Boğa Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

18.02.2016
Boğa Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Çift karaktere sahip olan ikizler burcu erkeğini çözmek neredeyse imkansızdır. Bu yapısıyla oldukça sadık ve sevecen iken, diğer yapısıyla yalancı ve kandırabilen bir yapıya bürünebiliyor. Boğa burcu kadını ise sakin ve sadık bir karaktere sahiptir. Pamuk gibi bir kalbi vardır ve çok hassastır. İnatçı olduğu kadar tatlı olmayı başaran bu burçlar evlerine ve ailesine oldukça düşkündür.

Boğa Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

Zıt Kutuplar Birbirini Nereye Kadar Çeker Belli Olmaz

Bu iki burç ya uzun süre beraberlik yaşarlar yada kısa sürede noktayı koyarlar. Çünkü ikisi de değişik özellikteki insanlardır ve hemen hemen her düşünceleri birbirleriyle terstir. Bu onları birbirlerinden ittiği kadar birbirlerine de çekebilir.

Çekim Gücüyle Aşık Olabilirler

Bu iki burç birbirlerine tamamen zıt iki karaktere sahiptir. Bundan dolayı hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde kolay anlaşamazlar. İkilinin bir aşk uyumu yakalaması oldukça zordur, zıtlıklarından dolayı birçok sorun ortaya çıkacaktır. Birbirlerine aralarındaki çekimden dolayı kolay aşık olabilmektedirler ancak kısa süre sonra birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Eğer bu problemleri aşabilirlerse ki bu da çok zaman alacaktır. İlişkileri uzun soluklu olabilir. Boğa burcu aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. Partneri ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Bu da bu ikilinin zor zamanlar yaşamasına sebep olabilir.

Çok Yıpratıcı Bir İlişki Olur

Boğa burcu sakin yapısının yanında çok otoriter bir yapısı da vardır. İkizler ise sorunlara çabuk çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Ancak çocuksu tavırları ve sürekli ilgi bekleyen taraf olması, partneri de biraz sıkabilir. Bundan dolayı aralarında büyük kavgalar yaşanabilir. Ortak yönleri olduğu kadar farklı yönleri de oldukça fazladır. Artıları ve eksileri göz önüne alındığında, hem aşk ilişkisinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. İki burcun ilişki yaşaması bu yüzden iki tarafında yıpranmasına sebep olabilmektedir.

Zıtlıkların Uyumundan Çıkan Aşk

Boğa burcu toprak grubuna, ikizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna mensup olan bu iki burcun birlikteliği zıtlıkların uyumu olarak adlandırılabilir. Yani bu ilişki ya olur yada olmaz. İki farklı zıt burcun birlikteliği olacağından, ancak birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Aralarında aşk olursa ancak birliktelik yaşayabilirler. Boğa burcu her zaman ne istediğini bilir, yani ayakları yere sağlam bakar. Bu yüzden karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. Partneri de aynı karakterini sergiler ise yani hayatta ne istediğini bilirse ikilinin ilişkisi uzun süreli olabilir. Hatta evliliğe bile taşınabilir.

Sadakat Onlar Zorlar

İkizler burcu erkeği pek sadakat kelimesiyle uyuşmayan yapıdaki erkeklerdir. Bu yüzdendir ki onlarla beraber olmak cesaret işidir. Boğa burcu kadını gibi oldukça sadıktır, partneri ile beraber olmadan önce birçok kez düşünmesini tavsiye ederiz. Çünkü ikizler çift karaktere sahiptir ve gözü her zaman dışarıdadır. Onun gözünü dışarıdan koparmak için bayağı alın teri dökmenize sebep olacaktır. Bu yüzden her şeyi iyice tartıp bir karar vermenizi tavsiye ederiz. Ciddi bir ilişki istiyorsanız oturup ikizler erkeğinin buna ne kadar uygun olup olmadığını düşünmeniz gerekir.

Biri Seyyah Olup Gezmek, Diğeri Derviş Gibi Konmak İster

Boğa burcu kadını şehir dışında, bahçeli ve eve sahip olmak isterken, partneri için bu durum oldukça sıkıcıdır. Bir bavul ve telefonla oradan oraya seyahat etmekten, kalabalık şehirlerde bulunmaktan ve sürekli hareket etmekten hoşlanır, konforu için lükse gerek olmaz, çok eşya onu sıkar. Sürekli hayallerinin peşinden koşar ve yeni bilgi edinmek tam ona göredir. Ayrıca fikirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Boğa kadını ise konfora çok düşkündür ve lüks eşyalara önem verir, eşyaya, mala, mülke, kaliteye, fiziksel dünyaya oldukça bağlıdır.

Sosyal ve Entelektüel Bir Burçtur

Bu burçlar için iki zıt kutup birbirini çeker diyebiliriz. Bu ilişkide boğa burcu daha oturaklı, daha sakin ancak bir o kadar inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler ise hareketli, eylem ve egosu fazla yüksek olmayan bir burçtur. Her ikisi de birbirine uyum sağlayabilirse yani birbirlerine ayak uydurabilirlerse ilişkileri için olumlu bakılabilir. Boğa evcimen ikizler ise çok sosyal bir burçtur. Bu yüzden iki burç bu noktada anlaşabilirlerse eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. Partneri hazır cevap ve zeki bir burçtur. Ayrıca entelektüel yapısı ile boğa burcunu etkiler.

