Yay Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

12.02.2016
Yay Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

İkilinin ilişkisi zeka üzerine kurulu bir ilişkidir. Evlendiğiniz zaman çocuğunuz olursa IQ’su tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksek olacaktır. İlişkinizde yeni şeyler keşfetmek ve ufkunuzu genişletmek ön planda olacaktır. Yay kadını için ikizler erkeği en doğru seçimdir. İki burç da okuma konusunda ortak bir noktada buluşur, filozofların burcu olarak da bilinirler. Bazen erkek kadınının iddialı ve teorik şeylerle uğraşmasından dolayı onunla dalga geçebilir. Elementleri farklı olsa da iki burcun anlaşma oranı %70 civarındadır.

Yay Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İlişkisini gönül terazisinde ölçerek karar vermelidir

Çift olarak zar zor anlaşan bir yapıya sahiptirler. Özgür, kısıtlanamaz yaşamı, inatçılığı, lüks hayata olan merakı, ilişkide baskın olma huyu ve sık sık söylenmesi ile ilişkide hataları sıralayan yay kadını ile ele avuca sığmayan, arzuları ile var olan, deli dolu, inatçı, ruh hali değişkenlik gösteren, sevgisinden emin olunmayan, şeytan tüylü ve sıcakkanlı ikizler erkeği bir ilişki yürütecek olursa eğer bu birçok sorunu beraberinde getirecektir. Kadın bu olumsuz huylarını törpülerken erkek de duygularını gönül terazisinde tartmalı. Seviyor mu, sevmiyor mu? Özetle beraberliğin nedeni sevgi mi yoksa ihtiyaç mı? Yalnız kalma korkusu mu? Bu sorulara cesurca cevap vermelidir. Çünkü ikizler erkeği sevdiği zaman gerçekten büyük bir bağlılıkla sever. Çapkınlardır ancak zamanında sadakatinin karşılığını alamadığı için böyle davranır. Her iki tarafın da uyumu yakalayabilmesi için, kadının kendi tavırlarına dikkat edip onun güvenini kazanması gerekir.

Uçuk kaçık yay burcu ikizler burcunun yanında sönük kalır

Eğer yay kadını partnerine aşıksa sağduyulu, düşünceli, cömert, eğlenmeyi seven, ağır başlı ve duygusal, çılgın, deli dolu yaşayan, hayat dolu ve çocuk ruhlu bu erkekle ile anlaşabilirler. Her iki tarafın da aşk uyumu mümkün ve uygundur. Sadece ikizler erkeğinin zıpır hâllerini bırakması, lükse düşkünlüğünü törpülemesi, eşiyle her anını paylaşıp sevgisini sonsuz göstermesi gerekir. Kendi gibi sevgilisi de ilgiyi sever. Karşılıklı olarak sunulan sevgi ve saygı ilişkilerine kalite katacaktır, tabi ilişkinin süresini de uzatması çabası.

Sorgusuz sualsiz en hızlı ayrılan çift ödülünü alırlar

Bu burçların sonları da tabii ki normal yollarla olmayacaktır. İkizler erkeği hep alıştığı ilgiyi bulamayınca şaşıracaktır. Bu boş verilmiş olmanın nedeninin merak edecektir fakat çok da irdelemeyecektir. Bir gün gayet sıradan bir konuşmanın ortasında “ayrılalım mı artık biz?” sorusuna yay kadınından gelecek “aynen ya bende öyle düşünüyordum” gibi bir cevapla oracıkta bir çırpıda ilişkilerini bitirebilirler. Eğer iki taraf da yeterli özeni gösterir ise gayet güzel bir ilişki yürüyebilir. Çünkü ikisi de çok canlı, coşkulu ve heyecanlı karakterlerdir. Beraberken hiç sıkılmazlar, hep konuşabilecekleri bir ortak konuya sahiptirler.

Konuşarak ikna edemeyeceği insan yoktur, karmaşık bir dünyası vardır

İkizler burcu denildiğinde akla çift kişilikli olmaları gelir ki gerçekten de öyledirler. İlk kişilikleri meraklı, zeki, yerinde duramayan, içini içine sığdıramayan ve heyecanlıdır. Çok etkileyici bir konuşma tarzına vardır öyle ki inandığı bir konuda konuşarak ikna edemeyeceği kişi yoktur. Fakat maalesef bu durum sadece o gün veya an için geçerlidir, bir sonraki gün uyandığında tamamen farklı bir görüşe sahip olabilir. İkinci kişilikleri ise ilkinin aksine son derece karanlık, içine kapanık ve oldukça duygusaldır. İnsanların kırılmasını umursamadan hareket ederler, düşüncesizdir ve bencildirler. Yani herkesin de bildiği gibi çok karmaşık bir dünyaları vardır.

Parasını kendi mutluluğu için harcamaktan çekinmez

Yay kadınları her ortamda dikkat çekmeyi başarabilir. Çok neşelidirler ve etraflarına da neşe saçmaktan mutluluk duyarlar. Her zaman mantıklı ve akıllıca davranışlar sergiler, çok zeki olduklarından birden fazla konuyla aynı anda ilgilenirler. Para onlar için araç anlamına geldiğinden cömert ve savurgan bir tutum sergilerler.

