Kahve Falında Erkek Görmek

Kahve Falında Erkek Görmek
20 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.596 kez okundu.

Kahve falında erkek görmek, falına bakılan kişinin cinsiyetine göre değişiklik gösterir. Falına bakılan kişi bayan ise, yeni biriyle tanışacağı anlamına gelir. Eğer devam eden bir ilişkisi varsa beraber olduğu kişi şeklinde düşünülür. Falda hayatındaki kişi ile problemleriniz olacağını gösterir. Bir erkeğe çıkması ise kendi gücünde biriyle çatışacağı anlamına gelir. Bu çatışma yakın çevrenizden olabileceği gibi hiç tanımadığınız biri ile de olabilir. Olayların büyümemesi için sinirlerinize hakim olmanız gerekebilir.

Güç sembolüdür. Hayatınıza yeni girecek birinden fazlaca etkileneceğiniz ve onu hayatınızın merkezine yerleştireceğiniz anlamına gelir. Fincandaki durumuna göre farklı yorumlar yapılması da mümkündür. Falınız karanlık çıkmışsa sizden güçlü birinden kötülük göreceksiniz. Eğer aydınlık çıkmışsa sizi koruyacak, size yardımı dokunacak birinin varlığını gösterir. Yaşlıca ise sizin uzaktan gözleyip kollayan biri var demektir. Bu kişi sizi belalardan koruyor ve sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Eğer hamile iseniz bir erkek evlada işarettir. Hayırlı bir evladınız olacaktır. Size uzak ise sizi uzaktan gözleyen yanınıza gelmeye cesaret edemeyen birinin varlığı söz konusudur. Korkunç bir yüze benziyorsa kötü bir haber alacaksınız ve bu haber sizi çok üzecek. Arkası dönük ise sevgiliniz ile tartışacağınıza yorulur. Hayatınızda merkeze aldığınız birinin varlığına işarettir. Eğer böyle biri yoksa onunla karşılaşmanıza az kaldı demektir. Sabırlı olun ve bekleyin. Hayatınıza girecek kişinin dürüst ve size yol gösteren biri olacağını söyleyebiliriz. Elinize para geçeceği, güçleneceğiniz anlamına gelir. Beraber çıkan diğer sembollerin bilinmesi ile size daha iyi bilgi sunulabilir.

Kahve Falında Erkek Silüeti Görmek

Bir takım hayırlı haberlere işaret etmektedir. Özellikle fal sahibi kişinin çok yüksek mevkilerde yakın bir akrabası var ise bu sembol o yüksek mevkideki kişinin fal sahibine büyük yardımlarının dokunacağına delalet eder. Bu yardım da fal sahibi kişinin çok önemli yerlere gelmesine ve bu işten kazançlı çıkmasına yardımcı olacaktır. Özellikle çevresinde bulanan zengin kişilerin fal sahibine destek olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca falında erkek silüeti görünen kişiye zengin bir tanıdığından miras ve mal kalabilir.

Fal sahibinin yeni bir iş için bir girişimde bulanacağı ve bu işten de karlı çıkacağı olarak da yorumlanır. Aşk ve ilişki konusunda ise istenilen kişi ile beraberliğin ne yazık ki olmayacağına işarettir. Çok iyi ve de merhametli bir kişi ile tanışacağınıza ve aynı zamanda hayatınıza güvenilmez bir kişinin gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Karşılıklı Kadın Erkek Görmek

Senin büyük bir belirsizlik içerisine girecek olduğun zaman dilimine de işaret etmektedir. Sen öyle zor olan bir zaman dilimi geçireceksin ki her ne kadar çok acı çekiyor olsan bile sırf kendine olan sözlerin ve gururun için de kendini kimseye açmayı düşünmüyorsun. Eğer bu kadar her şeyi içine atmayı tercih eder isen en son olan yine sana olacak ve sen de sadece kendine zarar vereceksin. Her şey senin için iyiye gitmesi oldukça büyük olası olan bir durum iken sen neden kendine bu kadar üzüntü ve acı vermeyi tercih ediyorsun diye ilk olarak düşünür isen işte sen de o zaman kendin için en mantıklı olan sonuçlara da varabilirsin. Gözlerinde o kadar büyük bir aşk var ki her an nereye gidecek olduğunu bilmiyor oluşun da sen ne kadar doğruyu yapmak istiyor olsan bile seni daha çok yanlışlara itiyor.

