Kahve Falında Çizgi Görmek

Kahve Falında Çizgi Görmek

Kahve falında çizgi görmek, fincanda en çok beliren semboller hiç kuşkusuz çizgilerdir. Tabi fincanda beliren bu çizgilerin, uzunluğu, yönü, kısalığı, dikliği ve yataylığı falın doğru bir şekilde yorumlanabilmesi için çok önemlidir. Örneğin; fincanda çıkan çizgi dik ise arzu edilen her şeyin gerçekleşeceği anlamı taşımakta. Çıkan çizgi dik ve hafif eğrili biçiminde ise yakın bir süreçte ele geçen yüklüce paraya işarettir. Çizgi yatay ve kısa bir şekilde ise davaya habercidir. Çıkan çizgi oldukça belirgin ise davayı kazanan taraf kesinlikle siz olacaksınız. Düz çizgi görmek genel olarak hayırlı, ferah ve mutlu bir ömre delalet eder. Beliren eğri çizgi çevrenizdeki birtakım kişilere karşı temkinli olmanıza işaret eder. Kırık çizgi iş hayatınızdaki pürüzler sonlanacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Uzun çizgi çoğunlukla güzel ve sıhhatli bir yaşantıya delalet etmekte. Kesik kesik devam eden çizgi ise hastalıkların şifa bulacağını ifade eder.

Fincanda beliren çizgiler kalın ve yan yana duruyorsa çekmiş olduğunuz sıkıntılı sürecin sona ereceğine ve rahata kavuşacağınıza işaret eder. Çıkan bu semboller fal baktıran kişinin hanesinden birinin ya da yakın çevresinden bir arkadaşının maddi sıkıntılarını çözerek rahata ereceğinin müjdesini de vermekte. Çıkan birçok çizgi figürü çıkılacak seyahate işaret eder. Bu seyahat sırasında herhangi bir problem meydana gelmeyecek aksine mutluluk dolu bir dönem yaşanacak.

Yakında gireceğiniz öz keşif sürecine işaret eder. Sizi siz yapan özelliklerinizi tanıyacağınız anlamına gelir. Kim olduğunuzu anlamaya çalışacağınız bir dönemin hemen öncesinde olduğunuza dalalet eder. Kendinizi daha özgür ve kendiniz gibi hissedeceğiniz günlerin çok yakında olduğuna yorumlanır. Özellikle bu dönemde gençlik yaşlarınızdan beri aileniz tarafından size dayatılan kural ve yasakların farkına varacağınız şeklinde tabir olunur. Ailenizin bunu kötü bir niyetle yapmadığını anlamanız demektir. Onların sizin için koyduğu kalıplardan ayrılmanın vakti geldiğine inandığınız anlamına gelir.

Bu dönemde kendinizi tanımak adına bir süre insanlardan uzaklaşacağınızı gösterir. Bu uzaklaşmanın sandığınızın aksine sizi yalnızlaştırmayacağına yorumlanır. Aksine bu uzaklaşmanın neticesinde kendinizi rahatlamış hissedeceğimiz anlamına gelir. Diğer insanlarla yaşadığınız sorunları çözebilmeniz adına bu sürecin son derece önemli olduğuna işaret eder. Kim olduğunuzu, ne yapmak isteyip istemediğinizi keşfetmenizin anlamına gelir. İnsanlarla bir arada olmanın sizin için kolaylaşacağına dalalet eder. Kendi ön yargılarınızı kırdığınız anlamındadır. Başkalarının sizi nasıl gördüğünü düşünmeyi bırakmanıza yorulur. En nihayetinde söylenenlere kulak asmamanız gerektiğini anlamanıza yorumlanır. Hayattan zevk alarak yaşamaya başlayacağınızı gösterir.

Aşk Hayatı

Partnerinizle bir süredir sıkıntılı bir evreden geçtiğinize dalalet eder. Birbirinizi çok sevdiğiniz ancak ilişkinizi fazla göz önünde yaşadığınız anlamına gelir. Bu sebeple pek çok kişinin size nazar değdirdiğine yorulur. Özellikle birkaç ay ilişkinizi daha içe kapanık yaşamanıza salık verilir. İnsanlara birbirinizi ne kadar sevdiğinizi göstermemeniz gerektiğine işaret eder. İlişkinizin üstündeki kara bulutların çok geçmeden dağılacağına delalet eder.

