Boğa Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

18.02.2016
Boğa Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını ve kova erkeği çok mutlu bir çifttir. Birçok ortak özelliklere sahip oldukları için son derece iyi anlaşırlar. Kova erkeğinin tuttuğunu koparan yapısı boğa kadının da romantik karakteri tam bir uyum içerisindedir. Bazı konularda anlaşmazlık yaşasalar da ortak bir kararda bulaşabilirler.

Boğa Kadını ile Kova Erkeği Aşk Uyumu

Boğa burcu kadının huzurlu yapısıyla kova burcu erkeğinin neşeli yapısı birleşince ortaya çok güzel bir ilişki çıkacaktır. Boğa kadını ve kova erkeği arasında aşk ve evlilik uyumları ilk başta her ne kadar zor görünmemesine rağmen, birbirlerine alıştıkça dil ısırtacak kadar mükemmel uyumu yakalamaları da mümkün.

Aşk Hikayelerini Zamanla Yazarlar

Sevgili olarak bu ikilinin aşk uyumları oldukça pozitif bir enerjide seyreder. Özü itibariyle birbirine benzeyen, arzu ve istekleri benzer olan, hayattan beklentileri birbirine benzeyen iki burç oldukları için, oldukça iyi anlaşırlar. Bu iki burcun bir araya gelme hikayesi, arkadaş ortamı veya akraba çevresinde başlar. Birbirini iyi tanıyan, uzun süre dost olan ve dostluktan aşka dönüşen bir hikayeleri olur. İki sevgiliden önce, çok iyi birer dost olurlar. Sırdaş, dost ve aşık. Üçü bir arada.

Aşkları İmkansızlıktan Doğar

Bu iki burç da doğan insanların bakış açıları, yaşamın her alanında karşı karşıyadır. İkisinin arasında bir ilişki meydana gelmesi ve ilişkinin devam edebilmesi imkansız gibi görünebilir fakat aşk ortaya çıkarsa bu durum tamamen değişebilir.

Kova burcu erkeği kendisinden çok sevgilisinin mutluluğunu düşünür. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür ve partnerine de özgürlüğünü yaşatmak için elinden geleni yapar. Aşık oldukları zaman sevdiğinden başka kimseyi gözü görmez ve boğa kadının mutluluğu için elinden gelenin en iyisini ortaya koyar.

Gerçekten Severlerse Fedakarlık Gösterirler

Boğa kadını ve kova erkeği eğer birbirlerini gerçekten severlerse aralarında birlikte zaman geçirmekten zevk alan, birbirlerine saygı duyan ve karşılıklı uyumun olduğu bir aşk ortaya çıkar. Her iki taraf da beklenen ilgiyi, ilişkinin gerektirdiği sorumlulukları yerine getireceği için tam bir uyum sergilerler. Aralarında ufak tefek sorunlar elbette olacaktır fakat ciddi sorunlara pek rastlanmadığı güzel bir beraberlik yaşarlar. Tabi aşk uyumları da zirveye ulaşır.

Hayatın Her Anında Birlikte Olurlar

Beraber yemek yapmak, pikniğe çıkmak, temizlik yapmak, sinemaya giden, aynı dili konuşabilen, dakikalarca sohbet edebilen, birbirine hayran ve saygının zirvede olduğu bir ilişkileri hatta evlilikleri olur.


Boğa Kadını ile Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa kadını son derece sabırlı, hoş sohbetli, kararlı, merhametli ve uyumludur. Kova erkeği ise öz güveni yüksek, sadakat sahibi ve güler yüzlüdür. Evcimen boğa kadını hayattan zevk alma konusunda son derece başarılı olan kova erkeği ile hem uyumlu bir arkadaşlık hem de güçlü bir aşk ilişkisi yaşayacaktır.


Boğa Kadını ile Kova Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Eğlenceli ve heyecanlı olan kova erkeği cinsel ilişkiye her ne kadar son derece hevesli olsa da, acele etmeyerek boğa kadının ilgisini ortaya çıkartır. Her ikisi de tutkulu ve enerji dolu olduğundan dolayı cinsellik yönlerinden birbirlerinin isteklerini çok iyi anlar ve cinsel uyumları da çok güçlüdür.


