Rüyada Harita Görmek

29.05.2015
Rüyada Harita Görmek

Rüyada harita görmek, iş yaşantınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağını gösterir. Sizin canınızı sıkacak bu gelişmeler kısa sürede yoluna girecek, işler sizin dilediğiniz gibi devam edecektir. Bildiğiniz bir yere ait ise oraya ziyaretiniz söz konusu olabilir. Kişi bekar ise farklı bir şehirden talibi çıkacaktır. Yolculuk anlamına gelir. Yakın zamanda yolculuk yapabilir ya da içinizden uzaklara isteği geçiyor olabilir. Rüyanızda birden fazla ile uğraştığınızı görmeniz geleceğinize yön verme adına çok çabaladığınızı ve kararsız kaldığınızı gösterir. Bu dönemde bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. Başka fikirleri dinlemek zihninizi biraz dinlendirir, daha sağlıklı kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

 Rüyada Harita Asmak

Size başkası tarafından verilmiş ise bir davet alacaksınız demektir. Bu davette yeni insanlarla tanışacaksınız ve kendinizi geliştirmenize fırsatlar doğacak. Astığınız harita yırtılmış ise hayatınızla ilgili bir şeyleri eksik tasarladınız demektir. Eğer kendinizi çizerken görmeniz geleceğinizi kendiniz inşa ediyorsunuz demektir. Bu kişi yolunu çizmiş yakın zamanda bir işe girecek demektir. Define ile ilgiliyse kişi hayatta değerli şeylerin peşinde koşan biridir. Bu kişi kısa yoldan zengin olmayı hayal etmektedir. Çeşitli yollarınız olduğuna yorulur. Okul için, iş için farklı farklı şehirlerde  bulunacaksınız. Kişinin uzak diyarlardan bir beklediğinin olduğunu gösterir.

Yolu çağrıştırır. Rüyada görülen diğer semboller ve rüyadaki durumu bizi daha doğru bir yoruma götürecektir. Kişi öğrenci ise eğitim için başka şehre gitmesi gerekecektir. Bekar birinin görmesi başka memleketten biri ile tanışacağını gösterir, bu kişi evlenip başka şehre yerleşebilir.

Rüyada Harita Almak

Rüya sahibine verilmek istenen ilahi bir mesajdır. Son zamanlarda hayır işlerine biraz daha fazla ilgi göstermesi gerektiğini ve kendi bencilliğinden kurtulması gerektiğini işaret eder. Bazı konularda fazla dünya işlerine dalarak ahret hayatını unutmasından dolayı, iyilik yapmayı da ihmal eden ve her şeyi kendisi için istemeye başlayan rüya sahibi, kendisine gelmesi açısından uyarılacaktır.

 Rüyada Harita Bulmak

Rüya sahibinin değişmesine ve olgunlaşmasına da işaret eder. Eğer rüya sahibi mesajı alır ve insanlara faydalı işler yapmaya başlarsa gerçek huzuru ve mutluluğu da yakalayacaktır. Duygusal açıdan çok gelişmiş bir ruh haline sahip olan ve merhametli olması ile ünlü olan rüya sahibi ilerde birçok insanın hayatını etkileyecek demektir.

 Rüyada Haritaya Bakmak

Yakın bir zaman içerisinde yolculuğa çıkacağınıza veya bir dostunuzun sizi ziyarete geleceğine işarettir. Bazı yorumlara göre yaşadığınız yerden bir süre uzaklaşarak farklı bir yere gideceğinizin habercisi olabilir. Bu durum karşısında ani kararlar alabilir ve strestli günler yaşayabilirsiniz. Fakat beklenmedik bir zamanda oldukça sevindirici gelişmeler yaşanacak ve hayatınız istediğiniz şekilde ilerlemeye başlayacak.

 Rüyada Elinde Harita Görmek

Aslında tek başına yorumlanmamalıdır. Çünkü etrafında görülen her türlü eşyanın ve insanın yorum açısından büyük önemi vardır. Mesela bir çocuk tutuyorsa çok güzel anlamlar içerir ve dikkat edilmesi gereken birçok noktaya parmak basılır. Tutan çocuk kesinlikle rüya sahibinin hayatına değmiş veya değecek birisidir. Hatta belki de rüya sahibini evladı olabilir. Asıl anlamı ise o çocuğun rüya sahibinin engin tecrübelerine ihtiyaç duyuyor olmasıdır. Kısacası bu çocuğun güzel bir şekilde yetiştirilmesi için rüya sahibinin emeği de lazımdır. Bir çocuğun hayatına yön vermek ise ayrı bir mutluluk olacaktır.

 Rüyada Eski Harita Görmek

Burada gerçekleşecek çok önemli bir görüşmeye işarettir. Rüya sahibi bu görüşmenin önemini çok iyi kavramalı ve ona göre daha dikkatli adımlar atmalıdır. Fakat bir okulun yada büyük bir binanın duvarında görülmüş ise rüya sahibine güzel bir işi müjdeler. Okul duvarında görülen ise kesinlikle öğretmenlik haberidir. İş hayatındaki başarıların sürekli artması ve gün geçtikçe itibarın da artması demektir. Ayrıca rüya sahibi maddi anlamda sıkıntısız ve tam dilediği gibi bir hayat yaşayacak demektir. Fakat elbette ki ilerde ufak tefek maddi sıkıntılar yaşamaması için yatırım yaparak zor günlerini kendi başına halletmesi açısından uyarılmalıdır.

Rüyada Osmanlı Haritası Görmek

Rüyayı gören kişinin medeni haline göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Bekar olan rüya sahibi için bu sembol uğur gibidir. Çünkü kendisine yol gösterebilecek, karakterine bir şeyler katacak ve onu daha değerli kılacak bir eşe işaret eder. Evli rüya sahibi için ise, eğitim ve öğretimine titizlik gösterildiği takdirde yıldız gibi parlayacak bir evlada işaret eder. Bu evlat hayatının sonuna kadar rüya sahibinin göğsünü kabartacaktır. Eğer bu çocuğa dikkatli davranılmaz ve boşlanırsa çok hayta ve etrafına faydası olmayan bir çocuğa dönüşebilir o yüzden ciddi anlamda dikkat edilmesi gerekir. Rüya sahibinin uyarılması gereken konulardan biri de aile yaşantısıdır. Çünkü aileyi bir arada toplayan ve onları yönlendiren kişinin rüya sahibi olduğunu simgeler ve asla ihmal edilmemesi gereken konuların varlığını da işaret eder.

Rüyada Harita Çizmek

Farklı kırgınlıkların da habercisi olabilir. Rüya sahibinden çok fazla şey beklendiğini ama hiçbir şekilde beklentilerin gerçekleşmediğini fısıldayan bu sembol dikkate alınmalıdır. Çünkü bu beklentiler her zaman telafisi olan konulardır ve telafi edilmedikleri takdirde eskiyip giden ilişkilere gebedirler. Eğer rüya sahibi etrafında olup bitenler hakkında biraz daha ilgisiz alakasız tavırlar sergilerse, fazla naz aşık usandırır deyimi ile baş başa kalıp terk edilebilir. Bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise büyüklüğüdür.

Rüyada Harita İncelemek

Rüya sahibi açısından önemsiz görünen ama karşı taraf için çok önemli konuların varlığını işaret eder. Fakat büyük ise gerçekten üzerine düşülüp çözülmesi gereken büyük konular olduğunun habercisidir. Yani rüya sahibi işi gücü bırakıp ilişkisi için mücadele etmelidir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.