İkizler Burcu Yükseleni Özellikleri

23.10.2019
İkizler Burcu Yükseleni Özellikleri

İkizler burcu yükseleni, aynı anda bir çok işi yapabilen, organize etme yeteneğine ve yüksek becerilere sahip kişilerdir. On parmağında on marifet sözü tam olarak onlar için söylenmiştir. Gerektiğinde iki işi birden yapabilir, bir çok şeyi kısa sürede becerebilir ve siz yolu daha yarılamamışken, ikizleri çoktan işini bitirmiş olarak görebilirsiniz. Antenleri sürekli çeken bir radyo kanalı gibidirler. Beyinleri bir yandan yayın yaparken, bir yandan tüm sinyalleri de algılayabilir. Eğer bu kadar marifetli değilseniz, ikizler yükselenine şapka çıkarıyor olmalısınız. Sorunları, olayları, insanları irdeleyen, algılayan ve fark eden yapıları vardır.

Son derece tereddütlü ve kararsız yapıları ile tanınırlar. Hitap konusunda çok iyilerdir ve asla aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmazlar. Duygu ve düşüncelerini anlatma konusunda üstlerine yoktur. Mental olarak aktiflerdir. Yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler yapmak ve yeni yerler keşfetmekten zevk alırlar.

İkizler Burcu Yükseleni Genel Özellikleri

Yükselen burç özelliklerinin netlik kazanması için 12 ay ve 12 farklı gezegenin etkilerinin işaretleri, doğduğunuz anda sizi nasıl etkilediği, hangi özellikleri ile dış görünüşünüze ve karakterinize etki ettiği inceleme konusudur. Bu inceleme tam doğum saatinize, doğduğunuz meridyenlerin enlem ve boylamlarına kadar derinlemesine incelenir. Her iki saatte bir yükselen burç etkileri değişir. Aynı yıl ve aynı gün doğan aynı burca sahip kişilerinde farklı karakter sergilemeleri ise yükselen etkilerinden kaynaklanır. Yükselen burcunun, önemi de burç üzerindeki etkilerinin bilinmesi sağladığından önem kazanır. Kişinin kendini ve öğrenmek istediği burcun özelliklerini genel olarak öğrenebilmesi için tam doğum anının bilinmesi ile mümkün olur. Onun dışında yapılan yorumlar birer genellemeden ibarettir.

Yükselen ikizler burcu, akıllı, hareketli ve son derece meraklı kişilik yapısına sahiplerdir. Bunun yanı sıra, çok çabuk sinirlenen, hemen sıkılabilen ve her daim değişimden hoşlanan karakterleri vardır. Hep aynı şeyleri düşünmek, aynı durumun içinde kalmak asla onlara göre değildir. Sosyal ortamlarda yer almayı ve insanlar ile iç içe olmaktan keyif alırlar. Aynı anda bir çok olay ile ilgilenmekten zevk alırlar.

Farklı olmak isterler

İkizlerin gerçek bir birey olmalarında zorlayıcı bir etkende, onların farklı olma arzusudur. Bu herkes için geçerli olsa da ikizler için zorlayıcı içgüdüsel doğal bir etkendir. İkizler burcu, gökyüzünde en parlak ve göz alıcı takımyıldızından biridir. Birlikte iki insan gibi görünür ayırt edici bir şekilleri vardır. İkizler için iki farklı kişilik denmesine rağmen bu durum onun nasıl olması istendiği ile gerçekte nasıl olduğu arasındaki tutarsızlıktan kaynaklanmaktadır.

Yenilik Tutkusu

Yükselen ikizler, hava elementinin entelektüel etkisi ile beslenir. Sürekli değişken bir enerjileri olup, hep yeni arayışların peşinde koşarlar. Bu da bitmeyen projeler, hızla biten ilişkiler, yarım bırakılmış hobiler demek olur. Bu durum ikizlerin yaşamında sık görülen ve hiper aktif enerjisi ile tabir edilen bir yönüdür. Bunun asıl sebebi ise kolayca ilgisinin ve dikkatinin dağılmasından kaynaklıdır. Onu bir yere bağlamak gerçekten zordur.

