Kahve Falında Gergedan Görmek

20.12.2015
Kahve Falında Gergedan Görmek

Kahve falında gergedan görmek, fal sahibini huzursuz eden birini hayatından tamamen çıkartacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı yorgunluk ve bitkinlik hissini üzerinden atacağına, kaybettiği enerjiyi yeniden kazanacağına işaret eder. Büyüleyici bir aşk ile evlilik yolu demektir.

Aşk Yorumu

İşe güce daldığınızı ve çevrenizde olup bitenleri bile fark etmediğinize yorumlanır. Hayat sadece iş ve para kazanmaktan ibaret değil, birazda kendiniz için bir şeyler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.

Çevrenizde sizi beğenen, bakışları, tavrı ve davranışları ile kendini size göstermeye çalışanların farkına bile varmıyorsunuz. Aşk sanki çok uzaklardan gelecekmiş gibi bekliyorsunuz. Kafanızı kaldırıp baksanız görmeniz uzun sürmeyecek.

Hayatınızda güzel günlerin olduğu bir dönemde olduğunuzu ve yavaş yavaş her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Sezgilerinize güvenin kapınıza kadar gelen kısmetin farkına varın, o size hayatın diğer güzel yanlarını göstermek için bekliyor. Bu konuda geçmişte yaşadığınız olumsuzluklar nedeni ile acele karar vermekten korkuyor olsanız da, tez zamanda bir kısmetin gerçekleşeceğini müjdeliyor.

Yakın bir zamanda yaşanacak bir evliliğin habercisi olabilir. Hatta çok kısa bir sürede beklenmeyen bir düğün hazırlığı içinde kendinizi bulabilir, akabinde çok mutlu bir yaşamın habercisi olabilir.

Giden gitmişse senin değildir. Bu dünyanın sonu da değil, onun için yas tutup, birde egosunu tavan yaptırmanın alemi de yok. Kendinizi düşünün ve yolunuza devam etmek için şöyle bir silkelenin. Onu döndürmek için uğraşlar vermek, kıskandırmaya uğraşmak, bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırsanız bile ne kadar sağlıklı olur. Boş verin kimse bulunmayan hint kumaşı değil.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan yaşadığınız ferah hayat, bazen kısa süreli olabilir ve kıymetini bilmek gerekir. Genelde ev ve aile hayatında, kısa süreli bolluk ve bereketin olduğu, mutlu bir aile hayatı ile yorumlanır. Daimi bir mutluluk için ise, elinizde varken doğru harcamalar yapmak ve geleceğinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Genelde kendine güvenen ve ayakları yere basan birisiniz. Fakat kendinize olan güveniniz, biraz da dik başlılık etmenize neden oluyor. Bu nedenle yanlış yaptığınızda da ben demiştim diyenler çok olacak. Biraz daha sabırlı ve mantıklı hareket etmek, ev hayatının huzuru için de etkili olur. Eşiniz verdiğiniz kararlardan dolayı rahatsızlık hissediyor, onun gönlünü almak korkularının yersiz olduğunu ona tatlı bir dille anlatmak, huzurunuz içinde iyi bir davranış olacaktır. Yoksa aile hayatınızda sallantı günler sizi bekliyor olabilir.

Yakın bir zamanda ev değişikliği veya eşya değişikliği veya sevdiğiniz biri ile ayrı kalma gibi durumlar söz konusu olabilir. Size düşen bu duruma olumsuz yaklaşmadan durumu kabullenmek olacaktır.

Kısa süre içinde bolluk ve berekete kavuşacağınızı gösteriyor. Yeter ki inancınızı kaybetmeyin. Bu aralar çevreniz tarafından olumsuz eleştiriler almanız sizi demorilize etse bile, ümidinizi kaybetmeyin, o hırslı ve güçlü kişiliğiniz ile yolunuza devam edin.

Ailenizi bu aralar fazla ihmal ediyor ve onlarla zaman geçirmek yerine dışarıda olmayı tercih ediyorsunuz. Anneniz bu durumdan oldukça şikayetçi ve üzülüyor. Onu bu kadar üzmeye hakkınız yok. Arada sırada yanına uğrayıp gönlünü almaya ve hal hatır sormaya fırsat yaratın. Sağlığı da pek iyi değil ne olur ne olmaz.

Para Yorumu

Yapacağınız bazı görüşmeler ile yeni bir değişikliğin içine girmeyi düşünüyorsunuz. Alacağınız destek ile yeni işinizde hiç ummadığınız noktalara gelerek, güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken ayağınızı kaydırmak isteyen kıskanç birinin varlığı.

