Kahve Falında Kare Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Kare Görmek

Kahve falında kare görmek, evden bile çıkmak istemediğiniz ve kendinizi dışarıdan ve sosyal hayattan tamamen soyutladığınız bir dönem içinde olabileceğinize işaret eder. Hayatınızda yaşadığınız kırgınlıklar ve hayal kırıklıkları sizi bu duruma sürüklemiş olsa da yeniden sağlam bir şekilde ayağa kalkmalı ve savaşmaya devam etmelisiniz. Çevrenizde size çok aşık olan fakat bunu dile getirmekten çekinen bir kişi var. Bu kişi sizin kendisinin farkına varmanızı bekliyor ve içindeki umudu sürekli ayakta tutuyor.

Karşınıza çıkacak, iş hayatınız ve kariyeriniz için çok iyi bir fırsat olacak bir yurt dışı eğitim fırsatı görünüyor. Çıkacağınız bir seyahat, tüm sıkıntılarınızdan ve hayatın stresinden uzaklaşmanızı ve yenilenmenizi sağlayacak. Yavaş yavaş çevrenizdeki kişilerin gerçek samimiyetini anlayarak buna göre davranmaya başlayacaksınız. Kafanızı karıştıracak bir haber duyabilir ve bu haber sonucunda bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir ev ya da mülk sahibi olarak yatırımlarınızı değerlendirebilir hem de kendinize yeni bir düzen kurabilirsiniz.

Yavaş adımlarla ilerlemeye işarettir. Çok istediğiniz bir konu olabilir ancak biraz sabırlı olmalısınız. Sabrederseniz istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Belki tahmin ettiğiniz zamandan biraz daha uzun zamanda gerçekleşebilir. Belki hayal ettiğinizden biraz farklı olabilir ancak hedefinize ulaşacaksınız. Evli olanlar evlat sahibi olmak isteyebilirler. Evlatları olanlar için evlatlar konusunda güzel gelişmeler olabilir. Çocuklarınızın sınavı iyi geçebilir, karnesi başarılı olabilir. Bekar iseniz aşk söz konusu olabilir. İlk görüşte aşka inanmayanlar bile aşkı tadabilir. Tatil planınız varsa ummadığınız bir nedenden dolayı tatilinizi değiştirebilirsiniz yada daha sonraki bir döneme erteleyebilirsiniz demektir. Tatil planınızı yapmak için acele etmemelisiniz. İzninizin son bir iki gününe kadar plan yapmak yerine bekleyin. Plansız tatiller daha eğlenceli olacaktır, farklı keşifler yapmanızı sağlayacaktır.

Bir diğer anlamı ile hediye alp vermek, yani kısaca karşılıklı gönül almadır. Kişi kendisini çok mutlu edecek ve bir o kadar da şaşırtacak bir hediye alacaktır. Bu hediyeyi karşı cinsten birinden alacak olup şayet bekar bir kimse ise bu hediye ile birlikte aralarında bir bağ oluşacak ve bu bağ zaman içerisinden aşka ve ilişkiye dönüşecek. Ayrıca nasihat ile de yorumlanır. Kendisinden yaşça epey büyük birinden nasihat alacağı ve bu nasihatlerin sonunda girişeceği bir işte büyük başarılar sağlayacağı ve ilerleyeceği anlamına gelir. Nasihati verecek olan kişi aile dışından biri olmasına rağmen aileyi yakinen tanıyan bilen biridir. Aynı zamanda baskın karakterli biri ile yorumlanır.

Aşk Hayatı

Yakında zamanda kısmetinizin açılacağının habercisidir. Uzun zamandır gönlünüzde olan kişiden karşılık bulacağınız anlamına da gelir. Bir süredir platonik yaşadığınız aşk, yakın zamanda bu kişinin sizi fark etmesiyle beraber gerçek olacaktır. Beklemediğiniz bir zamanda gelecek olan bu teklif sizi oldukça şaşırtacak ve çok sevindirecektir. Uzun soluklu ve macera dolu bir ilişki yaşayacak, kısa bir süre içerisinde de mutlu ve huzurlu bir yuva kuracaksınız. Enerjiniz fazlasıyla tuttuğu ve kafa dengi olduğunuz için, fazlasıyla uyum sağlayacaksınız.