Ne Yapar Eder Kendine Aşık Eder

İkizler burcu bilindiği gibi çok sosyaldir. Yani hepimizin de bildiği gibi son derece özgürlüğüne düşkündür. Fakat partneri hayatını belirli çizgiler çerçevesinde yaşayan düzenli ve kurallı kişilerdir. Bu yüzdendir ki boğa burcu kadınına, onun özgürlüğü çok rahatsızlık verir. Eğer olur da çok severse bu kadın, ne yapıp edip onu kendisine aşık etmeyi başarır. Zaten aşık bir ikizler emrinize amade olacaktır ve ilişkinin seyri harika bir şekilde devam edecektir. Fakat olur da bunu başarmak istemezse, bir ikizler erkeğini yola getirmek çok zor olacaktır.

Kırıldığını Küslük Yaparak Belli Eder

Boğa kadını son derece tutucudur fakat partneri modern yapıya sahiptir. Çok hazır cevap olması boğa kadınını kırabilir ve kırgınlığın ardından özür bekler, özür gelmediği takdir de kırgınlığı çok uzun sürer. Boğa kadını hissederken düşünmeyi ve düşünürken hissetmeyi öğrenmeli. Uzun ilişki istiyorsa, inatçı yapısından vazgeçmesi gerekir. Bu ilişkide oldukça zor bir birlikteliktir. Uzun süre birliktelik yaşamak için birlikte farklı yeteneklere ve bu yetenekleri sunan yapıya sahip olmalıdırlar.

Tedbirli ve Temkinli Adımlar Atar

Boğa burcu zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler burcunu kendine çekecektir. Bu iki burç hayat tarzları birbirlerinden farklı olan burçlardır. Ancak birbirlerinden etkilenirlerse uzun süreli birliktelikler yaşayabilirler. Boğa burcu her zaman ilgili, sorumluluk sahibi ve dikkatli olan bir burçtur bu yüzden her zaman tedbirli bir şey yapmadan önce kılı kırk yararcasına düşünür. Partneri ise her an değişkendir kafasına ne eserse onu yapar.

Bu noktada iki burç birbirleri ile anlaşamayabilirler. Bu nokta ilişkide kilit noktasıdır. Ancak ikizler burcu kendi gibi birisiyle ilişki kurmaktan sıkıldığı için boğa burcu gibi farklı biriyle mutluluğu ve gerçek aşkı yakalayabilir. Yine de boğa burcunun mutlaka dikkatli olması gerekir. Her zaman egosu tavan olan boğa burcunun ilişkide fedakarlık yapan kişi olması gerekir. Ancak öyle mutluluğu yakalayabilirler.

Biri Çalışmaktan Diğeri Gezmekten Evin Yolunu Bulamaz

İkizler havadan nem kapar gibi her konuda tartışma ve kavga çıkarabilir. Sabit bir burç olan boğa burcu da bu tavrına çok bozulabilir. Ancak sakinliği de enerjik olan partnerini fazlasıyla sıkacaktır. Çünkü dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever. Boğa burcu çok hırslıdır, çalışmayı sever ve gezmeye bile zaman bulamaz. Bu yüzden birbirlerini ihmal edebilirler.

Biri Garanticidir, Diğeri İleri Görür Fırsatları Değerlendirir

Her burç Zodyak’ta bir önceki burcun eksikliklerini tamamlar. İkizler burcu boğa burcundan sonra gelir ve eksiklikleri tamamlar. Partneri uzun düşünür kararsız kalır, fazla tedbirlidir ve bu nedenden dolayı önüne çıkan fırsatları değerlendirmekte zorlanır. İkizler erkeği bu durumun farkındadır ve hep ileri bakarak karşısına çıkan fırsatları değerlendirir. Hazır cevap, zeki, esprili, düşüncelerini açıkça ifade eden bir yapıya sahiptir. Seyahat, insan kaynakları, halkla ilişkiler, iletişim gibi konular da çok başarılıdır.

Boğa Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Hayatlarının Hatasını Yapmış Olabilirler

Evlilik ilişkisi ise tamamen hata olarak yorumlanabilir. Çünkü boğa burcu her ne kadar umursamaz gibi gözükse de içten içe kıskançlık onu yer bitirir. Eşi ise onun iç dünyasını fark etmezse ilişki daha da çıkmaza girer ve büyük tartışmalara yol açar. Böyle bir durum ortaya çıkarsa evliliklerini yürütemezler.

Ancak ikisinin arasındaki çekim çok büyük olursa her şey tam tersine dönebilir, harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de durumun olumlu olması için iki tarafın da çok gayret göstermesi gerekir. Bu yüzden ikilinin uyum yakalaması oldukça zordur. Ayrıca normal hayatta da kolay anlaşması oldukça zorlayıcı olmasından dolayı evliliklerini de yürütmeleri oldukça zor olacaktır.

Bir Çocuğa Bakar Gibi Fedakar Olmalı

İkizler burcu enerjik ve hareketli yapısıyla boğa burcunun sakinliği birbirlerine kolay kolay ayak uyduramaz. Birlikte kısa süreli bir aşk yaşayabilir ancak uzun süreli bir evlilik çoğu zaman söz konusu değildir. Bundan dolayı bu ikili kolay kolay uzun bir ilişki yaşayamaz. İkizler burcu değişken bir yapıya sahip iken eşi hareketli ve bir o kadar da otel terliğini bile koruyan bir burçtur. Bu yüzden iki burcun anlaşması çok zordur. İkili ilişkiye başladıkları zaman tartışmalı ve sorunlu bir ilişki ile karşılaşacaklardır. Bu yüzden kısa süre sonra bu durumlar ayrılmalarına sebep olur. Bu ilişkide boğa burcu fedakarlık yapar ve idareci olursa, istenilen ilişkiyi yaşayabilirler.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.