Kahve Falında Ateş Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Ateş Görmek

Kahve falında ateş görmek, bu zamanda çok güzel ve müjdeli haberler alınacağına, bu haberler ile birlikte güzel günlerin sizi beklediğine işaret etmektedir. hayatınızın her alanı için geçerli bu güzel haberler, bebek müjdesi, alacağınız yeni bir iş teklifi veya terfi imkânı olabilir. Her zaman hayırlı olaylar ile açıklanan bu sembol, tertemiz duyguların ve arınmışlığın  simgesi olarak bilinmektedir. Masum, sevecen, sıcakkanlı olduğu için bu dönemde etrafınızda hep iyi olayların olacağına, kötülüklerin ve aksiliklerin bir süre sizden uzak olacağına da işaret eder. Evli olmayan bireyler için ise, yeni bir ilişki ve kurulacak olan mutlu bir evliliği simgeler. Ailenizin ve dostlarınızın hep yanınızda olduğunu bilecek, varlıklarını ve desteklerini  her zaman hissedeceksiniz. Size daha da güç ve kuvvet verecek olan bu durum özellikle bu dönemde hayatınızın her alanında başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Tüm sevdikleriniz ile mutlu günler sizi beklemektedir.

Aşk Hayatı

Yakın zamanda alacağınız bir haberi gösterirken, aynı zamanda alacağınız bu haber ile birlikte belki de hayatınızı tamamen değiştirecek yönde kararlar vermenize neden olacağına işaret eder. Genellikle temizliğin, saflığın sembolü olduğundan, evli olmayan bireyler için hayırlı bir haber olacaktır. Kısa bir süre içerisinde gelecek olan hayırlı bir kısmet veya gerçekleşecek olan bazı resmi törenlere işarettir. Uzun zamandır hayallerinizde kurduğunuz bir kişi ile tanışabilir ve kısa süre içerisinde evlilik için bir adım atabilirsiniz. Başlangıçta aileniz biraz ani olduğu düşüncesine kapılıp endişelenebilir fakat zaman içerisinde durumu anlayacaklar ve kabul edeceklerdir.

Evli olan kişiler için ise bu sembol, zaman içerisinde büyük bir aileye sahip olunacağı ve çok mutlu ömür sürüleceğini simgeler. bu dönemde ara ara bir takım sorunlar, ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz, fakat birbirinize karşı olan sevgi ve saygınız devam ettiği sürece tüm bu sıkıntıların her zaman üstesinden geleceksiniz. Sonraki süreçlerde ise birbirinize karşı daha anlayışlı ve daha dikkatli davranacaksınız. Ayrıca bu sembol, ilişki yaşayan bireyler için de kısa zaman içerisinde sevgilinizden evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Teklif ve düğün arası çok uzun sürmeyecek, kısa zaman içerisinde aile arasında nişan sonrasında da hemen düğün sizi beklemektedir. Özellikle bu dönemde istediğiniz her şey teker teker gerçekleşecek sevdiğiniz kişi ile mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Para

Bu dönemde parasal konularda biraz sıkıntı yaşayacağınıza işaret etmektedir. Kısa bir sürede olsa yaşayacağınız bu maddi zorluk, hayatınıza yön vermenize de engel olduğunu düşünmenize de sebep olacaktır. Fakat her şeyin aslında sizin elinizde olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Hedeflerinizi bir süreliğine erteleyip önceliğinizi bu dönemde maddi imkanı iyi bir iş kapısı bulmaya vermelisiniz, toparlanmanıza yardımcı olacaktır. Yakın bir zaman içerisinde atacağınız bir adım ile sizin için oldukça iyi imkanları olan bir iş sahibi olacaksınız. Bu yeni işiniz yeni bir hayata başlamak için atmış olduğunuz ilk adım olacaktır. Hayatınızdaki bu başlangıç ile öncesinde çektiğiniz sıkıntılar yerini güzel günlere bırakacaktır.