Eğer evliyseniz ya da sevgiliniz var ise bir süredir yaşadığınız tartışmalar ve sıkıntılardan dolayı iyice bunalmış durumda olabilirsiniz. Fakat bu durumlar kısa sürede çözüme ulaşacak ve düzelecektir. Bu süreçte biraz daha gerçekçi olup daha düşünceli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Empati kurmanız gereken bu dönemde eşinize karşı biraz daha anlayışlı olanız ve alttan almanız gereken durumlar olabilir. Kafanızdaki ön yargıların biraz daha önüne geçmelisiniz. Şikayet etmek yerine bu durumu yakınlarınız ile paylaşıp, onları dinlemeli ve onların tavsiyelerini dikkate almalısınız. Her zaman yaptığınız gibi kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmeli ve daha sabırlı olmalısınız. Kalbinizin sesi her zaman olduğu gibi yine size doğru yolu gösterecektir. Aranızdaki sorunları açıklığa kavuşturacak ve birbirinize olan sevgi ve saygınız her zamankinden daha da fazla olacaktır.

Para

Özellikle bu dönemde finansal konularda kesinlikle ani kararlar vermemelisiniz. Bu sembol bolluk ve bereketi işaret etmektedir fakat kesinlikle dikkatsizce davranılmamalıdır. Aksi takdirde pişman olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Oldukça düşünceli ve gerçekçi düşünüp davranmanız gereken bir dönemden geçeceksiniz. Maddi konuda sıkıntı çekmeyeceğiniz hatta fazlasıyla bolluk içerisinde olacağınız bir zamandır. Ani enerji değişimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca etrafınızdaki insanlara oldukça faydanız dokunacaktır. Hem kendiniz hemde çevrenizdeki insanlar için faydalı çalışmalar içerisinde bulunacak, kısa bir zaman içerisinde de yaptığınız bu işlerden büyük bir kazanç elde edeceksiniz.

Bu dönemde yapacağınız yatırımlar geleceğiniz açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Azimli ve çalışkan kişiliğiniz sayesinde elinizi attığınız her işte oldukça başarılı olacaksınız. Ayrıca mal, mülk sahibi olacağınızı da gösteren bu figür aynı zamanda etrafınızda sizden menfaat sağlamaya çalışan insanlar olduğunun da habercisidir. Bu nedenle iş hayatınızdaki arkadaşlarınıza ve güven duyduğunuz kişilere karşı dikkatli tavırlar sergilemelisiniz. Kararlarınızı verirken oldukça dikkatli düşünüp karar vermelisiniz ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Yatırım amaçlı olarak gayrimenkule yönelip, ileri yaşınız için kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla bir adım atabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız tarafından boş yatırım olarak değerlendirilebilir, fakat ne olursa olsun hayallerinizden vazgeçmemeli her zaman peşinden gitmelisiniz. Emekleriniz asla boşa çıkmayacak hayallerini kurduğunuz hayata ve makama ulaşacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde kendinize ait kararlar alırken oldukça düşüneceğinize ve bunu yaparken her zaman etrafınızdaki arkadaşlarınızın ve ailenizin fikirlerini alacağınıza işaret eder. Fakat etrafınızdaki art niyetli kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir. Çevrenizde sizin başarılarınızı ve sahip olduklarınızı kıskanan birisi sizden çıkar sağlamaya çalışabilir ya da arkanızdan iş çevirebilir. Bu sebeple düşünmeden alacağınız her karar sizin zararınıza olacaktır. Mutlaka yakın çevrenizden de yardım almalısınız. İş hayatınızda yakaladığınız başarıyı sosyal çevrenizde de yakalayacaksınız. Sempatik ve her ortama uyum sağlayan yapınız ile sosyal çevreniz genişleyecek, bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girecektir. Bir zamanlar ailenizden birine söylemek zorunda kalmış olduğunuz bir yalan kısa bir süre içinde ortaya çıkacak ve aranızda ufak bir tatsızlık yaşanacaktır. Bu tartışma kısa sürecek karşı taraf da bazı şeylerin kendi iyiliği için yapılmış olduğunun farkına varacaktır.

