Kahve Falında Asker Görmek

19.07.2015
Kahve Falında Asker Görmek

Kahve falında asker görmek, fal sahibinin kalbinin ruh eşini bulacağı ve çok mutlu bir ilişkiye sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir yaşadığı sıkıntıları atlatarak eskisi gibi yüzünün güleceği günlerin çok yakında geleceğine ve sevdiği ile birlikte huzurla yaşayacağına işaret eder. Mutluluk, zafer ve hayırlı nasipler demektir.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Uzun zamandır devam eden bekarlık döneminiz son bulacak ve yepyeni bir aşka yelken açacaksınız. Eski ilişkilerinizin izleri tamamen silinecek ve gerçek aşkın içinde kaybolacaksınız. Bu dönem hayatınız tamamen romantizm üzerine kurulacak. Attığınız her adım, gittiğiniz her yer aşk dolu olacak. Sevdiğiniz kişi, size sonsuz aşkını verecek ve sevilmenin tadını çıkartacaksınız. Önceki ilişkilerinizde tatmadığınız güzellikleri bu ilişkinizde tadacaksınız. Deli dolu bir birliktelik sizi bekliyor olacak. Her yere beraber gidecek ve her şeyi beraber yapacaksınız. Asla birbirinizden sıkılmayacaksınız. İlişkiniz dillere destan bir güzellikte olacak ve herkes sizi örnek almaya başlayacak.

Önceki ilişkilerinizden çıkardığınız dersler ile bu ilişkinizde çok daha tecrübeli davranacak ve oyunlara yer vermeyeceksiniz. İlişkiniz tamamen doğrular üzerine kurulu olacak. Her şeyiniz ile birbirinize tamamen bağlanacak ve gerçek aşkı hissedeceksiniz. Birkaç sene içerisinde bu güzel ilişki evlilik ile mutlu sona ulaşacak. Ancak evlilikle ilk gün ki heyecanı asla kaybetmeyeceksiniz. Birbirinize olan bakışlarınız, seslenişiniz hep aynı kalacak. Bu yüzden beraber bir ömür çok mutlu bir aşk yaşayacaksınız.  Çocuklarınız olduğu zamanda onlara kendi hikayeniz üzerinden aşkı öğretecek ve birlikteliğin nasıl olması gerektiğini canlı bir şekilde göstereceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem, para hayatınızın her bölümünde yanınızda olacak. İhtiyacınız olduğu an artık paraya sıkışık bir halde olmayacaksınız. Çünkü bu dönem, kazanç sağlamış ve maddi bakımdan güçlenmiş birine dönüşeceksiniz. Uzun zamandır işleriniz kötü gidiyor ve finansal sıkıntılar çekiyor gibi görünüyorsunuz. Ancak bu dönem işleriniz düzelecek ve bir anda açılmaya başlayacak. Sizde rahatlamış hissedecek ve daha öz güvenli bir şekilde yaşamaya başlayacaksınız. Para hayatımızda en önemli değerlerden biridir. İhtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınızı kara kara düşünürken, güzel haberlerin gelmesi sizi çok mutlu edecek. Maddi bakımdan refaha kavuşacağınız bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız.

Bu dönem, yakınlarınızın da desteğini göreceksiniz. Kendi başınıza olmadığınızı ve sizi ne kadar çok sevenin olduğunu anlayacaksınız. İşleriniz düzeldiğini gördükçe daha da hırslanacak ve kariyerinizi ilerletmeye devam edeceksiniz. Bu dönem, iş hayatınızda da çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi görünüyor. Yeni ortaklıklar yapabilir, yüklü miktarda paralar için anlaşmalara katılabilirsiniz. Hem sizin hem de ailenizin geleceği için çok faydalı yatırımlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu dönem, yatırımlara ne kadar çok dikkat ederseniz, gelecekte de o kadar kazanç elde etmiş olursunuz. Bu yüzden mantıklı kararlar alıp, doğru seçimler yapmanız gerekmektedir. İşinizde ilerletme kaydederek hem adınızı daha fazla duyurmuş olacak hem de ciddi kazançlar elde edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem, aile hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Çok yakın bir zamanda çifte mutluluğa şahit olabilirsiniz. Yeni aile kurmuş gibi gözüküyorsunuz. Ailenize neşe olarak bir bebek gelecek gibi gözüküyor. Bunun yanında bir de kardeşe sahip olabilirsiniz. Hiç beklenmedik bir anda gelen kardeş haberi sizi hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecek. Aileye bir anda iki bebek gelmesi herkesi şaşkına çevirecek gibi gözüküyor. Ancak aile bağlarınızı da kuvvetlendirecek ve daha yakın olmaya, her gün görüşmeye başlayacaksınız. İki bebeğinde aynı anda gelecek olması beraber birbirlerine çok güzel kardeşlik yapacaklarının da göstergesi olacak. Zaman içerisinde aynı yaşta olmanın tüm güzelliklerini daha fazla tadacaklar.

