Koç Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.675 kez okundu.

Koç burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu nedir? Koç kadını oldukça çalışkan tutkulu, biraz dağınık, hırslı, iyi niyetli, sevecen, sıcakkanlı her daim amaç peşinde koşan iddialı bir burçtur. İstenildiğini beğenildiğini bilmek ona oldukça zevk verir, hoşuna gider. Çevresinde ne kadar beğenilirse istenirse o denli hoşuna gider. Oldukça idealisttir. Bir şeyi kafasına koyduysa onu yapar. Her ne kadar kendisini beğense de her daim kendisinde bir eksik, kusur bulur. Sürekli kendini geliştirmek için uğraşır, kendisi için emek harcar. Gerek görsel olarak gerekse bilgi anlamında her daim kendisinde ilerleme kaydettiğini fark etmek ister. Kör kütük aşık olmayana dek aile kurmak, çocuk doğurmak yerine kariyer yapmayı, kendini kendisine kanıtlamayı tercih eder. Fakat hayalindeki kişiyi bulduğunda her şeyi de bir yana bırakabilir.

Çevresindeki çoğu kişiden koç burcu kadınına yetişilememesinin şikayetini duyarlar. Oldukça sosyal, hareketli bir hayat sürerler. Bir an bile boş kalmak onları kendilerini kötü hissetmelerine sebep olabilir. Onlara kendi kendilerine yetebilmeyi, güçlü olmayı öğretmek temel prensibidir. Çocuklar ile arası gayet iyidir, çokça hayal dünyası odaklı bir alan yaratırlar. Koç kadını erkeğinin kendisinden daha zeki, daha güçlü olmasını ister. Baskıcı ve kıskanç bir erkekle uzun bir zaman birlikte olamazlar. En iyi anlaştığı burç, Akrep, Aslan, Yay erkekleri ile daha iyi anlaşırlar.

Şuana kadar koç kadını akrep erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise koç kadını akrep erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak dikkat çekicidir. Yüzündeki tüm organları birbiriyle orantılı ve uyum içindedir. Fazla kilolu değillerdir ve kusursuz bir vücut yapıları vardır. Oldukça hareketli bir yapıları vardır. Aynı bir çocuk yapısına sahiptir. Şakacı, hareketli ve heyecanlı. Gayet meraklı bir yapıya sahiptir bu yönden koç burcuyla ortak bir yanları olduğu söylenebilir. Her ne kadar hareketli ve heyecanlı yapıları olsa da aslında derinlerde duygusal yanları da vardır. Duygusal bir ortam olduğunda gözyaşlarına hakim olamazlar.

Akrep erkeği güçlü güçlü bir yapıya sahiptir. Kendini zorluklara karşı gayet iyi yetiştirir. Kendilerine güvenleri oldukça göze çarpar. Ne istediğini bilen, tutkulu yapılarıyla kadınların nefesini kesebilirler. Aşkı doya doya yaşayan ve yaşayan bir burçtur akrep burçları. Aradığı kadını bulduğunda, sağlam, güvenilir bir eş olacak, eşinin her türlü isteğini karşılamaya çalışan bir eş olur. Çünkü o, sınırlarının, potansiyelinin çok ötesinde olduğunu bilir. Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Mümkün olduğunca dolu yaşamak, öğrenmek arzusunda olduğu, kendisini tek tecrübeyle sınırlamaktan hoşlanmadığı için, çok sayıda ve farklı ilişkiler yaşayabilir.

Akrep erkeğinin güçlü karakteri ve yardımsever yapıcı ve yakışı aşk hayatı koç kadının gönlünü fetheder ve gayet kaliteli arzulu bir ilişki yaşayabilirler.

Koç Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Koç burcu olan bir kadınla akrep burcu erkeğinin ilişkisi hiç bir zaman sıkıcı olmaz. İlişkileri çok iyi bir yıldızın etkisi altındadır. Bu sebep den dolayı çok iyi anlaşırlar ve birbirlerine uyum sağlarlar. Akrep erkeği kadar cinsel fantezileri olan çok az insan vardır, hep hareket ister. Koç kadını ise hep bir heyecan peşindedir. Bu nedenle bir araya geldiklerinde pek sıkılmazlar. Ama akrep burcu erkeği her işte çok fazla ayrıntıya girer. Koç burcu kadını hiç bir şeyi umursamadığı için sorunlar çıkabilir. Akrep burcu erkeği çok kıskançtır.

Koç ile Akrep Uyumu

koç ile akrep uyumu

Koç burcu kadını yalan söyleyemez. Bu nedenle ne gizlerlerse gizlesinler elinde sonunda ortaya çıkar. Akrep erkeği yalan söylemekte üstlerine yoktur. Koç burcu kadını il akrep burcu erkeği tanışmalarında akrep burcu erkeği çok çapkındır. bu sebep den dolayı kavgalar çok olur koç kadını çok duygusal bir kişiliğe sahip oldukları için hemen kırılır ve onun gönlünü almak kolay görünse de çok zordur. koç burcu kadını ne yaşanmışsa asla unutmaz eğer üstüne giderseniz hemen eski defterleri açarlar. Ama bunu bilin ki akrep erkeği çocuğunuza çok iyi bir baba size de çok iyi bir eş olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği İle Koç Burcu Kadını Uyumu

Cümlelere başlamadan önce bu iki kişi arasındaki ilişkinin uzun vadeli olmayacağını söyleyebiliriz. Gerek bu koç kadının gerekse akrep burcu erkeği oldukça sinirli karaktere sahip olduğundan dolayı birbirleriyle fazla kavga etmeyi sağlayacaklardır.