Bu dönemde ailenizi ihmal etmemeniz gerekmektedir. Yoğun iş temponuz ve kalabalık sosyal çevrenizden arada sıyrılıp ailenizle de vakit geçirmeye çalışmalısınız, aksi takdirde kendilerini dışlanmış hissedebilirler. Maddi ve manevi her konuda birbirinize destek olduğunuz zamanları unutmamalı, onların kararlarına önem vermelisiniz. Alacağınız önemli kararlar konusunda düşünürken ailenizin de mutlaka fikrini almalı, onları da dinlemeyi öğrenmelisiniz.

İş ve Kariyer

İş ve kariyer hayatınızı zirvede yaşayacağınız bir dönem olacağına işaret eder. Zamanında işinize vermiş olduğunuz büyük emeklerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Maddi kazancınız oldukça yükselecek, mal, mülk ve şöhret kazanacaksınız. Ayrıca kariyerinize oldukça yüksek bir mevkii ye yükseleceksiniz. Aynı zamanda alacağınız bir haber karşısında çok sevineceğiniz anlamına da gelebilir. Eğer işsizseniz, yakın zamanda iyi bir iş bulacağınızın habercisi olabilir.

İşinizde sabrınız ve azminiz sayesinde oldukça büyük başarılar elde edeceksiniz. Yakın bir arkadaşınızla iş konusunda ortaklık adımı atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu atılımlar için en iyi zaman bu zamandır. Yavaş adımlar ile başarı merdivenlerini birer birer çıkacak ve istediğiniz hedefe kısa süre içerisinde ulaşacaksınız. Bu süreçte yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İş değişikliği ihtimalini bir süre için düşünebilirsiniz. Fakat kariyer planınız konusunda artık daha kararlı olmalısınız. Kariyer planınızı çizdikten sonra bu doğrultuda adımlar atmak için kendinize hedefler koymaya başlamalısınız.

Yeni bir iş anlamına gelir. İstediğiniz bir iş varsa ve uzun zamandır iş başvuruları yapacaksanız bu aralar iş başvurularınızdan olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Hangi işi yapacağınıza karar verdiyseniz iş başvuruları söz konusu olabilir. Kariyer planı yapmak konusunda olumlu bir zaman olarak yorumlanır. Kariyerinizi planlayın ve ona göre adımlar atın. Hayırlı bir kısmetle karşılaşmak anlamındadır.

Sağlık

Uzun zamandır zor bir hastalık ile mücadele eden uzaktaki bir akrabanızdan gelecek olan vefat haberi sizi oldukça üzecektir. Fakat kısa sürede toparlanmaya çalışacaksınız. Bu süreçte bağışıklık sisteminiz ve vücut direnciniz biraz zayıf düşmüş olabilir ve kısa süreli bir hastalık geçirebilirsiniz. Bu sebeple kendinize ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Bağışıklığınızı kuvvetlendirecek, bol vitamin içerikli gıdalar tüketmeye dikkat etmelisiniz. Eğer gerekir ise doktorunuza veya eczacınıza da danışarak  vitamin yada gıda takviyesi almalısınız. Ayrıca doktor kontrollerinizi ve düzenli yaptırdığınız testlerinizi de ihmal etmemelisiniz.

Sadece beslenmeniz değil, bu dönemde bedensel sağlığınıza da dikkat etmeli, formunuzu korumaya da özen göstermelisiniz. Bu sebeple kendinize ait boş zamanlarda bir hobi edinip yeteneklerinizi keşfedebilir veya bir spor ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Eğer yalnız başınıza yapmak istemiyorsanız bir arkadaşınız veya eşinizle çeşitli aktivitelere katılıp boş zamanlarınızı değerlendirebilir, kafanızı dağıtabilirsiniz. Böyle çeşitli aktiviteler sizi yoğun iş temponuzdan uzaklaştırıp, az da olsa dinlenmenizi sağlayacaktır.


 

Kahve Falında Boş Kare Görmek

Büyük bir borca işaret eder. Kişinin yakın zamanda elinden büyük miktarda para çıkacağının habercisidir. Bazı yorumculara göre ise sağlık ve iyi haberlerin geleceğinin işaretidir. Eğer zor bir duruma girilecekse bile kişi bu durumdan kolaylıkla sıyrılıp beğeni ve saygı kazanacaktır.

