Kahve Falında Satranç Taşı Görmek

Kahve Falında Satranç Taşı Görmek
4 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.349 kez okundu.

Kahve falında satranç taşı görmek, birden çok anlamı içeriğinde barındırabilmektedir. Öyle ki, görülen taşlara göre de bu anlamlar değişebilmektedir. Eğer ki satranç tahtasına dizili vaziyette görülüyor ise gelecek günlerdeki yaşamında ince ve akıllı seçimler yapmak zorunda kalacağını, yanlış hamleler yapması halinde ise kendisini zor günlerin beklediğini gösterir. Görülen taşların biçimine göre kişinin karakteristik özelliklerini de ortaya koyabilmektedir. Fincanda şah veya vezir taşları görülüyorsa fal baktıran kişi güçlü bir karaktere ve liderlik vasıflarına sahip demektir. Bununla birlikte şah ve vezir taşları, gizli düşmanların varlığını da simgeleyebilmektedir.

Güzel bahta hayırlı kısmetlere de yorumlanabilmektedir. Eğer, taşlar arasından falda at görülüyor ise, evli olanlar için evliliğin daim ve sonsuz olacağı, bekar içinse, hayatının aşkı ile karşılaşacağını ifade eder. Bahsedilen taşların aksine falda piyon görülüyor ise, fal baktıran kişiyi zorlu ve meşakkatli bir süreç bekliyor demektir. Ancak bu süreçte kat edilecek yola sağlam ve emin adımlar ile devam edilirse satrançta piyon nasıl ki en son noktaya geldiğinde vezir oluyor ise gerek mesleğinde gerekse özel yaşamında üst noktalarda başarı ve mutluluğa kavuşacak demektir.

Bu sıralar bazı sıkıntılar içerisindesin. Ama en kısa zamanda bunun içerisinden çıkacaksın. Eşiniz ile küçük tartışmalar içerisine giriyorsunuz. Fakat o sizden ilgi istemektedir. Maddi sıkıntılar içerisindesiniz. Harcamalarınızı daha dikkatli yapmalısınız. Bütün sıkıntılarınızdan sizden gelecek bir müjde ile kurtulacaksınız. Çocuğunuz yoksa çocuk haberi gibi.

Kahve Falında Satranç Atı Görmek

Her şeye oldukça temkinli bir şekilde yaklaşmayı tercih ediyor olman ve her ne ile karşılaşır isen karşılaş pek de gelişi güzel düşünmek yerine en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor olmandan dolayı pek de üzülüyor olduğun zaman dilimlerine sahip olamıyorsun. Sen de bu hareketlerin ve davranışların ile çevrende olan insanlar her ne kadar seni birazcık abartılı olarak görüyor olsa bile sen kendini böyle bu şekilde oldukça güzel koruyor ve hiç üzülmek yerine her an mutlu oluyor olmandan dolayı yaptığın en mantıklı şeyler arasında yer alıyor. Senin insanlara karşı her an ön yargı ile bakıyor olmanı düşünen insanlar aslında senin uzak durman gereken kişiler olmasından dolayı sen de o kişilerden uzak durarak kendini daha kolay bir şekilde de koruyabilirsin.

Sana gelecek olan kısmetleri de simgeler iken o kişi ile karakter yapınızın da oldukça iyi bir şekilde uyum sağlayacaklarını da göstermektedir. Sen o kişi ile aranı fazla uzatmadan denemeyi tercih eder isen de sana hem en güzel hayatı hem de en mutlu olan anları sunabilecek olmasından dolayı da sen o kişiler ile bir an önce hayatını birleştirmelisin. Gelen yüzük ve bir teklif ile de hayatının dönüm noktasını da özellik ile bu ara yaşayabilirsin olduğunu da işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git