Kahve Falında Bayrak Görmek

Kahve Falında Bayrak Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.829 kez okundu.

Kahve falında bayrak görmek, fal sahibi için maddi anlamda güçlü kuvvetli bir işi simgelemektedir. Resmi anlamı olan sembolün falda çıkması çok hayırlı haberlere dalalettir. Devlet dairesinde makamı olan bir işi simgelemesi açısından fal sahibi ve ailesi için çok müjdeli haberleri beraberinde getirir. Bazı fal yorumcuları tarafından koyu muhabbetlerin yapılacağı bir mekan olarak yorumlanır. Direği ile birlikte dalgalanır vaziyette çıkmış ise talihi açılan birisi ile anılır. Kız ise bahtının açılacağını erkek ise işinde çok iyi yerlere gireceğini işaret eder.

Etrafındaki şekillere göre de yorumlanmaktadır. Mesela bir masa üzerinde görülen ufak bir bayrak simgesi fal sahibinin gerçekleştirmeyi istediği bir plan hakkında konuşmak için devlet dairesinde bir insanla görüşme yapacağı anlamını taşır. Olumlu sonuçlanacak bu görüşmede fal sahibi maddi olarak da karlı çıkacaktır. Kimi fal yorumlarında ise mahkemelik bir olayı simgelediği söylenmektedir fakat bu olayın olumlu sonuçlanmasına vesile olur. Her anlamda zafere, kazanca, maddi güce ve olumlu haberlere dalalettir. Yanında insan figürleri beliriyorsa fal sahibinin ensesi kalın ve sözü dinlenen kişiler ile birlikte olacağını imgelemektedir. Eğer fal tabağında herhangi bir çiçek ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin ilerde çok hayırlı işlere imza atan bir evlada sahip olacağı ve bununla gurur duyacağı anlamını taşımaktadır.

Kahve Falında Kalp ve Bayrak Görmek

Uzunca bir dönem yalnız olduğunuzun ve 2 vakte kadar beklediğiniz kişiden bir teklif alacağınızın habercisidir. Bu kişi uzun zamandır sizi bekliyor, anca siz kalbinizin kapılarını tamamen kapattığınız için bu kişinin hissettikleri de bir süredir kilitli kalmış. Ancak daha fazla sabredemeyeceği için yakın zamanda size bir kahve, sinema ya da yemek yeme teklifi gelebilir. Bu teklifi geri çevirmeyin derim.

Şuan devam eden ilişkisi hakkında tüyolar da verir. Halen devam eden bir ilişkiniz varsa da, ilişkinizin ömrünün uzun olduğunu belirttiğini söyleyelim. Şu sıralar gerginlikler, kavgalar ne kadar devam etse de, siz birbirinizi çok seviyorsunuz belli. Bu kara bulutlar geçecek, feraha kavuşacak ve mutlu olacaksınız. Gönülden istediğiniz bir işin de hayırlı bir şekilde sonuçlandığı anlamına gelir. Bu istediğiniz şey her ne ise beklediğiniz maddi kazancı da sağlayacaksınız. Kalbin etrafı aydınlıksa, umutsuzluk içerisinde olduğunuz bir anda bu mutlu haberi alacak, aydınlığa kavuşacaksınız. Eğer karanlıksa, umutsuzluk süreciniz daha da uzun sürecek, fakat bu süreç de bitecek ve mutlu olacaksınız. Mahkeme ile ilgili bir durum olduğunu haber verir. Ancak bu mahkemeyle ilgili durum olumlu bir şekilde sonuçlanacağa benziyor. Bu haber aile çevrenizden ya da iş arkadaşlarınız tarafından gelebilir. Ayrıca faldaki bayrak, aileden ya da yakın çevrenizden birinin kamu alanında beklediği ve istediği işe yerleşeceğinin de habercisidir. Devlet dairesinde sizin de bir meseleyi çözeceğinizi de mesajını verir.

Kahve Falında Dalgalanan Bayrak Görmek

Senin her şeyden öte daha çok vatan ve millet aşkı ile yanıp tutuşuyor olan biri olduğunu gösterir iken sürekli çevrende yer alan insanların da seni böyle sınadıklarına da işaret etmektedir. Sen her ne kadar bu konuda oldukça hassas olsan bile çevrende olan insanlar senin bu durumlarını pek de anlamıyor olmalarından seni bir hayli üzüyorlar ve sen de onları her ne kadar çok seviyor olsan bile onlar ile kavga etmene bile neden oluyorlar. Kısa süre içerisinde yine aynı böyle bir olay ile karşılaşacak ve her  ne kadar onlar ile arana mesafe koymak istemesen bile o kişiler ile hem ciddi anlamda kavga edeceksin hem de onları tamamen ne kadar istemiyor olsan bile hayatından çıkarma kararı alacaksın. Bu karar ilk başlarda seni bir hayli etkileyecek olsa bile senin vatan aşkın her şeyden daha da çok ağır basıyor olmasından dolayı kısa süre içerisinde kendine geleceksin.

Bir diğer yandan da fincanın neresinde gördüğüne de bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Sen de eğer fincanın alt kısmında yer alan bir bayrak görüyor isen öyle büyük olan bir devlet törenine katılacaksın ki ilk başlarda orada duygu seline kapılıp göz yaşlarına hiç bir şekilde engel olamayacaksın. En son da oradan oldukça mutlu da ayrılacak olduğuna işaret etmektedir.

Kahve Falında Türk Bayrağı Görmek

Hayatında, hayırlı birçok gelişmenin yaşanacağının habercisidir. Kariyer alanında yükselişi, büyük cefalardan sonra mutluluğu ve başarılı bir hayatı simgeler. Kişi çalışıyor ise, yakın bir gelecekte iş hayatında kariyer yapabilir ve üst kademelere gelebilir. Aynı zamanda bir iş değişikliği de yaparak daha iyi bir makamda çalışabilir. Eğer kişi, iş arıyor ise, yüksek bir kurumdan iş teklifi alabilir ve kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkabilir. Yüksek bir mevkide bulunan bir yakınınızdan güzel bir yardım görebilirsiniz. Çözümlenmemiş konularınız var ise o kişi sayesinde problemlerinizi çözebilirsiniz, aynı zamanda iş bulmanızda da yardımı dokunabilir.

Hayırlı evlada işarettir. Vatana, millete ve kendi soyunuz için çok hayırlı bir evlada sahip olacağınızın habercisidir. Eğer çocuğunuz var ise, ileride çok iyi makamlara geleceğinin ve ülkeniz için çok hayırlı bir kimse olacağının bir işaretidir. Kız evlada sahip iseniz, bahtının çok açık olacağına ve güzel ve uzun bir yaşam süreceğine dalalet edilir.

Artık birisi ile tanışmanın vakti gelmiş. Bir yolculuk yapacaksın. Orada birisi ile tanışacaksın. Uzun bir ilişkiniz olacak. Hayırlı bir ilişkiniz olacak. En kısa zamanda sana bir teklifte bulunacak. Huzurlu ve mutlu bir yuva kuracaksınız. En kısa zamanda da kucağınıza sağlıklı bebek alacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git