Yay Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.190 kez okundu.

Oğlak burcu erkeği sessiz ve yavaş hareketleriyle dikkat çeker. Nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Üstelik çok sabırlı olan bu burç erkeklerini sinirli anlarına rastlamanız neredeyse imkansızdır. Her şeyi kendi iç dünyalarında yaşarlar. Aslında çok duygusal kişilerdir fakat dışarıdan bakıldığında duygusuz bir duvar gibi gözükürler.

Yay burcu kadını zeki ve neşeli olan hareketleriyle dikkat çekmeyi başarır. Özgürlükten yana olan bu burç kadınları, aynı zamanda her konuda mantığını kullanarak hareket etmeyi tercih eder. Her zaman dostluktan yana olan yay burcu kadını arkadaşlarıyla olan bağlarına çok dikkat eder.İkili zıt iki burçtur. Bu zıtlık ilişkide onları ya tam olarak çekecektir ya da tam olarak itecektir.

Oğlak burcu erkeği her ne kadar sakin olarak gözükse de aslında içinde küçük bir çocuk vardır aynı zamanda kapalı bir kutu gibidir. Sert ve duygusuz gözükürler. Yay kadını bu durumdan rahatsız olup ondan uzaklaşmak isteyebilir. Fakat oğlak erkeği göründüğünün aksine bir kişidir ve yay kadını inat edip bu adamın inadını kırabilirse fazla romantik biriyle karşılaşmış olur. Buda aşkın ilk başlangıcı olabilir.

Oğlak erkeği maddi yönden tutumludur. Parasını nerede ve nasıl harcayacağını iyi bilir. Karşısındakinin de bu şekilde tutumlu olmasını ister. Fakat yay kadını onlar kadar tutumlu değildir. Bir anda bütün parasını harcayabilir. Bu durum ise oğlak erkeğinin hiç hoşuna gitmez. Maddi yönden kavgalar anlaşmazlıklara dönüşülebilir. En iyisi olay uzamadan ortak bir nokta bulup anlaşmaktır. Çünkü oğlak insanı mantıklı bir çözüm bulduğunda her zaman yapıcı olmaktan yanadır.

Oğlak burcu erkeği için ilk sırada işi gelir. Bu sebeptendir ki karşısındaki kadının onun bu iş hayatına saygı duymasını bekler. Fakat bu kadar iş kolik bir adama katlanmak yay kadını için oldukça zor bir sınav olacaktır. Bu yüzdendir ki bu konuda anlaşmazlıklar çıkabilir…

Yay burcu kadını fiziksel olarak kolayca seçilebilen bir kadın özelliği sahiptir. Yay burcu kadını oldukça kültürlü bir kişiliğe sahiptir. Espiri yetenekleri oldukça güçlüdür. Bu özellikleri ile yay burcu kadını aranan bir kadındır. Yay burcu kadını eğlence hayatına oldukça düşkündür. Yay burcu kadını aşk hayatında oldukça dürüst bir kişiliğe sahiptir. Aşk hayatında oldukça aşkına düşkün bir kişiliği vardır. Oğlak burcu erkeğin fiziksel özellikleri arasında yakışıklı olmasıdır. Koruyucu olmaları onları kadınlar tarafından daha çekici hale getirmektedirler.

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında çok romantik değillerdir. Aşık oldukları zaman oldukça kıskanç olmaktadırlar. Oğlak burcu erkeğinin hayatında iş olduğu için evliliği geç olarak düşünürler. Oğlak burcu erkeği ile yay burcu kadının uyumu: Bu ikili burç uyumu için olumlu sözler söylenmiştir. İki burcun uyumu gayet pozitif olmasının yanında kişisel özellikleri de birbiriyle uyumlu hale gelmektedir. Karşılık yapılan fedakarlıklar ile bu ilişki gayet rahat yürür. Yay burcu kadını erkeği için çok fedakarlık olması ile oğlak burcu erkeği gayet pozitif tavır sergilemektedir.

Yay Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Birbirinden sonra gelen burçların anlaşması oldukça zor olur. Genelde sonra gelen burç bir önceki burcun eksiklerini tamamlar. Birçok yönden yay burcu ile oğlak burcu tamamen zıttır. Aranızdaki en büyük fark Jüpiter tarafından yönetilen yay burcunun aşırı iyimser olması ve Satürn tarafından yönetilen oğlak burcunun ise fazla realist olmasıdır. Yay burcu oğlak burcunu karamsarlıkla suçlayacak ve hiç durmadan, olabilecek en kötü ihtimal için hazırlandığını söyleyip duracaktır. Oğlak burcu ise yay burcunun sürekli Polyanna gibi olmasına hiçbir zaman anlam veremeyecektir.. Spor yapmayı seven yay burcu formdadır ve oğlak burcunun fazla kilolarına takabilir. Ya yay burcunun tavsiyeleri ile bir şeyler yapın ya da yay burcunu hiç umursamayın. Yay insanının patavatsızlığı meşhurdur ve oğlak burcu gibi kibar, politik birinin bunu kabullenmesi kolay olmayabilir. Yatakta yay burcunun atletik vücudu oğlak burcunu tahrik edebilir. İlişkiniz ilerledikçe başka hiç bir konuda uyuşamadığınızı düşünebilirsiniz.

