Kahve Falında Mitolojik Tanrı Görmek

22.10.2015
Kahve Falında Mitolojik Tanrı Görmek

kahve falında mitolojik tanrı görmek, zor bir döneme girdiğinizde ve her yolun çıkmaza gittiğini düşündüğünüz bir anda meydana gelecek bir gelişme hayatınızın tüm gidişatını değiştirebilir ve kısa süre içinde toparlanmanıza yardımcı olabilir.

Duygularınızın karışık olduğu bazı dönemlerde önemli kararlar almamaya da dikkat etmelisiniz. Hayata geçirmek istediğiniz projelerinizi bir süre rafa kaldırmak zorunda kalabilirsiniz. Gideceğiniz bir iş görüşmesinden olumlu bir yanıt alacaksınız. Çevrenizdeki bir sevdiğinizin sağlık sorunu olduğunu duyarak kısa süreli bir endişe yaşayabilirsiniz.

Çok istediğiniz dileklerinizin bir bir gerçekleşeceğini gösterir. Sakin kafa ile vereceğiniz kararlar gelecek yaşantınızı olumlu yönde etkileyecek. Yapacağınız bir yardım sonucunda alacağınız dua sayesinde tüm işleriniz yolunda gidecek ve daha huzurlu olacaksınız.

Geri plana attığınız sevdikleriniz ile ilgilenmenin vakti gelmiş bulunuyor. Batıl inançlarınızı bir kenara bırakarak mantıklı düşünmelisiniz. Bir evcil hayvan sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Zor dönemlerinizde yanınızda olan kişileri asla unutmuyor ve onlara vefa borcunuz olduğunu düşünüyorsunuz.

Kafanda hayata geçirmeyi planladığın bir takım konular bulunmakta. Ancak bu konularda artık tek başına kararlar alamayacağını kavramak zorundasın. İçinde bulunduğun evlilik hazırlığı seni oldukça yormuş durumda.

Ev içerisinde annen ya da babanın tavsiyeleri sana oldukça iyi gelecek. Uzun zamandır hayalini kurduğun bir projenin adımlarını atmak üzeresin. Ancak ilişkine de zaman ayırmalı ve sevdiklerini ihmal etmemeye özen göstermelisin.

Aşk Yorumu

Bazı dileklerinizin olduğu anlamına gelir. Yaşamınıza dair bazı kararlar alacaksınız bu kararlar hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberinde işaretçisidir.

Bu haber kısa zaman içerisinde gelecek. Hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu hissedeceğinize delalet eder. Hayatınıza alacağınız bir kişi var ama hala tereddüt içerisindesiniz. Bazı durumlar sizi endişelendirmiyor değil fakat bu sorulardan kısa zaman içerisinde kurtulacaksınız.

Sizi ailesi ile tanıştırmak isteyen birisi gözüküyor biraz geri duruyorsunuz. Çok fazla düşüncelisiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor. Yakın zamanda bir teklif gelecek ama fazla düşüneceksiniz.

Aileniz ile tanıştıracağınız bir kişi var. Aileniz ne kadar sıcak baksa da bu duruma bazı araya girenler olacak. Yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. Bazı arkadaşlarınıza fikirler sorup onlardan yardım isteyeceksiniz.

Kafanda hayata geçirmek istediğin çok planların var. Hayatında yer edindiğin kişi sana çok yardımcı olacak. Biraz fazla kıskançlık yapıyorsun bu durum ilişkine zarar verebilir daha dikkatli olmanda fayda var.

Sevdiğin insana karşı ön yargılı olmamalısın biraz daha düşüncelerinizi değiştirmende yarar var. Bazı aile büyükleri ilişkinde bir adım atman için bir araya gelecek. Geleceğe dair bazı konuşmalar yapılacak.

Bir büyüğünle bir sohbet yapacaksın sana çok faydalı bir konuşma olacak. Bu konuşmadan sonra düşüncelerin değişecek. Acele etmemende fayda var ileriye dair aşk hayatında güzel günler seni bekliyor olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Falı yorumlanan kişinin hayatında bazı değişiklikler yaşayacağı ileriye dair bazı fikirlerinin değişeceği anlamına gelir. Bu aralar bazı kararlar alacağı aile yönünden sıkıntılar yaşayacağı, fakat zamanla düzeleceği anlamına gelir.

Ailenize yeni bir haber gelecek bu haberle herkes mutlu olacak. Uzun zamandır beklediğiniz biri var size ziyarete gelecek fakat kırgınlıklar da yok değil. Bunları zamanla telafi edeceksiniz.

Aile içinde bazı konuşmalar geçecek, bazı tedirginliklerin var hayata karşı daha olumlu bakmalısın. Aile içinde bir evlilik olacak ve kısa zamanda alınan bir kararla çok mutlu günler yaşanacak.

Bir arkadaşınla aran biraz açılmış gözüküyor bu durumu onunla bir konuşma yaptıktan sonra toparlayacaksın. Aile ile bazı konularda anlaşamıyorsun, bağlarının kopmasına neden olacakken bu durumu fark edip daha dikkatli davranacaksınız.

