Rüyada Abdest Almak

19.02.2016
Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, para biriktirmek anlamına da gelir. Mal ve refah sahibi olmak için kazancınızı uzun zaman boyunca biriktireceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Yıllarca para biriktirip elde edilecek eve ya da arabaya işaret eder. Emeklerinizi bir araya getirerek sahip olduğunuz malın hayrını görmeye dalalettir. Yeni insanlarla tanışıp onlara güvenerek, biriktirdiğiniz kazancı onlara verip ortak işler yapmaktır. Sermaye olarak biriktirdiğiniz parayla hayal ettiğiniz işi kurup maddi anlamda belinizi doğrultacağınız şeklinde yorumlanır.

Zenginliği ifade eder iken rüya sahibi için hem mal varlığı anlamında zenginliği hem de manevi anlamdaki zenginliği işaret etmektedir. Sizler her işinize pozitif bir enerji ile yaklaşıyor olmanızın verdiği başarı ve mutluluk ile de her elinizi atmış olduğunuz işlerde birinci olmadan da geri dönmüyorsunuz. Eğer bu rüya sahibi bekar olan bir erkek ise bir yandan da kendi için oldukça hayırlı olan eşi gösterir iken bekar bayan için de aynısını göstermektedir. Rüya sahipleri kendilerini sadece iyiliğe adamış olan insanlar olmalarından dolayı bazı kıskanç insanların iftiralarına da bu ara uğramaları da söz konusu olabilir. Fakat çevrenizde yer alan herkes tarafından tanınıyor ve seviliyor olmanızdan dolayı da sizleri yine yenemeyecekler ve başarınıza asla kimse engel olamayacak.

Başarı ve iyi niyeti simgelerken hala eğitimine devam eden biri olduğunu gösterir iken eğitiminin her alanında en iyi yerlere gelecek olduğunu da göstermektedir. Çevrenizde sizlerin başarısından dolayı o kadar çok memnun olan insan var ki adeta baktıkları zaman göğüsleri kabarıyor ve iftihar ediyorlar da denilebilir. Sizlerin eğitim alanında daha çok sağlık ve hukuk alanında ilgileniyor ya da ilgilenmeyi düşünüyor olmanızın yanı sıra eğer istekleriniz doğrultusunda ilerler iseniz de alanınızda sizler ile yarışmakta olan herkesin de kolay bir şekilde önüne geçebilecek olduğunuzu gösterir iken başarının tek anlamı olduğunuzu da ifade etmektedir.

Rüyada Çeşmeden Abdest Almak

Kişinin üzerinde bulunan tüm pisliklerden arınmaya başlıyor olduğunu göstermektedir. Rüya sahibi bir süre hem iş anlamında hem de eğitim anlamında bazı yanlışlara yönelmeye başlamış olmasına rağmen artık kurtuluşa ermeye başladığını da göstermektedir. Kişinin bu ara bir seyahate çıkacak ve bu seyahatin de oldukça hayırlı olan sonuçlar doğuracağını göstermektedir. İş anlamında çıkılmış olan bu seyahat ile istediğiniz mevkilere artık yükselmek için iyi bir adım atmış olacağınızı gösterir iken attığınız adımları daha mantıklı bir şekilde atmanız gerektiğini de göstermektedir.

Yeni fırsatlara ve şanslara yorumlanır. Bir yandan da temiz rızka işarettir. Rüya sahinin sabırla uğraştığı bir işin sonuna geleceğine ve yeni bir hayatın adımını atacağına delalet eder. Pek çok kimse tarafından özenilecek hayat yaşayacağına ve rüya sahibine imrenilerek bakılacağına işarettir.

