Başak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.112 kez okundu.

Başak burcu kadını ile boğa burcu erkeği uyumu nedir? Başak burcu kadını özellikleri bakımından oldukça dikkat çekici ve hırslıdır. Yaptığı bir işte asla pes etmeyi bilmez ve güven bakımından da oldukça iddialıdır. Kendine olan güveni sayesinde başaramayacağı iş neredeyse yoktur. Bunun yanı sıra oldukça zeki ve olaylar karşısında oldukça mantıklı hareket edebilen özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile oldukça dikkat çeker ve arkadaşları tarafından oldukça sevilir.

Boğa burcu erkeği ise özellikleri bakımından gezmeyi seven ve oldukça aşkı seven bir burçtur, otoriter fakat bir o kadar da romantik bir yapıya sahiptir. Kötü bir özelliği var ise o da siniridir. Fakat bu siniri hiç bir zaman sevdiklerine değildir. Daha çok başkalarına sinirlenirler. Bu sinir krizlerine şahit olabilir ve korkabilir bir başak kadını..

İkili uyum bakımından oldukça şanslıdır. Çok uyumlu olan bu burçlar, aşkları ile her şeye bir çözüm bulacak ve birbirinizi hiç bırakmak istemeyeceksiniz ki bırakmamalısınız..

Şuana kadar başak kadını boğa erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise başak kadını boğa erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

 

İkili gayet uyumlu oldukları gibi birbirlerine güven duygusu besledikleri andan itibaren önlerinde hiç bir sorun kalmaz. Maddi yönden de oldukça sorumluluklarını bile bir burçtur boğa erkeği. Böylelikle boşa para da harcamaz. Romantiklik konusunda oldukça iyidir ve başak burcu kadınını tanımak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Özellikle evlilik konusunda çok meraklıdır. Evlenmeyi, aile kurmayı çok ister. Bunu karşısındaki kadına çok hissettiremez ama oldukça fazla ister. İlişkide öncelikle saygı ve dürüstlüğe çok önem verir. Bu özellikleri bulduğu kadını asla bırakmayacaktır. Onun için en önemli özellikler saygı ve dürüstlüktür. Sahiplenmeyi çok sever. Özellikle de sevdiği kadını sahiplenmek ve sadece kendisinin olsun ister. Bu konuda başak kadını da karşısındaki partnerini sahiplenmeyi sevdiğinden oldukça uyumlu oldukları bu konuda da gözden kaçmaz.

Boğa burcu erkeği, tıpkı bir boğa gibi güçlü olduğu için oldukça çekici bir görüntüye sahiptir. Bu konuda kendine çok güvendiği için yatakta da kendisine olan öz güveni devam edecektir. Yalnız yatakta karşısındaki partnerinin gayet sakin kalmasını ister ve bu durum oldukça hoşuna gider. Başak burcu kadını da bu konuda oldukça sabırlı davrandığı için ilişkileri her yönden uyumlu bir şekilde sürecektir.

Başak Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Bir boğa erkeğine aşık olduysanız ona sımsıkı sarılın. Bu ikili muhteşem bir birlikteliğe sahip olacaktır. Birbirlerine karşı tam güven verirler. Başak burcu da boğa burcu da topraktır. Yapı olarak gerçekçidirler ve birbirlerine destek olmak, düven duymak onlar için önemlidir.

Başak Kadını ile Boğa Erkeği Burç Uyumu

basak-burcu-kadini-boga-burcu-erkegi-uyumu

Başak burcu kadını hayatında olan kişinin başarısız olmasını kesinlikle istemez ve bu durum karşısında çıldırır. Fakat boğa erkeği son derece başarılıdır. Kolay kolay sinirlenmez ama gerçek anlamda bir şeye kızarsa hayatta unutmaz. Boğa erkeğinin öfke nöbetleri başak kadınına zarar vermez. Başak kadını bu tarz durumlar da sakinliğini korur ve zamana bırakır. Boğa erkeği dokunmaktan ve dokunulmaktan hoşlanır. Başak kadınının her zaman kendisini sevmesini ister. Fazla konuşkan değildir fakat aşkını çok fazla hissettirir. Boğa erkeği kur yapmaya bayılır ve romantizmden hoşlanır. Güzel yemekler yapar, iyi şaraplar seçer bu da başak kadınını baştan çıkarmaya yeter. Boğa erkeği sayesinde yediğiniz yemekler ilişkinizin sağlam olmasını sağlayacaktır. Başak kadını yatakta ağır, duygusal, sakindir. Boğa erkeğine bu heyecan verici gelir. Cinsel anlamda çok uygun iki burç, yumuşak ve tutkulu anlarınız olacaktır.