Maddi durumuzu zaman içerisinde toparlayacak ve bir süredir içine girmiş olduğunuz borçlarınızdan kısa sürede kurtulacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için birazcık daha sabretmeniz gerekmektedir. Özellikle bu sıralar harcamalarınıza dikkat edip geleceğe yatırım yaparsanız ömür boyunca geçiminizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Zaman içerisinde tüm istediklerinizi elde edeceğiniz bu dönemde, ilk olarak ev sahibi olacak, sonrasında ise uzun zamandır aklınızda olan işi kuracak maddi imkanlara sahip olacaksınız. Maddi anlamda üst seviyede olacak ve harika günler yaşayacaksınız. Hayal ettiğiniz her şeyi elde edip, tüm sevdikleriniz ve etrafınızda olmasını istediğiniz kişiler ile güllük gülistanlık bir hayat yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bebek sembolü yakın zaman içerisinde aile bireylerinin biri veya birkaçı ile aranızda kırgınlık yaşandığına işaret etmektedir. Ayrıca hane içerisinde yaşanmış olan bu kırgınlıktan dolayı her iki taraf da yıpranmış ve bu durumu düzeltmek için çaba sarf etmek yerine tercihin kaçmaktan yana kullanıldığını simgeler. Fakat ailenize bağlı bireyler olduğunuz için bu durum her iki tarafın daha da mutsuz olmasına neden olmaktadır. Bu dönem kırgınlıkların bitmesi için harika bir zamandır. Bu yüzden geçmişte yapılmış olan hatanın farkına varmalı, ailenizin sizi affetmesi için gereken her yolu denemelisiniz. Bu doğrultuda çabalarınız sonuçsuz kalmayacak ve sizi mutlu bir sona kavuşturacaktır. Aileniz ile huzurlu ve mutlu günler yaşayacaksınız.

Temiz duyguları ve arınmışlığı da simgeleyen bir sembol olduğu için, içerisinde bulunduğunuz arkadaş grubundan bazı kişilerin aslında sizden çok da haz etmediğini ve arkanızdan konuştuğunu fark edecek ve bu kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Aynı zamanda geçmişinize ait zihninizde yer eden çeşitli gereksiz kötü anılarınızdan arınacak, bu şekilde daha huzurlu ve mutlu bir hayat süreceksiniz. Bu dönemde başarılarınızın önüne çıkacak bir takım engelleri sevdiğiniz bir dostunuz sayesinde aşacak, birlikte biraz yıpransanız da sonuçları sizin için çok iyi ve sevindirici olacaktır. Bu dönemde hem aileniz hem de arkadaşlarınız ile yaşadığınız olaylardan ders çıkartacak,  daha önce yaptığınız hataları tekrarlamayacaksınız. Hayatınızda huzurlu günlerin keyfini çıkaracağınız bir dönem başlamaktadır.

İş ve Kariyer

Bebek figürü özellikle bu dönemde çok büyük işlere imza atacağınız mevki makam sahibi olacağınıza işaret etmektedir. Ayrıca zaman içerisine elde edeceğiniz bu büyük kazanç sayesinde mal mülk sahibi olacağınıza da işaret eder. Yapacağınız işlerden bolluk ve bereket eksik olmayacaktır. Kısa bir süre önce geçirdiğiniz zor ve sıkıntılı zamanları atlatacak, iş yerinde istediğiniz konuma gelebilmek için canla başla çalışacaksınız. Çalışmalarınızın karşılığını kısa bir süre içerisinde alacak ve istediğiniz makamı elde edeceksiniz. Herkesin gözünün olduğu bu makama sahip olduğunuzda sizi daha ciddi sorumluluklar beklemektedir. Kendinizi biraz daha göstermeniz gereken bir dönem içerisine gireceksiniz.

Yaratıcılığınız ve azimli karakteriniz sayesinde istediğiniz işi yapacak ve iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Ayrıca her zaman haklının yanında duran adaletli yapınız sayesinde de iş yerindeki çevreniz tarafından çok sevilecek ve takdir edileceksiniz. Yakın bir zaman içerisinde yakın bir arkadaşınız ile bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. İşe başlarken biraz endişeleriniz olsa da, zaman içerisinde beraber iyi gelirler elde edeceksiniz. Birbirinize olan güveniniz ve desteğiniz sayesinde hem iş hayatında iyi konuma sahip olacak hem de dostluğunuz hiç bitmeyecektir. Bu zamana kadar hayalini kurduğunuz çoğu şeye sahip olacak, aileniz ve yanınızda olmasını istediğiniz tüm arkadaşlarınız ile birlikte mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde bir dönem sizi beklemektedir.

