Kahve Falında Erkek Görmek

20.07.2015
Kahve Falında Erkek Görmek

Kahve falında erkek görmek, falına bakılan kişinin cinsiyetine göre değişiklik gösterir. Falına bakılan kişi bayan ise, yeni biriyle tanışacağı anlamına gelir. Eğer devam eden bir ilişkisi varsa beraber olduğu kişi şeklinde düşünülür. Hayatındaki kişi ile problemleriniz olacağını gösterir. Bir erkeğe çıkması ise kendi gücünde biriyle çatışacağı anlamına gelir. Bu çatışma yakın çevrenizden olabileceği gibi hiç tanımadığınız biri ile de olabilir. Olayların büyümemesi için sinirlerinize hakim olmanız gerekebilir.

Güç sembolüdür. Hayatınıza yeni girecek birinden fazlaca etkileneceğiniz ve onu hayatınızın merkezine yerleştireceğiniz anlamına gelir. Fincandaki durumuna göre farklı yorumlar yapılması da mümkündür. Falınız karanlık çıkmışsa sizden güçlü birinden kötülük göreceksiniz. Eğer aydınlık çıkmışsa sizi koruyacak, size yardımı dokunacak birinin varlığını gösterir. Yaşlıca ise sizin uzaktan gözleyip kollayan biri var demektir. Bu kişi sizi belalardan koruyor ve sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Eğer hamile iseniz bir erkek evlada işarettir. Hayırlı bir evladınız olacaktır. Size uzak ise sizi uzaktan gözleyen yanınıza gelmeye cesaret edemeyen birinin varlığı söz konusudur. Korkunç bir yüze benziyorsa kötü bir haber alacaksınız ve bu haber sizi çok üzecek. Arkası dönük ise sevgiliniz ile tartışacağınıza yorulur. Hayatınızda merkeze aldığınız birinin varlığına işarettir. Eğer böyle biri yoksa onunla karşılaşmanıza az kaldı demektir. Sabırlı olun ve bekleyin. Hayatınıza girecek kişinin dürüst ve size yol gösteren biri olacağını söyleyebiliriz. Elinize para geçeceği, güçleneceğiniz anlamına gelir. Beraber çıkan diğer sembollerin bilinmesi ile size daha iyi bilgi sunulabilir.

Aşk Hayatı

Şu anda hayatınızdaki kişiyle ciddi bir dönemece girdiğinize yorulur. Birkaç hafta içerisinde ilişkinizi ileri bir boyuta taşıyarak geleceğiniz için planlar yapacağınıza dalalet eder. İlk etapta çevrenizdeki insanlar bu kararınızda hızlı olduğunuzu düşünseler de aşkınıza yakın tanıklık ederek sizi destekleyecekleri anlamına gelir. Kısa süre ilişkinizde ciddi adımlar atarak ilişkinizi evlilikle taçlandıracağınızı gösterir.

Hayatınızda biri yoksa uzun süredir beklediğiniz kişinin aslında sandığınız kadar size uzak olmadığına işaret eder. Etrafınıza bakmayı başarırsanız sizin için her şeyi göze almaya hazır olan birinin varlığını gösterir. Bu kişiyi fark ettiğiniz andan itibaren geçmişte sizin için yapmış olduğu fedakarlıkları anlayarak ondan etkileneceğinize dalalet eder. Sizin için doğru insanın o olduğunu anlamanız her ne kadar uzun sürse de ilişkinizin tamamen aşka ve anlayışa dayalı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur. Bu sayede yalnızca kendi aşk hayatınızı değil ikinizin de oldukça yakın olduğu birinin de aşk hayatını etkileyeceğinizi gösterir. Bu kişinin sizin aracılığınızla biriyle tanışarak onu aşkla tanıştırdığınız için size daima minnettar kalacağı şeklinde tabir olunur.

Para

Maddi anlamda bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Kendinizi parasal anlamda oldukça rahat hissedeceğinizden atacağınız adımların da daha doğru olacağına işarettir. Uzun süredir maddi yetersizlikten dolayı ertelediğiniz ancak gerçekleştirmeyi çok istediğiniz bir hayır işine dalalet eder. Yapacağınız hayrın maddi boyutu artık sizi zorlamayacak kadar az olsa da maddi anlamda size dönüşünün oldukça büyük olacağı anlamına gelir. Bu hayır işinden iki hafta sonra büyük bir parasal kaybın köşesinden döneceğinizi, ucuz atlatmanızın ise tamamen yaptığınız hayırdan gelen dualardan olacağını gösterir.

