıkartırlar.


 

Kahve Falında Üstü Açık Araba Görmek

Gerçekleşen bir hayal ile yorumlanır. Kişi bir süre önce gerçekleşeceğinden ümidini kestiği ve artık vazgeçtiği bir hayaline kavuşacaktır. Bu hayal almayı düşündüğü bir mal yada bir eşya olabileceği gibi çıkmayı düşündüğü bir tatil, kazanmak istediği bir okul yapmak istediği bir işte olabilir.

Havailik ile de yorumlanır. O kimsenin laf söz dinlemeyen boş işlerle uğraşan, sürekli olarak elini attığı her işi yarıda bırakan bir kimse olduğu anlamına gelir. Hayatı boyunca hep boş işlerle uğraşmış ve bunlardan hiç ders almadan aynı şekilde devam etmektedir. Ailesi ve çevresindeki insanlar artık sorumluluk sahibi olacağından umudu kesmiş demektir. Tatil ile yorumlanır. Yakın bir zamanda arkadaşları ile bir yolculuğa çıkacak tatil amaçlı olan bu yolculuk kişisel bir araçla yapılacak ve bu yolculuk esnasında birden fazla yer ziyaret edilecek şeklinde yorumlanır. Daha bir çok farklı şekilde yorumlanabilir. Bazı yorumcular fal sahibi bir dilek tutmuş ise tuttuğu dileğin bu arabaya göre olup olmayacağına yorumlarlar. Eğer arabanın ön kısmı saat yönünde duruyorsa dileği kabul olacak fakat saat yönünün tersi istikamette duruyorsa bu da demek oluyor ki dileği kabul olmayacak.


 

Kahve Falında Araba Süren Adam Görmek

Gerçekleşen bir hayalin işaretidir. Fal sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu ve çok istediği bir şeyin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Bu almak istediği bir araba bir ev olabileceği gibi girmeyi hayal ettiği bir iş yada uzun zamandır sevdalı olduğu biri ile yaşanacak bir aşk olabilir. Kurduğu hayal her ne ise bu hayali gerçekleşecek üstelikte hiç beklemediği bir anda gerekli imkanlar kendiliğinden ayağına gelecektir.

Yalnız kalmakla yorumlanır. Kişi aldığı bir karar nedeni ile yalnız bırakılmış ve çevresinde ki hiç kimse bu kararı desteklemeyerek tek başına bırakmışlardır. Hatta aldığı bu karar nedeni ile bazı kişiler tamamen karşı çıkıp cephe almışlardır. Bu kararın doğru ya da yanlış olduğunu zaman gösterecektir. Bir diğer yorumu ise arabanın gidiş yönü saat yönünde ise bu önünde neşe ve mutlulukların kendisini beklediği ve hızla sıkıntılarından arınacağı anlamına gelir. Fakat saat yönünün tersine gitmekte ise bu durumda sıkıntılı bir döneme doğru ilerlediği ve bir süre bu sıkıntıların katlanarak artacağı içinde bulunduğu yılın sonuna kadar bu talihsizliklerin devam edeceği bu nedenle yıl sonuna kadar ani karar ve yatırımlardan uzak durması anlamına gelmektedir. Uzak bir yolda kendi kullandığı bir araba ile ziyaretinize gelecek birini simgeler. Bu kimse uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız yada eski bir dostunuz olabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Beyaz Araba Görmek

Devlet kapısında bir iş ile yorumlanır. Kişinin devlet kapısında bir işi olacağına ve bu iş ile uğraşacağına işaret eder. Bu kendisinin davalı yada davacı bulunacağı bir mahkeme olabileceği gibi, bir gayri menkul alım satımı nedeni ile yapılacak işlemler de olabilir. Ya da kendisine kalacak olan bir miras ile ilgili koşuşturmaca da olması mümkün. Bunların dışında da herhangi bir devlet işi olabilir. Bu iş biraz uğraştıracak ve pürüzler çıkartacak olmasına karşın olumlu olarak sonuçlanacaktır.