Sağlık

Bu figür kısa bir zaman içerisinde yakın bir akrabanızdan bebek müjdesi alacağınıza işaret etmektedir. Hamilelik dönemi biraz zorlu geçecek olan bu kişi, bebek sahibi olmak için fazlasıyla uğraşıp her yolu deneyerek mutlu sona kavuşmuştur. Bu zorlu döneminde, mide bulantıları, baş dönmeleri biraz artacağından bu süre içerisinde onun yanında olmanız ve refakat etmeniz gerekebilir. Başlangıçta size yük olduğunu düşünerek bu durumdan biraz rahatsız olacak fakat zaman içerisinde tek başına başa çıkamayacağının farkına vardığında size yanında olduğunuz için teşekkür edecektir. Çok değer verdiğiniz bu kişiye gocunmadan yardımcı olacak ve doğumuna kadar da yanında kalıp ona elinizden geldiğince destek olacaksınız.

Bu sırada sizin de sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu figür aynı zamanda bir hastalık geçireceğinizin de habercisidir. Kısa sürecek olan bu rahatsızlık başlangıçta sizi biraz korkutabilir. Fakat zaman içerisinde kendinizi daha zinde ve güçlü hissedeceksiniz. Ancak bu hastalığı atlatmış olmanız bir daha hastalanmayacağınız anlamına gelmemektedir. Özellikle mevsim geçişlerinin olduğu bu zamanlar da en başta sağlığınıza çok dikkat etmeli ve kendinizi korumalısınız. Ayrıca beslenmenizi de düzene koymanın zamanı da gelmiştir. Artık hazır yiyeceklerden ve uzun süreli açlık durumundan kurtulup, sağlıklı beslenmeli ve öğünlerinizi atlamadan düzenli yemenin vakti gelmiştir. Vücut direncini düşürmemeli, bağışıklığınızı kuvvetli tutmalısınız. Boş vakitlerinizi de yavaş yavaş spor yaparak değerlendirmeye çalışmalı, kendinizi fiziksel olarak da güçlendirmelisiniz.


 

Kahve Falında Alev Görmek

İş ve okul hayatında yeni yollar açılacağı, bu yolların başarıyla sonlanacağı ve tüm çalışmaların kolaylaşacağı anlamına gelir. Alev sombolü sıkıntılı günlerin geride kalacağı, bu sıkıntı ve zorlukların aşılacağı anlamına gelir. Her şeyin yanı sıra sizlerin hayatına bu sıralar karşı cinsinizden olan birinin girmek üzere olduğunu ve bu kişiye de yanarcasına bağlanacak olduğunuzu işaret etmektedir. Sizler bu kişiyi bu kadar sever iken bunu ona hissettirmez iseniz de ellerinizden de kaçırabilecek olduğunuzu göstermektedir. Bu kişi eğer sizden herhangi bir sinyal alabilse o da sizlere karşı böyle duyguları besliyor. Fakat siz o kişiye bu durumu hissettirmek yerine daha çok saklamayı tercih ediyor olmanızdan dolayı da her an kaçırabilecek olduğunuzu unutmayın. Aşık olmak ya da delice sevmek yerine ayrılıkları da işaret etmektedir. Ne kadar karşınızda olan kişiyi seviyor iseniz sevin bunu ona hissettirmez ya da ona karşı yanlış bir şey yapar iseniz de onu kayıp etmeniz an meselesi olabilir. Karşınızda olan kişiden ayrıldıktan sonra içinizin ne kadar derin acıdığını ve yandığını işaret ediyor olsa bile sizler kendi gücünüz ile bu durumun en iyi şekilde üstesinden gelebilecek ve başarıyı elde edebileceksiniz.

Tutkulu bir aşk olarak da yorumlanır. Fal sahibi bekar ise tutkulu bir aşkın çok yakın olduğu, fal sahibi evli ise evliliğin ilk günlerindeki tutkulu günlere dönüleceği anlamına gelir. Falında yangın alevi gören kişi yakın zamanda müjdeli ve mutlu bir haber alacak demektir. Kahve falında alevle yandığını gören kişi ameliyat geçirebilir. Harlı bir ateş maddi ve manevi anlamda iyileşmeye ve bolluğa işarettir. Ayrıca gören kişinin günahlarından tövbe etmesi gerektiği sonucu da çıkabilir. Cehennem ateşi olarak da yorumlanabilir. hayatınızdaki doğru ve yanlışların farkına varmanız gereken bir zamana geldiğiniz anlamına gelir. Sizler için sağlık problemlerinin kapıda olduğunu gösterir iken bir yandan da sadece sizlerin değil sevdiğiniz kişilerin de bir hayli hastalıklar ile uğraşıyor olduğunu göstermektedir.

