Kahve Falında Elbise Görmek

Kahve Falında Elbise Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.272 kez okundu.

Kahve falında elbise görmek ilk kez gördüğü bir insanı yıllardır tanıyormuş gibi bir hisse kapılmaktır. Fal sahibi yeni tanıştığı bu insanı kendisine o kadar yakın hissedecektir ki birden bire yıllardır görmediği bir dostuna kavuşmuş gibi hissedecektir. Zaten arkadaş canlısı olan iki insan, birlikte çok güzel duygular paylaşacak ve sonsuza kadar dost kalacaktır. Bir diğer yorumcuya göre ise fal sahibinin tanıştığı bu kişi yardımsever aynı zamanda çok güçlü bir insan olduğu için fal sahibinin hayatında unutulması zor bir etki oluşturacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre göze batmak istemeyen hanım hanımcık bir kadını temsil eder. Eğer fal sahibi bir erkek ise bu kişi fal sahibinin karısı veya annesi olabilir. Bu kadar güzel bir huya sahip olmasına rağmen etrafında onu çekemeyen ve zarar vermek isteyen fesat insanlar olacağı için fal sahibi onu koruma görevini üstlenmelidir. Fal fincanının kulp kısmına doğru beliren bir elbise sembolü ise tekrar kazanılmış bir dostluğu işaret eder. Zamanla birbirlerinden kopan ve iletişimsizlikten uzaklaşan iki insanın tekrar bir araya gelmesi ve dertleşmesi ile yeniden başlayan dostluk her iki kişininde iyiliğine olacaktır. Bakılan kişinin gelir ve giderini iyi hesap ederek dengelemesi gerektiğinin işaretidir. Sorumluluk sahibi olan fal sahibi bu ayrıntıya dikkat etmezse ailesinin karşısında biraz zor duruma düşebilir ve buda onun gururunu zedeleyebilir. Biraz öngörüşlü olup tedbirini zamanında alırsa hiçbir şekilde maddi sıkıntı yaşaması söz konusu olmayacaktır. Elbise sembolü fal sahibine tedbiri elden bırakmaması gerektiğini fısıldar.

Kahve Falında Elbiseli Kadın Görmek

Güzel yaz günlerinde çıkacağınız uzun bir tatile işaret eder. Kış aylarında yaşadığınız stres ve boğucu hava sizi oldukça bunaltmıştır. Yaz aylarında uzun soluklu bir tatile çıkarak tüm stresi üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıca bir kaç ay içinde bir düğüne katılacağınıza ve çok mutlu olarak ayrılacağınıza işaret eder. Düğün yada nişanın bir habercisidir. Aşk hayatınızda ciddi kararlar alabilir ve uzun süreli planlar yapabilirsiniz. Evlilik düşüncesi her iki tarafı da sarar. Bu yaz için evlilik planları yapmaya hazır olun.

Evinize yeni bir eşya alacağınızın da işaretidir. Bu bir vazo yada çok beğendiğiniz ve uzun zamandan beri almayı planladığınız bir sehpa olabilir. Eviniz ile ilgili bir takım değişiklikler söz konusudur. Parasal konularda kısa zaman içinde bir takım kayıplar yaşayacağınızın işaretidir. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir parayı elde edemeden kaybedebilirsiniz. Parasal konular da yaşadığınız bu sıkıntılar kısa süre içinde geçecektir. Çok yakın bir arkadaşınızın desteği sizi oldukça mutlu edecektir. Dostluk ilişkileriniz bu günlerde gelişecektir.

Kahve Falında Kabarık Elbise Görmek

Sıkıntılı bir döneme girildiğini ifade eder. Yakın zamanda sevgilisinden ayrıldığından melankolik bir ruh haline sahiptir. Yalnızca ayrılık değil iş ve aile ortamında da meydana gelen tartışmalardan dolayı tüm sıkıntıların üst üste geldiği düşünülerek karamsarlığa düşülmüştür. Ancak bu dönem kısa vadeli gelip geçici bir dönemdir. Kişi kısa süreli de olsa mutlaka bir tatile çıkmalı ve de dertlerinden bir süreliğine de olsa uzaklaşmalıdır.