Gözden kaçırdığınız küçük bir borcunuz olduğuna yorulur. Meblağ küçük olduğu için ödemeyi sürekli ertelediğiniz ancak ödemenizi bekleyen biri olduğuna dalalet eder. Borç sahibinin son dönemlerde biraz sıkışık olduğuna ancak sizi zor durumda bırakmamak adına bunu sizi söylemediğine işaret eder. Fazla geciktirmeden borcunuzu ödediğiniz durumunda ileride bunun size ortak yürütülecek bir iş olarak döneceğine yorulur.

Yakın zamanda ev almayı planladığınızı ve bu hayalinizi kolaylıkla gerçekleştireceğinizi gösterir. Özellikle ailenizden birinin birikiminizin üstüne koyarak size yardım edeceğine ve bunu tamamen karşılıksız yapacağına dalalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Annenizle aranızda yaşadığınız sorunları nihayetinden çözüme kavuşturacağınıza yorulur. İkinizin de bunaldığı ve birbirinize istemediğiniz şeyler söylediğiniz bir dönemden geçtiğinize ancak bunun nihayet sona erdiğine işaret eder. Annenizde özür dileceğinize ve beklenmedik bir şekilde onun asıl hayatı üstlenerek sizin gönlünüzü almak için çabalayacağına dalalet eder. Olayı büyütmez veya annenizin hatalarını yüzüne vurmazsanız aranızın hiç olmadığı kadar iyi olacağı bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Yakın bir dostunuzun bir sıkıntısı olduğuna ancak sizinle paylaşmaktan çekindiğine işaret eder. Arkadaşınızın yanında olduğunuzu ona hissettirirseniz çok geçmeden size açılacağına ve sizden yardım isteyeceğine dalalet eder. Aslında problemin çözümsüz olmadığı yalnızca arkadaşınızın bunu kendi gözünde abarttığı anlamına gelir. Sizin vereceğiniz tavsiye sayesinde sorununu çözerek size minnettar olacağına yorulur.

Yakın çevrenizden bir kişinin evleneceğine ve bu evlilikle birlikte sizin de hayatınızın olumlu yönde değişeceğine dalalet olur. Yeni bir ortama girerek arkadaş çevrenizi büyüteceğiniz ve hiç olmadığınız kadar sevilen bir insan haline gelerek mutlu olacağınıza yorulur. Sizin bilge biri olduğunuzu düşünen insanların yanında olacağınız ve onlara tavsiyeler verirken kendi hayatınızı da güzelleştireceğiniz anlamına gelir.

İş ve Kariyer

Kariyer hayatınız otorite kurmaya çalışan yaşça büyük bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişinin size direktif vermesinden öncelikle rahatsız olacağınız ancak daha sonrasında verdiği doğru kararlar sayesinde maddi kazanımınız artacağından onu taktir edeceğiniz anlamına gelir. Bu kişinin size vereceği çok önemli bir öğütün ardından iş yerinizdeki diğer kişilerden ayrılarak hızla yükseleceğinize dalalet eder.

Uzun süredir bir atılım gerçekleştirmek istediğinize ancak bunun için gereken maddi gücü bulmakta zorluk çektiğinize yorulur. Varlığını bile unuttuğunuz bir borcun size ödenmesiyle birlikte ihtiyacınız olan sermayeyi bulacağınızı gösterir. Böylelikle uzun zamandır beklediğiniz kendi işinizin patronu olma fırsatını yakalayacağınız ve birkaç yıl içerisinde de hiç düşünmediğiniz kadar yüksek seviyelere çıkacağınız anlamına gelir.

Şu anda çalışmak istiyor ancak iş bulamıyorsanız çok yakın zamanda bir dostunuz aracılığıyla onun çalıştığı yerde işe başlayacağınıza dalalet eder. Yakın arkadaşınız sayesinde gireceğiniz işte kısa sürede yükselerek kendisiniz kanıtlayacağınız bunun neticesinde de hep hayal ettiğiniz gibi yönetici pozisyonuna yükseleceğinize işaret eder.

Sağlık

Kronik olarak uzun süredir uğraştığınız rahatsızlığınızın nihayet şifa bulacağına işaret eder. Yeni tanışacağınız biri sayesinde görüneceğiniz doktorun uzun süredir beklediğiniz haberi size vererek sizi iyileştireceğine dalalet eder. Bu rahatsızlığı geride bırakmanızla birlikte hayatınızı yeniden yaşamak için ihtiyacınız olan enerjiyi kısa süre toplayarak derin bir nefes alacağınıza yorulur. Fiziksel anlamda hissettiğiniz bu rahatlığın psikolojinizi de etkileyerek sizi zihnen yoran şeylerden uzak durmanızı sağlayacağını gösterir. Böylelikle sıklıkla yaşadığınız sinir ve moral bozukluklarını geride bırakarak hayata pozitif bakmayı öğreneceğiniz anlamına gelir.

