Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

18.02.2016
Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa ve kova burçlarının aşk ve evlilik uyumları her iki burcun da detaylı olarak tanınması ile anlaşılabilir. Bu konuda net yorumlarda bulunabilmek için iyi bir araştırma ile her iki burcun karakteristik özellikleri değerlendirilmesi gerekir.

Boğa Kadını ile Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Boğa burcu, kendine özen gösteren, tutkulu, aşk dolu ve ihtiraslı insanlardır. Aşk ve duygusal bağlamda yengeç burcunu ikna etmesi için ona sadık olması yeterli olabilir. Yengeç burcu için kesin olan şey ise karşılaştıklarında, onu bırakmamak için elinden geleni yapmalıdır. İkilinin ilişkisi, en uyumlu çiftler arasına girebilir. Duygusal bağlamda oldukça başarılı bir çifttir. Tabi her ikilide olduğu gibi bazen birbirinden çok farklı düşüncelere de sahip olabilirler.

Dış görünüşe ve bakımına önem veren erkekleri tercih ederler

Boğa burcunu etkilemek için dış görünüme mutlaka özen göstermelidir. Partnerinin her zaman bakımlı ve şık olmasını ister. Bir ilişkide ihtiyaç duyduğu aşkı ve romantizmi karşılayacak olan yengeç burcudur, çünkü yoğun bir duygusal dünyası vardır. Bu yüzden boğa burcunun ona aşık olması olağandır. İkili ilişkilerinde, bazı problemleri aşar, ortak bir noktada buluşurlarsa uzun ve güzel bir birliktelikleri olabilir.

Sosyal ve kültürel açıdan zaman geçirmeyi severler

Boğa burcu çok sosyal bir burç olmamakla beraber, arkadaşlarına düşkün, sosyal ve kültürel yönden ince zevkleri vardır. Güzel ve hoş bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirmekten hoşlanır. Partnerinin de sosyal ve kültürel yönden ona uyum sağlamasını isteyecektir. Bu konuda yengeç erkeği fazla kısıtlama getirerek üzülmesini istemese bile kıskançlıkları ve ufak tefek sorunlar yaşanması söz konusu olabilir.

Yengeç erkekleri iyimser ve uyumlu kişilerdir

Yengeç burcu erkeği çok uyumlu bir burçtur. Karşısındaki kadına, kadın olduğu hissini vererek, onları özel hissettirir. Çok efendi ve karşısındakine saygı veren, çok iyimser bir burçtur. Dış görünüşleri çok dikkat çekmez ancak vücudunda önem verdiği şey saçlarıdır. Giyimleriyle de oldukça dikkat çeker, kendilerine has bir giyim tarzları vardır. Bu durum partnerini fazlası ile rahtsız etmez ve onunla birlikte zaman geçirmekten büyük keyif alır.

İlişkileri tutkulu ve sürprizlerle doludur

Boğa burcu kadınının etkileyici bir yapısı vardır, partneri de ona karşı derin duygular besler. Bu ikili bir araya geldiğinde oldukça tutkulu ve sevgi dolu bir ilişki ortaya çıkar. Yengeç erkeği küçük sürprizlere bayılır. Mumlar, kokular, aşk notlarını çok sever. Birbirlerine karşı samimidir ve duygularını ifade etmekten çekinmezler. Bu yapıları sayesinde ilişkilerin de istedikleri her şeyi yaşayarak, kendi kendilerini mutlu etmeyi başarırlar.

İlişkilerindeki sorunları halledebilirlerse ömür boyu mutlu olurlar

Sevgili oldukları dönem içerisinde belki birkaç sorun haricinde sorun yaşamasalar da bu sorunların evlilik döneminde kendisini kalıcı ve problemli bir ilişkiye bırakma ihtimali vardır. Yengeçler çok ince düşünceli, yumuş huylu ve alıngan insanlar olduğundan kolay kırılabilir. Boğa partnerinin aksine oldukça sert bir yapıya sahiptir. Bu durum da zaman içinde büyük kavgalara ve kırgınlıklara neden olacaktır. Bu yüzden sevgili döneminde bu sorunları karşılıklı konuşup halletmeleri gerekir. Burada boğaların dikkatli olması ve biraz çenesini tutması daha mutlu ve sağlam bir ilişki yaşamalarını sağlayacaktır.

