Kahve Falında Çizgi Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Çizgi Görmek

Kahve falında çizgi görmek, fal sahibinin karşısına yeni kazanç kapılarının açılmasıyla arzu ve isteklerinin gerçekleşeceği; uzun zamandır devam eden bir sıkıntısının çözüleceği anlamına gelir. Kişinin ailesinde yaşadığı huzursuzluğun fikir birliği ile çözüme kavuşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Partnerinizle bir süredir sıkıntılı bir evreden geçtiğinize dalalet eder. Birbirinizi çok sevdiğiniz ancak ilişkinizi fazla göz önünde yaşadığınız anlamına gelir. Bu sebeple pek çok kişinin size nazar değdirdiğine yorulur. Özellikle birkaç ay ilişkinizi daha içe kapanık yaşamanıza salık verilir. İnsanlara birbirinizi ne kadar sevdiğinizi göstermemeniz gerektiğine işaret eder. İlişkinizin üstündeki kara bulutların çok geçmeden dağılacağına delalet eder.

Bekarsanız hayatınızda olmak isteyen birinin olduğuna, ancak sizin bu konuda kararsız kalacağınıza yorulur. Bu kişiyle ilgili hem olumlu hem de olumsuz düşünceleriniz olduğuna, bu sebeple kararsızlık yaşadığınıza işaret eder. Bu konuyla ilgili yakın çevrenizde bulunan birinden baskı gördüğünüze, sizin bu kişiyle birlikte olmanız için aklınızı çelmeye çalıştığına dalalet olur. Bu nokta dikkatli olmanız gerektiği, bir birlikteliğe başlamadan önce etraflıca düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer bunları düşünmeden bu kişiyle bir beraberliğe adım atacak olursanız ilişkiniz boyunca çelişkiler yaşamaya devam edeceğinizi gösterir.

Uzun süredir hayatınızda birini istiyor ancak ilişkileriniz bir türlü istediğiniz gibi gitmediği anlamına gelir. Geçmişte çok kırdığınız ve özür dilemeniz gereken birinin varlığını işaret eder. Farkında olmadan o kişi üzerinde açtığınız yaralar yüzünden özür dilemenizin gerektiğini ifade eder. Bu süreçten sonra hayırlı bir kısmetle karşılaşacağınıza dalalet eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bir süredir parayla ilgili yaşadığınız sıkıntıların birer birer sonlandığına veya çok kısa bir süre içerisinde sonlanacağına işaret eder. Parasal anlamda nihayet istediğiniz bolluğu yakaladığınızın habercisidir. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir taşınır mala kavuşacağınıza yorulur. Ancak yapacağınız bu alım ile birlikte eşinizin tarafından bir kadının gerçek yüzünü göreceğinize dalalet eder. Bu kişinin sizi uzun süredir kıskandığına yorumlanır. Sabırla beklediğiniz hayalinize kavuşmanızın ardından söyleyeceği sözlerle sizi şaşırtacağı anlamına gelir. Bu kişinin gerçek yüzünü görmenize, eşinizin de sizin de bu kişiyle aranıza mesafe koymanıza işaret eder.

Yaşanan borç alışverişi anlamına gelir. Geçmişte yakın bir dostunuzdan aldığınız borca işaret eder. Elinize para geçtiğinde aranızdaki samimiyete dayanarak bu borcu ödemeyi erteleyeceğinize, ancak bunu yapmamanız gerektiğine dalalet olur. Dostunuzun size belli etmese de şu anda maddi anlamda zor bir süreden geçtiğine işaret eder. Bu sebeple yapacağınız ödemenin ona büyük bir yardımı dokunacağına tabir olur. Bu ödemeyi geçiştirmeden yapmanız gerektiğine yorumlanır. Bu sayede dostunuzun maddi anlamda durumunun düzelmesi için büyük bir yardımda bulunacağınız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kendi içinizde yaşayacağınız değişimlerin ailenizle aranızdaki bağı güçlendireceğine delalet eder. Karşılıklı olarak birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmeye başlayacağınıza yorulur. Bu kabullenmenin ardından ailenize vereceğiniz değerin artacağına ve aranızdaki ilişkinin kuvvetleneceğine işaret eder. Bir bütün haline gelerek özellikle bu dönemde hanenize sızmaya çalışan kötü gözlere karşı bir arada duracağınıza dalalet eder.

Yakın zamanda aile içerisinde uzun süredir küs olan iki kadının barışacağı anlamına gelir. Bu iki kişinin uzun süredir karşılıklı olarak birbirlerine kin beslediği, sahip oldukları negatif enerjinin de bütün aileyi etkilediğine yorulur. Bu iki kadının barışmasına sizin yardımcı olacağınıza dalalet olur. Küslüğün hanenizin huzurunu da etkilemesi üzerine araya gireceğiniz anlamına gelir. İkisini birbirleriyle görüştürerek barışmalarını vesile olacağınızı gösterir.

