Kahve Falında Elbise Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Elbise Görmek

Kahve falında elbise görmek ilk kez gördüğü bir insanı yıllardır tanıyormuş gibi bir hisse kapılmaktır. Fal sahibi yeni tanıştığı bu insanı kendisine o kadar yakın hissedecektir ki birden bire yıllardır görmediği bir dostuna kavuşmuş gibi hissedecektir. Zaten arkadaş canlısı olan iki insan, birlikte çok güzel duygular paylaşacak ve sonsuza kadar dost kalacaktır. Bir diğer yorumcuya göre ise fal sahibinin tanıştığı bu kişi yardımsever aynı zamanda çok güçlü bir insan olduğu için fal sahibinin hayatında unutulması zor bir etki oluşturacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre göze batmak istemeyen hanım hanımcık bir kadını temsil eder. Eğer fal sahibi bir erkek ise bu kişi fal sahibinin karısı veya annesi olabilir. Fal fincanının kulp kısmına doğru belirmesi ise tekrar kazanılmış bir dostluğu işaret eder. Zamanla birbirlerinden kopan ve iletişimsizlikten uzaklaşan iki insanın tekrar bir araya gelmesi ve dertleşmesi ile yeniden başlayan dostluk her iki kişininde iyiliğine olacaktır. Fal sahibinin gelir ve giderini iyi hesap ederek dengelemesi gerektiğinin işaretidir. Sorumluluk sahibi olan fal sahibi bu ayrıntıya dikkat etmezse ailesinin karşısında biraz zor duruma düşebilir ve bu da onun gururunu zedeleyebilir. Biraz öngörüşlü olup tedbirini zamanında alırsa hiçbir şekilde maddi sıkıntı yaşaması söz konusu olmayacaktır. Fal sahibine tedbiri elden bırakmaması gerektiğini fısıldar.

Aşk Yorumu

Eşiniz ile aranızdaki bağlar kopma noktasına gelmiş. Ama eşinize o kadar büyük bir aşk duyuyorsunuz ki artık harekete geçecek ve evliliğini kurtarmak için mücadele edeceksiniz. Güzel akşam yemekleri hazırlayacak, güzel giyinerek eşinizle hoş sohbet edeceksiniz. Kısa bir zamanda tekrar eskiye dönerek, evliliğinizdeki sorunların üstesinden aşkınız ile geleceksiniz.

Eski bir sevgilinizle tekrar birleşeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu teklif karşı taraftan gelecek ve sizde hiç düşünmeden kabul edeceksiniz. Onunla sohbet edip, vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz. Ayrılmanın bir hata olduğunun farkındasınız. Yeni dönemde uzun soluklu bir ilişki yaşayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Kısa zaman içinde nişanlanacağınız anlamına gelmektedir. Sevgiliniz tarafından alacağınız evlenme teklifinin ardından nişan hazırlıklarına başlayacaksınız. Ailenizin de sevgilinizi çok sevmesi ile hiç bir zorluk yaşamadan güzel bir nişan yapacaksınız. Nişanlınızın askere gidip gelmesinin ardından evlenecek, çok vakit kaybetmeden çocuk sahibi olacaksınız.

Para Yorumu

Yakın zamanda verdiğiniz bir borcu geri alacağınıza işaret eder. Bu borcu almak için baya çaba sarf etmişsiniz fakat çabanız hep boşa çıkmış. Nihayet bu kişi size olan borcunu ödeyerek, sizin rahatlamanızı sağlayacak. Gelen bu para sayesinde birçok sıkıntıdan kurtulacak, bereketli bir döneme gireceksiniz.

Maddi zorluklar yüzünden yarım bıraktığınız okulunuza, bir yakınınızın size destek sağlaması ile devam edeceksiniz. Bu kişi size maddi manevi her anlamda destek sağlayacak. Maddi açıdan sağladığı imkan sayesinde okulunuza devam edebilecek, diğer arkadaşlarınız gibi okulda rahat bir yaşam süreceksiniz.

