Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada Fok Balığı Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.253 kez okundu.

Rüyada fok balığı görmek, büyük gelir olarak yorumlanır. Rüyada fok balığı gören kişiye büyük bir gelir gelir. Beklenmedik bir yerden para geleceğine yorumlanır. Bu bir miras malı olabilir, bir kira getirisi olabilir. Borcu olan birinin aniden borcunu ödemesi olarak da yorumlanır. Rüyada fok balığı gören kişinin eline bir miktar para gelecektir. Gelen para mutluluk ve ferahlık getirecektir.

Rüyada Fok Balığı Sevmek

Üzüntü  ve sıkıntı olarak da yorumlanır. Fok balığı gören ve ona dokunan kişi üzüntülü bir olay yaşayacaktır. Birinin üzüntüsüne ortak olmak olarak da yorumlanır. Fok balığını kucaklayan kişi sıkıntı yaşayan bir tanıdığına yardım edecektir. Ona psikolojik olarak yardım edecektir ve kötü zamanında yanında olacaktır.

Rüyada Fok Balığı Kurtarmak

Büyük nasip olarak yorumlanır. Kişi çok saf ve temiz biri ile tanışacaktır. Eğer rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet bulacaktır. Evli olanlar için ummadık bir sevinçtir. Beklenmedik zamanda sevinçli bir haber alınır. Bir tanıdığın mutlu haberleri alınabilir. Bekar olanlar evlilik için adım atabilir, evleneceği kişiyi bulabilir. Bu rüyayı gören kişi, evine bağlı ve sadakatli bir kişi ile evlenerek mutlu bir yuva kuracak demektir. Bu rüya güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Aynı zamanda sevecen insanlarla karşılaşacağınızı ve yeni dostluklar kuracağınıza da delalet eder.

Rüyada Fok Balığı ile Yüzmek

Çok şanslı ve kısmetli olduğunuzun habercisidir. Ayrıca çok yakında sizi mutlu edecek güzel bir haber alacağınıza dalalettir. Ailenizin ya da çok sevdiğinizin bir arkadaşınızın mutluluk ve refah içinde yaşadığını göreceksiniz.

Rüyada Fok Balığından Korkmak

Emekleriniz karşılık bulacak ve hayırlı kazançlar elde etmeye başlayacaksınız. Sizden hoşlanmadığını düşündüğünüz insanlar dahi başarılarınızı takdir edecek ve sizin için iyi dileklerde bulunacak. Ailenizde mutluluk ve huzur havası hakim olacak. Eşiniz ve çocuklarınız size her fırsatta minnet ve sevgilerini iletecekler. Üzerinizdeki kara bulutlar dağılacak ve şansınız dönecek. İyi haberler alacağınızın müjdecisidir. Sizi mutlu edecek olaylarla karşılaşacaksınız. Karşınıza büyük iş fırsatları çıkacak. Yaptığınız işlerde ne kadar başarılı olduğunuz herkes tarafından duyulacak ve insanlar size karşı hayranlık duyacak. Sevdiğiniz ancak uzun zamandır bir araya gelemediğiniz arkadaşlarınızla buluşup beraber güzel işlere imza atacaksınız. Yalnızlıktan sıkılmaya başladığınız bir anda ruh eşinizle tanışarak hayatınızı bir düzene oturtmaya başlayacaksınız. İnsanlar size daha çok sevgi duyarken bir yandan da büyük bir saygı gösterecekler. Sonunda hak ettiğinizi düşündüğünüz konumlara gelebileceksiniz.

Rüyada Denizde Fok Balığı Görmek

Büyük mutluluklara dalalettir. Uzun yıllardır sevgilinizle devam eden mutlu ilişkinizi evliliğe doğru bir adım daha yaklaştırabilirsiniz. Hayırlı evlatlara sahip olacak ve onları huzur içinde büyüteceksiniz. Ailenizle ve dostlarınızla beraber mutlu bir hayata sahip olacaksınız. Son zamanlarda aşmaya çalıştığınız ancak bir türlü altından kalkamadığınız birçok zorluğun üstesinden geleceksiniz. Dargın olduğunuz insanlar yanınıza gelerek sizden af dileyecek. Kazancınız artacak ve yeni mallar edineceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git