Boğa Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

18.02.2016
Boğa Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını toprak grubuna, ikizler erkeği ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna mensup olan bu iki burcun birlikteliği zıtlıkların uyumu olarak adlandırılabilir. Yani bu ilişki ya olur yada olmaz. İki farklı zıt burcun birlikteliği olacağından, ancak birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Aralarında aşk olursa ancak birliktelik yaşayabilirler. Boğa kadını her zaman ne istediğini bilir yani ayakları yere sağlam basar. Bu yüzden karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. İkizler erkeği de aynı karakterini sergiler ise ikilinin ilişkisi uzun süreli olabilir hatta evliliğe bile taşınabilir.

Boğa Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

Boğa kadını ve ikizler erkeği arasında zıtlıkların çekim gücü sonucunda büyük ve heyecan verici bir aşk ortaya çıkar. Her ikisinin de duygusal bağları oldukça kuvvetlidir bu nedenle birbirlerine karşı yeterli anlayışı ve fedakarlığı gösterdikleri takdirde mükemmel uyumlu bir çift olabilirler.

Biri Garanticidir, Diğeri İleri Görür Fırsatları Değerlendirir

Her burç Zodyak’ta bir önceki burcun eksikliklerini tamamlar. İkizler burcu, boğa burcundan sonra gelir ve eksiklikleri tamamlar. Boğa kadını uzun düşünür kararsız kalır, fazla tedbirlidir ve bu nedenden dolayı önüne çıkan fırsatları değerlendirmekte zorlanır. İkizler erkeği bu durumun farkındadır ve hep ileri bakarak karşısına çıkan fırsatları değerlendirir. Hazır cevap, zeki, esprili, düşüncelerini açıkça ifade eden bir yapıya sahiptir. Seyahat, insan kaynakları, halkla ilişkiler, iletişim gibi konular da çok başarılıdır.

Çekim Gücüyle Aşık Olabilirler

Bu iki burç birbirlerine tamamen zıt iki karaktere sahiptir. Bundan dolayı hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde kolay anlaşamazlar. İkilinin bir aşk uyumu yakalaması oldukça zordur ve zıtlıklarından dolayı birçok sorun ortaya çıkacaktır. Birbirlerine aralarındaki çekimden dolayı kolay aşık olabilirler ancak kısa süre sonra birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Eğer bu problemleri aşabilirlerse ki bu da çok zaman alacaktır, ilişkileri uzun soluklu olabilir.

Sosyal ve Entelektüel Bir Burçtur

Bu burçlar için iki zıt kutup birbirini çeker diyebiliriz. Boğa kadını daha oturaklı, daha sakin ancak bir o kadar inatçı ve egosu yüksektir. İkizler erkeği ise hareketli ve egosu fazla yüksek değildir. Her ikisi de birbirine uyum sağlayabilirse ilişkileri için olumlu bakılabilir. Boğa evcimen ikizler ise çok sosyal bir burçtur. Bu yüzden iki burç ortak bir noktada anlaşabilirlerse eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. İkizler erkeği zeki ve hazır cevaptır ayrıca entelektüel yapısı ile boğa kadınını etkiler.

Ne Yapar Eder Kendine Aşık Eder

İkizler erkeği bilindiği gibi çok sosyaldir ve son derece özgürlüğüne düşkündür. Fakat boğa kadını düzenli ve kuralcı olduğu için hayatını belirli çizgiler çerçevesinde yaşar. Bu nedenle boğa burcu kadınına partnerinin özgürlüğü çok rahatsızlık verir. Eğer olur da çok severse, ne yapıp edip onu kendisine aşık etmeyi başarır. Zaten aşık bir ikizler erkeği partnerinin emrine amade olacaktır ve ilişkinin seyri harika bir şekilde devam edecektir.

Tedbirli ve Temkinli Adımlar Atar

Boğa kadını zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler erkeğini kendine çekecektir. Bu iki burç hayat tarzları birbirlerinden farklı olan burçlardır. Ancak birbirlerinden etkilenirlerse uzun süreli birliktelikler yaşayabilirler.

Boğa kadını her zaman ilgili, sorumluluk sahibi ve dikkatlidir bu yüzden her zaman tedbirli bir şey yapmadan önce kılı kırk yararcasına düşünür. İkizler erkeği ise her an değişkendir kafasına ne eserse onu yapar. Bu nokta ilişkide adeta kilit noktasıdır ve kimi zaman anlaşamayabilirler. Ancak ikizler erkeği kendi gibi birisiyle ilişki kurmaktan sıkıldığı için boğa kadını gibi farklı biriyle mutluluğu ve gerçek aşkı yakalayabilir. Yine de boğa kadınının mutlaka dikkatli olması gerekir çünkü ilişkide fedakarlık yapan kişi kendisi olacaktır. Ancak bu sayede ikizler erkeğini yola getirebilir.