Bekarsanız hayatınızda olmak isteyen birinin olduğuna, ancak sizin bu konuda kararsız kalacağınıza yorulur. Bu kişiyle ilgili hem olumlu hem de olumsuz düşünceleriniz olduğuna, bu sebeple kararsızlık yaşadığınıza işaret eder. Bu konuyla ilgili yakın çevrenizde bulunan birinden baskı gördüğünüze, sizin bu kişiyle birlikte olmanız için aklınızı çelmeye çalıştığına dalalet olur. Bu nokta dikkatli olmanız gerektiği, bir birlikteliğe başlamadan önce etraflıca düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer bunları düşünmeden bu kişiyle bir beraberliğe adım atacak olursanız ilişkiniz boyunca çelişkiler yaşamaya devam edeceğinizi gösterir.

Uzun süredir hayatınızda birini istiyor ancak ilişkileriniz bir türlü istediğiniz gibi gitmediği anlamına gelir. Geçmişte çok kırdığınız ve özür dilemeniz gereken birinin varlığını işaret eder. Farkında olmadan o kişi üzerinde açtığınız yaralar yüzünden özür dilemenizin gerektiğini ifade eder. Bu süreçten sonra hayırlı bir kısmetle karşılaşacağınıza dalalet eder.

Para

Bir süredir parayla ilgili yaşadığınız sıkıntıların birer birer sonlandığına veya çok kısa bir süre içerisinde sonlanacağına işaret eder. Parasal anlamda nihayet istediğiniz bolluğu yakaladığınızın habercisidir. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir taşınır mala kavuşacağınıza yorulur. Ancak yapacağınız bu alım ile birlikte eşinizin tarafından bir kadının gerçek yüzünü göreceğinize dalalet eder. Bu kişinin sizi uzun süredir kıskandığına yorumlanır. Sabırla beklediğiniz hayalinize kavuşmanızın ardından söyleyeceği sözlerle sizi şaşırtacağı anlamına gelir. Bu kişinin gerçek yüzünü görmenize, eşinizin de sizin de bu kişiyle aranıza mesafe koymanıza işaret eder.

Yaşanan borç alışverişi anlamına gelir. Geçmişte yakın bir dostunuzdan aldığınız borca işaret eder. Elinize para geçtiğinde aranızdaki samimiyete dayanarak bu borcu ödemeyi erteleyeceğinize, ancak bunu yapmamanız gerektiğine dalalet olur. Dostunuzun size belli etmese de şu anda maddi anlamda zor bir süreden geçtiğine işaret eder. Bu sebeple yapacağınız ödemenin ona büyük bir yardımı dokunacağına tabir olur. Bu ödemeyi geçiştirmeden yapmanız gerektiğine yorumlanır. Bu sayede dostunuzun maddi anlamda durumunun düzelmesi için büyük bir yardımda bulunacağınız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Kendi içinizde yaşayacağınız değişimlerin ailenizle aranızdaki bağı güçlendireceğine delalet eder. Karşılıklı olarak birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmeye başlayacağınıza yorulur. Bu kabullenmenin ardından ailenize vereceğiniz değerin artacağına ve aranızdaki ilişkinin kuvvetleneceğine işaret eder. Bir bütün haline gelerek özellikle bu dönemde hanenize sızmaya çalışan kötü gözlere karşı bir arada duracağınıza dalalet eder.

Yakın zamanda aile içerisinde uzun süredir küs olan iki kadının barışacağı anlamına gelir. Bu iki kişinin uzun süredir karşılıklı olarak birbirlerine kin beslediği, sahip oldukları negatif enerjinin de bütün aileyi etkilediğine yorulur. Bu iki kadının barışmasına sizin yardımcı olacağınıza dalalet olur. Küslüğün hanenizin huzurunu da etkilemesi üzerine araya gireceğiniz anlamına gelir. İkisini birbirleriyle görüştürerek barışmalarını vesile olacağınızı gösterir.

Birkaç hafta içerisinde çok yakın bir dostunuzdan gelecek hayırlı bir haber ile sevineceğinize dalalet olur. Uzun zamandan beri bu dostunuzdan haber beklediğinize, gelecek haber üzerine uzun bir yola çıkacağınıza işaret eder. Hayatınızı değiştirmek için beklediğiniz fırsata dostunuz aracılığıyla kavuşacağınız anlamına gelir. Bütün kederli günleri ardınızda bırakacağınıza yorulur. Yaklaşık birkaç ay sürecek bir uzaklaşmanın ardından geri döneceğinizi ifade eder. Beraberinizde getirdiğiniz anılardan dolayı dostunuza karşı büyük minnet duyacağınızı gösterir.