Meraklı ve Konuşkan

Meraklı bir eğilimleri vardır. Onları çocuk gibi her şeyi sorarken görebilirsiniz. Bu onlar için adeta bir ihtiyaçtır. Çünkü hava elementi aklını güçlendirmesi için çalışır. Çok yetenekli oldukları kadar, yüksek zeka katsayıları ile konudan konuya büyük bir ustalıkla geçer. Etkili ve keskin konuşma kabiliyeti ile insanları kendine hayran bırakırlar. Konuşmaya bayılırlar, konuşmak onlar için bir yemek içmek gibi ihtiyaçtır onunla beslenirler. Bunun yanı sıra dünyanın ve insanların neyi nasıl düşündüğü hakkında bilgi edinmeyi severler.

Öğrenmeye istekli ve açıktırlar, öğrendiklerini paylaşmayı da severler. Hazır cevaptırlar, hızlı düşünür hızlı cevaplar, hatta kalan zamanlarında esprili  yaklaşarak başkaları ile adeta dalga geçerler.

Zeki Yaratıcı ve Hızlı

Hava grubunda yer alırlar ve zekayı temsil ederler. Bu nedenle mental anlamda aktiflikleri söz konusudur. Düşünceleri ile kendilerini özdeşleştirirler ve ortamlarda akılları ile tanınıp kabul edilmek isterler. O kadar hızlı düşünürler ki bir sonraki işi, projeyi bile kafalarında tasarlarlar. Fakat gerini getirmek maalesef söz konusu olmaz. O iyi bir tasarımcı, beyin fırtınası ile bir çok teori ve planlamada mükemmeldirler. Enerjik yapıları, iyi bir tasarımcı ve iyi bir planlamacı olmalarında avantajdır. Başkalarının onlar için bitireceği teorileri, planlı şekilde tasarlarlar.

Dost Canlısı Yapıları Vardır

Ortamlara kolay adapte olabilirler. Dost canlısı yapıları vardır. Yalnız zaman zaman değişken tavırlar ve kararsızlık sergileyebilirler. Bu da insanları şaşkınlığa uğratabilir. Bazen ise tahammül sınırlarını zorlayabilir.

Özgüvenli Görünürler

Son derece özgüvenli görünürler fakat tereddütler ile dolu yapıları vardır. Yakınında olan insanlar bu durumu hemen anlayabilir. Ne yazık ki sinir sistemleri çok hassastır. Yönetici gezegenleri Merkür’dür. Yönetici gezegenleri sayesinde iletişim konusunda oldukça başarılı olurlar. Konudan konuya geçmek ve daldan dala atlamak onların en bilinen özellikleri arasındadır.

Hızlı Hareket Ederler

Çok hızlı hareket etme yeteneğine sahip kişilerdir. Gelişen durumlara, olaylara karşı hızlı kolay adapte olmaları, değişimden hoşlanmaları, günümüz çağına ayak uydurmalarında daha genç ve dinamik görünmelerinde etkilidir.

Enerji Doludurlar

Entelektüel, heyecanlı, bilgili ve enerji dolu karaktere sahip olurlar. Hava grubunda olmaları değişken be pozitif imaj sergilemelerine neden olur.

Entelektüel Kişilerdir

Hayat mottoları kesinlikle ‘düşünüyorum öyleyle varım’ dır. Entelektüelliğe önem verirler bu anlamda kendilerini geliştirirler. Entelektüel insanlar ile dost olmak yakın bağ kurmak isterler. Bu tarz kurduğu dostluklar ile yaptığı paylaşımlardan zevk alırlar.

İletişime Önem Verirler

Her daim aktif bireylerdir. Zekanın temsilcileridir ve iletişime çok önem verirler. Etkili konuşma ve güzel yazı yazma konusunda uzman kişilerdir. Yaratıcı kişilikleri vardır. Bu özelliklerini ortaya çıkardıkları zaman kendilerini daha iyi ifade ederler.

