Kahve Falında Köprü Görmek

Kahve Falında Köprü Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.119 kez okundu.

Kahve falında köprü görmek, yeni ve heyecan dolu bir döneme gireceğini göstermektedir. Eğer herhangi bir işte çalışmıyor ise iş hayatında gelişmelerin yaşanacağına eğer ki mevcut bir işi var ise, işinde sağlam adımlarla yükseleceğini gösterir. Bununla birlikte bekar için, aşk hayatında yeni gelişmelerin olacağı, evli olan için ise evlilik hayatını simgelemekte olup, evliliğin sağlam temellere dayalı olarak huzurlu ve mutlu geçeceği anlamına gelmektedir. Genel olarak, iyi ve huzurlu bir yaşamın habercisidir. Ancak bazı durumlarda fal yorumu değişkenlik de gösterebilir.

Eğer iki ucu da açık ve temiz ise olumlu yönde yorumlanabileceği gibi, iki ucu kapalı ise ruhsal anlamda sıkışmışlığın ve de sahip olunan hayatta yapılan hatalardan dolayı büyük pişmanlık duyulduğunu ifade etmektedir. İlişkilerine oldukça dikkat etmeli ve çevresinde onu sevenlerin sözlerine kulak vermelidir. Eğer ki ilişkilerini sıkı tutmazsa, yalnızlığında habercisi de olabilir. Eğer ki köprüden geçen bir insan silueti var ise hiç kimseden yardım almadan tek başına büyük bir iş kuracak demektir. Parçalanmış şekildeyse, kritik bir dönem sizi bekliyor ve yaşamın her alanında attığınız adımlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir konuda vereceğiniz kararları tekrar tekrar gözden geçirmekte ve ona göre kesin karara varmakta yarar vardır.

Aşk

Bu dönemde aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız gibi gözüküyor. Son bir kaç aydır eşiniz ile aranızda büyük sıkıntılar var gibi gözüküyor. Bu sıkıntılar ve tartışmalar aşkınızı da derinden etkilemiş ve birbirinizi eskisi gibi sevmiyor izlenimi vermiş olabilir. Ancak her ilişkide kavgalar, anlaşmazlıklar ve fikir ayrımları yaşanabilir. Bu ilişkinin olayıdır ve beraberlikte ufak tartışmaların olması bağlılığı, sevgiyi arttırır. Yaşadığınız bu sıkıntılı süreç, kısa süreli bir şekilde devam etmiş ancak bu dönem son bulacak gibi gözüküyor. Birbirinizi kırmaktan ve çelişmekten yorulmuş olmalısınız ki artık uzlaşmaya varma isteğiniz artmış. Kavgalar bitecek ve birbirinize karşı daha anlayışlı olmaya başlayacaksınız. Evinizin huzuru yeniden gelecek ve aşkınızın ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

İkinci bahar yaşarmışcasına, evliliğinize huzur ve romantizm gelecek, aşkınızın ne kadar büyük olduğunu bir kez daha ispat edeceksiniz. Uzun zamandır yaşadığınız bu stresli günler ailenizi de etkilemiş gibi gözüküyor. Barışmanız ile beraber çocuklarınız ve diğer aile büyükleriniz de derin bir nefes alacak ve yeniden aile olmanın tadını çıkartacaksınız. Evinizde huzur ve aşk dolu vakitler, sohbetler geçireceksiniz. Bu barışma yakın zamanda baş başa bir tatile de çıkacağınızı gösterecek. Her şeyden uzakta baş başa romantik dakikalar geçirmek, aşkınıza aşk katacak, birbirinizi dinlemenizi ve nerede yanlış yaptığınızı anlamanızı sağlayacak.

Para

Bu dönemde para bakımından en güçlü olduğunuz döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Uzun zamandır istediğiniz kariyer mevkine ulaşmanıza çok az kalmış gibi gözüküyor. Bu kadar emek ve yorgunluk boşa gitmeyecek ve bulunmanız gereken yere sonunda varacaksınız. İş hayatınızdaki bu gelişmeler kariyer alanında oldukça ilerlemiş ve kendinizi geliştirmiş olduğunuzu göstermektedir. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken finansal anlamda da kendinizi yukarılarda göreceksiniz. İş hayatında ne kadar ileri giderseniz, para kazanma miktarınız da artar. Bu dönem yaşadığınız olay da tam olarak budur.  Bu dönem, finansal bakımdan oldukça ilerleyeceksiniz ve kendinizi bir anda paraların içinde yüzerken bulacaksınız.

Para kazanmanın keyfine varacak ve daha da hırslanacaksınız. Bir kere nerelere geldiğinizi gördüğünüz zaman geriye dönmek istemeyeceksiniz. Daha da azimle işinize sarılacaksınız. Bu noktada farklı alanlarda birikimlere de başlayabilirsiniz. Paranızı daha nasıl arttırırabilirsiniz bunun çözüm yollarını arayacaksınız ve gelecek planlamalarına başlayacaksınız. Maddi bakımdan kendinizi güçlü görmek, gelecek kaygısı çekmenizi de engelleyecek ve sadece şuan ki hayatınıza odaklanacaksınız. Bu odaklanma, işlerinize daha fazla asılma ve verimli iş çıkarma çıkartacaktır. Şansınız yaver gidecek ve işleriniz yükselirken aynı zamanda maddi anlamda da yükselişe geçeceksiniz. Finansal anlamda rahatlama, özel hayatınızı da olumlu bir şekilde etkileyecektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde aile hayatınız da oldukça güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Bir süredir yaşadığınız sıkıntılara da bu rahatlama ile son bulacaksınız. Aileniz ile yaşadığınız problemler hem iş hayatınızı hem de özel hayatınızı olumsuz etkilemiş gibi gözüküyor. Ancak bu dönem, her şey daha da güzel olacak ve kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılar ve arada kalmalar son bulacak, yeniden aile olmanın tadını çıkartacaksınız. Son bir kaç aydır hep aile üyelerinizin aranızda kalmış ve kimin ile daha yakın olacağınızı  düşünüp durmak, kafanızı karıştırmış gibi gözüküyor. Bu kafa karışıklığı hayatınızda da kötü olaylara neden olmuş. Fakat ailenizdeki bu güzel gelişme, hem sizi hem de ailenizi çok mutlu edecek ve derin bir nefes alacaksınız.

