Kahve Falında Hindi Görmek

09.11.2015
Kahve Falında Hindi Görmek

Kahve falında hindi görmek, fal sahibinin düşüncelerinde haklı olduğu ve özgürce hareket edebileceği bir yola çıkacağı anlamına gelir. Kişinin ufkunda olan şeyin kendisi için çok hayırlı olduğuna ve mutluluk kapılarının ardına kadar açılacağına işaret eder. Değişim, geçiş ve yeniden doğuş demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızın biraz durgun geçtiğine ve bunun duygusal boşluğunuzdan kaynaklandığına yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz, olmasını istediğiniz bir dileğinizin olmaması sizi yalnızlığa itmiş. Fakat artık ayaklanma vakti. İsteklerinizin gerçekleştiği, beklediğiniz aşkı bulacağınız döneme gireceksiniz. Hayatımın aşkı diyeceğiniz o kişi artık bir nefes kadar yakınınızda olacak. Kendinizi güvende, huzurlu ve mutlu hissederek, yeni bir aşka yelken açacaksınız.

Aşkta önce hep mantık deseniz de önünüze çıkacak aşka asla hayır diyemeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Fazla duygusallık size hoş gelmese de mantıklı düşünen o kişi gidecek yerine duygusal bir adam gelecek. Çünkü karşınızdaki kadına hayır diyemeyecek kadar çok aşık olacaksınız. El ele yürümeyi, her fırsatta seni seviyorum demeyi ihmal etmeyeceğiniz güzel bir aşka başlayacak, çok mutlu olacaksınız.

Genel olarak evliliğinde şansınızın döneceği anlamına gelmektedir. Evlilikten ne istediğini biliyor ve ona göre hareket ediyorsun. Senin için sadece sevilmek yetmiyor, sürekli sürprizler ile karşılaşmak istiyorsun. Hayatındaki insanda seni bu konuda yeterince tatmin ediyor. İlişkinin sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu işaret eder.

İlişkinde esnek yapının olması karşılaştığın her sorunu çözüme kavuşturmana yardımcı olacak. Yakın zamanda yaşayacağınız bir sorunu büyütmeyecek ve öfkene yenik düşmeyeceksin. Bu tavrın ile sevgilinin gönlünde adeta taht kuracak ve sana aynı hatayı yapmaması gerektiğinin farkına vararak pişman olacaktır. Bu sayede ilişkinizin ilk temelini nişan ile atmaya karar vererek, evliliğe ulaşan ilk adımı atacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yüklü miktarda elinize para geçeceği ve bu para ile mal mülk elde edeceğinize işaret eder. Geleceğinize yatırım yapacak ve ilerisi için iyi adımlar atacaksınız. Bu sayede, kendinizi daha iyi ve daha huzurlu hissedeceksiniz.

İyi şansın geldiğine işaret eder. Yaptığınız iş başvurularından gelmeyen olumlu yanıtın geleceğine yorumlanır. Bu iş sayesinde maddi anlamda çektiğiniz zorlukları geride bırakacak ve elinize yüklü miktar da para geçecektir. Borçlarınızı ödeyerek kısa süre de düze çıkarak, işinize dört elle sarılacaksınız.

 

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zaman önce adadığınız bir adak olduğu anlamına gelmektedir. Bir konuda adak adamış ve bu adağınızın artık gerçek olacağına işaret eder. Tüm yükü sırtınızdan atacak, dertlerinizden kurtulacaksınız. Bu nedenle adadığınız adağı yerine getirerek, kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Sürekli karşınıza engel çıkaran kişileri hayatınızdan çıkaracağınız anlamına gelmektedir. İş, aile ve sosyal yaşantınız da önünüze engeller, zorluklar çıkaran kişilerden kurtulacağınıza işaret eder. Sizin işlerinizi engelleyen ve sizi kıskanan bu kişi ve kişiler aslında sizin yakınınızda olan kişiler olduğunu için sizi biraz üzse de sonrasında her adımınız size onlardan kurtulduğunuz için mutluluk vadedecek.

Aile içinde yaşadığınız çatışmaların son bulacağına işaret eder. Aranızdaki sorunları oturup konuşarak çözeceksiniz. Ailedeki sorunları çözmenin en iyi ve en kısa yolu onlar ile oturup konuşmak olacaktır. Ailenizle sıkıntılarınızı özgürce paylaşabilir, sıkıntılarınızı çözebilirsiniz. Bu şekilde hem siz hem de aileniz rahatlayacak, hane içerisinde huzur hakim olacaktır.

Hayatınızda köklü değişiklikler yapacağınız anlamına gelmektedir. Aileniz ile birlikte yeni bir şehre taşınarak, yeni bir ev ve yeni bir iş kuracağınıza işaret eder. Uzun zamandır aklınızda olan bu düşünceyi harekete geçerek gerçekleştireceksiniz. Bu değişim ailenize ve size çok iyi gelse de yeni çevreye alışmak biraz zaman alacaktır. Yine de yeni şehir sizin yenilenmenizi, hayata karşı yeni umutlar ile bakabileceğiniz güzel günleri beraberinde getirecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Başarı anlamına gelmektedir. Eğitim hayatında çok başarılı olacağınız ve okulu birincilik ile bitireceğinize işaret eder. Aileniz bunu sizden hiç beklemese de aslında çok çalışkan ve zekisiniz. Ders çalışmadan dersi derste dinleyerek, çok büyük başarılara imza atacak olmanız aileniz tarafından şaşkınlık ile karşılanacak olsa da sizinle gurur duyacaklar. Ve bu başarılarınızı büyük bir hediye ile taçlandıracaklar.

Kariyer odaklı yaşamınızda her zaman en iyisi olması için çabalıyorsunuz. Herkesin takdirini toplamak sizin egonuzu okşanıyor, daha iyi yerlere gelmenizi sağlıyor. Yakın zamanda adım atacağınız bir ortaklığın size büyük paralar kazandıracağı anlamına gelmektedir. Bu kazandığınız para sayesinde yeni işlere de imza atacaksınız.

İş ortamında sizi sevmeyen kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişilerin farkında olsanız da onlar için parmağınızı bile kaldırmıyorsunuz. Sizin başarılarınızın onlara gereken dersi vermesi, sizi mutlu ediyor. Her zaman daha iyisi olma yolunda ilerleyeceksiniz. Yöneticileriniz ve aileniz sizi her zaman tebrik edecektir. Sizi kıskanan çalışma arkadaşlarınız ise arkanızdan kuyunuzu kazmaya devam etse de hiç bir şey elde edemeyeceklerdir. Şans sizin yanınızda.

Sağlık Yorumu

Nazar değdiği anlamına gelmektedir. Güzelliğinizi kıskanan bir kimse tarafından nazar olmuşsunuz. Bu kişi her kim ise bunu bulacak ve ondan uzak duracaksınız. Aileniz hayır dualarıyla kendinizi bu nazardan kurtaracak, her gün evden annenizin duası ile çıkacaksınız.

Çabuk üzülen yapınız nedeniyle hastalıklara davetiye çıkarıyorsunuz. Özellikle sürekli mide ağrısı çekmenizin sebebi de sinir stres yaşamanız. Ama doktorunuzun ve yakın çevrenizin tavsiyesi ile kendinizi daha güçlü bir birey yapmak için çalışmalara başlayacaksınız. Öncelik olarak sizi üzen, yıpratan ve strese girmenize neden olan her şeyi ve herkesi hayatınızdan çıkaracaksınız. Bu eleme işlemi sayesinde sık sık yaşadığınız mide sorunlarının önüne geçecek, kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.