Aileden zengin olmanız sizin en büyük rahatlığınız. Sorgusuz sualsiz harcadığınız paralar ailenize sıkıntı olsa da size asla kıyamıyorlar. Kısa zaman içinde istediğiniz bir evi almanız için aileniz imkan sağlayacak. Bu eve sahip olduktan sonra hayatınızda bir çok şey değişecek. Artık daha özgür ve daha mutlu olacaksınız. Aileniz arkanızda olduğu sürece sırtınız asla yere gelmeyecek. Sofranızdan rızkın eksik olmayacağı, bereket ve bolluğun ön planda olduğu bir döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz kısa bir tatile çıkacak. Siz çalıştığınız için gidemeseniz de onlar için güzel bir sürpriz hazırlayacaksınız. Annenizin uzun zamandır istediği mobilya takımını alarak onlar yokken evin dekorasyonunu değiştireceksiniz. Aileniz tatilden döndükten sonra karşılaştığı manzara ile mutluluktan ağlayacak, sizin onlara verdiğiniz değerin bir kez daha farkına varacaklardır.

Hane içerisinde büyük bir kalabalık olacak. Bu kalabalık bir kutlama ya da doğum günü partisi olabilir. Bu kalabalık içinde kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz ki uzun zamandır böyle bir davet bekliyor gibi bir o yana bir bu yana koşturacaksınız. Bu kutlama günü çok özlediğiniz aile yakınları ile karşılaşacak, özlem gidereceksiniz. Hasret duyduğunuz ne var ise gidererek yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

Bir kaybınızın ardından aile içinde büyük mutsuzluklar yaşamışsınız. Kimsenin mutlu olmak için bir nedeni kalmamış gibi amaçsız yaşamaya çalışıyorsunuz. Artık bu kara bulutlu günler geride kalacak, haneye güneş gibi doğacak bir evladın geleceği müjdesini alacaksınız. Bu müjde ile beraber hane içerisinde umut tekrar yeşerecek, huzurlu günler başlayacaktır.

Arkadaşlarınızdan biri size gelip bir sırrını verecek. Neden sadece size anlattığını anlamasanız da bu sırrı ölene kadar içinizde saklayacaksınız. Arkadaşınız bu sırrın ağırlığını yaşarken ona yardım edecek, elinizden geleni yaparak onu rahatlatmaya çalışacaksınız. Bu yakınlığınız onun o kadar çok hoşuna gidecek ve mutlu edecek ki her gün size dua edecek.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde bir takım huzursuzlukların biteceği anlamına gelmektedir. Bu huzursuzlukların nedenini çözmeye çalışacak, ve nihayet sonuca varacaksınız. Kısa süreli uğraşlar sonucunda huzursuzluğu giderecek. İş yerinde huzurun hakim olmasını sağlayacaksınız. Bu sayede daha iyi başarılar kazanacak, daha mutlu çalışma ortamına sahip olacaksınız.

Yakın zamanda yeni bir iş kuracağınıza işaret eder. Uzun zamandır istediğiniz bir iş için para biriktiriyor, araştırmalar yapıyorsunuz. Artık yeni iş kurmanızın zamanı geldi. Ailenizin ve dostlarınızın desteği ile yeni bir işe başlayacak, hiç ummadığınız şekilde geri dönüşler sağlayacaksınız. Bu iş sayesinde hayatınızda köklü değişiklikler yapacak, yeni bir hayatın kapısını açacaksınız.

Okulda büyük başarılar elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Aslında hiç ders çalışmayan okulun haylaz çocuklarından biri olmanıza rağmen, okuldaki üstün performansınız herkes tarafından şaşkınlık ile karşılanıyor. Bu durum hocalarınızın sizin kopya çektiğinizi düşünmesine bile neden oluyor. Ama sizin kendinize olan güveniniz, tüm bunlara gülmenize neden oluyor. Okulda o kadar güzel başarılara imza atacaksınız ki herkesin ağzı açık kalırken, ailenizi gururlandıracaksınız. Yeni başarılı ve gurur duyacağınız bir döneme gireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Küçüklüğünüzden beri dişlerinizden çok çekmişsiniz. Ne yaparsanız yapın hiç bir şey dişlerinizin düzelmesini sağlamamış. Bir yakınınız sizi bir diş doktoruna götürerek, yeni bir tedavi yöntemi önerecek. Bu yöntem sizin hem ilginizi çekecek hem de artık son umudunuz olduğu için karşı koyamayacaksınız. Tedaviye bir an önce başlayacak, çıkan sonuçtan çok mutlu olacaksınız.

Hamileliğinizin son derece sağlıklı geçeceği anlamına gelmektedir. Hamilelik haberini aldığınızdan beri içiniz içinize sığmıyor hep endişe içinde yaşıyorsunuz. Fakat endişelenmeyin, hamilelik hastalık değil güzel bir oluşumun başlangıcı. Hamileliğinizi tam da istediğiniz gibi geçirecek, yavrunuzu sağlıklı sıhhatli kucağınıza alacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.