Kahve Falında Peri Görmek Görmek

Kahve Falında Peri Görmek Görmek
25 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.302 kez okundu.

Kahve falında peri görmek, fal sahibinin çocukluğundan beri hayalini kurmuş olduğu üniversiteyi bu sene kazanacağına ve hayallerinden hiçbir zaman vazgeçmemesi gerektiğini simgelemektedir. Çok temiz kalpli biri olduğu için çevresindeki insanların ona karşı çok iyi olduğuna ama buna rağmen de kimseye tam anlamı ile güvenmemesi gerektiği anlamına gelir. Olmayacak hayallerin peşinden hiçbir zaman koşmamanız gerektiğine ve en önemlisi de kendisinize her zaman sonsuz bir güven içinde olmanız gerektiğine işaret etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm iyiliklerin ve koşulsuz yardımların hakkını tez zamanda alacağınıza delalet eder. Ayrıca da hiç beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çıkacak olan bir kişiden hoşlanacağınıza ve mantıklı bir kadar vererek çok mutlu olacağınıza yorumlanır.

Hayatınızda güzel gelişmelerin daha çok olacağına ve bu gelişmelerden çevrenizi de çok mutlu edeceğinize işaret etmektedir. Özellikle yakın bir arkadaşınızın etrafınızda pervane olduğuna, sizi bir kardeşten daha yakın gördüğüne, sizi her şeyden önemsediğine ve sevdiğine yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri üzerinde çalışmakta olduğunuz işlerinizin yada projelerinizi tamamlayacağınıza ve bu projeden herkesin memnun olacağına delalet eder. Ayrıca da içinde bulunduğunuz ruhsal bunalımların biteceğine ve huzurlu, güzel günlerin sizleri beklediğine tabir edilir. Bununla birlikte yakın zamanda bir tatile yada dinlenmek için yakın bir akrabanızı ziyarete gideceğinize işaret etmektedir.

Kahve Falında Peri Kızı Görmek

Her ne kadar etrafındaki sembollerle birlikte değerlendirildiğinde farklı anlamlara gelmekte olsa da tek başına çıkmış ise genel olarak aşkla yorumlanır. Fal sahibi yalnız bir kimse ise yakın zamanda kendisinin etrafında pervane olan onu mutlu etmek için çabalayan bir kimse ile bir ilişkiye başlayacağına ve bu ilişki sayesinde bu güne kadar yaşadığı tüm mutsuzlukları unutacağı anlamına gelir.

Ticari anlamda durgun bir döneme gireceğinize yorumlanır. Girişeceği yeni bir işte istediği başarıyı yakalayamayacak, umduğu kadar gelir elde edemeyecek. Ancak kesinlikle batma, para kaybetme gibi bir durum söz konusu olmayacak, sadece kısa süreli para kazanamayacaksınız. Bu durgun dönemde kazanamadığınız parayı sonraki dönemlerde çok daha fazlasıyla kazanacaksınız. Bu dönemde çok sabırlı olmalı, pes etmemeli, inandığınız işte sonuna kadar devam etmelisiniz. Sonuçları çok iyi olacak.

Yenilenen ve tazelenen duygular anlamına da gelir. Eğer kişi evli ya da ilişkisi olan biri ise bu da birlikte olduğu kişinin ya da eşinin uzun zamandır süre gelmekte olan ilgisizliğinin biteceği aşklarının yeniden tazeleneceği ve hayatlarında ki bu insanların kendilerini mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacakları ile yorumlanır. Bu kimse herhangi birine kefil olmayı yada herhangi bir iş ya da yatırım sebebi ile birine para vermeyi düşünüyorsa bunu bir süre ertelemesi hatta vazgeçmesi kendisinin hayrına olacaktır. Çünkü yaşanacak olan kayıp ciddi bir meblağ olup uzun süreli zor bir döneme sokacaktır. Önlem almak ve kaybı en aza indirmek için risk olabilecek her şeyden uzak durmalıdır. Rahat bırakılan duyguları ve artık peşinden koşulmayan sevgiliyi de simgeler. Fazla naz aşık usandırır misali sürekli bir dargın bir barışık giden bir ilişkiyi akışına bırakmak ve karşısındaki insandan soğumak anlamına da gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git