Kahve Falında Bayrak Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Bayrak Görmek

Kahve falında bayrak görmek, fal sahibinin tam da ihtiyacı olduğu anda karşısına çıkan dostundan büyük bir yardım alacağı ve başarılı olacağı anlamına gelir. Kişinin büyüklerinin sözlerini değer göstermesi ve karar verirken üzerinde oldukça düşünmesi gerektiğine işaret eder. Devlette makam ve mevki sahibi olma demektir.

Aşk Yorumu

Durgun geçen bir dönemden sonra hayatınıza gelecek müjdeli haberlerin ve yaşanacak mutlulukların habercisidir. Bir müddettir sessiz sakin içe kapanık olmanız, hayatınıza girecek iffetli ve güzel bir kadın ile değişecek. Ona olan hayranlığınız ve sevginiz her geçen gün artarak gelişecek. Bu birliktelik kısa sürede evliliğe dönüşerek, hayatınıza çeki düzen vermenize, izzet ve şeref kazanmanıza da vesile olacak.

Uzun zamandır birlikte olduğunuz kişi ile ayrılmak istemenize rağmen, bir türlü dile getiremiyorsunuz. Kırmamak adına gün geçtikçe kendinize de o kişiye de haksızlık ederek, zaman kaybettiğiniz de bir gerçek. Bir an önce konuşup bu konuyu sonuçlandırmak ve önümüze bakmanız hayırlı olacaktır. Ayrılık olumsuz bir durum gibi görünse de, bazı durumlarda gelecek hayrı gölgeleyen mutluluğun önündeki engeldir.

Sosyal ve özel hayatınızda her şeyi planlayan, attığınız adını bilinçli atmayı seven biri olmanıza rağmen, planlarınız aşk hayatınız ile yerle bir olacak. Aşkta mantık tatile çıkarmış ya tam da öyle. Bu aşk size ne kadar plan yaparsan yap, hayatın sürprizlere gebe olduğunu gösterecek. Gelecek planlarınıza aşkı da dahil ederek, bir müddet akışına bırakarak hayatı dolu dolu yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre heyecan ve mutluluk veren bir haber almak olarak yorumlanır. Alınan haber ile gücünüze güç, konumunuza mevki, kişiliğinize itibar sağlayacaktır. Kısacası dilekleriniz kabul olmuş ve siz istediğiniz en iyi makama ulaşırken, itibarınızı da artmış olur.

İstek ve hayallerinize ulaşmakta oldukça titiz ve planlı birisiniz. Kariyeriniz için önünüzdeki engelleri tek tek kaldırarak, özellikle ah almadan, karakterinizi bozmadan, hedeflerinize ulaşma çabanız adeta sihirli bir değnekle açılarak maddi ve manevi açıdan tatmin olmanızı sağlayacaktır.

Hiç beklemediğiniz bu gelişme ile hayatınız değişecek olsa da, mutluluğunuz katlanarak artacak. Sağduyulu kararlı ve azimli yapınız size yeni kapılar açarken, hayatınızın akışını daha güzel yerlere getirecektir.

İşinizde gelebilecek en son makama kadar gelmenize rağmen, çalışmayı ve çevrenize fayda sağlamayı bırakmadınız. Bu tutumuz nedeni ile de oldukça fazla sevilen ve değer verilen birisiniz. Sadece makamınıza değil bu saygı, kişiliğinize de. Şerefli bir geçmişiniz, değerlere önem veren kendinizi üç kuruş için rezil etmeyen, her konuda insani değerlere önem vermeniz, sizi sevgi ile mükafatlandırıyor.

Para Yorumu

Maddi açıdan ferah bir hayata ulaşmak olarak yorumlanabilir. Özellikle yeni gireceğiniz işte bol ve bereketli kazançlar elde ederek, yapacağınız yatırımların karlı olacağını ifade eder. Bu dönem sizin için oldukça bereketli ve kazançlı ona göre hareket etmeniz sizin lehinize olacaktır.

Maddi olarak büyük bir destek alınacağının belirtisidir. Uzun zamandır satmak istediğiniz bir malın değerinin üstünde ve kısa sürede elden çıkmasına ve bu sayede büyük bir kazanç sağlanarak, ailece feraha kavuşmaya işaret eder.