Yakın zamanda özellikle iskelet sisteminizle ilgili ufak bir incinmenin söz konusu olduğunu ancak endişe edecek bir durum olmadığını gösterir. Çok çalışmanıza bağlı olarak muhtemelen boyun veya bel bölgenizde ufak bir tutulma yaşayacağınıza dalalet eder. Bu süreçte evde kalıp biraz dinlenmeniz gerek. Evde kaldığınız süre boyunca spor yapmaya başlayacağınız ve bunu bir alışkanlık haline getireceğinize yorulur. Böylelikle uzun süredir vermek istediğiniz fazla kilolardan kurtulurken aynı zamanda da daha sağlıklı bir yaşama geçeceğinize işarettir.


 

Kahve Falında Erkek Silüeti Görmek

Bir takım hayırlı haberlere işaret etmektedir. Özellikle fal sahibi kişinin çok yüksek mevkilerde yakın bir akrabası var ise bu sembol o yüksek mevkideki kişinin fal sahibine büyük yardımlarının dokunacağına delalet eder. Bu yardım da fal sahibi kişinin çok önemli yerlere gelmesine ve bu işten kazançlı çıkmasına yardımcı olacaktır. Özellikle çevresinde bulanan zengin kişilerin fal sahibine destek olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca falında erkek silüeti görünen kişiye zengin bir tanıdığından miras ve mal kalabilir.

Fal sahibinin yeni bir iş için bir girişimde bulanacağı ve bu işten de karlı çıkacağı olarak da yorumlanır. Aşk ve ilişki konusunda ise istenilen kişi ile beraberliğin ne yazık ki olmayacağına işarettir. Çok iyi ve de merhametli bir kişi ile tanışacağınıza ve aynı zamanda hayatınıza güvenilmez bir kişinin gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Karşılıklı Kadın Erkek Görmek

Senin büyük bir belirsizlik içerisine girecek olduğun zaman dilimine de işaret etmektedir. Sen öyle zor olan bir zaman dilimi geçireceksin ki her ne kadar çok acı çekiyor olsan bile sırf kendine olan sözlerin ve gururun için de kendini kimseye açmayı düşünmüyorsun. Eğer bu kadar her şeyi içine atmayı tercih eder isen en son olan yine sana olacak ve sen de sadece kendine zarar vereceksin. Her şey senin için iyiye gitmesi oldukça büyük olası olan bir durum iken sen neden kendine bu kadar üzüntü ve acı vermeyi tercih ediyorsun diye ilk olarak düşünür isen işte sen de o zaman kendin için en mantıklı olan sonuçlara da varabilirsin. Gözlerinde o kadar büyük bir aşk var ki her an nereye gidecek olduğunu bilmiyor oluşun da sen ne kadar doğruyu yapmak istiyor olsan bile seni daha çok yanlışlara itiyor.

Senin kısa süre içerisinde karşı cinsten olan bir kişi ile diyalog içerisine girecek olduğunu da göstermektedir. Bu durum sana o kadar iyi gelecek olan bir şey ki sen de kendin için en mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih etmeli ve  o kişinin sana olan yaklaşımlarını değerlendirerek hayatına ya almalı ya da tamamen çıkarmayı tercih etmelisin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Diz Çökmüş Erkek Görmek

Kısa süre içerisinde bir evlilik teklifi ya da çıkma teklifi alarak hayatını da oldukça seni seven ve her an seni mutlu etmek için çaba sarf eden bir kişi ile birleştirecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen o kişi ile o kadar mutlu olacaksın ki sana öyle saf ve temiz bir şekilde bakıyor olması seni adeta dünyanın üzerinde bulunuyor olan tüm canlılardan da mutlu olmana neden oluyor. Sana o kadar içten ve temiz duygular ile bakıyor ve öyle bir seni seviyor ki adeta sizin hikayelerinizin yanında leyla ile mecnun bile geçemeyecek ve onlar aşklarının sizinki yanında bir hiç olduğuna da inanacaklar. Hayatında tüm dengeleri bir arada tutmalısın ki sadece hayatına alacak olduğun o kişi ile mutlu olmak yerine herkes ile en mutlu ve huzurlu şekilde vakit de geçirebilesin.

