Kahve Falında Bayrak Görmek

Kahve Falında Bayrak Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.008 kez okundu.

Kahve falında bayrak görmek, fal sahibi için maddi anlamda güçlü kuvvetli bir işi simgelemektedir. Resmi anlamı olan sembolün çıkması çok hayırlı haberlere dalalettir. Devlet dairesinde makamı olan bir işi simgelemesi açısından fal sahibi ve ailesi için çok müjdeli haberleri beraberinde getirir. Bazı fal yorumcuları tarafından koyu muhabbetlerin yapılacağı bir mekan olarak yorumlanır. Direği ile birlikte dalgalanır vaziyette çıkmış ise talihi açılan birisi ile anılır. Kız ise bahtının açılacağını erkek ise işinde çok iyi yerlere gireceğini işaret eder.

Etrafındaki şekillere göre de yorumlanmaktadır. Mesela bir masa üzerinde görülen ufak bir bayrak simgesi fal sahibinin gerçekleştirmeyi istediği bir plan hakkında konuşmak için devlet dairesinde bir insanla görüşme yapacağı anlamını taşır. Olumlu sonuçlanacak bu görüşmede fal sahibi maddi olarak da karlı çıkacaktır. Kimi fal yorumlarında ise mahkemelik bir olayı simgelediği söylenmektedir fakat bu olayın olumlu sonuçlanmasına vesile olur. Her anlamda zafere, kazanca, maddi güce ve olumlu haberlere dalalettir. Yanında insan figürleri beliriyorsa fal sahibinin ensesi kalın ve sözü dinlenen kişiler ile birlikte olacağını imgelemektedir. Eğer fal tabağında herhangi bir çiçek ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin ilerde çok hayırlı işlere imza atan bir evlada sahip olacağı ve bununla gurur duyacağı anlamını taşımaktadır.

Aşk

Falda görülen bayrak, durgun geçen bir dönemden sonra hayatınıza gelecek müjdeli haberlerin ve yaşanacak mutlulukların habercisidir. Bir müddettir sessiz sakin içe kapanık olmanız, hayatınıza girecek iffetli ve güzel bir kadın ile değişecek. Ona olan hayranlığınız ve sevginiz her geçen gün artarak gelişecek. Bu birliktelik kısa sürede evliliğe dönüşerek, hayatınıza çeki düzen vermenize, izzet ve şeref kazanmanıza da vesile olacak.

Uzun zamandır birlikte olduğunuz kişi ile ayrılmak istemenize rağmen, bir türlü dile getiremiyorsunuz. Kırmamak adına gün geçtikçe kendinize de o kişiye de haksızlık ederek, zaman kaybettiğiniz de bir gerçek. Bir an önce konuşup bu konuyu sonuçlandırmak ve önümüze bakmanız hayırlı olacaktır. Ayrılık olumsuz bir durum gibi görünse de, bazı durumlarda gelecek hayrı gölgeleyen mutluluğun önündeki engeldir.

Sosyal ve özel hayatınızda her şeyi planlayan, attığınız adını bilinçli atmayı seven biri olmanıza rağmen, planlarınız aşk hayatınız ile yerle bir olacak. Aşkta mantık tatile çıkarmış ya tam da öyle. Bu aşk size ne kadar plan yaparsan yap, hayatın sürprizlere gebe olduğunu gösterecek. Gelecek planlarınıza aşkı da dahil ederek, bir müddet akışına bırakarak hayatı dolu dolu yaşayacaksınız.

Sağlık Hayatı

Sağlığınız yerinde olsa da bir şekilde stresten uzak kalamıyorsunuz. Bu da uzun vadede sağlığınızı olumsuz etkileyecek. Stresten uzaklaşmanın en güzel yolu yapılacak güzel bir tatilden geçmekte. Sizde uzun zamandır çalışmaktan fırsat bulup, yapamadığınız tatil ve seyahat planınızı devreye sokarak, eşinizle ikinci balayını gerçekleştireceksiniz.