İş ve Kariyer

Uzun süredir kendi işinizi kurmak istediğinize yorumlanır. Bunun için uygun fırsatı bir türlü yakalayamadığınıza işaret eder. Yakın zamanda hayatınızda meydana gelecek gelişmelerin varlığına delalet eder. Uzun süredir beklediğiniz atılımı gerçekleştirmek için gerekli fırsatı yakalayacağınız anlamına gelir. Bu gelişmenin ardından size maddi olarak yatırım sağlayacak biriyle tanışacağınız demektir. Bu kişinin sayesinde atacağınız kariyerle ilgili önemli adımlara yorulur. Kuracağınız yeni iş yeriyle birlikte özelikle iş hayatınızda bereketli bir sürece gireceğinizi gösterir. Bu bereketin hayatınızı uzun süre etkisi altına alacağına dalalet eder.

Şu anda başka birinin altında çalışıyorsanız bulunduğunuz iş yeriyle ilgili önünüzdeki birkaç ay içerisinde önemli gelişmelerin olacağına işaret eder. Çalıştığınız iş yerinden ayrılmayı düşünüyor veya kendinizi oraya ait hissetmiyorsanız çok yakın zamanda bu düşüncenizin değişeceğine yorulur. Bir anda gerçekleşecek olayların ve rastlantıların etkisiyle yükselişe geçerek çalıştığınız yere kök salacağınıza yorumlanır. Kısa süre içerisinde buraya ortak olacağınıza dalalet eder.

Eğer iş arıyorsanız, yakın zamanda bir dostunuzdan gelecek önemli bir teklife işaret eder. Aranızdaki arkadaşlık ilişkisinin zedelenebileceğini düşündüğünüzden bu teklife ilk etapta sıcak bakmadığınız anlamına gelir. Ancak bir süre düşünmenizin ardından sizin için en doğrusunu yaparak bu teklifi kabul edeceğinizi gösterir.

Sağlık

Yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza ve dönüş tarihinize yakın, ufak bir kaza atlatacağınıza işaret eder. Ayak bileğinizde meydana gelebilecek ufak bir rahatsızlığa delalettir. Birkaç hafta boyunca canınızı sıksa da beklediğinizden daha kısa sürede iyileşeceğinize dalalet eder. Ancak bu dönemde tamamen iyileştiğinizi düşünerek ayaklanmamanız gerektiğine dikkat çeker. İlerleme kaydetseniz bile daha uzun süre dinlenmeniz gerektiğine yorulur. Özellikle bu dönemde, rahatsızlığınızın boyutunu doktorunuzla paylaşmanız gerektiğine, iyileşmediğiniz halde iyiymiş gibi yapmamanız gerektiği anlamına gelmektedir. Eğer rahatsızlığınızla ilgili yeteri kadar açık olmazsanız, iyileşme sürecinin uzayabileceğini göstermektedir.

Sindirim sisteminizle ilgili ufak sıkıntıların olabileceğine delalet eder. Özellikle de hazımsızlık sorunlarının olabileceğini gösterir. Ancak telaşa kapılmamanız gerektiğine, vücudunuzun sizi yalnızca uyardığına yorulur. Uzun süredir bedeninizle ilgilenmediğiniz, sağlıklı beslenmeyi unuttuğunuz anlamına gelir. Bu ufak rahatsızlığın ardından oturtacağınız dengeli beslenme düzeni ile birlikte yeniden kendinizi zinde hissedeceğinize dalalet eder. Böylelikle kısa bir süre içerisinde enerjinizi yeniden toplayarak, özellikle uzun süredir planladığınız seyahatlerinize, hız kesmeden devam edeceğinize işaret eder.

Kahve Falında Kırık Çizgi Görmek

Bir takım şanssızlıklar yaşanacağına, fakat tüm bu durumların hayra yorulabileceğine işarettir. Bu şanssızlık olarak gördüğünüz olaylar, aslında sizi büyük bir plana hazırlamaktadır. Önemli olan bu süreci en güçlü şekilde atlatmak ve size bir şeyler katması için uğraşmanız gerektiğidir. Bu sayede zamanla ulaşacağınız mevkilere layık bir duruşa sahip olabilirsiniz. Sadece biraz daha sabırlı olmalısınız. Azımsanamayacak şeyler yaşadınız. Ama sonunda yüzünüz gülecek, hakkınız olan hayata kavuşacak ve geçmişin tümseklerini gülümseyerek hatırlayacaksınız.