Boğa Kadını ile Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Boğa kadını ve kova erkeği sorumluluk sahibi ve evcimen karakterlere sahiptir. Bu nedenle ikisi de evlilik hayatlarında uyumlu ve iyi bir ebeveyn olur. Kendilerini çocuklarının geleceklerine adarlar ve çocukları ile adeta arkadaş gibi büyürler. Aralarındaki sevgi bağı kuvvetli olduğundan evlilikleri huzurlu olur.

Hayatın her anını birlikte paylaşmayı becerebilen ve sevginin gücünü herkese kanıtlayan bir çift olurlar. Boğa kadını sesini yükseltmeyi dahi, eşine saygısızlık olarak görür. Boğa kadını, otoriter ve disiplinli bir ev kadını olurken; kova erkeği uyumlu, sevecen bir baba, esprili ve anlayışlı bir eş olur.


Boğa Kadını ile Kova Erkeği İletişim Uyumu

İkisi de Dediğim Dediktir

Boğa kadını bir hayli inatçıya yapıya sahiptir. Kova erkeği her ne kadar her şeye uyum sağlayan bir karaktere sahip olsa bile kimi zaman son derece inatçı olabilir. Bu nedenle ilk başta anlaşmakta ve iletişim kurmakta biraz zorluk yaşayabilirler. İkisi de dediğim dedik yapıya sahip olmaları nedeniyle illa kendi dedikleri olsun isteyeceklerdir ve ortak nokta bulmakta fazlasıyla zorlanacaklardır. Fakat birbirlerini tanımaya başladıkça bu inatçı yapıları ilişkiyi çıkmaza sokmayacaktır.

Biri Hayalciyken Diğeri Gerçekçidir

Kova burcu erkeği her zaman bulutlar üzerinde gezer, hayal kurarak yaşar. Fakat boğa burcu kadını ayaklarının üzerine sağlam adımlarla basmak ister ve hayallerini gerçekliği olabilecek şekilde kurmaya çalışır. Bu nedenle aralarında anlaşmazlıklar yaşanabilir. İkisinin de hayata bakış açıları farklıdır. Birisi gerçeklik peşinden ilerlerken bir diğer hayaller kurarak ilerlemeyi sever. Birbirlerine karşı anlayış gösterirlerse anlaşabilirler.

Kısıtlanma Durumunda Anlaşmaları Zordur

Boğa kadını, her şeyin tam anlamıyla en iyisi olmasını ister. Yönetmeyi oldukça sever ve ilişkisinde söz hakkı onda olsun ister. Fakat özgür bir ruha sahip olan kova erkeğinin en nefret ettiği şey yönetilmektir ve bu yüzden kısıtlanmamalıdır. Bu ikili eğer aralarında ortak bir nokta bulabilirlerse rahatlıkla anlaşabilirler.

Biri Gezginken Diğeri Evcimendir

Kova burcu erkeği özgürlüğüne fazla düşkün yapısıyla gezip tozmayı ve yeni yerler keşfetmeyi sever. Boğa burcu kadını ise oldukça evcimendir ve sürekli evinde olsun isterler. Değişiklerden pek hoşlanmayan özelliğiyle partneri ile kolay kolay anlaşamayacaktır. Birisi dışarıda olmak isteyecek bir diğeri ise evde olmak isteyecek. Bu durumu kontrol altına almadıkları takdirde aralarında anlaşmazlık yaşanabilir.

Sorunlardan Şikayet Edebilirler

İki tarafında yaşayabileceği sorunlar genellikle aşırı sahiplenici tavırlar, ben bilirim cümlelerinin kurulması ve her konuda karşı tarafın adım atmasını beklemesinden ortaya çıkar. Kimi zaman yaşanan olayların abartılması, birbirlerine yön verici tavırlarda bulunulması ve koyulan kısıtlamalar sonucunda da tartışmalar yaşanabilir. Bu gibi sorunlar ikilinin ilişkide birbirini tanıması ve uyum sağlaması sonucunda zaman içerisinde çözülebilir.

Kova Erkeği Aman Dikkat!

Son derece güzel ve zarif boğa kadını fazlasıyla iyimser bir yapıya sahiptir. Oldukça iyimser olmasının yanı sıra kırılgan bir yapıya da sahip olması, onunla konuşurken dikkat edilmesi gerekildiğini göstergesidir. Aynı zamanda çok inatçı ve bildiklerini yapmayı seven kişilerdir. Bu nedenle kova erkeği, partneri ile konuşurken oldukça dikkat etmelidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.