Kahve Falında K Harfi Görmek

  15.08.2015
  Kahve Falında K Harfi Görmek

  Kahve falında k harfi görmek, bugün enerjinizin tavan yapacağı anlamına gelir. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sabahın erken saatlerinde dinç bir şekilde uyanacak ve kahvaltınızı yapacaksınız. Belki ardından ufak bir yürüyüş yapabilirsiniz. Sabah sporu yapmak çok daha iyi hissetmenizi ve enerji dolmanızı sağlatacak. Tüm gününüz ışıl ışıl geçecek, güzel haberler alacak ve sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçireceksiniz.

  Aşk Yorumu

  Aşk hayatı için çok güzel, olumlu işaretleri simgeler. Harf çıkması daha çok yeni tanışacağın yada hayatına son zamanlarda güzel veya kötü anlamda etki edecek birinin girecek olmasını gösterir.

  Yeni tanıştığımız biri hayatınızı çok güzel bir şekilde etkileyecektir. Bu kişi akraba, arkadaş ya da yeni bir ilişkinin işareti olabilir. Özellikle aşk hayatında yeni ve güzel gelişmeler olacağı muhtemeldir.

  Bekar kişilerin yeni bir aşka yelken açacağını simgeler ve bir ilişki içinde olan kişilerinde ilişkilerinin daha iyi boyutlara taşınacağını simgeler. Özellikle son zamanlarda çok fazla kavga ediyorsanız bunun son bulacağımı söyleyebiliriz.

  Bu dönemde aşkın boyutunu değiştirecek ve ilerletecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hatta ilişkinizde ciddi boyutlara geçiş yapabilirsiniz. Aileden önemli biriyle tanışabilirsiniz, ya da sevgiliniz hiç beklemediğiniz bir anda sizi çok mutlu edecek hediyeyle karşınıza çıkabilir. Bekar kişiler için çok yakında hayatlarının aşkı ile tanışacaklarını söylemek mümkündür.

  Evli olan çiftler de huzurlu, maddi ve manevi bakımdan rahata erdikleri bir döneme girmektedirler, aşklarını doruk noktasında yaşayacaklarını simgeler. Özellikle yoğun iş hayatının arasında birbirlerine vakit ayıramazken bu fal güzel haberlerle gelmektedir. Çünkü çok yakında güzel ve huzur dolu bir tatile çıkabilirsiniz.

  Bu tatil hem kafa dinlemenizi sağlayacak, hem de eşinizde birbirinize uzun zamandır ayıramadığınız o zamanı ayırabileceksiniz.  Aşk hayatımızın bu kadar iyi gidiyor olması daha huzurlu ve rahatlamış hissetmenizi sağlayacaktır. Eşinizden aldığınız romantik sürprizler ile beraber çok mutlu ve heyecanlı bir döneme geçiş yaptığınızı söyleyebiliriz.

  Para Yorumu

  Para konusunda çok güzel gelişmeler yaşayacağınızı gösterir. Parayı simgelediğini de söyleyebiliriz. Eğer son zamanlarda parayla alakalı sıkıntılar içerisindeyseniz, çok fazla borç biriktiyse tüm bunların çözülmesi çok yakındır.

  İşleriniz daha da iyi bir hal alacak, terfi etmeniz de muhtemeldir. Çalışma arkadaşlarınız ve patronunuz ile daha iyi anlaştığınız bir döneme girmektesiniz. Siz ne kadar başarı elde ederseniz, etrafınızda gördüğünüz saygı da artacaktır.

  Bu gelişmeler patronunuz gözünden de kaçmayacaktır ve sizi yükseltmek için can atacaktır. Terfi ettiğiniz takdirde artan maaşla beraber para konusunda yaşadığınız sıkıntılar da son bulacaktır.

  Eğer işiniz yoksa da çok yakında iş bulacağınızı söyleyebiliriz. Yeni mezunsanız, ya da iş henüz bulamadıysanız son zamanlarda şans size gülecektir. Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz birinde iş teklifi alabilirsiniz.

  Bu iş teklifi ortaklıkla alakalı olabilir ya da kendi işinizi kurmak için çok sevdiğiniz birinden yardım eli alabilirsiniz. Size sermaye yardımında bulunabilir. Bu kişi muhtemelen aile büyüklerinizden bir kişi olacaktır. İşleriniz ilerlediğinde bu önemli kişiyi unutmamalısınız.

  Parasal anlamda gelişme yaşadığınız bu dönemde kendinizi şımartmak da isteyebilirsiniz. Kendinize bol bol jestler yapıp, mutlu dakikalar yaşayabilirsiniz. Tüm bu önemli maddi gelişmeler çevrenizdeki diğer yakınlarınızı da çok mutlu edecektir.

