Kahve Falında Vatoz Görmek

Kahve Falında Vatoz Görmek
11 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 5.188 kez okundu.

Kahve falında vatoz görmek, borçlarınızla ilgili sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Kariyerinizde büyük bir adım atacaksanız, biraz beklemeniz gerekebilir. Büyük bir sorunun boy göstereceği günler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da küçük çaplı sorunlar ile boğuşabilir, sevgiliniz ya da eşiniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Daha önce yaşadıklarınızı da göz önüne alarak bu tartışmalardan uzak durmalı, daha yapıcı konuşmalar ile ilişkinizi ayakta tutmalısınız. Hiç beklemediğiniz bir anda sevdiğiniz biri hakkında üzücü bir haber alacağınızı ve bu zor durumunuzdan faydalanmak isteyen insanlarla beraberken dikkatli olmanızı ifade eder.

Büyük bir kısmetin ayaklarınıza kadar geldiğine delalet eder. Ancak ayaklarınıza kadar gelen bu büyük kısmeti almanız için çaba göstermeli ve karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız. İş hayatınızda sürekli yapıcı ve üretkenliğinizin sonucu olarak bir arkadaşınız tarafından kıskanılıyorsunuz ve yakın bir zamanda ihanete uğrayabilirsiniz. Arkadaş seçimlerinizi gözden geçirirken dikkatli olmalı; yeni arkadaşlık ilişkilerinizde karşı tarafı iyi ölçmelisiniz. İş konularında da sezgilerinize güvenmeli ve pozitif düşünmelisiniz. Hedefleriniz için çaba göstermeye devam etmelisiniz.

Gündeminizdeki yoğunluk bazı konuları unutmanıza yol açıyor. Ufak tefek şeyler sorun değil ama yapmayı unutacağınız önemli hazırlıklar sonradan başınızı ağrıtabilir. Size yardım edebilecek arkadaşlarınıza bazı görevler vereceksiniz ama aralarından birinin yaptığı alışveriş canınızı sıkacak. İş hayatınız çok yoğun değil fakat bu dönemde o bile size fazla gelebilir çünkü düğün hazırlıkları hızlanıyor.

Gözlerin ile görebilecek kadar sana yakın olan bir yandan da ellerini uzatsan asla dokunamayacak kadar uzaklarda olan bir eski sevgiliyi de işaret etmektedir. Sen her ne kadar onu böyle delicesine seviyor olur isen ol ya da onu bir an bile unutamıyor olur isen ol o seni çoktan unuttu ve seni de hiçbir zaman sevmeyi tercih etmedi. Artık sen de bu durumu kabul etmeli ve ona göre davranmayı da daha çok tercih etmen gerekecek olduğunu göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git