Falda Çocuk Görmek

12.04.2015
Falda Çocuk Görmek

Kahve falında çocuk görmek fal sahibinin uzun süredir inat ettiği bir konuda yelkenleri suya indirmesi ile yorumlanır. Bu inadın kırılma sebebi ise çok sevdiği bir insanı kırmak istememesidir. Aldığı karar neticesinde çok daha huzurlu olacak ve bir daha kendine de etrafındakilere de böyle bir üzüntü yaşatmayacaktır.

Kapanan bir kısmetin ardından açılan yeni kapıları simgeler. Fal sahibi bir işin olmadığına üzülürken ortaya çıkan yeni fırsatlar sayesinde çok rahatlayacaktır. Bu nedenle ilerleyen süreçte karşılaşacağınız olumsuzluklara karşı sabırlı olmalı ve acele karar vermemelisiniz.

Fal sahibinin ilerde çok başarılı evlatları olacağını ve onlarla gurur duyacağını belirtir. İkiz çocuğa delalet eder. Bu ikizlerin huyu suyu aynı annesi gibi olacağını gösterir. Oldukça sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecekler. Doğumları ile birlikte aileyi mutluluk ve huzur kaplayacak.

Sizin için çok fedakârlık yapmış olan bir dostunuzun bu dönemde sizin maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Bu kişiye destek olup kendine yeni bir hayat kurmasına yardım edeceksiniz. Fakat tüm bu olaylar sırasında kendi hayatınızı ikinci plana atmamalısınız. İşlerinizi ayarladığınız ilk fırsatta uzun zamandır planladığınız seyahatinize çıkmalı ve kafanızın azda olsa dağılmasına izin vermelisiniz. Kendiniz ve geleceğiniz için yapacağınız her plan bu dönemde yolunda gidecektir, mutlu olacağınız, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız bir hayat sizi beklemektedir.

Aşk Hayatı

Hayatınızda bu dönemde yaşayacağınız ufak tefek çatışmalara işaret etmektedir. Eşiniz veya sevgiliniz ile bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Fakat her ne olursa olsun bu tartışmaları veya kavgaların fazla büyümesine izin vermemelisiniz. Birbirinize olan sevgi ve saygınızı kaybetmemeli, söyleyeceklerinizi en az 2 kez düşünmelisiniz. Aksi halde birbirinize geri dönüşü olmayan cümleler kurabilirsiniz.

Bu kavgaları sona erdirmek için ona romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmanın tam zamanıdır. Hazırlayacağınız bir akşam yemeği aranızdaki buzları erimesini sağlayacaktır.

Hatta baş başa bir hafta sonu kaçamağı ikiniz için de iyi bir fırsat olabilir. Birbirinizi anlamaya çalışmalı arada sürtüşmeler yaşasanız da sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Zaman içerisinde hepsi yoluna girecektir.

Evli olmayan kişiler için ise yakın zaman içerisinde katılacakları bir organizasyon veya etkinlikte yeni tanışacağınız birisine işaret etmektedir. Bu kişi ile kısa bir süre içerisinde ilişki yaşamaya başlayacak ve birlikte çok güzel vakit geçireceksiniz. Yakın zamanda evlilik kararı alacağınız bu kişi ile dünya evine girecek, birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat kuracaksınız.

Para

Bu dönemde yapacağınız tüm işlerden elde edeceğiniz iyi kazançlara işaret etmektedir. Özellikle son zamanlarda yaptığınız büyük atılımlar ile iş çevrenizin dikkatini çekmektesiniz.

İş ve kariyer hayatınızda bu dönemde geleceğiniz iyi mevkii, maddi kazancınız ı da fazlasıyla arttıracaktır. Böylece hayalini kurduğunuz hayatı yaşayabilme fırsatı elde edeceksiniz. İstediklerinize kavuşacağınız bu dönemde ev sahibi olabilirsiniz.

Elde ettiğiniz maddi imkanlar ile alacağınız yatırım kararlarını çok iyi düşünmeli, mantıklı ve doğru yatırımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bu sıralar size çok yakın birisinin maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Bu kişiye yardım edecek ve kendine yeni bir hayat kurmasını sağlayacaksınız.

Bugünlerde maddi imkanlarınızı hayır işleri için kullanmak, ihtiyacı olanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Bunun için çeşitli yardım kuruluşları ile görüşüp beraber projeler tasarlayabilir, yürütebilir ve bu projelere finansal destek sağlayabilirsiniz.

