Kahve Falında Çocuk Görmek

Kahve Falında Çocuk Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.360 kez okundu.

Kahve falında çocuk görmek fal sahibinin uzun süredir inat ettiği bir konuda yelkenleri suya indirmesi ile yorumlanır. Bu inadın kırılma sebebi ise çok sevdiği bir insanı kırmak istememesidir. Aldığı karar neticesinde çok daha huzurlu olacak ve bir daha kendine de etrafındakilere de böyle bir üzüntü yaşatmayacaktır. Bazı fal yorumcularına göre kapanan bir kısmetin ardından açılan yeni kapıları simgeler. Fal sahibi bir işin olmadığına üzülürken ortaya çıkan yeni fırsatlar sayesinde çok rahatlayacaktır.

Diğer bir anlamıyla içerisinde hırs ve azim olmayan fal sahibine dalalettir. Bu yapısı yüzünden iş hayatında bir türlü istediği atılımı gerçekleştiremeyen fal sahibi hayatında çok güçlü ve sözü geçen bir insana ihtiyaç duyacaktır. Fal fincanında beliren çocuğun bir tepe veya sandalye üzerinde görülmesi ise ihtiyaç duyulan bu kişiliğin er yada geç ortaya çıkacağını ve fal sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğinin simgeler. Fincanda çocuk sembolü ile birlikte bazı hayvanlar belirmişse fal sahibinin hayatını kendi başına düzenlemesi gerektiğini ve bunu başaracağını işaret eder. Eğer fal tabağında çocuk sembolü çıkmışsa fal sahibinin ilerde çok başarılı evlatları olacağını ve onlarla gurur duyacağını belirtir. Bazı fal yorumcularına göre haneye alınan bir eşyanın ev ahalisini çok sevindireceğini ve aile içi huzurun ikiye katlanacağını belirtir. Eğer fal fincanının kulp kısmında belirmişse bildiği şeyleri ve yeteneklerini bir türlü ortaya dökemeyen utangaç bir evlada dalalettir. Bu duyguların aşılması için fal sahibinin evladına daha fazla ilgi göstermesi gerekecektir.

Kahve Falında Çocuk Silüeti Görmek

İş yaşamınızın yoğunlaşacağına ve telefon görüşmelerinin artacağına delalettir. Falda kahvenin görüntüsü eğer silik çıkmış ise alacağınız haberlerin iç karartıcı olmadığı anlamı taşımaktadır. Arkadaşlarınızla neşe içinde yapılan samimi konuşmalar olarak da tabir edilir. Uzaklarda olan ve çok sık görüşülmeyen bir kişiden yakın bir zamanda hayırlı haberler almak şeklinde yorumlanırken bir yandan da bu zamanlarda duygusal olacağınız anlamı taşır. Ayrıca bu sembol inanmakta güçlük çekeceğiniz bir habere delalettir.

Korktuğunuz bir haberin iyi bir şekilde gelmesini işaret eder. Yani son anda olumsuz bir durumdan kurtulacağınız anlamına gelir. Bir diğer yoruma göre ise iki kişi arasında kalmak ve ne yapacağını bilememek demektir ve böyle bir durumda mantıklı kararlar vermeniz gerekmektedir. Ayrıca bu sembol fal sahibi kişinin sezgilerinin çok kuvvetli olduğu ve tehlike zamanlarında da en çok bu sezgilerine güvenmesi gerektiği anlamına gelir.

Aşk hayatın yolunda gibi görünüyor. Seni böylesine çok seven, sana anlayış gösteren ve değer veren birini bulduğun için çok şanslısın. Yalnız ilişki tek taraflı çok da uzun yürümez. Bu yüzden ara sıra sen de sevgiline ufak tefek sürprizler hazırlamalı ve her fırsatta ona sevdiğini söylemelisin. Hafta sonu yapacağınız günü birlik kaçamak, ilişkinize heyecan katacak.

