Rüyada Fok Balığı Görmek

10.05.2015
Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada fok balığı görmek, büyük gelir olarak yorumlanır. Beklenmedik bir yerden para geleceğine yorumlanır. Bu bir miras malı olabilir, bir kira getirisi olabilir. Borcu olan birinin aniden borcunu ödemesi olarak da yorumlanır. Rüyada fok balığı gören kişinin eline bir miktar para gelecektir. Gelen para mutluluk ve ferahlık getirecektir.

Hayırlara vesile eden rüyalar arasında yer alır. Kişinin, parlak fikirleri ile başarı elde etmesi ve itibar ve kazancının artacağı anlamına gelir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin her iş için emek verdiğini, çabaladığını ifade eder. Bu emekler, çabalar ve çalışmalar sonuçsuz kalmayacak ve kişi bunların mükafatını fazlası ile alacak şeklinde yorumlanmıştır.

Kişinin hayatında yepyeni sayfalar açılacağı, mutlu ve güzel bir dönemin habercisidir. Bu dönem, kişiye çok büyük başarılar sağlayacaktır. Böylece kendi için iyi olacağı gibi çevresine de fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda bu rüya, eğer kişinin kendisinde ya da çevresinde bir hastalık söz konusu ise şifa bulmaya, hastalıktan kurtulmaya, sağlığa işaret eder.

Kişinin hiç ummadığı bir anda çok sevineceği, mutluluk gözyaşları dökeceği, tabir yerinde ise ayaklarının yerden kesileceği bir olay yaşayacağına ya da haber alacağına delalet eder. Bu rüya, finansal anlamda var olan problemlerin ve sıkıntıların beklenmedik bir şekilde çözüme kavuşacağına ve gelirde artışa da yorulur.

Rüyada Fok Balığı Sevmek

İzzet, iffet olarak yorumlanır. Kişi bu dönemde dürüstlüğe çok önem verebilir. Dürüst bir tavır takınılacağı anlamına gelir. Bu dönemde yanlış giden bir şeylere karşı çıkılabilir. Beklenmedik tepkiler verilebilir. Ayrıca kişi yanlış olan her şeyi düzeltmeyi seçecektir. Dürüst olanın kazanacağı düşüncesinin ön planda olduğu bir dönemi işaret eder.

Makam sahibi olmak anlamına gelir. Kişi büyük sorumluluklara geçiş yapacaktır. Bulunduğu işin daha yoğun olduğu başka bir departmanda sorumluluk alınabilir. Evde söz hakkımızın çoğaldığı bir dönemde olabiliriz. İtibar görülecek güzel bir dönemi işaret eder. Ayrıca kişinin kısa dönemlik bir güç kazanacağına işaret eder. Kişi, resmi bir yerde işe başlayabilir ya da önemli bir mevkiden iş teklifi alabilir. Gelirinizin artacağını ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğinizi gösterir. Aynı zamanda kişi, mal ve para kaybına uğrayabilir.

Rüyada Fok Balığı Kurtarmak

Büyük nasip olarak yorumlanır. Kişi çok saf ve temiz biri ile tanışacaktır. Eğer rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet bulacaktır. Evli olanlar için ummadık bir sevinçtir. Beklenmedik zamanda sevinçli bir haber alınır. Bir tanıdığın mutlu haberleri alınabilir. Bekar olanlar evlilik için adım atabilir, evleneceği kişiyi bulabilir. Bu rüyayı gören kişi, evine bağlı ve sadakatli bir kişi ile evlenerek mutlu bir yuva kuracak demektir. Bu rüya güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Aynı zamanda sevecen insanlarla karşılaşacağınızı ve yeni dostluklar kuracağınıza da delalet eder.

Rüyada Fok Balığı ile Yüzmek

Çok şanslı ve kısmetli olduğunuzun habercisidir. Ayrıca çok yakında sizi mutlu edecek güzel bir haber alacağınıza dalalettir. Ailenizin ya da çok sevdiğinizin bir arkadaşınızın mutluluk ve refah içinde yaşadığını göreceksiniz.

Rüya sahibinin uzun bir süredir oldukça huzursuz olan zamanları geçiriyor olduğunu fakat bu ara artık hak ediyor olduğu mutluluğa ve huzura erişecek olduğunu da göstermektedir. Sizler hem iş hem de eğitim anlamında bu ara oldukça zorlu olan zamanlar geçiriyor ve maddi anlamda da büyük çöküşler yaşanıyor olduğu da gözlenmektedir. Sizler bu zaman zarfı içerisinde asla isyan etmeyip hep her olaya sabır ile yaklaşıyor olmanızdan dolayı artık hak ediyor olduğunuz refah olan hayatın da meyvelerini de toplamaya başlayacaksınız. Bunların yanı sıra sizler bu ara sadece maddi dertler ile boğuşuyor olmanızdan dolayı bir süre bazı duyguları da yaşamaya ara vermiş olabilirsiniz. Bu duygular da sizlerin hayatları için oldukça önemli olan duygular olmasından dolayı da sizlerin hayatının tekrar eskisi gibi en büyük alanlarına da hüküm sürmeye başlayacaktır. Hem maddi anlamda olan dertleriniz de bitiyor olduğu sıralarda da artık sizler hayatlarınız içerisinde bu kadar önemli olan duygulara da hayatınızın kapılarını da tekrar açmanız gerekmektedir.

