Kahve Falında Köprü Görmek

Kahve Falında Köprü Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.548 kez okundu.

Kahve falında köprü görmek, fal sahibinin yeni ve heyecan dolu bir döneme gireceğini göstermektedir. Eğer ki fal sahibi, herhangi bir işte çalışmıyor ise, iş hayatında gelişmelerin yaşanacağına eğer ki mevcut bir işi var ise, işinde sağlam adımlarla yükseleceğini gösterir. Bununla birlikte bekar için, aşk hayatında yeni gelişmelerin olacağı, evli olan için ise kahvede görülen köprü evlilik hayatını simgelemekte olup, evliliğin sağlam temellere dayalı olarak huzurlu ve mutlu geçeceği anlamına gelmektedir. Falda görülen köprü genel olarak, iyi ve huzurlu bir yaşamın habercisidir. Ancak bazı durumlarda fal yorumu değişkenlik de gösterebilir.

Kahve Falında Köprü Görmek Ne Anlama Gelir?falda köprü görmek

Falda köprü görmek, eğer ki köprünün iki ucu da açık ve temiz ise olumlu yönde yorumlanabileceği gibi, köprünün iki ucu kapalı ise ruhsal anlamda sıkışmışlığın ve de sahip olunan hayatta yapılan hatalardan dolayı büyük pişmanlık duyulduğunu ifade etmektedir. Kahvede her iki tarafı da kapalı olarak görülen köprü, fal sahibinin çok sıkıntılı bir dönem geçirdiği ya da geçireceği anlamına gelir. Kendini kapana kısılmış gibi hissedecek ancak kısa vadede yaşamını düzene sokup, normal yaşamına geri dönecektir. Kahve falında köprü olan kişi ilişkilerine oldukça dikkat etmeli ve çevresinde onu sevenlerin sözlerine kulak vermelidir. Eğer ki ilişkilerini sıkı tutmazsa, faldaki köprü yalnızlığında habercisi de olabilir. Eğer ki köprüden geçen bir insan silueti var ise fal sahibi hiç kimseden yardım almadan tek başına büyük bir iş kuracak demektir.

Falda Köprü

Köprü görmek parçalanmış şekildeyse, kritik bir dönem sizi bekliyor ve yaşamın her alanında attığınız adımlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir konuda vereceğiniz kararları tekrar tekrar gözden geçirmekte ve ona göre kesin karara varmakta yarar vardır.

Kahve falında köprü görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda köprü görmenin anlamı ve köprü kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git