Rüyada Ahtapot Görmek

11.05.2015
Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada ahtapot görmek, yeni bir iş anlamına gelir. Rüyasında ahtapot gören kişi çok büyük bir işletmeye işe girer. Bu bir devlet kurumu da olabilir. Kişi eğer küçük bir işletmede çalışıyorsa daha büyük bir iş yerine girecektir. Kişi birçok farklı sanat alanına ilgi duyacağı anlamına gelir. Birbirinden farklı birçok sanat dalında bir şeyler yapacaktır.

Bolluğu ve bereketi simgeler. Kişinin gelecek tehlikelere karşı geliştireceği yöntemler sayesinde tüm olumsuz durumlardan kurtulacağına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin oldukça zeki ve üretken bir yapıya sahip olduğu gözlenir. Bu rüyayı gören kişiler, genellikle becerikli ve ticarete yatkın olan kişilerdir. Yani bu tür rüyalar görüyor iseniz, oldukça şanslı bir insan olduğunuzu söylemek mümkün. Umarım, siz de bu rüyanın size kazandıracaklarından faydalanmaya başlamışsınızdır. Kişinin ne kadar azimli ve başarılı bir kişiliğe sahip olduğunu simgeler. Ayrıca kişinin ne istediğini çok iyi bilmesi ve kendinden emin bir halinin olmasına işarettir. Kişinin düşmanları var ise eğer onları en kısa sürede ve beklemediği bir kolaylıkla alt edebileceğini ifade eder.

Rüyada Ahtapot Yakalamak

Güven ve korunma demektir. Rüya sahibi güven duyacağı bir yerde olacaktır ya da güveneceği biriyle tanışacaktır. Kendinden büyük biri tarafından korunmak olarak da yorumlanır. Sizden yaşça büyük yada sizden mevki olarak yüksekte olan birinden yardım alabilirsiniz. Güven duyacağınız birinin sizin için bir şeyler yapacağı anlamına gelir. Size bir konuda yardımcı olacak ve sizi mutlu edecektir.

Rüyada Ahtapot Sevmek

Aynı zamanda sağlık anlamındadır. Hasta olan biriyseniz iyileşeceğinize dalalettir. Ufak tefek psikolojik sorunlarınız da sona erecek mutlu olacaksınız. Güzel haber almak olarak yorumlanır. Kişi yakın zamanda güzel haberler alabilir. Çok sevdiği bir arkadaşının evlilik haberini duyabilir. Uzun zamandır görmediği bir tanıdığıyla karşılaşabilir ve hasret giderebilir. Güzel haberler alacaktır ve mutlu olacaktır. Başkalarının mutluluğunu  paylaşmanız söz konusu.

Rüyada Ahtapot Öldürmek

Güvendiğiniz biri tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Hayal kırıklıkları ve kısa üzüntüler yaşayabilirsiniz. Kişi, kendisini sarıp sarmalayan sorunlarından kurtulmak için çırpınıyor demektir. Bu rüyayı gören bir kişi, zorlu bir dönemden geçerken büyük çaba sarf edecek demektir. Aynı zamanda çok seveceğiniz yeni insanlarla tanışacağınızı da gösterebilir.

Rüyada Ahtapot Tutmak

Bu rüya, iş hayatında çok bereketli bir dönemin habercisidir. Bereket, hane içinde, kazançta, gelirde yaşanacak, kişi geçim sıkıntısı çekmeyecektir şeklinde yorumlanmıştır. Zor, yorucu bir işin sonunda beklenmeyen güzel sonuçlar alınacağına da tabir edilmiştir. Bazı alimlerin yorumuna göre ise bu rüya, birden fazla iş ile uğraşmak ve hepsinde başarı sağlamak anlamı taşımaktadır.

Rüyada Ahtapot Yemek

Rüyayı gören kişinin, çevresinde kötülük düşünen, hilekar, sinsi insanların varlığına işaret eder. Ancak, kişi bu insanların kötülüklerinden sıyrılacak ve zarar görmeyecektir. Bir diğer yorum ile kişinin maneviyatının güçlü olduğuna ve deyim yerindeyse ayakları yere sağlam basan bir insan olduğuna tabir edilir. Elde edilecek büyük bir nasibin, kısmetin olacağına da yorumlanır.

Rüyadac Ahtapot Sürüsü Görmek

Kişiye engel teşkil eden, aile, iş ya da özel yaşantısında kişinin kısıtlanmasına neden olan bir durum ya da bir kişiden kurtulmaya delalet eder. Bu bir kişi ise bu kişi ile yolları ayırmaya, bu bir durum ise bu durumu tamamen ortadan kaldırmaya yorumlanır. Bu kurtuluş, kişi için hayırlı olacak, işleri yoluna girecektir.

