Rüyada Hortum Görmek

11.05.2015
Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek, rüya sahibinin hayatının tamamen değişmesine delalet eder. Kişinin hiç ummadığı olaylar ile karşı karşıya geleceği ile yorumlanır. Hortum gören kişi ya çok şanslı döneme giriyor ya da rüyanın gidişatına göre şanssızlık dolu döneme de giriyor denile bilinir.

Rüya sahibinin değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir. Kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz haberlere delalettir. Hortumun şiddetine göre rüya sahibinin rüyası şekillenir. Kişi ailesi ile büyük bir işe kalkışacağına işarettir. Manevi ihtiyaçlardan çok manevi ihtiyaçların giderileceği ile yorumlanır. Ayrıca kişinin girişeceği işte hemen ilerleyeceği ve hızla yükseleceğine işarettir. İlk görüşte aşka delalet eder. Hiç umulmayan bir kişiye aşık olmak ile yorumlanır. Kişinin ani kararlar ile ev, iş değişikliği yapacağına işarettir. Toplum içerisinde iyi bir konuma sahip olunacağına delalet eder.

Değişikliğin temeli ile yorumlanır. Hortum, hızlı ve etkilidir o yüzden kökten değişimler anlamına gelir. Korkuya ve korunma ihtiyacına delalet eder. Kişinin yavaş yavaş feraha ereceğinin göstergesidir. Ayrıca temkinli adımlarla ilerlemek gerektiğine işarettir. İnsanlık için önemli bir değişimin kimi zamanda deprem, sel gibi doğal afetlerin habercisidir. Rüya sahibinin karmakarışık olan işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Kişinin alacağı haber ile apar topar uzun bir yola çıkacağı ile de yorumlanır. Kulaktan kulağa yayılacak dedikoduya delalet eder. Yakınındaki bir kişi ile bir konuda ortaklığı söz konusu olabilir. Rüya sahibinin hayatındaki yeni yaşamlara yeni olaylara ve değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Pek hayırlı bir şekilde yorumlanmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin bir karmaşaya gireceğini ve bu karmaşa içerisinde stresli günler geçireceğini gösterir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu bir şey olduğuna ama yaşanan olumsuz durumların bu hayalin önüne geçip, oluşmasını engelleyeceğine işaret etmektedir. Kısacası böyle bir rüya, yolunda gitmeyen ters durumların ifadesidir.

Bugüne kadar çalışıp emek vererek kazandığınız ne varsa hepsini ömrünüzün sonuna kadar koruyup çoğaltacağınıza, gelecek nesillere güzel ve anlamlı bir miras bırakacağınıza dalalettir. Yarısına kadar dolu ise yeterince emek vermeden çok büyük beklentiler içine girdiğinize dair bir mesaj olarak yorumlanır. Daha çok çalışmanız ve kimsenin emeğine göz dikmemeniz gerektiği anlamına gelir. Emek, kazanç ve mal demektir. Çok çalışarak elde edilecek mala, paraya ve şöhrete dalalet eder. Helal kazanç demektir. Giderek artacak ve hak edilecek mal anlamına gelir. İstenilen her şeyin elde edileceğine ve bir daha asla kaybedilmeyeceğine dalalettir. Her şeyin en iyi ve en kalitelisine ulaşmak demektir. İyi insanlarla büyük işler yaparak iyi yerlere gelmeye dalalet eder.

Rüyada Rüzgar Hortumu Görmek

Genel olarak böyle bir rüya kısmet olarak yorumlanmaktadır. Şans ve mutluluğu aynı zamanda da aşkı ifade eder. Rüya sahibinin maddi açıdan rahatlayacağı bir döneme gireceği ve bununla orantılı olarak şansının artacağını simgeler. Aynı zamanda kişinin iş hayatında oldukça yoğun bir döneme gireceğinin de göstergesi olarak tanınır. Bu yoğun dönemden terfi alarak çıkılacağını işaret eder.