Her zaman hayalini kurduğunuz kendi işinizi yapmanın şimdi tam zamanı, hem hobiniz hemde bundan para kazanmak için doğru zaman. Eşinizinde desteğini yanınıza almışsınız. Bu şans her zaman insanın karşısına çıkmaz. Hadi bir cesaret gösterip yola çıkmaya hazırlanın.

Bereketli birisiniz, kazandığınız paranın bir kısmı ile birikim yapmaya çalışıyorsunuz. İstediğiniz kısa bir zamanda borçlanmadan bir araba almak. Fakat hayalinizi süsleyen o arabayı, çok daha kısa sürede almanız mümkün olacak. Yakın zamanda hiç beklemediğiniz bir yerden yüklü bir para yola çıkmış geliyor ve araba almanın dışında, yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıların da üstesinden geleceksiniz.

Sanki tüm olumsuzlukların sizi takip ettiğini düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Hatta bazı günler yaşadıklarınıza isyan etmeseniz bile göz yaşı dökmenize sebep oluyor. Uzaktan gelen bir misafir, bu süreçte sizin hayallerinizi gerçekleştirmeniz de  yardımcı olacak. Hayatınızın değişerek, eskisi gibi olmayacağına da işaret ediyor.

İş ve Kariyer Yorumu

Genel olarak, azimli verdiği kararların arkasında duran, tuttuğunu koparan, güçlü bir karaktere sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Bu özelliği ile yakın zamanda oldukça önemli mevkilere gelerek, güzel bir geleceğin sizi beklediğini ve taktir toplayarak etrafınız da sevilen değer gören biri olacağınızı gösterir. Kısa sürede zengin biri olacağınız ve istediğiniz hayatı yaşayacağınız şeklinde de yorumlanır. Hırslı olduğunuz kadarda merhametli ve vicdan sahibisiniz. Çevrenize de yardımcı olarak, hayır dualarını almakta ve takdir görmektesiniz.

İş ile ilgili olarak, çalışkan, kararlı ve azimli oluşunuz size yeni iş teklifleri gelmesine ve kariyer basamaklarını hızla çıkarak, sevdiğiniz işi yapmanın hazzını yaşatırken, iyi kazanacağınız şeklinde yorumlanır. Özellikle günümüzde iş dünyasında bir yere gelmek isterken, çelme takan, köstek olan, kıskanan kişilerin çok olduğunu kabul edersek, şans sizden yana olacak ve karşınıza çıkacak engelleri tek tek kaldırarak, hedefinize ulaşacaksınız. Sezgileri kuvvetli ve yere sağlam basan kişiliğiniz ile zorlukları kısa sürede aşarak, sizden beklenenin üstünde performans göstereceksiniz.

İşte bazı değişikliklerin olması muhtemel bir dönemdesiniz. Sizin içinde bu değişiklikler olumlu sonuçlanabilir. O nedenle kendinizi göstermekten korkmayın. Yükselmek ve alacağınız sorumluluk arttığı kadar, kazancınızda artacak unutmayın.

İşte yaşadığınız bazı sorunlar yüzünden huzursuz ve mutsuz bir dönemdesiniz. Bu nedenle işe ayakları geri geri giden biri haline gelmişsiniz. Ne işinizden ayrılıyor nede işinizi sevmek için çaba sarf ediyorsunuz. Mutsuz ve isteksiz oluşunuzdan dolayı iş arkadaşlarınızdan da tepkiler almanız kaçınılmaz.

Sağlık Yorumu

Kendinize bakan ve sağlığınıza önem veren yapınız olmasına rağmen, hava geçişlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sıralar bir rahatsızlık geçirerek sevdiklerinizi korkuta bilirsiniz. Fazla stresli ve yoğun iş temposu içinde olduğunuz için kalbinizde bir sorun yaşamanız muhtemel. Bazı sağlık kontrollerini ihmal etmemelisiniz.

Aile içinde yaşanacak bir sağlık problemi ile kısa süreli bir üzüntü yaşanabilir. Yakın akraba ve eş dostun bu hastalık nedeni ile ziyaretler yaşamanız söz konusu olacaktır. Sevilmek ve değer görmek güzel olsa da kalabalıktan biraz bunalıp kaçmak isteyebilirsiniz.

Uzaktaki bir yakınınızın hastalık haberi ile yola çıkmanız gerekecek. Bu yolda trafik konusunda biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Hızdan ve uykusuzluktan dolayı bir kaza atlatabilirsiniz. Herhangi bir can ve mal kaybı olmasa bile korkusu yetecektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.