Kırık çizginin yönü değişmişse eğer, münakaşalı olduğunuz bir yakınınızın hatasını anlayıp size dönüş yapacağına da işaret olur. Yaşanan tatsızlıklar neticesinde oldukça dolusunuz. Fakat bu dönüşü, içinizde biriktirdiğiniz, söyleyemediğiniz onca şeyi söylemek için fırsat bilmemelisiniz. Daha yapıcı olmalı, aslında değer verdiğiniz bu kişi ile daha sağlam bir ilişkiye başlamak adına tutarlı adımlar atmalısınız. Aranızdaki sorunları sürece yayarak, sabırlı ve kararlı bir duruşla rahatlıkla çözebilirsiniz. Ektiklerinizi biçmeniz çok yakın. Güzel günler sizi bekliyor, sadece biraz daha sabır…

Kanatlarında bereket olan bir kuş evinize doğru yol almakta. Bunun anlamı hanenize bereket getirecek bir misafir ağırlayacaksınız demek. Eski bir arkadaşınızın sizinle tekrar iletişime geçmesi anılarınızı canlandıracak. Kaybettiğiniz kocanızın yerini tutmasa da artık hayatınızda birisinin olmasını istiyorsunuz. Bu dileğinizin gerçek olması için önce kendinizi eve kapatmaktan vazgeçmelisiniz. Soğuk algınlığına dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Kahve Falında Çapraz Çizgi Görmek

Eğer çizgi kısa ise bu istediğiniz bir şeyin kısa zamanda gerçekleşeceği anlamına gelir. Ayrıca bu sembol elinize geçecek olan yüklü bir miktarda parayı da ifade eder. Bir başka yoruma göre ise de bu sembol devlet ile alakalı bir işinizin yakın zamanda olacağına işarettir. Bu mahkemelik bir iş olabilir. Eğer bu çapraz çizgi belirgin ise mahkemenin size müjdeli haberler getireceğini müjdelemektedir.

Aynı zamanda kısa bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Ancak bu çizgi uzun bir çizgi ise bu da uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder. Yakın bir süre içinde deniz aşırı bir yola çıkacaksınız demektir. Yakın zamanda hayatına yeni birisi gelecek. Hayatında hem maddi hem de manevi anlamda destekçin olacak. Yeni bir ev veya araba alacaksınız. Sana gelecek yemekli bir sürpriz görmekteyim. Teklif eden birisi var. Evlilik teklifi gibi. Mutlu bir yuva kuracaksınız. İkinci baharını bu adamla yaşayacaksın.

Kahve Falında Çatallı Çizgi Görmek

Hayatınızda kararsızlık içine düşeceğiniz ve uzunca bir süre bu durumun kafanızı karıştıracak olduğunu gösterir. Genellikle zorlu bir süreçten geçmeniz gerekeceğini ve bu dönemde alacağınız kararların hayatınızın diğer kalan kısmını çok etkileyecek demektir. Kırıldığınız ve dargın olduğunuz bir kişi ile bir ortamda karşılaşarak sorunlarınızı çözeceğinizi gösterir.

Hayatınız için çok önemli bir karar almak zorunda kalacağınızı ve birkaç seçenek arasında tercih yapmak zorunda kalacağınızı gösterir. Mutlu giden ilişkinizde bazı sorunlar çıkabilir. Fakat, birbirinize anlayışlı davranırsanız bu sorunlarınızı çok çabuk atlatabilir ve eskisinden daha fazla birbirinize bağlı kalabilirsiniz. İş hayatınızda zorlu bir döneme gireceğinizi ve bu dönemde maddi kayıplar yaşayabileceğinizi gösterir. Parasal durumunuzu doğru yönlendirmeli ve fazla, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sevdiğiniz bir kişi tarafından üzücü bir haber duyabilir ve bu habere kısa bir süre üzülebilirsiniz. Fakat daha sonra çok önemli bir şey olmadığını anlayacaksınız.

Kısa zamanda seni dış görünüşüyle etkileyecek ve mutlu edecek birisiyle tanışacaksın. Seni kıskanan hırslı bir kadın var. Ona dikkat etmelisin. Olmasını istediğin bir dileğin geç de olsa gerçekleşecektir. Yüzün gülecek. Düşünmeden verdiğin kararlar seni olumsuz yönde etkileyecektir. Yakın akraban ile yolculuğa çıkacaksınız.