Size sürprizler olduğunu gösteriyor. Bu sürprizlerin yakın zamanlar içinde olacağını söyleyebiliriz. Rüyayı gören kişi bekar ise bu mutlu haber bir evlilik haberi olabilir. Rüyayı gören kişi evli ise yeni bir bebek müjdesi hanenizi sevince boğabilir. Bu dönem hayırlı gelişmelere gebe. Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi bu zamanlarda alabilirsiniz. Siz artık hak ettiğiniz önemi göreceksiniz çünkü sizde ki cevher artık amirleriniz tarafından fark edildi. Öğrenci ise uzun zamandır sorun olan derslerinden kurtulacak ve yeni bir sayfaya başlayacak demektir. Yine bu iyi haberler alacağınız dönemin içinde sizi geren borçlarınızdan kurtulacak artık bir rahata kavuşacaksınız. Çok sıkıntılı zamanlardan geçtiniz ve yeteri kadar bunaldınız.

Rüyada Denizde Hortum Çıktığını Görmek

Böyle bir rüya, rüya sahibinin rahata alışacağına ve bu rahat yüzünden hoş olmayan işler yapacağına işaret eder. Fakat başka bir yandan da olumsuz olan tüm işlerden sıyrılıp artık olumlu düşüncelere sahip olacağının da habercidir. Aynı zamanda iş hayatında yapmış olduğu çalışmaların artık fark edileceğini ve buradaki emeğinin karşılığı bir terfi alarak göreceğine delalet etmektedir.

Sizin esprili bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Kişi çevresinde çok sevilen biridir. Siz arkadaş ortamınızı kahkahalara boğan birisisiniz ve haliyle bir toplulukta gözler hemen sizi arıyor olmuş. İnsanlara şakalar yapmayı seviyorsunuz ve onları oynatmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Kişinin sanatsal yönü çok gelişmiştir. Siz sanatsal her aktiviteye zaman ayırmayı başarıyor ve bundan çok keyif alıyorsunuz. Hemen her etkinliğe katılıyor olmanız her konuda sizi fikir sahibi yapıyor.

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Kişinin maddi açıdan bir yerden toplu para alacağına veya iş yerinde çalışmasından dolayı maaşına zam yapılacağına işaret etmektedir. Böylelikle geçiminin daha iyi bir şekilde kolaylığa kavuşacağına ve sürekli olarak yükselmeye işaret eder. Aynı zamanda ele geçecek olan paranın hiç umulmayan bir kişiden geleceğini gösteren bu rüya, artık sıkıntı dolu günlerin son bulacağını da göstermektedir.

Sizlerin bu dünya üzerinde her şeye olumlu bir tavır ile yaklaşıyor oluşunuzdan dolayı en iyi ödülleri de hak ediyor olduğunuzu ifade etmektedir. Bunun yanı sıra sizlerin bu çalışkan olan yapınız bu sıralarda daha da fazla bir artış gösteriyor olmasından dolayı işleriniz zaten her anlamı ile yolunda gidiyor olmasına rağmen bu ara daha fazla bir artış ve maddi kazanç olarak da gözükmektedir. Sizler için maddi güçten ziyade manevi olan güçler daha önemli olan bir yere sahip olmasından dolayı da her iki anlamda da şükür kabiliyetinizden dolayısı ile de fazlası ile kazanıyor olduğunuzu da göstermektedir. Bu iyi olan niyetiniz ve şükür durumunuz da devam ettiği sürece de her an daha fazlası ile kazanacak olmanızdan dolayı sizlere her daim böyle çalışkan olmanız gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Böyle bir rüya bolluğun ve bereketin habercisi olan bir rüyadır. Aynı zamanda maddi açıdan rahatlayacak olan bu kişi, geçim derdi olan sorunlardan kurtulacak ve rahat bir döneme adım atacaktır. Aynı zamanda bu dönemden ailesi de faydalanacak ve onlar içinde huzurlu günler başlamış olacaktır. Hem ailede bulunan kişilerin hemde rüya sahibinin terfi alacağını hayırlı bir döneme girecektir.

