Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada Fok Balığı Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.827 kez okundu.

Rüyada fok balığı görmek, büyük gelir olarak yorumlanır. Rüyada fok balığı gören kişiye büyük bir gelir gelir. Rüyada fok balığı görmek, beklenmedik bir yerden para geleceğine yorumlanır. Bu bir miras malı olabilir,bir kira getirisi olabilir. Borcu olan birinin aniden borcunu ödemesi olarak da yorumlanır. Rüyada fok balığı gören kişinin eline bir miktar para gelecektir. Gelen para mutluluk ve ferahlık getirecektir.

Rüyada Fok Balığı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada fok balığı

Rüyada fok balığı görmek, üzüntü  ve sıkıntı olarak da yorumlanır. Rüyada fok balığı gören ve ona dokunan kişi üzüntülü bir olay yaşayacaktır. Rüyada fok balığı elleyen kişi üzüntüye karışır. Birinin üzüntüsüne ortak olmak olarak da yorumlanır. Rüyada fok balığını kucaklayan kişi sıkıntı yaşayan bir tanıdığına yardım edecektir. Ona psikolojik olarak yardım edecektir ve kötü zamanında yanında olacaktır.

Rüyada Fok Balığı Görmek Ne Demek ?

Rüyada fok balığı, büyük nasip olarak yorumlanır. Rüyada fok balığının temiz olduğunu gören kişi çok saf ve temiz biri ile tanışacaktır. Eğer rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet bulacaktır. Evli olanlar için fok balığı görmek ummadık bir sevinçtir. Beklenmedik zamanda sevinçli bir haber alınır. Bir tanıdığın mutlu haberleri alınabilir. Bekar olanlar evlilik için adım atabilir, evleneceği kişiyi bulabilir. Bu rüyayı gören kişi, evine bağlı ve sadakatli bir kişi ile evlenerek mutlu bir yuva kuracak demektir. Bu rüya güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Aynı zamanda sevecen insanlarla karşılaşacağınızı ve yeni dostluklar kuracağınıza da delalet eder.

Rüyada Fok Balığı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada fok balığı görmenin anlamı ve fok balığı rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git