Yay burcu teorisyendir, siz ise gerçekleştirensiniz. Evin tüm masraflarını oğlak burcu karşılamak zorunda kalabilir. Çünkü yay burcu parasını her zaman harcayacak yer bulur. Elindeki parayı yarını düşünmeden harcayan bir burçtur. Bu nedenle bir oğlak burcu ile yay burcu birbirini maddi anlamda tamamlar. Oğlak burcu parayı elinde tutarak parasal açıdan rahat olmalarını sağlar. Oğlak burcu ile yay burcu birbirine zıt burçlardır. Fakat zıt kutuplar her zaman birbirini çeker. İşkolik olan oğlak burçları kazandığı parayı elinde tutmasını bilir. Biriktirmeyi sever. Bazen cimri bile olabilir. Ama bu durumun tek bir açıklaması vardır. Oğlak burçları sevdiklerinin ve kendisini güvenceye almak için bunu yapar. Onun tek düşündüğü yarınlar için sıkıntı yaşanmayacak zamanlar yaratmaktır. Bu yüzden çalışmayı çok sever. Ama bu tutumlu oğlak burçları yay burçlarına sıkıcı gelebilir.

Yay burçları kazandığı parayı harcamayı çok sever. Gezmek ve eğlenmek onlar için çok önemlidir. Bu nedenle oğlak burcu ve yay burcu parasal konularda hiç anlaşamazlar. İki burçta birbirinin tam tersi anlayışa sahiptir. Biri biriktirmek isterken diğeri hep harcamaktan yanadır. Yay burcu için oğlak burcunun tutumluluğu cimrilik olarak algılanır. Oğlak burcu yay burcunun para konusundaki anlayışını anlayabilirse bu ikili iyi anlaşabilir. Oğlak burcunun büyük hedefleri vardır ve kendine özen gösterir. Bu durum yay burcunun oğlak burcundan etkilenmesini sağlar. Yay burcu ve oğlak burcu muhteşem bir çift örneği olmasalar bile karşılıklı anlayış ve fedakarlık gösterirlerse her zaman uzlaşabilir, mutlu olabilirler. Yay burcu ve oğlak burcu dışarı yansıtmadıkları bir başka kişilik taşırlar içlerinde. Her ikisi de dışarıdan umursamaz, vurdum duymaz görünseler de, iç dünyalarında duygusal ve tutkuludur.

Yay burcu, kolay kolay bir ilişki yaşamaz, yaşadığı ilişkiler de genellikle kısa sürer. Yay burcu uzun süreli bir aşkı ve tutkuyu oğlak gibi tutkulu bir burçta bulacaktır. Oğlak burcunun kalbi sevdikleri için çarpar. Ve çok geniş bir kalbe sahiptir. Oğlak burcu gerçekten sevdiği kişiyi kalbine taşır ve iç dünyası ile tanıştırır. Yay burcu oğlak burcunun iç dünyası ile tanıştığında ise ondan asla vazgeçemeyecektir. Bu ikili arkadaşlık ilişkilerinde favori tipler değillerdir ama aşk ilişkisi söz konusu olduğunda aralarında gerçek bir bağ oluşur. Bu ilişkinin devamlı olması için ise yay burcuna büyük iş düşüyor. Dış görüntüsü ile her ikisi de dikkat çekici burçlardandır. Bu ilişki ilk bakışta büyük bir elektriklenme ile ortaya çıkar. Sonrasında aşka dönüşmesi için ise her iki tarafa da büyük iş düşüyor. Yani birbirlerinden farklı karakter oldukları için biraz çaba harcamaları gerekiyor.

Yay ve Oğlak Aşk Uyumu

Oğlak burcu ile yay burcu birbirlerine ters düşen yapıya sahiptirler. Yay erkeği gezip eğlenmek ya da birlikte zaman geçirmek konusunda ısrarcı etmez. Ancak oğlak kadını iş hayatına öyle odaklanmıştır ki gözü işinden başka bir şey görmez. Parasını saçıp savuran yay erkeğine karşılık tasarruflu oğlak burcu zıt karakterlerin birbirini nasıl tamamladığının en iyi örneğidir. Söz konusu yatak odası olduğunda ise oğlak kadını tüm olumsuz olayları unutturacak kadar tutkulu olacaktır.

Zıt karakterli bu burçların çoğu zaman anlaşması güç olabilir. Bu zıtlık kimi zaman kavgalara yol açsa da güçlü bir bağ kurulduğu zaman mıknatıs etkisi yaratır aralarındaki çekim artar. Bir ilişkiye başladılarsa yay kadını ile oğlak erkeğini bekleyen en önemli tehlike maddi konular olacaktır. Kazancını tasarruf etmeyi seven oğlak burcunun bu özelliği yay kadını için cimrilik olarak değerlendirilir. Elindeki tüm parayı gezip eğlenmeye harcayan yay kadını için bu durum cimrilikten farksızdır. Para konularını aşarak ilişkilerini taşırlarsa hareketli bir ilişkiye başlamış olurlar. Birbirlerini her zaman anlamak için çaba gösterip kırmadan dökmeden ilişkilerini devam ettirebilirlerse uzun soluklu bir ilişki yaşarlar.

Yay ve Oğlak Evlilik Uyumu

Yenilikleri, değişiklikleri açık olan ve yeniliği seven yay burcu ile oğlak burcunun anlaşması biraz zor olabilir. Oğlak burcu eskiye bağlıdır ve soğuk tavırlar sergileyebilir. Bu durum ilişkinizi olumsuz etkiler. Parasal konularda da evlilik yaşamında uyumsuzluklar olabilir. Çünkü yay burcu savurganken oğlak burcu tutumludur. Birbirinizi anlayıp orta yolu bulabilirseniz evlilik hayatınız iyi olabilir. Bunun için ikinizin de özverili ve fedakar olması lazımdır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git