Kahve Falında Kare Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Kare Görmek

Kahve falında kare görmek, fal sahibinin ilk görüşte aşık olacağı ve bir ömür boyu çok seveceği bir kişi ile tanışacağı anlamına gelir. Kişinin ilişkisinde bir süredir ters giden durumların düzeleceğine ve tatlı muhabbetlere işaret eder. Uzun zamandır devam eden hastalığın şifa bulması demektir.

Aşk Yorumu

Yakında zamanda kısmetinizin açılacağının habercisidir. Uzun zamandır gönlünüzde olan kişiden karşılık bulacağınız anlamına da gelir. Bir süredir platonik yaşadığınız aşk, yakın zamanda bu kişinin sizi fark etmesiyle beraber gerçek olacaktır. Beklemediğiniz bir zamanda gelecek olan bu teklif sizi oldukça şaşırtacak ve çok sevindirecektir. Uzun soluklu ve macera dolu bir ilişki yaşayacak, kısa bir süre içerisinde de mutlu ve huzurlu bir yuva kuracaksınız. Enerjiniz fazlasıyla tuttuğu ve kafa dengi olduğunuz için, fazlasıyla uyum sağlayacaksınız.

Eğer evliyseniz ya da sevgiliniz var ise bir süredir yaşadığınız tartışmalar ve sıkıntılardan dolayı iyice bunalmış durumda olabilirsiniz. Fakat bu durumlar kısa sürede çözüme ulaşacak ve düzelecektir. Bu süreçte biraz daha gerçekçi olup daha düşünceli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Empati kurmanız gereken bu dönemde eşinize karşı biraz daha anlayışlı olanız ve alttan almanız gereken durumlar olabilir. Kafanızdaki ön yargıların biraz daha önüne geçmelisiniz. Şikayet etmek yerine bu durumu yakınlarınız ile paylaşıp, onları dinlemeli ve onların tavsiyelerini dikkate almalısınız. Her zaman yaptığınız gibi kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmeli ve daha sabırlı olmalısınız. Kalbinizin sesi her zaman olduğu gibi yine size doğru yolu gösterecektir. Aranızdaki sorunları açıklığa kavuşturacak ve birbirinize olan sevgi ve saygınız her zamankinden daha da fazla olacaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre özellikle bu dönemde finansal konularda kesinlikle ani kararlar vermemelisiniz. Bu sembol bolluk ve bereketi işaret etmektedir fakat kesinlikle dikkatsizce davranılmamalıdır. Aksi takdirde pişman olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Oldukça düşünceli ve gerçekçi düşünüp davranmanız gereken bir dönemden geçeceksiniz. Maddi konuda sıkıntı çekmeyeceğiniz hatta fazlasıyla bolluk içerisinde olacağınız bir zamandır. Ani enerji değişimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca etrafınızdaki insanlara oldukça faydanız dokunacaktır. Hem kendiniz hem de çevrenizdeki insanlar için faydalı çalışmalar içerisinde bulunacak, kısa bir zaman içerisinde de yaptığınız bu işlerden büyük bir kazanç elde edeceksiniz.

Bu dönemde yapacağınız yatırımlar geleceğiniz açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Azimli ve çalışkan kişiliğiniz sayesinde elinizi attığınız her işte oldukça başarılı olacaksınız. Ayrıca mal, mülk sahibi olacağınızı da gösteren bu figür aynı zamanda etrafınızda sizden menfaat sağlamaya çalışan insanlar olduğunun da habercisidir. Bu nedenle iş hayatınızdaki arkadaşlarınıza ve güven duyduğunuz kişilere karşı dikkatli tavırlar sergilemelisiniz. Kararlarınızı verirken oldukça dikkatli düşünüp karar vermelisiniz ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Yatırım amaçlı olarak gayrimenkule yönelip, ileri yaşınız için kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla bir adım atabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız tarafından boş yatırım olarak değerlendirilebilir, fakat ne olursa olsun hayallerinizden vazgeçmemeli her zaman peşinden gitmelisiniz. Emekleriniz asla boşa çıkmayacak hayallerini kurduğunuz hayata ve makama ulaşacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde kendinize ait kararlar alırken oldukça düşüneceğinize ve bunu yaparken her zaman etrafınızdaki arkadaşlarınızın ve ailenizin fikirlerini alacağınıza işaret eder. Fakat etrafınızdaki art niyetli kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir. Çevrenizde sizin başarılarınızı ve sahip olduklarınızı kıskanan birisi sizden çıkar sağlamaya çalışabilir ya da arkanızdan iş çevirebilir. Bu sebeple düşünmeden alacağınız her karar sizin zararınıza olacaktır. Mutlaka yakın çevrenizden de yardım almalısınız. İş hayatınızda yakaladığınız başarıyı sosyal çevrenizde de yakalayacaksınız. Sempatik ve her ortama uyum sağlayan yapınız ile sosyal çevreniz genişleyecek, bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girecektir. Bir zamanlar ailenizden birine söylemek zorunda kalmış olduğunuz bir yalan kısa bir süre içinde ortaya çıkacak ve aranızda ufak bir tatsızlık yaşanacaktır. Bu tartışma kısa sürecek karşı taraf da bazı şeylerin kendi iyiliği için yapılmış olduğunun farkına varacaktır.

