Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

18.02.2016
Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını ve yengeç erkeğinin aşk ve evlilik uyumları birbirilerinin duygusal ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verebildiklerinden dolayı son derece yüksektir. Boğa kadını ile birbirlerinin eksik yanlarını tamamlayan yengeç erkeği arasında eğlenceli ve hareketli uyum olacağından dolayı mutlu bir çift olacaklardır.

Boğa Kadını ile Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği her fırsatta birbirlerine olan sevgisini gösteren mutlu ve sıcacık bir çifttir. Boğa kadını oldukça tutkulu ve aşk dolu iken yengeç erkeği ise partnerine karşı son derece sadık ve sevgi doludur. Böylece aşk ve duygusal bakımından son derece uyumlu partner olurlar.

İlişkileri tutkulu ve sürprizlerle doludur

Boğa burcu kadının etkileyici bir yapısı vardır, yengeç erkeği de ona karşı derin duygular besler. Bu ikili bir araya geldiğinde oldukça tutkulu ve sevgi dolu bir ilişki ortaya çıkar. Yengeç erkeği küçük sürprizlere bayılır. Mumlar, kokular, aşk notlarını çok sever. Birbirlerine karşı samimidir ve duygularını ifade etmekten çekinmezler. Bu yapıları sayesinde ilişkilerin de istedikleri her şeyi yaşayarak, kendi kendilerini mutlu etmeyi başarırlar.

Eğlenceli ve heyecanlı bir ilişkileri olur

Genel olarak yengeç erkeği ve boğa kadını arasındaki ilişki çok eğlenceli ve heyecanlı olacaktır. İki tarafın da hem düşünce yapıları hem de bazı karakter yapıları birbirine çok benzemektedir. İstedikleri takdirde sevgili yani flört dönemleri oldukça güzel geçebilir. Evlilik sürecinde ise mutlaka ufak tefek sorunlar yaşayacaklardır. Birliktelikleri sırasında anlaşabilirler ise mutluluğu ve uyumu rahat bir şekilde yakalayabilirler.

Birbirlerini tamamlayıcı özellikleri vardır

İkilinin birbirini tamamlayıcı tarafları da vardır. Boğa kadını yengeç erkeğine güvendiği zaman tüm kalbini ve hayatını ona rahatlıkla açar. Yengeç erkeği de onun tüm isteklerini bekleterek de olsa yapar. Astrolojik anlamda en iyi anlaştığı burçlardan biri boğa burcudur. Bu iki taraf için resmen birbirlerine ait olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Dürüst ve yalansız bir ilişkileri olur

Boğa kadını her zaman açık ve dürüst olmaktan yanadır. Ona asla yalan söylettiremezsiniz ve yalan söyleyene de tahammül etmezler. Bu yüzden bazı insanlarla anlaşamaz ve onları hayatından siler atar. Yengeç erkeği de bu doğrultuda sevdiğine sadıktır ve sevdiğine yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Bu nedenle bu ikili birbirlerine dürüst olmakta pek zorlanmayacaktır.

Hayatlarında güvenecekleri eşi ararlar

Su grubuna mensup en duygusal burçlardan biri olan yengeç erkeğine kıyasla, toprak grubundaki boğa kadını daha gerçekçi bir yapıdadır. Boğa kadını için ilişkideki en önemli şey güvendir. Bu yüzden partnerine karşı romantik ve duygusal olması için karşısındaki insana sonsuz güvenmesi gerekir. Çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısına sahiptir. Bu da, yengeç erkeğinin dikkatini en çok çeken özelliği olacaktır.

Güvenirse mutlu etmek için her şeyi yapar

Yengeç erkeği bir ilişkide karşılıklı uyum ve anlayış istemektedir. İstediğini elde ettiğinde boğa kadınını her şekilde mutlu eder. Yeterince sever ve güvenirse bir ilişkide yapamayacağı şey yoktur. Bu açıdan tam evlenilecek bir erkektir.

