Rüyada Yengeç Görmek

11.05.2015
Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada yengeç görmek, hayırsever biri olarak yorumlanır. Yengeç gören kişi hayırsever biriyle tanışacaksınız ya da biri için hayır yapacaksınız. Hayırsever işler ile uğraşacağınız anlamına gelir. Birine yardım edebilir yada hayırsever birinden iyilik görebilirsiniz. Yardımlaşma işleri ile ilgilenebilir bir dayanışma derneğine katılabilirsiniz. Rüya sahibi birilerini mutlu etmeye çalışmaktır. Maneviyatın güçlü olacağına ve bol bol yardımlaşma olacağı bir dönem içerisine girdiğinizi gösterir.

Hayırlara vesile eden bir rüyadır. Aile, iş ve ticari hayatta olacak olay ve durumlar ile yorumlanır. Mesleki hayatta kişinin becerilerini kullanarak kendini ispat edeceğine, başarı sağlayacağına, amir ya da üstlerinden destek göreceğine delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, bol kazanç ya da ele geçecek yüklü miktarda para ile tabir edilir.

Rüyada Yengeç Yemek

Şans ve baht olarak yorumlanır. Ayrıca hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Kişi hayırlı biriyle tanışır. Bekarsanız evlenebilirsiniz ya da evliliğe bir adım atabilirsiniz. Rüyayı gören evliyse evinde mutluluğu artabilir ve mutlu anlar geçirilebilir. Aynı zamanda hayırlı bir iş için adım atacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yengeç Yakalamak

Para ve mülk sahibi olamak demektir. Eline alan ve onu okşayan, yaptığı işlerle paralar kazanacağı ve para biriktireceği anlamına gelir. Kişi yapacakları işlerle para kazanır ve para yatırımı yapar. Para biriktirmek ve mülk sahibi olmak anlamına gelir. Aynı zamanda kişi bol bol para kazanır. Kişi oldukça kararlı ve inatçı bir kişiliğe sahiptir ve bu özelliği o kişiye bir avantaj olarak çoğu zaman geri dönecek anlamına da gelir.

Rüyada Yengeç Öldürmek

Yüksek mertebedeki kişilere delalet eder. Rüya sahibinin zalim bir devlet başkanı tarafından yönetileceği anlamına gelir. Bu rüya bazı rivayetlere göre de ölüme işaret eder. Kötü işlere, kendini beğenmeye, dedikoduya, kıskançlığa işaret eder. Hayırlı işlere, huzura kavuşmaya, korkulardan kurtulmaya, ilmin artmasına işarettir.

Sosyal hayatta ya da iş hayatında kişiyi kıskanan ve kişiye karşı kötü niyet besleyen insanların varlığına işaret eder. Kişi, bu insanları hayatından çıkaracak, onlara karşı üstünlük sağlayacak deyim yerinde ise onları bertaraf edecek anlamına gelir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, ruhsal anlamda yaşanan sıkıntıların, karamsarlık, umutsuzluk gibi olumsuz duyguların biteceğine yorumlanır

Rüyada Yengeç Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki herkese karşı temkinli ve dikkatli davrandığına, kolaylıkla güvenmediğine ve insanlarla mesafeli duruşuna tabir edilir. Bu rüya, kişinin duygu dünyasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin karmaşık düşüncelerine yorumlanır. Bir diğer yorumu ile beklenen bir haberin geleceğine delalet eder. Bazı alimlere göre sakinlik, huzur ve mutluluk ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Yengeç Isırması

Rüya sahibinin, ailesi, akrabaları ya da yakın çevresinden bir kişi ile bir anlaşmazlık, tartışma yaşayacağına, bu anlaşmazlığın, tartışmaların kısa sürede tatlıya bağlanacağına tabir edilir. Bu rüya, bazı alimlere göre iş ya da mesleki hayattaki rakiplere de yorumlanır. Rakipleri tanımak, onlara karşı yılmadan mücadele etmek ve sonunda rakipleri alt etmek anlamına da gelir.

Rüyada Suda Yengeç Görmek

Uzun süredir devam eden dertlerin, üzüntülerin biteceğine, rüya sahibinin huzur ve ferahlık bulacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine zararı dokunacak, engel teşkil edecek kişilerden uzak duracağına, hayatında sorunlara neden olan durumları sona erdireceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, iş ya da mesleki anlamda rakiplere işaret eder. Rakipleri yenmek onlara karşı önlem almak anlamlarına da gelir.

Rüyada Yengeç Bacağı Görmek

Kişinin karmaşık duygu ve düşüncelerine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya yeni bir ortaklık ya da yeni bir iş kolunda çalışmaya tabir edilir. Hane içinde yaşanacak yenilik ve değişimler anlamına gelir. Bu rüya, özel hayatla da yorumlanır. Bekar kimseler için birliktelikte yeni durumlar yaşamaya, evli kimseler içinde eşler arasında fikir birliği yapmak olarak değerlendirilir.

Rüyada Yengeç Tutmak

Rüya sahibinin kendisi için yapılan bir kötülüğü ya da ihaneti önceden farkına varıp önlemesine delalet eder. Bütün zarar, ziyan ve belalardan kurtulmak, kötülüklerden uzak kalmak ile tabir edilir. Bu rüya, çaresiz kalınmış, çözümü bulunamamış bir konunun çözüme kavuşacağı, çare bulunacağına yorumlanır. Özel hayatta eşya da sevgili ile var olan bir problemin aşılacağı manasına da gelir.

Rüyada Yengeç Çorbası İçmek

Bazı alimlerin yorumu ile bu rüya, iş ya da ticari hayatta zor olan şartları ve durumları aşmaya, güçlüklerden sonra kazanç elde etmeye, gelecek nasip ve kısmete tabir edilir. Diğer bir yorumu ile rüya sahibinin zorluklar karşısında güçlü durduğuna ve azmine delalet eder. Ruhsal anlamda iyi hissetmek, moral bulmak manasına da gelir.

Rüyada Yengece Basmak

Söylenen sözlere ya da yapılan haksızlıklara sessiz kalınmayacağına, kişinin hakkını sonuna kadar arayacağına delalet eder. Diğer bir yorumu ile rüya sahibi, haksız yere suçlandığı bir konuda aklanacak ve suçsuz olduğunu kanıtlayacak anlamına gelir. Uzun süredir küslük, kırgınlık ya da ayrılık yaşanan bir kimseye karşı olumsuz duygulardan arınmaya, olumlu adımlar atmaya da tabir edilir.

Rüyada Evin İçinde Yengeç Görmek

Hane içinde aile üyeleri ile bir takım sorunlar ve anlaşmazlıklar olduğuna, bu sorunların iletişim yolu ile çözüleceğine ve huzurun sağlanacağına tabir edilir. Bu rüya, akrabalar ile de yorumlanır. Akrabalardan bazı kimseler ile haberleşmeye süregelen sıkıntıları ortadan kaldırmaya delalet eder. İş hayatında beklenmedik yenilikler, çok çalışmak, emek vermek, uğraşmak ve karşılığını görmek anlamlarına gelir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.