Murat ile de yorumlanır. Kişi muradı neyse erecek, ne dilek için kapattıysa dileği kabul olunacak ve sevinç yaşayacaktır. Kavuşma ile de yorumlanır. Gurbetteki bir yakını ya da uzaktaki sevdiği ile kavuşmayı simgeler. Fal sahibini askerde bir oğlu ya da başka bir memlekette okuyan bir çocuğu var ise onlara hayırlısı ile sağ salim kavuşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda gurbete evlendirdiği bir kızı var ise kızına eğer kendisi gurbete evlenmiş bir kadın ise ailesine kavuşacağı ve hasret gidereceği anlamına gelir. Hayırlarla neticelenecek işler anlamına gelmektedir. Kişi ne gibi bir dileğe sahip ise sonu hayırla neticelenecek kalbinde neyin sıkıntısını yaşıyor ise hayırlar ile o sıkıntı ondan uzaklaşacaktır.


 

Kahve Falında Araba Tekeri Görmek

Murada, kadere, hayra ve berekete yorumlanır. Erkek kültürümüzde gücü, hayrı ve bereketi simgeler. Bu nedenle de kahve falını bu şekilde yorumlamalıyız. Uzak diyarlardan bir haber geleceğinin işareti olabilir. Eğer hasretle bir kimseden haber bekliyor iseniz, o haber çok yakında sizi bulacak. Gelecek olan haberle birlikte, çok mutlu olacak ve ev hanenize huzur dolacak. Bereketin ve kazancın artacağına da bir işarettir. Ticaretle uğraşıyor iseniz yatırım yapmanın tam vakti. Kariyer bakımından da oldukça verimli bir dönem sizi bekliyor. Pek çok yerden iş teklifi alacak ve çok iyi pozisyonlarda işe başlayacaksınız.

Evliliği ve kısmeti simgeler. Sizin kısmetinizi simgeliyor olabilir. Bir tane evladınız olacağının habercisi olabilir. Yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle bir izdivaç gerçekleştirebilirsiniz. Ayriyeten, sağlıklı ve uzun bir yaşamı da simgeler ve ailenizde hasta bir akrabanız var ise onun iyileşeceğine dalalettir. Bir arkadaşının sana anlatacağı bazı şeyler, çok sevdiğin birini silmene neden olacak. Bu durum seni çok üzecek. 6 vadede alacağın çok mutlu bir haber hayatındaki bütün olumsuzlukları yok edecek. Bu haber ile birlikte şehir değişikliği yapacak ve feraha kavuşacaksın. İlk gördüğünde senden nefret edecek olan biri, zamanla sana çok aşık olacak.


 

Kahve Falında Lüks Araba Görmek

Bol kazanç ile yorumlanır. Yeni bir işe başlayacağınıza ve kısa zamanda bu iş ile hem itibar hemde mal mülk sahibi olacağınıza işarettir. Gören kimse bu yeni işi sayesinde daha yüksek bir kazanca sahip olacak ve bu iş neticesinde edindiği çevre ile de pek çok konuda önü açılacak ve pek çok işinde kolaylık sağlanacak. İmkanları artacaktır. Bu iş kendisine bir tanıdığı vasıtası ile önerilecektir.

Zenginliğe işarettir. Kişinin yakın zamanda zenginliklere kavuşacağı anlamına gelir. Bu zenginlikle helal para ile kazanılacak olup hem bugünleri hem de gelecekleri için oldukça birikim yapma imkanları olacaktır. Başarılı bir yatırım ile de yorumlanır. Fakat bu yatırımı kişiye göre değerlendirmek gerekmektedir. Bu çalışan ya da çalışmayı düşünen biri ise bir iş konusunda bir yatırım yapacak ve bu yatırım sayesinde büyük paralar kazanacaktır. Yaptığı yatırım kendisine misli ile dönecektir. Eğer fal sahibi öğrenci ise okul ve bölüm tercihi yaparken bunu bir yatırım olarak değerlendirecek demektir. Ayrıca bu tercihin neticesinde gelecek için kendisine çok fayda sağlayacak bir bölümü seçmiş olacaktır. Bu kişi mezuniyetinden hemen sonra başarı ile çalışma hayatına başlayacak ve hem kendisinin hemde ailesinin rahatını sağlayacak ve refah içinde yaşatacak bir kazanca sahip olacaktır.