Kahve Falında İki Çocuk Görmek

Daha çok çevrenizdeki güvenilir arkadaşlara, dostlara ve kişiliğiniz, davranışlarınız herkes tarafından saygı ve sevgi ile konuşulduğuna yorumlanır. Kesinlikle saygı duyulan birine, her konuda şanslı olduğuna ve hayırlı bir müjdeye delalet eder. Ailenizde hamile olan yada hamile kalacak olan bir kişinin ikiz bebeği olacağına ve bebeklerden biri erkek biri de kız olacağına tabir edilir.

Hayırlı kısmetlere, mala, mülke, sevince, hasret duyulan özlemin sona ereceğine, yapılan büyük bir yanlıştan dönüleceğine ve aile kıymetinin bilmesi gerektiğine işaret etmektedir. Yakın zamanda güç ve kuvvete kavuşacağınıza yorumlanmaktadır. Şayet birbiri ile kavga ettiğini görmüşseniz, içinize attığınız sıkıntılarınızın hiç ummadığınız bir anda kaybolup gideceğine ve üzüntü duyduğunuz olayları bir daha yaşamamak için çok dikkatli olmanız gerektiğini göstermektedir. Ardı ardına gelecek olan hayırlı olaylara tabir edilmektedir. İmrenerek baktınız zengin hayata kavuşacağınıza, hayırlı rızka, hasta olan iki çocuğunuzun eski sıhhatine kavuşacağına, anne tarafınızdan oldukça büyük bir mirasa sahip olacağınıza, yaptığınız işlerinizin kemale ereceğine, okul hayatında başarılı işler yapacağınıza ve değişik işlerden hoşlanan birine tabir edilir. Güldüğünü görürseniz evinize neşe, mutluluk ve bereketli günlerin geleceğine delalet eder. Oyun oynadığınızı görürseniz çok yakın zamanda hayırlı bir haber alacağınıza yorumlanırken diğer yandan da uzakta olan bir akrabanıza misafirliğe gideceğinize ve bu misafirlikten çok farklı bir şekilde geri döneceğinize yorumlanılır. Bulunduğunuz mevkiden çok daha yükseklere gelmek için oldukça çok çalıştığınıza ve çalışmalarınızın karşılığını mutlaka bir şekilde alacağınıza delalet eder. Aile fertlerinizden birinin çok istediği bir yere gideceğine veya ailenize yeni küçük misafirlerin teşvik edeceğine yorumlanmaktadır. Sevdiğinizle bir yuva kurmak için özel girişimlerde bulunacağınıza, ailelerin yan yana gelerek bir karara varacağına ve bu karar sonucunda da çok yakın bir zamanda hayırlı ve son derece mutlu bir evlilik yapacağınıza tabir edilir.

Kahve Falında Çocuk Yüzü Görmek

Hiç beklemediğiniz bir akrabanızın annenizin arkadaşınızın ya da kendinizin hamile olmasının haberini de veriyor olabilir. Bu bebek ilk doktorlar tarafından her ne kadar sağlık problemleri olarak doğacak deniliyor olsa bile sizin ona can vermek isteyişiniz ve geldikten sonra her şeyi ile bizim kabul demenizden dolayı sağlıklı bir şekilde de bebeğinize kavuşacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Sizler için gelen bu bebek hem huzuru hem de bereketi beraberinde getirmesinden dolayı o kadar mutlu ve huzurlu olan bir yuvaya sahip olacaksınız ki adeta hayatınız bir anda yüz seksen derece değişecek olduğunuzu da görebilirsiniz. Bebeğin yüzü kadar huyu ve suyu da güzel olacak olmasından dolayı tanıyan herkes tarafından da oldukça sevilecek olan bu bebek gerçekten de oldukça hayırlı olan bir evlat olacak.

