Rüyada Atlet Görmek

09.02.2016
Rüyada Atlet Görmek

Rüyada atlet görmek, kişinin bir paket alacağına işaret eder. Bu paket küçük de olsa büyük de olsa kişinin işine yarayacak ve sevindirecek bir pakettir. Bu pakette bir mal ya da eşya vardır ve kişinin ihtiyacı olan bir şeydir. Bu eşya aynı zamanda kişiye özel ve kimseyle paylaşmak istemeyeceği bir obje olabilir. Bu eşyayı gönderen kişi, rüya sahibinin uzun zamandır görmediği biridir. Bu yüzden gelen paket manevi olarak da değerli bir şey taşımaktadır.

Rüyada Beyaz Atlet Görmek

İyi niyetli birinden bir konuda yardım alacağınıza işarettir. Kişi aldığı yardımla rahata kavuşacak ve sıkıntılarından arınacaktır. Bu yüzden kişinin yarım aldığı bu insan iyi niyetli ve yardımsever olduğunu gösterir. Aynı zamanda kişinin sağlığının yerinde olduğunu işaret eder. Eğer bir hastalığa yakalanmışsa da bu süre çok uzun olmayacaktır. Bu yüzden endişe duymamak gerekir. Biraz kirli ise de kişinin fedakarlık yapmış olması gerekecek bir durum oluşur. Bu fedakarlığın sebebi kişinin işi olabilir. İş hayatında yapacağı bu fedakarlık, kişinin özverili olduğunu gösterir.

Zor günler artık geride kalıyor, şimdi ferahlayıp, rahat bir nefes alma zamanı… Daha önce yapmadığın etkinlikler ve uğraşlar sana oldukça keyif verecek. Arkadaşların seni böyle enerjik ve mutlu gördükleri için senin adına çok seviniyorlar. Yeni bir iş teklifi söz konusu olabilir. Bu iş sana iyi bir kariyer ve kazancın yanı sıra iyi arkadaşlar da kazandıracak gibi görünüyor.

Rüyada Dantelli Atlet Görmek

Bu rüya güzel söz anlamına gelir. Rüya sahibi istediği bir duruma erişmek için sözlerini seçerek kullanacaktır. Hatta bir takım sözler vererek bu amaca ulaşmaya çalışacaktır. Ancak bunun karşılığında bir hile ile karşılaşma olasılığı vardır. Diğer yandan bu rüya bir hediye paketi ile karşılaşmak anlamına da gelmektedir. Bu hediyenin daha çok maddi boyutta olacağı şeklinde yorumlanır. Üstelik hediye paketi küçük veya büyük olabilecektir.

Rüyada Siyah Atlet Görmek

Siyah renk bir sıkıntıya işarettir. Rüya sahibinin sıkıntısı ise anlatmak isteyip de içine attığı bir konudur. Bu konuyu paylaşmak istediği özel bir kişi vardır. Kişi bu yakını ile konuşup derdini anlatacaktır. Üstelik uzun bir sohbet sonucunda istediği her şeyi söyleme imkanı bulacaktır. Ancak yine de tam anlamıyla kendisini ifade edemeyecek olan rüya sahibi bu yüzden sıkıntılı hissetmeye devam edecektir. Rüya sahibi insanları kafasına fazlaca takmaktadır fakat rahata kavuşması için bundan vazgeçmesi gerekir.

Rüyada Beyaz Kadın Atleti Görmek

Beyaz atlet pişmanlığa işaret eder. Kadın atleti ise birileri tarafından kurulan engellere yorulur. Bu bakımdan bu kişi belli bir düzen kurmak veya hayat standardına ulaşmak istemektedir. Fakat bu durum sürekli bir tökezlemeye uğrayacaktır. Bu kişi birine güvenecek ve pişmanlık duyacaktır. Bu rüya bir süre sonra bu sıkıntıların ortadan kalkması ve istenilen seviyeye ulaşılması şeklinde tabir edilir. Diğer yandan rüya sahibi buna ulaşmak için çok çaba sar edecek ve ona engel olmak isteyenlerle mücadele edecektir.