Sevdikleriniz ile bu ara pek zaman geçirmiyor oluşunuzda sizleri bir hayli sonuçlarında yıpratacak ve kayıplar ile karşılaşınca da büyük bir çöküntü yaşayabileceksiniz. Sadece kendiniz ya da sevdikleriniz için olan hastalıkları da değil kalp kırıklıklarını da işaret etmektedir. Sizler bu ara attığınız adımları düzgün atmak yerine biraz daha saçma ya da kalp kırıcı sonuçlar doğuracak şekilde atar iseniz de hem çevrenize hem de kendinize bir hayli acı verebilirsiniz. Artık sizlerin harekete geçerek çevrenizdeki insanların gönlünü almanız gerektiğini de işaret etmektedir. Biraz daha olumlu ve yapıcı bir şekilde insanlara yaklaşır iseniz o zaman ne sevdikleriniz sizlere kırılır ne de siz bu durum ile karşılaşarak onlar ile yüz göz olmak zorunda kalırsınız. Mantıklı hareket etmenin sizlere verdiği mutluluğu emin olun ki sizlere kimse veremez. Başka anlamları da vardır. Alev sembolü hayatınızda bir şeylerin ters gittiği anlamına gelir. Bu durum karşısında oturup düşünmek gerekir. Alev sembolünün mutluluk, mal kaybı, üzüntü, zenginlik, iyi haber gibi farklı farklı anlamları vardır. Bütün bu farklı ve birbirine zıt olan anlamlar fincandaki diğer figürlerin anlamına göre çıkar. Doğru sonuçlar için iyi bir falcıya gitmek gerekir. Aksi halde anlamlar birbirine zıt olduğu için çok yanlış sonuçlar da çıkabilecektir.


 

Kahve Falında Yangın Görmek

Evinizde bolluğun ve bereketin yaşanacağına işaret eder. Ticari ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanacağını, iş yerinde parlak bir mevkiye sahip olacağınız yönünde yorumlanmaktadır. Eğitim ile ilgili bütün engellerin ortadan kalkıp, sonuçlarının olumlu olacağına ve heyecanlı bekleyişin biteceğine de delalet eder. Aile içindeki sıkıntının biteceği, eşiniz veya sevgiliniz büyük bir sürpriz ile karşınıza geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Yangın sembolü ayrıca çok yakın zamanda, ani bir şekilde birinin evliliği olacağına ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Geçmişte yaşadığınız önemli ilişkilerden ders aldığınızı ve yeni bir döneme girdiğinizi bilmelisiniz. Bu yeni dönemde çevrenizde iyi arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle güzel günler geçireceksiniz. Geçmişte yaptığınız hatalara odaklanarak hatalarınızı düzeltmeye çaba göstereceksiniz demektir. Bir dönem ikilemler yaşadığınız ve kararsız kaldığınız zamanlar olduğunu gösterir. Bu dönemi atlatmak için çaba gösterdiğiniz ve artık ne istediğini bilen bir insan olduğunuz anlamına gelir. Bu anlamda hayatınızla ilgili yeni kararlar alarak uygulayabilirsiniz. Karakteri sağlam ve dayanıklı bir kişilik olarak güzel bir hayat yaşayacaksınız demektir.

Özel yetenekleri olan ve sorumluluk sahibi bir kişilik olduğunuzu bildirir. Geçmişte yaptığınız bazı hataları anlayacak ve hatalarını düzelteceksiniz. Geleceğe daha mantıklı bir şekilde baktığınızı ve hayatınızla ilgili ciddi planlar yaptığınızı gösterir.

Planlarınızı uygulamaya koymak için atağa geçmeli ve bir an önce hedeflerinize odaklanmalısınız. Hedeflerinizi uygulamaya koyduğunuzda sevdikleriniz de yanınızda olacak ve size başarma gücü verdiklerini görmek sizi daha da güçlü kılacaktır. Yaşayacağınız sorunlar veya karşınıza çıkan ufak tefek problemler olsa da zekanız ve yetenekleriniz sayesinde hepsinin üstesinden başarıyla geleceğinize tabir olur. Kendinize güveninizi kaybetmeden yolunuza devam etmeniz gerektiğini bildirir.