Uzun bir kuyruğa sahip ise bu figür, gönül işlerinde verimli bir sürecin başladığına işarettir. Öyle ki bu süreçte en büyük sıkıntı, birbirinden ilgili davranan insanlar arasında yeni bir aşka kucak açmak için acaba hangisini seçmem gerek sorusu olacaktır. Fal sahibi kalbinin sesini dinleyerek en doğru kararı verecek ve belki de hayatında ilk kez yaşayabileceği harika bir aşk deneyimine giriş yapacaktır. Bu deneyim yaşanırken tek dikkat edilmesi gereken şey kilo kontrolünün iyi sağlanması gerektiğidir. Yaşamına giren kişi ile aşırı mutluluk yaşanacağından günlük öğünlerde artış görülebilir. Bu nedenle fal sahibi mutluluğun tadına varırken yediklerine de oldukça dikkat etmelidir.

Kahve Falında Uzun Elbise Görmek

Kısa bir süre içinde gidilecek davete işaret eder. Bu davette bütün gözleri üzerinde toplamayı başaracaktır. Son dönemlerde sizi mutlu edecek önemli bir teklif alacak ve bu teklifin şerefine kutlama yapacaksınız. Kalbinizde bütünlüğü sağlayacak olan aşkı bulacağınızı ifade etmekte. Kalbinizden gelen sesi dinleyerek mutluluğu elde etmeniz mümkün. Yakın bir süreçte önemli bir organizasyon içinde yer alacak, yakalayacağınız başarı ve kusursuz duruşunuz ile gözler üzerinizde toplanacak. Özel hayatındaki pürüzleri uzatmadan sonlandırarak gerekli olan adımları atmalı bu sayede huzur dolu günlerin tadını çıkarmalı. Maddi yönden çekmiş olduğunuz tüm zorluklar sonlanacak rahat günler sizi bekleyecek. Gerçekleşmesini arzu ettiğiniz her şey gerçekleşecek. Uzun bir süre devam edecek olan başarılı bir işe imza atacaksınız.

Temiz niyetli bir kişi ile tanışacağınıza delalet eder. Bu kişiden çok hoşlanacak ve ona iyiliklerde bulunacaksınız. Yapacağınız bu iyiliklerinizin neticesini alacak ve hayatınızın bundan sonraki sürecinde huzurlu ve saadet dolu günler geçireceksiniz. Hayırlara vesile olacak olan bir seyahate de işaret etmekte. Yakın bir zaman içinde düğün, nişan ve benzeri bir davete de delalet eder. Sıkıntılı ve mutsuz günleri geride bırakacak önünde uzun ve neşeli bir ömrün yaşanacağını ifade eder. Özel hayatınızda atmış olduğunuz adımlar sayesinde seviyeli ve ciddi bir birlikteliğe adım atacak ve çok mutlu olacaksınız.

Kahve Falında Beyaz Elbiseli Kadın Görmek

Yeniliklerin habercisidir. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni dostluklar kuracaksınız. Aynı zamanda size güzel bir anahtar olduğunu söylüyor. Gelin hep birlikte daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Yeni bir anahtarın habercisidir. Bu anahtar bir ev anahtarı olabilir ya da bir araba. Size bir anahtarın var olduğunu söyleyebiliriz. Size her bağlamda uğur getirecektir. İş ve mal, mülk anlamında sizi büyük bir refaha erdirecek bu yeni bir nurun da habercisidir. Yeni bir nurdan kastımız kapınızı çalacak olan bir bebektir. Çevrenizde olan ve sizin gözünüzde kötü olan biri ise eğer size birçok konuda iyiliği dokunmaya başlayacaktır aynı zamanda fakat size iyilik yapması sizin ona hemen güveneceğiniz anlamına gelmiyor. Dostluk konusunda içiniz rahat olsun. Güzel dostluklara imza atacaksınız bu fal sayesinde. Daimi arkadaşlığın geçici arkadaşlıklardan daha vazgeçilmez olduğunu da bu kahve falı sayesinde anlamış olacaksınız. Ayrıca size ailevi sorunlar konusunda büyük şans getirecek. Aile için sorunlarınız var ise bunun çözüme kavuşması için denediğiniz yolun doğru olduğunun da mesajını veriyor fal. Ayrıca sizin eğer bir eğitim hayatınız varsa o konuda da oldukça fazla kapı açıyor. Eğitim ve iş hayatının birbirine dengeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer eğitim durumunda iseniz size birçok fırsat kapısı açıyor bu fal. Tabii ki bununla bitmiyor aynı zamanda iş hayatınıza da paralel olarak bunu yansıtıyor. Bu sayede hem eğitim hem iş hayatınızda başarılı olacaksınız. Ayrıca size birçok konuda yükünüzü hafifletebileceğiniz kapılar açıyor. Emin olun siz bu kadın sayesinde refaha ereceksiniz.

