Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 9.243 kez okundu.

Boğa burcu kadını ne istediğini bilen bir burçtur. Ayakları yere sağlam basan bir kadınla karşı karşıyasınız. Tüm kadınlar güzeldir ama bu burcun kadınları oldukça çekici bir güzellikleri vardır. Genellikle geniş omuzlara sahiptirler. Arkadaşlığa ve dostluğa oldukça önem verir. Sevdiklerinin mutlu olması için elinden geleni yapar. Çok güçlü bir karaktere sahipler. Ama iç dünyasında oldukça kırılgandır. En olumlu özelliğinden biri hayatının her alanında güvenebilirsin. Çok güvenilir bir burçtur. Dıştan sert görünebilirler ama onları tanıdıkça ne kadar sıcakkanlı insanlar olduğunu anlarsınız. Bir ilişkide istedikleri ve en çok önem verdikleri şey sadakattir. Karşısındakine verdiği güven kadar güven isterler.

Yengeç burcu erkeği çok uyumlu bir burçtur. Karşısındaki kadına kadın hissini veren ve onları özel hissettirir. Çok efendi ve karşısındakine saygı veren bir burçtur. Dış görünüşleri çok dikkat çekmez ancak vücudunda önem verdiği şey saçlarıdır. Giyimleriyle de oldukça dikkat çeker. Kendilerine has bir giyim tarzı vardır. Çok iyimser bir burçtur.

Utangaç yapıları da vardır ama ısındığı bir ortamda kabuğunu çıkarmada zorluk çekmez. Güzel dillidir ve insanları kırmaktan hep çekinirler. İnsanları kırmamak için elinden geleni yaparlar. En nefret ettikleri şey yalandır. Ona yalan söylediğinizi hisseder veya yalan söylediğinizi anlarsa sizi hayatından çıkarmaktan bir an bile tereddüt etmez. Boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği güzel bir uyum yakalayabilir.

Yengeç erkeği de bir ilişkide güven esastır. İkisi de bir ilişkide doğru olma taraftarı. İkisi de dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verir. Yalandan nefret ederler. Yalnız boğa burcu kadını baskıyı kaldıramaz. O ilişkide onun lafı geçsin ister. Sert kafalı ve sabit fikirli insanlardır. Onlara bir şey yaptırmak oldukça zordur. Yengeç erkeği ise bir ilişkide karşılıklı uyum ve anlayış istemektedir. Bir ilişkide partnerini her şekilde mutlu eder. Size yeterince sever ve güvenirse bir ilişkide yapamayacağı şey yoktur. Tam evlenilecek bir adamdır.

İkilinin birlikteliği tam olarak bir elmanın iki yarısıdır, isteği aynıdır ev, aile, düzenli hayat, çocuk ve güvenliktir. Yengeç erkeğinin sezgileri çok güçlüdür, boğa kadını leb demeden leblebiyi anlar ve içinden geçenleri bilir. Yengeç erkeği şefkatli ve son derece ilgilidir. Bu ilişkinin yürümemesi için hiç bir neden yoktur. Baş başa kaldıkları zaman sevgi dolu vakitler geçirirler.

Boğa kadını bahçeli bir evde oturmak, bahçesine bir şeyler ekmek dikmek ister. Yengeç erkeğinin sevgi gösterisi boğa kadınının hoşuna gider. Bu ikili çok mutlu olur ve baş başa yenilen yemeğin ardından birbirinizi baştan çıkarırsınız. Boğa ve yengeç mutlaka kenarda paraları olmasını isterler. Boğa kadını lükse para harcamayı severken, yengeç erkeği bir montu senelerce giyebilir. Yengeç erkeği masraflarını daha çok kısar fakat boğa kadını kısmak yerine çalışarak fazla para kazanmaya çalışır. Fakat bu önemli bir farklılık değildir. Para konusunda senin benim ayrımı yapmadan ortam bir banka da biriktirirsiniz. Yatak ilişkiniz, uyumunuz çok iyidir.

