Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada Ahtapot Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.616 kez okundu.

Rüyada ahtapot görmek, Yeni bir iş anlamına gelir. Rüyasında  ahtapot gören kişi çok büyük bir işletmeye işe girer. Bu bir devlet kurumu da olabilir. Ahtapot gören kişi eğer küçük bir işletmede çalışıyorsa daha büyük bir iş yerine girecektir. Rüyasında ahtapot gören kişi birçok farklı  sanat alanına  ilgi duyacağı anlamına gelir. Birbirinden farklı birçok dalda bir şeyler öğrenilecektir.

Rüyada Ahtapot Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ahtapot

Rüyada ahtapot görmek, güven ve korunma demektir. Rüyasında ahtapota dokunan kişi güven duyacağı bir yerde olacaktır ya da güveneceği biriyle tanışacaktır. Kendinden büyük biri tarafından korunmak olarak da yorumlanır. Sizden yaşça büyük yada sizden mevki olarak yüksekte olan birinden yardım alabilirsiniz. Ahtapotun hareket ettiğini görmek  güven duyacağınız birinin sizin için bir şeyler yapacağı anlamına gelir. Size bir konuda yardımcı olacak ve sizi mutlu edecektir.

Rüyada Ahtapot Görmek Ne Demek ?

Rüyada ahtapot, aynı zamanda sağlık anlamındadır. Rüyasında ahtapot gören kişi şifayla buluşur. Hasta olan biriyseniz iyileşeceğinize dalalettir. Ufak tefek psikolojik sorunlarınız da sona erecek mutlu olacaksınız. Ahtapotun kollarının kesildiğini görmek güvendiğiniz biri tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Hayal kırıklıkları ve kısa üzüntüler yaşayabilirsiniz. Rüyasında ahtapot gören bir kişi, kendisini sarıp sarmalayan sorunlarından kurtulmak için çırpınıyor demektir. Bu rüyayı gören bir kişi, zorlu bir dönemden geçerken büyük çaba sarf edecek demektir. Aynı zamanda ahtapot görmek, çok seveceğiniz yeni insanlarla tanışacağınızı da gösterebilir.

Rüyada Ahtapot

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ahtapot görmenin anlamı ve ahtapot rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Ahtapot Görmek Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Caglar Ture dedi ki:

  İyi Günler,

  Rüyamda değisik cinsten hayvanlar tek sıra halinde farklı kollardan yürüyorlardı. Ben de onların arasından geçip bir dağın tepesine tırmanmaya başladım. Bu dağın her yerinden şelaleler akıyordu. Sonunda ise anlamsız dağın tepesine çıkmadan önce elimdeki altın büyükçe bir madalyonu bir sürü ahtapotun arasına attım.

  Sağlıcakla kalın.

 2. nisa dedi ki:

  İyi günler . Rüyamda kocaman iki tane ahtapot görüyorum. Etraf ama çok pis . Çöp atıkları dolu. Sanayi gibi. Ardından bir hastane görüyorum içindeyim. Ardından yüzüme bi maske yapıyorum. Maske yüzüme hiç iyi gelmiyo . Sivilceler çıkıyo iltihaplı. Ben de onları sıkılıyorum. Bir de rüyamda kırmızı bir şalvar giyiyorum. Lütfen bunların anlamı nedir beni bilgilendirin

 3. Fulya dedi ki:

  Rüyamda benim yaşlarımda ünlü bir bayanla oturuyorum evimde dikdörtgen bir havuz ve içinde 3 tane ahtapot var yanımdaki kişiye kısa bir bilgi verdikten sonra ahtapotlara ayağa kalkmalarını hangisinin daha büyük olduğuna bakacağım söylüyorum ve beni dinleyip ayağa kalkıyorlar daha sonra elimde olan küçük taşlı yüzükleri yanımdakine göstererek isterse birini alabileceğini söylüyorum. Birini alıp takıyor fakat ona yakışmadığını söyleyerek geri veriyor. Sonra bir ahtapotu tutup sıkıp mücadele ediyorum ve ahtopottan bir beyaz duman çıkıyor kötü bir ruhu ve yüzü görünüyor bu duman beyaz bir kağıda giriyor ben siliyorum ikinci kez beliriyor en sonunda sobanın içine atarak kurtuluyorum..

 4. Ibrahim dedi ki:

  Rüyamda bir sahilde issiz adaya cok yakin bir sahildeydim yanim babam ve abilerim vardi issiz adays yüzerek gececekdim denize yürüdüm ve denizin hemen basinda denizin heryerinde inanilmaz cok ahtapot kumun üzerinde yapismis duruyolar üzerlerine basfik ve fark ettim hemen denize girer girmez geri cikdim su dan cok ahtapot vardi büyük büyük sonra vazgecdim karsi adaya yüzmeye

 5. Tuba dedi ki:

  Rüyamda dün ölen eniştem pembe büyük (bir bir kolu 3 m) ahtapotun kolundan tuttu deniz kenarında oluyor tuttuğu kolu denize atmaya çalışıyor uç dört defa uğraşıyor sonunda ahtapotun bir kolunu denize atıyor

Sayfa başına git