Eğlenceli ve heyecanlı bir ilişkileri olur

Genel olarak yengeç ve boğa arasındaki ilişki çok eğlenceli ve heyecanlı olacaktır. İki tarafın da hem düşünce yapıları hem de bazı karakter yapıları birbirine çok benzemektedir. İstedikleri takdirde sevgili yani flört dönemleri oldukça güzel geçebilir. Evlilik sürecinde ise mutlaka ufak tefek sorunlar yaşayacaklardır. Birliktelikleri sırasında anlaşabilirlerse mutluluğu ve uyumu rahat bir şekilde yakalayabilirler.

Birbirlerini tamamlayıcı özellikleri vardır

Bu iki burcun birbirini tamamlayıcı tarafları da vardır. Boğa yengece güvendiği zaman tüm kalbini ve hayatını ona rahatlıkla açar. Yengeç de onun tüm isteklerini bekleterek de olsa yapar. Astrolojik anlamda en iyi anlaştığı burçlardan biri boğa burcudur. Bu iki taraf için resmen birbirlerine ait olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Dürüst ve yalansız bir ilişkileri olur

Boğa burçları her daim açık ve dürüst olmaktan yanadır, asla yalan söylettiremezsiniz ve yalan söyleyene de tahammül etmezler. Bu yüzden bazı insanlarla anlaşamaz ve onları hayatından siler atar. Yengeç burcu da bu doğrultuda sevdiğine sadıktır ve sevdiğine yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Bu nedenle bu ikili birbirlerine dürüst olmakta pek zorlanmayacaktır.

Hayattan ne istediklerini bilir ve birbirlerini desteklerler

Su ve toprak grubu birlikteliğinin olduğu bu ikili, evlilikte de mükemmel bir uyum içinde olabilir. Çünkü her iki taraf da hayattan ne istediğini bilen ve istikrarlı insanlardır. İkisi de hedeflerine uğraşmak için elinden geleni yapar. Başarı anlamında birbirlerini anlamaları da zor olmayacaktır. Boğa burcu, her ortamda lider olmak ister ve onu bu anlamda partnerinden daha iyi hiç kimse anlayamaz. Yengeçler çok kırılsalar da genelde karşısındakini idare etmeyi bilir ve alttan alır.

Ne istediğini bilen sadık bir kişidir

Boğa burcu kadını ne istediğini bilen bir burçtur. Ayakları yere sağlam basan bir kadınla karşı karşıyasınız. Tüm kadınlar güzeldir ama bu burcun kadınları oldukça çekici bir güzellikleri vardır. Genellikle geniş omuzlara sahiptirler. Arkadaşlığa ve dostluğa oldukça önem verir. Sevdiklerinin mutlu olması için elinden geleni yapar. Çok güçlü bir karaktere sahipler.

Ama iç dünyasında oldukça kırılgandır. En olumlu özelliğinden biri hayatının her alanında güvenebilirsin. Çok güvenilir bir burçtur. Dıştan sert görünebilirler ama onları tanıdıkça ne kadar sıcakkanlı insanlar olduğunu anlarsınız. Bir ilişkide istedikleri ve en çok önem verdikleri şey sadakattir. Karşısındakine verdiği güven kadar güvenmek isterler.

Yalandan nefret eder, insanları kırmaktan çekinir

Utangaç yapıları da vardır ama ısındığı bir ortamda kabuğunu çıkarmada zorluk çekmez. Güzel dillidir ve insanları kırmaktan hep çekinirler. İnsanları kırmamak için elinden geleni yaparlar. En nefret ettikleri şey yalandır. Ona yalan söylediğinizi hisseder veya yalan söylediğinizi anlarsa sizi hayatından çıkarmaktan bir an bile tereddüt etmez. Bu açıdan güzel bir uyum yakalayabilir.