Kahve Falında Kadın Elbisesi Görmek

Çok büyük kazançlar elde edeceğinize, çok kısa sürede çok miktarda bir mal varlığına sahip olunacağına işaret eder. Çalışmaktan yorulduğunuz, günlerinizi, aylarınızı harcadığınız bir iş sonunda meyve vermeye başlayacak kısa sürede bol kazanç getirecek. Sonunda feraha kavuşuyorsunuz. Huzur, mutluluk, rahatlık bu kazancın sonrasında belirgin şekilde görülür. Bu kazancın yanı sıra bu iş size fazlasıyla manevi katkılar da sağlayacak.

Hep olmak istediğiniz konuma geliyorsunuz bu süreç sonunda. Her şey çok güzel oluyor, çok büyük mutluluklar görünüyor. Kabarık ise çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız diye yorumlanır. Bekarsanız eğer bu sevinçli haber duygusal bir mesaj olacaktır. Uzun süre önce size sırtını dönmüş, bırakıp gitmiş bir insan çok pişman olur geri yalan ve dolanla dönmek isteyebilir. Buna itibar etmeyin falda görünen kabarık eteğin müjdesini bekleyin. Emin olun çok daha mutlu olacaksınız. Uzun ise, sizden üst konumda olan bir insandan maddi ya da manevi yardım göreceğinize yorumlanır. İş başvurusunda bulunmuşsanız mesela bu iş tanıdığınız birinin araya girmesi sayesinde kolayca hallolacaktır. Falda maddi bir konuda dara düştüğünüz an hiç ummadığınız birisi size yardım edecek ferahlayacaksınız. Bu insan bu durumdan sonra hiç çıkmamak üzere hayatınıza girecek, ebediyen dostunuz olarak kalacaktır. Çok mutlu olabileceğiniz kalabalık bir ortam, davet, toplantı anlamına gelir. Çok dikkat çekeceğiniz bu kalabalık ortamdan sonra çok fazla kısmet görünüyor. Çok fazla insanın ilgisini çekeceksiniz. Tek yapmanız gereken ortama girmeden önce nazar duaları okumak, elbisenizin bir yerine de nazar boncuğu iliştirmek olmalıdır.

Kahve Falında Tuvalet Giymiş Kadın Görmek

Sen her ne kadar her şeyin ile oldukça mantıklı ve temkinli bir şekilde hareket etmeyi tercih eden bir bayan olur isen ol bu hayatın her kötü olan tarafı bir şekilde seni bulacak ve senin mutsuz olman için de bir şeyleri sağlayacak. Sen de hayatı bu kadar kendine zehir edecek kadar katı yaşamayı tercih etmek yerine kendin için olan şeyler ile ilgilenmeyi de tercih etmelisin ve sen de artık güzel olan şeyleri de yaşamayı tercih etmelisin. Fakat hayat bu kadar katı olan bir şey iken sen daha kendin için  bunları sağlamak yerine kendini sıkmayı da tercih eder isen o an ne yapar isen ya pek de başarılı olamayacaksın. Unutma ki bu hayat senin ve sen de kendin için olan şeyleri yapmayı tercih etmelisin.

Sana gelecek olan iftira ya da en acı sözler gibi kötü şeyleri de işsret etmektedir. Bu durumun asıl nedeni de kendi yaptığın şeyler olmasından dolayı da o kadar acı çekiyorsun ki sen de kendin için bu kadar kötü olmak yerine her an insanları hayatından uzak tutarak en güzel şeyleri yaşamayı da daha çok tercih etmelisin. Gözlerini ile de etkili olan bakışları ile seni etkilecek olan insanlar da bu ara kapını çalacak.

Kahve Falında Siyahlı Kadın Görmek

Uzun uğraşlar verilmiş bir işte emeğin boşa çıkmayacağını, sonunun çok hayırlı olacağını, bu işin beklenilenden çok maddi ve manevi kazanç getireceğini, kesinlikle bu işten vazgeçilmemesi gerektiğini gösterir. Bu iş duygusal bir işse örneğin uzun süredir bir aşkta karşılık bulamıyorsa ne yapıp edip karşıdakini etkilemeyi başaracaktır. Karşıdakinin hisleri yoğunlaşmıştır kişiye, ancak kendisine bile itiraf edememektedir. Bu nedenle susmaktadır. Ancak ikna olması çok zaman almayacak kısa sürede yeni ve temelleri sağlam atılmış bir aşk oluşmaya başlayacaktır.

