Kahve Falında Elbise Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Elbise Görmek

Kahve falında elbise görmek, fal sahibinin özlem duyduğu sevdiği ile arasındaki mesafelerin ortadan kalkarak hasret gidereceği ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin arkadaşları veya akrabası ile olan gönül kırgınlıklarının düzeleceğine; barış ile birlikte aileye huzurun geleceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Kısa zaman içinde nişanlanacağınız anlamına gelmektedir. Sevgiliniz tarafından alacağınız evlenme teklifinin ardından nişan hazırlıklarına başlayacaksınız. Ailenizin de sevgilinizi çok sevmesi ile hiç bir zorluk yaşamadan güzel bir nişan yapacaksınız. Nişanlınızın askere gidip gelmesinin ardından evlenecek, çok vakit kaybetmeden çocuk sahibi olacaksınız.

Kahve falı yorumcularına göre eski sevgilinizden yakın zamanda teklif alacağınızı ve onunla barışacağınızı gösterir. Onunla sohbet edip, vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz. Ayrılmanın bir hata olduğunun farkındasınız. Yeni dönemde uzun soluklu bir ilişki yaşayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Eşiniz ile aranızdaki bağlar kopma noktasına gelmiş. Ama eşinize o kadar büyük bir aşk duyuyorsunuz ki artık harekete geçecek ve evliliğini kurtarmak için mücadele edeceksiniz. Güzel akşam yemekleri hazırlayacak, güzel giyinerek eşinizle hoş sohbet edeceksiniz. Kısa bir zamanda tekrar eskiye dönerek, evliliğinizdeki sorunların üstesinden aşkınız ile geleceksiniz.

Para Yorumu

Falda elbise görmek, ele geçecek olan paraya yorumlanır. Fal sahibinin yakın çevresine daha önceden vermiş olduğu borcu geri alacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı birçok sıkıntıdan kurtulacağına ve haneye gelecek olan bereket ile birlikte rahatlayacağına işaret eder.

Kısa zaman içinde istediğiniz bir evi almanız için aileniz imkan sağlayacak. Bu eve sahip olduktan sonra hayatınızda bir çok şey değişecek. Artık daha özgür ve daha mutlu olacaksınız. Aileniz arkanızda olduğu sürece sırtınız asla yere gelmeyecek. Sofranızdan rızkın eksik olmayacağı, bereket ve bolluğun ön planda olduğu bir döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde büyük bir kalabalık olacak. Bu kalabalık bir kutlama ya da doğum günü partisi olabilir. Bu kalabalık içinde kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz ki uzun zamandır böyle bir davet bekliyor gibi bir o yana bir bu yana koşturacaksınız. Bu kutlama günü çok özlediğiniz aile yakınları ile karşılaşacak, özlem gidereceksiniz. Hasret duyduğunuz ne var ise gidererek yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

Bir kaybınızın ardından aile içinde büyük mutsuzluklar yaşamışsınız. Kimsenin mutlu olmak için bir nedeni kalmamış gibi amaçsız yaşamaya çalışıyorsunuz. Artık bu kara bulutlu günler geride kalacak, haneye güneş gibi doğacak bir evladın geleceği müjdesini alacaksınız. Bu müjde ile beraber hane içerisinde umut tekrar yeşerecek, huzurlu günler başlayacaktır.

Arkadaşlarınızdan biri size gelip bir sırrını verecek. Neden sadece size anlattığını anlamasanız da bu sırrı ölene kadar içinizde saklayacaksınız. Arkadaşınız bu sırrın ağırlığını yaşarken ona yardım edecek, elinizden geleni yaparak onu rahatlatmaya çalışacaksınız. Bu yakınlığınız onun o kadar çok hoşuna gidecek ve mutlu edecek ki her gün size dua edecek.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zamanda yeni bir iş kuracağınıza işaret eder. Uzun zamandır istediğiniz bir iş için para biriktiriyor ve araştırmalar yapıyorsunuz. Artık yeni iş kurmanızın zamanı geldi. Ailenizin ve dostlarınızın desteği ile yeni bir işe başlayacak, hiç ummadığınız şekilde geri dönüşler sağlayacaksınız. Bu iş sayesinde hayatınızda köklü değişiklikler yapacak, yeni bir hayatın kapısını açacaksınız.