Hayatınızda olumlu gelişen olayların yanında, sağlık sorunlarının üstesinden gelip, yeni bir yaşama başlayacağınızın habercisidir. Bir süredir üstesinden gelmek için uğraş verdiğiniz hastalığınız her geçen gün iyileşerek hayat sana ikinci bir şans daha verecek. Bu şansı iyi değerlendirerek ailenizle mutlu ve huzurlu bir yaşama başlamak için gereken adımı atmakta size düşüyor.

Ailenize yakın bir ahbabınız ziyaretinize gelerek kısa bir tedavi süresince sizde misafir kalacak. Bu arada onu hoş tutmanız ve ihtiyaçlarını karşılamanız, maddi olarak sizi kısa süreli bir sıkıntıya sokacak olsa da, misafir bereketi ile gelir misali, ardında bırakacağı hediye herkesi mutlu edecek.

İş ve Kariyer Hayatı 

Heyecan ve mutluluk veren bir haber almak olarak yorumlanır. Alınan haber ile gücünüze güç, konumunuza mevki, kişiliğinize itibar sağlayacaktır. Kısacası dilekleriniz kabul olmuş ve siz istediğiniz en iyi makama ulaşırken, itibarınızı da artmış olur.

İstek ve hayallerinize ulaşmakta oldukça titiz ve planlı birisiniz. Kariyeriniz için önünüzdeki engelleri tek tek kaldırarak, özellikle ah almadan, karakterinizi bozmadan, hedeflerinize ulaşma çabanız adeta sihirli bir değnekle açılarak maddi ve manevi açıdan tatmin olmanızı sağlayacaktır.

Hiç beklemediğiniz bu gelişme ile hayatınız değişecek olsa da, mutluluğunuz katlanarak artacak. Sağduyulu kararlı ve azimli yapınız size yeni kapılar açarken, hayatınızın akışını daha güzel yerlere getirecektir.

İşinizde gelebilecek en son makama kadar gelmenize rağmen, çalışmayı ve çevrenize fayda sağlamayı bırakmadınız. Bu tutumuz nedeni ile de oldukça fazla sevilen ve değer verilen birisiniz. Sadece makamınıza değil bu saygı, kişiliğinize de. Şerefli bir geçmişiniz, değerlere önem veren kendinizi üç kuruş için rezil etmeyen, her konuda insani değerlere önem vermeniz, sizi sevgi ile mükafatlandırıyor.

Para

Maddi açıdan ferah bir hayata ulaşmak olarak yorumlanabilir. Özellikle yeni gireceğiniz işte bol ve bereketli kazançlar elde ederek, yapacağınız yatırımların karlı olacağını ifade eder. Bu dönem sizin için oldukça bereketli ve kazançlı ona göre hareket etmeniz sizin lehinize olacaktır.

Maddi olarak büyük bir destek alınacağının belirtisidir. Uzun zamandır satmak istediğiniz bir malın değerinin üstünde ve kısa sürede elden çıkmasına ve bu sayede büyük bir kazanç sağlanarak, ailece feraha kavuşmaya işaret eder.

Ölüm hak miras helal denmiş, ölünün ardından yapılan, mal paylaşımında yaşanan uyuşmazlık nedeni ile bir müddet gerilen ortam, sülale içinde kırgınlıklar yaşanmasına sebep olacak. Sabırsız ve öfkeli bir hissedarın aldığı destek ile dava açması, olayların seyri de değişerek. Bu tarz maddi sorunlar bir çok insanın arada kalmasına, taraf tutmasına, iç yüzlerini göstermesine sebep olmakta. Mülkün, maddi değerinde aile ferdinin hisselerini toplama talebinize sıcak bakmayan kişiler, mahkeme sonrası değerinin altında bir pay alacaklarını öğrendiklerinde, uzlaşıya yanaşarak alım satımı sizin istediğiniz şekilde gerçekleştirecek. Bu mülkü değerinde almanız, diğer hissedarları da mutlu ederken, yaşanan kırgınlıklar da son bulacak. Fakat bu mirasın pay edilmesinin ardında, kimileri için paragöz kimileri için iki yüzlü, kimileri için çıkarcı yakıştırması baki kalacak.

