Boğa Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.117 kez okundu.

Boğa burcu kadını ile kova burcu erkeği uyumu nedir? Son derece güzel görüntüye sahip boğa burcu kadınları fazlasıyla iyimser bir yapıya sahiptirler. Oldukça iyimser olmasının yanı sıra kırılgan bir yapıya sahip olması, onunla konuşurken dikkat edilmesi gerekildiğini göstergesidir. Aynı zamanda çok inatçı olan boğa burcu kadınları bildiklerini yapmayı seven kişilerdir.

Kova burcu erkeği kendisinden çok etrafındakilerin mutluluğunu düşünen kişilerdir. Özgürlüklerine fazlasıyla düşkünlerdir ve karşılarındakilere de özgürlüğünü yaşatmak için elinden geleni yaparlar. Aşık oldukları zaman sevdiğinden başka kimseyi gözü görmeyen bu burç erkekleri onların mutluluğu için her an onları düşünüp planlar kurarlar.

Bu iki burç anlaşmakta biraz zorluk yaşayabilirler. Doğal olarak bilindiği gibi boğa burcu kadınları fazla inatçı bir yapıya sahiptirler. Kova burcu erkeği her ne kadar her şeye uyum sağlayan bir karakterde olsa bile onunda inatçı halleri oldukça fazladır. Bu iki inadın beraber olması ise büyük kavgalara yol açabilir. İkisi de dediğim dedik yapıya sahip olmaları nedeniyle illa kendi dedikleri olsun isteyeceklerdir ve ortak nokta bulmakta fazlasıyla zorlanacaklardır. Bu durum ise ilişkiyi çıkmaz sokağa sokmayı başaracaktır ne yazık ki…

Kova burcu erkeği özgürlüğüne fazla düşkün yapısıyla gezip tozmayı ve peşinden yeni yerler keşfetmeyi severler. Boğa burcu kadını ise oldukça evcimendir ve sürekli evinde olsun istemezler. Değişiklerden pek hoşlanmayan boğa burcu kadını, bu özelliğiyle kova burcu erkeğiyle kolay anlaşamayacaktır. Birisi dışarıda olmak isteyecek bir diğeri ise evde olmak isteyecek ve kavgalar peşlerini bırakmayacaktır.

Şuana kadar boğa kadını kova erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise boğa kadını kova erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Kova burcu erkeği her zaman bulutlar üzerinde gezer. Oldukça hayal kurarak yaşarlar. Fakat boğa burcu kadını ayaklarının üzerine sağlam adımlarla basmak ister ve hayallerini gerçekliği olabilecek şekilde kurmaya çalışırlar. Bu yüzdendir ki bu iki burç arasında bu konuda anlaşmazlıklar yaşanır. İkisinin de hayata bakış açıları farklıdır. Birisi gerçeklik peşinden ilerlerken bir diğer hayaller kurarak ilerlemeyi sever. Bu iki farklı burcun anlaşması neredeyse mucizedir.

Her şeyin tam anlamıyla en iyisi olmasını isteyen boğa kadını yönetmeyi oldukça severler ve ilişkisinde söz hakkı onda olsun isterler. Fakat özgürlükçü burç kovanın en nefret ettiği şey yönetilmektir ve bu yüzden kısıtlandırılmamalıdır. Bu iki burcun anlaşması mümkün değildir…

Boğa Kadını Kova Erkeği Uyumu

Bu iki burçta doğan insanların yaşama bakış açıları yaşamın her alanında karşı karşıyadır. İki burcun arasında bir ilişki meydana gelmesi ve ilişkinin devam edebilmesi imkansız gibi görünebilir fakat aşk ortaya çıkarda bu durum tamamen değişebilir.

Boğa burcu kadınının ayakları yere sağlam basar. Kova burcu erkeği ise romantik ve daha çok hayalci bir yapıya sahiptir. Kova erkeği daha çok dünyanın nasıl bir yer olması gerektiği hakkında düşünür ve dünyadaki adaletsizliklerden şikayet eder.

Boğa Kadını ile Kova Erkeği Burç Uyumu

boga-burcu-kadini-ile-kova-burcu-erkegi-uyumu

Boğa burcu kadını eğer kendini aklı havada ve hayalci bir erkek ile hayal edebiliyorsa kova burcundan bir erkek ile ilişki yaşayabilir.

Kova erkeğine zaman zaman tek bir kişi ile yaşamak zor gelebilir. Bu davranışını boğa kadını için değiştirmeyecektir. Bunun için kendinizi buna göre ayarlayıp ve kıskançlığınızı saklayabilirsiniz. Bu durum boğa burcu kadınına göre zor olabilir fakat anlayış göstermeye çalışıp küçük problemeler büyütülmediği zaman kova erkeği her zaman geri dönecektir.

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir ?

 • Duygularını fazla belli etmemesi
 • Kendine özgü ahlak yapısı
 • Dost canlısı olması ve sıra dışı fikirleri olması
 • Yenilikçi düşünce yapısı
 • Sakin görünmesine rağmen son derece duyarlı olması
 • Sezgi gücünün yüksek olması
 • Nezaket
 • Kimseyle kıyaslanamayacak kadar özel olması
 • Boğa burcu kadının genel özellikleri;
 • Sabırlı dayanıklı ve güvenilir olması
 • İlişki konusunda fazla seçici olması ve kolay ilişkiye başlayamaması
 • İfade gücünün yüksek olması
 • Doğal güzelliği
 • Tutumlu oluşu
 • Yoğun duyguları sayesinde düşünce kabiliyeti olması
 • Dinlemeyi bilmesi
 • İlişki başlaması durumunda iki burcunda özellikleri dikkate alınarak ortak yönler keşfedilmelidir. 
 • Bu konumuzda boğa burcu kadını ile kova burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde boğa kadını kova erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git