Kendine ait olan bir ev ya da araba belki de ara gibi tapusu olan bir şeyi de almak üzere olduğuna işaret etmektedir. Sen o kadar tutumlu ve her anın iyi olmadığını ve kötü olan anların da gelebilecek olduğunu düşünerek hep kötü günler için köşeye bir şeyler koyuyor olduğunu da göstermektedir. Bazen öyle bir hale geliyorsun ki sadece sana tek iyi gelen şeyin de ağlamak olduğuna inanıyorsun.


 

Kahve Falında Bir Erkek Bir Kadın Görmek

Karşı cinsten bir dostunuz ile sohbet edeceğiniz ve dertleşeceğiniz anlamını taşımaktadır. Falınızda çıkan bu sembol zor zamanlarınızda yanınızda olacak olan kişiyi sembolize etmektedir. Bu kişi sizin tüm dertlerinize ve sorunlarınıza ortak olacak, kendi sorunuymuşçasına çözüme kavuşturmak için uğraşacak demektir. Aynı zamanda falınızda beliren bu kişi yardım etmesi için telefon ile görüşme yapacağınız bir kişiyi de gösterebilmektedir.

Genel olarak ikili ilişkilerin işaretlerini taşımaktadır. İleri derecede önem arz eden bu ikili görüşmeler bir iş yerinde gerçekleşebileceği gibi aile yaşamında da gerçekleşebilir. Ancak mekan ya da kişiler kim olursa olsun, konuşmanın sonu tatlıya bağlanacak ve her iki tarafı da mutlu edecektir. Aile yaşamına yönelik olarak yorumlandığında ise dayanışmayı ve işbirliğini temsil etmektedir. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılardan aile içindeki dayanışma ve karşılıklı anlayış ile kurtulacaksınız demektir. Ayrıca yaşadığınız bu olaylar sizi müthiş derecede birbirinize bağlayacak ve bir daha benzer problemleri yaşamak durumunda kalmayacaksınız.

Parmağınızdaki yüzüğün sorumluluğunu taşıyabilmek adına endişeleriniz var. Gezip tozmayı sevdiğiniz için evliliğin gözünüzde büyümesine engel olamıyorsunuz. Karşı tarafta sizinle aynı kafa yapısında olduğu için hayatınız zaten çok eğlenceli geçecek gibi görünüyor. Bu tür düşüncelerle kendinizi yıpratmaktan vazgeçin. Beklemediğiniz bir yerden alacağınız para sayesinde içinizde ukde kalmış şeyleri yapabileceksiniz. Kenara para atmayı da ihmal etmiyorsunuz.

Bekar olanlar için yeni ve hayırlı bir kısmet anlamını taşımaktadır. Hayatınıza ansızın girecek olan bu kişi tüm dengeleri alt üst edecek ve aklınızı başınızdan alacak. Rüya tadında geçireceğiniz az sayıda günün ardından hemen birlikteliğinizi resmileştirmek isteyecek ve evleneceksiniz. Bir diğer anlamı ise, hayatınızda olan ve gözü sizden başkasını görmeyen birini sonunda fark edeceğinizdir. Farkına vardığınız bu kişi ile muhteşem günler sizi bekliyor, elinizi hızlı tutmakta fayda var.

Evli ise kadın ya da erkek olmasına göre farklılık göstermektedir. Erkek için iş yaşamında ve kariyer hayatında başarı ve daha çok para anlamına gelirken kadın ise, evde bereket ve bolluk anlamlarını taşımaktadır. Ayrıca bir yakın çevrenizde olan evli bir çiftin daima sizi koruduğunu ve iyiliğiniz için uğraştığını gösterir. Belki de bu çift sayesinde çok daha iyi ve başarılı zamanlar yaşayacaksınız demektir.

İçinde bulunduğun monotonluktan ve depresif ruh halinden çıkmana yardımcı olacak bir erkek arkadaşın çok yakınında seni bekliyor. Ona şans vermelisin, bu ikiniz için de iyi gelecek. Hakkında çıkan kötü laflara aldırış etmediğinde kısa sürede tamamen kesildiklerini fark edeceksin. Meyveli ağacı taşlarlar demişler, bil ki; seni çekemeyenler bu kötü lafları çıkarıyor.