Hayattan istekleri ortak uyumlu burçlardır

Toprak ve su grubuna mensup bu iki burç astrolojik olarak oldukça uyumludur. Uzun soluklu bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa her iki tarafın da karşısındakine güvenmesi gerekir. Zaten her iki burç da güvenilir kişiliklere sahip oldukları için, uzun süredir aradıkları aşkı birbirlerinde bulacaklarına şüphe yoktur. Aslında çoğu zaman kırıcı olmayan boğa kadını bazen dilini tutamayabilir, bu da partnerinin üzülmesine ve kırılmasına yol açabilir.

İlişkilerindeki sorunları halledebilirlerse ömür boyu mutlu olurlar

Sevgili oldukları dönem içerisinde belki birkaç sorun haricinde sorun yaşamasalar da bu sorunların evlilik döneminde kendisini kalıcı ve problemli bir ilişkiye bırakma ihtimali vardır. Yengeç erkeği çok ince düşünceli, yumuşak huylu ve alıngan karakterde olduğundan kolay kırılabilir. Boğa kadını partnerinin aksine oldukça sert bir yapıya sahiptir. Bu durum da zaman içinde büyük kavgalara ve kırgınlıklara neden olacaktır. Bu yüzden sevgili döneminde bu sorunları karşılıklı konuşup halletmeleri gerekir. Burada boğa kadınının dikkatli olması ve biraz çenesini tutması daha mutlu ve sağlam bir ilişki yaşamalarını sağlayacaktır.

Dış görünüşe ve bakımına önem veren erkekleri tercih ederler

Boğa kadınını etkilemek için dış görünüme mutlaka özen göstermelidir. Partnerinin her zaman bakımlı ve şık olmasını ister. Bir ilişkide ihtiyaç duyduğu aşkı ve romantizmi karşılayacak olan yengeç erkeğidir, çünkü yoğun bir duygusal dünyası vardır. Bu yüzden boğa kadınının ona aşık olması olağandır. İkili ilişkilerinde, bazı problemleri aşar, ortak bir noktada buluşurlarsa uzun ve güzel bir birliktelikleri olabilir.

Yengeç erkekleri iyimser ve uyumlu kişilerdir

Yengeç burcu erkeği çok uyumlu bir burçtur. Karşısındaki kadına, kadın olduğu hissini vererek, onları özel hissettirir. Çok efendi ve karşısındakine saygı veren, çok iyimser bir burçtur. Dış görünüşleri çok dikkat çekmez ancak vücudunda önem verdiği şey saçlarıdır. Giyimleriyle de oldukça dikkat çeker, kendilerine has bir giyim tarzları vardır. Bu durum boğa kadınını fazlası ile rahatsız etmez ve onunla birlikte zaman geçirmekten büyük keyif alır.

Sosyal ve kültürel açıdan zaman geçirmeyi severler

Boğa kadını çok sosyal bir burç olmamakla beraber, arkadaşlarına düşkün, sosyal ve kültürel yönden ince zevkleri vardır. Güzel ve hoş bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirmekten hoşlanır. Partnerinin de sosyal ve kültürel yönden ona uyum sağlamasını isteyecektir. Bu konuda yengeç erkeği fazla kısıtlama getirerek partnerinin üzülmesini istemese bile kıskançlıkları ve ufak tefek sorunlar yaşanması söz konusu olabilir.

Ne istediğini bilen sadık bir kişidir

Boğa burcu kadını ne istediğini bilen bir burçtur. Ayakları yere sağlam basan bir kadınla karşı karşıyasınız. Tüm kadınlar güzeldir ama bu burcun kadınları oldukça çekici bir güzellikleri vardır. Genellikle geniş omuzlara sahiptirler. Arkadaşlığa ve dostluğa oldukça önem verir. Sevdiklerinin mutlu olması için elinden geleni yapar.

