Kahve Falında Köprü Görmek

09.08.2015
Kahve Falında Köprü Görmek

Kahve falında köprü görmek, fal sahibinin endişe ettiği bir durumun hayırla çözüme kavuşacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin başına gelen sıkıntılar karşısında umutsuz olmaması ve inancına sarılması gerektiğine işaret eder. Hayırlı kısmet, erkek evlat ve gelecek olan destek olarak yorumlanır.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız gibi gözüküyor. Son bir kaç aydır eşiniz ile aranızda büyük sıkıntılar var gibi gözüküyor. Bu sıkıntılar ve tartışmalar aşkınızı da derinden etkilemiş ve birbirinizi eskisi gibi sevmiyor izlenimi vermiş olabilir. Ancak her ilişkide kavgalar, anlaşmazlıklar ve fikir ayrımları yaşanabilir. Bu ilişkinin olayıdır ve beraberlikte ufak tartışmaların olması bağlılığı, sevgiyi arttırır. Yaşadığınız bu sıkıntılı süreç, kısa süreli bir şekilde devam etmiş ancak bu dönem son bulacak gibi gözüküyor. Birbirinizi kırmaktan ve çelişmekten yorulmuş olmalısınız ki artık uzlaşmaya varma isteğiniz artmış. Kavgalar bitecek ve birbirinize karşı daha anlayışlı olmaya başlayacaksınız. Evinizin huzuru yeniden gelecek ve aşkınızın ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

İkinci baharı yaşıyormuş gibi evliliğinize huzur ve romantizm gelecek, aşkınızın ne kadar büyük olduğunu bir kez daha ispat edeceksiniz. Uzun zamandır yaşadığınız bu stresli günler ailenizi de etkilemiş gibi gözüküyor. Barışmanız ile beraber çocuklarınız ve diğer aile büyükleriniz de derin bir nefes alacak ve yeniden aile olmanın tadını çıkartacaksınız. Evinizde huzur ve aşk dolu vakitler, sohbetler geçireceksiniz. Bu barışma yakın zamanda baş başa bir tatile de çıkacağınızı gösterecek. Her şeyden uzakta baş başa romantik dakikalar geçirmek, aşkınıza aşk katacak, birbirinizi dinlemenizi ve nerede yanlış yaptığınızı anlamanızı sağlayacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde para bakımından en güçlü olduğunuz döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Uzun zamandır istediğiniz kariyer mevkine ulaşmanıza çok az kalmış gibi gözüküyor. Bu kadar emek ve yorgunluk boşa gitmeyecek ve bulunmanız gereken yere sonunda varacaksınız. İş hayatınızdaki bu gelişmeler kariyer alanında oldukça ilerlemiş ve kendinizi geliştirmiş olduğunuzu göstermektedir. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken finansal anlamda da kendinizi yukarılarda göreceksiniz. İş hayatında ne kadar ileri giderseniz, para kazanma miktarınız da artar. Bu dönem yaşadığınız olay da tam olarak budur.  Bu dönem, finansal bakımdan oldukça ilerleyeceksiniz ve kendinizi bir anda paraların içinde yüzerken bulacaksınız.

Para kazanmanın keyfine varacak ve daha da hırslanacaksınız. Bir kere nerelere geldiğinizi gördüğünüz zaman geriye dönmek istemeyeceksiniz. Daha da azimle işinize sarılacaksınız. Bu noktada farklı alanlarda birikimlere de başlayabilirsiniz. Paranızı daha nasıl arttırırabilirsiniz bunun çözüm yollarını arayacaksınız ve gelecek planlamalarına başlayacaksınız. Maddi bakımdan kendinizi güçlü görmek, gelecek kaygısı çekmenizi de engelleyecek ve sadece şuan ki hayatınıza odaklanacaksınız. Bu odaklanma, işlerinize daha fazla asılma ve verimli iş çıkarma çıkartacaktır. Şansınız yaver gidecek ve işleriniz yükselirken aynı zamanda maddi anlamda da yükselişe geçeceksiniz. Finansal anlamda rahatlama, özel hayatınızı da olumlu bir şekilde etkileyecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aile hayatınız da oldukça güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Bir süredir yaşadığınız sıkıntılara da bu rahatlama ile son bulacaksınız. Aileniz ile yaşadığınız problemler hem iş hayatınızı hem de özel hayatınızı olumsuz etkilemiş gibi gözüküyor. Ancak bu dönem, her şey daha da güzel olacak ve kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılar ve arada kalmalar son bulacak, yeniden aile olmanın tadını çıkartacaksınız. Son bir kaç aydır hep aile üyelerinizin aranızda kalmış ve kimin ile daha yakın olacağınızı  düşünüp durmak, kafanızı karıştırmış gibi gözüküyor. Bu kafa karışıklığı hayatınızda da kötü olaylara neden olmuş. Fakat ailenizdeki bu güzel gelişme, hem sizi hem de ailenizi çok mutlu edecek ve derin bir nefes alacaksınız.