Rüyada Ateşten Hortum Görmek

Rüya sahibinin ummadığı bir anda ansızın zarara uğrayacağını ve çok büyük zorluklar geçireceğini gösterir. Bunun sonucunda uzun süre rüya sahibinin mutsuz bir şekilde ortalıkta dolanacağını ve işler yoluna girince eski huzurunun geri geleceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin hayırlı, mutlu ve sağlık dolu bir ömür yaşayacağı döneme adım atacağını gösterir.

Rüya sahibinin tam anlamı ile şerefinde, onurunda olmasının yanı sıra ilahi güçlere olan bağlılığı ile de artık huzura ermiş olduğunun da göstergesidir. Rüya sahibi her anını Allah’a zikir ve ibadet ile geçiren biri olduğunu da gösterir iken sadece dünya işleri ile uğraşmak yerine biraz da ahiret için uğraşmak gerektiğini de göstermektedir. Sizler bu duyguları zaten doruklarında yaşıyor olan biri olmanızın yanı sıra bu ara o duygular biraz daha güçleşecek ve kendinizi sadece bu yola adayacak olduğunuz zaman dilimini de ifade etmektedir. Dünya işleri ile artık ilgilenmek memnun etmiyor ve dünya için yeterince çalışıp birikim yaptığınızı da düşünüyor olmanız bu durumun da en iyi kanıtı da olmaktadır.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

Hayatınızda olan iyi niyetli ve yardımsever insanlarla güzel işlere adım atacağınıza işarettir. Bu rüyanın sahibinin hayatı genel olarak huzur ve güven içerisinde geçecek demektir. Sizin için hayırlı olanı ve hayırlı olacak her türlü işi kendinize çekiyorsunuz. Düşmanlarınız sinsi ve güvenilmez. Arkanızda çevrilen planların ve konuşmaların haddi hesabı yok dikkatli olmanızda fayda var.

Yüksek bir makamdan sizin hakkınızda gelecek olan karara veya da emire işarettir. Size büyük bir görev veya makam verilmesi an itibaridir. Bu gücü hissettikten sonra bilge ve işini bilen hafif yaş almış bir meslektaşınızı işinden etmek isteyebilirsiniz. Gücünüzün size şekil vermesine izin vermeyin onun yerine siz onu yönetin o zaman güç sizde olur.

Rüyayı gören kişi bekâr ise ve kalbini dolduracak kişiyi arıyorsa eğer yakın bir zamanda karşısına çıkacak insanla uzun ve mutlu bir ilişkisi olacak gibi duruyor. Elinize yakın bir zamanda çok değerli hem maddi hem de manevi alamda bir eşya veya rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı giderecek kadar para geçmesine işarettir. Karşınıza çıkan insanlara dikkat etmeniz ve size nasıl davranılıyorsa sizin de onlara öyle davranmanız gerekmektedir.

Rüyada Su Hortumu

Hayatınızda karşılaştığınız bazı yenilikler ve insanlar size hayırlı bir şekilde gelerek sizi mutlu edecektir. Kaybettiğiniz sağlığınızı yakın bir tarihte tekrar kazanacağınıza delalet etmektedir. Bol kazanca ve onu mutlu edecek nimetlere kavuşacağına habercidir. İş hayatında ki omuzlarında olan yükleri hafifleyecek ve kendisine olan özgüveni artacaktır. Hayatınızda ki birkaç sorunun düzelmesi an meselesi.

Rüyayı gören kişinin maddi değerlere önem vermeye başlayacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi ibadet ve itaat ile meşgul olmaya başlayacak ve dünyevi olaylardan uzak duracaktır. Maddi anlamda kendini huzurlu bulduğu yerlerde kalmak isteyecek ve bir arayışa girecektir. Kendini rahat ve güvende hissettiği insanlarla beraber olacaktır ve hayatında ki insanlara düzenleyecektir.