 

Kahve Falında Bir Erkek Bir Bebek Görmek

Bu ikiliyi yan yana görmek fal sahibinin ya uzun süredir evlenmeyi düşünüyor ve uygulamaya geçirmek için bunu biraz erteliyor ya da nişanlı ve artık evlilik yaşının geldiğini düşündüğünü göstermektedir. Bu düşünceyi harekete yani işleme geçirmenin tam da zamanı olduğu bu aralar dikkatli bir şekilde davranır iseniz kendinize ait olan hayat arkadaşınızı da bulmuş olabilirsiniz. Sizler evlilik konusunda böyle bir de oldukça hassas olan bireyler olmanızdan dolayı da bu zaman dilimini kaçırmadan kendiniz için gerekli olan şeyleri yapmanız gerekiyor olduğunu da göstermektedir.

Sizlerin biri ile büyük bir fikir ayrılığı yaşayacak olma ihtimalinizin de oldukça yüksek olduğunu göstermektedir. Fikirleriniz sizler için ne kadar doğru görünüyor olsa bile sizlerin de yanılma payı olduğu için bu konuşma anında fazla sert olmak yerine biraz daha yapıcı bir şekilde davranır iseniz gerçekten daha da mutlu olabileceğiniz zaman dilimi içerisinde yer aldığınızı göstermektedir. Unutmayın ki haklı bile olsanız susmayı dener iseniz en kısa sürede sizin düşüncelerinizin doğru olduğu herkes tarafından gözlenecektir.

Yaşamınızı kolaylaştırmak asına daha kullanışlı bir eve taşınacaksınız. Sizden çok karınızın hoşuna gidecek olan bu yenilik beraberinde huzuru da getirecek. Daha çok boş vaktiniz olacağı için eşinizle yapmayı hayal ettiğiniz güzel gezintileri ve sohbetleri gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Sorumluluk verdiğiniz evladınızın sizi utandırmadan görevini yerine getirmesi gururunuzu okşayacak. Soğuk havalara ve fazla güneşe dikkat etmelisiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bebek


 

Kahve Falında Karşılıklı Kız ve Erkek Görmek

Yeni bir aşkın başlayacağını gösterir. Uzun soluklu ilişkisi olanlar içinse bu ilişkiyi ciddi bir boyuta taşımak anlamına gelir. Eşiyle arasında sorunlar olanlar içinse bu sorunların çözülmesi ve uyum içinde geçim sağlanması anlamına gelir. Bebek bekleyen çiftler için ikiz çocuk sahibi olmak ya da yakın bir gelecekte hem erkek hem de kız bebek sahibi olmak olarak yorumlanır. Karşılıklı uyumu, sevgiyi ve hoşgörüyü çağrıştırır.

Yıllardır bekar yaşayan ve bunda ısrarlı davrananların karşısına çıkacak ve onları evliliğe kolaylıkla ikna edecek insanları gösterir. Ayrıca anne ve baba arasındaki sorunların çözülmesi; boşanma aşamasındaki anne ve babaların aralarının düzelmesi olarak da yorumlanır. Ayrıca iş yerinde oldukça uyumlu bir biçimde çalışan, birbirilerine hoşgörülü davranan erkek ve kadın çalışanları temsil eder. Bu şekilde hoşgörülü ve kaliteli bir çalışma ortamının olduğu, size ve sevdiklerinize yetecek miktarda kazanç getirecek güzel bir işte çalışmak anlamına gelir.

Değiştirmek istediğiniz bazı düşünceleriniz var yıllar süren alışkanlıklarınız buna müsaade etmiyor. Boşanmış olmanız birtakım insanların yeni dedikodu malzemesi olmuş bile. Kulağınıza gelen lafları zamanı gelince bir bir yedireceksiniz sahiplerine. Erkeklere karşı hiç güveninizin kalmamış olması normal ama daha çok gençsiniz hayatınızı değiştirecek bir insanla tanışmanız an meselesi. Çocuklardan birinin sağlık sorunları sizi üzebilir.


 

Kahve Falında Geniş Omuzlu Erkek Görmek

Hayatınızdaki kişinin doğru olduğuna işarettir. Sevgiliniz varsa, ilerleyen zamanlarda evlilik teklifi edeceğine ve sizin de bu teklifi kabul edeceğinize delalettir. Eğer ilişkiniz ile ilgili aklınızda soru işaretleri varsa, en yakın zamanda bu soruların cevaplarını alacaksınız. Huzur bulduğunuz insanın değerini biliyorsunuz ve ilişkiniz için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sevgiliniz yoksa, yakın zamanda hayatınızın aşkı ile tanışacağınız şeklinde yorumlanır. Başlangıçta bu kişiden hoşlanmayacaksınız ancak zaman geçtikçe aradığınız aşk olduğunu anlayacaksınız. Sevginiz gün geçtikçe büyüyecek ve sevmenin ile sevilmenin tadına varacaksınız. Ayrıca iyilik perisi bir arkadaşa da işarettir.