Çoğu zaman ise yeni başlangıçlara işaret eder. Rüya sahibi evli ise aileye katılacak yeni bir bebek ile yorumlanır. Yeni sevinçler, yeni insanlar ile başlayacak mutlu bir hayata delalet eder. Ayrıca yeni kazanılacak unvana ve yükselişe işaret eder. Rüya sahibinin ailesi ile çıkacağı bir yolculukta yaşayacağı güzel anlara ve sürprizlere işarettir. Hiç umulmayan güzel olaylar yaşanılacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin yaşamdan tat alma konusunda başarılı olduğu ve bunun sonucunda mutlu olduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin Allah yolundan ayrılmadığı sürece hayatta istediği her şeyi yaptığı olarak tabir edilir. Bunun yanında iş yaşamında yaptığı çalışmaları aksatır ise karşısına çıkabilecek büyük ve bol kazançlı bir fırsatı kaybedeceğine de yorumlanır. Kişi eğer bu fırsatı kaçırmazsa büyük bir başarı elde edecek ve itibar kazanacaktır.

Rüyada Camide Abdest Almak

Kişinin aile ve iş yaşamında hayırlı işler yapıp hayırlara vesile olacağına işaret edilir. Aile, sosyal hayat ya da iş hayatında büyük ve güzel bir sürpriz ile karşılaşacağı bundan sonra da hayal ettiği tatile veya yapmayı çok istediği bir çalışmayı başarıyla tamamlayıp mevki kazanacağı anlamına gelir.

Uzun süredir yalnız olduğun için artık bu duruma alışmış gibisin, hatta hayatında tekrar biri olmaz gibi düşünüyorsun. Ancak ilerleyen günlerde tanışacağın birinden sen de oldukça etkileneceksin. Aranızda oluşacak olan güçlü sevgi bağına sen bile çok şaşıracaksın. Onun sevgisi ve ilgisi senin ayaklarını yerden keseceğe benziyor. Dişle ilgili bir sıkıntın olabilir.

İnsanların sizden yardım bekleyeceğine dalalet eder. Bilgi seviyeniz ve tecrübeniz nedeniyle herkes tarafından aranan biri haline geleceksiniz. İnsanlara bildikleriniz öğretmeniz ve onları yönlendirmeniz beklenecek.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Sizlerin bu aralar pek de hayırlı olmayan işler ile meşgul olduğunuzu göstermektedir. Bu hayırsız olan işler ile ne kadar uğraşıyor olsanız bile içiniz pek rahat olmadığı için bunu rüyalarınızda görmeye başladığınızı da ifade etmektedir.

Sizlerin bu ara Allah ( c.c. ) aşkı ile yanıp tutuşuyor olduğunuzu ve tüm ibadetleri her ne kadar yapsanız bile gönül rahatlığına ermediğinizi gösterir. Bu rüya sizlere artık her şeyi tam anlamı ile yapabiliyor ve bu yüzden kendinizi rahat hissetmeniz gerektiğini göstermektedir. Sizlerin bilmeden kendinizi çok üzecek bir hata yaptığınızı göstermektedir. Sadece kendinizi de değil kendiniz ile birlikte birçok kişiyi de bu durum ile üzüp herkesin gönlünü kazanmanızın vaktinin geldiğinin göstergesidir. Sizler yapacak olduğunuz bir hamle ile hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanların kalbini çok rahat kazanacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Tuvalette Abdest Almak

Sıkıntılı bir duruma işaret edebilir. Çünkü günlük hayatta küçük günahları dökülür. Bu durumda alamamak sıkıntılı bir zaman dilimi geçireceğinize işaret olabilir. Ya da tekrarladığınız bazı hatalardan vazgeçmeniz gerektiği anlamına da gelebilir. Sıkıntılı bir duruma gireceğinizin göstergesi ya da kolayca elde etmeye çalıştığınız kazançtan dolayı hata yapmış olduğunuzu gösterebilir.

