Kahve Falında Helikopter Görmek

Kahve Falında Helikopter Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.052 kez okundu.

Kahve falında helikopter görmek, fal sahibinin işi dolayısı ile çok koşturduğunu ve bu yoğun tempo içerisinde agresifleşerek sinirli bir mizaca sahip olduğunu simgeler. Bu ağır tempoya daha fazla dayanamayacağını belirten helikopter sembolü biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu vurgulamaktadır. Eğer fincanının dibinde belirmişse ilerleyen zamanlarda daha da yoğunlaşacak iş hayatına dikkat çeker. Kişinin iş stresi ve yoğunluğu içerisinde sağlığına dikkat etmediği takdirde çok ciddi problemler yaşayabilir.

Bazı fal yorumcularına göre tehlikeli bir kaza atlatmaktır. Bu kazadan en az hasarla kurtulmasının sebebi ise önceden verilen bir sadakadır. Aşağı doğru süzülmekte olan bir helikopter sembolü belirmişse karmaşa dolu aile ortamının yavaş yavaş durulmaya başlamasına ve olayların unutulmaya yüz tuttuğuna işarettir. Eğer ucu yukarı doğru uzanmışsa ortalığı karıştırmak için çaba gösteren birilerinin varlığını haber verir. Fakat yerde ise fal sahibinin ve ailesinin huzurunu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek demektir. Kulp kısmında belirmişse bazı fal yorumcuları tarafından sonsuz aşk ile yorumlanır. Özellikle bekar kişilere yapılan bu yorum onun hayatına girecek olan insanın asla kopmayacak bağlar ile bağlı olduğunu simgelemektedir. Diğer bir yorumcuya göre ise katılacağı yeni bir ortamda bazı özel insanların ilgisini çekmek ve fark edilmek olarak yorumlanabilmektedir. Bu ortam genellikle üniversite veya yeni bir iş ortamı olarak yorumlanır. Yanında şimşek sembolü belirmiş ise birlikte takıldığı arkadaşlara dikkat edilmesi gerektiğini simgeler.

Kahve Falında Helikopter Böceği Görmek

Çok büyük şaşkınlıklar yakalayarak mutlu olacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sakin hayatınızı değiştirecek ve monotonluktan çıkaracak biri ile tanışacaksınız. Sevdiğiniz kişiler sizi mutlu etmek için bu dönemde küçük sürprizler yapabilir. Mutlu olduğunuz zaman mutlu olan be her zaman sizin iyiliğinizi içtenlikle isteyen kişileri hayatınızdan uzaklaştırmamalısınız. Sizi üzmek isteyen kişileri etkisiz hake getirebilirsiniz. Küçük bir evcil hayvan edinme gibi bir düşünceniz var ise bu düşüncenizi hayata geçirmenin şimdi tam zamanı. Süslü sözler ve duygusal mesajlar size göre değil. Bu nedenle daha ilginç yollarla sevdikleriniz size sevgisini gösterecek.

Küçük ve güzel sürprizler ile karşılaşacağınızı gösterir. Maddi açıdan durgun olduğunuz dönemde küçük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat kısa süre içinde tüm işleriniz yoluna girecek ve bol kazanç elde edeceksiniz. İş hayatınızda yeni girişimlere başvurarak risk alabilir ve işinizi daha da büyütebilirsiniz. Sessiz ve sakin yapınız sayesinde etrafı bolca gözlemleme fırsatı buluyorsunuz. Bu sayede dostunuzu düşmanınızı birbirinden kolaylıkla ayırabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git