Rüyada Fok Balığından Korkmak

Emekleriniz karşılık bulacak ve hayırlı kazançlar elde etmeye başlayacaksınız. Sizden hoşlanmadığını düşündüğünüz insanlar dahi başarılarınızı takdir edecek ve sizin için iyi dileklerde bulunacak. Ailenizde mutluluk ve huzur havası hakim olacak. Eşiniz ve çocuklarınız size her fırsatta minnet ve sevgilerini iletecekler. Üzerinizdeki kara bulutlar dağılacak ve şansınız dönecek. İyi haberler alacağınızın müjdecisidir. Sizi mutlu edecek olaylarla karşılaşacaksınız. Karşınıza büyük iş fırsatları çıkacak. Yaptığınız işlerde ne kadar başarılı olduğunuz herkes tarafından duyulacak ve insanlar size karşı hayranlık duyacak. Sevdiğiniz ancak uzun zamandır bir araya gelemediğiniz arkadaşlarınızla buluşup beraber güzel işlere imza atacaksınız. Yalnızlıktan sıkılmaya başladığınız bir anda ruh eşinizle tanışarak hayatınızı bir düzene oturtmaya başlayacaksınız. İnsanlar size daha çok sevgi duyarken bir yandan da büyük bir saygı gösterecekler. Sonunda hak ettiğinizi düşündüğünüz konumlara gelebileceksiniz.

Rüyada Denizde Fok Balığı Görmek

Büyük mutluluklara dalalettir. Uzun yıllardır sevgilinizle devam eden mutlu ilişkinizi evliliğe doğru bir adım daha yaklaştırabilirsiniz. Hayırlı evlatlara sahip olacak ve onları huzur içinde büyüteceksiniz. Ailenizle ve dostlarınızla beraber mutlu bir hayata sahip olacaksınız. Son zamanlarda aşmaya çalıştığınız ancak bir türlü altından kalkamadığınız birçok zorluğun üstesinden geleceksiniz. Dargın olduğunuz insanlar yanınıza gelerek sizden af dileyecek. Kazancınız artacak ve yeni mallar edineceksiniz.

Rüyada Siyah Fok Balığı Görmek

Rüya gören kişinin hayatında sürpriz durumlarla karşılaşması ve onu bekleyen sürpriz durumların olması söylenmektedir. Kişi yaşamında hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir şekilde olumlu yönde ilerlemeler kaydedecektir. Ayrıca sadece rüya sahibi değil rüyayı gören kişi ve etrafındaki insanlarında mutluluk yaşamaları yapılan yorumlar arasındadır, hayatlarında beklenmeyecek şeylerin meydana gelmesine yorulur.

Rüyayı gören kişinin umutlarının gerçekleşmesine yorulur. Bazen de yeni doğan bir çocuğa tabir edilmektedir. Kişi evli ise bir çocuk sahibi olacak, bekar ise evlenecektir. Bekar bir kimse saksıya diktiğini gördüyse nişanlanacak demektir. Yeni bir çocuk haberine, evliliğe veya nişanlanmaya yorulmaktadır. Başka bir tabire göre kişi için kazanç, kar ve hayırlı işlerin geleceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda para, rahat yaşam ve huzurlu hayat anlamına da gelir.

Rüyada Yavru Fok Balığı Görmek

Çekilen çilelerin son bulmasına, vefakar dost kazanmaya, uzun süredir hasretini çektiği akrabalarıyla vakit geçirmeye, ailesine karşı verdiği sözleri yerine getirmeye, arkadaşlarının desteğiyle zorlukları aşmaya tabir edilir.

Başarılarının karşılığını almaya, eğitim hayatında kademe atlatmaya, iyi niyetli temiz kalpli insanlar arkadaş olmaya, muradına ermeye, kuruntuları yüzünden sağlık durumunun kötüleşmesine tabir edilir. Sürpriz gelişmeler yaşamaya, şer gibi gözüken bir durumun hayra çıkmasına, ağzının keyfinin yerine gelmesine, evlat sahibi olmaya, yuva kurmaya, sağlıklı sıhhatli günler geçirmeye tabir edilir.

İlim irfan sahibi kimseden eğitim konusunda ders almaya, gözü yükseklerde olan rüya sahibinin yolundan şaşmasına, şan şöhret peşinde koşmaya, lüzumsuz işlerle uğraşmaya tabir edilir. Beklediği bir sonucun haneye ulaşmasına, sırlarının ortaya dökülmesine, ahlaklı terbiyeli kimseyle tanışmaya, kendi menfaatleri için çalışmaya, kusurlarını görmezden gelmeye, maddi yönden kazancının yükselmesine tabir edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.