Doğru değerlendirmeler yapmanız gerektiğine işaret eder. Alacağınız acele kararlar sizi birtakım yanlışlara sürükleyebilir. Bu yüzden sahip olduğunuz bu imkanları bu dönemde en doğru şekilde kullanıp değerlendirmeye özen göstermeli, harcamalarınızı akıllıca yapmalısınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz sizi yanında isteyebileceğine işaret eder. Size ihtiyacı olacağı anlamına gelmektedir. Onları ihmal etmeyip yanlarında olmalı ve onlara destek olmalısınız. Bu sıralar zor ve sıkıntılı zamanlar geçiriyor olabilirler, onların bu dönemi daha rahat atlatması için onlardan manevi desteğinizi esirgememelisiniz.

Hayatınızda yapacağınız büyük işlerin ailenize de katkısı olacaktır. Alacağınız güzel haber ile beraber hep birlikte sevinecek ve mutlu günler yaşayacaksınız. Yeniden büyük bir aile olmanın keyfini çıkaracaksınız. Arada sırada atışmalar yaşasanız da bunları fazla büyütmemeli, aranızı fazla açmamalısınız.

Hayatınızdaki her şeyin yolunda gideceği bu dönemde tüm sıkıntı ve sevinçlerinizi ailenizle paylaşacaksınız. Çevrenizde sizin arkanızdan iş çevirmeye kalkan dostlarınıza karşı dikkatli olmanız gereken bu dönemde bu kişileri görmenize aileniz yardım edecektir.

Bir süreliğine çıkacağınız bir seyahatte sürekli ailenizden iyi haberler alacak ve bu durum sizi çok mutlu edecektir. Kötü niyetli arkadaşlarınızın amaçlarına ulaşamayacakları bu dönemde tüm stresli zamanlar ve kötülükler hayatınızdan çıkıp gidecektir. Huzurlu ve mutlu günler sizi ve sevdiklerinizi beklemektedir.

İş ve Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda zirvede yaşayacağınız bir dönem sizi beklemektedir. Yapacağınız her işte başarılı olacağınız bu dönemde, imzalayacağınız yeni anlaşmalar ve üreteceğiniz projeler ile kariyerinizin zirvesine çıkacaksınız.

Çevrenizde size çok destek veren kişi bulunmaktadır. Büyük başarılar elde edeceğiniz bu dönemde yeni sürpriz teklifler alabilirsiniz. Bu teklifleri doğru değerlendirmelisiniz. Bu dönemde vereceğiniz kararlar sizin hayatınızı etkileyecektir. Bu yüzden mutlaka acele etmeden her ihtimali düşünerek hareket etmeye gayret etmelisiniz.

Özellikle bu dönemde işinizde oldukça dikkatli davranmalısınız. Çevrenizde sizin başarılarınızı kıskanıp arkanızdan iş çevirmek isteyen insanlar olabilir. Kısa sürede gerçek yüzleri ortaya çıkacak olan bu kişiler başarılı olamayacaklarını anladıklarında hayatınızdan tamamen çıkıp gideceklerdir.

Bu dönemde başarıya doğru yürüdüğünüz yolda önünüze çıkan tüm engelleri aşacaksınız ve siz bu engelleri aşarken aileniz ve sevdikleriniz sizin yanınızda ve size destek olacaklardır. Sizi bu dönemde tüm sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Sağlık

Sağlık hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işaret etmektedir. O kadar yoğun ve koşuşturma içerisinde olacağınız bu dönemde sağlığınızı ikinci planda bırakabilirsiniz. Vücut direncinizin düşüp, bağışıklık sisteminizin zayıflaması ile vücudunuz size varlığını hatırlatacaktır.

Bu dönemde kısa kısa rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Bu hastalıkların nedeni mevsimsel geçişler ve salgın hastalıklar olacaktır. Fazla ciddi olmayacak bu rahatsızlıkların sizi endişelendirmesine gerek yoktur fakat sağlığınıza dikkat etmeye başlamanız gerekmektedir. Özellikle beslenmenizi düzene oturtmanız gereken bu zamanda sebze ağırlıklı beslenmeli, besin ve vitamin değeri fazla gıdaları tercih etmelisiniz.

Beslenmenizin yanı sıra fiziksel sağlığınızı da düşünüp spor yapmaya da başlamalısınız. Eğer spor salonlarında yalnız spor yapmaktan sıkılıyorsanız, daha farklı ve keyif alabileceğiniz aktiviteler keşfedebilir, spor yaparken aynı zamanda da eğlenebilirsiniz. Sizi sağlıklı günler beklemektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.