Boğa Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Uyumu
17 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 11.712 kez okundu.

İki burçta benzer istekleri olan, birbirine uyumlu, birbirlerini çok iyi tamamlayan toprak grubu burçlarıdır. Bu yüzden eğer gerçek bir ilişki yaşamak isterseniz, birbiriniz için bazı özverilerde bulunursanız, bu ilişki mükemmel olacaktır. Üretkenlik, çalışkanlık, maddi birikimler yapabilmek iki burcun da temel özelliklerindendir. Birlikte çalışkan ve üretken bir yaşam sürebilirsiniz. Kültürel ve sosyal aktivitelere bol zamanınız olur. Ya da iki burç da evcimen yapıda olduğu için “evim evim güzel evim” tarzında bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Uyum ve huzur sizin ilişkinizde kendiliğinden var olan bir şeydir.

Başak burcu erkeğinin endişeli ve tedirgin yapısına, boğa burcunun sakin tavırları çok iyi gelir. Birbirinizi dengelersiniz. İki burcun da ayakları yere sağlam basar en önemlisi ikiside hayalci değil gerçekçi düşünürler, huzur aradığından birbirine sadık, güzel bir ilişki kurabilirler. Başak burcunun keskin ve pratik zekâsına, mantığına, yeteneklerine boğa burcu kadının kararlılığı, sabrı ve azmi eklendiği zaman hayatın gerçeklikleriyle kolayca baş edebilirler.

İki burçta ayrıntılara ve mükemmeliyete önem verir,lüks ve şatafat tutkusu ikisinde de oldukça yüksek düzeydedir.Ayakları yere güvenle ve sağlam basan bu çiftin, duygusal ilişkilerine verdikleri önem kadar maddiyata verdikleri önem de çok fazladır. Somut bir amaç için ortak hareket etmek, başarı için çabalamak ve mantıkla hareket etmek söz konusu olduğunda birbirlerine sıkıca kenetlenirler. Bu da çalışmayı seven Bbşak erkeğinin ve sağduyulu düşünen boğa kadınının arasındaki maneviyatı daha da sağlamlaştırır.

İkisi de bedeni ve ruhu sembolize eden toprak elementi burçlarından olduğu için fiziksel olarak kolay etkilenen ve ihtiraslı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uyumlu, aktif ve tatmin edici bir cinsel hayatınız olacaktır. Başak erkeğinin yeni fikirleri ve boğa kadının sabırlı tavırları ile bütün fantezileriniz ve hayalleriniz gerçek olacaktır. İki burçta birbiri yanında huzurlu ve mutlu olacaktır.

İkilinin resmen bir rüya gibi ilişkisi olur. Bir başak erkeğine ilgi duyuyorsanız, sakın bırakmayın ve sıkıca sarılın. İki burcunda istekleri aynıdır ve iki burçta topraktır. Beraber üretken, çalışkan bir hayatınız, yeterli birikiminiz ve sosyal faaliyetlere ayıracak zamanınız olur. Başak erkeği endişeli yapıya sahiptir, boğa kadını ise sakin ve teskin edici yapıya sahiptir. Başak burcu erkeği fazla sorumluluk sahibidir, bu durum da onu çok endişeli yapar. Aldığı bir işi zamanında yetiştirememekten çok korkar.

Boğa burcu kadını da başak erkeği gibi sözüne sadıktır fakat bu durumdan pek endişe duymaz. Başak erkeğinin endişeli tavırları boğa kadınının hoşuna gider ve yardımcı olmaya çalışır. İkisi de gerçekçi yapıya sahiptir, ayakları yere sağlar basar ve genelde bir çok konu da aynı fikirdedirler. Huzurlu olmak isteyen boğa kadını, başak erkeğiyle oldukça huzurludur. Aradığınız güveni ve sadakati birbiriniz de bulursunuz. Başak erkeği keskin zekaya sahiptir, mantığı sürekli devrededir ve hemen harekete geçebilir.

Başak iyi bir iletişimci ve iyi bir öğreticidir, düzenli ve son derece dakiktir. Boğa kadınının sorunlarına hemen çözüm getirir. Son derece akıcı konuşma yeteneğine sahip ve yeni fikirlerle doludur başak erkeği. Boğa kadını yatakta çok kabiliyetlidir ve tüm fantezilerini başak erkeğiyle gerçekleştire bilirler. Başak erkeği başta çekingen olsa da boğa kadınının çekiciliğiyle açılır. Yıldızlarınız çok uyumlu ve zaman içerisin de bir bakışta birbirinizi anlayabilirsiniz.

Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Başak burcu ile boğa burcu son derece uyumlu bir ikilidir. Burçlar alemi içinde başak burcu ile boğa burcunun en uyumlu ikililerden biri olmasının çok somut nedenleri vardır. Hem başak burcunun ve boğa burcunun aynı burç grubundan olmaları, hem de her iki burcun insanının benzer karakterlerde olmaları ve birbirlerini tamamlamaları bu uyumu sağlamaktadır. Boğa burcunun ve başak burcunun uyumunu aşk, cinsellik, evlilik ve iş ortamındaki yönleriyle inceleyelim.

