Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek

22.10.2015
Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek

Kahve falında muhabbet kuşu görmek, fal sahibinin beklediği haberi sevdiğinden alarak mutlu olacağı ve aile içerisinde yaşanan huzursuzlukların son bulması ile haneye huzur ve mutluluğun geleceği anlamına gelir. Kişinin hayal ettiği sağlıklı ve hayırlı bir kız evlada sahip olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Sevgilisi olmayanlar için yeni bir ilişkiye başlayacağına delalet eder. Tanıştığınız bu kişiyle aranızdaki sevgi ve güvenin çok sıkı olacağına ve sizin yeni partnerinizi ailenizle tanıştırmak isteyeceğinize yorumlanır.

Fakat ilişkiye başladıktan kısa bir süre sonra, geçmişte aşk yaşadığınız birinin de karşınıza çıkabileceği anlamına gelir. Bu durumun sizin kafanızı karıştırmayacağına delalet eder.

Tam aksine eski sevgilinizle aranızda sıkı bir dostluk başlayacağı ile yorumlanır. Yeni partnerinizin sizi bu kişiden kıskanacağı anlamına gelir. Fakat sizin bu durumu sevgilinize tatlı dille anlattığınız takdirde var olan kıskançlık durumunun ortadan kalkacağına da işaret eder.

Sevgilisi olan biriyseniz, sevgilinizin sizinle ilgili bir sürprizi olduğuna, bu sürprizin de evlilik teklifi olacağına işarettir. Bu evlilik teklifi haberine hane üyelerinin çok şaşıracağına, aynı zamanda da sizin adınıza çok mutlu olacaklarına delalet eder.

Bunun dışında başka biri tarafından ilişkinizin kıskanıldığına da işaret eder. Bu kıskançlık sonucunda, hakkınızda yapılan dedikodular yüzünden partnerinizle aranız bozulduysa, kısa bir süre sonra her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir.

Evliler için de, eşinizin size karşı daha romantik olacağı anlamına gelir. Uzun zamandır ertelediğiniz planlarınıza zaman ayıracağınıza, eşinizle eskisi gibi güzel vakitler geçirmeye başlayacağınıza delalet eder. Aynı zamanda da kayınvalidenizle aranızda bir konuda anlaşamazlık yaşayabilirsiniz. Bu noktada eşinizin araya gireceği ve tartışmada sizin yanınızda olacağı ile yorumlanır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre iş yerinden uzun zamandır alamadığınız parayı alacağınıza delalet eder. Bu para, toplu bir şekilde ödenecek ve sizin çok işinize yarayacak. Uzun zamandır hayalini kurup almayı çok istediğiniz arabayı bu parayla alacağınız ile yorumlanır.

Bu sembol aynı zamanda birçok yerden daha elinize para geçeceğine delalet eder. Bunlardan biri de dededen kalma miras olarak yorumlanır. Hane içinde bu mirasın bölüşüleceği ve size de pay düşeceği anlamına gelir.

Kiracıysanız eğer, mevcut olarak yaşadığınız yerden memnun değilseniz yeni bir yere taşınacağınıza ve bu yeni kiraladığınız evinizden memnun kalacağınıza delalet eder. Kiracı durumundan sıkıldıysanız, kendinize ait bir yer almaya karar verebileceğiniz ve huzurlu bir yerde kendinize daire alacağınız anlamına gelir.

Parasal açıdan yaşadığınız sıkıntıların son bulacağı bu dönemde, sizden yardım isteyen bir dostunuza yardım edeceğinize, aynı zamanda hane üyeleri ve akrabalara bu açıdan destek olacağınıza delalet eder. Çalıştığınız iş yeri dışında uğraştığınız ve buradan beklediğiniz bir para varsa kısa bir süre sonra elinize geçeceği anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakında alacağınız müjdeli bir haber olarak yorumlanır. Bu müjde haneye yeni birinin katılacağına delalet eder. Evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza, bekarsanız da aileden birinin çocuk beklediğine işaret eder.

Sosyal çevrenizin daha da genişleyeceğine, katılacağınız ortamlarda muhabbetinizin uyacağı birçok güvenilir ve samimi insanlarla bir araya geleceğinize yorumlanır. Bu sosyal çevrenin size arkadaşlık olarak birçok şey katacağına delalet eder.

Aile fertlerinden biriyle tartışacağınız anlamına gelir. Bu kişiye ağır laflar edeceğinize ve kalbini kıracağınıza işaret eder. Fakat karşı taraf bu tartışmayı kısa bir süre sonra unutacak, size karşı olan kırgınlığı hafifleyecek.

