Gergedan

Gergedan
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.788 kez okundu.

Kahve falında gergedan görmek, güçlü büyük bir hayvan olması nedeni ile faldaki yorumu da sizin güçlü azimli, kararlı ve tuttuğunu koparan bir kişi olduğunuzu ifade eder. Bu aralar üstünüze aldığınız bazı sorumluluklardan dolayı bunaldığınızı ama üstesinden gelmek için direndiğinizi bu işinde üstesinden gelecek güce sahip olduğunuzu gösterir. Yakın bir zamanda hayatınızda bazı değişikliklerin olacağını ve bu azimli tutumunuzdan dolayı işinizde bazı terfi ve yükselişlerden sizinde adınızın geçtiği bir dönemdesiniz. Bu yüzden kendinizi göstermenin tam vaktidir.

falda gergedan görmek

Falda gergedan görmek, hayatınızda güzel değişikliklerin olacağını, bu değişiklikler nedeni ile hızlı kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olmasından dolayı mantığınızdan ziyade sezgilerinize kulak vermeniz sizi oldukça rahatlatacaktır. Bazı kahve falı yorumcuları ise bazı kötü olayların sizin peşinizi bırakmayıp çok dikkatli olmanız gerektiğini söylemesine rağmen ilişkinizde yaşanan sorunları halledip yakın bir zamanda aranızdaki sorunların bitip bir düzene gireceğini de ifade eder. Fincanın ortasında üst tarafta ve önünde bir kişi varsa size gelecek habere bir kişinin vesile olacağı bu kişinin size çok destek veren ve çalışmalarınızı yakından takip eden biri var demektir.

Annesiz çocuklar büyütmek size çok şey öğretti fakat bazı konularda inanılmaz zorluk çekiyorsunuz. Böyle zamanlarda hayatınızda kültürlü bir kadın olmasını diliyorsunuz. Yakında tanışacağınız birisi size ilk başlarda cazip gelebilir fakat kısa sürede aynı kafa yapısına sahip olmadığınızı anlayacaksınız. Yemek yapmayı çok seviyorsunuz ve bu becerinizi değerlendirme düşünceleriniz var. Elinize geçen fırsatları iyi düşünerek kullanmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git