Güvendiğiniz birinin varlığına delalet eder. Tabakta ise çevrenizde güvendiğiniz insanların olduğuna işarettir. Güvenebileceğiniz arkadaşlarınız olduğu için şanslısınız. Ne yaparsanız yapın, her zaman yanınızda olan bu arkadaşlar, sizi her daim destekliyor ve sizin iyiliğinizi istiyorlar. Sağlam temelli bu dostluklarınız ömür boyu devam edecek. Fincanda ise, haneden birinin sizin arkanızda olduğuna delalet eder. Bu tanıdığınızın desteği sayesinde iş hayatında adımlar atıyorsunuz. Attığınız her adımda daima size güvenen ve destekleyen tanıdığınızla olan güçlü bağınız sayesinde kendinize olan güveniniz geri geliyor ve kendinizi değerli hissediyorsunuz.

Değer verdiğin ve çok sevdiğin erkek arkadaşınla uzun süreli bir ayrılık var. Bu ayrılık her ne kadar uzun sürüp acı içinde kıvranmana sebep olacak olsa da birbirinizden kopamayıp tekrar barışacaksınız. Uzun süredir biriken borçlarından dolayı yaşadığın sıkıntı kırk iki gün içinde eline geçecek olan yüklü miktardaki para sayesinde son bulacak.


 

Kahve Falında Erkek Kafası Görmek

Genelde hayırlı işlere yorulur. Bekar bir bayanın falında çıkmışsa eğer yakın zamanda çok hayırlı bir kısmeti olacağına yorulur. Tanışacağınız kişinin çok iyi biri olacağı ve onunla gelecek yolunda adımlar atacaksınız demektir. Hayırlı bir yuva kuracaksınız demektir. Bunun için hazırlıklara başlayın bence. Zaten uzun soluklu bir ilişki yaşıyorsanız kısa zamanda yuva kuracağınız ve mutlu bir evlilik süreceksiniz. Mutlu ve huzurlu bir yuva sizleri bekliyor. Evli iseniz eşinizden çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir. Bu haber sizle ilgili olabileceği gibi evinizle alakalı da olabilir.

İyi ve yolunda giden işlere gireceksiniz demektir. Bu işler olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çok sevdiğiniz ve akıl aldığınız yaşça büyük birisi olduğuna yorulur. Bu kişinin aklını hayatınıza yön vermek adına kullanıyorsunuz. Sizin iyiliğinizi düşünen bu kişiden size zarar gelmez,içiniz rahat bir şekilde öğütlerini dinleyebilirsiniz. Tavsiyeleri size iyi gelecek ilerde bu kişiye çok minnettar kalacaksınız. Tavsiyelerini iyi dinleyip gerekli dersleri çıkarabilirseniz hayatınıza kattığı değeri en kısa zamanda anlayacaksınız. Sürpriz haber demektir. Bunu yakın bir erkek arkadaşınızdan alabilirsiniz. Uzun zamandır sıkıntı içinde bulunuyorsanız artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Artık tüm işleriniz yoluna girecek demektir. Bekar insanlar da kısmetlerinin artacağını gösterir. Bu kişi size kısmet olabileceği gibi gücünden faydalanabileceğiniz bir kişi de olabilir. Hayatınıza girecek bilge bir kişilik olarak düşünebilirsiniz. Bu şahıs sizi gözlemleyecek ve sizin hayatınıza kolaylıklar getirecektir. Bu yeni bir dost olabilir ya da bir aile büyüğü de olabilir. Hayatınızda olumlu hareketlenmeler gözlenecek ve mutlu olacağınız bir takım gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız.


 