Kişinin zorlu durumlara düşeceğine çok istediği halde bir şeyleri yapamayacağının göstergesi olabilir. İsteyip de alamamak kişinin verdiği çabaların sonucunda istediği işin olacağına, ümit ettiği ama ulaşamadığı şeyler için çalışıp sonunda bu ümidinin gerçekleşeceğine, çok sıkıntı çekti ise artık sıkıntılarının rahatlık bulabileceği anlamına gelebilir. başkanının buna engel olması kişinin yakınında düşman olduğunu gösterir. Yapacağı işe engel olacak birinin varlığına işaret edebilir. İstemesine rağmen yakınındakinin buna engel olması yapacağınız işin başkaları tarafından engelleneceği ya da başarınıza gölge düşürecek kişilerin varlığını gösterebilir.

Suyun kesilmesi ve abdest alınacak suyun bulunmaması yarım bırakılmış işlere işaret edebilir. Günlük hayatta sürekli ertelenen, ya da başkalarına yapılan kötü muameleden dolayı yarım kalması kişinin hataları olduğunu ve bunları düzeltmesi anlamına gelebilir. Kişinin daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Cuma Namazı İçin Abdest Almak

Rüya sahibinin birkaç gün içinde onu sevindirecek bir haber almasına ya da aynı şekilde bir haber alarak kısa süreli bir seyahate çıkmasına işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin bir arkadaşı ile ortak bir işe gireceğini, sanılanın aksine bu ortaklığın onlara hayırlı ve bol miktarda kazanç getireceğini göstermektedir. Rüya sahibinin fakirlikten her daim uzak kalacağını, istediği şan, şöhrete ve saygınlığa kavuşacağını göstermektedir.

Dertlerin son bulmasına, ailedeki ve çevredeki yaşlı insanların sevgisini kazanmaya, küçüklerin saygınlığını kazanmaya, birlikte olunan sevgili ile mutlu bir geleceğe işarettir. Ağızdan gelen kan kötü bir şey gibi düşünülmesine karşın hayatınıza gelecek olan iyilik ve güzelliklerin habercisidir. Öte yandan kişinin verdiği sözleri ve yeminleri tutacağına, hayatı boyunca doğru ve dürüst bir insan olacağına işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre ise, yapılan ibadetlerin neticesinde günahlardan arınmaya aynı hatalara bir kez daha düşmemeye ve Allah’ın ve meleklerinin her daim rüya sahibinin yanında olmasına delalettir.

Rüyada Namaz Kılmak İçin Abdest Almak

Eğitiminizi tamamlamanızın ardından sahip olduğunuz meslekle ilgili dersler verebilirsiniz. Henüz meslek seçimi yapmadıysanız öğretmen olarak bilgi ve tecrübelerinizle yeni nesillere ışık tutacaksınız. İnsanlara liderlik yaparak sorunlarını dinleyecek ve onlara faydası olacak çözümler üreteceksiniz. Karşılaştığınız her sorunu sakin ve akılcı bir biçimde çözebileceksiniz. Kendi problemlerinizi de hiç kimseye belli etmeden ve kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan bertaraf edeceksiniz.

Bilgelik ve üstün akla işaret eder. Zekanız ve farklı bakış açınızla her girdiğiniz ortamda bir adım öne çıkacaksınız. İnsanların gözünde çok iyi bir intiba bırakarak size ihtiyaç duymalarını, tavsiyelerinizden yararlanmasınız sağlayacaksınız. Ömrünüzün sonuna kadar bildiklerinizi insanlara aktararak bu yolda öleceğinize dalalet eder.

Kötü niyetli bazı insanlar sizi çok kıskanacak ve bilgilerinizin yalan olduğuna dair söylentiler yayaya çalışacaklar. Ancak bu durum insanların size olumlu bakışını değiştirmeyecek. Güzel ve etkileyici konuşmak, insanlara hitap ederken tamamen size odaklanmalarını sağlamak demektir. Herkeste olmayan eğitme ve anlatma vasıflarının sizde kusursuz bir şekilde var olduğuna dalalettir. Sakin duruşunuz ve kendine güvenen konuşmalarınızla ününüz ülke sınırlarını aşacak ve başka ülkelerde dahi sizi dinlemek isteyen insanlar olacak. Öğrettikleriniz, sizin adınızla beraber nesilden nesile aktarılacak.