İlişkilerinde güven esastır

Yengeç erkeği de bir ilişkide güven esastır. İkisi de bir ilişkide doğru olma taraftarıdır. Ayrıca dostluğa ve arkadaşlığa da oldukça önem verirler. Yalandan nefret ederler. Yalnız boğa burcu kadını fazla baskıyı kaldıramaz. O ilişkide onun lafı geçsin ister. İnatçı ve sabit fikirli insanlardır. Onlara bir şey yaptırmak oldukça zordur.

Hayatlarında güvenecekleri eşi ararlar

Su grubuna mensup en duygusal burçlardan biri olan yengeç burcuna kıyasla, toprak grubundaki boğa kadını daha gerçekçi bir yapıdadır. Onun için ilişkideki en önemli şey güvendir. Bu yüzden romantik ve duygusal olması için, karşısındaki insana sonsuz güvenmesi gerekir. Çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısına sahiptir. Buda, yengeç erkeğinin dikkatini en çok çeken özelliği olacaktır. Çünkü diğer birçok burç gibi, hayatını beraber sürdüreceği yani güvenebilecekleri bir eş ararlar.

Güvenirse mutlu etmek için her şeyi yapar

Yengeç erkeği bir ilişkide karşılıklı uyum ve anlayış istemektedir. İstediğini elde ettiğinde partnerini her şekilde mutlu eder. Yeterince sever ve güvenirse bir ilişkide yapamayacağı şey yoktur. Bu açıdan tam evlenilecek bir erkektir.

Hayattan istekleri ortak uyumlu burçlardır

Toprak ve su grubuna mensup bu iki burç astrolojik olarak oldukça uyumludur. Uzun soluklu bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa her iki tarafın da karşısındakine güvenmesi gerekir. Zaten her iki burç da güvenilir kişiliklere sahip oldukları için, uzun süredir aradıkları aşkı birbirlerinde bulacaklarına şüphe yoktur. Aslında çoğu zaman kırıcı olmayan boğa burçları bazen dilini tutamayabilir, bu da partnerinin üzülmesine ve kırılmasına yol açabilir.

Boğa Kadını ile Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Aradıkları güven ve sadakati birbirlerinde bulurlar

Yengeç, güvenmek ister ve ömrünce kendini emanet edebileceği bir insan arar. Onun bu arayışını, boğa burcu karşılar. Boğa evlilikte eşine karşı oldukça güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan biri olduğundan, onun için en iyi partnerlerden biri olacaktır. Yakaladıkları bu uyum ile evlilik birlikteliği, her iki tarafın da mutlu ve inanılmaz güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır.

Empati yapabilme ve düşünceli yönleri ile sorunların üstesinden gelirler

Evlilik için, boğa burcu ile yengeç arasında oldukça uyumlu ve eğlenceli bir ilişki yaşanır. Düşünce olarak birbirlerine oldukça benzemeleri ve iyi günde kötü günde empati yapabilmelerinden dolayı, karşılarına çıkan her türlü sorunu çözebilirler. Uyum konusunda da hiçbir zaman sıkıntı yaşamayan bu iki burcun evlilikleri, oldukça uzun sürebilir. Yengeç burcu oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise evine düşkündür. Evcimen olan yengeç, partnerinin bu özelliğini çok sevecektir. Ancak ilk başta güvenmesi gerekmektedir.

Baş başa hayatın keyfini çıkartmayı severler

Boğa kadını bahçeli bir evde oturmak, bahçesine bir şeyler ekip dikmek ister. Yengeç erkeğinin sevgi gösterisi ise onun hoşuna gider. Bu ikili çok mutlu olur ve baş başa yenilen yemeğin ardından, birbirlerine kompliman yaparak sevgilerini dile getirmekten çekinmezler. Her iki burç da mutlaka kenarda paraları olmasını ister. Boğa kadını lükse para harcamayı sever, kısıtlama yapmak yerine çalışarak para kazanmayı tercih eder. Partneri ise bir montu senelerce giyebilir ve parasını yetiştirmek için masraflarını daha çok kısar. Fakat bu önemli bir farklılık değildir. Para konusunda senin benim ayrımı yapmadan, ortak bir banka da biriktirirler.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.