Boğa ve Başak Aşk Uyumu

Boğa burcu toprak grubunun burcudur ve 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğumluların burcudur. Boğa burcunun yönetici yıldızı venüstür. Venüs; güzelliği ve sevgiyi temsil eder. Başak burcu da toprak grubunun burcudur ve 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında doğumluların burcudur. Başak burcunun yönetici yıldızı merkürdür. Merkür; zekayı ve canlılığı temsil eder.

Boğa burçlu insanlar, yıldızları olan Venüs’ün son derece etkisi altındadırlar. Bu nedenle güzelliklere çok düşkündürler. Boğa burçlu insanlar için güzel olan ve estetik değeri taşıyan her şeyin kıymeti vardır. Güzel sanatlar ile son derece yakından ilgililerdir. Aşık olacakları kişinin de güzel ve özenli olmasına çok dikkat ederler. Başak burçlu insanlar için de güzelliğin yeri büyüktür. Özellikle maneviyatın getirdiği güzelliğe çok düşkündürler. Yani her zaman iyi ve güzel hisler içinde olmak isterler. Hayatlarında sorun olmasını veya olayların sürekli kötüye gitmesini istemezler. Aşık olacakları kişinin iyi yürekli kişiler olmasına dikkat ederler.

Bu yönden bakınca da boğa burcu ve başak burcu insanlarının birbirlerini tamamlayacakları aşikardır. Çünkü boğalar da başaklar da aşktan ve hayattan neredeyse aynı şeyleri beklerler. Boğa burcunu ve başak burcunu burçlar alemi içinde en uyumlu çiftlerden biri olmasının en büyük nedeni birbirini her anlamda tamamlayan bir çift olmasıdır. Her iki tarafın da sorun sevmeyen ve sorun çıkarmaya yönelik olmayan; hayatın güzelliklerini yakalamaya çalışan kişilikleri sayesinde son derece uyumlu bir birliktelik sağlanacaktır. Boğa burcu ve başak burcunun yaşayacakları aşk, uzun yıllar devam edebilecek bir sağlamlıktadır.

Boğa ve Başak Evlilik Uyumu

Boğa burcundaki kişiler hem Venüs yıldızının etkisinde olduklarından hem de toprak grubunun burcu olduklarından ev dekoruna son derece önem veren kişilerdir. Hatta tüm burçlar içinde ev dekoruna en fazla önem veren burç olduğu söylenir. Bu nedenle boğa kadını da boğa erkeği de evlerinin rahat ve şık olması için para harcamaktan asla çekinmezler.

Başak burcundaki kişiler ise hem ev ortamlarının hem de iş ortamlarının rahat olması kadar düzenli olmasına da çok önem verirler. Disiplini ve düzeni temsil eden Merkür yıldızının etkisinde oldukları için, evlerinin temiz ve kullanışlı olması için ellerinden geleni yaparlar. Yaşama alanları başak burcundaki kişiler için de son derece önemli olduğundan, bu burcun insanları da evleri için para harcamaktan çekinmezler.

Her iki burcun da insanı bu yönleriyle benzerlik gösterdiği için, beraber yaşayacakları eve masraf yapmaktan kaçınmazlar. Ortak paralarını, ortak zevkleri için harcayacak bu çiftin evleri hem şık hem de rahat ve de temiz olacaktır. Uyumun simgesi olan bu çift evlilik aşamasında sorun yaşamayacakları gibi evlilikleri de sağlam temellere dayanacaktır ve uzun yıllar devam edecektir. Bunun yanı sıra bu çift hayatın güzelliklerini doyasıya yaşamak için dünyaya geldikleri için, birbirlerinde aradıklarını bulacaklardır. Beraber tatil yapmaktan, beraber farklı lezzetleri tatmaktan, beraber konsere gitmekten, film veya tiyatro izlemekten, sergileri gezmekten son derece haz alacaklardır. Aslında ilişkileri sıkı bir arkadaşlık da barındıran bu çiftin evliliği çok doğru bir karar olacaktır.

Boğa ve Başak İş Uyumu

Başak burcu, tüm burçlar içindeki en disiplinli, en düzenli ve en dikkatli burçtur. Başak burcundaki kişiler adeta işkolik kişilerdir. Çok akıllıdırlar ve doğruyu yanlıştan çok kısa sürede fark ederler. Ayrıca dürüstlüğe ve samimiyete de oldukça önem veren başak burçlular beraber iş yapmak veya ortak olmak için neredeyse ideal kişilerdir.

Boğa burcundaki kişiler ise hayatlarını devam ettirmek için paraya muhtaç olduklarını bilirler. Başkasının sırtından geçinmek veya üretmeden durmak boğa burçlarına göre değildir. Bu nedenle boğa burcundaki kişiler de girdikleri iş ortamında mutlaka yükselirler ve istediklerini elde ederler. Başak burcundakiler ile boğa burcundakilerin kuracakların işin başarısız olma ihtimali neredeyse yoktur. Çünkü her iki burcun insanı da son derece idealisttir ve söz konusu iş olunca hiçbir konudan taviz vermezler.

Genellikle kurulan iş ortaklıkların güven duygusu biraz zor gelişir; ancak boğa burçlu bir kişi ile başak burçlu bir kişi arasında böyle bir şey olmaz. Çünkü onlar güvenmedikleri biriyle asla yola çıkmazlar. Her iki burcun insanı için de güven duygu çok önemlidir. Güvene, çalışkanlığa ve dikkate dayanan bu iş ilişkisi uzun süreler başarı ile devam edecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git