Kahve Falında Ucu Birleşik Çizgi Görmek

Doğumdan ölüme değin yaşanan ve yaşanacak olan olaylar kıskacını kapsar. Bu çizginin kısalığı ve de uzunluğu ömrün ne kadarının tamamlandığını ifade ederken çizgi üzerinde beliren şekiller de hayat boyu nelerin yaşandığına ya da daha ne kadar ne yaşanacağına dair bir takım ipuçları verir. Bir diğer önemli detay da fal sahibinin üzerinde onu koruyan gizli bir gücün var olduğunu temsil ediyor olmasıdır. Eğer ki bu çizgi üzerinde birbirinden farklı şekiller yoksa ve bu çizginin etrafı oldukça temiz ve açıksa fal sahibi yaşam boyu ufak tefek sorunlar dışında stressiz bir yaşam sürecek ve idealleri doğrultusunda hareket edip iyi bir geleceğe sahip olacak demektir.

Kimi zaman bir yüzük anlamına da gelebilir. Yakın zamanda gerçekleşmesi muhtemel olan bir nişan ya da sözün olabilme olasılığını fal sahibinin öngörüleri doğrultusunda tahmin etmek olasıdır. Bununla birlikte bir işin uzun ya da kısa vadede sonuçlanacağı anlamını taşır. Yapılan amelin kaç vakte kadar sonuçlanacağına dair bilgi almak için ucu birleşik çizginin uzunluğu ya da kısalığına bakarak fikir yürütülebilir.

Kısa zaman sonra tanışacağın bir adam iş hayatında çok önemli tecrübe edinmeni sağlayacak. Bu tecrübe sayesinde kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacaksın. Yavaş ama emin adımlarla ilerlediğin bir durum sabrın sayesinde istediğin şekilde sonuçlanacak. Eski sevgilin bir bahaneyle karşına çıkmaya çalışacak ancak sen onun yüzüne kapıyı çok sert şekilde kapatacaksın.

Kahve Falında Uzun Dik Çizgiler Görmek

Genişliğine ve birbirlerine göre konumlarına dayanarak farklı biçimlerde yorumlanır. İnce, uzun ve yan yana duran çizgiler aile içinde ve arkadaşlar arasındaki kenetlenmeyi gösterir. Ne yaşanırsa yaşansın asla birbirinizden kopmayacağınıza işaret eder. Aralar daha açık olan ince ve uzun ise aile arasına ya da yakın dostların içine bir ara bozucunun girebileceğini, bu nedenle herkesin birbirine daha fazla kenetlenmesi gerektiğini gösterir.

Büyük bir yükselişe de işaret eder. Adım adım elde ettiğiniz başarılar sonunda sizi istediğiniz noktaya ulaştıracak. Bu zamana kadar yaptığınız bütün çalışmalar, aldığınız tüm eğitimler sizi beklediğinizden de daha iyi bir pozisyona getirecek. Aynı zamanda kalınsa bol kazançlı bir işin habercisidir. Yan yana duran uzun, dik ve kalın ise asla bozulmayacak, aşk dolu bir evliliğin müjdecisidir. Çok fazla uzun ve dik çizgiyi yan yana görmek ise birden çok çocuğa sahip olmak ve onları hayırlı birer evlat olarak yetiştirmek anlamına gelir.

Zorlandığın bir konuda yakınından birisi sana yardımda bulunacaktır. En yakın arkadaşına dediğin bir söz ile aranızda küslük yaratacaktır. İçinden çıkmaya çalıştığın sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulacaksın. Eşin ile tatile çıkacaksın. Bu sizin ilişkinize gelecektir. En kısa vakit de kucağınıza sağlıklı bir çocuk alacaksınız. Mutlu olacaksınız.

Kahve Falında Uzun Çizgi Görmek

En çok rastlanan şekiller çizgilerdir. Uzunluğu, yatay veya dik oluşu, yönü fal sahibine pek çok konuda bilgi vermekte. Çok istenilen bir şeyin gerçekleşmesini ifade eder. Kısa bir zaman içinde bol miktarda paraya kavuşacağına işaret eder. Bu semboller devletle ilgili önemli bir işinizin olacağına delalet eder. Kısa bir süre içinde müjdeli bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Bu sembollerin pek çok anlamı bulunmakta. Çoğunlukla uzun bir seyahate işaret etmekte. Eğer yan yana ise deniz yolculuğuna veya deniz aşırı gelen misafire delalet eder.

Bu figürlerin kahve fincanındaki konumuna bağlı olarak pek çok fal yorumcusu farklı yorumlarda bulunabilmekte. Genel olarak özel ve iş hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Yakın zamanda yüklüce para veya değerli bir eşya gelecektir. Bunun dışında hayalini kurduğunuz şeylerin hepsi gerçekleşecek. İş hayatınızda arzu ettiğiniz mertebeye yükselecek ve başarılı olacağınız birçok projeye imza atacaksınız.