 

Kahve Falında Ateş Böceği Görmek

Hayatınızdaki belirsizliklerin farkına vararak hayatınızı düzene koyacaksınız.  Hayatınızda yaptığınız değişikliklerle mutlu ve yolunda giden bir ilişki yaşayacağınızı gösterir. Aşk hayatında düşünceli bir insan olduğunuz, uyumlu bir sevgili olduğunuz anlamına gelir. Özel hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda tanıştığınız kişiyle bir anda olağan üstü hisler yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu kişi yaptığı güzel sürprizler ve eğlenceli karakteri ile sizi bir anda mutluluktan uçurabilecek bir yapıya sahiptir.

Sürekli size değerli olduğunuzu hissettiren jestler yapan bu insanla eşsiz bir birliktelik yaşıyorsunuz. Bir gün çiçek sürprizi ile karşılaşıyor, diğer gün aniden tatil için sürpriz bir yolculuğa başlıyorsunuz. Hayatınızı renklendiren bu insanla eğlenmemeniz mümkün değil. Yaşamınızda her şeyin giderek daha da güzelleştiğini görmek sizi mutlu ediyor. Bu mutluluğun ömür boyu süreceğini sevgilinizden alacağınız evlilik teklifi ile daha da net anlayacaksınız. Muhteşem bir evlilik teklifi ile nutkunuz tutulacak ve bu teklife evet diyeceksiniz. Bu kararı tüm sevdiklerinizle paylaşmak sizi mutlu edecek ve yaşadığınız güzel anın tadını doyasıya yaşayacaksınız demektir. Gelecek mutlu günlere ve refah içinde yaşayacağınıza, ailenizin giderek büyüdüğüne delalet etmektedir.

Eğitim hayatınız yeni sonlandıysa iş başvurusunda bulunacak ve olumlu yanıt alacaksınız demektir. Hali hazırda çalıştığınız bir işte uzun süredir emek veriyorsanız ve koşullarından memnun değilseniz iş değişikliği düşünebilirsiniz demektir. Seçenekleri değerlendirirken ne istediğinizi bileceğinize ve bu kez doğru iş yerini bulacağınıza delalettir. Bu işte canla başla çalışacak ve başarılı olacaksınız demektir. İş yerinde yeni gelişmelere şahit olmaya ve mutlu edici haberler almaya yorulur. Yakın zamanda maaşınıza zam alabilir veya terfi edebilirsiniz. Sembol başarılı ve kazançlı olacağınıza delalet eder.

Şansınızın döndüğü bir döneme yorulur. Kolay yoldan para elde edeceğinizin sinyallerini verir. Daha önce aldığınız bir gayrimenkul bir anda çok değerlenebilir. Uzun zamandır haber alamadığınız bir akrabanızın vefatı ile yüklü miktarda miras haberi ile  zengin olabileceğinize işaret eder. Hayatınızı zenginlik ve refah içinde huzurla yaşamanız anlamına gelir.


 

Kahve Falında Ateş Topu Görmek

Aile konusunda çok şanslı biri olmanıza ve yaşamınızın her anında size destek olan bir aileniz olduğuna dikkat çeker. Geçmişte yaptığınız hatalara rağmen ailenizin sizi yargılamadan size destek olduğunu gösterir. Yaşadığınız tüm sıkıntılı dönemleri aileniz sayesinde aşmış olduğunuza yorulur. Bu sayede geleceğinizi planlarken daha sağlam adımlar atarak hayatınızı yoluna koyabilirsiniz.

Aileniz her koşulda yine yanınızda olacak demektir. Ara sıra aile içinde yaşanan küçük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunlar kardeş kıskançlığı veya maddi konularda olabilir. Yaşadığınız kısa zamanlı para sıkıntıları aile huzurunuzun bozulmasına neden olmuştur. Her ailede olabilecek bu sorunların en kısa sürede çözüleceğini bilmeli ve rahatlamalısınız. Aile içinde huzur ve mutluluk içinde yaşamanız anlamına gelir.