Sizlerin belirli bir zaman dilimi içerisinde pek de makul olmayan şeyler yapmak ile meşgul olduğunuzu da işaret eder. Sizler de artık bunun pek de doğru olmadığını anlar ve ona göre hareket etmeyi de tercih edilir iseniz çevrenizde hem yer alan insanlar tarafından daha çok takdir edilecek hem de herkes ile daha iyi olan başarılara imza atabileceksiniz. Bu arada gözlerinizin görmediği sadece kulaklarınızın duyduğu şeylere de artık bir sürelik de olsa inanmayı bırakın derim.

Kahve Falında Kız Çocuğu Görmek

Fincanda en sık rastlanan figürlerden bir tanesi olmakla birlikte fal sahibinin çevresinde yer alan kişilerin kendisini nasıl kıskandıklarına işarettir. Çevrenizde başarınızı ve mutluluğunuzu çekemeyen ve istemeyen pek çok kişi var. Bu sembol kısa bir süre içinde gerçekleştireceğiniz yeni projeleriniz ile başarıyı yakalayacağınıza ve kendinizden sıkça söz ettireceğinize delalet eder. Fincanınızda çıkan bu sembol başarınızı istemeyen pek çok kişiyi alt edeceğinizi temsil eder. Yakın bir zaman zarfında çok mutlu olacağınız bir havadis alacaksınız.

Arzu ettiğiniz pek çok şeyin gerçekleşeceği ve bu arzularınızın gerçekleşmesi için sevdiklerinizden alacağınız yardımı niteler. Yeni tanışacağınız ve kırılgan bir karakteri olan bir kişiyi çok sevecek ve yakın bir zaman içinde evlilik teklifi alacaksınız. Eğer fal sahibi evli ise eşinin tün sorunları hal olacak ve bebek müjdesinin alınacağını işaret eder. Eğer falınızda kıyafet giymiş kız çocuğu çıkmışsa bu da mutlu ve hoşunuza gidecek bir haberin tez zamanda size iletileceğine delalet eder.

Daha önce hiç almadığınız kadar değerli bir hediye alacaksınız nişanlınızdan. Onun ince düşünen bir erkek olması evlilik hakkındaki olumsuz düşüncelerinizin yok olmasına neden oluyor. Kıskanç bir kıza arkadaş tarafından acımasızca eleştirildiğiniz bir konu olacak. Bu mevzunun canınızı sıkmasına izin vermeyişiniz o kişiyi daha çok çıldırtacak. Karakterinize hayran olan iş arkadaşlarınız var.

Kahve Falında Erkek Çocuğu Görmek

Genel anlamda iyi şeylerin olacağı manasına gelmektedir. Fincanda görülen erkek çocuk hayatta olumlu olayların gerçekleşeceği anlamı taşımakta. Kısa bir süre içinde önemli havadisler alabilir ve hayatınızın her anlamında sıkıntılarınız son bulabilir. Tabii fincanda beliren erkek çocuğu sembolünün doğru bir biçimde yorumlanabilmesi için sembolün fincan içindeki konumu, boyutu gibi detayları da yorum yapmada önem arz eder. Örneğin; fincanda çıkan erkek çocuğu figürü büyük bir boyutta ise ele geçirilen yüklüce paraya, küçük ise müjdeli bir olayın gerçekleşeceği haberine işarettir. Fincanda erkek çocuğunun çıkması hem sizin hem de çevrenizdeki kişilerin yüzünü güldürecek gelişmelerin yaşanacağını ifade eder. eğer fal sahibi evli ise bir çocuğa gebe kalacağına, bekar ise yakın bir arkadaşının hamile kalacağına delalet eder.

