Kahve Falında Ateş Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Ateş Görmek

Ateş figürü, ilk başta insanın aklına hemen kötü yorumlar olacağını getirse de hiç de öyle değil. Kahve falında ateş görmenin anlamı, fal sahibinin çok müjdeli haberler alacağını ve güzel günlerin yakında geleceğini belirtir. Bu dönemde etrafında hep iyi olayların olacağına işaret eder. Kahve falı yorumlarına göre falda ateş çıkması, artık kötülüklerin ve aksiliklerin yaşanmayacağı anlamına gelir.

Aşk Yorumu

Yakın zamanda alacağınız bir haberi gösterirken aynı zamanda bu haber ile birlikte belki de hayatınızı tamamen değiştirecek yönde kararlar vermenize neden olacağına işaret eder. Genellikle temizliğin, saflığın sembolü olduğundan; evli olmayan bireyler için hayırlı bir haber olacaktır. Kısa bir süre içerisinde gelecek olan hayırlı bir kısmet veya gerçekleşecek olan bazı resmi törenlere işarettir.

Kahve falı yorumcularına göre uzun zamandır hayallerinizde kurduğunuz kişi ile tanışacağınıza ve kısa sürede evlilik için bir adım atacağına işaret eder. Başlangıçta aileniz biraz ani olduğu düşüncesine kapılıp endişelenebilir fakat zaman içerisinde durumu anlayacaklar ve kabul edeceklerdir.

Evli olan kişiler için ise bu sembol, zaman içerisinde büyük bir aileye sahip olunacağı ve çok mutlu ömür sürüleceğini simgeler. Bu dönemde ara ara bir takım sorunlar, ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz, fakat birbirinize karşı olan sevgi ve saygınız devam ettiği sürece tüm bu sıkıntıların her zaman üstesinden geleceksiniz. Sonraki süreçlerde ise birbirinize karşı daha anlayışlı ve daha dikkatli davranacaksınız.

Ayrıca bu sembol, ilişki yaşayanlar için de kısa zaman içerisinde sevgilinizden evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Teklif ve düğün arası çok uzun sürmeyecek, kısa zaman içerisinde aile arasında nişan sonrasında da hemen düğün sizi beklemektedir. Özellikle bu dönemde istediğiniz her şey teker teker gerçekleşecek sevdiğiniz kişi ile mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Para Yorumu

Yakın bir zaman içerisinde atacağınız bir adım ile sizin için oldukça iyi imkanları olan bir iş sahibi olacaksınız. Bu yeni işiniz yeni bir hayata başlamak için atmış olduğunuz ilk adım olacaktır. Hayatınızdaki bu başlangıç ile öncesinde çektiğiniz sıkıntılar yerini güzel günlere bırakacaktır.

Maddi durumuzu zaman içerisinde toparlayacak ve bir süredir içine girmiş olduğunuz borçlarınızdan kısa sürede kurtulacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için birazcık daha sabretmeniz gerekmektedir. Özellikle bu sıralar harcamalarınıza dikkat edip geleceğe yatırım yaparsanız ömür boyunca geçiminizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Zaman içerisinde tüm istediklerinizi elde edeceğiniz bu dönemde, ilk olarak ev sahibi olacak, sonrasında ise uzun zamandır aklınızda olan işi kuracak maddi imkanlara sahip olacaksınız. Maddi anlamda üst seviyede olacak ve harika günler yaşayacaksınız. Hayal ettiğiniz her şeyi elde edip, tüm sevdikleriniz ve etrafınızda olmasını istediğiniz kişiler ile güllük gülistanlık bir hayat yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Temiz duyguları ve arınmışlığı da simgeleyen bir sembol olduğu için, içerisinde bulunduğunuz arkadaş grubundan bazı kişilerin aslında sizden çok da haz etmediğini ve arkanızdan konuştuğunu fark edecek ve bu kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Aynı zamanda geçmişinize ait zihninizde yer eden çeşitli gereksiz kötü anılarınızdan arınacak, bu şekilde daha huzurlu ve mutlu bir hayat süreceksiniz. Bu dönemde başarılarınızın önüne çıkacak bir takım engelleri sevdiğiniz bir dostunuz sayesinde aşacak, birlikte biraz yıpransanız da sonuçları sizin için çok iyi ve sevindirici olacaktır. Bu dönemde hem aileniz hem de arkadaşlarınız ile yaşadığınız olaylardan ders çıkartacak,  daha önce yaptığınız hataları tekrarlamayacaksınız. Hayatınızda huzurlu günlerin keyfini çıkaracağınız bir dönem başlamaktadır.

