Kahve Falında Satranç Taşı Görmek

04.12.2015
Kahve Falında Satranç Taşı Görmek

Kahve falında satranç taşı görmek, genellikle uzaktan gelecek bir olduğuna işaret etmektedir. Ayrıca gelecek olan bu haberin fal sahibine hayırlı haber, müjde getireceğine ve kişiyi sevindireceğine işaret eder. Bu sembol kimi zaman, uzaktan gelecek olan ve uzun süredir görüşmediğiniz bir misafir olarak da yorumlanabilir. Aynı zamanda etrafınızda bulunan kişilere dikkat etmeniz gerektiğinin de habercisi olan bu figür, kimi zaman düşman anlamı da taşımaktadır. Temkinli davranmanız gereken bu dönemde yüzünüze gülüp, arkanızdan başınıza çorap örmeye çalışan kişiler olduğunun habercisidir. Aceleci ve fevri tavırlarınızı bu dönemde bir kenara bırakıp, daha dikkatli davranmanız gerekmektedir. Ayrıca etrafında olan biteni de iyi gözlemlemelisiniz. Alacağınız kararları iyi düşünüp, herkesle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Bu zamanlarınızda yine en büyük destekçiniz aileniz ve eşiniz olacaktır. Düşüncelerinizi onlarla da paylaşıp, onların da fikirlerini almalısınız.

Aşk Hayatı

Fal sahibi evli değilse, kısa süre içerisinde kısmetine kavuşacağına işaret eden bu figür, hayırlı olacak bir işi simgeler. Aynı zamanda bu kişinin başka bir talibi olduğunun da habercisi olabilir. Evliliğe doğru adım atacak ve aradığınız mutluluğa çok yakında kavuşacağınızı gösterir. Aileniz başlangıçta evlilik kararını erken bulabilir ve karşı çıkabilir, ama zaman içerisinde sizi anlayacak ve size engel olmayacaklardır. Evli olan bireyler için ise, ailenizden veya size yakın olan birisinden çok güzel ve sevindirici bir haber alacağınızı gösterir. Bu haber sayesinde bir süredir aranızda oluşmuş buzlar eriyecek ve eskisinden daha da yakın olacağınızı gösterir.

Zaman zaman aklınıza gelen geçmişte yaşadığınız üzüntüleri bir kenara bırakmanın artık zamanı gelmiştir. Sizi sevdiğiniz kişi ile çok mutlu ve huzurlu olacağınız ayrıca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız günler beklemektedir. Sizin gibi dürüst ve temiz kalpli olan bu kişi ile ömür boyu mutlu bir aile olarak yaşayacağınızı simgeler. Ayrıca yakın zaman içerisinde bebek sahibi olacağınız müjdesini de alabilirsiniz. Bu haber ailelerin de sevincini ikiye katlayacak ve heyecanlanmalarına neden olacaktır. Eve yeni gelecek olan bu bebek, kendisiyle birlikte mutluluğu, saflığı, masumiyeti, huzuru ve bereketi de size ve ailenize getirecektir.

Para

Son zamanlarda maddi anlamda çektiğiniz sıkıntılar yavaşa yavaş bu dönemde son bulacaktır. Yakın zamanda size gelecek olan bir haber ile elinize yüklü miktarda para geçecek ve önceki dönemlerden kalan tüm borçlarınızın kapanacağına işaret etmektedir. Bolluk ve bereket içerisinde, çektiğiniz tüm sıkıntılarınızdan uzak bir hayat sizi beklemektedir. Özellikle bu dönemde maddi konulardaki tutumunuza dikkat etmeli, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Elinizdeki parayı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini bu dönemde çok daha iyi öğreneceksiniz. Yapacağınız ufak tefek yatırımlar ile bütün hayatınızı ve geleceğinizi garanti altına almak tamamen sizin elinizdedir. Özellikle bu sıralar biraz ekonomi, yatırım haberlerini takip etmeye başlayabilir hatta bir profesyonelden bile yardım alabilirsiniz.