Bu iki güzel haber hayatınızı bir anda değiştirecek ve çok daha heyecanlı günler geçirmenize neden olacak. Gelen çifte mutluluk haberi, herkes tarafından duyulacak ve aileniz ile beraber kutlamaların arasında kalacaksınız. Bu aralar misafiriniz de çok fazla olacak gibi gözüküyor. Uzun zamandı görmediğiniz akrabalarınızı görecek ve hoş sohbetler edeceksiniz. Günler böyle güzel bir şekilde geçecek ve mutlu bir aile olmanın tadını çıkartacaksınız. Ayrıca ailenizin büyüyor olmasına karşılıkta çok güzel ve duygusal hisler içine gireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariyerinizin zirvelerine ulaşabileceksiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz rütbeye erişebilecek, adını daha fazla duyurabilecek ve saygınlık kazanabileceksiniz. Bu hayatta en çok değer verdiğiniz şeylerden birinin saygınlık olduğu görülüyor. Uzun ve yorucu uğraşlar sonucu bu hayalinize kavuşabileceksiniz. Adınızı çok daha fazla kitleye duyuracak ve yaptığınız projeler ile taktir toplayacaksınız. Ayrıca yaptığınız işler de herkesin bildiği gibi olmayacak. Bu yüzden diğer rakiplerinizden oldukça farklı olacağınızı söylemek mümkün. Herkes tarafından kıskanılmaya başlayacak ve işleriniz örnek alınacak. Bu dönem, başarılarınıza yakın şeyler görmek mümkün.

Fikirleriniz sadece ülke içinde kalmayacak gibi gözüküyor. Aynı zamanda yurt dışında da büyük beğeni toplayacak ve adınız gittikçe dünya da yayılmaya başlayacak. Başarılarınız ve ortaya çıkardıklarınız herkes tarafından konuşulacak. Hep hayalini kurduğunuz saygınlık kazanma, başarılı bir şekilde gerçekleşecek. Kariyerinizdeki bu güzel gelişmeler, kendinizi de daha geliştirmeye yardımcı olacak. Yeni ortamlara girip önemli kişiler ile tanışacaksınız, yabancı diliniz daha da iyi bir hale gelecek ve iş dünyasında hız kesmeden kendi yolunuzda ilerleme kaydedeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönem, sağlık ile ilgili çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Çok daha sağlıklı ve enerjik bir şekilde hayata devam edeceksiniz. Uzun zamandır peşinizi bırakmayan ağrıların var gibi gözüküyor. Tüm bu ağrılardan kurtulacak ve yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Son günlerde ağrılarınızdan dolayı pek fazla iş başaramıyor, istediğiniz yere gidemiyor ve mutlu bir hayat süremiyor gibisiniz. Fakat bu dönem bunların hepsi son bulacak. Tedaviniz olumlu tepkiler vermeye başlayacak ve aldığınız ilaçlar iyileşmenize yardımcı olacak. Zaman içerisinde daha da düzeleceksiniz ve artık tamamen kendi başınıza işlerinizi yürütebileceksiniz.

Bu dönem yanınızda bulunan kişilere karşı da epey mahcup görünüyorsunuz. Sizi asla yalnız bırakmamış olan dostlarınız ve aileniz bu güzel haberleri alırken de yanınızda olacak ve kutlamaları hep beraber yapacaksınız. Bundan sonraki süreçte beslenmenize de dikkat ederek çok daha sağlıklı, enerjik ve mutlu bir hayat sürebileceksiniz. Yarım bıraktığınız işlerinizi veya okulunuzu da tamamlama zamanı gelmiş gibi gözüküyor. Artık bütün işleri tamamlamak için enerjiniz olacak.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.