Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.028 kez okundu.

Boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu nedir? Boğa burcu kadını ne istediğini bilen bir burçtur. Ayakları yere sağlam basan bir kadınla karşı karşıyasınız. Tüm kadınlar güzeldir ama bu burcun kadınları oldukça çekici bir güzellikleri vardır. Genellikle geniş omuzlara sahiptirler. Arkadaşlığa ve dostluğa oldukça önem verir. Sevdiklerinin mutlu olması için elinden geleni yapar. Çok güçlü bir karaktere sahipler. Ama iç dünyasında oldukça kırılgandır. En olumlu özelliğinden biri hayatının her alanında güvenebilirsin. Çok güvenilir bir burçtur. Dıştan sert görünebilirler ama onları tanıdıkça ne kadar sıcakkanlı insanlar olduğunu anlarsınız. Bir ilişkide istedikleri ve en çok önem verdikleri şey sadakattir. Karşısındakine verdiği güven kadar güven isterler.

Yengeç burcu erkeği çok uyumlu bir burçtur. Karşısındaki kadına kadın hissini veren ve onları özel hissettirir. Çok efendi ve karşısındakine saygı veren bir burçtur. Dış görünüşleri çok dikkat çekmez ancak vücudunda önem verdiği şey saçlarıdır. Giyimleriyle de oldukça dikkat çeker. Kendilerine has bir giyim tarzı vardır. Çok iyimser bir burçtur.

Şuana kadar boğa kadını yengeç erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise boğa kadını yengeç erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Utangaç yapıları da vardır ama ısındığı bir ortamda kabuğunu çıkarmada zorluk çekmez. Güzel dillidir ve insanları kırmaktan hep çekinirler. İnsanları kırmamak için elinden geleni yaparlar. En nefret ettikleri şey yalandır. Ona yalan söylediğinizi hisseder veya yalan söylediğinizi anlarsa sizi hayatından çıkarmaktan bir an bile tereddüt etmez. Boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği güzel bir uyum yakalayabilir.

Yengeç erkeği de bir ilişkide güven esastır. İkisi de bir ilişkide doğru olma taraftarı. İkisi de dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verir. Yalandan nefret ederler. Yalnız boğa burcu kadını baskıyı kaldıramaz. O ilişkide onun lafı geçsin ister. Sert kafalı ve sabit fikirli insanlardır. Onlara bir şey yaptırmak oldukça zordur. Yengeç erkeği ise bir ilişkide karşılıklı uyum ve anlayış istemektedir. Bir ilişkide partnerini her şekilde mutlu eder. Size yeterince sever ve güvenirse bir ilişkide yapamayacağı şey yoktur. Tam evlenilecek bir adamdır.

Boğa Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

İkilinin birlikteliği tam olarak bir elmanın iki yarısıdır, isteği aynıdır ev, aile, düzenli hayat, çocuk ve güvenliktir. Yengeç erkeğinin sezgileri çok güçlüdür, boğa kadını leb demeden leblebiyi anlar ve içinden geçenleri bilir. Yengeç erkeği şefkatli ve son derece ilgilidir. Bu ilişkinin yürümemesi için hiç bir neden yoktur. Baş başa kaldıkları zaman sevgi dolu vakitler geçirirler.

Boğa kadını bahçeli bir evde oturmak, bahçesine bir şeyler ekmek dikmek ister. Yengeç erkeğinin sevgi gösterisi boğa kadınının hoşuna gider. Bu ikili çok mutlu olur ve baş başa yenilen yemeğin ardından birbirinizi baştan çıkarırsınız. Boğa ve yengeç mutlaka kenarda paraları olmasını isterler. Boğa kadını lükse para harcamayı severken, yengeç erkeği bir montu senelerce giyebilir. Yengeç erkeği masraflarını daha çok kısar fakat boğa kadını kısmak yerine çalışarak fazla para kazanmaya çalışır. Fakat bu önemli bir farklılık değildir. Para konusunda senin benim ayrımı yapmadan ortam bir banka da biriktirirsiniz. Yatak ilişkiniz, uyumunuz çok iyidir.

Boğa Kadını ile Yengeç Erkeği Burç Uyumu

boga-burcu-kadini-ile-yengec-burcu-erkegi

Boğa burcu kadınının erotik yapısı vardır, yengeç erkeği de derin duygular besler. Bu ikisi birleşince ortaya tutkulu bir birliktelik çıkar. Boğa kadını yatakta uzun zaman harcar ve yengeç erkeğini baştan çıkarır, bu durum da ilişkinizin uzun süreli olmasını sağlar. Yengeç erkeği küçük sürprizlere bayılır. Mumlar, kokular, aşk notlarını çok sever ve yatak odasın da bunlarla karşılaşmak ister. Boğa kadını ve yengeç erkeği birbirlerine karşı samimidir ve duygularını ifade etmekten çekinmezler. Çok samimi yapıları sayesinde ilişkilerin de istedikleri her şeyi yaşarlar.

Bu konumuzda boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde boğa kadını yengeç erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Esra dedi ki:

    Baş başa ilk buluşmada boğa burcu kadını çekinip hiç konuşamazsa ve bu durum yengeç burcu erkegini rahatsız etse yengeç burcu erkeginin tüm çabalarına rağmen boğa burcu kadını heyecanından konuşmadığını yengeç burcu erkeğine ifade etse de yengeç burcu erkeği boğa burcu kadını denemek için bittiğini söylese fakat hala seni seviyorum dese bu onun gerçekten sevdiğini mi gösteriyor ve gerçekten boğa burcu kadınını bırakmayacağını mı gösteriyor.boga burcu kadını zamana bırakıp aramasını mı beklemeli boğa burcu kadını yengeç burcu erkeğini gerçekten seviyor ve karşıdakinin sevgisinden ve geri döneceğinden emin olmak istiyor.ne yapmalı boğa burcu kadını?

  2. Esra dedi ki:

    Yorum yakılmış ama bulamıyorum nerde yazıyor?

  3. Neriman dedi ki:

    Ciddi bir insan bu tip ifadelerle ilişkisini yipratmaz.Bence o adam başka bi kadınla goruşmeye başladı o bayanın sizden daha iyi olduğunu düşünerek gitti.Tezi tutmaz ise geri dönecek. Girmek isteyeni Koyuverin gitsin.Sizde üzülüp karalar bağlamayın…

Sayfa başına git