Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada Yengeç Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.841 kez okundu.

Rüyada yengeç görmek, hayırsever biri olarak yorumlanır. Yengeç gören kişi hayırsever biriyle tanışacaksınız ya da biri için hayır  yapacaksınız. Rüyada yengeç görmek hayırsever işler ile uğraşacağınız anlamına gelir. Birine yardım edebilir yada hayırsever birinden iyilik görebilirsiniz. Yardımlaşma işleri ile ilgilenebilir bir dayanışma derneğine katılabilirsiniz. Yengeç gören kişi birilerini mutlu etmeye çalışmaktır. Rüyada yengeç görmek maneviyatın güçlü olacağına dalalettir. Bol bol yardımlaşma olacaktır.

Rüyada Yengeç Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yengeç

Rüyada yengeç görmek, şans ve baht olarak yorumlanır. Yengeç eti yediğini görmek hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Yengeç eti yiyen kişi hayırlı biriyle tanışır. Bekarsanız evlenebilirsiniz ya da evliliğe bir adım atabilirsiniz. Rüyayı gören evliyse evinde mutluluğu artabilir ve mutlu anlar geçirilebilir. Yengeci eline almak hayırlı bir iş için adım atacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yengeç Görmek Ne Demek ?

Rüyada yengeç para ve mülk sahibi olamak demektir. Eline alan ve onu okşayan yaptığı işlerle paralar kazanacağı ve para biriktireceği anlamına gelir. Yengeç tutan ve elinde sımsıkı tutan kişi yapacakları işlerle para kazanır ve para yatırımı yapar. Para biriktirmek ve mülk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada yengeç etini afiyetle yiyen bol bol para kazanır. Rüyasında yengeç gören bir kişi, oldukça kararlı ve inatçı bir kişiliğe sahiptir ve bu özelliği o kişiye bir avantaj olarak çoğu zaman geri dönecektir.

Rüyada Yengeç

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yengeç görmenin anlamı ve yengeç rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git