Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek

Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek
22 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.615 kez okundu.

Kahve falında muhabbet kuşu görmek, genelde hoş sohbet edilen sevgiliyi sembolize ederken yaşanan olumsuzluklardan sonra aranızın düzelerek sorunları geride bıraktınız demektir. Fincanın kulpunun olduğu kısımda ve üst tarafta ise sevdiğinizden beklediğiniz haberin tez günde geleceğini alt kısımda ise bir müddet daha bekledikten sonra size haberin geleceği şeklindedir. Saat yönüne gidildiğinde, size biri tarafından sevgilinizle ilgili güzel haberlerin getirileceğini ifade eder. Sevgilinizle olan muhabbetinizi kıskanan biri tarafından aranızın açılması için uğraşan birinin olduğu dikkat etmenizi ve söylenenlere kulak vermemenizin habercisidir.

Eğer bir dala pineklemiş şekilde görülmüşse bu pek hayırlı olmamakla birlikte alınacak bir haber ile yaşanacak tartışmaya yorumlanır. Gireceğiniz bir ortamda yeni kişiler ile tanışarak bu ortamdan çok hoşnut kalarak ayrılacağınızı belkide yeni bir aşkın kapınızı çalacağının habercisi olmaktadır. Kahve fincanında üstte görülenler iyi olmakla birlikte alt kısımda görülmesi ise yaşanan bazı sıkıntılı günlerin olduğu ve bu durumun bir müddet daha devam edeceğinin belirtisidir.

Ailen ile bazı tartışmalar yaşayacaksın. En kısa zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacaksın. Ona karşı çok büyük hisler duyacaksın. Dostun zannettiğin kişiler ile tartışma yaşayacaksın. Arkandan iş çevirecekler. Dikkatli olmalısın. Maddi açıdan bolluk içerisindesin. Ev veya araba alacaksın. İş hayatında çok başarılı olacaksın.

Kahve Falında İki Kuşun Konuşması

Yeni bir eve taşınmak anlamına gelir. Kirada oturuyorsanız yeni bir eve taşınabilirsiniz. Evinizden rahatsızsanız evinizi değiştirebilirsiniz. Kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Bekarsanız hayalinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz. Uzun zamandır güzel bir ilişkiniz varsa o kişiyle ilişkinizi resmileştirebilirsiniz. Kız isteme, söz, nişan hazırlığı yapabilirsiniz. Yıllık izninizi alabilirsiniz ve bir iki haftalık bir tatil planı yapabilirsiniz. Uçak yolculuğu yapabilirsiniz ve yurt dışında bir tura katılabilirsiniz.

Kişi yakın arkadaşınıza maddi olarak yardım edebilir, onun zor zamanında teselli verebilirsiniz. Evlenecek arkadaşınıza hazırlık konusunda bazı ipuçları verebilirsiniz. Tanıdığınız kişileri araya sokarak masrafları azaltabilirsiniz. Söken ve silkeleyen biri, yeni bir eğitim sürecine girmek anlamındadır. Okulunu bitiren kişi yüksek lisans için başvuru yapabilir. İstediğiniz bir alanda kursa gidebilirsiniz. Eğitim için sınavlara girebilirsiniz ve kariyer planı yapabilirsiniz. Yeni bir işe girebilirsiniz ve iş için başka bir şehre seminere gidebilirsiniz. Çok düşünceli bir yapıda olduğunuza dalalettir. Kuran ve yakan işi uzun zamandır planladığı bir işi faaliyete geçirebilir. Projeler kağıda geçirilir ve somut adımlar atılabilir. Planladığınızı şimdi yapma zamanı. Ortak mallar konusunda bazı gelirler elde edebilirsiniz. Eşinizden babanızdan, çocuklarınızdan ummadığınız bir para gelebilir. Miras malları da gündemde olabilir. Miras mallarından kazanç sağlayabilirsiniz, arsa paylaşımı yapabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git