Rüyada Yırtık Atlet Görmek

Bu rüyanın birden fazla yorumu bulunmaktadır. Rüyayı gören kişinin kıskanç bir yakını vardır. Ancak bu yakını bir süre sonra kendisinden uzaklaşacak ve rüya sahibi bir rahatlama hissedecektir. Diğer yandan bu rüya rızık anlamı da taşır. Bu kişi bol rızık elde edecek ve istediği her türlü yiyeceği satın alabilecektir. Yine bu kişi sağlıklı yaşamak adına yediklerine dikkat etmeye devam edecektir. Ayrıca bu rüya önce üzülmeye ardından mutlu edecek hayırlı bir habere yorulur.

Rüyada Kirli Atlet Görmek

Rüya sahibi kısa süre önce sevdiği bir insanı üzmüştür. Fakat o kişiden özür dileme fırsatını yakalayamamış veya özür dilemeyi kendine yedirememiştir. Bu nedenle bu rüya kırdığı kişiyi ihmal ettiği anlamına gelir. Bu yüzden yakın zamdan rüya sahibi yakınından özür dileyecek ve kırgınlığını giderecektir. Bu rüya diğer yandan hayatta duyulan zevklerden uzak kalma olarak tabir edilebilir. Bu sıkıntılı durum kişinin kendisinden kaynaklanmaktadır. Kişi rüyada bu atleti çıkarıyorsa sıkıntısından da kurtuluyor demektir.

Rüyada Atlet Giymek

Bu rüya bir pişmanlığa yorulur. Rüya sahibinin sakladığı bir sır var ve bu nedenle günden güne üzüntüsü artmaktadır. Bu rüya tövbe etmek olarak da yorumlanır. Kişi tövbe ediyorsa tövbesi kabul olacaktır. Ardından bu sıkıntılı durumdan dolayı ferahlama gelecek ve rüya sahibi müjdeli bir haber alacaktır. Bu haber güzel bir lakaba işaret edebilir. Hatta bu lakap kazanacağı bir mevki veya iyi bir iş imkanı olarak karşısına çıkabilir.

Rüyada Atletle Dolaşmak

Rüya sahibinin sabra ihtiyacı vardır. Yaşadıkları nedeniyle bir şeyleri kaybetmiş olan bu kişi yakın zamanda bu kayıpları telafi edecektir. Bu rüya hayat düzenindeki eksikliklerin yeniden kazanılması olarak tabir edilir. Diğer yandan rüya sahibi ayıplanacak bir şey yapacaktır. Bu durum onun sıkıntılı bir hayata sürüklenmesine neden olur. Bir yandan da bu rüya umut olarak yorumlanır. Rüya sahibi bir konuda umut ettiği bir şeye kavuşacaktır.

Rüyada Atlet Almak

Bu rüya sevinçli bir haber olarak düşünülür. Rüya sahibi bir mahkumiyet içerisindedir. Bu mahkumiyet bir hapis hayatı olabileceği gibi kişinin iç dünyasında yaşanan bir mahkumiyet olarak da düşünülebilir. Bu kişi mahkum olduğu bu durumdan muhakkak kurtulacaktır. Ayrıca mahkum olduğu durum ekonomik sıkıntı olarak da yorumlanabilir. Bir takım ekonomik sıkıntılar yakın zamanda son bulacaktır. Böylece kişi beklediği bir hayat seviyesine ulaşacaktır.

Rüyada Kırmızı Atlet Görmek

Kırmızı renk bir yatırım yapılacağına işaret eder. Rüya sahibi bir gayrimenkul yatırıma yönelecektir. Bunun sonucunda bu kişi bir olumsuz sonuçla karşı karşıya kalabilir. Bu sonuç yatırım sonucunda oluşacak maddi bir sonuç olabilir. Diğer yandan yakın bir arkadaş tarafından bir ihanet ile karşılaşma olarak da düşünülebilir. Öte yandan rüya sahibi düzenli ve dikkatli bir çalışma sonucu istediği ekonomik duruma mutlaka erişecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.