Rüyada Abdest Almak

Rüyada Abdest Almak
19 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.103 kez okundu.

Rüyada abdest almak görmek, kişinin bir müddet çevresinde yer alan insanlardan dolayı kötülüklere yönelmeye başlamış olduğunu göstermektedir. Fakat bilindiği üzeredir ki abdest insan üzerindeki kirleri ve pislikleri temizleyen bir durum olmasından dolayı bu kötülüklerin de temizlenmeye başlandığının göstergesi olarak da bilinmektedir.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Kişinin üzerinde bulunan tüm pisliklerden arınmaya başlıyor olduğunu göstermektedir. Rüya sahibi bir süre hem iş anlamında hem de eğitim anlamında bazı yanlışlara yönelmeye başlamış olmasına rağmen artık kurtuluşa ermeye başladığını da göstermektedir. Kişinin bu ara bir seyahate çıkacak ve bu seyahatin de oldukça hayırlı olan sonuçlar doğuracağını göstermektedir. İş anlamında çıkılmış olan bu seyahat ile istediğiniz mevkilere artık yükselmek için iyi bir adım atmış olacağınızı gösterir iken attığınız adımları daha mantıklı bir şekilde atmanız gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Teyemmüm Abdesti Almak

Ssizlerin bu ara oldukça dar ve sıkıntılı olan bir zaman dilimi içerisine girecek olduğunuzu, fakat yine de sabrınız ile her şeyin en iyisine sahip olmaya başlayacak olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Abdest Alırken Ağlamak

Sizlerin bu aralar pek de hayırlı olmayan işler ile meşgul olduğunuzu göstermektedir. Bu hayırsız olan işler ile ne kadar uğraşıyor olsanız bile içiniz pek rahat olmadığı için bunu rüyalarınızda görmeye başladığınızı da ifade etmektedir.

Sizlerin bu ara Allah ( c.c. ) aşkı ile yanıp tutuşuyor olduğunuzu ve tüm ibadetleri her ne kadar yapsanız bile gönül rahatlığına ermediğinizi gösterir. Bu rüya sizlere artık her şeyi tam anlamı ile yapabiliyor ve bu yüzden kendinizi rahat hissetmeniz gerektiğini göstermektedir. Sizlerin bilmeden kendinizi çok üzecek bir hata yaptığınızı göstermektedir. Sadece kendinizi de değil kendiniz ile birlikte birçok kişiyi de bu durum ile üzüp herkesin gönlünü kazanmanızın vaktinin geldiğinin göstergesidir. Sizler yapacak olduğunuz bir hamle ile hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanların kalbini çok rahat kazanacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Abdest Alamamak

Sıkıntılı bir duruma işaret edebilir. Çünkü günlük hayatta küçük günahları dökülür. Bu durumda alamamak sıkıntılı bir zaman dilimi geçireceğinize işaret olabilir. Ya da tekrarladığınız bazı hatalardan vazgeçmeniz gerektiği anlamına da gelebilir. Sıkıntılı bir duruma gireceğinizin göstergesi ya da kolayca elde etmeye çalıştığınız kazançtan dolayı hata yapmış olduğunuzu gösterebilir.

Kişinin zorlu durumlara düşeceğine çok istediği halde bir şeyleri yapamayacağının göstergesi olabilir. İsteyip de alamamak kişinin verdiği çabaların sonucunda istediği işin olacağına, ümit ettiği ama ulaşamadığı şeyler için çalışıp sonunda bu ümidinin gerçekleşeceğine, çok sıkıntı çekti ise artık sıkıntılarının rahatlık bulabileceği anlamına gelebilir. başkanının buna engel olması kişinin yakınında düşman olduğunu gösterir. Yapacağı işe engel olacak birinin varlığına işaret edebilir. İstemesine rağmen yakınındakinin buna engel olması yapacağınız işin başkaları tarafından engelleneceği ya da başarınıza gölge düşürecek kişilerin varlığını gösterebilir.

Suyun kesilmesi ve abdest alınacak suyun bulunmaması yarım bırakılmış işlere işaret edebilir. Günlük hayatta sürekli ertelenen, ya da başkalarına yapılan kötü muameleden dolayı yarım kalması kişinin hataları olduğunu ve bunları düzeltmesi anlamına gelebilir. Kişinin daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Abdest Alırken Ağızdan Kan Gelmesi

Rüya sahibinin birkaç gün içinde onu sevindirecek bir haber almasına ya da aynı şekilde bir haber alarak kısa süreli bir seyahate çıkmasına işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin bir arkadaşı ile ortak bir işe gireceğini, sanılanın aksine bu ortaklığın onlara hayırlı ve bol miktarda kazanç getireceğini göstermektedir. Rüya sahibinin fakirlikten her daim uzak kalacağını, istediği şan, şöhrete ve saygınlığa kavuşacağını göstermektedir.

