Boğa Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.852 kez okundu.

Çift karaktere sahip olan ikizler burcu erkeğini çözmek neredeyse imkansızdır. Bir yapısıyla oldukça sadık ve sevecen iken, diğer yapısıyla yalancı ve kandırabilen bir yapıya bürünebiliyor.

Boğa burcu kadını ise sakin ve sadık bir karaktere sahiptir. Pamuk gibi bir kalbi vardır ve çok hassastır. İnatçı olduğu kadar tatlı olmayı başaran bu burçlar evlerine ve ailesine oldukça düşkündür.

Bu ikili arasındaki ilişki ya tam anlamıyla olur ya da hiç olmaz. İkizler burcu bilindiği gibi çok sosyaldir. Yani hepimizin de bildiği gibi son derece özgürlüğüne düşkündür. Fakat boğa kadını hayatını belirli çizgiler çerçevesinde yaşayan düzenli ve kurallı kişilerdir. Bu yüzdendir ki boğa burcu kadınına, ikizler erkeğinin özgürlüğü çok rahatsızlık verir. Eğer olur da bu ikizler erkeğini çok severse bu kadın, ne yapıp edip bu adamı kendisine aşık etmeyi başarır. Zaten aşık bir ikizler emrinize amade olacaktır ve ilişkisin harika bir şekilde devam edecektir. Fakat olur da bunu başarmak istemezseniz, bir ikizler erkeğini yola getirmeniz çok zor olacaktır.

Boğa burcu kadını sakin tavırlarıyla dikkat çeker. İkizler erkeği ise oldukça hareketli yapılarıyla göze batmaktadır. Bilindiği gibi zıt kutuplar birbirlerini çekerler ve birinin sakinliğiyle bir diğerinin hareketli yapısı birleşerek ortaya güzel bir renk çıkar.

İkizler burcu erkeği pek sadakat kelimesiyle uyuşmayan yapıdaki erkeklerdir. Bu yüzdendir ki onlarla beraber olmak cesaret işidir. Boğa burcu kadını gibi oldukça sadık olan bir kadının bu erkekle beraber olmadan önce birçok kez düşünmesini tavsiye ederiz. Çünkü bu erkek çift karaktere sahiptir ve gözü her zaman dışarıdadır. Onun gözünü dışarıdan koparmak için bayağı alın teri dökmenize sebep olacaktır. Bu yüzden her şeyi iyice tartıp bir karar vermenizi tavsiye ederiz. Ciddi bir ilişki istiyorsanız oturup ikizler erkeğinin buna ne kadar uygun olup olmadığını düşünmenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu iki burç ya uzun süre beraberlik yaşarlar yada kısa sürede noktayı koyarlar. Çünkü ikisi de değişik özellikteki insanlardır ve hemen hemen her düşünceleri birbirleriyle terstir. Bu onları birbirlerinden ittiği kadar birbirlerine de çekebilir…

Her burç Zodyak’ta bir önceki burcun eksikliklerini tamamlar. İkizler burcu da boğadan sonra gelir ve eksiklikleri tamamlar. Boğa kadını uzun düşünür kararsız kalır, fazla tedbirlidir ve bu nedenden dolayı önüne çıkan fırsatları değerlendirmekte zorlanır. İkizler erkeği bu durumun farkındadır ve hep ileri bakarak karşısına çıkan fırsatları değerlendirir. İkizler erkeği hazır cevap, zeki, esprili, düşüncelerini açıkça ifade eden bir yapıya sahiptir. Seyahat, insan kaynakları, halkla ilişkiler, iletişim gibi konular da çok başarılıdır.

Boğa burcu kadını şehir dışında, bahçeli ve eve sahip olmak isterken, ikizler erkeği için bu durum oldukça sıkıcıdır. İkizler erkeği bir bavul ve telefonla oradan oraya seyahat etmekten, kalabalık şehirlerde bulunmaktan ve sürekli hareket etmekten hoşlanır, konforu için lükse gerek olmaz, çok eşya onu sıkar. Sürekli hayallerinin peşinden koşar ve yeni bilgi edinmek tam ona göredir. Boğa kadını konfora çok düşkündür ve lüks eşyalara önem verir, eşyaya, mala, mülke, kaliteye, fiziksel dünyaya oldukça bağlıyken, ikizler erkeği fikirlerine bağlıdır. Boğa kadını son derece tutucudur fakat ikizler erkeği modern yapıya sahiptir. İkizler erkeğinin çok hazır cevap olmadı boğa kadınını kırabilir ve kırgınlığın ardından özür bekler, özür gelmediği takdir de kırgınlığı çok uzun sürer. Boğa kadını hissederken düşünmeyi ve düşünürken hissetmeyi öğrenmeli. Boğa ikizler ile uzun ilişki istiyorsa, inatçı yapısından vazgeçmesi gerekir. Bu ilişki zor bir ilişkidir. Uzun süre birliktelik yaşayan boğa ve ikizler, farklı yeteneklere sahip ve bu yetenekleri sunan yapıya sahip olmalıdır.

Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Boğa ve ikizler burcu için iki zıt kutup birbirini çeker diyebiliriz. Bu ilişkide boğa burcu daha oturaklı, daha sakin ancak bir o kadar inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler ise hareketli, eylem ve egosu fazla yüksek olmayan bir burçtur. Her ikisi de birbirine uyum sağlayabilirse yani birbirlerine ayak uydurabilirlerse boğa ve ikizler burcu ilişkisi için olumlu bakabiliriz. Boğa evcimen ikizler ise çok sosyal bir burçtur. Bu yüzden iki burç bu noktada anlaşabilirlerse eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. İkizler burcu hazır cevap ve zeki bir burçtur. Ayrıca entelektüel yapısı ile boğa burcunu etkiler.