Rüyada Ahtapot Temizlemek

Bu rüya, uyarıcı nitelik taşımaktadır. Tehlikeli bir duruma, hayır getirmeyecek bir işe, zararı dokunacak bir kişiye tabir edilir. Kişi iş ve sosyal çevresinde bulunan kişilere ve gelişen olaylara dikkat etmelidir. Bazı yorumcular ise kişinin çalışması ve emeği ile iş hayatındaki sorunları çözeceğine, sabrı ve hoşgörüsü ile aile ve sosyal yaşantısındaki sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Ahtapotla Konuşmak

Rüyayı gören kişinin, çok yönlü bir kişi olduğuna ve birden fazla işle uğraştığına delalet eder. Uğraşılan işlerde başarı sağlanacak ve istenen sonuçlar elde edilecektir şeklinde yorumlanmıştır. Bir diğer yorumu ile kişinin bir konu hakkında çok şey düşündüğüne ve kararsız olduğuna işaret eder. İyi düşünülerek karar verilmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Ahtapot Beslemek

Olmadık, hatalı bir takım işler yapmaya tabir edilir. Bu işler rüya sahibinin, ağzının tadının kaçmasına neden olacak, huzursuzluk verecek ve pişmanlığa sebep olacağı anlamına gelir. Bazı yorumcuların yorumu ise kişinin bir kimseye yapacağı maddi ya da manevi yardıma ve desteğe delalet eder. Bir diğer yorum ise yardım isteyecek bir insanın varlığına dikkat çeker.

Rüyada Ahtapot Yapışması

Ticari hayatta meydana gelecek büyük değişimlere delalet eder. Bu değişimler kişiyi bir adım öteye götürecek, ticari itibarını artıracaktır. Kişi çalıştığı yerde terfi bekliyor ise istediği terfi haberini alacağına yorulur. Okul hayatı için ise başarı anlamı taşır. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin isteğine, arzusuna kısa bir zaman içinde ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Ahtapottan Kaçmak

Finansal anlamda yaşanacak zararlı bir gelişmeye işaret eder. Kişinin alacağı bir karar ile bu zarardan kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bir diğer yorumu ile rüyayı gören kişinin, karmaşık bir işten kaçındığına ve bu hareketi ile kayıpların önüne geçtiğine tabir edilir. Bazı yorumculara göre ise bekar kimselerin çevresi geniş, ekonomik durumu iyi olan bir kişi ile evlilik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ahtapot Kesmek

Stres ve üzüntüye neden olabilecek bir takım olaylara delalet eder. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda yaşanacak tartışma, küslük ve sorun olarak tabir edilir. Bazı tabirciler ise kişinin, zorlu bir işe girdiğini ve bu işin sonunda büyük bir başarı kazanılacaktır. Bu başarı ile bir süredir belli sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin yüzünü gülecektir.

Rüyada Ahtapot Yavrusu Görmek

Yakın çevrede bulunan kötü niyetli insanlar delalet eder. Bu rüya uyarıcıdır. Kişi, kandırılabilir, bir hileye uğrayabilir demektir. Dikkatli olmayı gerektiren bir döneme yorumlanır. Bir diğer yoruma göre ise tam tersi kurulacak güzel ve sağlam dostluklara delalet eder. Bu dostluk kalıcı olacaktır. Aynı zamanda yeni bir iş alanı, yeni sektörden elde edilecek kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada Ahtapot Pişirmek

Yakın bir zamanda, üzerinde çalışılan bir işin ya da projenin nimetlerinden yararlanılacağı anlamı taşımaktadır. Gelir düzeyinin yükseleceğine, hak edilenin alınacağına delalet eder. Hane içinde yaşanacak mutluluk verici olaylar ile aile bireylerinin ilişkilerinin daha sağlamlaşacağına ve hanede huzur, refah yaşanacağına yorumlanır. Bir diğer yorumu ile bu rüya, bolluk ve bereket olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Ahtapot Saldırması

Kişinin çevresinde kötü niyetli insanların kol gezdiği anlamına gelir. Ve kişi etrafındaki bu kişilere dikkat edip bir an önce önlem almazsa, başının feci şekilde derde gireceğine ve elde edeceği tüm şans ve kısmetlerin düşmanları tarafından engelleneceğine delalettir. Bu yüzden kişi etrafındaki kişileri iyi analiz etmeli ve daha dikkatli davranmalıdır. Şu sıralar kafanı kurcalayan birtakım sorunların ve sıkıntıların var gibi görünüyor. Bu sıkıntılar sanırım aile ile ilgili sorunlara benziyor. Kısa bir süre önce sevgilinle yüzük takmışsınız ve şu sıralar düğün hazırlığı içerisindesiniz. Kuracağınız yuvada bereket, bolluk, huzur ve mutluluk eksik olmayacak. Pek çok yerden irili ufaklı hediyeler alacaksınız ve bu hediyeler sizi çok mutlu edecek.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.