Bu başarınızın tadını çıkarmak ve sevdiklerinizle paylaşmak için bir eğlence tertip edeceğinizi haber verir. İş yerinizde kendinizle birlikte insanların da para kazanmasına aracı olduğunuza delalet eder. Yardımsever kişiliğiniz sayesinde çalışanlarınıza sunduğunuz koşullar ile herkesin işinde mutlu ve huzurlu olmasını sağladığınıza delalet eder. Bu huzurlu ortam başarınızı artıracak ve kazancınızı çoğaltacak demektir.

Bir iş yerine bağlı çalışıyorsanız, işinizde yaşayacağınız gelişmeler olacağına yorulur. Çalıştığınız iş yerinde uzun bir süredir çaba harcadınız ve belli bir yere geldiniz demektir. Bir proje veya planı uygulamaya koyacak ve farklı çalışma tekniğiniz ile çok başarılı olacaksınız demektir. Üstün gayretiniz sonucunda patronunuz tarafından takdir edilecek olduğunuza, iş sonunda maaş zammı, ikramiye veya terfi haberi alacağınıza delalettir. Bu başarı sizi çok mutlu edecek ve işinize daha da sıkı sarılmanızı sağlayacaktır. Geçmişte yaşadığınız zorlukların ve maddi sıkıntıların geçişi ile bir anda rahat bir hayata kavuşmayı müjdeler. Bol kazançlı, neşeli ve huzurlu günlerin geldiğine işaret eder.


 

Kahve Falında Ateş ve Duman Görmek

Arkadaş çevrenizde sevilen ve güvenilen bir insan olduğunuzu gösterir. Sık sık birlikte vakit geçirdiğiniz arkadaşlarınızın arasında mutlu ve huzurlusunuz demektir. Geçmişte özel hayatınızda bazı hatalar yaptığınızı fakat gelecekte bu hataları düzelteceğinizi müjdeler. Yeni tanışacağınız kişiyle güzel bir birliktelik yapacağınızı ve yakın arkadaşlarınızla bu sevinci paylaşacağınızı haber verir. Arkadaşlarınızın da sevgilinizden hoşlanacaklarını ve ilişkinizi destekleyeceklerini bilmelisiniz. Bu ilişkinin sizi çok mutlu edeceği ve sonunda evleneceğinize yorulur. Mutlu olmaya ve refah içinde güzel bir hayat sürmeye tabir olur.

Son zamanlarda koşturmaktan kendinize bakmadığınız için vücut direncinin düştüğüne işaret eder. Bağışıklığın eskisi gibi güçlü olması için doktor önerilerine dikkat etmelisiniz. Dinlenmenin, beslenmenin ve destek almanın önemine dikkat çeker. Spor yapmak, sevdiklerinizle vakit geçirmek ve tatil yapmak gibi unsurların önemini bilmelisiniz demektir. Giyim tarzınızı değiştirmek veya saç modelinizde değişiklik yapmak sizi tazeleyerek moralinizi yükseltecektir. Tüm bu hususlara dikkat ettiğinizde uzun yıllar sağlıklı olacağınıza delalet eder.


 

Kahve Falında Ateş Eden Adam Görmek

Geçmişte bazı hatalar yaptığınızı fark etmişsiniz. Gelecekle ilgili planlar yapıyor ve geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmekten korkuyor olabilirsiniz. Bu konuda kendinize güveninizin zedelendiğini gösterir. Özel yetenekleri olan zeki bir insan olarak hatalarınızı düzelteceğinizi bilmelisiniz. Bu konuda kendinize güvenmeniz ve ailenizden destek almanız önemlidir. Başlarda zorluk çekseniz de eninde sonunda başaracağınızı bilmelisiniz. Girişimci ruhunuz sayesinde yapacağınız iş yatırımlarına dikkat çeker. Bu yatırımlar sonucunda bir süre çok fazla yorulsanız da eninde sonunda başarılı olacaksınız demektir.