  Sevdikleriniz sizi en içten hisleri ile destekleyecek ve kendinizi daha özgüvenli hissetmenizi sağlatacaklardır. Saygı ve sevgi dolu olduğunuz bu dönemde parasal anlamda rahatlamış hissetmek her anlamda daha iyi olmanızı sağlayacaktır.

  Borcu olanlar için en kısa zamanda borçlarını ödeyeceklerini gösterir. Aynı zamanda borç nedeniyle çekilen sıkıntıların da son bulacağının ve arzu duyulan yaşantıya kavuşulacağının da habercisidir.

  İş yaşamında bir terfi almanın ve terfi neticesinde artacak olan kazancın da işaretlerini taşımaktadır. Aynı zamanda ardı arkası kesilmeyen başarı olarak da yorumlanmaktadır. Bu başarılar gerek iş yaşamı gerekse de eğitim yaşamına atıfta bulunuyor olabilir.

  Uzun süredir çekilen sıkıntıların, mutsuzlukların sona ereceğini, mutlu ve huzurlu günlerin kapıda olduğunu göstermektedir. Gerek aşk gerekse de aile yaşamında yaşadığı problemleri artık geride bırakarak mutlu ve yeni başlangıçlarla dolu bir hayatın kapısını aralayacaktır. Uzun bir aradan sonra bulduğu bu mutluluk onun peşini bırakmayacak ve hayatının sonuna kadar etkilerini gösterecektir.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Aile hayatınızda çok güzel gelişmeler olacağına işarettir. Çok yakında uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanız ile kavuşabilirsiniz. Bu akrabanız büyük ihtimalle yurt dışından ziyarete gelecektir. Beraber özlem giderip çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

  Uzun zaman sonra tüm aile hep beraber çok güzel yemek yedikten sonra uzun sohbetler edeceğimiz akşamlar yaşayacaksınız. Son günlerde yaşadığınız sıkıntılı dönemi ailenizin desteği ve beraber oluşu ile atlatabilirsiniz.

  Aile her zaman herkesten daha önemlidir. Aileyle beraber geçirilen vakitler ruhen daha rahatlamış hissetmenizi sağlayacaktır. Son dönemlerde de bu rahatlamaya ihtiyacınız olduğu için tüm haftayı ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz.

  Evli çiftler için evliliklerinde çok güzel ilerlediklerini simgeler. Uzun zaman sonra evinizde yeni eşyalar ile değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle oturma odasında mobilyaların değişme vakti gelmiş olabilir. Eşinizin bu konuyla alakalı sürprizi olabilir. Tetikte olmanız önerilir.

  Eğer çocuğunuz yoksa yeni bir çocuk haberi ile evinize daha fazla neşe getirebilirsiniz. Çocuk eve bereket getirir. Çocukla beraber evinizin bereketinin de nasıl arttığına şahit olacaksınız. Eğer eşinizle ya da evdeki diğer aile üyelerinizle anlaşmazlıklar yaşıyorsanız, bu dönemde her şeyin tatlıya bağlanacağını söyleyebiliriz.

  Yoğun hayatın temposuna dalıp, evinize fazla vakit ayıramıyorsanız, ayıracağınız döneme girmiş bulunmaktasınız. Daha fazla ev işi ve evde yapılacak görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Eğer evli değilseniz, anne babanızla mutlu bir hafta geçireceksiniz demektir. Eğer anne babanızla bir kavga yaşadıysanız, bu dönemde o kavganın da tatlıya bağlanacağı görülmektedir.

  Son zamanlarda içinize kapandığınızı düşünen aileniz sizin için fazlasıyla endişeleniyor. Henüz bir iş bulamamış olmanız hayata karşı duruşunuzu etkileyebilir ama pes etmek size göre değil. İlerleyen dönemlerde karşınıza çıkacak eski bir erkek arkadaşınıza karşı hislerinizin çok yoğun olduğunu fark edebilirsiniz. Aranızdaki elektriğin giderek artması yeni bir ilişkinin başlamasına vesile olabilir.

  Misafirperverliktir. Ayrıca detaylara dikkat eden insanların sembolüdür. Her konuda düzene önem veren, en küçük ayrıntıyı dahi kaçırmayan, ayrıca insanlara ikramda bulunmaktan hoşlanan insanları gösteren bir figürdür.

  Şatafatın ve lüksün sembolü olarak da yorumlanır. Büyük ailelerin ve bir sofra etrafında toplanan aile fertlerinin göstergesidir. Anne kavramının diğer evlere göre çok daha büyük önem taşıdığı bir eve işaret eder. Ayrıca ne olursa olsun düzenden ödün vermeyen bir kadınla geçecek ömrü gösterir.