Senin kısa süre içerisinde karşı cinsten olan bir kişi ile diyalog içerisine girecek olduğunu da göstermektedir. Bu durum sana o kadar iyi gelecek olan bir şey ki sen de kendin için en mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih etmeli ve  o kişinin sana olan yaklaşımlarını değerlendirerek hayatına ya almalı ya da tamamen çıkarmayı tercih etmelisin.

Kahve Falında Diz Çöken Erkek Görmek

Kısa süre içerisinde bir evlilik teklifi ya da çıkma teklifi alarak hayatını da oldukça seni seven ve her an seni mutlu etmek için çaba sarf eden bir kişi ile birleştirecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen o kişi ile o kadar mutlu olacaksın ki sana öyle saf ve temiz bir şekilde bakıyor olması seni adeta dünyanın üzerinde bulunuyor olan tüm canlılardan da mutlu olmana neden oluyor. Sana o kadar içten ve temiz duygular ile bakıyor ve öyle bir seni seviyor ki adeta sizin hikayelerinizin yanında leyla ile mecnun bile geçemeyecek ve onlar aşklarının sizinki yanında bir hiç olduğuna da inanacaklar. Hayatında tüm dengeleri bir arada tutmalısın ki sadece hayatına alacak olduğun o kişi ile mutlu olmak yerine herkes ile en mutlu ve huzurlu şekilde vakit de geçirebilesin.

Kendine ait olan bir ev ya da araba belki de ara gibi tapusu olan bir şeyi de almak üzere olduğuna işaret etmektedir. Sen o kadar tutumlu ve her anın iyi olmadığını ve kötü olan anların da gelebilecek olduğunu düşünerek hep kötü günler için köşeye bir şeyler koyuyor olduğunu da göstermektedir. Bazen öyle bir hale geliyorsun ki sadece sana tek iyi gelen şeyin de ağlamak olduğuna inanıyorsun.

Kahve Falında Bir Erkek Bir Kadın Görmek

Karşı cinsten bir dostunuz ile sohbet edeceğiniz ve dertleşeceğiniz anlamını taşımaktadır. Falınızda çıkan bu sembol zor zamanlarınızda yanınızda olacak olan kişiyi sembolize etmektedir. Bu kişi sizin tüm dertlerinize ve sorunlarınıza ortak olacak, kendi sorunuymuşçasına çözüme kavuşturmak için uğraşacak demektir. Aynı zamanda falınızda beliren bu kişi yardım etmesi için telefon ile görüşme yapacağınız bir kişiyi de gösterebilmektedir.

Genel olarak ikili ilişkilerin işaretlerini taşımaktadır. İleri derecede önem arz eden bu ikili görüşmeler bir iş yerinde gerçekleşebileceği gibi aile yaşamında da gerçekleşebilir. Ancak mekan ya da kişiler kim olursa olsun, konuşmanın sonu tatlıya bağlanacak ve her iki tarafı da mutlu edecektir. Falda bir erkek bir kadın görmek,  aile yaşamına yönelik olarak yorumlandığında ise dayanışmayı ve işbirliğini temsil etmektedir. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılardan aile içindeki dayanışma ve karşılıklı anlayış ile kurtulacaksınız demektir. Ayrıca yaşadığınız bu olaylar sizi müthiş derecede birbirinize bağlayacak ve bir daha benzer problemleri yaşamak durumunda kalmayacaksınız.

Parmağınızdaki yüzüğün sorumluluğunu taşıyabilmek adına endişeleriniz var. Gezip tozmayı sevdiğiniz için evliliğin gözünüzde büyümesine engel olamıyorsunuz. Karşı tarafta sizinle aynı kafa yapısında olduğu için hayatınız zaten çok eğlenceli geçecek gibi görünüyor. Bu tür düşüncelerle kendinizi yıpratmaktan vazgeçin. Beklemediğiniz bir yerden alacağınız para sayesinde içinizde ukde kalmış şeyleri yapabileceksiniz. Kenara para atmayı da ihmal etmiyorsunuz.

Bekar olanlar için yeni ve hayırlı bir kısmet anlamını taşımaktadır. Hayatınıza ansızın girecek olan bu kişi tüm dengeleri alt üst edecek ve aklınızı başınızdan alacak. Rüya tadında geçireceğiniz az sayıda günün ardından hemen birlikteliğinizi resmileştirmek isteyecek ve evleneceksiniz. Bir diğer anlamı ise, hayatınızda olan ve gözü sizden başkasını görmeyen birini sonunda fark edeceğinizdir. Farkına vardığınız bu kişi ile muhteşem günler sizi bekliyor, elinizi hızlı tutmakta fayda var.

