Rüyada Arabayla Gitmek

01.02.2016
Rüyada Arabayla Gitmek

Rüyada arabayla gitmek, uyandığınızda gece ne gördüm diye düşünmeye başlarsınız ve parçaları birleştirerek neler gördüğünüzü hatırlamaya başlarsınız. Rüyanızda ki en etkili olay neyse onların anlamalarını merak edersiniz. Rüyanızda doğa da ağaçlık bir alanda kullandıysanız feraha ulaşacağınızı ve istediğiniz bir işin yoluna gireceğine işarettir. Bir çok kişi tarafından farklı da yorumlanabilir, genellikle maddi açıdan rahatlayacağınıza ve size gelecek paraya işarettir.

Rüyada Arabayla Yolculuk Yapmak

Yaşamınızın güzelleşeceğine her şeyin daha güzel olacağına işarettir. Bazen de sağlığa işarettir. Rüya da arada kullanırken kaza yaptığınızı görürseniz. Hayatınızın aniden değişeceğini beklenmedik kötü haberler alıp üzülmeniz olarak yorumlanır. Maddi probleme bu da sıkıntıya düşeceğinizi gösterir. Beyaz bir araba binip kullanmak mesleğinizde yüksek bir yere geleceğinizi ve işiniz yoksa güzel bir iş haberi alacağınızı gösterir. Renkler çoğu zaman bazı şeylerin sembolleridir. Rüyalarınızı her zaman ne görürseniz görün mutlaka güzele yorumlayın ki hep güzel sonuçlara dönüşsün.

Rüyada Arabayla Gezmek

Ayağın yerden kesilmesine, ferah ve bereketli günlerin yolda olduğuna yorulur. Gelecek olan hayırlı haberler ile rüya sahibi umut ettiği, hayalini kurduğu birçok işi kısa sürede başaracak, maddi olanaklarını en üst seviyeye taşıyarak kaliteli ve rahat bir yaşama geçiş yapacak demektir. Eğer ki kişi aldığını ve bindiğini görüyorsa, bu mutlu bir birlikteliğin başlangıcının haberi niteliğindedir. Mevcut ilişkinin evlilik ile sonuçlanacağını, herhangi bir birlikteliği olmayan rüya sahibinin ise, yeni bir ilişkiye başlangıç yapacağını gösterir. İndiğini gören kişi ise, dara düşecek, sahip olduğu bir varlığı elden çıkaracak demektir.

Kişinin yakın zamanda bir seyahate çıkacağına ve bu seyahatin kişinin hayatını olumlu yönde değiştireceğine işaret eder. Bazı rivayetlere göre de kişinin karşına önemli fırsatlar çıkacağına, bahtının açık olacağına, yeni kişilerle tanışacağına delalet eder.

Rüyada Arabayla Uçmak

Doğrudan bir yolculuğun gerçekleşeceği anlamını da taşıyabilmektedir. Rüya sahibinin rüya görürken sahip olduğu hisler de bu anlamın pekişmesinde oldukça önemlidir. Öyle ki görülen rüya, kişide mutluluk hissi uyandırıyor ise gidilen bu yolculuk oldukça hayırlı bir sona ulaşacak, bu rüya kötü hislerle görülüyorsa da cenaze, hastalık ya da buna benzer beklenmedik bir durumun ortaya çıkabileceği anlamını ifade edebilmektedir. Bir olayın, işin başlangıç noktasını, sürecini ve bitiş noktasını rüya da görülen diğer olgularla birlikte daha net anlamlandırmamıza olanak sağlar.

Rüyada Arabayla Kaçmak

Rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına, dini yönden kendini geliştirip başkalarına da bu konuda yardım edeceğine, yeni bir işe gireceğine yorulur. Bu rüya genellikle yolculuğa çıkmaya, berekete, bolluğa, hayırlı arkadaşlara, ilim öğrenmeye, başkalarına faydalı olmaya, bekarlar için evliliğe, aile saadetine delalet eder.

Rüyada Arabayla Uçurumdan Düşmek

Kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, iş hayatında başarısız olacağına ve maddi yönden kayıp yaşayacağına delalet eder. Bazı rivayetlere göre de kişinin büyük günahlar işleyeceğine, çevresindeki insanlara haksızlık edeceğine işaret eder. Rüya sahibi beyaz veya yeşil renge boyuyor ise kişinin hayırlı ve güzel işler yapacağına, berekete, bolluğa; siyah veya kırmızı renge boyuyor ise kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına, hastalanacağına, maddi yönden zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada Araba Sürdüğü Görmek

Kişinin iş hayatında başarılı olacağına, yeni projeler yapıp adından çokça söz ettireceğine, sosyal hayatının canlanacağına, çok fazla arkadaşının olacağına işaret eder. Bazı rivayetlere göre de rüyayı gören kişinin yakın zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağına yorulur.

