İkizler Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

27.04.2020
İkizler Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu erkeği, nazik, sevecen ve pratik bir yapıya sahiptir. İkizler burcu erkeğinin özellikleri arasında zeki olması yer alır. İki farklı kişiliğe sahiptir ve hangisi ile karşılaşacağınızı kestiremezsiniz. Aniden huzursuz, ciddi ve düşünceli iken bir anda girişken, konuşkan ve eğlenceli bir hale gelebilirler.İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri:

 • Doğum Tarihleri: 21 Mayıs – 20 Haziran
 • Burç Sembolü: İkizler
 • Zodyak Elementi: Hava
 • Renkleri: Açık Yeşil, Sarı
 • Uğurlu Günü: Çarşamba
 • Yönetici Gezegeni: Merkür
 • Uyumlu Burçlar: Yay, Kova
 • Şanslı Sayıları: 5, 7, 14, 23
 • Güçlü Yönleri: Nazik, sevecen, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişinde bulunma yeteneği
 • Zayıf Yönleri: Gergin, tutarsız, kararsız
 • Sevdiği Şeyler: Müzik, kitaplar, dergiler, arkadaşlarla sohbetler, şehirde kısa seyahat
 • Sevmediği Şeyler: Yalnız olmak, kapalı olmak, tekrarlamak ve rutin olmak

İkizler Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında tarafsız ve objektif olması yer alır. Bilge bir kişiliğe sahip olduğu için güçlü ikili ilişkiler kurar. Pratik zekası sayesinde karşılaştığı sorunları kısa sürede çözer. İkizler erkeği, güçlü ve etkili hitabet yeteneği ile bir ortamda tüm dikkatleri üzerine çeker.

1. Objektiftir

İkizler burcu erkeği, tarafsız ve objektif bakış açısına sahiptir. Bu nedenle sosyal hayatlarında, sözlerine ve duruşuna güvenilir. Hayatıyla ilgili gerçekleri duymak isteyenler bunları ikizler erkeğine sormalılar çünkü size daima doğruyu söylerler.
2. Bilge bir kişiliktir

Hareketli, meraklı ve enerjik yapıları ise başarılarının temel nedenidir. Bu özellikleri ile çevreleri için iyi bir bilgi kaynağıdırlar.

3. Pratik zekalıdır

Üzerlerine almış oldukları sorumlulukları, sahip oldukları hız ve zeka ile birlikte pratik bir şekilde yerine getirir. Kavrama gücü oldukça yüksektir ve mantık olmazsa olmazlarıdır ve yeni fikirlere yatkınlık gösterirler.

4. Konuşmasıyla ilgi çeker

İkizler erkeği zeki, nazik, güzel ve etkili konuşmayı becerebilen etkileyici kişiliği ile öne çıkan insanlardır. Hitapları güçlüdür ve etkili konuşma tekniklerini kullanarak insanları nasıl etkileye bileceğini iyi bilmektedir.

5. İyi bir gözlemcidir

Gözlemci bir yapıya sahip oluşu, insanların ne yaptıklarına dikkat etmelerine neden olmaktadır. Analiz etme yetenekleri ile duygusallıktan uzak bir şekilde net bir tavır içindedirler. Çıkabilecek sorunları konuşarak çözüme kavuşturur.

6. İlgi odağı olmayı sever

Ruhsal yapıları oldukça değişkenlik göstermektedir ve bu nedenle ikizler erkeğini anlamak çoğu zaman oldukça zor olabilir. İlgi odağı olmak ve sürekli ilgi beklemek yapısal huyları arasındadır ve daima aklına bir şey koyduğu zaman mutlaka yapmaya çalışır.
7. Öğrenme yeteneği güçlüdür

İkizler erkeği kibar, cana yakın, meraklı, öğrenme yeteneği güçlü, fikir alışverişine açık insanlardır ve bu özellikler güçlü yönlerini oluşturur. Yapmaktan hoşlandığı etkinlikler ise; müzik dinlemek, kitap okumak, dergileri karıştırmak gibi şeylerdir.

8. İyi arkadaştır

İkizler erkeğinin yapıları gereği sevecen, neşeli ve masum bir görünüşleri vardır. Cana yakın oluşlarından dolayı neredeyse herkesle sohbet ederler ve arkadaşlarıyla gezip tozarlar. Neşeli kişilikleri nedeniyle, yanında bulunan insanlar sıkılmazlar, genellikle çevresindeki insanları pozitif enerjileri ile mutlu ederler.

9. Meraklıdır

Meraklı yapıları olması nedeni ile her zaman için flört etmeye hazırdır ve doğru insanı bulana kadar arayış içine girerler. Heyecan, farklılık ve tutkuya gereksinim duyarlar kendileri için doğru kişiyi bulmak isterler.

10. Hareketlidir

Hareketli ve aktif bir yapıda olması nedeni ile arkadaş çevresi geniştir ve onu sosyal ortamlarda bol bol görebilirsiniz. İçlerinde mevcut olan, öğrenme isteğinin fazlalığı nedeni ile çevrelerindeki olup bitenlere daima duyarlıdır.