Rüyada Kabede Abdest Almak

Büyük bir sevince ve iyi şöhrete yorulur. Rüya sahibi, çevresine karşı duyarlı olduğu gibi hümanist bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu özverili ve hoşgörülü benlik yakın çevresi tarafından hoşnutlukla karşılanmakta ve de itibarının artmasına vesile olmaktadır. Kişi kısa zaman içerisinde büyük bir sevinç yaşayacak hanesinde bayram havası esecektir.

Kişinin birisine hayrı dokunacak ve o kişiyi kötü yoldan döndürecek demektir. Eğer ki kendisi de alıyorsa, biri ile kafa kafaya vererek yapmış olduğu bir hatadan dolayı büyük üzüntü ve pişmanlık duymakta anlamını taşıyabilmektedir. Bu anlamların dışında bir iftiraya maruz kalacağı ancak kısa sürede temize çıkarak aklanacağı anlamına da gelebilmektedir. Bir sınav ya da ihale sonucunun hayırlı bir şekilde sonuçlanacağını da ifade edebilir. Bir nevi başarının ve bereketin habercisidir. Bu başarı rüya sahibinin yaşamına ışık tutacak, yeni yeni iş kapılarının açılmasını sağlayacaktır. Ancak bu başarı yolunda rüya sahibi tek başına değil yakın bir dostu ile birlikte hareket edecek, onun da hanesine bereket getirecektir.

Rüyada Sütle Abdest Almak

Hayallerini kurduğu şöhretli hayata kavuşacağına ancak bu durumdan dolayı kendisini kaybetmeyeceğine, etrafındaki insanlardan desteğini esirgemeyeceğine, emeklerinin karşılığı alacağına delalet eder. İyi huylu insanlarla tanışmaya, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkartmaya, hayırlı amellerde bulunmaya, adalet terazisinin şaşmamasına, yakınındakilerin güvenini saygısını sevgisini kazanmaya, başkası hakkında dedikodu yaparak haksızlık etmeye tabir edilir.

Kişiliğiyle alakalı olumlu gelişmeler içerisine girmeye, hayal gücünün zengin olmasına, uzun zamandır süregelen içsel karmaşasını çözmeye, disiplinli bir çalışma içerisine girmeye işaret eder. Bazen de dünya malından yararlanmaya, beklentisinin çok üstünde bir mevkiye sahip olmaya, cüretkar girişimleri sayesinde kazançlarının artmasına, takım arkadaşlarını yarı yolda bırakmaya, mal mülk sahibi olmaya delalet eder.

Yüce gönüllü yardımsever kimsenin varlığına, başkasının söylediklerine inanmayan yalnızca gözüyle gördüğü olaylara yorum yapan kimseye, şüphelerinde haklı çıkmaya delalet eder. Mutluluk edici haber almaya ve herkesle paylaşmaya, karmaşadan uzak sessiz sakin bir yaşam sürmeye, etrafındaki psikolojik baskılardan kurtulmaya, maddi durumunun düzelmesine, komşuluk ilişkilerinin bozulmasına, realist düşünmeye, gündelik işlerden uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada Denizde Abdest Almak

Kişi için çok güzel anlamlara işaret edilmektedir. Bu size Allah katında çok sevilen bir kişinin sizlere eş olacağı, eğer bu kişi tanıdığınız biri ise onun hakkında güzel haberler alacağınız gibi yorumlara işaret edilmektedir. Kişinin hayatında sıkıntıların iyi olacağı, hayatında her şeyin çok güzel gideceği olumsuzlukların onun peşini bırakacağı anlamına gelir. Her zaman iyiliğe işaret olarak temsil edilmektedir. Allah katında iyi bir kul olduğu hiçbir sıkıntı ve zorluk çekmeyeceği anlamına da gelmektedir.