 

Kahve Falında Spor Araba Görmek

Borçlanmaya işaret eder. Kişinin lüks merakı ve harcamaları yüzünden borçlanacağına ve zamanla zor durumlara düşeceğine işarettir. Fal sahibinin gösterişe ve şatafata meraklı, para harcamayı, eğlenmeyi, her şeyin en lüks ve en pahalısını almayı seven bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Bu onda hastalık derecesinde ilerlemiş bulunduğundan parası olmasa dahi lüksten geri kalmamak ve yaşam standardını düşürmemek için borçlanarak aynı yaşantıya devam etmeye çalışmakta ve bunun neticesinde de sonunda içinden çıkılmaz bir durum ile karşılaşması kaçınılmaz olmakta.

Bir an önce kendisine çeki düzen vermediği taktirde elinde ki imkanları ve etrafında kendisine destek olanları kaybedecek ve çalacak bir kapısı kalmayacak. Bir mal için değerinden fazla para ödeyerek zor duruma düşmeye işarettir. Yüksek meblağlı bir alışverişte aldığı şey her ne ise kandırılarak değerinden çok daha yüklü bir ödeme yapacak ve bu ödeme neticesinde de birikimlerini tüketip üstüne birde borçlanacak ve sıkıntılı bir döneme girecek ama bu dönemi biraz çaba ile atlatacaktır. Eğitim görmekte olan biri için tabiri caiz ise derslerine çok sorumsuz olduğu ve önemsemediği bu şekilde devam edecek olursa başarı ile mezun olmasının ve okul hayatının devam etmesinin mümkün olmadı ailesini de bu konuda fazlası ile üzüp geleceği için endişelenmelerine neden olduğu anlamına gelir.


 

Kahve Falında Uçan Araba Görmek

Fazla hayalperestlik ile yorumlanır. Kişi son derece hayalperest ve olmayacak işler peşinde koşacak biri demektir. Bu peşinde koştuğu boş hayaller nedeniyle etrafında fazlası ile eleştirilmekte ve ailesi ile de arasında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Fakat bu kimse kendisini bu hayallere fazlası ile kaptırdığından ötürü kimseyi umursamamakta ve ısrarla kendi doğrularında inat etmektedir. Fakat artık gerçekleri görmesi onun açısından daha hayırlı olacaktır.

Bütün hayallerinin boş bir umut olduğu ve gerçekleşmesinin mümkün olmadığı anlamına gelmektedir. Bu yolda ısrar ettiği taktirde hayatının büyük bir bölümünü boşa geçirmiş olacak ve ne yazık ki hiç bir şey elde edemeyecektir. Ayrıca fal sahibinin gözünün yükseklerde olduğuna işarettir. O kimsenin hayata dair fazla yüksekten uçtuğu ve sahip olabileceğinden çok daha fazlasını istediği anlamına gelir. Bu kişiler genellikle statüsü yada bir yetkinliği olmamasına rağmen iş hayatında üst düzey yerlerde olup yüksek maaşlar almak isteyenler, ya da düşük ekonomik durumlarına rağmen en lüks yaşam ortamlarında yaşamak isteyenlerdir. Kendilerini geliştirerek bir şeyler kazanmak bir yerlere varmak yerine kendilerini dev aynasında görerek zaten her konuda en iyi olduğunu düşünüp en fazlasını isteyen kişilerdir. Büyük bir yanlışa saplanmadan önce bazı gerçeklerin görülmesi gerektiği anlamını da taşır. Artık bazı gerçekleri görmesi ve rüyadan uyanması gerekmektedir.Ve bu da büyük ihtimalle aile büyükleri sayesinde gerçekleşecek bir durumdur.