Yakın zaman içerisinde aile bireylerinin biri veya birkaçı ile aranızda kırgınlık yaşandığına işaret etmektedir. Ayrıca hane içerisinde yaşanmış olan bu kırgınlıktan dolayı her iki taraf da yıpranmış ve bu durumu düzeltmek için çaba sarf etmek yerine tercihin kaçmaktan yana kullanıldığını simgeler. Fakat ailenize bağlı bireyler olduğunuz için bu durum her iki tarafın daha da mutsuz olmasına neden olmaktadır. Bu dönem kırgınlıkların bitmesi için harika bir zamandır. Bu yüzden geçmişte yapılmış olan hatanın farkına varmalı, ailenizin sizi affetmesi için gereken her yolu denemelisiniz. Bu doğrultuda çabalarınız sonuçsuz kalmayacak ve sizi mutlu bir sona kavuşturacaktır. Aileniz ile huzurlu ve mutlu günler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Özellikle bu dönemde çok büyük işlere imza atacağınıza ve beraberinde mevki makam sahibi olacağınıza işaret etmektedir. Ayrıca kısa zaman içerisinde elde edeceğiniz bu büyük kazanç sayesinde mal mülk sahibi olacağınızı da gösterir. Yapacağınız işlerden bolluk ve bereket eksik olmayacaktır. Kısa bir süre önce geçirdiğiniz zor ve sıkıntılı zamanları atlatacak, iş yerinde istediğiniz konuma gelebilmek için canla başla çalışacaksınız. Çalışmalarınızın karşılığını kısa bir süre içerisinde alacak ve istediğiniz makamı elde edeceksiniz. Herkesin gözünün olduğu bu makama sahip olduğunuzda sizi daha ciddi sorumluluklar beklemektedir. Kendinizi biraz daha göstermeniz gereken bir dönem içerisine gireceksiniz.

Yaratıcılığınız ve azimli karakteriniz sayesinde istediğiniz işi yapacak ve iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Ayrıca her zaman haklının yanında duran adaletli yapınız sayesinde de iş yerindeki çevreniz tarafından çok sevilecek ve takdir edileceksiniz.

Yakın bir zaman içerisinde yakın bir arkadaşınız ile bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. İşe başlarken biraz endişeleriniz olsa da zaman içerisinde beraber iyi gelirler elde edeceksiniz. Birbirinize olan güveniniz ve desteğiniz sayesinde hem iş hayatında iyi konuma sahip olacak hem de dostluğunuz hiç bitmeyecektir. Bu zamana kadar hayalini kurduğunuz çoğu şeye sahip olacak, aileniz ve yanınızda olmasını istediğiniz tüm arkadaşlarınız ile birlikte mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde bir dönem sizi beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Bu figür kısa bir zaman içerisinde yakın bir akrabanızdan bebek müjdesi alacağınıza işaret etmektedir. Hamilelik dönemi biraz zorlu geçecek olan bu kişi, bebek sahibi olmak için fazlasıyla uğraşıp her yolu deneyerek mutlu sona kavuşmuştur. Bu zorlu döneminde, mide bulantıları, baş dönmeleri biraz artacağından bu süre içerisinde onun yanında olmanız ve refakat etmeniz gerekebilir. Başlangıçta size yük olduğunu düşünerek bu durumdan biraz rahatsız olacak fakat zaman içerisinde tek başına başa çıkamayacağının farkına vardığında size yanında olduğunuz için teşekkür edecektir. Çok değer verdiğiniz bu kişiye gocunmadan yardımcı olacak ve doğumuna kadar da yanında kalıp ona elinizden geldiğince destek olacaksınız.

Bu sırada sizin de sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinin olduğu bu zamanlar da en başta sağlığınıza çok dikkat etmeli ve kendinizi korumalısınız. Ayrıca beslenmenizi de düzene koymanın zamanı da gelmiştir. Artık hazır yiyeceklerden ve uzun süreli açlık durumundan kurtulup, sağlıklı beslenmeli ve öğünlerinizi atlamadan düzenli yemenin vakti gelmiştir. Vücut direncini düşürmemeli, bağışıklığınızı kuvvetli tutmalısınız. Boş vakitlerinizi de yavaş yavaş spor yaparak değerlendirmeye çalışmalı, kendinizi fiziksel olarak da güçlendirmelisiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.