Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.571 kez okundu.

Rüyada hortum görmek, rüya sahibinin hayatının tamamen değişmesine delalet eder. Hortum görmek kişinin hiç ummadığı olaylar ile karşı karşıya geleceği ile yorumlanır. Hortum gören kişi ya çok şanslı döneme giriyor ya da rüyanın gidişatına göre şanssızlık dolu döneme de giriyor denile bilinir.

rüyada hortum

Rüyada hortum görmek, rüya sahibinin değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir. Kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz haberlere delalettir. Hortumun şiddetine göre rüya sahibinin rüyası şekillenir. Rüyada hortum gören kişi ailesi ile büyük bir işe kalkışacağına işarettir. Manevi ihtiyaçlardan çok manevi ihtiyaçların giderileceği ile yorumlanır. Rüya sahibinin girişeceği işte hemen ilerleyeceği ve hızla yükseleceğine işarettir. İlk görüşte aşka delalet eder. Hiç umulmayan bir kişiye aşık olmak ile yorumlanır. Rüya sahibinin ani kararlar ile ev, iş değişikliği yapacağına işarettir. Rüyada hortum görmek toplum içerisinde iyi bir konuma sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada hortum, değişikliğin temeli ile yorumlanır. Hortum, hızlı ve etkilidir o yüzden rüya da hortum kökten değişimler anlamına gelir. Rüyada doğal afet olarak hortum görmek, korkuya ve korunma ihtiyacına delalet eder.Su geçişi için kullanılan hortum ise rüya sahibinin yavaş yavaş feraha ereceğinin göstergesidir. Rüyada görülen su hortumu temkinli adımlarla ilerlemek gerektiğine işarettir. Rüyada hortum, insanlık için önemli bir değişimin kimi zamanda deprem, sel gibi doğal afetlerin habercisidir. Rüya da hortum rüya sahibinin karmakarışık olan işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Rüyada görülen hortum, rüya sahibinin alacağı haber ile apar topar uzun bir yola çıkacağı ile de yorumlanır. Rüya da hortum kulaktan kulağa yayılacak dedikoduya delalet eder. Rüya sahibinin yakınındaki bir kişi ile bir konuda ortaklığı söz konusu olabilir. Rüya da hortum, rüya sahibinin hayatındaki yeni yaşamlara yeni olaylara ve değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git