Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

20.12.2015
Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek, rüya sahibinin arkadaşın mutluluğunu içten dilediği şeklinde yorumlanabilir. Bir arkadaşından bu yönde haber gelmesini beklediği ifadesini de taşır. Kişi çok sevdiği bir dostundan güzel bir haber alacak ve onun mutluluğuyla mutlu olacaktır. Mutluluk ve gurur verici olayların kapıda olduğunu işaret eder. Bereketin, huzurun, kısmetin ve şansın kapıları ardına kadar bu kişiye açılır. Bekar olan rüya sahibini çok hayırlı bir eş ve evlilik bekliyor demektir.

Rüyada Arkadaşının Nişanına Gitmek

Kalabalık bir ortama girecek ve en çok değer verdiği insanlarla dertleşip eğlenecek ve deşarj olacaktır. İçine attığı bütün sıkıntıların çok yersiz olduğunu ve hayatın bunları kafaya takmak için çok kısa olduğunu dostları sayesinde fark edecektir. Dertleşmeye ve kafa dağıtmaya ihtiyacı var demektir. Bu kişi iş anlamında çeşitli sıkıntılar içindeyse bu sıkıntılar kısa zamanda yerini mutluluğa bırakacak demektir. Yaşanan maddi zorlukların aşılması gelecek güzel bir haberle son bulacak ve ailede bu sebeple yaşanan huzursuzlukların yerini sevinç alacak anlamındadır. Üzerine vazife olmayan işlere bulaşmak demektir.

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Duymak

Hayırla yorumlanır. Yakın arkadaşınızsa, yakın çevrenizde birinin güzel bir olay yaşayacağını ve sevincini sizinle paylaşacağınız gösterir. Bu kişiler genelde rüyanıza giren kişilerdir. Onların sevincine ortak olmanız sizi de çok cana yakın ve vefalı bir insan olarak gösterir. Bir kısmet var demek de olabilir. Aynı zamanda bekarsa gerçekten evlenebileceğine ya da birileriyle tanışabileceğine de işaret eder. Eğer evlenme sürecinde ona yardım ettiğinizi görürseniz bu , onun sıkıntılı bir anında yardım edeceğinizi ve destek çıkacağınız böylece gözünde değerinizin daha da artacağını gösterir.

Rüyada Arkadaşının Nişan Atması

Hayatında yakın zaman içinde güzel bir gelişme yaşanacağına, beklediği bir haberin hayırlı sonucunun karşısına geleceğine ve mutlu olacağına işaret eder. Bu haberi almasında siz de ona yardım edebilir, ona bu süreçte destek verebilir ve moralini yüksek tutmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü bu süreç muhtemelen zor ve meşakkatli olacaktır.

Rüyada Arkadaşının Nişanlısından Ayrıldığını Görmek

Moralinizin son derece yüksek olacağı bir döneme işarettir. Gelinlik değil de elbise giydiğini görürseniz o zaman hayatında aşması gereken sıkıntıları ve kimseye söyleyemediği sırları vardır. Maddi ve manevi açıdan huzura ve mutluluğa ereceksin. Bu rahatlama ile yakın zamanda evlilik kararı alabilirsiniz. Sevdiklerinizle eğleneceğiniz görkemli bir düğününüz olacak. Çok sayıda misafirin katılacağı düğününüze çokça takı ve hediye de gelecek gibi görünüyor. İş hayatında da azimli ve özverili çalışmaların her zaman beğeni topluyor. İş arkadaşlarından birkaçı senin bu başarılarını kıskanıyor olabilir.

Rüyada Arkadaşının Nişan Yüzüğünü Görmek

Hayra işaret eder. Gerçekte mutluluğuna şahit olacak ve bu mutluluğu onunla paylaşacak anlamına gelir. Yakın zamanda bir sıkıntısı olduğuna şahit olmuş ve onun derdini paylaşmış demektir. Sıkıntıların sonucunda feraha ulaşırken de bu kez sevincine ortak olacak ve bu kıymetli paylaşımla dostlukları daha da pekişecek demektir. Bununla birlikte onun içinde bulunduğu darboğazdan çıkmasına yardım edeceğiniz anlamına gelir. Bu durumda yapacağınız yardım aynı zamanda  size olan vefa borcunun da artacağını da gösterir. Bu can sıkıcı sürecin ardından artık sıra birlikte gülmenize gelmiş demektir.

Rüyada Arkadaşının Nişan Bozması

Rüya sahibinin yaşadığı bir sıkıntıyı, alacağı hayırlı haberlerle aşacağına işaret eder. Sıkıntılar maddi ya da manevi ne boyutta olursa olsun rüya sahibi alacağı bu haberden sonra güzel gelişmeler yaşayacak ve feraha kavuşacak demektir. Sevinçli olayların vesilesi olan arkadaşı, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak olaylara da sebep olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.