Kahve Falında Peri Görmek

26.10.2015
Kahve Falında Peri Görmek

Kahve falında peri görmek, fal sahibinin hayatında rahatsızlık duyduğu bazı sorunları çözmek için adım atması gerektiği anlamına gelir. Kişinin geçmişte yaşadıkları ile endişe duymaması ve ileriye bakarak hayatına devam etmesi gerektiğine işaret eder. Heyecan verici fırsatlarla karşılaşma demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yeni başlangıçlara adım atacağınız ve her şeyin eskisinden çok daha güzel olacağı şeklinde yorumlanır. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçek aşkınız ile karşılaşacağınızın işaretidir.

Duygularınızın karşılıklı olarak gelişeceği bu aşkın evlilikle taçlanacağı anlamı taşır. İlişkinizi mutlu bir yuvaya dönüştüreceğinizin işaretidir. Bu dönemde en çok sevdiklerinizden destek alacağınızı gösterir.

Bu evliliği en çok aileniz destekleyecektir. Çünkü karşınıza çıkan gerçek aşkınızın aileniz tarafından da çok sevileceğinin, onu kendi çocuklarından ayırt etmeyeceklerinin işaretidir.

Eğer bir ilişkiniz varsa, sağlıklı ve seviyeli bir birliktelik, güzel bir ilişkinin varlığı şeklinde yorumlanır. Kısa bir vakit içerisinde karşılıklı kurulacak gelecek hayallerinin işaretidir. Baş başa kaldığınız sakin ve sessiz bir ortamda birbirinize gelecekle ilgili planlarınızı anlatacağınız anlamı taşır.

Sevdiğin kişiden gelecekle ilgili duyduklarının seni çok mutlu edeceğinin ve aklındaki soru işaretlerinin yok olacağının sembolüdür. Gelecek planlarınız gönül rahatlığına ulaşmanızı sağlamaya vesile olacak. Mutlu ve saygı çerçevesinde ilerleyen ilişkinizin yavaş yavaş evliliğe doğru ilerleyeceğinin göstergesidir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre alacaklarınızın size geri döneceği bir döneme gireceğiniz ile yorumlanır. Uzun zamandır yapamadığınız tahsilatların sizi zor durumda bıraktığını gösterir. Beklemediğiniz bir anda bu alacakları tahsil edeceğiniz ve maddi anlamda refaha kavuşacağınızı işaret eder.

Hem maddi hem de manevi anlamda yakalayacağınız büyük bir fırsatın size hayır getireceği anlamı taşır. Elinize geçen bu fırsat bir gayrimenkul sahibi olmanıza vesile olacaktır.

Kısa zamanda büyük işler başararak elde edeceğiniz zenginliğin habercisidir. Bolluk içinde ve maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeden yaşayacağınız bir döneme çok yakın olduğunuzun işaretidir.

Geleceğinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceğinizi gösterir. Talihinizin bir anda döneceğini ve büyük bir zenginliğe kavuşacağınızı işaret eder. Birinin yardımıyla elinize geçecek bir parayı eğitiminiz ve kişisel gelişiminiz için harcayacağınızın simgesidir.

Alacağınız eğitimler ile kariyer hedefinizin çok başka yöne gideceğini gösterir. Hem kariyerinizde hem de kazancınız da yaşanacak değişiklerin sizi aydınlık bir geleceğe taşıyacağı, hayata daha olumlu bakan biri haline geleceğinizi gösterir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenle birlikle daha önceden planlanmamış bir yolculuğa doğru yol alacağının işaretidir. Aniden gündeme gelecek olan bu durumun sizi önce endişelendireceği ancak döndüğünüzde huzurlu olacağının işaretidir. Medeni cesaretini takdir eden bir aile büyüğün sayesinde kendine güveninin çok daha fazla artacağı anlamı taşır.

Söylediği sözlerle yaptıkları çelişen bir kişiye güvenemeyeceğinizi fark edip hayatınızdan tamamen uzaklaştıracağının sembolüdür. Kötü arkadaşlıkları arkanızda bırakarak yeni sağlam dostluklara yöneleceğinizin işaretidir.

