Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.778 kez okundu.

Rüyada hortum görmek, rüya sahibinin hayatının tamamen değişmesine delalet eder. Kişinin hiç ummadığı olaylar ile karşı karşıya geleceği ile yorumlanır. Hortum gören kişi ya çok şanslı döneme giriyor ya da rüyanın gidişatına göre şanssızlık dolu döneme de giriyor denile bilinir.

Rüya sahibinin değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir. Kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz haberlere delalettir. Hortumun şiddetine göre rüya sahibinin rüyası şekillenir. Kişi ailesi ile büyük bir işe kalkışacağına işarettir. Manevi ihtiyaçlardan çok manevi ihtiyaçların giderileceği ile yorumlanır. Ayrıca kişinin girişeceği işte hemen ilerleyeceği ve hızla yükseleceğine işarettir. İlk görüşte aşka delalet eder. Hiç umulmayan bir kişiye aşık olmak ile yorumlanır. Kişinin ani kararlar ile ev, iş değişikliği yapacağına işarettir. Toplum içerisinde iyi bir konuma sahip olunacağına delalet eder.

Değişikliğin temeli ile yorumlanır. Hortum, hızlı ve etkilidir o yüzden kökten değişimler anlamına gelir. Korkuya ve korunma ihtiyacına delalet eder. Kişinin yavaş yavaş feraha ereceğinin göstergesidir. Ayrıca temkinli adımlarla ilerlemek gerektiğine işarettir. İnsanlık için önemli bir değişimin kimi zamanda deprem, sel gibi doğal afetlerin habercisidir. Rüya sahibinin karmakarışık olan işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Kişinin alacağı haber ile apar topar uzun bir yola çıkacağı ile de yorumlanır. Kulaktan kulağa yayılacak dedikoduya delalet eder. Yakınındaki bir kişi ile bir konuda ortaklığı söz konusu olabilir. Rüya sahibinin hayatındaki yeni yaşamlara yeni olaylara ve değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Pek hayırlı bir şekilde yorumlanmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin bir karmaşaya gireceğini ve bu karmaşa içerisinde stresli günler geçireceğini gösterir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu bir şey olduğuna ama yaşanan olumsuz durumların bu hayalin önüne geçip, oluşmasını engelleyeceğine işaret etmektedir. Kısacası böyle bir rüya, yolunda gitmeyen ters durumların ifadesidir.

Rüyada Rüzgar Hortumu Görmek

Genel olarak böyle bir rüya kısmet olarak yorumlanmaktadır. Şans ve mutluluğu aynı zamanda da aşkı ifade eder. Rüya sahibinin maddi açıdan rahatlayacağı bir döneme gireceği ve bununla orantılı olarak şansının artacağını simgeler. Aynı zamanda kişinin iş hayatında oldukça yoğun bir döneme gireceğinin de göstergesi olarak tanınır. Bu yoğun dönemden terfi alarak çıkılacağını işaret eder.

Rüyada Denizde Hortum Çıktığını Görmek

Böyle bir rüya, rüya sahibinin rahata alışacağına ve bu rahat yüzünden hoş olmayan işler yapacağına işaret eder. Fakat başka bir yandan da olumsuz olan tüm işlerden sıyrılıp artık olumlu düşüncelere sahip olacağının da habercidir. Aynı zamanda iş hayatında yapmış olduğu çalışmaların artık fark edileceğini ve buradaki emeğinin karşılığı bir terfi alarak göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Kişinin maddi açıdan bir yerden toplu para alacağına veya iş yerinde çalışmasından dolayı maaşına zam yapılacağına işaret etmektedir. Böylelikle geçiminin daha iyi bir şekilde kolaylığa kavuşacağına ve sürekli olarak yükselmeye işaret eder. Aynı zamanda ele geçecek olan paranın hiç umulmayan bir kişiden geleceğini gösteren bu rüya, artık sıkıntı dolu günlerin son bulacağını da göstermektedir.

Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Böyle bir rüya bolluğun ve bereketin habercisi olan bir rüyadır. Aynı zamanda maddi açıdan rahatlayacak olan bu kişi, geçim derdi olan sorunlardan kurtulacak ve rahat bir döneme adım atacaktır. Aynı zamanda bu dönemden ailesi de faydalanacak ve onlar içinde huzurlu günler başlamış olacaktır. Hem ailede bulunan kişilerin hemde rüya sahibinin terfi alacağını hayırlı bir döneme girecektir.

Rüyada Ateşten Hortum Görmek

Rüya sahibinin ummadığı bir anda ansızın zarara uğrayacağını ve çok büyük zorluklar geçireceğini gösterir. Bunun sonucunda uzun süre rüya sahibinin mutsuz bir şekilde ortalıkta dolanacağını ve işler yoluna girince eski huzurunun geri geleceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin hayırlı, mutlu ve sağlık dolu bir ömür yaşayacağı döneme adım atacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git