 

Kahve Falında Bebek Arabası Görmek

Her şey gözünüze olumsuz gibi görünmeye başladığı bir anda yaşayacağınız olumlu olaylar sonucunda yepyeni kararlar alarak daha sağlam adımlarla hedefinize doğru yürümeye devam edebilirsiniz. Sizi üzen ve üzülmenize sebep olan insanların etrafınızda dolaştığını gösterir. Bu kişilerin farkına varmalı ve sizi üzen herkesi hayatınızdan uzaklaştırmalısınız. Sevdiğiniz ve çok saygı duyduğunuz birinin söyledikleri kafanızı karıştırabilir.

Güzel günlerin yakın olduğunu fakat o günlere ulaşmak için sabırlı olmanız gerektiğini gösterir. Mutlu olduğunuz anlarda yanınızda olan fakat üzüldüğünüzde yanınızda olmayan kişilerin samimiyetine inanmamalı ve bu kişilere sırlarınızı, hassas noktalarınızı belli etmemelisiniz. Sizi çok sevindirecek bir evlilik haberini yakın zamanda duyabilirsiniz. Yeni başlangıçların ve yeniliklerin habercisi olabilir. Bu dönemde alacağınız kararlar hayatınızın ilerleyen dönemlerini çok etkileyebilir.

Ailenden birisi beklenmedik bir fırsat yakalayacak ve bu fırsat onu maddi anlamda çok rahatlatacak. Bir toplulukta tanışacağın bir beyefendi ile hoş vakit geçireceksin. Uzun zaman görüşeceğin bu beyefendi zamanla senin evlilikle ilgili fikirlerini değiştirecek. Bu erkekle yapacağın evlilik hayatında ikinci baharı yakalamanı sağlayacak.Maddi manevi yakalayacağın mutluluk sana kötü günleri unutturacak. Bu aralar çok sağlıksın ancak hastalık hastası olman sana kendini kötüymüş gibi hissettiriyor. Hiçbir şeyin yok, boş yere kuruntu edip canını sıkma.Yakın zaman içinde tanıştığın orta boylu bir kadın ile ortada hiçbir neden yokken tartışıp gerileceksin.Üç vakte kadar isminde D harfi olan bir erkekten alacağın güzel haber ile keyfin yerine gelecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bebek


 

Kahve Falında Yük Arabası Görmek

Yükün boş veya dolu olmasına göre değişken bir yoruma sahiptir. Dolu ve eşyaların parçalanması gibi , etrafa dağınık gibi görünmesi, bir musibet ve belaya işaret olabilir. Dolu ve dağınık olamadığını görmek, yapacağınız ticari ilişkinin alım veya satışında zorlanmadan yol alabileceğiniz sonuçlara ulaşacağınıza işaret eder. Dolu ve düzgün bir konuma sahip ise kendi çalışmanız ve ve gayretiniz ile başkalarının yardımı olmadan büyük bir mevkiye çıkacağınıza ve etrafınızda bir şöhrete sahip olacağınıza işaret eder.

Yükü boş ise, önünüze bazı güzel fırsatların çıkacağına ve işlerinizde başarılı olacağınız anlamına gelir. Eğer devrilmiş pozisyonda duruyor ise, işlerinizde başarılı olamayacağınızın anlamına gelir. Önü açık ve engel bir nesne gözükmüyorsa , fal sahibinin işlerinde başa­rıya hazırlanmış olmasına dalalet eder. Yarı dolu ise, fal sahibinin işlerindeki büyük başarıyı ona destek veren eşine borçlu olduğunu söylemek doğru olacaktır.