Bu dönemde size çok yakın bir akrabanız veya arkadaşınızın maddi yardıma ihtiyacı olabilir. Sizden hiçbir zaman maddi ve manevi desteğini esirgememiş, kötü günlerinizde hep yanınızda olmuş olan bu kişiye edeceğiniz yardım ile sıkıntısında kurtulacak ve işleriniz tekrar yoluna sokacaktır. Aynı zamanda uzun zamanda işiniz ile ilgili haber beklediğiniz bir konudan da iyi haberler alacak ve bu işten de oldukça kazançlı çıkacaksınız. Özellikle bu dönemde elde ettiğiniz kazançla rahat bir hayat süreceksiniz. Yakın zamanda kendinize ev alabilecek, istediklerinizin çoğuna kavuşacaksınız. Maddi bakımdan bolluk ve bereket içerisinde sevdikleriniz, aileniz ve eşiniz ile bir dönem yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakın zamanlarda etrafınızdan güzel haberler alacağınıza işaret eden bu figür, alacağınız bu haberler sonucunda oldukça sevineceğinizi gösterir. Bu sevincinizi tüm aileniz ile paylaşacak ve onlarla aranızda bir süredir olan buzları eriteceksiniz. Bazı yakınlarınız ile kısa süre önce yaşamış olduğunuz hararetli tartışma onları biraz kırmış aranıza bir süredir mesafe girmiştir. Bu güzel haberi onlar ile paylaşmak aranızdaki buzları eritmenin güzel bir fırsatıdır. Bu dönemde kırgınlıklara bir son vermeli, onların gönlünü almalısınız. Ayrıca uzun zamandır görüşmediğiniz ve konuşmadığınız bir aile ferdi, kısa bir süreliğine size sürpriz yaparak misafirliğe gelecektir. Bu beklemediğiniz misafir siz başta çok şaşırtacak sonrasında ise çok mutlu edecektir.

Sizi ziyarete gelen bu akrabanızın size bu dönemde çok büyük bir yardımı dokunacaktır. Bu kişi başta olmak üzere, ailenizin de iş hayatınız konusuna bu dönemde oldukça desteği olacaktır. Uzak akrabalarınızdan biri bu dönemde ufak bir rahatsızlık geçirebilir. Ciddi bir durum olmayacak fakat sağlığına dikkat edip, doktor kontrollerine düzenli gitmesi gerekecektir. Bu zamanlarda yaşayacağınız problemleri aileniz ile paylaşmalı, kafanıza takılanları onlara da danışmalısınız. Bazen kendi kendinize altından kalkamayacağınız durumlarda onlardan yardım isteyebilir, fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız sizin hem bu dönemdeki hem de hayatınızdaki en büyük destekçiniz olacaklardır.

İş ve Kariyer

Özellikle iş ve kariyer hayatınızın zirvede yaşayacağınız bu dönemde maddi kazancınız da bir hayli fazla olacağına işaret eder. Fakat bu dönemde doğru, mantıklı ve size getirisi fazla olacak yatırımları tercih etmeye özen göstermelisiniz. Son zamanlarda üzerinde çalıştığınız projeden ilerleyen zamanda iyi bir başarı elde edecek ve iş yerinde istediğiniz konuma yükseleceksiniz. Sizin yerinizde gözü olan etrafınızdaki bir kaç kişi bu dönemde arkanızdan iş çevirme girişimlerinde bulunabilir, bu yüzden etrafınıza karşı biraz tedbirli olmanızda yarar vardır. Doğru kararlar almaya, aceleci davranmamaya dikkat eder ve biraz da çevrenizi dikkatli gözlemlerseniz bu kişiler kolaylıkla gözünüze çarpacaktır. Özellikle iş yerindeki arkadaşlarınız ile aranızdaki mesafeye her zaman çok dikkat etmelisiniz. Yapabileceğiniz en ufak bir hata onlar için bir zafer olabilir. Bu sebeple mümkün olduğunca bu dönemde kendi işinizi kendiniz halletmeye çalışmalı, başkalarına güvenip, bırakmamalısınız.