11. Değişkendir

Ne yaptıkları yada ne yapmak istedikleri tahmin edilemez çünkü değişken bir ruh halleri vardır. Hayatları boyunca çevresini ve etrafında yaşanan olayları sorgulamaktan geri kalmazlar. Kişiliklerindeki ilginçlik, onların eğlenceli bir yapıda olmalarına neden olmaktadır ve her gün yeni bir karakter ile karşınıza çıkması muhtemeldir.
12. Seyahat etmekten hoşlanır

Kısa doğa yürüyüşü yaparak, açık havada spor yaparak eğlenceli vakitler geçirir. Ara ara yurt dışına çıkmayı severler. Onunla beraber seyahate çıkıyorsanız şanslısınız demektir.

13. İkna kabiliyeti yüksektir

İkna kabiliyetinin yüksek oluşu, insanları telkin ederek kararlarını etkilemesine neden olur. Anlaşılır, güzel ve akıcı bir konuşma tarzına sahiptirler.

14. Sürprizleri sever

İkizler burcu erkeği, istediği özellikte bir kadın bulmuşsa, sürpriz dolu bir kişiliğe bürünür ve sevgilisinin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapar.

15. İyi bir babadır

Aile hayatlarında son derece mütevazi ve sakin bir yaklaşım tarzını sergiler ve iyi bir baba olmaya adaydır. Eğlenceli bir karaktere sahip olduklarından dolayı çocuklarla iletişimi oldukça güçlüdür. Çocuklar için çok iyi bir oyun arkadaşı olabilirler. Çocukları büyüdüklerinde bile onlarla olan iletişimi hiç bitmez ve onlara arkadaş gibi davranır.


İkizler Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında tutarsız olması yer alır. Duyguları anlık olarak değiştiği için farklı kişiliklere sahiptir bu nedenle kimi zaman anlaşılmaz olabilir. İkizler erkeği, duyarsız, kurnaz, sorumsuz ve bencil davranışları ile karşısındaki kişinin tahammül sınırlarını oldukça zorlar.

1. Tutarsızdır

İkizler burcu erkeği, bir dediği bir dediğini tutmadığından ona güvenmek son derece zordur. Söylemleri anlık olup kısa sürede fikir değiştirmeleri mümkündür.
2. Duyguları anlık değişebilir

Farklı kişiliklere sahip oluşu nedeni ile onu anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Çılgınca gezip eğlenen, maceradan maceraya koşarken yaşadığı duygu değişimi ile birlikte bir anda içine kapanmış, mülayim veya hırçın bir ruh haline bürünebilir.

3. Duyarsızlaşabilir

Onu tanıdığınızı düşünüyorsanız, yanılabileceğinizi fark edebilirsiniz. Tanıdığınızı zannettiğiniz kişi, bir anda her söylediğinizden alınan, kendini savunmaya geçiş yapan bir erkek olarak karşınıza çıkabilir. Gösterebileceği negatif tavırlar ve bencil davranışları ile tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Sözleri ile sizi incitse de ne kadar üzüldüğünüzü önemsemeyecek kadar duyarsız bir insana dönüşebilir.

4. Sorumsuzdur

Tekrarı sevmeyen yapısı nedeni ile rutin bir hayat tarzı ona göre değildir. Hoşlandığı şeylerden bir anda uzaklaşabilir. Evini, arkadaşlarını, ailesini, işini terk edebilir. Bu terk edişleri sırasında ailesine kısaca sevdiklerine haber vermeyi bile düşünmeyebilir. Arkasında terk edip gittiği gözü yaşlı insanları üzdüğü için pişmanlık yaşasa da yaptıklarını tekrarlamayacağının bir garantisi olmayabilir.

5. Kurnazdır

İkizler erkeğinin bir diğer özelliği ise karakterinde bulunan kurnazlıktır. Bu özellikleri nedeni ile bazı kişilere itici gelebilirler.

6. Sıkılgandır

En önemli sorunlarından bir tanesi yaptıkları işlerden çabuk sıkılmasıdır ve bu nedenle ilgi alanları sürekli değişikliğe uğramaktadır. Derinlere inmeden yüzeysel olarak farklı alanlarda çalışır ve karşısına çıkacak değişik bilgileri öğrenmek için oldukça gayret sarf eder.
7. Vefasızdır

Olaylara yüzeysel yaklaşım sergilerler ve asla derine inmek istemezler. Oldukça vefasızdır ve güvenilmeyen bir yapıya sahip olduklarından dolayı çevresindekiler ondan uzaklaşabilir.

8. Dalga geçer

Bazı durumlar haricinde, konuşmaları net olduğundan ve mizaha olan ilgileri nedeni ile insanların özelliklerini iyi gözlemleyerek onlarla dalga geçer.

9. Dağınıktır

İkizler burcu erkeği, oldukça dağınık bir yapıya sahiptir ve düzenli olmak ona göre değildir.

10. Yüzeyseldir

Kişilikleri, bir konu ile ilgili detaya inmeleri için müsait değildir. Yüzeysel yaklaşım tarzları nedeni ile onlardan beklenti içinde olan insanları hayal kırıklığına uğratırlar.

11. Çift karakterlidir

En olumsuz özelliklerinden bir tanesi de çift karakterli oluşudur. Bir gün sevip istediğini, diğer gün istemiyor oluşu, karşısındaki insanları olumsuz olarak etki altına alacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.