Kahve Falında K Harfi Görmek

Kahve Falında K Harfi Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.734 kez okundu.

Kahve falında k harfi görmek, falına bakılan kişinin ve ailesinin maddi durumu ve maddi kazancı ile ilgili gelişmelerin habercisidir. Genel olarak olumlu ve hayırlı yorumlar yapılır. Ailenin gelirinde bir artış olacağını ve ailenin maddi açıdan yaşantısının düzene gireceğini gösterir.

Borcu olanlar için en kısa zamanda borçlarını ödeyeceklerini gösterir. Aynı zamanda borç nedeniyle çekilen sıkıntıların da son bulacağının ve arzu duyulan yaşantıya kavuşulacağının da habercisidir. İş yaşamında bir terfi almanın ve terfi neticesinde artacak olan kazancın da işaretlerini taşımaktadır. Aynı zamanda ardı arkası kesilmeyen başarı olarak da yorumlanmaktadır. Bu başarılar gerek iş yaşamı gerekse de eğitim yaşamına atıfta bulunuyor olabilir. Uzun süredir çekilen sıkıntıların, mutsuzlukların sona ereceğini, mutlu ve huzurlu günlerin kapıda olduğunu göstermektedir. Gerek aşk gerekse de aile yaşamında yaşadığı problemleri artık geride bırakarak mutlu ve yeni başlangıçlarla dolu bir hayatın kapısını aralayacaktır. Uzun bir aradan sonra bulduğu bu mutluluk onun peşini bırakmayacak ve hayatının sonuna kadar etkilerini gösterecektir. Hastalık nedeniyle çekilen sıkıntıların da sona ereceğinin müjdesini vermektedir. Uzun süredir aranılan şifa, hiç beklenilmeyen bir anda beklenilmeyen bir yerden gelecektir. Fal sahibi veya hasta olan bu yakını doktor doktor gezerek aradığı şifayı umudunu kestiği anda bu şekilde bulacaktır. Aynı zamanda Allah’ın izni ile bu sıkıntıların bir daha çekilmek zorunda kalmayacağını da göstermektedir.

Son zamanlarda içinize kapandığınızı düşünen aileniz sizin için fazlasıyla endişeleniyor. Henüz bir iş bulamamış olmanız hayata karşı duruşunuzu etkileyebilir ama pes etmek size göre değil. İlerleyen dönemlerde karşınıza çıkacak eski bir erkek arkadaşınıza karşı hislerinizin çok yoğun olduğunu fark edebilirsiniz. Aranızdaki elektriğin giderek artması yeni bir ilişkinin başlamasına vesile olabilir.

Misafirperverliktir. Ayrıca detaylara dikkat eden insanların sembolüdür. Her konuda düzene önem veren, en küçük ayrıntıyı dahi kaçırmayan, ayrıca insanlara ikramda bulunmaktan hoşlanan insanları gösteren bir figürdür. Şatafatın ve lüksün sembolü olarak da yorumlanır. Büyük ailelerin ve bir sofra etrafında toplanan aile fertlerinin göstergesidir. Anne kavramının diğer evlere göre çok daha büyük önem taşıdığı bir eve işaret eder. Ayrıca ne olursa olsun düzenden ödün vermeyen bir kadınla geçecek ömrü gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git