İşiniz sebebiyle yurt içi ve yurt dışına bol bol seyahat edeceğiniz bu dönemde, farklı insanlarla ve onların kültürleriyle tanışacaksınız. Bu seyahatler sırasında karşınıza yeni iş imkânları çıkabilir, farklı kapılar açabilir. Bu teklifleri hemen reddetmeyip, bir süreliğine rafa kaldırabilirsiniz. Değerlendirme yaparken çok iyi düşünüp karar vermeli, olumlu ve olumsuz yanlarını iyice analiz etmelisiniz, çünkü bu yolun geri dönüşü olmayabilir ve alacağınız karar da hayatınızı tamamen değiştirecek bir karar olacaktır. Bu yüzden ailenize de durumu açıklayıp, onların da fikir ve düşüncelerini dinlemeyi sakın unutmayın. Kariyeriniz ve işiniz açısından oldukça başarılı olacağınız günler sizi beklemektedir.

Sağlık

Bu zamanlarda sağlığınız açısından biraz zor günler geçirebilirsiniz. Kısa süreli de olsa ciddi sayılabilecek bir hastalık geçirip kendinize daha çok dikkat etmeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. Ailenizden birisi size bu zamanlarınızda oldukça yardımcı olacak ve iyileşene kadar sizin yanınızdan ayrılmayacaktır. Onun sayesinde tekrar gücünüze kavuşacak ve ayağa  kalkacaksınız. Fakat sonrası için artık beslenmenizi bir düzene oturtmanız gerekmektedir. Sağlıklı besinler tüketmeli, uzun süre aç kalmaktan kaçınmalı ve bol bol su içmeye çalışmalısınız. Hastalığınız süresince tüm arkadaşlarınız  sizin yanınızda olacak ve sizden desteklerini esirgemeyeceklerdir.

Yakın bir zaman içerisinde çıkacağınız bir seyahatten, bir akrabanızın aniden gelişen bir rahatsızlığı sebebiyle hızlı bir dönüş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Başta fazlasıyla endişelenecek fakat sonrasında bu durum kısa sürede atlatılacaktır. Bulaşıcı olan bu hastalık bir süre etrafınızda bir kaç kişide de görülebilir. İşiniz dışında size ait olan boş zamanlarda evinizde oturmak veya boş boş gezmek yerine kendinize bir hobi veya spor edinmeye çalışıp vakitlerinizi daha verimli değerlendirmeye başlamalısınız. Eğer evliyseniz veya sevgiliniz varsa onunla beraber yapabileceğiniz bir aktivite bulup, birlikte yeteneklerinizi keşfetmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde kendinize iyi bakmanız gerektiğinin farkına varıp, bir an önce harekete geçmeniz sizin için faydalı olacaktır.


 

Kahve Falında Satranç Atı Görmek

Her şeye oldukça temkinli bir şekilde yaklaşmayı tercih ediyor olman ve her ne ile karşılaşır isen karşılaş pek de gelişi güzel düşünmek yerine en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor olmandan dolayı pek de üzülüyor olduğun zaman dilimlerine sahip olamıyorsun. Sen de bu hareketlerin ve davranışların ile çevrende olan insanlar her ne kadar seni birazcık abartılı olarak görüyor olsa bile sen kendini böyle bu şekilde oldukça güzel koruyor ve hiç üzülmek yerine her an mutlu oluyor olmandan dolayı yaptığın en mantıklı şeyler arasında yer alıyor. Senin insanlara karşı her an ön yargı ile bakıyor olmanı düşünen insanlar aslında senin uzak durman gereken kişiler olmasından dolayı sen de o kişilerden uzak durarak kendini daha kolay bir şekilde de koruyabilirsin.

Sana gelecek olan kısmetleri de simgeler iken o kişi ile karakter yapınızın da oldukça iyi bir şekilde uyum sağlayacaklarını da göstermektedir. Sen o kişi ile aranı fazla uzatmadan denemeyi tercih eder isen de sana hem en güzel hayatı hem de en mutlu olan anları sunabilecek olmasından dolayı da sen o kişiler ile bir an önce hayatını birleştirmelisin. Gelen yüzük ve bir teklif ile de hayatının dönüm noktasını da özellik ile bu ara yaşayabilirsin olduğunu da işaret etmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında At

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.