Kahve Falında Vatoz Görmek

11.11.2015
Kahve Falında Vatoz Görmek

Kahve falında vatoz görmek, fal sahibinin ulaşılmaz sandığı kapıların kendisine teker teker açılacağı ve başarılı olacağı anlamına gelir. Kişinin içerisinde olduğu bunalım ve stresin son bulacağına ve tez vakitte güzel haberler alacağına işaret eder. Barış, ilerleme, bolluk ve umut demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatında yeni biri ile tanışacağınıza bazı kararlar alınacağına yorumlanır. Bu kişi ile yeni adımlar atılacağı, yeni başlangıçlar yapılacağı anlamına gelir. Fal sahibinin alacağı bazı kararlar olacağı ve zamanla hayatında bazı değişiklikler olacağı anlamına gelir. Bazı zamanlar sıkıntılı süreçler yaşayacağı, bu dönemde biraz daha aklının karışık ve düşünceli olacağı anlamına gelir.

Evli değilseniz bazı teklifler geleceği, buna hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelir. Bazı seçimler yapmak zorunda kalacaksınız fakat sonradan biraz pişmanlık duyacaksınız. Aileniz ile sevdiğiniz insanı tanıştırmak isteyeceksiniz fakat aileniz buna ılımlı bakmayacak. Biraz ön yargılı davranacaklar fakat sonradan kararları değişecek ve her şey istediğiniz gibi ilerleyecek, çok mutlu olacaksınız.

Hayatınızda bazı yenilikler yaşayacaksınız. Sevdiğinizle bir konu hakkında konuşacaksınız, bu sizi biraz üzecek. Bazı sorunlar olacak, aile büyükleri araya girerek ve bu durumu düzeltecek. Bazı durumlarda umudunuzu kaybetmemeniz lazım daha sabırlı davranmanız gerekecek. İlişkinizde yeni ortamlarda kendinizi bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yakın zamanda bazı haberler gelecek ve bu haberle çok mutlu olacaksınız.

Bazı hatalar yapıyorsunuz ama hemen farkına varıp telafi edeceksiniz. Aile ile küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz ama kısa zamanda halledeceksiniz. İlişkinde bir konu hakkında arkadaşına fikir soracaksın, bu fikirler çok işine yarayacak. İleriye dönük planların var bunları sevdiğinle beraber gerçekleştireceksin. Güzel günler sizi bekliyor olacak.

Gözlerin ile görebilecek kadar sana yakın olan bir yandan da ellerini uzatsan asla dokunamayacak kadar uzaklarda olan bir eski sevgiliyi de işaret etmektedir. Sen her ne kadar onu böyle delicesine seviyor olur isen ol ya da onu bir an bile unutamıyor olur isen ol, o seni çoktan unuttu ve seni de hiçbir zaman sevmeyi tercih etmedi. Artık sen de bu durumu kabul etmeli ve ona göre davranmalısın. Kalbindeki gözyaşlarını sil ve hayatına kaldığın yerden devam et. Sen o olmadan da hayatına çok güzel bir şekilde devam edebilecek bir güce sahipsin.

İlerleyen günlerde karşına çıkacak olan kişi, tüm hayatını bir anda değiştirecek ve adeta dünyanın en mutlu insanı olacaksın. Gerçek aşkı bulacak ve evliliğe doğru uzanan bir yola ilk adımını atacaksın. Bu süreçte kendine olan güvenini sakın kaybetme ve pozitif bir şekilde karşına çıkacak olan kişiye fırsat ver.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızda bolluk içinde olacağınız ve darda kalmayacağınız anlamına gelir. Biraz sıkıntılı günler geçirseniz de bu zamanlar geride kalacağı anlamına gelir. Fal sahibinin ferah bir dönem geçireceği, refah seviyesinin yükseleceği bir dönem geçireceğine işaret eder.

Eline beklediğiniz paranın geleceği, bu parayı da faydalı işlere harcayacağınız anlamına gelir. Bir akrabanızın sizden bir miktar borç isteyeceği fakat sonradan ödemekte biraz zorluk çekeceği anlamına gelir. Aileniz ile ufak bir tatil planı yapacaksınız fakat maddi sıkıntılar biraz kısıtlı olacağı için biraz ertelemek zorunda kalacaksınız.

İş hayatınız değişecek ve elde ettiğiniz kazanç daha fazla olacak ve daha rahat yaşam süreceksiniz. Borcunuz var ise bunları kısa zamanda ödeyeceksiniz. Yaşamınızda biraz değişiklik yapacaksınız, bu değişikliklerinizin size çok faydası olacak.