Her zaman haklı olmak zorundalar

Yay burçları yapıları gereği çabuk sıkılan, kibirli, tartışırken gürültü yapan, haklı çıkmayı iyi bilen, tartışmacı, hakkını yedirmeyen, tuttuğunu koparan, agresif, aşırı iyimser, güler yüzlü, özgürlüğüne düşkün, neşeli, iş bilir ve iş bitirir, kurnaz, aynı anda birkaç işi aynı anda yapan bir karaktere sahiptirler. Ve bu huylar kadınından erkeğine göre değişmektedir. Yay kadınının ise özgür ruhla yaşayan, kendine has bir gülüşü olan, iyimser, içten içe dindar yani imanı güçlü, ilgi arsızı, çabuk sıkılan ve evliliği ileri yaşlarda gereklilik olduğu için düşünen bir yapısı vardır. Yaşadıkları ilişkilerin hemen hemen hepsinde baskın olan taraf olmak isteler, yapılan hataların çoğunu anlayışla karşılarlar fakat konu haklı olanın kim olduğu noktasına gelirse zamanında anlayış gösterilen konular dile dökülebilir. Bu nedenle de partnerleri onlara aşık olsalar dahi onlardan uzaklaşmayı seçerler.

Şıpsevdi ve değişken ruh hali ile Yay kadınının imtihanı

Birliktelikleri oldukça risklidir ve genelde çok da uzun sürmemektedir ki bunun nedeni de ikizler burcu erkeğinin şıpsevdi oluşu ve dengesiz ruh halleridir. Sürekli tavır değişikliği içinde oluşunu sindiremeyen partneri bunalacaktır ancak çok severse biraz daha deneyecektir. Neden sürekli tavır değiştirdiğini sorgulamaya başlayacak ancak bu konuda da bir çözüm bulamayacaktır sonuçta bu burcun erkekleri değişmez. Ama daha da ne yapsınlar zaten sürekli değişkenlik içindeler. Zaten çok çabuk sıkılan yay kadını daha fazla dayanamayacaktır, tahammül edemeyecek hale geldiğinde ise ilişkiyi bitirecektir.

Dürüst ve mantığına uyanı yapan kadınlardır

İkizler erkekleri ailelerini sever sayar fakat bağımlı değillerdir. Kültürlü, gezmeyi, yeni dostlar edinmeyi ve ilgi görmeyi seven kişilerdir. Bulundukları ortamda ayrıcalıklı olmak için tavırlarıyla dikkat çeker. Yay kadınları ise sadece değer verdikleri ile zaman geçirip eğlenmeyi severler. Onun dışında herkesle konuşup gülmeyi saçma ve gereksiz bulur. Kendi mantığına uyanı yapar. Zeki bir erkek onlar için çekiciliğin zirvesinde yer alır. Dürüst, fazlasıyla cömert, gezmeyi seven, hareketli yaşayan, açık alanlarda dolaşmaktan hoşlanan, kültürlü ve ince ruhlu kişilerdir.

Güvenilmez, çapkın, başına buyruk kişilerdir

İkizler erkeği yay kadınına göre göre apayrı nitelikleri barındırmaktadır. Onlar, ortama çok çabuk uyum sağlayan, hoş sohbet, muzipliği ile tanınan, cesur, inatçı, sıcakkanlı, çapkın, ruh hali değişken, ilişki anlamıyla güvenilmez, sırdaş, arzulu, hoş ve kemikli bir yapısı olan bireylerdir. İnatçı, değişken ruh hali olan, sevecen, sıcakkanlı, nüfuzlu kişiler ile dostluk kuran, kaliteye önem veren, başına buyruk yaşayan, sorumluluk almaktan kaçınan, kız arkadaşlar edinmekten hoşlanan, ilişkiyi vakit geçirmek veya erkeksi ihtiyaçlardan dolayı tercih eden, yalnız kalmaktan hoşlanmayan, tatlı dilli, hareketli, tez canlı erkeklerdir Henüz nedeni tam bilinmese de kadınlara karşı tavırları etken olduğu bilinmektedir.

En çok seyahat eden çift olabilirler

Yay kadını ve ikizler erkeği seyahate çıkmaktan çok hoşlanırlar, onları her an bir uçakta görebilme olasılığınız yüksektir. Yeni yerleri ve mekanları keşfetmeye çok meraklı olmaları ilişkilerini hep canlı tutmalarını sağlayacaktır. İkisi de fazla akılcıdır ve bu durum aralarında problem yaratabilir. Çok fazla düşünmeniz yüzünden hissetmeye zamanınız kalmaz. Mantık ve analiz yapma özelliğiniz birbirinizin başını ağrıtabilir. Bu huylarınızı ortadan kaldırıp kendinize çeki düzen verirseniz fazla çaba sarf etmenize gerek kalmadan huzurlu, mutlu ve uzun süreli ilişkiniz olabilir.

Yay Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Dikkatli olurlarsa sorunsuz bir evlilik sürerler

Yay kadını ve ikizler erkeğinin evlilik uyumları aşk uyumları ile aynıdır. Aynı noktalara evlilikte de dikkat edilmelidir. Gerçekten seven erkekler iyi birer baba olurlar. Sadece sorumluluk ve kıskançlık kısmı taraflar arasında tartışma nedeni olur. İyi anlaşan, beraber vakit geçirmekten hoşlanan ve geç anne baba olan çiftlerden olurlar. Hayatı yaşayıp daha sonra sorumluluk almak onlar için daha caziptir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.