Boğa burcu kadınının erotik yapısı vardır, yengeç erkeği de derin duygular besler. Bu ikisi birleşince ortaya tutkulu bir birliktelik çıkar. Boğa kadını yatakta uzun zaman harcar ve yengeç erkeğini baştan çıkarır, bu durum da ilişkinizin uzun süreli olmasını sağlar. Yengeç erkeği küçük sürprizlere bayılır. Mumlar, kokular, aşk notlarını çok sever ve yatak odasın da bunlarla karşılaşmak ister. Boğa kadını ve yengeç erkeği birbirlerine karşı samimidir ve duygularını ifade etmekten çekinmezler. Çok samimi yapıları sayesinde ilişkilerin de istedikleri her şeyi yaşarlar.

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Su grubuna mensup en duygusal burçlardan biri olan yengeç, ateş grubundaki boğalar ise daha gerçekçi bir yapıdadır. Bir boğa için ilişkideki en önemli şey, güvendir. Bu yüzden, bir boğanın romantik ve duygusal olması için, karşısındaki insana sonsuz güvenmesi gerekir. Boğa ister kadın ister erkek olsun, çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısına sahiptir. Bundan dolayıdır ki, boğanın bu dikkat çeken yapısı, yengeci kendine en çok çeken özellik olacaktır. Çünkü yengeç burcu için diğer birçok burç gibi, hayatını beraber sürdüreceği yani güvenebilecekleri bir eş ararlar. Toprak ve su grubuna mensup iki burç olan yengeç ve boğa astrolojik olarak da oldukça uyumludur. Uzun soluklu bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa her iki tarafın da karşısındakine güvenmesi gerekir. Zaten her iki burç da güvenilir kişiler oldukları için, uzun süredir aradıkları aşkı birbirlerinde bulacaklarına şüphe yok. Aslında çoğu zaman kırıcı olmayan boğa burçları bazen dilini tutamayabilir bu da yengeç partnerinin üzülmesine ve kırılmasına yol açabilir.

Yengeçler çok ince düşünceli insanlar olduğundan kolay kırılabilir bu yüzden boğaların dikkatli olmasında yarar var. Boğa biraz çenesini tutarsa daha mutlu ve sağlam bir ilişki olacaktır. Boğa burcu çok sosyal bir burç olmakla beraber, arkadaşlarına düşkün ve sosyal yönden hoş zevkleri vardır. Güzel ve hoş bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirmekten hoşlanır. Boğa burcu bu yönden partnerinin de sosyal ve kültürel yönden ona uyum sağlamasını isteyecektir. Bir boğayı etkilemek istiyorsanız dış görünüşünüze mutlaka özen göstermelisiniz. Yengeç burcunun her zaman bakımlı olmasını ister. Bir ilişkide boğa burcunun ihtiyaç duyduğu aşkı ve romantizmi karşılayacak olan yengeçtir. Yengeç burcunun yoğun bir duygusal dünyası vardır. Bu yüzden boğanın ona birden aşık olması olağandır. Boğa ve yengeç ikilisi, bazı problemleri aşarlarsa uzun ve güzel bir birliktelikleri olabilir.

Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu

Boğa burcu, kendine özen gösteren, tutkulu, aşk dolu ve ihtiraslı insanlardır. Aşk ve duygusal bağlamda yengeç burcunu ikna etmesi için ona sadık olması yeterli olabilir. Yengeç burcu için kesin olan şey, boğa bir partner ile karşılaştığında, onu bırakmamak için elinden geleni yapmalıdır. Yengeç ve boğa ilişkisi, en uyumlu çiftler arasına girebilir. Duygusal bağlamda ise oldukça başarılı bir çifttir. Tabi her ikilide olduğu gibi yengeç burcu ve boğa burcu da bazen birbirinden çok farklı düşüncelere sahip olabilirler. Yengeç burcu çok yumuşak ve alıngan bir yapıya sahipken boğa aksine oldukça sert bir yapıya sahiptir. Bu durum da zaman içinde büyük kavgalara ve kırgınlıklara neden olacaktır. Bu yüzden sevgili döneminde bu sorunları karşılıklı konuşup halletmeleri gerekir.

