Kahve Falında Kare Görmek

Kahve Falında Kare Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.237 kez okundu.

Kahve falında kare görmek, evden bile çıkmak istemediğiniz ve kendinizi dışarıdan ve sosyal hayattan tamamen soyutladığınız bir dönem içinde olabilirsiniz. Hayatınızda yaşadığınız kırgınlıklar ve hayal kırıklıkları sizi bu duruma sürüklemiş olsa da yeniden sağlam bir şekilde ayağa kalkmalı ve savaşmaya devam etmelisiniz. Çevrenizde size çok aşık olan fakat bunu dile getirmekten çekinen bir kişi var. Bu kişi sizin kendisinin farkına varmanızı bekliyor ve içindeki umudu sürekli ayakta tutuyor.

Karşınıza çıkacak, iş hayatınız ve kariyeriniz için çok iyi bir fırsat olacak bir yurt dışı eğitim fırsatı görünüyor. Çıkacağınız bir seyahat, tüm sıkıntılarınızdan ve hayatın stresinden uzaklaşmanızı ve yenilenmenizi sağlayacak. Yavaş yavaş çevrenizdeki kişilerin gerçek samimiyetini anlayarak buna göre davranmaya başlayacaksınız. Kafanızı karıştıracak bir haber duyabilir ve bu haber sonucunda bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir ev ya da mülk sahibi olarak yatırımlarınızı değerlendirebilir hem de kendinize yeni bir düzen kurabilirsiniz.

Dış görünüşünden korktuğun için yakınlık sağlayamadığın birisinin aslında yumuşacık bir kalbi olduğunu öğrendin. Ona karşı tarif edemediğin bir merak ve ilgi duyuyorsun. Görevlerini yerine getirmeyen sorumsuz birkaç iş arkadaşınla ters düşebilirsin çünkü böyle ihmalkarlıklara tahammülün hiç yok. Hayatını değiştirmek istediğin için ufak tefek dekorasyon işlerine başlayacaksın ama becerikli ellerin sayesinde oldukça beğeni alacak.

Kahve Falında Boş Kare Görmek

Büyük bir borca işaret eder. Kişinin yakın zamanda elinden büyük miktarda para çıkacağının habercisidir. Bazı yorumculara göre ise sağlık ve iyi haberlerin geleceğinin işaretidir. Eğer zor bir duruma girilecekse bile kişi bu durumdan kolaylıkla sıyrılıp beğeni ve saygı kazanacaktır.

Kişi yakın zamanda taşınabilir ya da iş hayatıyla ilgili değişikliklere maruz kalabilir. Tabi bu değişiklikler genelde iyi olaylar olacaktır fala göre. Boş kareler haber geleceği anlamına gelebilir. Bu haber genellikle iyi olur ve kişiyi çok mutlu eder. Kahve falı sahibi bekar erkek ise kare şekli hayırlı eş anlamına gelir. Eğer fal sahibi bir kadınsa kare şekli sahiplenen erkek anlamına gelir. Fal sahibinin çevresinde sıkıntısı varsa bu sıkıntının yakın zamanda hallolacağı anlamı taşır. Falında boş kareler görmek, kişiyi genelde iyi günler beklediğine yorumlanır. Fal sahibinin karşısına bazı zorluklar çıkacaktır ancak bu zorluklar kolaylıkla aşılacaktır. Kişinin arkadaşlarıyla arasında sorunlar varsa kişi yakın zamanda bu sorunlardan kurtulacaktır.

Erkek arkadaşınla yayacağın kısa bir ayrılık size çok iyi gelecek. Birbirinizin değerini anlamanız için bu ayrılığa ihtiyacınız var. Yeniden birleştiğinizde konuşacak çok şeyiniz olacak ve bu konuların başında ise evlilik planları olacak. Akrabalık ilişkilerinizin çok güçlü olduğu söylenemez ama ortalığı daha çok karıştıracak fesat bir kadın görünüyor. İnsanlar hakkında yorum yapmadan önce onları çok iyi tanımanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Kahve Falında Büyük Kare Görmek

Uzun süren bir ilişkinizin ardından yaşadığınız üzüntü ve kederi simgeler. Bu ilişkiye verdiğiniz aşırı değerden ötürü yani uzun vadeli planlar kurduğunuzdan dolayı yarı yolda bırakılmanız sizi derinden etkilemiştir. Ancak bu üzüntü ve keder sizi ne kadar derinden etkilese de etkisini çabuk terk edecektir. İş gezisi için gideceğiniz bir yerde ummadığınız bir anda tanışacağınız biriyle yeni aşklara yelken açabilir ve eskiden kurduğunuz hayalleri bu kısmetinizle tamamlayabilirsiniz.

Büyük bir hayal kırıklığı ile yorumlanır. Bir gönül yarası olduğunu ve uzun zamandır yalnız olduğu anlamına gelir. Kalbini imkansız bir aşka kaptırmış ve bu aşk yüzünden cefa çekmektedir.

Kahve Falında Beyaz Kare Görmek

İçine dert olmuş kendisine vicdan azabı çektiren bir durum olduğunu gösterir. Birilerini yüzüstü bırakmış yada hayal kırıklığına uğratmış demektir. Böyle bir durumda içini rahatlatmak için gidip o kişiden özür dilemesi gerekmektedir. Yoksa bu vicdan azabı ve huzursuzluk peşini bırakmayacaktır. Bir kimsenin kalbini kırmış olmakla da yorumlanır. Kişi farkında olmadan bir kimsenin kalbini kırmış ve çok üzülmesine sebebiyet vermiştir. Bu kişi yakınından birisi olup gönlünü almadığı taktirde kaybedecektir. Duygusal eksikliklerini temsil eder genellikle. Bir takım eksiklikler yaşadığını gösterir. Evli ise eşinden, evli değil ise hayatında ki insandan yeterince ilgi göremiyor yada ilgi görmek bir yada sürekli eleştiri ve sert tavırlara maruz kalıp kırılıyor demektir. Ruhsal yorgunlukları da simgeler. Artık iyice bunalmış ve yorulmuş olduğu ruhsal olarak çöküntüye uğradığı ve hiç bir şeyden keyif almadığı anlamına gelir. Bu kişilerin kendileri ile baş başa kalmaya içinde bulundukları ortamları değiştirmeye ihtiyaçları vardır. Aksi taktirde bu yorgunluk ve bıkkınlık giderek artacak ve zamanla çözümü daha zor bir hale gelecektir. Tamamlanması gereken eksik olanları ve bu eksiklikleri giderilmediği taktirde zamanla daha çok acı verecek bir hal alacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git