Rüya sahibinin yaptığı bir iyiliğin karşılığını yakın zamanda göreceğine delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin temiz ve pak düşünceler beslendiğine işarettir. Eğer rüya sahibi bir haber bekliyor ise bu haberin döne dolaşa geleceğine ve kişiyi mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Denizde Hortum Görmek

Kişinin sakladığı bir sırrı olduğuna ve bunu birilerinden gizlediğiyle alakalıdır. Ayrıca bu sırrı sakladığı kişilerin öğrenme ihtimalinin de yüksek olması yapılan yorumlar arasındadır. Başka bir tabir konusu ise kişinin iftiraya uğrayabileceğidir. Başka şahıslar tarafından çıkacak olan dedikodulara maruz kalabilir. Diğer insanlar da bu dedikodulara inanıp rüyayı gören kişinin hakkına girebilirler. Rüya sahibi bu konularda daha dikkatli olmalıdır. Bu olayları yaşayan rüya sahibinin endişe etmesine gerek yoktur. Çünkü çok vakit geçmeden her şey gün yüzüne çıkıp geçek anlaşılacaktır.  Bunlara inanan kişiler için ise büyük pişmanlık söz konusu olacaktır.

Kişinin günahtan kaçındığına veya kaçınması gerektiğine, hayır yapması gerektiğine, önceki günahları telafi edecek işlere yönelmesine, zorlukların sona ereceğine, sıkıntılı olayların son bulacağına, üzüntüden kurtulup huzur ve mutluluğa ereceğine, hayırlı olan işlere yönelip başarıya ulaşacağına işaret edilir.

Rüya sahibi kişinin zor bir süreci atlatarak feraha erdiğine işarettir. Zorluklar karşısında mücadele edeceği ve yakın bir zaman da hayatının önünde ki engelleri aşarak düz ve sade bir hayata kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda dini yönden bir bütünlük yaşayarak manevi açlığını doyuracağına hem maddi hem de manevi yönden bir ferahlığa kavuşacağına işarettir.

Rüyada Siyah Hortum Görmek

Yüksek makamlara gelmeye ve insanlar tarafından saygı görmeye dalalet eder. İçine girilen topluluklarda lider olmak, insanları yönlendirmek ve onlara akıl vererek hayatlarını değiştirmek demektir. İyi işler başarıp adını duyurmaya, bilgi ve tecrübesiyle tanınan bir insan haline gelmeye dalalet eder. Hangi işte çalışıyor olursanız olun yönetici pozisyonuna yükselecek ve insanları yönlendirerek işinizin büyümesini sağlayacaksınız. İyi, halis ve bilgili bir insan olarak tanınmak demektir. İnsanların gözünde tecrübe sahibi ve yardımsever biri olarak görülmektedir.

Bitirilmesi gereken her işi zamanından önce bitirip takdir kazanmaktır. Okuyorsanız bir an önce okulu bitirip hayırlı ve bol kazançlı bir işe başlamaya dalalettir. Çalışanlar için devam ettirmekte oldukları işi geliştirmek ve çok ileri noktalara taşımak demektir. Evli olanlar için eşleriyle beraber iş kurmaya ve bu işi büyüterek hayırlı kazançlar elde etmeye dalalettir. Çocuklarınızın unvan, şöhret ve bilgi sahibi olacağına işaret eder. Hayırlı evlat, mal ve para demektir. Oldukça güzel anlamlar taşır. Çok başarılı olmak ve maddi kazanç elde etmek demektir. Sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir insan olmaya dalalettir. Hem iş hem de aile hayatında büyük mutluluklar yaşamak anlamına gelir. Yapılan her işin hayırlı ve bol kazançlı olacağını gösterir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurmaya, geniş ve hayırlı bir çevre edinmeye dalalet eder.

Rüya sahibinin gizli bir sırrını örtmeye çalıştığına ve kimsenin bu sırra erişemeyecek olmasına işarettir. Rüya sahibinin uzun zamandır içinde kendini rahatsız eden bir sır taşıdığına ve bu sırdan yorularak kurtulmak için çaba gösterdiğine ve unutmaya çalıştığına yorumlanmaktadır.

Hayatında karşısına çıkan sorunların yakın bir zamanda sona ereceğine ve rüya sahibinin yaptığı hatalardan hızlı bir dönüş yaparak doğru ve temiz bir yola çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin günahlarından ve hatalarından arınması anlamını da taşır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.