 

Kahve Falında Araba Kazası Görmek

Karmaşa ile yorumlanır. Kişi kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sokmuş ve bunun neticesinde zor zamanlar yaşamaktadır. Bu duruma söylediği yalanlar neticesinde gelmiş olabileceği gibi bir şekilde çok farklı bir sebeple de kendi hayatını altüst edip her şeyi birbirine karıştırmış olabilir. Bu kimse şu anda yana yakıla çözüm aramakta olsa da işler beklediğinden çok daha büyük boyutlara ulaştığı için nereden başlayacağını bir türlü bilemediğine yorumlanır.

Kişilik bakımından gereksiz bir özgüvene sahip olan fal sahibi ile yorumlanabilir. Genellikle kişi başta büyük bir özgüvenle bir sorun olmaz nasılsa, olsa bile ben hallederim diye düşünerek bazı şeyleri yapar ve sonrasında ise çözümsüz olarak kalırlar. Üstelik bu karmaşa sadece kendisini değil başkalarını da zor duruma sokan bir karmaşadır. Ayrıca büyük bir ihanetle yorumlanır. Kişi için söylenebilecek tek şey kendisini bir hayal kırıklığına ve ihanete hazırlaması olacaktır. Bu ihanet ilişkisi içerisinde olabileceği gibi iş ortaklığı ya da arkadaşları arasında ki bir durum içerisinde de olabilir. Fal sahibinin çok yakınlarında birinin maddi olarak zarara uğrayacağı anlamına da gelir. Yanlış bir işe yatırım yapacağı bu nedenle de büyük miktarda zarara uğrayacağı yatırdığı paranın tamamını kaybedeceği ile yorumlanır. Bu yatırımın ve kaybın ortaklı olacağına kendisi ile birlikte bu işe girişeceği başka bir kişinin de aynı zarar uğrayacağına işarettir.


 

Kahve Falında Kamyon Görmek

Başarılı olacağınız büyük bir iş sonucunda çevrenizden göreceğiniz takdir ve saygı olarak yorumlanmaktadır. İş yaşamından ziyade kişisel olarak alacağınız bu başarı, başarılı olduğunuz alanda ilerlemenizi sağlayacak ve önünüzdeki tüm engellerin kalkmasına zemin hazırlayacaktır. Aynı zamanda büyük miktarlarda kazanç elde etmek olarak da yorumlanmaktadır. Elde ettiğiniz bu kazanç ile gerek yakın çevrenizde gerekse de tanımadığınız ancak yardıma muhtaç olan pek çok insana yardım edeceksiniz demektir. Aşk yaşamınızın da hareketleneceği bir döneme gireceğinizi göstermektedir. Önümüzdeki günlerde sevgilinizin veya eşinizin sizin için hazırladığı sürprizler olabilir. İlerleyen dönemlerde mutluluk ve aşk sizinle olacak.

Başarı ve kazancın artmasının yanı sıra göç anlamını da taşımaktadır. Bu göç evinizi taşımak olabileceği gibi, iş yerinde meydana gelen yer değişikliği veya tamamen iş değişikliği de olabilir. Ayrıca bekarlar için baba evinden ayrılma olarak da ifade edilmektedir. Karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile ilişkinizi ilerletecek ve evlilik yolunda ciddi adımlar atacaksınız demektir.


 