Kimi zaman hayatın akışına kendini kaptırıp çok fazla kişiyi ihmal ediyorsun. Sen tam bir işkoliksin. Ama bu yönün seni sen yapıyor. Başarı senin olmazsa olmazların arasında. Yakın zamanda eline geçecek olan bir para seni çok rahatlatacak. Haberini beklediğin bir ev ya da toprak işi nihayete erecek. Sosyal iletişimi kuvvetli olan bir insansın. Yeni insanlarla tanışıp dostluk kurman için iyi bir zaman.

Kahve Falında Yatay Çizgi Görmek

Olumlu ve olumsuz anlamlar içermektedir. Olumlu olarak falında yatay çizgi çıkan kişi sevdiği birisinden özellikle de yakın dostlarından gelecek hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacak ve bunun sonucunda çok şaşıracaktır. Yatay çizgi dostluğu ifade eder ve dostluk ilişkilerinin fal sahibinin önündeki günlerde güçleneceği ve birbirine daha da bağlı olacaklarını ifade eder. Ayrıca kişi yeni birisi ile de tanışacak ve onunla uzun yıllar sürecek olan bir dostluğa adım atacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre ise olumsuz anlamlar içermektedir. Uzun zamandır uğraşılan ve istenilen bir şeyin bir anda ters döneceği ve olmasının artık imkansız hale geleceği şeklinde yorumlanır. Kişinin emekleri, çabaları boşa gider ve bunlar sonucunda da çevresinden de olumsuz tepkiler alarak yalnız kalır. Arkadaşları ve özellikle de yakın akrabaları ona sırtını dönecek ve fal sahibini üzüntülü günler bekleyecektir.

Ofis arkadaşlarınla gideceğin bir mekanda geçmişte duygusal bağının bulunduğu şu an ise hiç hoşlanmadığın bir simayla karşılaşacaksın. Ancak bu kötü tesadüf keyfini kaçırıp motivasyonunu düşürmeyecek. Çünkü bugün elde ettiğin bir başarının verdiği haz seni fazlasıyla memnun etmiş durumda. Hem ruhsal hem de fizyolojik olarak yaşamının altın çağını yaşıyorsun diyebiliriz.

Kahve Falında İki Kalın Paralel Çizgi Görmek

Fal sahibinin güzel bir yolda emin adımlarla yürüdüğünü gösterir. Çok dingin ve sakin bir döneme giriyorsunuz. Eğer kişi bekar ise ona iki talip var demektir ve her iki kişi de düzgün kişiler ve bu yüzden arada kalıyorsunuz demektir. Kişinin önünde iki farklı yol vardır. Eğer önünüzde bir engel gibi uzanmışsa yolunuza taş koyacak birileri vardır. Bu kişiler iş yerinizde sizin kuyunuzu kazmaya çalışıyorlar. Fincanın dip kısmında gören bayan hamile ise eğer, ikizleri olacağına yorulur. Fincanın kulp kısmında gören kişiyi gizliden gizliye seven biri vardır ve sizinle bir hayatın hayalini kuruyordur. Hayatınızda iki kez dönüm noktası yaşadığınızı gösterir.

Fincanda iki farklı yerde karşınıza çıkıyor ise kişinin yanına bir hayat arkadaşı istediğine yorumlanır. Fakat eğer kişi evli bir insansa bu eşini simgelemektedir. Bekar ise eğer artık bir yuva kurmak istiyordur. Bu aralar hayatınızı devam ettireceğiniz kişi ile karşılaşabilirsiniz çünkü şansınızın arttığı bir dönemdesiniz. Kişi, iki kişinin hayatında derin izler bırakmıştır. İki büyük haberiniz olduğuna yorumlanır. Bu haberlerden biri işinizle ilgili diğeri ise aşk hayatınızla ilgili olacak. İş yerinizde daha uzun yıllar çalışacaksınız ve yakın zamanda bir terfi almanız çok olası görünüyor. Aşk hayatınızla ilgili olan haberde muhtemelen olumlu bir gelişme olacaktır. Çünkü siz yeni bir hayat kurma heyecanı taşıyorsunuz ve ufukta mutlu bir kalabalık görünüyor.