Ölüm hak miras helal denmiş, ölünün ardından yapılan, mal paylaşımında yaşanan uyuşmazlık nedeni ile bir müddet gerilen ortam, sülale içinde kırgınlıklar yaşanmasına sebep olacak. Sabırsız ve öfkeli bir hissedarın aldığı destek ile dava açması, olayların seyri de değişerek. Bu tarz maddi sorunlar bir çok insanın arada kalmasına, taraf tutmasına, iç yüzlerini göstermesine sebep olmakta. Mülkün, maddi değerinde aile ferdinin hisselerini toplama talebinize sıcak bakmayan kişiler, mahkeme sonrası değerinin altında bir pay alacaklarını öğrendiklerinde, uzlaşıya yanaşarak alım satımı sizin istediğiniz şekilde gerçekleştirecek. Bu mülkü değerinde almanız, diğer hissedarları da mutlu ederken, yaşanan kırgınlıklar da son bulacak. Fakat bu mirasın pay edilmesinin ardında, kimileri için paragöz kimileri için iki yüzlü, kimileri için çıkarcı yakıştırması baki kalacak.

Hayatın pek adil olmadığını, biraz da size gülmesi için dualar ediyor, adaklar adıyorsunuz. Elde yok, avuçta yok nereden gelsin diye de karar kara düşünürken, ol deyip olduranı hesaba katmıyorsunuz. Öylesine şansınız açılmış ki, kapının nereden ve nasıl açılacağı belli olmaz. Sizinde dualarınızın kabul olduğuna ve piyangodan büyük ikramiyeyi kazanacağınıza delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içinde kaybolan, değerli bir eşyanız yüzünden biraz sinirleriniz gerilerek kırıcı olabilirsiniz. Unutkan oluşunuzdan dolayı yaşanan bu gerginlik, kısa sürede tatlıya bağlansa da özür dilemek zorunda kalabilirsiniz.

Hayatınızda güzel bir dönemin başladığının işaretidir. Uzun zamandır evinizde yapmayı planladığınız değişiklik için tam sırası. Ailece herkesin istekleri doğrultusunda yeniden dekore ettiğiniz yaşam alanınızda, bir çok misafiri ağırlayıp, mutlu ve güzel anılar biriktireceksiniz .

Evinizin düzeni, aile hayatı, bir çok kişinin imrenmesine neden olmakta. Gıpta ile bakıldığı kadar haset edenlerinde varlığı söz konusu. Fakat öyle bir koruyucu güç tarafından eviniz çevrelenmiş ki zarar görmenize engel olmakta ve sizi her türlü kötülükten korumakta.

Aile olarak bağlarınız güçlü de olsa hayat sizi farklı farklı yerlere savurmuş. Tek isteğiniz herkesi bir araya toparlamak ve bir avlu içinde birleştirmek. Bu hayalinizi geçek edecek büyük bir gelire sahip olacak ve baba ocağını tüttürmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bayramlarda çocuk sesleri ile yankılanacak olması, geç saatlere kadar edilen hoş sohbet ortamı, yenen yemekler, içilen kahveler, geçmişe olan özleminizi yaşamanıza olanak sağlayacak.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız yerinde olsa da bir şekilde stresten uzak kalamıyorsunuz. Bu da uzun vadede sağlığınızı olumsuz etkileyecek. Stresten uzaklaşmanın en güzel yolu yapılacak güzel bir tatilden geçmekte. Sizde uzun zamandır çalışmaktan fırsat bulup, yapamadığınız tatil ve seyahat planınızı devreye sokarak, eşinizle ikinci balayını gerçekleştireceksiniz.

Hayatınızda olumlu gelişen olayların yanında, sağlık sorunlarının üstesinden gelip, yeni bir yaşama başlayacağınızın habercisidir. Bir süredir üstesinden gelmek için uğraş verdiğiniz hastalığınız her geçen gün iyileşerek hayat sana ikinci bir şans daha verecek. Bu şansı iyi değerlendirerek ailenizle mutlu ve huzurlu bir yaşama başlamak için gereken adımı atmakta size düşüyor.

Ailenize yakın bir ahbabınız ziyaretinize gelerek kısa bir tedavi süresince sizde misafir kalacak. Bu arada onu hoş tutmanız ve ihtiyaçlarını karşılamanız, maddi olarak sizi kısa süreli bir sıkıntıya sokacak olsa da, misafir bereketi ile gelir misali, ardında bırakacağı hediye herkesi mutlu edecek.


Kahve Falında Türk Bayrağı Görmek

Fal sahibinin karşılaştığı zorluklarından üstesinden gelerek damarlarında akan asil kanın hakkını vereceği anlamına gelir. Kişinin izzeti ve şerefinin artacağına; hayatında bolluk ve bereket yaşayacağına işaret eder.


Kahve Falında Elinde Bayrak Tutan Adam Görmek

Fal sahibinin yaptığı hatalardan veya etrafında duyduklarından dolayı pes etmeyerek ders çıkarması; güçlü adımlarla ilerlemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kimseye muhtaç olmayacağı bir hayat yaşayacağına ve güçlü dostlara sahip olduğuna işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.