Kahve Falında Tekerlek Görmek

Hiç beklemediğiniz bazı durumlarla karşılaşacağınıza yorumlanır. Genel olarak yaşanacak olumlu olayları işaret eder.bir arkadaşınız aniden bir tatil planı yapacak ve bu plana sizi de dahil edecek demektir. Bu durumda çok eğlenceli günler sizi bekliyor olacak. Gideceğiniz bu tatilde hiç beklemediğiniz, çok eskilerden bir tanıdık görecek, çok mutlu olacaksınız. Bu karşılaştığınız kişi sizin bir konuda ufkunuzu açacak, sizinle bir konuşma yapacak ve içini rahatlatacak. Hayatına bu konuşma sonrasında biraz çeki düzen verecek fal sahibi ve her şey bunun sonrasında çok daha iyiye gidecek. Büyük taşıtlara ait ise zamanında kazanılmış ancak alınamamış, uzun süredir beklenen bir miktar paranın çok kısa bir süre sonra alınacağına, uzun süredir çekilen maddi sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Değişime, alınan bir karar doğrultusunda planlanacak yepyeni bir hayata da yorumlanmaktadır. Bir olay yaşayacak ve kendinize haksızlık ettiğinizi, kendiniz için hiçbir şey yapmadığınızı fark edeceksiniz bu olayla. Her şeye baştan başlamaya, tüm olumsuzlukları ve sizi aşağı çeken insanları hayatınızdan çıkarmaya karar verip çok başarılı bir şekilde bunu uygulayacaksınız. Hayatınız bambaşka ve mükemmel olacak bundan sonra. Yapacağınız her şey sizin için en iyisi olacak bu karardan sonra. Hasta bir yakınınızın çok yakında iyileşeceğine işarettir aynı zamanda. Bu yakınınızdan umutlar kesilmişken bir anda toparlanacak ve kısa sürede eski sağlıklı hallerinden bile daha iyi görünecek. Bu insanın iyileşmesi için inançlı olması şart. Bu kişiyi iyileşeceği konusunda ikna etmeli, iyileşeceğine inandırmalısınız.

Huzura kavuşmaya, rahata ermeye, yağmura, rızka, mutluluğa sahip olmaya, karşılıklı ilişkilerin yolanda ilerleyeceğine, kolay yoldan maddi kazancın gerçekleşeceğine, şöhret basamaklarının tırmanılacağına, kısa bir süre içinde öğrenilecek mutlu bir olayın gerçekleşeceğine, maddi kazancı yüksek olan işlerin başarılacağına, verilen sözlere bağlılığa, sosyal hayatınızda huzura ve sıhhatli bir ömrün sizi beklediğine delalet eder. Kimi fal yorumcusu ise; kaybedilen bir işinizin ardından elde edilen başarıya, zahmet ve sıkıntıların ardından hak edilen maddi kazanca, zorlukla kazanılan helal kazanca, çok istenilen ve arzu elden maddi kazanca işaret ettiğini dile getirmektedir. Fala bakan kişinin yorumuna göre değişen bir husustur. Tehlikesiz bir şekilde elde edilen mala, dostlarla çok iyi geçinmeye, yararlı işlerle uğraşmaya, ikili ilişkilerde feraha, iş hayatında mevkinin yükseleceğine, hayırlı arkadaşlıklara işaret eder.


 

Kahve Falında Araba Anahtarı Görmek

Yakın bir arkadaşınıza veya bir akrabanıza kısa bir süre içerisinde yapacağınız çok büyük bir yardıma işaret etmektedir. Son zamanlarda oldukça kötü günler geçiren bir yakınınız yakın zaman içerisinde sizinle dertlerini paylaşacaktır. Bu kişi ile bu zamanlarda kafa kafaya verip durumdan nasıl kurtulabileceğiniz konusunda görüşmeler yapacaksınız. Sizin yardımınıza ihtiyacı olan bu kişiye bu zor döneminde yardım edecek ve onu içinde bulunduğu durumdan kurtaracaksınız. Bu kişi ile daha sonrasında birlikte başarılı projelere imza atacak ve iyi kazançlar elde edeceksiniz. Bu dönemde sizi iş hayatınız bakımından yoğun geçebilecek günler beklemektedir.

