Kahve Falında Peri Görmek

Kahve Falında Peri Görmek

Kahve falında peri görmek, fal sahibinin çocukluğundan beri hayalini kurmuş olduğu üniversiteyi bu sene kazanacağına ve hayallerinden hiçbir zaman vazgeçmemesi gerektiğini simgelemektedir. Çok temiz kalpli biri olduğu için çevresindeki insanların ona karşı çok iyi olduğuna ama buna rağmen de kimseye tam anlamı ile güvenmemesi gerektiği anlamına gelir. Olmayacak hayallerin peşinden hiçbir zaman koşmamanız gerektiğine ve en önemlisi de kendinize her zaman sonsuz bir güven içinde olmanız gerektiğine işaret etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm iyiliklerin ve koşulsuz yardımların hakkını tez zamanda alacağınıza delalet eder. Ayrıca da hiç beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çıkacak olan bir kişiden hoşlanacağınıza ve mantıklı bir kadar vererek çok mutlu olacağınıza yorumlanır.

Hayatınızda güzel gelişmelerin daha çok olacağına ve bu gelişmelerden çevrenizi de çok mutlu edeceğinize işaret etmektedir. Özellikle yakın bir arkadaşınızın etrafınızda pervane olduğuna, sizi bir kardeşten daha yakın gördüğüne, sizi her şeyden önemsediğine ve sevdiğine yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri üzerinde çalışmakta olduğunuz işlerinizin yada projelerinizi tamamlayacağınıza ve bu projeden herkesin memnun olacağına delalet eder. Ayrıca da içinde bulunduğunuz ruhsal bunalımların biteceğine ve huzurlu, güzel günlerin sizleri beklediğine tabir edilir. Bununla birlikte yakın zamanda bir tatile yada dinlenmek için yakın bir akrabanızı ziyarete gideceğinize işaret etmektedir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda yeni başlangıçlara adım atacağınız ve her şeyin eskisinden çok daha güzel olacağı şeklinde yorumlanır. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçek aşkınız ile karşılaşacağınızın işaretidir. Duygularınızın karşılıklı olarak gelişeceği bu aşkın evlilikle taçlanacağı anlamı taşır. İlişkinizi mutlu bir yuvaya dönüştüreceğinizin işaretidir. Bu dönemde en çok sevdiklerinizden destek alacağınızı gösterir. Bu evliliği en çok aileniz destekleyecektir. Çünkü karşınıza çıkan gerçek aşkınızın aileniz tarafından da çok sevileceğinin, onu kendi çocuklarından ayırt etmeyeceklerinin işaretidir.

Eğer bir ilişkiniz varsa, sağlıklı ve seviyeli bir birliktelik, güzel bir ilişkinin varlığı şeklinde yorumlanır. Kısa bir vakit içerisinde karşılıklı kurulacak gelecek hayallerinin işaretidir. Baş başa kaldığınız sakin ve sessiz bir ortamda birbirinize gelecekle ilgili planlarınızı anlatacağınız anlamı taşır. Sevdiğin kişiden gelecekle ilgili duyduklarının seni çok mutlu edeceğinin ve aklındaki soru işaretlerinin yok olacağının sembolüdür. Gelecek planlarınız gönül rahatlığına ulaşmanızı sağlamaya vesile olacak. Mutlu ve saygı çerçevesinde ilerleyen ilişkinizin yavaş yavaş evliliğe doğru ilerleyeceğinin göstergesidir.

Para

Alacaklarınızın size geri döneceği bir döneme gireceğiniz ile yorumlanır. Uzun zamandır yapamadığınız tahsilatların sizi zor durumda bıraktığını gösterir. Beklemediğiniz bir anda bu alacakları tahsil edeceğiniz ve maddi anlamda refaha kavuşacağınızı işaret eder. Hem maddi hem de manevi anlamda yakalayacağınız büyük bir fırsatın size hayır getireceği anlamı taşır. Elinize geçen bu fırsat bir gayrimenkul sahibi olmanıza vesile olacaktır. Aynı zamanda bu figür, kısa zamanda büyük işler başararak elde edeceğiniz zenginliğin habercisidir. Bolluk içinde ve maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeden yaşayacağınız bir döneme çok yakın olduğunuzun işaretidir.

Geleceğinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceğinizi gösterir. Talihinizin bir anda döneceğini ve büyük bir zenginliğe kavuşacağınızı işaret eder. Birinin yardımıyla elinize geçecek bir parayı eğitiminiz ve kişisel gelişiminiz için harcayacağınızın simgesidir. Alacağınız eğitimler ile kariyer hedefinizin çok başka yöne gideceğini gösterir. Hem kariyerinizde hem de kazancınız da yaşanacak değişiklerin sizi aydınlık bir geleceğe taşıyacağı, hayata daha olumlu bakan biri haline geleceğinizi gösterir.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenle birlikle daha önceden planlanmamış bir yolculuğa doğru yol alacağının işaretidir. Aniden gündeme gelecek olan bu durumun sizi önce endişelendireceği ancak döndüğünüzde huzurlu olacağının işaretidir. Medeni cesaretini takdir eden bir aile büyüğün sayesinde kendine güveninin çok daha fazla artacağı anlamı taşır. Söylediği sözlerle yaptıkları çelişen bir kişiye güvenemeyeceğinizi fark edip hayatınızdan tamamen uzaklaştıracağının sembolüdür. Kötü arkadaşlıkları arkanızda bırakarak yeni sağlam dostluklara yöneleceğinizin işaretidir.

Geleceğin ile ilgili yapacağın güzel planların varlığı şeklinde yorumlanır. Eğitim veya iş yaşamın ile ilgili kararları tek tek hayata geçireceğinin işaretidir. Aynı zamanda bu figür, şansının döneceğini, hayatın sana hep güzel şeyler getireceğini simgeler. Ailenizle uzun vakit geçirmek isteyeceğiniz ve onlardan öğüt almak için çaba göstereceğiniz anlamı taşır. Anneniz veya babanızdan alacağınız bir tavsiyenin gelecek hedeflerinize doğru şekilde odaklanmanıza vesile olacağının işaretidir. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan soru işaretlerine birinin yardım eli uzatmasıyla çözüm bulacağınızı simgeler. Kaygılarınızı ve korkularınızı aileniz ile paylaşacağınız ve bu paylaşımların sizi rahatlatacağını gösterir.

İş ve Kariyer

Uzun zaman önce büyük umutlarla başlanmış olan projenin kısa bir süre içerisinde tamamlanacağına ve bu projenin büyük başarılar getireceği şeklinde yorumlanır. Bu projenin çok ses getireceğinin ve kariyerinizde önemli bir yer tutacağının işaretidir. Ayrıca bu proje sayesinde birçok iş teklifinin ayağınıza geleceği ve oldukça iyi maddi kazançlar sağlayacağınızı gösterir. İş hayatınızda her zaman en iyilere, en yükseklere geleceğinizin habercisidir.

Kariyer hayalinizde en çok ulaşmak istediğiniz noktaya kısa zamanda kavuşacağınız şeklinde yorumlanır. Gireceğiniz bir sınavda başarı elde etmeniz iş hayatınızdaki adımların daha da büyümesine ve güçlenmesine vesile olacaktır. Bulunduğunuz her ortama kolaylıkla ayak uyduruyor oluşunuz işiniz ve sosyal çevrenizin artmasına vesile olacaktır. İşsiz olan yakın bir arkadaşınızın yakın zamanda iş bulacağını gösterir. İş yerinde sevilen ve sayılan biri olmanız şirketinizde yaşanan bir sıkıntıyı kolaylıkla çözmenize vesile olacaktır. Başarılarla dolu bir hayata imza atacağınız yeni işlerinizin kapınıza gelmesine çok kısa bir süre kaldığının işaretidir. Bu fırsatları oldukça iyi değerlendireceğinizin ve ileriye taşıyacağınızın habercisidir.

Sağlık

Beslenme alanında yapacağınız değişikliklerin hem sağlığınızı hem de fiziksel görüntünüzü olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır. Kilonuzu takıntı haline getirdiğiniz bu dönem içerisinde bir diyetisyene başvurma planınızın olduğu anlamı taşır. Alanında uzman bir diyetisyen yardımı sayesinde sağlıklı bir beslenmeyi hayatınıza dahil edeceğinizi gösterir. Bu dönemde hem sağlıklı yaşamla tanışacaksınız hem de sağlıklı bir şekilde kilo vereceksiniz. Zayıflama konusunda hedeflerinize adım adım yaklaşacak olduğunuzu gösterir. Planlı ve kalori hesabı ile beslenme düzeninize sporu dahil edeceğinizin işaretidir.

Hastalıklardan korunmak ve daha dinç olmak için vitamin ağırlıklı besleneceğinizi gösterir. Geçireceğiniz bir soğuk algınlığı bir süre dinlenmenize olanak sağlayacaktır. Kısa süre içerisinde atlatacağınız bu hastalık dinlenmenize yardımcı olacaktır. Sağlığınızın yanı sıra cilt bakımınıza da önem vereceğiniz bir dönem içerisinde olacağınızın göstergesidir. Kilo verme süreci ile birlikte güzellik alanına da el atacağınız şeklinde yorumlanır. Daha zayıf bir beden ile bütünleşecek cilt güzelliği tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlayacağı anlamı taşır. Sağlıklı, kendine güvenen ve daha dinç biri olarak yaşamınıza kaldığınız yerden devam edeceğinizin habercisidir.