Bir yakınınızın hastalık haberini alacağınızı bilmelisiniz. Bu haberi aldığınızda üzülecek ve panik yapacaksınız demektir. Bir süre tedavi görecek olan bu kişinin hastalığı atlatacağını bilmeli ve rahatlamalısınız. Çok yakında güzel haberleri alacağınızı delalet eder. Günlük koşturmalar ve iş temponuz nedeniyle siz de bazı sağlık sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Stres nedeniyle migren ağrılarınızı tetiklemiş olabilir. Gerginlik nedeniyle kaslarınızda ve kemiklerinizde tutulmalar oluşabilir. Mide ağrısı, uykusuzluk gibi şikayetleriniz olabilir. En kısa zamanda doktora gidip muayene olmalı ve sağlık sorunlarınızı çözmelisiniz demektir. Bu sorunları ertelerseniz daha ciddi ve kalıcı problemler yaşamanız anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Ateş Yakan Kadın Görmek

Yenilenmeye delalet eder. Sevgi dolu, sıcacık anlara işaret eder. Tahmininde olmayan bir anda gelip hayatına dokunacak birisi ile başlayacak güzel aşka işaret eder. Ne yaptığını bilen, ayakları yere sağlam basan, uyumlu ve sıcak kanlı bir kimse ile tanışmaya; evlilik yolunda ilerleyecek güzel bir birlikteliğe adım atmaya yorumlanır. Bir anda gelip yanı başında beliren bu kişiyi adeta diğer yarısı gibi hissedeceği, uyumlarının ömür boyu süreceği, kavgasız ve huzurlu bir hayat yaşayacakları anlamına gelir. Kendisini koruyacak olan bu kimsenin yanında güvende olacağına tabir olur.

Kendini güvende hissetmeye delalet eder. Hayatını garanti altına alacak iş adımları atacağı, yüksek sıçrayışlar yaşayacağı, toplu kazanç sağlayarak hayatını güvene alacağı anlamına gelir. Kazanacağı parayla mal mülk sahibi olmaya, eline tapu almaya, eski zor günlerini unutmaya, neşeli ve keyifli olamaya yorumlanır.

Yolunda gitmeyen işini tamamen sonlandırma kararı almak istediğine işaret eder. Kişisel becerileri ile uyuşmayan, sevmeyerek yaptığı için bereketli olmayan, yanlış zamanda başladığı için talihsizlikle sonuçlanan, tam bilgi sahibi olmadığı için faydaya dönmeyen işinden vazgeçeceğine yorumlanır. Böylelikle büyük bir zarardan kurtulacağına delalet eder. Sonrasında, doğru zamanda, yetenekleri ile uyuşan, bilgi sahibi olduğu başka bir işle gelecek ferahlı bir hayata kavuşacağına tabir olur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Ateş Saçan Ejderha Görmek

Yaşanacak dönüşümlere, ardından gelecek müjdeli gelişmelere, rahat nefes almaya yorumlanır. Kazanç sağlamayan, az karla kendini zor döndüren ya da tatmin etmeyen bir işe sahipse; daha fazlasını hayal ediyorsa amaçlarına ulaşacağını gösterir. Yanlış kişilere güvenmişse ve zarar etmişse bundan payına düşen dersi çıkarma vakti geldiğine işaret eder. İşinde yapacağı işlevsel birkaç değişimle daha çok kar edeceğini, aynı istikrarla ilerleyerek güzel kazançlar sağlayacağını gösterir.

Bitecek gibi gördüğü ilişkisini kurtarıp sevgisini doyasıya yaşayacağına işaret eder. Kimi zaman yaşadığı bir yıkımın ardından ilişkisini sonlandırmış; kabuğuna çekilmiş bir kimse olduğuna delalet eder. Öyle büyük acı yaşamıştır ki artık kimseye kolay kolay güvenmiyordur, yaklaşan taliplerinden uzaklaşıyordur, kendi haline yaşadığı hayata kimseyi dahil etmiyordur olarak tabir edilir. Artık değişmek istediğine işaret eder. İçinde ağırlık, hayatında durgunluk oluşturan bu halini geçmişte bırakmak; yeni aşklara yelken açmak, sosyal olmak istediğini gösterir. Yeni hayatında tanışacağı güzel insanlar olacağına, onların kendisine olan yaklaşımlarından korkmayacağına, çok mutlu olacağına delalet eder.

Yaşanmak istenen dinlenceye, molaya delalet eder. Kendini bitkin hissediyorsa, uzun zamandır sadece yorucu işlerle meşgul oluyorsa bir süre dinlenip kendine gelmek istediğini gösterir. Uzak bir yere tatile giderek veya mutluluk verici uğraşlar edinerek tüm yorgunluğundan arınacağına tabir olur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ejderha

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.