İş yerinde bir takım huzursuzlukların biteceği anlamına gelmektedir. Bu huzursuzlukların nedenini çözmeye çalışacak ve nihayet sonuca varacaksınız. Kısa süreli uğraşlar sonucunda huzursuzluğu giderecek ve iş yerinde huzurun hakim olmasını sağlayacaksınız. Bu sayede daha iyi başarılar kazanacak, daha mutlu çalışma ortamına sahip olacaksınız.

Eğitim hayatınızda çok güzel başarılara imza atacaksınız ki başarılarınız ile herkesin dikkatini çekecek ve ailenizi gururlandıracaksınız. Yeni başarılı ve gurur duyacağınız bir döneme gireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Hamileliğinizin son derece sağlıklı geçeceği anlamına gelmektedir. Hamilelik haberini aldığınızdan beri içiniz içinize sığmıyor hep endişe içinde yaşıyorsunuz. Fakat endişelenmeyin, hamileliğiniz tam da istediğiniz gibi geçecek ve yavrunuzu sağlıklı sıhhatli kucağınıza alacaksınız.


Kahve Falında Elbiseli Kadın Görmek

Kahve falında elbiseli kadın görmek, fal sahibinin ilim irfan sahibi büyük bir kişiden alacağı akıl ile yapmış olduğu hataları telafi edeceği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı talihsizliklerin yakın zamanda sona ereceğine ve eline geçecek olan imkanları bereketli bir şekilde kullanacağına işaret eder.


Kahve Falında Kabarık Elbise Görmek

Falda kabarık elbise, fal sahibinin yapacağı bir işten dolayı çevresinden eleştiri alacağı fakat bunlara aldırış etmeden hedefine doğru ilerlemesi gerektiği anlamına gelir. Kabarık elbiseli kadın ise kişinin hayırlı biri ile birliktelik yaşamak için ilk adımı atacağına ve mutlu yuva kuracağına işaret eder.


Kahve Falında Abiye Elbise Görmek

Kahve falında abiye elbise, fal sahibinin yakında yaşayacağı bazı olayların duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacağı anlamına gelir. Abiye giymiş kadın ise kişinin sevdiği ile yaşayacağı bir tartışmada sağ duyulu davranmasının kendisine beklemediği birçok hayır getireceğine işaret eder.


Kahve Falında Uzun Elbise Görmek

Falda uzun elbise, fal sahibinin gelecek olan bir musibetten sevdiğinin yardımı ile kurtulacağı ve ailesine hayır getirecek bir işe başlayacağı anlamına gelir. Uzun kabarık elbiseli kadın ise kişinin hayallerine kavuşmak için hayatı ile ilgili önemli bir karar alacağına ve pişmanlık duymayacağına işaret eder.


Kahve Falında Beyaz Elbise Görmek

Falda beyaz elbise, fal sahibinin yakın zamanda gireceği bir ortamda ağzından çıkacak olan sözlere dikkat etmesi gerektiği aksi halde büyük bir tartışma yaşanacağı anlamına gelir. Kişinin içerisinde bulunduğu sıkışmışlık hissinden kurtulacağına ve ruhunun rahatlayacağına işaret eder.


Kahve Falında Etekli Kadın Görmek

Falda etekli kadın, fal sahibinin vermiş olduğu sözün arkasında durması gerektiği aksi halde yakın zamanda hiç istemediği bir sıkıntı ile karşılaşacağı anlamına gelir. Etekleri uçuşan kadın ise kişinin ailesinde mevcut olan hastalığın son bulacağına ve elini attığı her işte başarılı olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.