Koç burcu kadını ile akrep burcu erkeği aşk uyumu, akrep burcu erkeği oldukça fazla derin duyguları bünyesinde barındırmaktadır. Fakat koç burcu kadınına göz attığımız zaman akrepler gibi çok fazla derin duygulara sahip olmadıklarını görmekteyiz. Bu sebepten dolayı bu kadının bu adamı anlaması biraz zaman almaktadır. Hatta anlaşılmadığı sürece bu ikisi inadını koruyacak ve sürekli kavga edeceklerdir. Akrep burcu erkeği her zaman sevdiğine sadık kalan yapıdaki kişilerdir. Özellikle ilişki açısından bakıldığı zaman sevdiği kişiye karşı büyük tutku barındırır bu erkekler. Hal böyle olunca karşı taraftan da aynı duyguyu bekleyeceklerdir. Gelin ki sizden sürekli sadık kalmamızı isteyen bu erkek sizin sadakatiniz farkına varırsa sizin için yapamayacağı şey yoktur ve birçok fedakarlıkta ilişkisi için bulunabilecektir. Bu konudan yola çıkarak bakıldığı zaman eğer ki karşınıza akrebin sizin için duygu beslediğimi fark edebiliyorsanız bu kadınların tavsiyemiz onları biraz anlamaları ve aynı tepkileri onlara göstermelidir. Çünkü bu iki kişi her ne kadar birbirlerinin tersi karaktere sahip olsalar dahi birbirleri için alttan aldıkları sürece ilişkilerin gayet uyumluluk içerisinde güzel bir şekilde yürüyecektir.

Koç burcu ile akrep burcu burç uyumu, akrep burcu erkeği her zaman keskin bakışlarıyla etrafında yer alan kadınları etkilemeyi başarmaktadır. Özellikle onunla bir ortam içerisinde olduğunuzda sürekli olarak onun bakışlarıyla göz göze gelebilmek için çaba sarf edersiniz. Bu durumdan yola çıkarak bir araştırma yaptığımız zaman bu erkeklerin bir ortam içerisinde girdiğinde kendi gözlerinin dikkatini çekebilecek kadınları aradıklarını söylememiz gerekir. Eğer ki bir kadın onun dikkatini o esnada çekmeyi başarırsa bu erkek onun peşinden sonuna kadar gitmek için çaba sarf edecektir. Fakat koç burcu kadını aynı ortamda bu erkeğin dikkatini çekmez ise onu elde edebilmek oldukça zordur. Dikkatini çeken kadın ise ondan oldukça etkilenmeye sağlayacak ve bu ikili arasında gayet duygusal anlar yaşamış olacaktır. Aynı zamanda bakıldığında ne kadar duygusal anlar yaşanırsa yaşansın birbirlerinden çok farklı olan bu iki kişi arasındaki ilişkinin sürekli olarak inişli çıkışlı hallerine rastlamak çok yüksek bir ihtimaldir.

Koç burcu ile akrep burcu uyumu, gerek koç kadını gerek akrep erkeği oldukça fazla baskın karaktere sahip olan iki ayrı kişidir. Hal böyle olunca ikisi arasında sürekli olarak sürtüşmeler meydana gelmektedir. Özellikle akrep erkeği oldukça kıskanç hareketlerinden dolayı bu kadına çok zor anlar yaşatacak ve bu kadının adeta kendini hapiste hissetmesini sağlayacaktır. Bu durum karşısında koç kadını kendi sadakatini ve güvenini ne kadar kısa sürede bu erkeğe yansıtırsa özgürlüğüne o kadar kısa sürede kavuşmuş olacaktır. Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi bu durum içerisinde de iki kişi arasında oluşabilecek hal ve hareketler ve aynı zamanda fedakarlıklar durumu lehine ya da aleyhine döndürmeye başaracaktır.

Koç kadını ile akrep erkeği hayatı, kısaca cümleleri toparlamak gerekirse koç kadını ve akrep erkeği arasındaki dominant hallerden dolayı ilişkini devam edip etmemesi kişinin tamamen birbirlerine olan davranışlarına bağlı olmaktadır. 100 üzerinden değerlendirme yapıldığı takdirde 50 puan ile bu ilişkinin devam edecek ya da tamamen biteceği göze çarpar. Arayan kim güzel bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız dominant olan halimizden biraz fedakarlık da bulunmanızı size tavsiye ederiz. Sonucunda her ne kadar inişli çıkışlı olsa da duygusal bir ilişkinin açığa çıkacağını görebilirsiniz. Unutmayın aşk fedakarlık işidir size tavsiyemiz sonuna kadar ne olursa olsun aşkımıza sahip çıkın..

Bu konumuzda koç burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde koç kadını akrep erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git