Hatanızı anlayıp ondan özür dilediğiniz takdirde aranızdaki her şeyin eski haline döneceği anlamına gelir. Aile üyelerinden birinin evliliğine de yorulur. Bu vesileyle dostlarla bir araya gelineceğine, uzun zamandır görmediğiniz biriyle karşılaşıp hasret gidereceğinize ve bir daha ayrılmayacağınıza delalet eder.

Dertleşmeye ihtiyaç duyduğunuza ve bu ihtiyacınızın üzerine uzakta olan ve sizin çok değer verdiğiniz birinin sizi ziyaret etmesine yorumlanır. Bu kişiye dertlerinizi uzun uzun anlatacak, birlikte çözüm bulacaksınız.

Böylelikle üstünüzdeki ağır yükün yok olacağına yorumlanır. Aynı zamanda hoş sohbetiniz ve tatlı diliniz ile etrafınızdaki insanların size hayranlık duyacaklarına, böylelikle size daha da yakın olacaklarına delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Eğitim alanı ile alakalı yorumlanan bu sembol, okulu bitiren biriyseniz yüksek lisansa başlamak istediğinize yorumlanır. Yapmak istediğiniz bu başvuru için yurt dışı düşünüyorsanız, bağlantı kuracağınız üniversitelerden kısa bir süre sonra size olumlu dönüş yapılacağına delalet eder.

Dil eğitimi ya da farklı bir eğitim için kurslara gidebileceğinize ya da bununla alakalı sınavlara gireceğiniz ile de yorumlanır. Çalışmıyorsanız yeni bir iş bulacağınıza ya da aklınızdaki bir fikri faaliyete geçireceğiniz anlamına gelir.

Yakınınızdaki bir arkadaşınızın geliştirmekte olduğu bir proje varsa, size ve çalışma azminize güven duyduğu için bu projenin başına sizi yerleştirmeyi planlayacağına işaret eder. Çalışıyorsanız da kariyer hayatınızda ilerleme sağlayacağınız günlerin çok yakın olduğuna işaret eder.

Kendinizi işinize yoğunlaştırdığınız takdirde, kısa bir süre sonra hayırlı işler yapan, makam sahibi biri olarak anılacak, insanlardan övgüler duyacaksınız. Bu noktada kariyer ile alakalı bazı sorumlulukların size yükleneceğine delalet eder. Fakat siz tüm bu sorumlulukların altından kalkacak ve hepsini kolaylıkla halledeceksiniz. Böylelikle kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Psikolojik olarak zor günler geçirebilirsiniz. Fakat yaşadığınız bu psikolojik sıkıntıların, kısa bir süre sonraki günlerde kaybolacağına, hayata daha pozitif bakacağınıza yorumlanır.

Yeni tanışacağınız insanların bu konuda çok büyük etkisi olacağına da delalet edilir. Aynı zamanda çıkacağınız bir yolculukta stres yaşayacağınız anlamına gelir. Fakat yolculuktan sonra stres yaratacak bir durum olmadığını fark edeceğinize ve bu durumdan kurtulacağınıza işaret eder.

Bir süre sonra uzak bir akrabanızın rahatsız olacağını öğrenecek ve onu ziyaret edeceksiniz. Fakat bu rahatsızlık uzun sürmeyecek, akrabanız kısa süre sonra sizin de maddi desteğinizle sağlığına kavuşacağı olarak yorumlanır.

Hane içinden rahatsız olup da küçük bir ameliyat geçirmesi gereken biri varsa, bu ameliyatın başarılı geçeceğine yorumlanır. Fakat bu ameliyata girecek olan hane üyesinin bu durumu büyük stres yapacağına, tabiri caizse bu durumdan çok korkacağına delalet eder. Sizin de onun yanında durup ona destek olmanız, stresini bir nebze de olsa azaltacağına yorumlanır.

Bu sıralarda yediğinize ve içtiğinize dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Bu duruma dikkat etmediğiniz takdirde beslenme düzeninizin alt üst olacağı, yedikleriniz yüzünden küçük bir mide ağrısı yaşayacağınız anlamına da gelir.


Kahve Falında İki Kuşun Konuşması

Fal sahibinin ruhsal olarak düştüğü kötü durumdan arkadaşlarının desteği ile kurtulacağı ve dualarının karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin hiç beklemediği bir anda eline geçecek olan yüklü miktarda para ile mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında İki Muhabbet Kuşu Görmek

Fal sahibinin içerisinde bulunduğu ortamı kısa sürede terk ederek yeni bir yere taşınacağı ve hayırlı kısmetlerle karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin gireceği bir ortamda sıcakkanlı ve samimi bir insanla tanışacağına ve kalbini ona kaptıracağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.