Yıllardır hayalini kurduğu konuma kısa bir süre içerisinde ulaşmaya, doğayla iç içe bir yaşam sürmeye, hayatta ki amaçlarından uzaklaşmaya işaret eder. Küs olduğu arkadaşıyla barışmaya, ağzının tadını yerine getirecek haberler almaya tabir edilir.

Hayatının fırsatını yakalamaya, kafasının uyuştuğu şen şakrak insanlarla birlikte vakit geçirmeye, uğradığı maddi zararı kısa bir zaman içerisinde karşılamaya delalet eder. Beklemediği bir yerden iyilik görmeye, aile büyüklerinin itirazlarına rağmen kafasına koyduğu fikri gerçekleştirmeye, hatalarını kimseye muhtaç olmadan tek başına göğüslemeye, duygusal açıdan incineceği bir döneme girmeye tabir edilir.

Emin adımlarla hareket ederek yüksek mevkilere gelmeye, dostunun da yardımını alarak iflasın eşiğinden dönmeye, günahkar kimsenin varlığına işaret eder. Bazen de iyilik yapmaya, zamanında cefasını çektiği bir işin sefasını sürmeye delalet eder.

Rüyada Susuz Abdest Almak

Çekilen sıkıntılardan sonra elde edilen mutluluğa, zorluklarla beraber elde edilecek olan maddi kazanca, feraha ermeye yorulur. Bu rüya genellikle hayra ve sevince işaret eder. Rüya sahibi fakirse zengin olur, borçlu ise yakın zamanda borcunu öder, hasta ise sağlığına kavuşur, iş hayatıyla ilgili bir sıkıntısı varsa giderir, bekarsa evlenir.

Rüyayı gören kişinin günahlardan arınıp tövbe edeceğine, uzun zamandır beklediği kişinin geleceğine, işinde başarılı olacağına ve yüksek makamlara geleceğine delalet eder. Kuranı yüksek sesle ve usulüne uygun okuduğunu görmek, yüksek makama, şan ve şöhrete delalet eder. İyiliğe, mutluluğa, maddi kazanç elde etmeye, feraha kavuşmaya işarettir. Rüya sahibi eğer hasta ise iyileşeceğine, olmasını istediği bir arzusu varsa yakın zamanda bu arzusunun gerçekleşeceğine, maddi yönden sıkıntılı ise bir yerden para elde edeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuk sahibi olacağına, evi yoksa ev satın alacağına delalet eder.

Rüyada Mezarlıkta Abdest Almak

Sabırlı olmak gerektiği mesajı verir. Kişi bir işte başarı olmak için sabırlı olmak zorundadır. Ayrıca kişi yaptığı işe bir süre ara verecek demektir. Kişi eğer sabrederse yaptığı işte başarıya ulaşacaktır.

Ayrıca kişi özel ve iş hayatında hızlı bir döneme girecek demektir. Sorunların az olduğu ya da olan sorunların kolaylıkla çözüldüğü olarak yorumlanabilir. Ne şekilde olursa olsun sürekli en iyiye ulaşmak için kişi çabalar ve bunun için tüm gücünü kullanmaya çalışır demektir. Aynı zamanda kişi, hayatında önüne çıkan tüm engelleri aşarak daha da ileriye gitmenin yollarını bulabilir. Eğer kişi, bir işte çalışıyorsa bulunduğu mevkiden yükselebilir.

Ayrı kalınan kimseler ile bir araya gelineceği varsa aradaki tatsızlık, kırgınlık, küslük ve sorunların biteceği manası taşır. Herkesin ağzının tadı yerine gelecek, birlik ve beraberlik sağlanacaktır. Bu rüya, rüyayı gören kişinin, çevresinden büyük destekler göreceğine, maddi ve manevi yardım alacağına yorumlanır. Bu sayede, kişi, işlerini düzene koyacak ve sıkıntı yaşadığı konularda büyük bir rahatlama yaşayacaktır.