Hayatınızda olan pek çok pürüzden kurtulacağınızın müjdesini vermekte size. Tabi şunu unutmamak gerekir ki bu sembolü tek başına ele almak doğru bir yorum olmaz. Figürün yanında yer alan diğer sembollerle birlikte ele almak daha doğru bir şekilde yorumlanmasını sağlar. Erkek çocuk uzun bir süredir düşlediğiniz veya beklediğiniz hayırlı havadisin çok kısa bir süre sonra alınacağının müjdesini verir. Tabi fal yorumu fal baktıran kişinin karakter özelliklerine göre de şekil alabilmekte çoğu zaman. Ama genel olarak fincanda çıkan erkek çocuğu figürü olumlu durumların meydana geleceği anlamı taşımakta.

Kahve Falında Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Evinize girecek olan bereketi ve en iyi zaman dilimini işaret etmektedir. Aile fertlerinden birinin bazı sağlık sebeplerinden dolayı iş yerinden ayrılmak zorunda kalması ve üzerine bir de  o kişinin tedavi masraflarının eklenmiş olması sizi maddi açıdan zorlamış olan zaman dilimi içerisinde yer almışsınız. Fakat bu anlarda hem ailen hem de sen o kadar sabırlı ve şükür eder bir şekilde kalmayı tercih etmişsiniz ki hem hiç beklemediğiniz bir yerden sizlere kapı açıldı hem de o sağlık problemi ile uğraşmak zorunda kalan aile ferdiniz de sizlerin arasına geri eski sağlığından daha da iyi bir şekilde karışıyor. Siz yine de bu yeni geçmiş olan hastalık evresinde her an onun yanında yer almayı tercih eder ve onun ne kadar az yorulur ise o kadar daha iyi olacağını bilir iseniz işte o zaman aileniz her an biri birine daha da bağlı olan bir hale gelebilecektir.

Sana gelecek olan en müjdeli haberlerin senin eğitim hayatın üzerinde de büyük etkiler göstereceğine işaret etmektedir. Sen o kadar iyi kalbi olan ve her karşına kim gelir ise elinde olan bir durumda senden yardım istiyor ise ona yardım etmeyi tercih ediyor olmandan dolayı bu hayatta her konuda sana en iyi şekilde yardım etmeyi tercih ediyor.

Kahve Falında Kucağında Çocukla Baba Görmek

Çok kültürlü, çok bilgili ve güvenilir biriyle karşılaşacağınıza işaret eder. Fal sahibinin, hayırlı ve uzun bir ömrü olur. Sağlıklı bir ömür sürer. Çocukları her daim etrafında pervane döner ve tüm ihtiyaçlarını karşılar. Hayatla ilgili bütün planlarının suya düşeceğine ve umutsuzluğa kapılacağına işaret eder. Bu karamsar halden çıkmak için yeni bir arayış içerisinde olacağınıza işaret eder.

Kişinin hayatı boyunca istediği gibi, mutlu, sıhhatli ve amaçlarına kavuşarak yaşamını sürdüreceğine işaret eder. Torunlarının ve hatta torunlarının çocuklarını görebilecek kadar uzun ömürlü olacağına işaret eder. Uzun ömrüne rağmen, sağlıklı ve sıhhatinin yerinde olması da yaşlılığında dinç biri olabileceğine delalet eder. Ayrıca kişinin, etrafında bulunan ya da bu sıralar, edineceği tecrübelerinden faydalanılarak, bilgili olan, aradığı doğru bir kişiyi bulacağına ve onunla tanışıp zaman geçireceğine yorumlanabilir. Onunla fikir paylaşımı yaparak doğru kararlar verme arefesinde olabilirsiniz.

Sabrın, zekan ve iyi niyetin seni başarıdan başarıya sürükleyecek ve bu başarı herkesi kıskandıracak. Mutluluktan sevinç gözyaşları dökecek kadar harika bir haber alacaksın. Bu haber ile birlikte hane değişikliği yapabilirsin. Eskilerde kalmış olan bir adam sürekli seni düşünüyor ve seni unutamamış. Kısa bir zaman sonra tekrar karşına çıkıp konuşmak isteyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git