Biri Çalışmaktan Diğeri Gezmekten Evin Yolunu Bulamaz

İkizler erkeği dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever. Boğa kadını çok hırslıdır, çalışmayı sever ve gezmeye bile zaman bulamaz. Bu yüzden birbirlerini kimi zaman ihmal edebilirler fakat birlikte hareket ettikleri takdirde aralarında herhangi bir sorun olmayacaktır.

Kırıldığını Küslük Yaparak Belli Eder

Boğa kadını son derece tutucudur fakat partneri modern yapıya sahiptir. İkizler erkeğinin çok hazır cevap olması boğa kadınını kırabilir ve kırgınlığın ardından özür bekler, özür gelmediği takdir de kırgınlığı çok uzun sürer. Boğa kadını hissederken düşünmeyi ve düşünürken hissetmeyi öğrenmeli. Uzun ilişki istiyorsa, inatçı yapısından vazgeçmesi gerekir. Bu ilişkide oldukça zor bir birlikteliktir. Uzun süre birliktelik yaşamak için birlikte farklı yeteneklere ve bu yetenekleri sunan yapıya sahip olmalıdırlar.

Sadakat Onlar Zorlar

İkizler burcu erkeği pek sadakat kelimesiyle uyuşmayan yapıdaki erkeklerdir. Bu yüzdendir ki onlarla beraber olmak cesaret işidir. Boğa burcu kadını gibi oldukça sadıktır, partneri ile beraber olmadan önce birçok kez düşünmesini tavsiye ederiz. Çünkü ikizler çift karaktere sahiptir ve gözü her zaman dışarıdadır. Onun gözünü dışarıdan koparmak için bayağı alın teri dökmenize sebep olacaktır. Bu yüzden her şeyi iyice tartıp bir karar vermenizi tavsiye ederiz. Ciddi bir ilişki istiyorsanız oturup ikizler erkeğinin buna ne kadar uygun olup olmadığını düşünmeniz gerekir.

Biri Seyyah Olup Gezmek, Diğeri Derviş Gibi Konmak İster

Boğa burcu kadını şehir dışında, bahçeli ve eve sahip olmak isterken, partneri için bu durum oldukça sıkıcıdır. İkizler erkeği, bir bavul ve telefonla oradan oraya seyahat etmekten ve kalabalık şehirlerde bulunmaktan ve sürekli hareket etmekten hoşlanır. Konforu için lükse gerek olmaz, çok eşya onu sıkar. Sürekli hayallerinin peşinden koşar ve yeni bilgi edinmek tam ona göredir. Ayrıca fikirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Boğa kadını ise konfora çok düşkündür ve lüks eşyalara önem verir, eşyaya, mala, mülke, kaliteye ve fiziksel dünyaya oldukça bağlıdır.

Çok Yıpratıcı Bir İlişki Olur

Boğa kadını sakin yapısının yanında çok otoriter bir yapısı da vardır. İkizler erkeği ise sorunlara çabuk çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Ancak çocuksu tavırları ve sürekli ilgi bekleyen taraf olması, partneri de biraz sıkabilir. Bundan dolayı aralarında büyük kavgalar yaşanabilir. Birbirlerinin ortak yönleri olduğu kadar farklı yönleri de oldukça fazladır. Artıları ve eksileri göz önüne alındığında, hem aşk ilişkisinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. İki burcun ilişki yaşaması bu yüzden iki tarafında yıpranmasına sebep olabilmektedir. Eğer aralarında bir uyum yakalayabilirlerse uzun ömürlü bir ilişkiye sahip olurlar.

Boğa Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Boğa kadını ve ikizler erkeği arasındaki çekim eğer çok büyük olursa aralarındaki zıtlık tam tersine döner ve evlilik hayatlarında mükemmel bir ilişki ortaya çıkabilir. Uyumlu bir ilişki ortaya çıkarmak için her iki tarafında çok gayret göstermesi ve birbirlerine karşı son derece anlayışlı olmaları gerekir.

İkizler erkeği enerjik ve hareketli yapısıyla boğa kadınının sakinliği birbirlerine kolay kolay ayak uyduramaz. Birlikte kısa süreli bir aşk yaşayabilir ancak uzun süreli bir evlilik çoğu zaman söz konusu değildir. Bu ilişkide boğa kadını fedakarlık yapar ve idareci olursa, istenilen mutlu bir evlilik ilişkisini yaşayabilirler.

Boğa Kadını ile İkizler Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.