Ailenizdeki bu güzel gelişme sizin de katkınız sayesinde olmuş gibi gözüküyor. Daha mutlu ve huzurlu bir yaşam alanı için, oldukça çaba sarf etmişsiniz gibi gözüküyor. Yaşadığınız olaylar, daha olgun olmanıza da neden olmuş. Ayrıca aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha idrak etme fırsatı yakalamışsınız ve kendiniz bir aile kurduğunuz zaman nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmişsiniz. Bu da aile hayatınızdaki bu gelişmenin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde iş hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz terfiye sonunda ulaşacaksınız gibi gözüküyor. Sizin için yeni bir serüven başlayacak gibi gözüküyor. Bu süreç, sizi ilk başta değişik gelebilir ve alışmada zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak alıştıkça ne kadar keyifli ve kolay olduğunu anlayacaksınız. Her yeni yere girmek, alışma süreci ister. İşe ve çalışma arkadaşlarına alışma bir kaç haftanızı alacaktır. Daha sonra asıl var olmanız gereken yerde olduğunu hissedeceksiniz ve kendinizi işe daha fazla vereceksiniz. Bu durum hırslı ve azimli bir şekilde işe sarılmanızı sağlayacak. İş de bir kere büyüme, daha fazla büyüme için kapılarını açacak ve kendinizi daha fazla geliştirmek için çabalayacaksınız.

Bu süreçte, bilmediğiniz işler ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi geride bırakmamak adına kurslara katılabilirsiniz. Yeni kurslar ve diller bu süreçte karşınıza çıkacak gibi gözüküyor. Daha yenilenmiş ve bilgili hissedeceksiniz. Ortamınız ve takıldığınız kişiler ile ilgili de değişimler yaşayabilirsiniz. Daha bilgili kişiler ile beraber vakit geçirmek, kendinizi geliştirmek için de bir fırsat olacak. Farklı alanlarda ilerlemek için karşınıza fırsatlar çıkacak kendinizi bir anda büyülü kariyer hayatının içinde bulacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sağlık alanında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aile üyelerinizden birinin bir rahatsızlığı olduğunu söyleyebiliriz. Bu rahatsızlık, kendi kendine iş yapmaktan ve sosyal hayatını yaşamasından onu engellemiş gibi gözüküyor. Hem fiziksel hem de ruhsal bakımdan bir çöküntü yaşamış olabilir. Bu süreçte siz de her zaman yanında olmuşsunuz ve kendisini daha iyi hissetmesi için elinizden geleni yapmaya çalışmışsınız. Sizin de emekleriniz ile beraber iyileşme süreci başlamış gibi gözüküyor. Uzun zaman sonra ayağa kalkacak ve kendi işlerini kendi başına yapmayı başarabilecek. Maddi anlamda tedavi süreci sıkıntılı geçse de bu dönem her şeyi toparlamış ve düzene sokmuş gibi gözüküyorsunuz.

Sağlık alanındaki bu güzel gelişmeler, bütün aile üyelerinizi olumu yönde etkilemiş. Hastane de geçirilen günler son bulacak ve yeniden ev ortamının huzuruna kavuşacaksınız. Eski güzel günler, gelen güzel sağlık haberleri ile beraber devam edecek gibi gözüküyor. Sizde bu yaşadıklarınızdan dolayı sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.