Yay Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.529 kez okundu.

İkizler burcu denildiğinde akla çift kişilikli olmaları gelir. Gerçekten de öyledirler. Kişiliklerinden ilki; meraklı, zeki, yerinde duramayan, içini içine sığdıramayan ve heyecanlıdır. Çok etkileyici bir konuşma tarzına sahiptir. Öyle ki inandığı bir konuda konuşarak ikna edemeyeceği kişi yoktur. Fakat maalesef ki bu durum sadece o gün veya an için geçerlidir, bir sonraki gün uyandığında tamamen farklı bir görüşe sahip olabilir. İkinci kişilik ise ilkinin aksine son derece karanlık, içine kapanık ve oldukça duygusaldır. İnsanların kırılmasını umursamadan hareket eder. Düşüncesizdir. Bencildir. Yani herkesin de bildiği gibi çok karmaşık bir dünyası vardır.

Yay burcu kadını her ortamda dikkat çekmeyi başarabilir. Çok neşelidirler ve etraflarına da neşe saçmaktan mutluluk duyar. Her zaman mantıklı ve akıllıca davranışlar sergiler. Çok zeki olduklarından birden fazla konuyla aynı anda ilgilenirler. Para onlar için araç anlamındadır, cömert ve savurgan bir tutum sergilerler.

Öyle ise gelelim iki burcun uyumuna. Birliktelikleri oldukça risklidir ve genelde çok da uzun sürmemektedir bunun nedeni ikizler burcu erkeğinin şıpsevdi oluşu ve dengesiz ruh halleridir. Sürekli tavır değişikliği içinde oluşunu sindiremeyen yay kadını bunalacaktır. Çok sever ise biraz daha deneyecektir.  Neden sürekli tavır değiştirdiğini sorgulamaya başlayacak ancak bu konuda da bir çözüm bulamayacaktır. Sonuçta ikizler erkeği değişmez. Ama daha da ne yapsınlar zaten sürekli değişkenlik içindeler. Ve zaten çok çabuk sıkılan yay daha fazla dayanamayacaktır tahammül edemeyecek hale geldiğinde bitirecektir.

Bu burçların sonları da tabii ki normal yollarla olmayacaktır. İkizler erkeği hep alıştığı ilgiyi bulamayınca şaşıracaktır. Bu boş verilmiş olmanın nedeninin merak edecektir fakat çokta irdelemeyecektir. Bir gün gayet sıradan bir konuşmanın ortasında “ayrılalım mı artık biz?” sorusuna “aynen ya bende öyle düşünüyordum ” gibi bir cevapla oracıkta bir çırpıda bitirebilirler.

Ama tüm bunların aksine eğer iki taraf da yeterli özeni gösterir ise gayet güzel bir ilişki yürüyebilir. Çünkü ikizler erkeği de yay kadını da çok canlı, coşkulu ve heyecanlı karakterlerdir. Beraberken hiç sıkılmazlar, hep konuşabilecekleri bir ortak konuya sahiptirler.

İkilinin ilişkisi zeka üzerine kurulu bir ilişkidir. Evlendiğiniz zaman çocuğunuz olursa IQ su tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksek olacaktır. İlişkiniz de yeni şeyler keşfetmek, ufkunuzu genişletmek ön planda olacaktır. Yay kadını için ikizler burcu erkeği en doğru seçimdir. İki burçta okuma konusunda ortak bir noktada buluşur. Filozofların burcu olarak ta bilinirler. İkizler erkeği yay kadınının iddialı ve teorik şeylerle uğraşmasından dolayı dalga geçebilir. Elementleri farklı olsa da iki burcun anlaşma oranı %70 civarındadır.

Yay burcu kadını ve ikizler erkeği seyahate çıkmaktan çok hoşlanırlar. Her an onları bir uçakta görebilme olasılığınız yüksektir. Yeni yerleri, mekanları, keşfetmeye çok meraklı olmaları, ilişkilerini hep canlı tutmayı sağlayacaktır. İki burçta fazla akılcıdır ve bu durum aralarında problem yaratabilir. Çok fazla düşünmeniz yüzünden hissetmeye zamanınız kalmaz. Mantık ve analiz yapma özelliğiniz birbirinizin başını ağrıtabilir. Bu huylarınızı ortadan kaldırıp kendinize çeki düzen verirseniz fazla çaba sarf etmenize gerek kalmadan huzurlu, mutlu, uzun süreli ilişkiniz olabilir. Yatak ilişkiniz oldukça iyidir, yatakta resmen parlarsınız. Yay kadını da ikizler erkeği de yatakta şakacı, esprili ve konuşkandır. Bu nedenle seks hayatınız oldukça renkli ve hareketli geçer. Sadece yatakta ki uyumunuz bile sizi birbirinize bağlar.

Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Yay burcu yapısı gereği çabuk sıkılan, kibirli, tartışırken gürültü yapan, haklı çıkmayı iyi bilen, tartışmacı, hakkını yedirmeyen, tuttuğunu koparan, agresif, aşırı iyimser, güler yüzlü, özgürlüğüne düşkün, neşeli, iş bilir ve iş bitirir, kurnaz, aynı anda birkaç işi aynı anda yapan bir karaktere sahiptirler. Ve bu huylar kadınından erkeğine göre değişmektedir. Yay kadınının, özgür ruhla yaşayan, kendine has bir gülüşü olan, iyimser, içten içe dindar, kısaca imanı yüksek, ilgi arsızı, çabuk sıkılan ve evliliği ileri yaşlarda gereklilik olduğu için düşünen bir yapısı vardır. Yaşadıkları ilişkilerin hemen hemen hepsinde baskın olan taraf olmak ister, yapılan hataların çoğunu anlayışla karşılar, fakat konu haklı olanın kim olduğu konusuna gelirse, zamanında anlayış gösterilen konular dile dökülebilir.