Evli ise kadın ya da erkek olmasına göre farklılık göstermektedir. Erkek için iş yaşamında ve kariyer hayatında başarı ve daha çok para anlamına gelirken kadın ise, evde bereket ve bolluk anlamlarını taşımaktadır. Ayrıca bir yakın çevrenizde olan evli bir çiftin daima sizi koruduğunu ve iyiliğiniz için uğraştığını gösterir. Belki de bu çift sayesinde çok daha iyi ve başarılı zamanlar yaşayacaksınız demektir.

İçinde bulunduğun monotonluktan ve depresif ruh halinden çıkmana yardımcı olacak bir erkek arkadaşın çok yakınında seni bekliyor. Ona şans vermelisin, bu ikiniz için de iyi gelecek. Hakkında çıkan kötü laflara aldırış etmediğinde kısa sürede tamamen kesildiklerini fark edeceksin. Meyveli ağacı taşlarlar demişler, bil ki; seni çekemeyenler bu kötü lafları çıkarıyor.

Kahve Falında Bir Erkek Bir Bebek Görmek

Bu ikiliyi yan yana görmek fal sahibinin ya uzun süredir evlenmeyi düşünüyor ve uygulamaya geçirmek için bunu biraz erteliyor ya da nişanlı ve artık evlilik yaşının geldiğini düşündüğünü göstermektedir. Bu düşünceyi harekete yani işleme geçirmenin tam da zamanı olduğu bu aralar dikkatli bir şekilde davranır iseniz kendinize ait olan hayat arkadaşınızı da bulmuş olabilirsiniz. Sizler evlilik konusunda böyle bir de oldukça hassas olan bireyler olmanızdan dolayı da bu zaman dilimini kaçırmadan kendiniz için gerekli olan şeyleri yapmanız gerekiyor olduğunu da göstermektedir.

Sizlerin biri ile büyük bir fikir ayrılığı yaşayacak olma ihtimalinizin de oldukça yüksek olduğunu göstermektedir. Fikirleriniz sizler için ne kadar doğru görünüyor olsa bile sizlerin de yanılma payı olduğu için bu konuşma anında fazla sert olmak yerine biraz daha yapıcı bir şekilde davranır iseniz gerçekten daha da mutlu olabileceğiniz zaman dilimi içerisinde yer aldığınızı göstermektedir. Unutmayın ki haklı bile olsanız susmayı dener iseniz en kısa sürede sizin düşüncelerinizin doğru olduğu herkes tarafından gözlenecektir.

Yaşamınızı kolaylaştırmak asına daha kullanışlı bir eve taşınacaksınız. Sizden çok karınızın hoşuna gidecek olan bu yenilik beraberinde huzuru da getirecek. Daha çok boş vaktiniz olacağı için eşinizle yapmayı hayal ettiğiniz güzel gezintileri ve sohbetleri gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Sorumluluk verdiğiniz evladınızın sizi utandırmadan görevini yerine getirmesi gururunuzu okşayacak. Soğuk havalara ve fazla güneşe dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Karşılıklı Kız Ve Erkek Görmek

Yeni bir aşkın başlayacağını gösterir. Uzun soluklu ilişkisi olanlar içinse bu ilişkiyi ciddi bir boyuta taşımak anlamına gelir. Eşiyle arasında sorunlar olanlar içinse bu sorunların çözülmesi ve uyum içinde geçim sağlanması anlamına gelir. Bebek bekleyen çiftler için ikiz çocuk sahibi olmak ya da yakın bir gelecekte hem erkek hem de kız bebek sahibi olmak olarak yorumlanır. Falda bu figürü görmek karşılıklı uyumu, sevgiyi ve hoşgörüyü çağrıştırır.

Yıllardır bekar yaşayan ve bunda ısrarlı davrananların karşısına çıkacak ve onları evliliğe kolaylıkla ikna edecek insanları gösterir. Ayrıca anne ve baba arasındaki sorunların çözülmesi; boşanma aşamasındaki anne ve babaların aralarının düzelmesi olarak da yorumlanır. Ayrıca iş yerinde oldukça uyumlu bir biçimde çalışan, birbirilerine hoşgörülü davranan erkek ve kadın çalışanları temsil eder. Bu şekilde hoşgörülü ve kaliteli bir çalışma ortamının olduğu, size ve sevdiklerinize yetecek miktarda kazanç getirecek güzel bir işte çalışmak anlamına gelir.