Sabit Duramazlar

Daldan dala konmadan yapamazlar. Aynı işte senelerce çalışıp emekli olan yükselen ikizler neredeyse yoktur. Aynı işte adapte olamazlar, farklılık isterler. Ne yapacağını bilememek ve kararsızlık doğalarında vardır. Harika bir işe başlıyorum diye sevinçten havalara uçarken gördüğünüz yükselen ikizlerini, yarın bu iş bana göre değil diyerek ağladığına şahit olabilirsiniz.

Detaycıdır

Araştırma, analiz ve detayları inceleme ile ilgili işler tam onlara göredir. Büyük bir ustalıkla delil toplar, araştırmacı gazeteci gibi sezgisel kabiliyetleri gösterir. Tam bir dehadır bu konularda.

Öncelikleri Aşktır

Eğer aşk mı mantık mı derseniz, aşktır öncelikleri. Aynı frekansa sahip kişiler ile uzun süreli birliktelik yaşayabilirler. Yeter ki enerjileri tutsun. Güzel, şık, zarif ve etkileyici iseniz sizinle olmaktan çok keyif alacaktır. Siz yine de yükselen ikizlerin değişken yapılarını göz önünde bulundurun ve ipleri sıkı tutmaya çalışın. Çünkü devamlı arayış içinde olduğu için iyinin de iyisini ararlar.

Arkadaş Edinmekte Ustadır

Yaydığı güçlü frekanslar sayesinde hemen hemen herkes ile kolaylıkla iletişime geçebilir. Geniş iletişim ağına sahiplerdir, hareketlidirler ve yoğun sosyal yaşamları olur.

Sinirli Yapıya Sahiplerdir

Sabırsız, karamsar ve sinirlidir. Bu özellikleri nedeni ile, depresyon gibi rahatsızlıklar ile karşı karşıya gelebilirler. En sık görülen rahatsızlıkları anemi, astım ve tüberküloz dür. Çok fazla solunum hastalıklarına yakalanabilir, duyma bozuklukları yaşayabilirler.

Fiziksel Özellikleri

Genellikle etkileyici, hoş, parlak gözlere sahiplerdir. Ortalama boy uzunluğuna, esnek yapıya ve gergin kas yapısına sahiplerdir. Bacakları genel de uzun olur. Harika yüz hatlarına sahiplerdir. Açık tenli ve küçük çeneli olurlar. Dalgalı ya da kıvırcık saçları çekiciliklerini arttırır. Geniş alınları vardır.

Büyüleyici canlı ve aydınlık görünürken, büyüleyici gizemli bir yöne doğru geçen bir doğaları vardır. Bu durum bile onların hızla dikkatleri çekip, insanları kendi manyetik alanı içine almalarına etki eder.

Olumsuz Özellikleri

Yükselen ikizler burcu olan kişiler, sağlıklı şekilde enerjilerini atamadıkları zaman olumsuz özellikleri ortaya çıkar. Çok fazla hareketli halleri, tatmin olmamaları durumunda sürekli yön değiştirmelerine neden olur. Bilgiye aç olmaları ve sürekli araştırmacı halleri her şeyi sadece kendileri biliyormuş havalarına girmelerine neden olur. Tüm öğrendiklerini karşı tarafa aktarmaya çalışırken, karşısında ki kişileri asla dinlemezler. Dinledikleri zaman ise, karşı tarafın yanlış bildiğini göstermek, fikirlerini çürütmek için her şeyi yaparlar. Bir müddet sonra etrafında ki kişiler bu tutumlarından dolayı, yükselen ikizler burcu ile her ne konu olursa olsun tartışmamayı seçerler.

İki Beyin Tek Vücut

İki farklı kişilik genellemeleri yapılan ikizler aslında duyguları ile mantıkları arasında yaşadıkları bir çatışmanın eseridir. Kendileri ile bu çatışmayı yaşarken gerçekten ihtiyaç duyduklarına veya duymadıklarına inanmak isterler.

Birinin gerçekte ondan ne istediğini anlaması için kendi duygu ve mantığı ile karar vermesi önemlidir. Bu kadar donanımlı ve bilgi zenginliği içinde onun asli görevi kendini tanımakla geçer.