Surat ifadesindeki çizgilere göre de yorumlanabilir. Eğer üzgün ise, uzun süredir yaşanılan bir sıkıntının artık sonu gelmiştir ve bundan sonrası rahat, huzurlu ve ferahtır. Hatta etrafında damlalar görürseniz sıkıntılı bu dönemde oldukça çok ağlamıştır ancak o gözyaşları kısa bir süre içinde mutluluk, sevinç gözyaşlarına dönüşecektir. Sevinçli ise ya da duygu durumu anlaşılmıyorsa, kişinin etrafındaki bir kişi çok zor durumda ve acil yardım bekliyor ancak kimseye söyleyemiyor. Ona yardım edebilecek tek kişi o ancak ikisi de henüz bunun farkında değil. İyice düşünüp bu kişiyi bulmalı ve yardım etmeli bir an önce çünkü bu yardımın sonucunda her iki taraf için de mutluluk görünüyor. Eğer şişmansa ani bir para gelirine işaret eder. Hiç beklemediği bir yerden büyük bir gelir elde edecek ve çok sevinecektir. Bu şans oyunlarından olabilir, miras olabilir ve bu para çok fazla miktarda bir para. Çok büyük bir kısmet. Zayıf ise, bir süre önce bir kayıp yaşamış, ancak kısa sürede bu maddi ya da manevi kaybın yeri çok hayırlı bir biçimde dolacaktır. Sadece sabredip beklemesi lazım.

Kahve Falında Pelerinli Kadın Görmek

Sizin sevdiğiniz bir insanın evleneceği anlamına gelir. Bu kişinin ne kadar son zamanlarda kısmeti pek parlak olmasa da artık açılığına işarettir. Sadece evlilik değil aynı zamanda sizin açınızdan ise herkes ile sorunlarınızı halledeceğiniz ve önemli birinden hediye alacağınız anlamına da gelmekte.

Birçok konuda size müjde ve şans getirecek olan bu kadın başta sizin insan ilişkilerinizi düzene sokacaktır. Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinizde bir hayli keskin ve zor biri olduğunuzdan aranıza bariyer koyduğunuz nice insan olmuştur fakat artık aradaki bariyerleri kaldırmanın vakti olduğunu ve bariyerlerin kalkacağını müjdeliyor bu fal. Aynı zamanda sevdiğiniz bir insanın evlenmesi de sizin için oldukça mutluluk verici bir haber. Uzun bir zamandır aradığı kişiyi bulamayan bu şahıs artık bulacak ve siz de bir rahata ereceksiniz. Ayrıca sizin aşk hayatınızı da düzene sokacak. Aşk konusunda sizin de rahatlayacağınız bir dönem olduğunu da işaret eden bu fal aynı zamanda sizin bir hediye alacağınıza da işaret. Hediyeniz herhangi bir nesne olabilir, örneğin bir araba veya ev fakat aynı zamanda bir kişi de olabilir. Bir arkadaş ya da yeni bir bebek ile tanışabilirsiniz. Son olarak bir de maddi durumuzun işleyişinin düzene gireceğini de belirtelim! Maddi durumunuz şuan sıkıntılı ise bu konuda sizi rahatlatacak birçok fırsat ile karşılaşacaksınız. Aynı zamanda maddi durumunuz düzelecek ve sizde rahat bir nefes alabileceksiniz. Çevrenizdekilerin mutluluğu ile sizin rahatlığınız birleşince eminiz ki daimi bir mutluluk sizi bekliyor. Sizin için büyük bir fırsat. Bu fırsatı değerlendirdiğiniz müddet size katlanarak geri döneceğini unutmayın.

Kahve Falında Etekli Kadın Görmek

Eteğin kabarık olmasına yada normal durumda olmasına göre farklı şekilde yorumlanabilir. Kahve falında görülen şekilde etek kabarık durumda ise fal sahibinin çok yakın zamanda müjdeli haber alacağına ve bu haber sonucunda hayatında önemli değişiklikler ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Kahve falında görülen kadının eteği normal durumda ise fal sahibi kişiye yakın çevresinden önemli bir telefon haberi geleceğine bu haber sonucunda mutlu olacağına işaret eder.

Kişinin çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok kısa sürede çok miktarda bir mal varlığına kavuşacağına işaret eder. Kişinin çalışmaktan oldukça yorgun düştüğüne ayrıca sağlığına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Kahve falında etekli kadın görülmesi; kişinin kendisinden mevki olarak üst kısımda bulunan birisinden maddi yada manevi destek alabileceğine işaret eder. Kahve falında etekli bir kadın görülmesi kişinin oldukça kalabalık bir ortama gireceğine bu ortamda kendisine güvenmesi gerektiğine ve kalabalık ortamda kendisine çok sayıda güzel kısmetin göründüğüne işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git