Geleceğin ile ilgili yapacağın güzel planların varlığı şeklinde yorumlanır. Eğitim veya iş yaşamın ile ilgili kararları tek tek hayata geçireceğinin işaretidir. Aynı zamanda bu figür, şansının döneceğini, hayatın sana hep güzel şeyler getireceğini simgeler.

Ailenizle uzun vakit geçirmek isteyeceğiniz ve onlardan öğüt almak için çaba göstereceğiniz anlamı taşır. Anneniz veya babanızdan alacağınız bir tavsiyenin gelecek hedeflerinize doğru şekilde odaklanmanıza vesile olacağının işaretidir.

Uzun zamandır kafanızı kurcalayan soru işaretlerine birinin yardım eli uzatmasıyla çözüm bulacağınızı simgeler. Kaygılarınızı ve korkularınızı aileniz ile paylaşacağınız ve bu paylaşımların sizi rahatlatacağını gösterir.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun zaman önce büyük umutlarla başlanmış olan projenin kısa bir süre içerisinde tamamlanacağına ve bu projenin büyük başarılar getireceği şeklinde yorumlanır. Bu projenin çok ses getireceğinin ve kariyerinizde önemli bir yer tutacağının işaretidir.

Ayrıca bu proje sayesinde birçok iş teklifinin ayağınıza geleceği ve oldukça iyi maddi kazançlar sağlayacağınızı gösterir. İş hayatınızda her zaman en iyilere, en yükseklere geleceğinizin habercisidir.

Kariyer hayalinizde en çok ulaşmak istediğiniz noktaya kısa zamanda kavuşacağınız şeklinde yorumlanır. Gireceğiniz bir sınavda başarı elde etmeniz iş hayatınızdaki adımların daha da büyümesine ve güçlenmesine vesile olacaktır.

Bulunduğunuz her ortama kolaylıkla ayak uyduruyor oluşunuz işiniz ve sosyal çevrenizin artmasına vesile olacaktır. İşsiz olan yakın bir arkadaşınızın yakın zamanda iş bulacağını gösterir. İş yerinde sevilen ve sayılan biri olmanız şirketinizde yaşanan bir sıkıntıyı kolaylıkla çözmenize vesile olacaktır.

Başarılarla dolu bir hayata imza atacağınız yeni işlerinizin kapınıza gelmesine çok kısa bir süre kaldığının işaretidir. Bu fırsatları oldukça iyi değerlendireceğinizin ve ileriye taşıyacağınızın habercisidir.

Sağlık Yorumu

Beslenme alanında yapacağınız değişikliklerin hem sağlığınızı hem de fiziksel görüntünüzü olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır. Kilonuzu takıntı haline getirdiğiniz bu dönem içerisinde bir diyetisyene başvurma planınızın olduğu anlamı taşır.

Alanında uzman bir diyetisyen yardımı sayesinde sağlıklı bir beslenmeyi hayatınıza dahil edeceğinizi gösterir. Bu dönemde hem sağlıklı yaşamla tanışacaksınız hem de sağlıklı bir şekilde kilo vereceksiniz.

Zayıflama konusunda hedeflerinize adım adım yaklaşacak olduğunuzu gösterir. Planlı ve kalori hesabı ile beslenme düzeninize sporu dahil edeceğinizin işaretidir.

Hastalıklardan korunmak ve daha dinç olmak için vitamin ağırlıklı besleneceğinizi gösterir. Geçireceğiniz bir soğuk algınlığı bir süre dinlenmenize olanak sağlayacaktır. Kısa süre içerisinde atlatacağınız bu hastalık dinlenmenize yardımcı olacaktır.

Sağlığınızın yanı sıra cilt bakımınıza da önem vereceğiniz bir dönem içerisinde olacağınızın göstergesidir. Kilo verme süreci ile birlikte güzellik alanına da el atacağınız şeklinde yorumlanır. Daha zayıf bir beden ile bütünleşecek cilt güzelliği tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlayacağı anlamı taşır. Sağlıklı, kendine güvenen ve daha dinç biri olarak yaşamınıza kaldığınız yerden devam edeceğinizin habercisidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.