İş Değişikliği

Aynı duygu, düşünce ve görüşleri paylaştığı insanlar ile mutlu olurlar. Önemli olan onlar için eşleri tarafından sevilmek ve özgür olmak. Her girdikleri ortaklıkta paylarını hakça almak isterler. Düşüncelerini bir çok insanla paylaşmak ve paylaşım sağladığı insanlar ile yolculuk yapmak isterler. Çok maymun iştahlıdırlar ve başlıca sorunları ne yapacaklarını bilmemeleridir. Onları gerçekten mutlu eden işi bulana kadar bir çok iş değiştirebilirler. Becerikli oldukları için bir kaç işi beraber yürütebilirler. Arkadaşlığa çok önem verirler. Parasal yönden kendilerini çok fazla güvensiz hissederler.

En iyi yapabilecekleri iş seçenekleri içinde;

  • Aktör/Aktrist
  • Avukat/Savcı/Hakim
  • Gazeteci
  • Organizatör,
  • Politikacı
  • Ürün geliştirme uzmanı
  • Halkla ilişkiler uzmanı,
  • Satış ve pazarlama uzmanı,
  • Reklam ve Tasarım ve yazar

İletişim becerisi gelişmiş işlere imza atmak isterler. İletişim becerisi onların kariyerlerinde başarı elde etmelerinde en etkin özelliklerinden biridir.


Yükselen İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Değişken Karaktere Sahiplerdir

Yükselen ikizler burcu kadını, oldukça değişken yapıya sahip kişilerdir. Onların ne düşündüklerimi anlamak her zaman kolay olmaz. Toplumsal kalıpların içerisine oturtmak mümkün değildir. Fikirleri hiç bir zaman net ya da sabit kalmaz. Fikirlerinde değişme olur ve bu durum davranışlarına da yansır.

Sıcakkanlıdırlar

Enerji dolu, neşeli ve sıcakkanlı kişilikleri vardır. Seyahat planları yapmaktan, yeni yerler görmekten ve keşfetmekten keyif alırlar. Yeni dostluklar kurmak ve yeni ortamlarda bulunmak hoşlarına gider. Tek tip ortam ve insan modelinden ise farklılıklardan hoşlanırlar.

Konuşma Kabiliyeti Gelişmiştir

Kendilerini çok iyi ifade ederler ve konuşma kabiliyetleri son derece gelişmiştir. Hayal kurmaktan zevk alırlar ve hayal dünyaları geniştir. Duygularını gizlemezler ve düşüncelerini açık şekilde ifade ederler.

Konuşmak onların karakterlerinin en belirgin özelliğidir. Çenesi düşük konuşuyor işte demek doğru olmaz. Öğrenmeye açık araştırmacı ve her şeye olan merakları ayrıca bilgi ve becerileri onları donanımlı birer konuşmacı yapar.

Dostluğa Önem Verirler

Arkadaşlık kurma konusunda ve ikili ilişkilerde yeteneklidirler. Dostluğa önem verirler ve vakit ayırmak için ellerinden geleni yaparlar. Kendilerini geliştirip, yeni şeyler katmaya bayılırlar.

Zor Kadınlardır

Anlayış biçimlerini geliştirmeye çalışırlar ve bilgiye önem verirler. Genellikle zor kadın olarak adlandırılırlar. Mental aktifliklerinin yanı sıra, son derece hareketli hayatları vardır. Sabır konusunda çoğu zaman başarılı olamayabilirler.

Özgürlüklerine Düşkünlerdir

İlgi arsızıdırlar, ilgi görmekten keyif alırlar. Özgürlüklerine çok düşkünlerdir, ve kısıtlanmak istemezler. Onlar için özgürlükleri kırmızı çizgileri arasındadır. Bu nedenle insanların onları baskı altına almasından ve yönlendirmesinden hoşlanmazlar.

Seçicidirler

Uzun ilişki konusunda çok seçici olurlar. Kolay şekilde ciddi ilişki içerisine girmezler. Özgürlüklerinin kısıtlanmamasını isterler. Maço erkeklerden uzak dururlar. Her kararı kendi iradeleri ile alırlar. Karakterleri çok yönlüdür ve durağan, sabit hayattan uzak dururlar. Sürekli benzer şeyler yapan kişilerden hoşlanmazlar. Her an bir çok şeyden sıkılabilirler.


