Kahve Falında Gergedan Görmek

Kahve Falında Gergedan Görmek
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.951 kez okundu.

Kahve falında gergedan görmek, güçlü büyük bir hayvan olması nedeni ile faldaki yorumu da sizin güçlü azimli, kararlı ve tuttuğunu koparan bir kişi olduğunuzu ifade eder. Bu aralar üstünüze aldığınız bazı sorumluluklardan dolayı bunaldığınızı ama üstesinden gelmek için direndiğinizi bu işinde üstesinden gelecek güce sahip olduğunuzu gösterir. Yakın bir zamanda hayatınızda bazı değişikliklerin olacağını ve bu azimli tutumunuzdan dolayı işinizde bazı terfi ve yükselişlerden sizinde adınızın geçtiği bir dönemdesiniz. Bu yüzden kendinizi göstermenin tam vaktidir.

Hayatınızda güzel değişikliklerin olacağını, bu değişiklikler nedeni ile hızlı kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olmasından dolayı mantığınızdan ziyade sezgilerinize kulak vermeniz sizi oldukça rahatlatacaktır. Bazı kahve falı yorumcuları ise bazı kötü olayların sizin peşinizi bırakmayıp çok dikkatli olmanız gerektiğini söylemesine rağmen ilişkinizde yaşanan sorunları halledip yakın bir zamanda aranızdaki sorunların bitip bir düzene gireceğini de ifade eder. Fincanın ortasında üst tarafta ve önünde bir kişi varsa size gelecek habere bir kişinin vesile olacağı bu kişinin size çok destek veren ve çalışmalarınızı yakından takip eden biri var demektir.

Annesiz çocuklar büyütmek size çok şey öğretti fakat bazı konularda inanılmaz zorluk çekiyorsunuz. Böyle zamanlarda hayatınızda kültürlü bir kadın olmasını diliyorsunuz. Yakında tanışacağınız birisi size ilk başlarda cazip gelebilir fakat kısa sürede aynı kafa yapısına sahip olmadığınızı anlayacaksınız. Yemek yapmayı çok seviyorsunuz ve bu becerinizi değerlendirme düşünceleriniz var. Elinize geçen fırsatları iyi düşünerek kullanmalısınız.

Kahve Falında Gergedan Boynuzu Görmek

Aşk hayatınızın da oldukça neşeli ve eğlenceli geçiyor olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin karşısına çıkan her kişi de en az sizler kadar iyi niyetli ve temiz kalpli olan bireyler olmasından dolayı istediğiniz her olaya istediğiniz her şekilde etkili olarak yer edinmenize yardımcı olmaktadır.

Sizlerin hayatının hem herkesin imreneceği kadar olumlu ve iyi şeyler ile birlikte ilerlediğini hem de o kadar temiz bir kişi oluşunuz ile de herkes tarafından büyük saygı ile karşılanıyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Sizler hayatınız boyunca her an doğru olmayı ve insanlara her ne olur ise iyi niyet ile yaklaşmayı tercih ediyor oluşunuz ile de gerçekten de her olayda büyük bir başarı ile olayların baş kısmına isimlerinizi imza şeklinde atıyor olduğunuzu işaret etmektedir. Bu sıralar iş ya da eğitim ile ilgili olan konularda belki devlet büyükleri ya da daha önemli kişiler ile de bir araya gelerek hayatınızın ileriki zamanlarını planlıyor olduğunuzu da işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git