Kişi yakın zamanda taşınabilir ya da iş hayatıyla ilgili değişikliklere maruz kalabilir. Tabi bu değişiklikler genelde iyi olaylar olacaktır fala göre. Boş kareler haber geleceği anlamına gelebilir. Bu haber genellikle iyi olur ve kişiyi çok mutlu eder. Kahve falı sahibi bekar erkek ise kare şekli hayırlı eş anlamına gelir. Eğer fal sahibi bir kadınsa kare şekli sahiplenen erkek anlamına gelir. Fal sahibinin çevresinde sıkıntısı varsa bu sıkıntının yakın zamanda hallolacağı anlamı taşır. Falında boş kareler görmek, kişiyi genelde iyi günler beklediğine yorumlanır. Fal sahibinin karşısına bazı zorluklar çıkacaktır ancak bu zorluklar kolaylıkla aşılacaktır. Kişinin arkadaşlarıyla arasında sorunlar varsa kişi yakın zamanda bu sorunlardan kurtulacaktır.

Erkek arkadaşınla yayacağın kısa bir ayrılık size çok iyi gelecek. Birbirinizin değerini anlamanız için bu ayrılığa ihtiyacınız var. Yeniden birleştiğinizde konuşacak çok şeyiniz olacak ve bu konuların başında ise evlilik planları olacak. Akrabalık ilişkilerinizin çok güçlü olduğu söylenemez ama ortalığı daha çok karıştıracak fesat bir kadın görünüyor. İnsanlar hakkında yorum yapmadan önce onları çok iyi tanımanız gerektiğini öğreneceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çizgi


 

Kahve Falında Büyük Kare Görmek

Uzun süren bir ilişkinizin ardından yaşadığınız üzüntü ve kederi simgeler. Bu ilişkiye verdiğiniz aşırı değerden ötürü yani uzun vadeli planlar kurduğunuzdan dolayı yarı yolda bırakılmanız sizi derinden etkilemiştir. Ancak bu üzüntü ve keder sizi ne kadar derinden etkilese de etkisini çabuk terk edecektir. İş gezisi için gideceğiniz bir yerde ummadığınız bir anda tanışacağınız biriyle yeni aşklara yelken açabilir ve eskiden kurduğunuz hayalleri bu kısmetinizle tamamlayabilirsiniz.

Büyük bir hayal kırıklığı ile yorumlanır. Bir gönül yarası olduğunu ve uzun zamandır yalnız olduğu anlamına gelir. Kalbini imkansız bir aşka kaptırmış ve bu aşk yüzünden cefa çekmektedir.


 

Kahve Falında Beyaz Kare Görmek

İçine dert olmuş kendisine vicdan azabı çektiren bir durum olduğunu gösterir. Birilerini yüzüstü bırakmış yada hayal kırıklığına uğratmış demektir. Böyle bir durumda içini rahatlatmak için gidip o kişiden özür dilemesi gerekmektedir. Yoksa bu vicdan azabı ve huzursuzluk peşini bırakmayacaktır. Bir kimsenin kalbini kırmış olmakla da yorumlanır. Kişi farkında olmadan bir kimsenin kalbini kırmış ve çok üzülmesine sebebiyet vermiştir. Bu kişi yakınından birisi olup gönlünü almadığı taktirde kaybedecektir. Duygusal eksikliklerini temsil eder genellikle. Bir takım eksiklikler yaşadığını gösterir.

Evli ise eşinden, evli değil ise hayatında ki insandan yeterince ilgi göremiyor yada ilgi görmek bir yada sürekli eleştiri ve sert tavırlara maruz kalıp kırılıyor demektir. Ruhsal yorgunlukları da simgeler. Artık iyice bunalmış ve yorulmuş olduğu ruhsal olarak çöküntüye uğradığı ve hiç bir şeyden keyif almadığı anlamına gelir. Bu kişilerin kendileri ile baş başa kalmaya içinde bulundukları ortamları değiştirmeye ihtiyaçları vardır. Aksi taktirde bu yorgunluk ve bıkkınlık giderek artacak ve zamanla çözümü daha zor bir hale gelecektir. Tamamlanması gereken eksik olanları ve bu eksiklikleri giderilmediği taktirde zamanla daha çok acı verecek bir hal alacağını gösterir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.