Olumlu olduğu kadar olumsuz yanları da bulunan bu sembol, bu sıralar sizin arkanızdan iş çevirmek isteyen birileri olduğunun da habercisidir. Özellikle işiniz konusunda fazlasıyla dikkatli davranmanız gerekmektedir. Ne olursa olsun kendi işinizi kendiniz halletmeli, bir başkasına bırakmamalısınız. Yerinizde gözü olanlar ellerine geçen bu fırsattan yararlanmak isteyeceklerdir. Özel hayatınızdaki tüm işlerinizin yolunda gideceği bu dönemde sizi yakın bir zamanda evlilik teklifi beklemektedir. Uzun zamandır planlanmakta olan bu sürpriz sonunda hayata geçirilecek ve hiç beklemediğiniz bir anda karınıza çıkacaktır. Sevdiğiniz kişi ile yakın zaman içerisinde evlenecek ve her zaman hayalini kurduğunuz gibi kalabalık, mutlu, sağlıklı, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz günler ve hayat sizleri beklemektedir.


 

Kahve Falında Ters Dönmüş Araba Görmek

Bu dönemde önemli konularda almanız gereken kararlar olduğuna işaret etmektedir. Almanız gereken bazı kararlar hayatınızın tamamen değişmesine neden olabilir. Bu yüzden bu kararları almadan önce mutlaka yakın arkadaşlarınız ve aileniz ile durumu paylaşmalı onların da fikirlerine başvurmalısınız. Geri dönüşü olmayacak olan bu kararları acele ile değil, mantık çerçevesinde ve sakince düşünerek almanız gerekmektedir. Yaşadığınız şehri hatta ülkeyi değiştirmek ile bile sonuçlanabilecek bu kararı alırken, yapabileceklerinizin sınırlarını görmelisiniz. Bu dönemde biraz sabırlı olmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Bu sıralar elde edeceğiniz başarılar size bu kararı vermeniz konusunda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Sizi her zaman hayalini kurduğunuz bir hayat beklemektedir.

Özel hayatınızda bu dönemde ayrılık yaşayabilirsiniz. Kendiniz ve geleceğiniz için vereceğiniz ciddi kararlar doğrultusunda bazı şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir. Bu duruma pişman olup olmayacağınızı iyi düşünmeniz gerekmektedir. Bu yüzden aslında bu zamanlarda ne istediğinize karar vermeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Bir süredir yaşadıklarınızdan ve etrafınızda birbirini tekrarlayan bazı olaylardan sıkılmış durumda olduğunuzdan karşınıza gelen bu fırsat size cazip gelebilir. Bu iş konusunda önünüz oldukça açıktır ve kısa sürede size istediğiniz kariyeri elde etme fırsatı yaratacaktır. Maddi durumunuzu yavaş yavaş toparladığınız bu dönemde, geçmişte yaşamış olduğunuz maddi sıkıntılar tamamen geride kalacaktır. Bu günlerde sizi heyecanlandıran haberler alacağınız ve uzun bir zamandan sonra tekrar mutlu olacağınız zamanlar beklemektedir.


 

Kahve Falında Ambulans Görmek

Hayatta her alanda başarılı olacağınıza, yeniliklere çok açık olduğunuza ve kendinizi doğru yönde geliştireceğinize işaret eder. Yaptığınız bir iyiliğin karşılığını hiç beklemediğiniz bir anda alacağınıza tabir edilir. Hayırlı bir evlat olmaya delalet eder. Sağlığınızı tehdit eden unsurlardan kurtulacağınız, daha sağlıklı bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızın hareketleneceğine, karşınıza sizin kadar iyi niyetli bir kişinin çıkacağına yorulur. Bu kişi ile uzun soluklu ilişki yaşayacağınızı, birlikte çok mutlu olacağınızı gösterir.

Hane içerisinde bir kişinin mürüvvetini göreceğinize işaret etmektedir. Bu kişinin evlenmesi ile hane içerisinde büyük bir mutluluğun yaşanacağının habercisidir. İş hayatında beklenti içerisine girdiğiniz yükselmenin nihayet gerçekleşeceğini gösterir. Uzaktan gelen akrabaya dalalet eder. Bu kişinin gelmesi size büyük sevinç yaşatacak anlamında yorumlanır. Beraberinde getireceği haberler ile çok mutlu olacağınız ve hayatınız ile ilgili güzel bir karar alacağınız anlamına gelir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.