Yükselen İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İradeli Yapıya Sahiplerdir

Yükselen ikizler burcu erkeği, iradelerini kullanma konusunda oldukça yeteneklidirler. Zeki ve naziklerdir. Güçlü hitabet yetenekleri vardır. Yapıları değişkendir bu sebeple de anlaşılmakta güçlük çekebilirler. Akılcı kararlar alma ve pratik çözümler üretme konusunda gözle görülen becerileri vardır.

Her Şey İçin Söyleyecek Bir Şeyleri Vardır

Haberci işareti olan Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Bu onları konuşkan, meraklı, araştıran ve zekaları ile öğrendiklerini eşleştirip bilgi birikimleri içinde muhafaza ederler. Bu yönleri ile her şey hakkında biraz bilgi sahibi olurlar. Hemen hemen her konuda da rahatlıkla konuşabilirler.

Değişken Yapıya Sahiplerdir

Hava grubu mensubu olmaları sebebi değişken yapıda olmalarına neden olur. Hava durumu gibi değişken yapıya sahiplerdir. Her an farklılık gösterebilirler. Bu durum nedeni ile aşk hayatlarında zorluk yaşayabilirler. Partnerlerine bu noktada büyük görev düşer çünkü, idare edilebilmeleri pek mümkün değildir.

Ying Yang tam ikizler erkeği için söylenecek bir ifade şeklidir. Bir yanları karanlık bir yanları ışık, bir yanları neşeli, bir yanları huysuz, bir yanları hevesli, bir yanları sorumsuz, bir yanları çok yönlü, tutarsız, dost yanlısı, asabi, eğlenceli güvenilmez…. uzar da gider. Bu iki farklı ve hızlı değişken yönleri, pozitif ve negatif ruh halleri ile aynı anda yaşanabilir.  Bu farklı ruh hallerinin ne zaman ortaya çıkacağını bilemezsiniz. Hoş kendileri de bilemez. Anı anda yaşarlar. Bu durumda Zodyak’ın onlara bir armağanıdır.

Disiplinden Hoşlanmazlar

Özgür ve serbest takılmak isterler. Disiplinden asla hoşlanmazlar. Bu tutumları aşk hayatlarında negatif şekilde etki edebilir. İlişkilerinde mantık ön plandadır. Romantizm son plandadır. Asla onlardan romantizm beklemeyin yoksa hayal kırıklığına uğrarsınız.

Kısmetleri Açıktır

Kısmetleri her zaman açıktır. Farklı auraları vardır, hep çekerler çok kolay aşık olmazlar, aşık olduklarında ise sadık kalırlar. Bu ilişkileri evliliğe kadar gidebilir yeter ki aşık olsun.

Emir Almaktan Hoşlanmazlar

Yeni projeler üretmek ve kendi işlerini kurmak konusunda gözle görülür bir yetenekleri vardır. Ukala tavırlar konusunda sakin kalamazlar ve emir almaktan asla hoşlanmazlar. Bir patrona bağlı çalışmaktansa kendi işlerini kurmayı tercih ederler.

Modayı Takip Ederler

Genelde zayıf ve uzun boylu olurlar. Vücut yapıları kemikli olur. Modayı takip eder ve modaya önem verirler.

İletişim Kurmayı Bilirler

Dışa dönük, çift karakterli ve hareketli yapıları vardır. İletişimin değerini bilirler ve insanlar işe iletişim kurmayı önemserler. Bazen içe kapanık, kırıcı ve iğneleyici insan haline gelebilirler. Maalesef bu durum onlara tahammül sınırlarını zorlayabilir. Küçük çocuklar gibi ilgi beklerler.

Sevdiğinde Kıskanır

Gerçekten aşık ve seviyor ise partnerini çok fazla kıskanır. Kendi özgürlüğünün kısıtlanmasına tahammül edemez, ama karşısındakini kısıtlayıcı hareketlerde bulunur. Kıskançlıkları her zaman mantıklı nedenlere dayanmaz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.