Hayatın pek adil olmadığını, biraz da size gülmesi için dualar ediyor, adaklar adıyorsunuz. Elde yok, avuçta yok nereden gelsin diye de karar kara düşünürken, ol deyip olduranı hesaba katmıyorsunuz. Öylesine şansınız açılmış ki, kapının nereden ve nasıl açılacağı belli olmaz. Sizinde dualarınızın kabul olduğuna ve piyangodan büyük ikramiyeyi kazanacağınıza delalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içinde kaybolan, değerli bir eşyanız yüzünden biraz sinirleriniz gerilerek kırıcı olabilirsiniz. Unutkan oluşunuzdan dolayı yaşanan bu gerginlik, kısa sürede tatlıya bağlansa da özür dilemek zorunda kalabilirsiniz.

Hayatınızda güzel bir dönemin başladığının işaretidir. Uzun zamandır evinizde yapmayı planladığınız değişiklik için tam sırası. Ailece herkesin istekleri doğrultusunda yeniden dekore ettiğiniz yaşam alanınızda, bir çok misafiri ağırlayıp, mutlu ve güzel anılar biriktireceksiniz .

Evinizin düzeni, aile hayatı, bir çok kişinin imrenmesine neden olmakta. Gıpta ile bakıldığı kadar haset edenlerinde varlığı söz konusu. Fakat öyle bir koruyucu güç tarafından eviniz çevrelenmiş ki zarar görmenize engel olmakta ve sizi her türlü kötülükten korumakta.

Aile olarak bağlarınız güçlü de olsa hayat sizi farklı farklı yerlere savurmuş. Tek isteğiniz herkesi bir araya toparlamak ve bir avlu içinde birleştirmek. Bu hayalinizi geçek edecek büyük bir gelire sahip olacak ve baba ocağını tüttürmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bayramlarda çocuk sesleri ile yankılanacak olması, geç saatlere kadar edilen hoş sohbet ortamı, yenen yemekler, içilen kahveler, geçmişe olan özleminizi yaşamanıza olanak sağlayacak.

Kahve Falında Kalp ve Bayrak Görmek

Uzunca bir dönem yalnız olduğunuzun ve 2 vakte kadar beklediğiniz kişiden bir teklif alacağınızın habercisidir. Bu kişi uzun zamandır sizi bekliyor, anca siz kalbinizin kapılarını tamamen kapattığınız için bu kişinin hissettikleri de bir süredir kilitli kalmış. Ancak daha fazla sabredemeyeceği için yakın zamanda size bir kahve, sinema ya da yemek yeme teklifi gelebilir. Bu teklifi geri çevirmeyin derim.

Şuan devam eden ilişkisi hakkında tüyolar da verir. Halen devam eden bir ilişkiniz varsa da, ilişkinizin ömrünün uzun olduğunu belirttiğini söyleyelim. Şu sıralar gerginlikler, kavgalar ne kadar devam etse de, siz birbirinizi çok seviyorsunuz belli. Bu kara bulutlar geçecek, feraha kavuşacak ve mutlu olacaksınız. Gönülden istediğiniz bir işin de hayırlı bir şekilde sonuçlandığı anlamına gelir. Bu istediğiniz şey her ne ise beklediğiniz maddi kazancı da sağlayacaksınız. Kalbin etrafı aydınlıksa, umutsuzluk içerisinde olduğunuz bir anda bu mutlu haberi alacak, aydınlığa kavuşacaksınız. Eğer karanlıksa, umutsuzluk süreciniz daha da uzun sürecek, fakat bu süreç de bitecek ve mutlu olacaksınız. Mahkeme ile ilgili bir durum olduğunu haber verir. Ancak bu mahkemeyle ilgili durum olumlu bir şekilde sonuçlanacağa benziyor. Bu haber aile çevrenizden ya da iş arkadaşlarınız tarafından gelebilir. Ayrıca faldaki bayrak, aileden ya da yakın çevrenizden birinin kamu alanında beklediği ve istediği işe yerleşeceğinin de habercisidir. Devlet dairesinde sizin de bir meseleyi çözeceğinizi de mesajını verir.