Rüyada Arabayla Çamura Girmek

Kişinin ömrünün uzun olacağına, aile ve iş hayatında önemli kararlar alacağına, uzun zamandır olmasını istediği bir dileği varsa yakın zamanda bu dileğinin gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya genellikle gönül ferahlığına, uzun yaşama, başarıya, zenginliğe, berekete, bolluğa yorulur.

Rüyada Araba Sürmek

İş hayatında çok güzel işler yapacağına, gelecek ile ilgili olumlu düşünceleri olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, sosyal yaşam içerisinde, çekici, eğlenceli ve sürükleyici biri olduğuna delalet edilir. Bazı alimlere göre ise önemli iş girişiminde bulunmaya, bu girişiminden oldukça büyük kar elde edeceğine ve iş hayatında yükselmeye işarettir. Yaşam karşısında dimdik durmak için çabaladığına, yeri geldiği zaman insanlara maddi manevi olarak yardım ettiğine işaret eder. Bazı alimler için bu rüya, insanların onayını toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş yaşantısında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm işlerden oldukça büyük kazançlar kazanacağına işarettir.

Rüyada Arabayla Göle Düştüğünü Görmek

Aile hayatında kendini ezdirmediğini, yaşamda olması istenen her şeyin gerçekleştirildiğine tabir edilir. Kişi rahat bir yaşamın simgesidir. Gerçek yaşamda da tüm sorunların bitmesine, kişinin aydınlanmasına bazen de hayallerin gerçekleşip tüm arzulara kavuşulmasına yorulur. Kişiye özgürlüğün, rahat bir yaşamın sembolüdür. Gerçek hayatta da tüm sıkıntıların bitmesine, kişinin ferahlamasında bazen de isteklerin gerçekleşip tüm arzulara kavuşulmasına yorul maktadır. Geçimi zorluklarla didinerek kazanacağına veya üzüntüden sonra ferahlamaya işarettir.

Rüyada Arabada Gitmek

Genel anlamda güzel olaylara ve hayırlı olacak durumlara yorulur. Kişinin hayatında tepeden tırnağa değişim yaşanacak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı ters yönde istikamet seyretmeye başlayacaktır. Kendini ferah ve mutlu hissediyorsa çok güzel şeyler yaşayacak ve huzur içinde olacak anlamındadır. Ancak mutsuz olduğu hissini taşıyorsa birilerinden çok kötü haberler duyacak demektir.

Rüyada Arabayla Bataklıktan Geçmek

Kişinin hayatına belirsizlikler girecek anlamında yorumlanır. Sonunu bilmediği işlere karışmak zorunda kalacak ve iç huzuru bulamayacağı bir döneme girecek anlamını taşır.

Rüyada Araba Kullandığını Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına, rakiplerinin azalacağına, başarılması zor işleri başaracağına, herkes tarafından takdir edileceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin zekâsı ve çalışkanlığı sayesinde iş ve ticaret hayatında başarılı olacağına delalettir. Kişinin mertebesi yükselir, işçi ise patron olur, patron ise daha fazla iş yeri açar. Araba kazası görmek, tehlikelere karşı uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Rüya sahibinin yakında sıkıntılar yaşayacağına, tehlikeler atlatacağına, arkasından konuşan birilerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Arabayla Birilerinden Kaçmak

Rüyayı gören kişinin maddi manevi zor günler geçireceğine delalettir. Başka bir tabire göre de rüya sahibinin iş hayatında hareketli bir süreç yaşayacağına işarettir. Lastiğinin patladığını görmek, yakın çevreden şaşırtıcı ve üzücü haberler alınacağına işaret edilir. Çalışmadığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında aksaklıklar yaşayacağına, beklediği sonuçları alamayacağına yorulur. Başka bir tabire göre de rüyayı gören kişinin hastalanacağına işarettir. Yeni araba aldığını görmek, rüya sahibinin eline yüklü bir para geçeceğine, mal mülk sahibi olacağına, özel hayatında mutlu olacağına işaret edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.