Bu nedenle de partnerleri onlara aşık olsalar dahi, onlardan uzaklaşmayı seçerler. Ailesini sever sayar, fakat bağımlı değillerdir. Kültürlü, gezmeyi , yeni dostlar edinmeyi ve ilgi görmeyi sever. Bulundukları ortamda ayrıcalıklı olmak için tavırlarıyla dikkat çeker. Yay erkeği ise kadına göre daha sert bir mizaca sahiptir. Sadece değer verdikleri ile zaman geçirip eğlenmeyi severler. Onun dışında herkesle konuşup, gülmeyi saçma ve gereksiz bulur. Kendi mantığına uyanı yapar. Zeki bir kadın, onlar için çekiciliğin zirvesinde yer alır. Dürüst, fazlasıyla cömert, gezmeyi seven, hareketli yaşayan, açık alanlarda dolaşmaktan hoşlanan, kültürlü ve ince ruhlu adamlardır.

Diğer burç olan ikizler burcu ise yay burcuna göre apayrı nitelikleri barındırmaktadır. İkizler insanı ortama çok çabuk uyum sağlayan, hoş sohbet, muzipliği ile tanınan, cesur, inatçı, sıcakkanlı, çapkın, ruh hali değişken, ilişki anlamıyla güvenilmez, sırdaş, arzulu, hoş ve kemikli bir yapısı olan bireylerdir. Fakat ikizler kadını ile ikizler erkeği apayrı iki kişiliktir. İkizler kadını, ilgi seven, girdikleri ortamda dikkatleri çekmek isteyen, inatçı, değişken ruh hali olan, sevecen, sıcakkanlı, nüfuzlu kişiler ile dostluk kuran, kaliteye önem veren, cilveli ve narin yapılıdır. İkizler erkeği ise kadınına göre ,daha başına buyruk yaşayan, sorumluluk almaktan kaçınan, kız arkadaşlar edinmekten hoşlanan, ilişkiyi vakit geçirmek veya erkeksi ihtiyaçlardan dolayı tercih eden, yalnız kalmaktan hoşlanmayan, tatlı dilli, hareketli, tez canlı ve seksi hatları olan bireylerdir. İkizler erkekleri, kadınlar arasında oldukça seksi bulunmaktadır. Henüz nedeni tam bilinmese de, kadınlara karşı tavırları etken olduğu bilinmektedir.

Yay ve İkizler Aşk Uyumu

Yay kadını ile ikizler erkeği zar zor anlaşan bir yapıya sahiptir. Özgür, kısıtlanamaz yaşamı, inatçılığı, lüks hayata olan merakı, ilişkide baskın olma huyu ve sık sık söylenmesi ile ilişkide hataları sıralayan yay kadını, ele avuca sığmayan, arzuları ile var olan, deli dolu, inatçı, ruh hali değişkenlik gösteren, sevgisinden emin olunmayan, şeytan tüylü ve sıcakkanlı ikizler erkeği ile bir ilişki yürütecek olursa eğer bu birçok sorunu beraberinde getirecektir. Yay kadını bu huylarını törpülemelidir. İkizler erkeği de duygularını gönül terazisinde tartmalı. Seviyor mu? Sevmiyor mu? Özetle beraberliğin nedeni sevgi mi? İhtiyaç mı? Yalnız kalma korkusu mu? Bu sorulara cesurca cevap vermelidir. Çünkü ikizler erkeği sevdiği zaman gerçekten büyük bir bağlılıkla sever. Çapkın olan ikizler, zamanında sadakatinin karşılığını alamadığı için böyle davranır. Her iki tarafın da uyumu yakalayabilmesi için, Yay’ın kendi tavırlarına dikkat edip , ikizler erkeğinin güvenini kazanması gerekir.

Eğer, aşık olan taraflar yay erkeği ile ikizler kadını ise durum değişir. Yay burcu erkeği, sağduyulu, düşünceli, cömert, eğlenmeyi seven, ağır başlı ve duygusal olduğundan, çılgın, deli dolu yaşayan, hayat dolu ve çocuk ruhlu ikizler kadını ile anlaşabilirler. Her iki tarafın da aşk uyumu mümkün ve uygundur. Sadece ikizler kadını zıpır hâllerini bırakmalı, lükse düşkün olmamalı, eşiyle her anını paylaşıp, sevgisini sonsuz göstermesi gerekir. Kendi gibi yay erkeği de ilgiyi sever. Karşılıklı olarak sunulan sevgi ve saygı ilişkilerine kalite katacaktır. Tabi ilişkinin süresini de uzatması çabası.

Yay ve İkizler Evlilik Uyumu

Her iki burcun evlilik uyumu , aşk uyumları ile aynıdır. Aynı noktalara evlilikte de dikkat edilmelidir. Yay kadını ile ikizler beraber ise , yay kadını yatak odasında daha aktif olmalı. Bu konuda tam bir doyumsuz olan ikizler erkeğini eve ve kendinize bağlamanın en etkili yolu budur. Ayrıca gerçekten seven ikizler burcu erkeği iyi bir baba olurlar. Sadece sorumluluk ve kıskançlık kısmı taraflar arasında tartışma nedeni olur. Eğer yay erkeği ile ikizler kadını beraber ise evlilik uyumları iyidir. İyi anlaşan, beraber vakit geçirmekten hoşlanan ve geç anne baba olan çiftlerden olurlar. Hayatı yaşayıp,daha sonra sorumluluk almak, onlar için daha caziptir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git