Değiştirmek istediğiniz bazı düşünceleriniz var yıllar süren alışkanlıklarınız buna müsaade etmiyor. Boşanmış olmanız birtakım insanların yeni dedikodu malzemesi olmuş bile. Kulağınıza gelen lafları zamanı gelince bir bir yedireceksiniz sahiplerine. Erkeklere karşı hiç güveninizin kalmamış olması normal ama daha çok gençsiniz hayatınızı değiştirecek bir insanla tanışmanız an meselesi. Çocuklardan birinin sağlık sorunları sizi üzebilir.

Kahve Falında Geniş Omuzlu Erkek Görmek

Hayatınızdaki kişinin doğru olduğuna işarettir. Sevgiliniz varsa, ilerleyen zamanlarda evlilik teklifi edeceğine ve sizin de bu teklifi kabul edeceğinize delalettir. Eğer ilişkiniz ile ilgili aklınızda soru işaretleri varsa, en yakın zamanda bu soruların cevaplarını alacaksınız. Huzur bulduğunuz insanın değerini biliyorsunuz ve ilişkiniz için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sevgiliniz yoksa, yakın zamanda hayatınızın aşkı ile tanışacağınız şeklinde yorumlanır. Başlangıçta bu kişiden hoşlanmayacaksınız ancak zaman geçtikçe aradığınız aşk olduğunu anlayacaksınız. Sevginiz gün geçtikçe büyüyecek ve sevmenin ile sevilmenin tadına varacaksınız. Ayrıca iyilik perisi bir arkadaşa da işarettir.

Güvendiğiniz birinin varlığına delalet eder. Tabakta ise çevrenizde güvendiğiniz insanların olduğuna işarettir. Güvenebileceğiniz arkadaşlarınız olduğu için şanslısınız. Ne yaparsanız yapın, her zaman yanınızda olan bu arkadaşlar, sizi her daim destekliyor ve sizin iyiliğinizi istiyorlar. Sağlam temelli bu dostluklarınız ömür boyu devam edecek. Fincanda ise, haneden birinin sizin arkanızda olduğuna delalet eder. Bu tanıdığınızın desteği sayesinde iş hayatında adımlar atıyorsunuz. Attığınız her adımda daima size güvenen ve destekleyen tanıdığınızla olan güçlü bağınız sayesinde kendinize olan güveniniz geri geliyor ve kendinizi değerli hissediyorsunuz.

Değer verdiğin ve çok sevdiğin erkek arkadaşınla uzun süreli bir ayrılık var. Bu ayrılık her ne kadar uzun sürüp acı içinde kıvranmana sebep olacak olsa da birbirinizden kopamayıp tekrar barışacaksınız. Uzun süredir biriken borçlarından dolayı yaşadığın sıkıntı kırk iki gün içinde eline geçecek olan yüklü miktardaki para sayesinde son bulacak.

Kahve Falında Erkek Organı Görmek

Yakın zamanda bir haber almak olarak yorumlanır. Telefonla bir haber alacaksınız demektir. Uzak yerlerde olan bir arkadaşınız seneler sonra arayabilir ve onunla uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Hayatınızdaki değişiklikleri anlatabilirsiniz ve kimseyle konuşmadığınız konuları konuşabilirsiniz. Alacağınız haberler sizin keyfinizi yerinize getirecektir. Yakın arkadaşınızın evlendiğini, çocuğunun olduğunu duyabilirsiniz. Başkalarının mutluluğuyla mutlu olan birisiniz ve ufak haberler o gününüzün iyi geçmesini sağlayabilir.

Üremek, çoğalmak olarak yorumlanır. Eğer yalnız biriyseniz yalnızlığını paylaşacağınız bir can yoldaşı arayışına girebilirsiniz. Çevrenizde size ilgi duyanlar olabilir. Bu kişileri görmemezlikten gelmemelisiniz. Sizden ufak bir ışık bekleyen biri var. Eğer sevebileceğinizi ve ısınabileceğinizi düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Yalnızlık şimdi sizi rahatsız etmeyebilir ancak ilerde yalnız kaldığınıza pişman olabilirsiniz. Hayat paylaştıkça güzeldir. Evliyseniz yakın zamanda hamile kalabilirsiniz. Bebek sahibi olma planınız olsa da olmasa da size güzel bir sürpriz yapabilir. Kesik ise cinsellik konusunda problemlerinizin sona ermesi olarak yorumlanır. Partnerinizle bazı cinsel sorunlar yaşıyorsanız bu dönemde düzelmeler olacaktır. Normale göre daha fazla bir cinsel istek duyabilirsiniz. Cinsel çekiciliğiniz artabilir ve partneriniz sizi seksi bulabilir. Sağlıklı bir döneme girer. Bir süredir uğraştığı tansiyon sorunundan kurtulabilirsiniz.

