Kahve Falında Erkek Görmek

20.07.2015
Kahve Falında Erkek Görmek

Kahve falında erkek görmek, fal sahibinin sevdiğinden güzel ve hayırlı haberler alarak mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin akrabaları ile yaşadığı darlığın ortadan kalkacağına ve uzun zamandır gerçekleştirmek istediği bir iş ile ilgili büyük bir başarı elde ederek hayaline ulaşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Şu anda hayatınızdaki kişiyle ciddi bir dönemece girdiğinize yorulur. Birkaç hafta içerisinde ilişkinizi ileri bir boyuta taşıyarak geleceğiniz için planlar yapacağınıza dalalet eder. İlk etapta çevrenizdeki insanlar bu kararınızda hızlı olduğunuzu düşünseler de aşkınıza yakın tanıklık ederek sizi destekleyecekleri anlamına gelir. Kısa süre ilişkinizde ciddi adımlar atarak ilişkinizi evlilikle taçlandıracağınızı gösterir.

Hayatınızda biri yoksa uzun süredir beklediğiniz kişinin aslında sandığınız kadar size uzak olmadığına işaret eder. Etrafınıza bakmayı başarırsanız sizin için her şeyi göze almaya hazır olan birinin varlığını gösterir. Bu kişiyi fark ettiğiniz andan itibaren geçmişte sizin için yapmış olduğu fedakarlıkları anlayarak ondan etkileneceğinize dalalet eder. Sizin için doğru insanın o olduğunu anlamanız her ne kadar uzun sürse de ilişkinizin tamamen aşka ve anlayışa dayalı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur. Bu sayede yalnızca kendi aşk hayatınızı değil ikinizin de oldukça yakın olduğu birinin de aşk hayatını etkileyeceğinizi gösterir. Bu kişinin sizin aracılığınızla biriyle tanışarak onu aşkla tanıştırdığınız için size daima minnettar kalacağı şeklinde tabir olunur.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi anlamda bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Kendinizi parasal anlamda oldukça rahat hissedeceğinizden atacağınız adımların da daha doğru olacağına işarettir. Uzun süredir maddi yetersizlikten dolayı ertelediğiniz ancak gerçekleştirmeyi çok istediğiniz bir hayır işine dalalet eder. Yapacağınız hayrın maddi boyutu artık sizi zorlamayacak kadar az olsa da maddi anlamda size dönüşünün oldukça büyük olacağı anlamına gelir. Bu hayır işinden iki hafta sonra büyük bir parasal kaybın köşesinden döneceğinizi, ucuz atlatmanızın ise tamamen yaptığınız hayırdan gelen dualardan olacağını gösterir.

Gözden kaçırdığınız küçük bir borcunuz olduğuna yorulur. Meblağ küçük olduğu için ödemeyi sürekli ertelediğiniz ancak ödemenizi bekleyen biri olduğuna dalalet eder. Borç sahibinin son dönemlerde biraz sıkışık olduğuna ancak sizi zor durumda bırakmamak adına bunu sizi söylemediğine işaret eder. Fazla geciktirmeden borcunuzu ödediğiniz durumunda ileride bunun size ortak yürütülecek bir iş olarak döneceğine yorulur.

Yakın zamanda ev almayı planladığınızı ve bu hayalinizi kolaylıkla gerçekleştireceğinizi gösterir. Özellikle ailenizden birinin birikiminizin üstüne koyarak size yardım edeceğine ve bunu tamamen karşılıksız yapacağına dalalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Annenizle aranızda yaşadığınız sorunları nihayetinden çözüme kavuşturacağınıza yorulur. İkinizin de bunaldığı ve birbirinize istemediğiniz şeyler söylediğiniz bir dönemden geçtiğinize ancak bunun nihayet sona erdiğine işaret eder. Annenizde özür dileceğinize ve beklenmedik bir şekilde onun asıl hayatı üstlenerek sizin gönlünüzü almak için çabalayacağına dalalet eder. Olayı büyütmez veya annenizin hatalarını yüzüne vurmazsanız aranızın hiç olmadığı kadar iyi olacağı bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Yakın bir dostunuzun bir sıkıntısı olduğuna ancak sizinle paylaşmaktan çekindiğine işaret eder. Arkadaşınızın yanında olduğunuzu ona hissettirirseniz çok geçmeden size açılacağına ve sizden yardım isteyeceğine dalalet eder. Aslında problemin çözümsüz olmadığı yalnızca arkadaşınızın bunu kendi gözünde abarttığı anlamına gelir. Sizin vereceğiniz tavsiye sayesinde sorununu çözerek size minnettar olacağına yorulur.