Bu dönemde ailenizi ihmal etmemeniz gerekmektedir. Yoğun iş temponuz ve kalabalık sosyal çevrenizden arada sıyrılıp ailenizle de vakit geçirmeye çalışmalısınız, aksi takdirde kendilerini dışlanmış hissedebilirler. Maddi ve manevi her konuda birbirinize destek olduğunuz zamanları unutmamalı, onların kararlarına önem vermelisiniz. Alacağınız önemli kararlar konusunda düşünürken ailenizin de mutlaka fikrini almalı, onları da dinlemeyi öğrenmelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyer hayatınızı zirvede yaşayacağınız bir dönem olacağına işaret eder. Zamanında işinize vermiş olduğunuz büyük emeklerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Maddi kazancınız oldukça yükselecek, mal, mülk ve şöhret kazanacaksınız. Ayrıca kariyerinize oldukça yüksek bir mevkii ye yükseleceksiniz. Aynı zamanda alacağınız bir haber karşısında çok sevineceğiniz anlamına da gelebilir. Eğer işsizseniz, yakın zamanda iyi bir iş bulacağınızın habercisi olabilir.

İşinizde sabrınız ve azminiz sayesinde oldukça büyük başarılar elde edeceksiniz. Yakın bir arkadaşınızla iş konusunda ortaklık adımı atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu atılımlar için en iyi zaman bu zamandır. Yavaş adımlar ile başarı merdivenlerini birer birer çıkacak ve istediğiniz hedefe kısa süre içerisinde ulaşacaksınız. Bu süreçte yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İş değişikliği ihtimalini bir süre için düşünebilirsiniz. Fakat kariyer planınız konusunda artık daha kararlı olmalısınız. Kariyer planınızı çizdikten sonra bu doğrultuda adımlar atmak için kendinize hedefler koymaya başlamalısınız.

Yeni bir iş anlamına gelir. İstediğiniz bir iş varsa ve uzun zamandır iş başvuruları yapacaksanız bu aralar iş başvurularınızdan olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Hangi işi yapacağınıza karar verdiyseniz iş başvuruları söz konusu olabilir. Kariyer planı yapmak konusunda olumlu bir zaman olarak yorumlanır. Kariyerinizi planlayın ve ona göre adımlar atın. Hayırlı bir kısmetle karşılaşmak anlamındadır.

Sağlık Yorumu

Uzun zamandır zor bir hastalık ile mücadele eden uzaktaki bir akrabanızdan gelecek olan vefat haberi sizi oldukça üzecektir. Fakat kısa sürede toparlanmaya çalışacaksınız. Bu süreçte bağışıklık sisteminiz ve vücut direnciniz biraz zayıf düşmüş olabilir ve kısa süreli bir hastalık geçirebilirsiniz. Bu sebeple kendinize ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Bağışıklığınızı kuvvetlendirecek, bol vitamin içerikli gıdalar tüketmeye dikkat etmelisiniz. Eğer gerekir ise doktorunuza veya eczacınıza da danışarak  vitamin yada gıda takviyesi almalısınız. Ayrıca doktor kontrollerinizi ve düzenli yaptırdığınız testlerinizi de ihmal etmemelisiniz.

Sadece beslenmeniz değil, bu dönemde bedensel sağlığınıza da dikkat etmeli, formunuzu korumaya da özen göstermelisiniz. Bu sebeple kendinize ait boş zamanlarda bir hobi edinip yeteneklerinizi keşfedebilir veya bir spor ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Eğer yalnız başınıza yapmak istemiyorsanız bir arkadaşınız veya eşinizle çeşitli aktivitelere katılıp boş zamanlarınızı değerlendirebilir, kafanızı dağıtabilirsiniz. Böyle çeşitli aktiviteler sizi yoğun iş temponuzdan uzaklaştırıp, az da olsa dinlenmenizi sağlayacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.