Kahve Falında Erkek Başı Görmek

Genelde hayırlı işlere yorulur. Bekar bir bayanın falında çıkmışsa eğer yakın zamanda çok hayırlı bir kısmeti olacağına yorulur. Falda tanışacağınız kişinin çok iyi biri olacağı ve onunla gelecek yolunda adımlar atacaksınız demektir. Hayırlı bir yuva kuracaksınız demektir. Bunun için hazırlıklara başlayın bence. Zaten uzun soluklu bir ilişki yaşıyorsanız kısa zamanda yuva kuracağınız ve mutlu bir evlilik süreceksiniz. Mutlu ve huzurlu bir yuva sizleri bekliyor. Evli iseniz eşinizden çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir. Bu haber sizle ilgili olabileceği gibi evinizle alakalı da olabilir.

İyi ve yolunda giden işlere gireceksiniz demektir. Bu işler olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çok sevdiğiniz ve akıl aldığınız yaşça büyük birisi olduğuna yorulur. Bu kişinin aklını hayatınıza yön vermek adına kullanıyorsunuz. Sizin iyiliğinizi düşünen bu kişiden size zarar gelmez,içiniz rahat bir şekilde öğütlerini dinleyebilirsiniz. Tavsiyeleri size iyi gelecek ilerde bu kişiye çok minnettar kalacaksınız. Tavsiyelerini iyi dinleyip gerekli dersleri çıkarabilirseniz hayatınıza kattığı değeri en kısa zamanda anlayacaksınız. Sürpriz haber demektir. Bunu yakın bir erkek arkadaşınızdan alabilirsiniz. Uzun zamandır sıkıntı içinde bulunuyorsanız artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Artık tüm işleriniz yoluna girecek demektir. Bekar insanlar da kısmetlerinin artacağını gösterir. Bu kişi size kısmet olabileceği gibi gücünden faydalanabileceğiniz bir kişi de olabilir. Hayatınıza girecek bilge bir kişilik olarak düşünebilirsiniz. Bu şahıs sizi gözlemleyecek ve sizin hayatınıza kolaylıklar getirecektir. Bu yeni bir dost olabilir ya da bir aile büyüğü de olabilir. Hayatınızda olumlu hareketlenmeler gözlenecek ve mutlu olacağınız bir takım gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız.

Kahve Falında İki Erkek Görmek

Karşılaşacağınız güçlüklerin üstesinden bir erkeğin yardımı ile çok rahat bir şekilde kalkacağınızı gösterir. Aynı zamanda yeni bir işe girişeceğinizin göstergesi olabilir. Kişi henüz karar aşamasında ise, aklını kurcalayan bazı konular var demektir. Başlamaktan korktuğunuz işi bir erkek yardımı ile daha kolay çözebilir ve korkularınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Zor zamanınızda hiç ummadığınız kişilerin yardımını göreceğinize delalet eder. Aynı zamanda güçleneceğiniz bir döneme gireceğinizin de göstergesidir. Gözünüzde büyüyen bir işin aslında sandığınız kadar da zor olmadığını anlamanıza çok az bir zaman kaldığını gösterir. Genellikle, dayanışmanın, güçleneceğiniz bir döneme gireceğinizin ve korkularınızı yeneceğinizin göstergesidir. Her zaman zora düştüğünüz zamanlarda size destek olacak birinin sizi gözettiğini gösterir. Büyük bir mirasın bölünmesinde sıkıntı yaşayabileceğiniz ve bunun sonucunda gerilim dolu diyaloglara şahit olabileceğinizi gösterir. Yeni bir iş kurmak üzere olanlar için işlerinin hayal ettiklerinden bile daha iyi gideceğiniz ve karşılaştıkları tüm zorlukları çok kolay bir şekilde atlatacaklarını gösterir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuğu müjdeler, bekar genç kızlar için ise hayırlı bir kısmeti temsil eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git