Kahve Falında Kalın Bir Tek Çizgi Görmek

Elinize fazlaca bir para geçeceğine yorumlanır. Bazen de sınır teşkil eder. Bu sınır birisi ile aranıza çizdiğiniz bir sınır olabilir. Ya da etrafınızda hadsiz bir takım insanların varlığını ve bunlarla aranıza mesafe koymak istediğinize yorulur. Fal fincanında bir ismin üstüne kalın bir çizgi çizdiğinizi gördüyseniz hayatınızdan birini çıkarmak üzere olduğunuzu düşündürür. Bu kişi farklı dünyaların insanları olduğunuzu anladığınız sevgiliniz olabilir. Ya da oldukça uzun süredir suyu ısınan bir arkadaş da olabilir. Kişinin sağlık sorunları baş gösterir. Kendinize dikkat etseniz iyi olur yoksa bir sağlık kuruluşuna başvurmak zorunda kalacaksınız. Fal sahibi hasta ise ölüm demektir. Kişi etrafına duvarlar ören biridir. Siz insanları kendinizden uzak tutan birisiniz ve kendi dünyanızda sakin ve mutlu bir hayat sürüyorsunuz.

Fal sahibinin fevri davranışlar içinde olduğu bir dönemi işaret eder. Aslında bu fevri davranışlar ne yapacağınızı bilmemenizden kaynaklanıyor. Güvenebileceğiniz bir kişi arıyorsunuz ancak bu devirde artık biraz zor bir durum. Ayrıca kişi bekar ise çok sağlam karakterli biri hayatına girecektir. Ve artık onun her şeyi bu kişi olacaktır. Duvara çizilmiş ise kişinin sabırla beklediği büyük bir gün olduğundan bahsedilir. Bu belki sizin mezuniyetinizdir belki de yeni bir işe gireceğiniz gündür. Görülen kalın tek bir çizgi hayatınızdaki çok sağlam bir dayanağınızı gösterir. Bu kişi babanız olabilir. Çizginin durumu da babanızın hali hakkında bilgi verir.

Kahve Falında Kalın İki Tane Çizgi Görmek

Sınırları olan bir insan olduğunuzu gösterir. Siz uçuk kaçık bir insan değilsiniz ve her zaman belli kuralları olan bir kişisiniz. Normalde yapmayacağı bir harekette bulunduğunuzu gösteriyor. Bu davranışınıza sizin şaşırmanız  kadar arkadaşlarınız da şaşırmış durumda. Kişinin kendinden uzak tutmak istediği birileri vardır. Bu kişileri etrafınızda olmasına dahi tahammül edemiyorsunuz. Ya da bazı duvarlarınızı yıktığınız anlamını taşır. Fincanın dibinde görülmesi kötü haber demektir. Maddi yönden sarsılacağınız bir döneme giriyorsunuz ve bir hayli bunalacaksınız. Kişinin hayatında iki etkin karakter vardır. Evli ise bu kişiler eşi ve çocuğu olabilir. Eğer bekar ise kişinin anne ve babasını temsil ediyor olabilir.

Önünüzde iki sağlam seçenek bulunduğunu gösterir. Bu yollardan ikisi de sizin için çok hayırlı kapılar açacak ancak yolun sonunun nereye varacağını bilmediğiniz için seçim konusunda tereddütleriniz bulunuyor. Bu yollardan biri hayırlı bir evlilik diğeri ise parlak bir gelecek şansı. Hangisini seçerseniz seçin seçtiğiniz yol sizi mutlu edecektir. Kişinin yapmak istediği çok hayali vardır. Genelde kişinin hayatında iz bırakan iki olayı simgeler. Ancak daha kapsamlı bir yorum yapılabilmesi için rüyanın tam hatlarıyla bilinmesi gerekir. Bu çizgiler bazen de hayatta gidilecek yolları tarif ederler. Fal tabağında görmek iki erkek çocuğunuz olacağına da yorumlanır.

Kahve Falında Kalın Üç Çizgi Görmek

Üç güzel haberi simgeler. Siz bu haberlere çok sevineceksiniz ve mutluluğunuzu dostlarınızla paylaşacaksınız. Bu haberlerden biri iş hayatınızda yükselme şansı olabilir. Yeni bir terfi alacak ve bunu arkadaşlarınızın olduğu kalabalık bir davette kutlayacaksınız. Bu davet sizin dost düşman çatlatacağınız bir ortam olacak. Hayatınız iş yerindeki gelişmeler ile beraber olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girecek. Özel hayatınızda yalnızsanız bu kalabalık davette biri ile tanışmanız çok olası bir durum. Mutlu olmanızın da vermiş olduğu bir gazla kendinizi cesaretli görüp yeni adımlar atabilirsiniz. Kişi evli ise üç çocuğu olacağına yorumlanır. Kalabalık ve mutlu bir aileniz olacak. Bekar ise bu kişinin hayatında üç kişi olmuştur şimdiye kadar. Ve sizin aklınız hala bu üç kişiden birinde.