Kahve Falında Dalgalanan Bayrak Görmek

Senin her şeyden öte daha çok vatan ve millet aşkı ile yanıp tutuşuyor olan biri olduğunu gösterir iken sürekli çevrende yer alan insanların da seni böyle sınadıklarına da işaret etmektedir. Sen her ne kadar bu konuda oldukça hassas olsan bile çevrende olan insanlar senin bu durumlarını pek de anlamıyor olmalarından seni bir hayli üzüyorlar ve sen de onları her ne kadar çok seviyor olsan bile onlar ile kavga etmene bile neden oluyorlar. Kısa süre içerisinde yine aynı böyle bir olay ile karşılaşacak ve her  ne kadar onlar ile arana mesafe koymak istemesen bile o kişiler ile hem ciddi anlamda kavga edeceksin hem de onları tamamen ne kadar istemiyor olsan bile hayatından çıkarma kararı alacaksın. Bu karar ilk başlarda seni bir hayli etkileyecek olsa bile senin vatan aşkın her şeyden daha da çok ağır basıyor olmasından dolayı kısa süre içerisinde kendine geleceksin.

Bir diğer yandan da fincanın neresinde gördüğüne de bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Sen de eğer fincanın alt kısmında yer alan bir bayrak görüyor isen öyle büyük olan bir devlet törenine katılacaksın ki ilk başlarda orada duygu seline kapılıp göz yaşlarına hiç bir şekilde engel olamayacaksın. En son da oradan oldukça mutlu da ayrılacak olduğuna işaret etmektedir.

Kahve Falında Türk Bayrağı Görmek

Hayatında, hayırlı birçok gelişmenin yaşanacağının habercisidir. Kariyer alanında yükselişi, büyük cefalardan sonra mutluluğu ve başarılı bir hayatı simgeler. Kişi çalışıyor ise, yakın bir gelecekte iş hayatında kariyer yapabilir ve üst kademelere gelebilir. Aynı zamanda bir iş değişikliği de yaparak daha iyi bir makamda çalışabilir. Eğer kişi, iş arıyor ise, yüksek bir kurumdan iş teklifi alabilir ve kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkabilir. Yüksek bir mevkide bulunan bir yakınınızdan güzel bir yardım görebilirsiniz. Çözümlenmemiş konularınız var ise o kişi sayesinde problemlerinizi çözebilirsiniz, aynı zamanda iş bulmanızda da yardımı dokunabilir.

Hayırlı evlada işarettir. Vatana, millete ve kendi soyunuz için çok hayırlı bir evlada sahip olacağınızın habercisidir. Eğer çocuğunuz var ise, ileride çok iyi makamlara geleceğinin ve ülkeniz için çok hayırlı bir kimse olacağının bir işaretidir. Kız evlada sahip iseniz, bahtının çok açık olacağına ve güzel ve uzun bir yaşam süreceğine dalalet edilir.

Artık birisi ile tanışmanın vakti gelmiş. Bir yolculuk yapacaksın. Orada birisi ile tanışacaksın. Uzun bir ilişkiniz olacak. Hayırlı bir ilişkiniz olacak. En kısa zamanda sana bir teklifte bulunacak. Huzurlu ve mutlu bir yuva kuracaksınız. En kısa zamanda da kucağınıza sağlıklı bebek alacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git