Yakın çevrenizden bir kişinin evleneceğine ve bu evlilikle birlikte sizin de hayatınızın olumlu yönde değişeceğine dalalet olur. Yeni bir ortama girerek arkadaş çevrenizi büyüteceğiniz ve hiç olmadığınız kadar sevilen bir insan haline gelerek mutlu olacağınıza yorulur. Sizin bilge biri olduğunuzu düşünen insanların yanında olacağınız ve onlara tavsiyeler verirken kendi hayatınızı da güzelleştireceğiniz anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer hayatınız otorite kurmaya çalışan yaşça büyük bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişinin size direktif vermesinden öncelikle rahatsız olacağınız ancak daha sonrasında verdiği doğru kararlar sayesinde maddi kazanımınız artacağından onu taktir edeceğiniz anlamına gelir. Bu kişinin size vereceği çok önemli bir öğütün ardından iş yerinizdeki diğer kişilerden ayrılarak hızla yükseleceğinize dalalet eder.

Uzun süredir bir atılım gerçekleştirmek istediğinize ancak bunun için gereken maddi gücü bulmakta zorluk çektiğinize yorulur. Varlığını bile unuttuğunuz bir borcun size ödenmesiyle birlikte ihtiyacınız olan sermayeyi bulacağınızı gösterir. Böylelikle uzun zamandır beklediğiniz kendi işinizin patronu olma fırsatını yakalayacağınız ve birkaç yıl içerisinde de hiç düşünmediğiniz kadar yüksek seviyelere çıkacağınız anlamına gelir.

Şu anda çalışmak istiyor ancak iş bulamıyorsanız çok yakın zamanda bir dostunuz aracılığıyla onun çalıştığı yerde işe başlayacağınıza dalalet eder. Yakın arkadaşınız sayesinde gireceğiniz işte kısa sürede yükselerek kendisiniz kanıtlayacağınız bunun neticesinde de hep hayal ettiğiniz gibi yönetici pozisyonuna yükseleceğinize işaret eder.

Sağlık Yorumu

Kronik olarak uzun süredir uğraştığınız rahatsızlığınızın nihayet şifa bulacağına işaret eder. Yeni tanışacağınız biri sayesinde görüneceğiniz doktorun uzun süredir beklediğiniz haberi size vererek sizi iyileştireceğine dalalet eder. Bu rahatsızlığı geride bırakmanızla birlikte hayatınızı yeniden yaşamak için ihtiyacınız olan enerjiyi kısa süre toplayarak derin bir nefes alacağınıza yorulur. Fiziksel anlamda hissettiğiniz bu rahatlığın psikolojinizi de etkileyerek sizi zihnen yoran şeylerden uzak durmanızı sağlayacağını gösterir. Böylelikle sıklıkla yaşadığınız sinir ve moral bozukluklarını geride bırakarak hayata pozitif bakmayı öğreneceğiniz anlamına gelir.

Yakın zamanda özellikle iskelet sisteminizle ilgili ufak bir incinmenin söz konusu olduğunu ancak endişe edecek bir durum olmadığını gösterir. Çok çalışmanıza bağlı olarak muhtemelen boyun veya bel bölgenizde ufak bir tutulma yaşayacağınıza dalalet eder. Bu süreçte evde kalıp biraz dinlenmeniz gerek. Evde kaldığınız süre boyunca spor yapmaya başlayacağınız ve bunu bir alışkanlık haline getireceğinize yorulur. Böylelikle uzun süredir vermek istediğiniz fazla kilolardan kurtulurken aynı zamanda da daha sağlıklı bir yaşama geçeceğinize işarettir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.