Çok güçlü bir karaktere sahipler ama iç dünyasında oldukça kırılgandır. En olumlu özelliğinden biri hayatının her alanında güvenilir bir karaktere sahip olmasıdır. Dıştan sert görünebilir ama onu tanıdıkça ne kadar sıcakkanlı bir insan olduğunu anlarsınız. Bir ilişkide istediği ve en çok önem verdiği şey sadakattir. Karşısındakine verdiği güven kadar güvenmek ister.

Yalandan nefret eder, insanları kırmaktan çekinir

Boğa kadınının utangaç bir yapısı vardır ama ısındığı bir ortamda kabuğunu çıkarmada zorluk çekmez. Güzel dillidir ve insanları kırmaktan hep çekinirler. İnsanları kırmamak için elinden geleni yapar. En nefret ettikleri şey yalandır. Ona yalan söylediğinizi hisseder veya yalan söylediğinizi anlarsa sizi hayatından çıkarmaktan bir an bile tereddüt etmez. Bu açıdan yengeç erkeği ile güzel bir uyum yakalayabilir.

İlişkilerinde güven esastır

Yengeç erkeği için bir ilişkide güven esastır. İkisi de bir ilişkide doğru olma taraftarıdır. Ayrıca dostluğa ve arkadaşlığa da oldukça önem verirler. Yalandan nefret ederler. Yalnız boğa burcu kadını fazla baskıyı kaldıramaz. O ilişkide onun lafı geçsin ister. İnatçı ve sabit fikirli insanlardır. Onlara bir şey yaptırmak oldukça zordur.


Boğa Kadını ile Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Su ve toprak grubu birlikteliğinin olduğu boğa kadını ve yengeç erkeği, evlilik hayatlarında mükemmel bir uyum içinde olabilir. Çünkü her iki tarafta hayattan ne istediğini bilen ve istikrarlı insanlardır. Herhangi bir sorun yaşasalar bile birbirlerini anlarlar bu nedenle idareyi etmeyi bilirler ve alttan alırlar.

Aradıkları güven ve sadakati birbirlerinde bulurlar

Yengeç erkeği, güvenmek ister ve ömrünce kendini emanet edebileceği bir insan arar. Onun bu arayışını, boğa kadını karşılar. Boğa evlilikte eşine karşı oldukça güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan biri olduğundan, onun için en iyi partnerlerden biri olacaktır. Yakaladıkları bu uyum ile evlilik birlikteliği, her iki tarafın da mutlu ve inanılmaz güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır.

Empati yapabilme ve düşünceli yönleri ile sorunların üstesinden gelirler

Evlilikte boğa kadını ile yengeç erkeği arasında oldukça uyumlu ve eğlenceli bir ilişki yaşanır. Düşünce olarak birbirlerine oldukça benzemeleri ve iyi günde kötü günde empati yapabilmelerinden dolayı, karşılarına çıkan her türlü sorunu çözebilirler. Uyum konusunda da hiçbir zaman sıkıntı yaşamayan bu iki burcun evlilikleri, oldukça uzun sürebilir. Yengeç erkeği oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Boğa kadını ise evine düşkündür. Evcimen olan yengeç, partnerinin bu özelliğini çok sevecektir. Ancak ilk başta güvenmesi gerekmektedir.

Baş başa hayatın keyfini çıkartmayı severler

Boğa kadını bahçeli bir evde oturmak, bahçesine bir şeyler ekip dikmek ister. Yengeç erkeğinin sevgisi ve temiz kalbi ise onun hoşuna gider. Bu ikili çok mutlu olur ve baş başa yenilen yemeğin ardından, birbirlerine kompliman yaparak sevgilerini dile getirmekten çekinmezler.


Boğa Kadını ile Yengeç Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Boğa burcu kadını ve yengeç burcu erkeği cinsellik açısından uyumludurlar. Bu iki burçta monotonluktan hiç hoşlanmazlar bu nedenle hayatlarının her anında yüksek enerji ve adrenalin vardır. İkilinin bu özellikleri sayesinde aralarındaki cinsel uyum evliliklerinde de hız kesmeden devam eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.