Boğa burcu ise zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler burcunu kendine çekecektir. Bu iki burç hayat tarzları birbirlerinden farklı olan burçlardır. Ancak birbirlerinden etkilenebilir dersin uzun süreli birliktelikler yaşayabilirler. Boğa burcu her zaman ilgili, sorumluluk sahibi ve dikkatli olan bir burçtur bu yüzden her zaman tedbirli bir şey yapmadan önce kılı kırk yararcasına düşünür. İkizler ise her an değişkendir kafasına ne eserse onu yapar. Bu noktada iki burç birbirleri ile anlaşamayabilirler. Bu nokta ilişkide kilit noktasıdır. Ancak ikizler burcu kendi gibi birisiyle ilişki kurmaktan sıkıldığı için boğa burcu gibi farklı biriyle mutluluğu ve gerçek aşkı yakalayabilir. Ancak yine de boğa burcunun mutlaka dikkatli olması gerekir. Her zaman egosu tavan olan boğa burcunun ilişkide fedakarlık yapan kişi olması gerekir. Ancak öyle mutluluğu yakalayabilirler.

Boğa burcu sakin yapısının yanında çok otoriter bir yapısı da vardır. İkizler ise sorunlara çabuk çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Ancak ikizler burcunun çocuksu tavırları ve sürekli ilgi bekleyen taraf olması boğa burcunu biraz sıkabilir. Bundan dolayı aralarında büyük kavgalar yaşanabilir. Bu iki burcun ortak yönleri olduğu kadar farklı yönleri de oldukça fazladır. Bundan dolayı bu iki burç hem aşk ilişkisinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu ve ikizler burcunun ilişki yaşaması bu yüzden iki tarafında yıpranmasına sebep olabilmektedir.

Boğa ve İkizler Aşk Uyumu

Boğa ile ikizler birbirlerine tamamen zıt karaktere sahiptir. Bundan dolayı hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde kolay anlaşamazlar. Boğa burcu ile ikizler burcunun bir aşk uyumu yakalaması oldukça zordur. İki burcunun zıtlıklarından dolayı birçok sorun ortaya çıkacaktır. Birbirlerine aralarındaki çekimden dolayı kolay aşık olabilmektedirler ancak kısa süre sonra birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Eğer bu problemleri açabilirlerse açabilirler ki bu da çok zaman almaktadır. İlişkileri uzun soluklu olabilir. Boğa burcu aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Bu da bu ikilinin zor zamanlar yaşamasına sebep olabilir.

Boğa burcu toprak grubuna mensup bir burçtur. İkizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna mensup olan bu iki burcun birlikteliği zıtlıkların uyumu olarak adlandırılabilir. Yani bu ilişki ya olur ya da olmaz. İki farklı zıt burcun birlikteliği olacağından, ancak birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Ancak aralarında aşk olursa birliktelik yaşayabilirler. Boğa burcu her zaman ne istediğini bilir, yani ayakları yere sağlam bakar. Bu yüzden boğa burcu karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. İkizler burcu da aynı karakterini sergiler ise, yani hayatta ne istediğini bilirse ikilinin ilişkisi uzun süreli olabilir. Hatta evliliğe bile taşınabilir.

İkizler havadan nem kapar gibi her konuda tartışma ve kavga çıkarabilir. Sabit bir burç olan boğa burcunda ikizlerin bu tavrına çok bozulabilir. Ancak boğa burcunun sakinliği de enerjik olan ikizlerin fazlasıyla çıkacaktır. Çünkü ikizler burcu dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever. Boğa ise çok hırslıdır, çalışmayı sever ve gezmeyi zaman bulamaz zaman bulamaz. Bu yüzden birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa ve İkizler Evlilik Uyumu

Boğa ile ikizlerin evlilik ilişkisi ise tamamen hata olarak yorumlanabilir. Çünkü boğa burcu her ne kadar umursamaz ve sağlamaz gibi gözükse de içten içe kıskançlık onu yer bitirir. İkizler ise onun iç dünyasını fark etmezse ilişki daha da çıkmaza girer ve büyük tartışmalara yol açar. Böyle bir durum ortaya çıkarsa evliliklerini yürütemezler. Ancak ikisinin arasındaki çekim çok büyük olursa her şey tam tersine dönebilir, harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de durumun olumlu olması için iki tarafın da çok gayret göstermesi gerekir. İkizler ile boğa tamamen zıt bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ikilinin uyum yakalaması oldukça zordur. Bu ikilinin normal hayatta da kolay anlaşması oldukça zorlayıcı olmasından dolayı evliliklerinde yürütmeleri oldukça zordur.

İkizler burcu enerjik ve hareketli yapısıyla boğa burcunun sakinliği birbirlerine kolay kolay ayak uyduramaz. Birlikte kısa süreli bir aşk yaşayabilir ancak uzun süreli bir evlilik çoğu zaman söz konusu değildir. Bundan dolayı bu ikili kolay kolay uzun bir ilişki yaşayamaz. İkizler burcu değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise hareketli ve bir o kadar da otel terliğini koruyan bir burçtur. Bu yüzden iki burcun anlaşması çok zordur. İkili ilişkiye başladıkları zaman tartışmalı ve sorunlu bir ilişki ile karşılaşacaklardır. Bu yüzden kısa süre sonra bu durumlar ayrılmalarına sebep olur. Bu ilişkide boğa fedakarlık yapar ve idareci olursa, istenilen ilişkiyi yaşayabilirler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git