Kahve Falında Kanatlı Peri Kızı Görmek

Her ne kadar etrafındaki sembollerle birlikte değerlendirildiğinde farklı anlamlara gelmekte olsa da tek başına çıkmış ise genel olarak aşkla yorumlanır. Fal sahibi yalnız bir kimse ise yakın zamanda kendisinin etrafında pervane olan onu mutlu etmek için çabalayan bir kimse ile bir ilişkiye başlayacağına ve bu ilişki sayesinde bu güne kadar yaşadığı tüm mutsuzlukları unutacağı anlamına gelir.

Yenilenen ve tazelenen duygular anlamına da gelir. Eğer kişi evli ya da ilişkisi olan biri ise bu da birlikte olduğu kişinin ya da eşinin uzun zamandır süre gelmekte olan ilgisizliğinin biteceği aşklarının yeniden tazeleneceği ve hayatlarında ki bu insanların kendilerini mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacakları ile yorumlanır. Bu kimse herhangi birine kefil olmayı yada herhangi bir iş ya da yatırım sebebi ile birine para vermeyi düşünüyorsa bunu bir süre ertelemesi hatta vazgeçmesi kendisinin hayrına olacaktır. Çünkü yaşanacak olan kayıp ciddi bir meblağ olup uzun süreli zor bir döneme sokacaktır. Önlem almak ve kaybı en aza indirmek için risk olabilecek her şeyden uzak durmalıdır. Rahat bırakılan duyguları ve artık peşinden koşulmayan sevgiliyi de simgeler. Fazla naz aşık usandırır misali sürekli bir dargın bir barışık giden bir ilişkiyi akışına bırakmak ve karşısındaki insandan soğumak anlamına da gelir.

Kahve Falında Sihirli Değnek Görmek

Sevdikleriyle yaşayacağı huzura yorumlanır. Hanede yolunda gitmeyen bir şeyler, tatlıya bağlanamayan konuşmalar, çözümsüz gibi görünen dertler varsa hallolacak olarak tabir edilir. İlişkilerinin tatlı bir muhasebe dönemi geçireceği olarak yorumlanır. Kötü huylarından vazgeçecekleri, birbirlerini kaybetmemek için fedakarlık edecekleri, sevgilerine zorluk yaşatan unsurları fark edip uzak düşecekleri, ders çıkarıp ikinci baharlarına doğru yürüyecekleri ferahlı günlere işaret eder. Yorgunluk veren her şeyden kurtulup bağlılık kararı alacakları güzel bir ömre yorumlanır.

İş için, askerlik için, öğrenim için uzaklara gitmiş yakının tez zamanda sorumluluğunu tamamlamış, yüklerinden arınmış olarak yuvasına döneceğine delalet eder. Bazen ilgi bekleyen sevdiklere yorumlanır. Kendini işine çok kaptırmış, anne babasını ihmal etmiş, ailesine yeterince vakit ayırmamış, güzel anlarına uyum sağlamamış olduğunu gösterir. Günlük planlarında yapacağı düzenleme ile sevdiklerine daha çok vakit ayırırsa ilişkilerinde meydana gelecek saadete yorumlanır.

Şifaya ve kurtuluşa delalet eder. Hastalık sahibiyse şifaya ereceği vaktin geldiğini gösterir. Hayata sıkı sıkıya bağlanan, olumlu düşünen ve kendini korumayı bilen bir kimse olduğuna yorumlanır. Mükafatını görecek ve huzura kavuşacak anlamına gelir. Endişe edip durduğu bir sağlık sorunu varsa önemli olmayan bir sorun olarak kalacağı, tedavisini olarak kısa sürede kurtulacağı olarak tabir olur. Hasta olan yakını varsa sağlık haberlerini almaya yorumlanır. Gelecek haberle yola çıkıp geçmiş olsun ziyaretine gideceğini, sevgisini göstereceğini gösterir.

Yerinde gözü olan rakibe, başarısını hazmedemeyip hasetliğe girişen yakına, işini bozmak isteyen kıskanç iş arkadaşına işaret eder. Düşmanından daha akıllı ve meziyetli olduğunu, kendisine zarar verecek olan kimseden korunmayı başaracağını işaret eder. İyi bir gözlemci olursa iş hayatında sıkıntı yaşamayacak olarak tabir olur.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.