Kahve Falında İki Erkek Görmek

Karşılaşacağınız güçlüklerin üstesinden bir erkeğin yardımı ile çok rahat bir şekilde kalkacağınızı gösterir. Aynı zamanda yeni bir işe girişeceğinizin göstergesi olabilir. Kişi henüz karar aşamasında ise, aklını kurcalayan bazı konular var demektir. Başlamaktan korktuğunuz işi bir erkek yardımı ile daha kolay çözebilir ve korkularınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Zor zamanınızda hiç ummadığınız kişilerin yardımını göreceğinize delalet eder. Aynı zamanda güçleneceğiniz bir döneme gireceğinizin de göstergesidir. Gözünüzde büyüyen bir işin aslında sandığınız kadar da zor olmadığını anlamanıza çok az bir zaman kaldığını gösterir. Genellikle, dayanışmanın, güçleneceğiniz bir döneme gireceğinizin ve korkularınızı yeneceğinizin göstergesidir. Her zaman zora düştüğünüz zamanlarda size destek olacak birinin sizi gözettiğini gösterir. Büyük bir mirasın bölünmesinde sıkıntı yaşayabileceğiniz ve bunun sonucunda gerilim dolu diyaloglara şahit olabileceğinizi gösterir. Yeni bir iş kurmak üzere olanlar için işlerinin hayal ettiklerinden bile daha iyi gideceğiniz ve karşılaştıkları tüm zorlukları çok kolay bir şekilde atlatacaklarını gösterir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuğu müjdeler, bekar genç kızlar için ise hayırlı bir kısmeti temsil eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Uzun Boylu Erkek Görmek

Hedeflenen başarının kısa vadede gerçekleşeceğine, az zamanda büyük yol kaydetmeye delalet eder. Girişilen işte tüm ihtiyaçlara kolaylıkla erişeceğini, büyük iş bağlantıları gerçekleştireceği, yüksek kazançlar elde edeceğini gösterir. Aceleci olmamak ve enerjiyi tasarruflu kullanmak konusunda dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Yoğun ve hızlı bir tempoda çalışırsa daha sonra bitkin düşeceği olarak tabir edilir. Gecesini gündüzüne katarak çalışan, işini çok seven, çalışmayı zevk olarak gören bir kimse olduğu anlamına gelir. Hayattan istediği her şeye sahip olacağı, bir süre çalıştıktan sonra tüm ömrüne yetecek kadar kar elde edeceği olarak yorumlanır. Büyük bir nasibin çok yaklaşmış olduğuna delalet eder. Miras yoluyla gelecek yüklü mal varlığı olarak tabir olur. Yoldan gelen haberle beraber aniden çıkılan seyahat olarak yorumlanır.

Sıkıntılı zamanlar geçiren, arayışta olan yakınının varlığına işaret eder. Bu kişinin kapısına gelip aman dileyeceğini, göreceği yardımla sorunlarından çabucak sıyrılacağını gösterir. Hayatını işine adayan, sosyal bir hayatı olmayan, ailesine zaman ayırmayan bir kimse olduğunu gösterir. En yakın zamanda eşine ve çocuklarına mutlu olacakları güzel bir sürpriz hazırlamalı ve gönüllerini almalı olarak yorumlanır. Herkesten bir adım önde olan, göz önünde olmayı seven bir kimse olduğunu gösterir. Yüzüne karşı öven çıkarcı insanlara karşı temkinli olması gerektiğine işaret eder. Hızlı davranması sonucunda eksik bırakacağı işleri sonradan fark edeceğine, yavaş ve kontrollü hareket etmesi gerektiğini anlayacağına delalet eder.


 

Kahve Falında Erkek Bebek Görmek

Yorucu ve karsız işlerden sıyrılmaya, yeni işlere yöneleceğine, kolaylık ve berekete erişeceğine delalet eder. Uzun zamandır yaşanan sıkıntıların son bulacağına, aniden gelişen hayırlı bir olay sonucunda borçlarından kurtulmaya, hak ettiği rahata kavuşmaya işaret eder. Yakın bir zamanda gelecek olan bir nasibi kaçıracağını, ardından gelecek uzun süreli nekahat dönemine girileceğini, hatalardan ders çıkarıp yeniden iş güç sahibi olacağını gösterir. Hayatın getirdiği güzel şansları kaçırmamak için serin kanlı olması gerektiğine işaret eder. Size ait olan bir mala zarar vermiş olan art niyetli tanıdığın yüzleşmemek için gizlendiği, ortaya çıkan zararı başka birisinden gelecek yardımla yeneceğini gösterir.

Ailesi ve akrabaları ile kurduğu diyalogların zayıf düştüğüne, ihmalkar tavırlar içerisinde olduğuna delalet eder. En kısa zamanda aile büyüklerini ziyaret etmesi gerektiğine işaret eder. Askere gidecek olan oğlan çocuğunun hızlıca vatani görevini yapıp geri döneceğine tabir edilir. Evlilik yaşına gelmiş evladın karşısına çıkacak hayırlı kısmete işaret eder. Aşık olarak evleneceği kızla uzun yola gideceği, yurt dışına taşınacağı olarak yorumlanır. Hane içerisinde oluşacak huzursuzlukların ardından boşanma kararı alınacağına işaret eder. Yıllardır süren bu birlikteliğin arkadaşça biteceğini, hayatına yeni bir yön vereceğini, kendisi gibi düşünen birisi ile yeni bir birlikteliğe adım atacağını gösterir. Uzun zamandır hayatında olan, dost bildiği birinden istediği yardımın geri çevrileceği olarak yorumlanır. Sorununu kendi gücüyle borçlanmadan yeneceğine, böylesinin daha hayırlı olduğuna delalet eder.