Arkadaş ortamınızda biraz değişiklik yapmanızda fayda var. Arkadaşlarınızı seçerken daha dikkatli olmalısınız. Aile ile uzun bir yola çıkacaksınız ve bir miktar borç para almanız gerekecek. Aile büyüklerinden biri size yardım edecek el uzatacak onu geri çevirmeyeceksiniz. Önümüzdeki zamanlar biraz daha fazla harcama yapacaksınız, bu nedenle daha dikkatli olmanızda fayda var.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda bazı kararlar almanız gerekecek. Bu kararları düşünerek almalısınız. Bu dönem sıkıntılı geçebilir, dikkat etmenizde fayda var. Bazı teklifler gelecek bunları geri çevirmemelisiniz. Bu teklifler sayesinde aldığınız işlerden dolayı daha rahat bir dönem geçireceksiniz. Biraz yoğun bir dönem sizi bekliyor, stres altında kalabilirsiniz fakat kısa zamanda halledeceksiniz.

İş hayatınız düzene girecek ve yaptığınız başarılarla motive olacaksınız. İş ile ilgili aklınıza takılan bazı sorular var fakat arkadaş yardımı ile bu sorulara cevap bulacaksınız. İş yoğunluğundan kendinize ve ailenize pek vakit ayıramayacaksınız.

Sizi başarılarınızdan dolayı kıskanan biri var bu kişiyi fark edip zamanla uzaklaşacaksınız. Ailenize ayıramadığınız vakti zamanla bulacaksınız. İş için seyahatleriniz olabilir. Kısa zamanda kariyerinizde ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizin iyi bir yere gelmesi için sürekli çalışmalar yapmanız gerekecek. Bir büyüğünüze iş hakkında bilmediğiniz bazı sorunları anlatacaksınız, bu kişi size tecrübeleri sayesinde çok fayda sağlayacak. İşinizde çok başarılı olup adım adım ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatınızda bazı sorunlar olacağı anlamına gelir. İleriye karşı bakış açınızın değişeceğine işaret eder. Bu aralar biraz stresli bir dönem geçireceğiniz ve ailenizin size desteği olacağı anlamına gelir. Aile içinde bir konu konuşulacağı ve bu konu hakkında tartışmalara yol açacağına işaret eder.

İş hayatınızdan dolayı bu aralar biraz yorgunluk olacağı fakat kısa zaman içerisinde bu durumu atlatacağınız anlamına gelir. Hayata karşı daha olumlu ve ılımlı bakacağınız zamanlar gelecek. Uzun bir yola çıkacaksınız fakat yolda bazı talihsizlikler olacak. Sizi büyük bir davet bekliyor bu daveti kaçırmayacaksınız.

Bir akraba ziyaretinde bulunabilirsiniz. Bazı kırgınlıklar yaşanacak ve telafi etmek için harekete geçeceksiniz. Biraz tedirginliklerin var, bunları zamanla aşıp rahatlayacaksın. Falı yorumlanan kişi hayatında karşılaşacağı sorunları bir çırpıda atlatacak. Hayata karşı çok güçlü duruyorsunuz.

İhmal ettiğin bir dostun senden sürekli mesaj bekliyor, biraz bu kişiyi unutmuş gözüküyorsun. Beklediğin bir haber olumlu sonuçlanacak. Seni üzen insanlardan uzak durmalısın. Bu aralar arkadaşlarınla bağlarının koptuğu gözüküyor fakat bu durumu yeniden toparlayacaksın. Güzel günler seni bekliyor mutluluğa adım adım yaklaşıyorsun.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Bazı küçük problemler olacak fakat kısa zamanda atlatacaksınız. Aile içinde yaşanan bir durum sizi biraz fazla üzdüğü için rahatsızlık yaşamışsınız. Sizi ziyaretine bekleyen kişiden sitemli bir haber gelecek hemen harekete geçip yola çıkacaksınız. İşlerinizden dolayı vaktiniz kısıtlı olduğu için zaman ayıramadığınız kişilerin size karşı tavırlarını normal karşılayacaksınız. Sağlık hayatının olumlu yönde ilerleyeceğini gösteriyor.

Bir aile büyüğü rahatsızlanıp hastaneye kaldırılabilir. Onun tedavisinde sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Ruh halinizin dinlenmeye ihtiyacı var. İş yoğunluğunuzdan dolayı rahatsızlık yaşayacaksınız. Kendinize daha çok önem verip dikkatli olmanızda fayda var.

Aile fertlerinden biri küçük bir rahatsızlık yaşayacak onun bu yaşayacağı rahatsızlıkta hep yanında siz bulunacaksınız. Bir arkadaşın sana hep destek çıkacak onun bu fedakarlıklarını unutmayacaksın. Bu zor süreçleri kısa zamanda atlatıp daha rahat bir süreç yaşayacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.