Başak Kadını ile Boğa Erkeği Uyumu

Ah! Ne denir ki? Neden ikiniz de bu kadar tatlı ve bu kadar cana yakınsınız. Tabi bu son söylediğim cana yakınlık mevzunu boğa erkekleri için tereddütle karşılamakta fayda var. Zira her insana karşı isteseler de öyle olamıyorlar. Aşık olacakları kadının samimiyetinin de herkese karşı olmasını aşırı derece kıskançlık ile karşılayacaklardır. Yer yer onu engelleyebileceklerinden de hiç şüpheniz olmasın. ”Erkek adam sevdiğini kıskanır!” mantığında hareket eder birçoğu. Boğa burcu, dostluk ve sadakat onların işi. Hiç kimseyi yarı yolda bırakmamak! Her düşene el uzatmak da iyi özellikleri arasında. Bir de bir kadını gerçekten sevdikleri zaman onun için nelerden vazgeçebileceklerini tahmin etmek hiç de zor değil. Bir defa kolay kolay aşık olmazlar. Çok özel bir zamanda çok özel biri ile olmalı onlar için. Bu sebeple aradığı kadını bulamamaktan da gizli bir korku duyarlar. Yani; Sıla’nın da dediği gibi: ”Çok sevmediğimden değil; zor sevdiğimden…”

Zekalarına fazlasıyla güvenen bu erkekler akıllı bir kadınla beraber olmayı hayal ederler. Bir defa ne söylediğini hemen anlayacak! Kızların aşırı şımarık ve yapmacık bulduğu tavırlarına da boğa erkeği hiç gelemez. Bunu da zekaya bağlarlar çünkü. Güzel bir akıl ancak güzel bir vücutta olabilir sonra! Yani; evet fiziki görünüşü tercih ederken ilk ve son dikkat edeceği bir husus da bu olacaktır. Ama bunu telafi edebilecek bir kadın tanırsa işler tersine dönebilir tabii. Ellerinde sadece doğuştan getirdikleri doğal ve saf güzellikleri olan fiziki anlamda da hiç yabana atılamayacak biri olarak tarif edebileceğimiz bu kadını ilk gördüğünde kardeş yerine koyabilecek adamlar olabilirsiniz. Bu da aşırı süslenmeye, püslenmeye özen göstermenizden kaynaklanıyor beyler! Böyle güzellik karşısında etkilenmiyor olmanıza bir anlam verememekle birlikte zevkler ve renkler tartışılmaz diyoruz. Doğal olanın ötesini keşfetmek istemenizi herkes anlayabilir.

Oldu bir şekilde yalnızlıktan canınıza tak dediği bir dönem de teklif ettiniz ve yan yana geldiniz diyelim. Yani; üzülerek bu çiftimizi de pek bir araya gelemeyen kategoriye yerleştirmek durumundayız. İmkansız olduğundan ya da anlaşamadıklarından da değil ha! Sadece her iki tarafın aşırı ön yargılı olmasından kaynaklı bir durum. İnsanları hep kendi gibi bilip ona göre değerlendirerek puan veren bu doğallık abidesi güzelimiz başak kadını, içi ve dışı fesat ve havalı insanları bir bakışta anlar! Ve yersiz gurura, havaya, cıvaya kapılanlara haddini bildirmek için dünyaya gönderildiği izlenimine kapılır çoğu zaman. Burnundan kıl aldırmayan duruşlarıyla ve tavırlarıyla ilk bakışta soğuk duran bu adamlardan cin görmüş gibi kaçarlar. Eh! Bu da papatya prensesin tek kusuru olsun. Ön yargı işte ya da ilk izlenim siz ne derseniz deyin işte canım.

Peki Yan Yana Gelemezler mi?

Diğer bütün uyumlu çift olabilme ihtimaline sahip çiftlere oranla iki kat daha fazla şansa ihtiyaçları var. Az önce de bahsettik. İlk bakışta fiziksel güzelliğe göre karar veren boğa erkeği ile yine ilk bakışta aşırı hava-cıva yaptığını düşündüğü kişiden kaçan başak kadınından bahsediyoruz. Öyle bir şey olmalı ki birlikte bir proje üzerinde çalışmak ya da yine başka bir sebeple küçük bir iş seyahatine çıkmak gibi sebepler ile birlikte vakit geçirebilseler o zaman çok eğlenceli hale geldiğini fark edecekler her şeyin. Ama ”Bir ışık yakmaz hayat, mecbur ayrılığımız, aşka küstürmüştür.” gibi bir şarkı seçecek olursa hayat onlar adına gerçekten üzülürüz. Çünkü; bizce yan yana gelesi bir çift.

Diyelim ki kader onları bir araya getirdi. Onları ilk karşılayacak olan şey şaşkınlıkları olacak. Nasıl olur da senin hakkında böyle şeyler düşündüm ben demeler yok efendim aşkından ölüyorum gibi cümlelere kadar birçok şey duyacaklar. Nereden geldiklerini bildikleri için de kolay kolay kırgınlık yaşayamayacak gibiler. Çeşitli yeteneklere sahip olan boğa erkeğinin hava-cıvasını dahi seve seve göğüsleyecek bir hale döndüğüne şaşarken bizim saf güzelliğimiz bir yandan da onun için kendinde daha ne gibi değişiklikler yapabilir diye çoktan harekete bile geçmiş olacak. Belki de değişimin zamanı gelmiştir!  Olmak istemediği hayatın içinde yer almak istemeyen bu koca yürekli adam ise ona değişmek zorunda olmadığını söyleyecek. İyi ki!

Bu konumuzda başak burcu kadını ile boğa burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde başak kadını boğa erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git