Birkaç hafta içerisinde çok yakın bir dostunuzdan gelecek hayırlı bir haber ile sevineceğinize dalalet olur. Uzun zamandan beri bu dostunuzdan haber beklediğinize, gelecek haber üzerine uzun bir yola çıkacağınıza işaret eder. Hayatınızı değiştirmek için beklediğiniz fırsata dostunuz aracılığıyla kavuşacağınız anlamına gelir. Bütün kederli günleri ardınızda bırakacağınıza yorulur. Yaklaşık birkaç ay sürecek bir uzaklaşmanın ardından geri döneceğinizi ifade eder. Beraberinizde getirdiğiniz anılardan dolayı dostunuza karşı büyük minnet duyacağınızı gösterir.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun süredir kendi işinizi kurmak istediğinize yorumlanır. Bunun için uygun fırsatı bir türlü yakalayamadığınıza işaret eder. Yakın zamanda hayatınızda meydana gelecek gelişmelerin varlığına delalet eder. Uzun süredir beklediğiniz atılımı gerçekleştirmek için gerekli fırsatı yakalayacağınız anlamına gelir. Bu gelişmenin ardından size maddi olarak yatırım sağlayacak biriyle tanışacağınız demektir. Bu kişinin sayesinde atacağınız kariyerle ilgili önemli adımlara yorulur. Kuracağınız yeni iş yeriyle birlikte özelikle iş hayatınızda bereketli bir sürece gireceğinizi gösterir. Bu bereketin hayatınızı uzun süre etkisi altına alacağına dalalet eder.

Şu anda başka birinin altında çalışıyorsanız bulunduğunuz iş yeriyle ilgili önünüzdeki birkaç ay içerisinde önemli gelişmelerin olacağına işaret eder. Çalıştığınız iş yerinden ayrılmayı düşünüyor veya kendinizi oraya ait hissetmiyorsanız çok yakın zamanda bu düşüncenizin değişeceğine yorulur. Bir anda gerçekleşecek olayların ve rastlantıların etkisiyle yükselişe geçerek çalıştığınız yere kök salacağınıza yorumlanır. Kısa süre içerisinde buraya ortak olacağınıza dalalet eder.

Eğer iş arıyorsanız, yakın zamanda bir dostunuzdan gelecek önemli bir teklife işaret eder. Aranızdaki arkadaşlık ilişkisinin zedelenebileceğini düşündüğünüzden bu teklife ilk etapta sıcak bakmadığınız anlamına gelir. Ancak bir süre düşünmenizin ardından sizin için en doğrusunu yaparak bu teklifi kabul edeceğinizi gösterir.

Sağlık Yorumu

Yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza ve dönüş tarihinize yakın, ufak bir kaza atlatacağınıza işaret eder. Ayak bileğinizde meydana gelebilecek ufak bir rahatsızlığa delalettir. Birkaç hafta boyunca canınızı sıksa da beklediğinizden daha kısa sürede iyileşeceğinize dalalet eder. Ancak bu dönemde tamamen iyileştiğinizi düşünerek ayaklanmamanız gerektiğine dikkat çeker. İlerleme kaydetseniz bile daha uzun süre dinlenmeniz gerektiğine yorulur. Özellikle bu dönemde, rahatsızlığınızın boyutunu doktorunuzla paylaşmanız gerektiğine, iyileşmediğiniz halde iyiymiş gibi yapmamanız gerektiği anlamına gelmektedir. Eğer rahatsızlığınızla ilgili yeteri kadar açık olmazsanız, iyileşme sürecinin uzayabileceğini göstermektedir.

Sindirim sisteminizle ilgili ufak sıkıntıların olabileceğine delalet eder. Özellikle de hazımsızlık sorunlarının olabileceğini gösterir. Ancak telaşa kapılmamanız gerektiğine, vücudunuzun sizi yalnızca uyardığına yorulur. Uzun süredir bedeninizle ilgilenmediğiniz, sağlıklı beslenmeyi unuttuğunuz anlamına gelir. Bu ufak rahatsızlığın ardından oturtacağınız dengeli beslenme düzeni ile birlikte yeniden kendinizi zinde hissedeceğinize dalalet eder. Böylelikle kısa bir süre içerisinde enerjinizi yeniden toplayarak, özellikle uzun süredir planladığınız seyahatlerinize, hız kesmeden devam edeceğinize işaret eder.


Kahve Falında Yatay Çizgiler Görmek

Fal sahibinin uzun zamandır hayal ettiği işe başlayacağı ve büyük heyecan duyacağı gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin yakın bir arkadaşı ile bazı fikirlerinin ters düşeceğine fakat arkadaşını dinleyerek hareket etmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Yatay Paralel Çizgiler Görmek

Fal sahibinin yaşadığı sağlık sorununu kısa sürede atlatarak hayatına kaldığı yerden çok daha iyi bir şekilde devam edeceği anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda sevdiği ile ilgili zorlu bir süreci atlatarak aralarındaki bağın kuvvetleneceğine işaret eder.


Kahve Falında Dikey Çizgiler Görmek

Fal sahibinin iş yerinde yapılan büyük bir düzenbazlığı fark ederek ortaya çıkaracağı ve dikkati sayesinde terfi alacağı anlamına gelir. Kişinin aklında olan bir düşünceden dolayı kendisini çok yıpratmaması gerektiğine ve istediğine ulaşacağına işaret eder.


Kahve Falında Düz Çizgi Görmek

Fal sahibinin hayalindeki büyük bir işi kuracağı ve ailesinin de desteğini alacağı anlamına gelir. Kişinin atacağı adımlar sonucunda başarıyı yakalayarak yaşam kalitesinin yükseleceğine ve çok istediği yeni bir eve taşınarak kalbinin huzurla dolacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.