Dertlerin son bulmasına, ailedeki ve çevredeki yaşlı insanların sevgisini kazanmaya, küçüklerin saygınlığını kazanmaya, birlikte olunan sevgili ile mutlu bir geleceğe işarettir. Ağızdan gelen kan kötü bir şey gibi düşünülmesine karşın hayatınıza gelecek olan iyilik ve güzelliklerin habercisidir. Öte yandan kişinin verdiği sözleri ve yeminleri tutacağına, hayatı boyunca doğru ve dürüst bir insan olacağına işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre ise, yapılan ibadetlerin neticesinde günahlardan arınmaya aynı hatalara bir kez daha düşmemeye ve Allah’ın ve meleklerinin her daim rüya sahibinin yanında olmasına delalettir.

Rüyada Abdestini Bozduğunu Görmek

Kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, maddi yönden kayıpları olacağına, aile içinde huzursuzluk yaşayacağına delalet eder. Hayırlı işler yapmaya, berekete, bolluğa, maddi kazanç elde etmeye, sevince, mutluluğa delalet eder. Rüya sahibinin dini yönden kendini geliştireceğine, Allah-u Teala’ya yakınlaşacağına delalet eder.

Rüyada Abdest Aldırmak

Büyük bir sevince ve iyi şöhrete yorulur. Rüya sahibi, çevresine karşı duyarlı olduğu gibi hümanist bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu özverili ve hoşgörülü benlik yakın çevresi tarafından hoşnutlukla karşılanmakta ve de itibarının artmasına vesile olmaktadır. Kişi kısa zaman içerisinde büyük bir sevinç yaşayacak hanesinde bayram havası esecektir.

Kişinin birisine hayrı dokunacak ve o kişiyi kötü yoldan döndürecek demektir. Eğer ki kendisi de alıyorsa, biri ile kafa kafaya vererek yapmış olduğu bir hatadan dolayı büyük üzüntü ve pişmanlık duymakta anlamını taşıyabilmektedir. Bu anlamların dışında bir iftiraya maruz kalacağı ancak kısa sürede temize çıkarak aklanacağı anlamına da gelebilmektedir. Bir sınav ya da ihale sonucunun hayırlı bir şekilde sonuçlanacağını da ifade edebilir. Bir nevi başarının ve bereketin habercisidir. Bu başarı rüya sahibinin yaşamına ışık tutacak, yeni yeni iş kapılarının açılmasını sağlayacaktır. Ancak bu başarı yolunda rüya sahibi tek başına değil yakın bir dostu ile birlikte hareket edecek, onun da hanesine bereket getirecektir.

Rüyada Abdest Alıp Cuma Namazına Gitmek

İki anlamı vardır. Bunlardan biri hayır biri de şer olarak bilinir. İlk önce hayırdan başlarsak o kişinin günahlarından arınacağını ve kötülük bir de beladan uzaklaşacağına işarettir. Kişi ise yakın çevresindekilerden kısa zaman içerisin de kötülüğe uğrayacağına ve bunun sonucun da ise üzüleceğine işarettir. Kısa zaman içerin de aradığı Mutluğu bulacak ve de rahata erecektir. Ayrıca kişin ise rahata ulaşacağına. İş hayatın da ise rahat da kavuşacağını gösterir.

Rüyada Abdest Alıp Camiye Gitmek

Rüyada görünen rüyaların bazıları hayra bazıları şerre yorumlanmaktadır. Fakat diyorlar ki sabah ezanına yakın görünen rüya her zaman hayra yorumlanır. Bizler her zaman gördüğümüz rüyayı merak ettiğimiz için yorumlama çabası içinde oluruz.

Kişi için çok güzel anlamlara işaret edilmektedir. Bu size Allah katında çok sevilen bir kişinin sizlere eş olacağı, eğer bu kişi tanıdığınız biri ise onun hakkında güzel haberler alacağınız gibi yorumlara işaret edilmektedir. Kişinin hayatında sıkıntıların iyi olacağı, hayatında her şeyin çok güzel gideceği olumsuzlukların onun peşini bırakacağı anlamına gelir. Her zaman iyiliğe işaret olarak temsil edilmektedir. Allah katında iyi bir kul olduğu hiçbir sıkıntı ve zorluk çekmeyeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Abdest Alıp Kuran Okumak

Çekilen sıkıntılardan sonra elde edilen mutluluğa, zorluklarla beraber elde edilecek olan maddi kazanca, feraha ermeye yorulur. Bu rüya genellikle hayra ve sevince işaret eder. Rüya sahibi fakirse zengin olur, borçlu ise yakın zamanda borcunu öder, hasta ise sağlığına kavuşur, iş hayatıyla ilgili bir sıkıntısı varsa giderir, bekarsa evlenir.

Rüyayı gören kişinin günahlardan arınıp tövbe edeceğine, uzun zamandır beklediği kişinin geleceğine, işinde başarılı olacağına ve yüksek makamlara geleceğine delalet eder. Kuranı yüksek sesle ve usulüne uygun okuduğunu görmek, yüksek makama, şan ve şöhrete delalet eder. İyiliğe, mutluluğa, maddi kazanç elde etmeye, feraha kavuşmaya işarettir. Rüya sahibi eğer hasta ise iyileşeceğine, olmasını istediği bir arzusu varsa yakın zamanda bu arzusunun gerçekleşeceğine, maddi yönden sıkıntılı ise bir yerden para elde edeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuk sahibi olacağına, evi yoksa ev satın alacağına delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git