İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 524 kez okundu.

İkizler burcu erkeği denince, bir bedende çift kişilik, akla gelen ilk şey olmalıdır. İlk kişilikten birincisi oldukça meraklı, yerinde duramayan, içi içine sığmayan ve son derece zeki bir kişiliğe sahiptir. Akla gelebilecek her şeyle yakından ilgilenir. Dışarıdan bakıldığında hiçbir konuda hiçbir bilgiye sahip değilmiş gibi görünebilir fakat anlatmaya bir başladığında herkesi şaşırtmaya başlar. Son derece iyi ve etkili bir konuşma tarzına sahiptir. Konuşarak ikna edemeyeceği hiç kimse yoktur. İnandıkları şey çok nettir ve apaçık ortadır. İnandıkları her düşünceyi çok iyi savunurlar. Ancak bu durum sadece bugün için geçerlidir. Yarın inandıkları fikirleri, düşünceleri değişebilir. İkincisi ise ise son derece içine kapanık, karanlık bir insan, tartışmacı ve son derece duygusal bir kişiliğe sahiptir. Tahammül edilmesi zor, kurduğu cümleler ile insanları kıran, kırılmayacağını umursamadan hareket eder. Düşüncesizdir ve sürekli yer değiştirir. Kimseye haber vermez. Hem de arkasından ne gibi yıkımlar bıraktığına bile bakmaz.

ikizler burcu erkeği yorumu
İkizler burcu erkeğinin o kadar karmaşık bir dünyası vardır. Öyle ki her şey kısa bir süre de kolaylıkla değişebilir. Ancak her iki kişiliğinde de değişmez özellikleri vardır. Onları sürekli ve uzun süre bir yerde tutmak imkânsızdır. Her zaman hareket halinde olmak isterler. Sürekli o daldan başka bir dala konmak isterler. İkizler burcu erkeği son derece akıllıdırlar. Bu durum iki kişilikleri içinde değişmez bir durumdur.

İkizler Burcu Karakter Özellikleri

Genel olarak etkili ve kibar bir konuşma tarzına sahiptir. Zeki yapısı ile pratik çözümler üretmede üstüne yoktur. Kolayca çözümler bulabilmesinin yanı sıra bu çözümleri hızlı bir şekilde uygulamaya koyar. Ancak sürekli fikir değiştirdiğini unutmamak gerekir. Aslında kolayca sıkılması ve bunalması bu konuda en büyük etkendir. Değişken bir yapıya sahip olan ikizler burcu erkeğini anlamak oldukça zordur. Çocuksu bir karaktere sahip olduklarından dolayı sürekli ilgi beklerler. İnsanların kendisi ile ilgilenmesinden dolayı oldukça büyük bir keyif alır. İkizler burcu erkekleri kafasına bir şey koyduysa onu mutlaka gerçekleştirir. Kimse de buna engel olamaz. Yine de aldığı çoğu kararı kendi uygulamaz. Çabalamak ona göre değildir. Hiçbir konu da çabalamasa da hayatın ona sunacağı güzellikleri düşünür.

ikizler burcu
İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler burcu erkeği çift karakterli olduğu gibi çift kısmete de sahiptir. Karşısında ki her insana oldukça kolay uyum sağlarlar. Diyalog kurma yetenekleri her zaman en üst düzeydedir. Karşısında ki insanlara kolayca sözünü dinletebilirler. İş konusunda sürekli yeni projeler ile dikkat çekerler. Bu durumda üreten konumunda olmaktan büyük keyif alırlar. Ancak maddi konularda değişiklik gösterdiğini de söylememiz mümkündür. Kimi zaman eli aşırı açık kimi zaman ise aşırı tutucu olabilirler. Her iki durumda da idare etmesini pek beceremezler.

İkizler Burcu Davranışsal Durumu

Tüm burçlar arasında en ele avuca sığmaz olan ikizler burcudur. Bundan dolayı ikizler burcu erkeği oldukça hovarda olan bir kişiliğe sahiptir. Kafalarında birden fazla konu döner. Bu nedenden dolayı asla bir konuya odaklanamazlar. Kimi zaman bu davranışı güvensizlik olarak algılanabilir. Sorumluluk bu burcun erkeklerine göre değildir. Kararlarını daima kısa süreli alırlar. Uzun süreli karar almak onları kısıtlayan davranışlar içeresindedir. İkizler burcu erkeğinin sosyal hayatı hep aktif durumda olduğundan birçok arkadaşı ve tanıdığı vardır. Dostluğa daima önem verirler. Toplantı ve sohbetlerin neşe kaynağıdır. Bu durumdan ötürü ortamlarda aranan ve sevilen bir tiptir. Bu burç, yerleşik ve düzenli bir hayattan nefret eder. Sürekli dışarda olmak ve arkadaşları ile vakit geçirmek ister. Yaş ilerledikçe bu durum tersine döner.

İkizler burcu erkeği nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git