Kahve Falında Köprü Görmek

Kahve Falında Köprü Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.982 kez okundu.

Kahve falında köprü görmek, yeni ve heyecan dolu bir döneme gireceğini göstermektedir. Eğer herhangi bir işte çalışmıyor ise, iş hayatında gelişmelerin yaşanacağına eğer ki mevcut bir işi var ise, işinde sağlam adımlarla yükseleceğini gösterir. Bununla birlikte bekar için, aşk hayatında yeni gelişmelerin olacağı, evli olan için ise evlilik hayatını simgelemekte olup, evliliğin sağlam temellere dayalı olarak huzurlu ve mutlu geçeceği anlamına gelmektedir. Genel olarak, iyi ve huzurlu bir yaşamın habercisidir. Ancak bazı durumlarda fal yorumu değişkenlik de gösterebilir.

Eğer iki ucu da açık ve temiz ise olumlu yönde yorumlanabileceği gibi, iki ucu kapalı ise ruhsal anlamda sıkışmışlığın ve de sahip olunan hayatta yapılan hatalardan dolayı büyük pişmanlık duyulduğunu ifade etmektedir. Çok sıkıntılı bir dönem geçirdiği ya da geçireceği anlamına gelir. Kendini kapana kısılmış gibi hissedecek ancak kısa vadede yaşamını düzene sokup, normal yaşamına geri dönecektir. İlişkilerine oldukça dikkat etmeli ve çevresinde onu sevenlerin sözlerine kulak vermelidir. Eğer ki ilişkilerini sıkı tutmazsa, yalnızlığında habercisi de olabilir. Eğer ki köprüden geçen bir insan silueti var ise hiç kimseden yardım almadan tek başına büyük bir iş kuracak demektir. Parçalanmış şekildeyse, kritik bir dönem sizi bekliyor ve yaşamın her alanında attığınız adımlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir konuda vereceğiniz kararları tekrar tekrar gözden geçirmekte ve ona göre kesin karara varmakta yarar vardır.

Kahve Falında Boğaz Köprüsü Görmek

Yaşayacağı zorlu bir dönem olacağına işaret eder. Bu zorlu dönemin ne kadar uzayacağı da köprünün uzunluğuna ve şekline bağlıdır. Bu zorlu süreç kişinin hayatında pek çok şeyin de olumsuz gideceği anlamına gelir çünkü yaşadığı sıkıntılar kişinin hayatının her alanına yansıyacaktır. Etrafında oluşan simgeler, bu sıkıntı hakkında daha fazla bilgi verir. Mesela etrafında çıkmış insan sembolleri olması, kişinin hayatında oluşacak bu sıkıntılı sürece birilerinin yol açacağı anlamına gelir. Bunun gibi eğer güçlü bir hayvan simgesi görülürse sorun yaşanacak yer muhtemelen iş alanında patronuyla olacaktır. Yaşayacağı sıkıntı her ne olacaksa bu konuda sabır göstermeli ve çözüm yolları aramalıdır.

Geleceğe dair kurduğu hayalleri ve planları olduğudur. Kişinin yapmak istediği bu şeyler ilerde onun için maddi kazanç olacağı anlamına da gelir. Bu maddi kazanç, bereketli ve rahat bir yaşamı olacağını ve yaptığı işlerden dolayı karlı çıkacağını da gösterir. Aynı zamanda sizin yaşadıklarınızdan dolayı olgunlaştığınızın da bir göstergesidir. Yaşantısında var olan sıkıntılar ayrıca olan güzellikler aynı zamanda kişinin hayatına katılan renklerdir. Kişi bu gelişmelerle hayatı öğrenir ve bambaşka bir insan olur. Taşıdığı olgun karakterle çevresi tarafından da takdir gören ve sevilen bir insan olur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git