Sizi kollayan ve gözetleyen üç kişinin varlığını simgeler. Bu kişiler anne babanız ve diğeri de özel hayatınızdaki kişidir. Siz tamamen sarıp sarmalanmış bir durumdasınız. Sanki bir koruma kalkanı var etrafınızda. Kişinin önüne üç engel çıkacaktır. Bunlardan biri sizin tanıdığınız bir kişi tarafından koyulacaktır ve bu durum sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Hayatta üç şeyden ilham alıp yaşamınıza yön verdiğini gösterir. Bu öğrenim hayatında etkili olan bir hocanız  ya da bir aile büyüğünüz olabilir.

Kahve Falında Birbirini Kesen Doğru Çizgiler Görmek

Hayatınızda gelişecek önemli bir olay sonucunda gelecek planlarınızın alt üst olacağını ve yeni planlarla hayatınıza devam etmeniz gerekeceğini gösterir. Çevrenizde iyiliğinizi düşünenler kadar kıskananlar da bulunuyor. Sevdiğiniz kişilerin size karşı ilgisiz ve duyarsız tutumu sizi çok üzmüş ve artık hissizleşmeye başlamışsınız. Eskiden tek başınıza bir şey yapamayacağınızı düşünürken artık kendi ayaklarınız üzerinde sapasağlam ve dimdik ayakta durmanın haklı gururunu ve hazzını yaşıyor ve canınızı sıkan ya da gereksiz hiç bir insanı hayatınızda istemiyorsunuz.

Eğitim hayatınızı başarılı bir şekilde bitirerek kariyerinize çok güzel bir işte çalışmaya başlayacağınız anlamına gelir. Hayatınızın yönünü değiştirecek çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu karar sizi çok daha iyi bir geleceğe götürebilecekken yanlış bir karar ise, tüm hayatınızın mahvolmasına neden olabilir. Önceden değer verdiğiniz kişilerin size olan sadakatsiz tutumu canınızı çok yakmış ve bu nedenle hayatınıza yeni bir sayfa açmışsınız.

Çok büyük bir iş yerinde yüksek pozisyonlara geleceksin. Küs olduğun bir arkadaşından telefon gelecek. Aranızdaki buzları eriteceksiniz. Biriken borçlarını en kısa zamanda ödeyeceksin. Yeni birisini hayatına alacaksın. Bu kişi senin çevrende dolaşan tanıdığın birisi olacak. Senin için hayırlı olacak. Neşe ve huzur katacak.

Kahve Falında Düz Çizgi Görmek

Kötülüklerden ve iftiradan uzak olumlu işler peşinde gidilen bir hayata işaret eder. Fal sahibi kişi karakter olarak yanlış yola sapmayan bir kişidir ve çevresindekilere, özellikle de yakın akraba ve dostlarına maddi ve manevi anlamda her zaman yardımda bulunan biridir. Fal sahibinin bu özelliğini önünde bulunan zamanlarda da hep sürdüreceği ve bu sayede çevresi tarafından hep beğenilen ve saygı duyulan bir kişi olacağını işaret etmektedir.

Fal sahibinin hayatına yeni bir kişi gireceğine delalet eder. Bu bir arkadaş da olabilir, eş ya da sevgili de olabilir. Ama genel olarak fal sahibi kadın ise bu sembol yeni bir ilişkiye işaret eder. Bu yeni ilişkisi içinde fal sahibi aradığı kişiyi bulmuş olacak ve onunla kısa zaman içinde nişan, düğün gibi hayırlı işlere girişecektir. Ayrıca kimi yorumculara göre düz çizgi hamileliğe de işaret eder.

Hayattaki başarın herkes tarafından fazlasıyla takdir görüyor. Buda herkes tarafından saygı görmeni sağlıyor. Geçmişte yaşamış olduğun kötü olaylar, gelecek için önyargı oluşturmana neden olmuş. Kalbinle değil mantığınla hareket edersen önyargılardan kurtulup büyük bir kısmet yakalayacaksın. Uzun soluklu mutlu bir ilişki yaşayacağın,büyük aşkı yaşayacağın erkeği bulmana çok az bir zaman kalmış.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.