Ailenizdeki bu güzel gelişme sizin de katkınız sayesinde olmuş gibi gözüküyor. Daha mutlu ve huzurlu bir yaşam alanı için, oldukça çaba sarf etmişsiniz gibi gözüküyor. Yaşadığınız olaylar, daha olgun olmanıza da neden olmuş. Ayrıca aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha idrak etme fırsatı yakalamışsınız ve kendiniz bir aile kurduğunuz zaman nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmişsiniz. Bu da aile hayatınızdaki bu gelişmenin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönemde iş hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz terfiye sonunda ulaşacaksınız gibi gözüküyor. Sizin için yeni bir serüven başlayacak gibi gözüküyor. Bu süreç, sizi ilk başta değişik gelebilir ve alışmada zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak alıştıkça ne kadar keyifli ve kolay olduğunu anlayacaksınız. Her yeni yere girmek, alışma süreci ister. İşe ve çalışma arkadaşlarına alışma bir kaç haftanızı alacaktır. Daha sonra asıl var olmanız gereken yerde olduğunu hissedeceksiniz ve kendinizi işe daha fazla vereceksiniz. Bu durum hırslı ve azimli bir şekilde işe sarılmanızı sağlayacak. İş de bir kere büyüme, daha fazla büyüme için kapılarını açacak ve kendinizi daha fazla geliştirmek için çabalayacaksınız.

Bu süreçte, bilmediğiniz işler ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi geride bırakmamak adına kurslara katılabilirsiniz. Yeni kurslar ve diller bu süreçte karşınıza çıkacak gibi gözüküyor. Daha yenilenmiş ve bilgili hissedeceksiniz. Ortamınız ve takıldığınız kişiler ile ilgili de değişimler yaşayabilirsiniz. Daha bilgili kişiler ile beraber vakit geçirmek, kendinizi geliştirmek için de bir fırsat olacak. Farklı alanlarda ilerlemek için karşınıza fırsatlar çıkacak kendinizi bir anda büyülü kariyer hayatının içinde bulacaksınız.

Sağlık Hayatı

Bu dönemde sağlık alanında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aile üyelerinizden birinin bir rahatsızlığı olduğunu söyleyebiliriz. Bu rahatsızlık, kendi kendine iş yapmaktan ve sosyal hayatını yaşamasından onu engellemiş gibi gözüküyor. Hem fiziksel hem de ruhsal bakımdan bir çöküntü yaşamış olabilir. Bu süreçte siz de her zaman yanında olmuşsunuz ve kendisini daha iyi hissetmesi için elinizden geleni yapmaya çalışmışsınız. Sizin de emekleriniz ile beraber iyileşme süreci başlamış gibi gözüküyor. Uzun zaman sonra ayağa kalkacak ve kendi işlerini kendi başına yapmayı başarabilecek. Maddi anlamda tedavi süreci sıkıntılı geçse de bu dönem her şeyi toparlamış ve düzene sokmuş gibi gözüküyorsunuz.

Sağlık alanındaki bu güzel gelişmeler, bütün aile üyelerinizi olumu yönde etkilemiş. Hastane de geçirilen günler son bulacak ve yeniden ev ortamının huzuruna kavuşacaksınız. Eski güzel günler, gelen güzel sağlık haberleri ile beraber devam edecek gibi gözüküyor. Sizde bu yaşadıklarınızdan dolayı sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Kahve Falında Boğaz Köprüsü Görmek

Yaşayacağı zorlu bir dönem olacağına işaret eder. Bu zorlu dönemin ne kadar uzayacağı da köprünün uzunluğuna ve şekline bağlıdır. Bu zorlu süreç kişinin hayatında pek çok şeyin de olumsuz gideceği anlamına gelir çünkü yaşadığı sıkıntılar kişinin hayatının her alanına yansıyacaktır. Etrafında oluşan simgeler, bu sıkıntı hakkında daha fazla bilgi verir. Mesela etrafında çıkmış insan sembolleri olması, kişinin hayatında oluşacak bu sıkıntılı sürece birilerinin yol açacağı anlamına gelir. Bunun gibi eğer güçlü bir hayvan simgesi görülürse sorun yaşanacak yer muhtemelen iş alanında patronuyla olacaktır. Yaşayacağı sıkıntı her ne olacaksa bu konuda sabır göstermeli ve çözüm yolları aramalıdır.

Geleceğe dair kurduğu hayalleri ve planları olduğudur. Kişinin yapmak istediği bu şeyler ilerde onun için maddi kazanç olacağı anlamına da gelir. Bu maddi kazanç, bereketli ve rahat bir yaşamı olacağını ve yaptığı işlerden dolayı karlı çıkacağını da gösterir. Aynı zamanda sizin yaşadıklarınızdan dolayı olgunlaştığınızın da bir göstergesidir. Yaşantısında var olan sıkıntılar ayrıca olan güzellikler aynı zamanda kişinin hayatına katılan renklerdir. Kişi bu gelişmelerle hayatı öğrenir ve bambaşka bir insan olur. Taşıdığı olgun karakterle çevresi tarafından da takdir gören ve sevilen bir insan olur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git