Küçük bir tartışma yaşanacak evden ayrılmak istiyorsun ama yanlış kararlarından vazgeçirecek olan bir dostun var. Bu kişi senin için çok büyük fedakarlıklar yapıyor. Yanında çok değerli olan bu dostunun fikirleri senin için çok önemli gözüküyor.

Aile ile uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Bu eğitim hayatına işaret ediyor gibi. Bazı dönemleri ailenden uzakta yaşayacaksın. Senin için başta zor gelse de sonradan alışıp hayatına devam edeceksin. Arkadaşlarınla güzel ve eğlenceli bir dönem seni bekliyor gözüküyor. Bazı kararları acele etmeden aldığın sürece hayatında her şey planladığın gibi gidecek.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar önünüze çıkacak fakat endişe etmemelisiniz. İş ile ilgili teklifler sizi bekliyor olacak geri adım atmamanızda fayda var. Bu dönem zor bir süreç sizi bekliyor fakat gözünüz korkmamalı.

İş hayatınızın yoğunluğu çok fazla olduğu için kendinizi biraz arka plana koymuşsunuz daha dikkatli olmanızda fayda var. İş ile ilgili bazı sorunlar yaşanacak bunları kafanıza takmamalısınız. Kısa zamanda halledeceksiniz. Aileniz ile bazı sorunlar yaşanabilir biraz daha fazla zaman ayırıp ilgi göstermelisiniz.

Bazı sorunları halledemediğiniz zamanlar gelecek bu durumlarda bir dostunuzdan yardım isteyeceksiniz bu kişi sizi geri çevirmeyecek . Bu dostunuzun size yaptığı iyilikleri ve fedakarlıkları hiç unutmayacaksınız.

Bir iş seyahati sizi bekliyor olabilir hazırlıklı olmanızda fayda var. Bazı kararlar alırken bir büyüğünüzden yardım alıyorsunuz bu kişinin fikirlerine çok saygı duyuyorsunuz. Aklınızda bazı sorular var sürekli bir düşünce içerisindesiniz.

Endişeli bir yapınız var bu durum işinize odaklanamamanızı sağlayabilir. Biraz dikkatli olmanızda yarar var. Zaman içerisinde kariyerinizde beklemediğiniz kadar bir ilerleme yaşayacaksınız. Bol kazançlı günler sizi bekliyor olacak.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda biraz problemler yaşayabilirsiniz fakat bunlar kısa zamanlı ve küçük sorunlar. Uzun zamandır sizden haber bekleyen bir dostunuz var size büyük kırgınlığı var. Fakat bunu yanına giderek telafi edeceksiniz.

Bir iş arkadaşınız rahatsızlık geçirerek hastaneye kaldırılabilir. Sizi bu dönem yorgun günler bekliyor olacak ama hepsinin üstesinden geleceksiniz. Bir dostunuzla bir araya gelip bazı konular konuşacaksınız. Bu konular sizi biraz üzecek. Sizi üzen bu durum rahatsızlanmanıza yol açacak, çok düşünmemenizde fayda var.

Ziyaretine gideceğiniz birini sürekli ertelemek zorunda kaldınız, size karşı sitem içerisinde fakat onun gönlünü yeniden kazanacaksınız. Yoğun bir dönemden geçiyorsunuz. Hayata geçirmek istediğiniz planlarınız var fakat sağlık açısından bu planlarınızı kısa süreliğine erteleyeceksiniz. Beklediğiniz bazı sonuçlar var olumlu olarak karşınıza çıkacak. Kısa süre içerisinde arzuladığınız bir durum gerçekleşecek biraz beklemenizde yarar var.

Para Yorumu

Falı yorumlanan kişinin bu dönem biraz da olsa sıkıntılı bir dönem geçireceği anlamına gelir.  Uzun zamandır beklediğiniz bir miktar para gelecek bu parayla bazı işlerinizi halledeceksiniz.

Fal sahibinin borcu var ise bu borcu kısa zaman içerisinde ödeyeceğine işaret eder. işlerinize yeni adımlar atacağınız bu dönem sonunda kazancınız bol olacak. Eğer sıkıntı içerisinde iseniz daha çok bolluğa erişeceğiniz anlamına gelir.

Ufak bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz fakat işleriniz çok yoğun olduğu için erteleyeceksiniz. Bir teklif sizi bekliyor kısa zamanda daha çok kazanç sağlayacağınız bir işe atılacaksınız. Yaşamınıza farklı bir yön vereceksiniz daha refah seviyenizin arttığı bir döneme gireceksiniz.

Alacağınız bazı kararları düşünmenizde fayda var. Yatırım yapmanız için uygun bir dönem olduğunu düşünüyorsunuz acele etmemelisiniz. Sizden bir miktar para isteyen bir dostunuzu geri çevirmeyeceksiniz. Hayatınızda daha rahat ve kazançlı günler sizi bekliyor olacak.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.