 

Kahve Falında Erkek Yüzü Görmek

Harika fırsatların ve müjdeli haberlerin kapıda olduğunu gösterir. Büyük kısmet, tahminin üstünde gelen başarı, temiz talih olarak yorumlanır. Eline geçecek toplu paraya, ummadığı yerden gelen yüklü nasibe, yakınlardan destek görmeye, maaşında tatmin edici artışa, iş değiştirerek bol kazançlı bir işe geçmeye işaret eder. Ticarete adım atılacağı, büyük meblalı kazançlar elde edileceği olarak tabir edilir. Çok yakında karşısına çıkacak olan iş fırsatı ile kariyer sahibi olmaya, başarı merdivenlerini hızlıca tırmanmaya delalet eder. Eğitim hayatında elde edilecek büyük başarı ve alınacak ödüller olarak tabir olur. Mülk sahibi olmaya, malının her geçen gün artacağına, köşede duran bir yatırımının veya mülkünün çok değer kazanacağına işaret eder.

Kısmetlerinin açıldığını gösterir. Ahlaklı ve varlıklı bir kısmet ile düzgün bir beraberliğe adım atmaya, kısa süre içinde evlenmeye delalet eder. Bolluk ve bereketin haneden hiç eksik olmayacağı anlamına gelir. Nasibiyle gelecek bebek olarak yorumlanır. Bebeklerini kucaklarına aldıkları anda hayatlarına gelecek ferahlığa işaret eder. Aile büyüklerinden gelecek yüklü yardım olarak tabir olur. Düşmana galip gelmek, rakip karşısında üstünlük kazanmak, girilen yarışmadan ödülle dönmek, okulunu derece ile bitirmek olarak yorumlanır. İçindeki güzellikleri fark etmeye, manevi zenginliğe, kazanılan ilme delalet olur. Hayırlı kul olacağı, dünya ve ahiret hayatının düzgün geçeceği, türlü sıkıntılardan uzak olacağı anlamına gelir. Hayatını düzene koyacağını ve huzur bulacağını gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yüz


 

Kahve Falında Eğilmiş Erkek

Bu dönem aşk hayatınızda çok farklı gelişmeler yaşanacak. Bir süredir partnerinizle bazı sıkıntılar içinde olduğunuz gözüküyor. Ancak hepsi son bulacak hatta her şeyin daha hızlı ilerlediği bir döneme gireceksiniz. Partneriniz birkaç hafta içinde size evlenme teklifi bile edebilir, bu ani gelişen olayla beraber çoğu konuda değişikliğe gireceksiniz.

Bu konular saç renginizden giyim tarzınıza kadar uzanacak. Artık daha olgun biri olmaya gayret göstereceksiniz ve başarılı da olacaksınız. Ancak eğlenceli yanınızdan da hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz. Son bekar günlerimizi arkadaşlarımızla bol bol gezerek, eğlenerek, şarkı söyleyerek geçireceksiniz. Ayrıca diyete başlayacağınız ve hızlı bir şekilde ideal kilonuza ulaşacağınız da gözüküyor.


 

Kahve Falında Kollarını Açmış Erkek Görmek

Sizi çok seven biri var fakat siz bu kişinin farkında değilsiniz. Neredeyse yıllardır aşkını içinde tutuyor, kendiyle beraber büyütüyor, sizden başka kimseyle de olacak gibi görünmüyor. Aşkınız onu daha iyi biri yapmış ve güzel haber, çok yakında tüm cesaretini toplayacak ve size açılacak.

Bu mükemmel aşığın kim olduğunu öğrendiğiniz an çok şaşıracaksınız gibi görünüyor, çünkü tanıdığınız biri olabilir. Belki eski bir arkadaş yada bir arkadaşın arkadaşı… Çok yakın değilsiniz fakat birkaç defa aynı ortamda bulunmuşsunuz. Bu yüzden de az da olsa sohbetiniz var. Sizi açıldığı andan itibaren ona karşı hisleriniz değişecek ve aşka kapılacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.