  İş ve Kariyer Yorumu

  İş hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağınıza işarettir. Eğer işleriniz doğru gitmiyorsa, sıkıntı içerisindeyseniz bu dönemde düzeleceğini söylemek mümkündür. Son zamanlarda yaşadığınız zor iş ve para konuları son bulacak, yerini daha iyi bir iş ve maddi anlamda rahatlamış bir döneme bırakacaktır.

  İş yerinde sevmediğiniz bir kişiyle yaşadığınız tatsızlık sizin için önemli bir kişi sayesinde son bulacaktır. Bu önemli kişi iş yerinde en sevdiğiniz arkadaşınız, sözlerine çok önem verdiğiniz bir büyüğünüz olabilir. Sözlerine kulak asacağınız bu kişi hayatınız için çok önemli bir yere sahip olabilir.

  Ancak bu tatsız olay ortadan kalkacağı için sorun yaşadığınız kişi ile yeni bir sayfa açabilirsiniz. Küslük son bulduğu için kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz ve bu da işe daha fazla sarılmanızı sağlayacaktır. Bu azim patronunuzun gözünden de kaçmayacaktır ve sizi terfi ettirmek isteyebilir. Terfi haberi almanız çok yakındır. Bu haber hem sizi hem de ailenizi çok iyi etkileyecektir.

  Eğer iş bulamıyorsanız çok yakında iş bulacağınızı söylemek de mümkündür. Hem de uzun zamandır bir iş için teklif alabilirsiniz ya da beklediğimiz bir yerden kabul edilebilirsiniz. Bu haber ile beraber yaşadığınız maddi sıkıntılarda son bulacaktır.

  Yaşam da daha farklı bir pozisyonla harekete geçeceksiniz. Yeni iş ile beraber para anlamında da rahatlamış olacaksınız. Finansal yönden kendinize olan güveniniz da artacaktır. Ancak bu rahatlamaya çok fazla kendinizi kaptırmamanız gerekir. İşe daha yeni girdiğiniz için finansal yönden gelişmeniz zaman alacaktır. Çevrenizde sizi kıskanan kişiler de azimle ilerlediğinizi gördükçe kıskançlığın yerini hayranlığa bırakacaklardır.

  Sağlık Yorumu

  Sağlık bakımından daha iyiye gittiğiniz bir döneme girdiğinizi gösterir. Sağlık sorunları ile baş başa kaldığınız son birkaç senenin ardından artık daha rahat bir nefes alacağınız döneme giriş yapmaktasınız.

  Bu dönemde ailenizden ve arkadaşlarınızdan çok güzel destekler alacaksınız hatta ufak sürprizler ile heyecanlanmanızı sağlayacaklardır. Bu da ne kadar şanslı olduğunuzu hissetmenizi sağlayacaktır.

  Sağlık sorunları nedeni ile yıllardır yapamadığımız pek çok şeyi yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm aklınızda kalan güzel yerler, aktiviteler, bu dönemde karşınıza çıkacak büyük fırsatlardır. Hastalıkla mücadele ettiğiniz dönemleri geride bırakmak ruhen de rahatlamış hissetmenizi sağlayacaktır.

  Son zamanlarda hayatınız da bu büyük gelişmeleri size haber edecek kişi ile karşılaşacaksınız ve bu kişi çok önemli biri hayatınızda çok önemli bir yere sahip olabilir.Çünkü onun vereceği güzel haberle yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu mutlu haber ile işleriniz de daha fazla yolunda gitmeye başlayacaktır. Hastaneden çok sevdiğiniz hemşire veya doktor, bu mutlu anınızda size eşlik edecek kişiler olarak görünmektedir.

  Tüm sevdikleriniz ile yeni ve sağlıklı bir hayata yelken açmaktasınız. Sağlık sorunları sadece sizde son bulmuyor olabilir. Eğer aile büyüklerinizden son dönemlerde fazla ağrı çeken birileri varsa onların da ağrılarının son bulacağımı söylemek mümkündür.

  Her anlamda hem sevdiklerinizin  hem de kendinizin daha sağlıklı ve mutlu olduğu bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Bu dönemi çok iyi bir şekilde değerlendireceğiniz aşikardır. Özellikle kendi sağlığınızda ki bu önemli gelişme hem iş hem okul hem de özel hayatı olumlu yönde etkileyecektir. Yeni ortamlara girmeye başlayacak ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz güzel haberlerde güzel sağlık haberinin ardından gelecek gibi gözüküyor.

  Hastalık nedeniyle çekilen sıkıntıların da sona ereceğinin müjdesini vermektedir. Uzun süredir aranılan şifa, hiç beklenilmeyen bir anda beklenilmeyen bir yerden gelecektir. Fal sahibi veya hasta olan bu yakını doktor doktor gezerek aradığı şifayı umudunu kestiği anda bu şekilde bulacaktır. Aynı zamanda Allah’ın izni ile bu sıkıntıların bir daha çekilmek zorunda kalmayacağını da göstermektedir.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.