Sevgili oldukları dönem içerisinde belki birkaç sorun haricinde sorun yaşamasalar da bu sorunların evlilik döneminde kendisini kalıcı ve problemli bir ilişkiye bırakma ihtimali vardır. Genel olarak yengeç ve boğa arasındaki ilişki çok eğlenceli ve heyecanlı olacaktır. İki tarafın da hem düşünce yapıları hem de bazı karakter yapıları birbirine çok benzemektedir. İstedikleri takdirde sevgili yani flört dönemleri oldukça güzel geçebilir. Evlilik sürecinde ise mutlaka ufak tefek sorunlar yaşayacak, birlikte anlaşabilirlerse mutluluğu ve uyumu rahat bir şekilde yakalayabilirler. Ayrıca bu iki burcun birbirini tamamlayıcı tarafı da vardır. Boğa yengece güvendiği zaman tüm kalbini ve hayatını ona rahatlıkla açar. Yengeç de boğanın tüm isteklerini beklemeden de olsa yapar. Yengeç burcunun burçlar arasında en iyi anlaştığı burçlardan biri, boğa burcudur. Bu iki taraf için resmen birbirlerine ait olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Boğa erkeği ya da kadını her daim açık ve dürüst olmaktan yanadır. Bir boğaya asla yalan söylettiremezsiniz ve yalan söyleyene de tahammül edemez. Bu yüzden bazı insanlarla anlaşamaz ve onları hayatından siler atar. Yengeç burcu da bu doğrultuda sevdiğine sadıktır ve sevdiğine yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Bu nedenle bu ikili birbirlerine dürüst olmakta pek zorlanmayacaktır. Bir su ve toprak grubu birlikteliği olan boğa ve yengeç burçları ikilisi, evlilikte de mükemmel bir uyum içinde olabilir. Çünkü her iki taraf da hayattan ne istediğini bilen ve istikrarlı insanlardır. İkisi de hedeflerine uğraşmak için elinden geleni yapar. Başarı anlamında birbirlerini anlamaları da zor olmayacaktır. Boğa burcu, her ortamda lider olmak ister ve onun için onu yengeç burcundan daha iyi bir burç anlayamaz. Yengeçler genelde karşısındakini idare etmeyi bilir ve alttan alır. Çok kırılsa da bunu yapar.

Boğa ve Yengeç Evlilik Uyumu

Evlilikte boğa burcu ve yengeç burcu birlikteliği, her iki tarafın da mutlu ve inanılmaz güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır. Yengeç, güvenmek ister ve ömrünce kendini emanet edebileceği bir insan arar. Onun bu aradığı, boğa burcunda vardır. Boğa evlilikte eşine karşı oldukça güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan biri olduğundan, yengeç burcu için en iyi partnerlerden biri olacaktır.

Evlilik için, boğa burcu ile yengeç arasında oldukça uyumlu ve eğlenceli bir ilişki yaşanır. Düşünce olarak birbirlerine oldukça benzemeleri ve iyi günde kötü günde empati yapabilmelerinden dolayı karşılarına çıkan her türlü sorunu çözebilirler. Uyum konusunda da hiçbir zaman sıkıntı yaşamayan bu iki burcun evlilikleri oldukça uzun sürebilir. Yengeç burcu oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise oldukça evine düşkündür. Evcimen olan bir diğer burç olan yengeç için boğanın bu özelliği oldukça hoşuna gitmektedir. Ancak yengeç burcunun ilk başta yengece güvenmesi gerekmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git