Rüyada Boy Abdesti Almak

Aile, iş ve özel hayatta yaşanan bir takım sıkıntı, dert ve sorunların git gide azalacağına delalet eder. Rüya sahibinin, bunun olabilmesi için biraz daha sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Sabrın sonunda tüm sorunların bitecek demektir. Aynı zamanda bu rüya, olgun, fikrine güvenilir birinden akıl almaya, bu kişinin tecrübelerinden yararlanmaya tabir olunur.

Eğer bir gönül bağı var ise sevgiliden gelecek mutluluk verici bir habere yorulur. Diğer bir yorum ise sürpriz bir haberin varlığına işaret eder. Gelecek olan bu haber kişinin hayatında köklü ve güzel değişimlere neden olacaktır. Aile, akraba ya da yakın çevreden sevilen insanlarla bir araya gelip güzel zamanlar geçirmeye, eğlenceli zamanlara da delalet eder.

Bir insandan gelebilecek bir havadise dikkat çeker. Bazı yorumculara göre, bu rüya, kişinin eski düşüncelerinden arınması ya da düşüncelerinin değişmesi anlamı taşır. Rüya sahibi, her hangi bir konu hakkında yeni fikirler edinecek, yeni kararlar alacak ve bütün bunları eyleme geçirecek anlamlarına da gelmektedir. Bu değişiklik kişi için olumlu, güzel gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Rüyada Abdest Almak İsteyip Alamamak

Bu rüya, zenginliğin, bolluk ve bereketin habercisidir. Aynı zaman da, kişinin hayalini kurduğu, arzuladığı ve istediği gibi bir evlilik yapacağına ve mutlu bir yuva kuracağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre ise kişinin karşısına çıkacak durumu iyi, varlıklı, hayırlı bir kısmeti olduğu anlamına gelir. Rüyada yaşlı bir kadınla evlenmek, yaşanacak ferah ve esen günlere tabir olunur.

Muratlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Bu çoğunlukla bir makam sahibi olmaya ve rütbenin artmasına işarettir. Bu kişiler girdikleri her işte başarılı olurlar ve her ortamda herkese karşı üstünlük elde ederler. Bu kişiler lider ruhludur ve bu yüzden genelde yönetici sıfatı elde ederler. Zayıf bir attan daha gösterişli olana binmek de hayatınızda olumlu değişikliklerin olacağını ve sıkıntılardan kurtulup rahat bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Kişinin şan ve şöhret sahibi olacağına işaret eder. Kişi devlet işlerinde başarılı olacak ve karşısındakilere karşı üstünlük taşıyacaktır. Bu güç ve şöhret kişinin yaşamı boyunca devam edecek ve hayatı boyunca varlık içinde olacaktır. Kısmete yorumlanır. Kişi bekarsa yakın zamanda evleneceği anlamına gelir, aynı zamanda da evleneceği kişi zengin ve varlıklı olacaktır. Eğer evli biri bu rüyayı görürse yakın zamanda bir erkek evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Bu evlat sağlıklı bir hayat sürecek ve hayırlı bir evlat olacaktır.

Rüyada Pis Su ile Abdest Almak

Rüya sahibinin sıkıntılarından arınacağını işaret eder. Güzellik, şans, asalet ve kısmet şeklinde yorumlanır. Yaşanacak güzel şeylerin habercisidir. Kişi hayırlı günlere doğru yol alıyor demektir. Rüya sahibi başarmak istediği bir işi tüm bereketiyle birlikte elde eder. Elindeki cevherin hayatını sonuna kadar bilir ve muazzam bir hayata doğru yol alır. Hayatına özel birini dahil edecek anlamındadır.

Kariyer hedefleyen birinin başarılı olacağı ve rütbeli bir mevkiye geleceği anlamındadır. Rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir. Kendisiyle aynı işi yapan kişiler arasında göze batan ve her adımda başarıya imza atan kişi haline geleceğinin habercisidir. Çevresi tarafından çok konuşulacak ve kıskanılacak biri haline gelecek olan rüya sahibi çok dikkat etmelidir demektir. Bu kişiyle aklından geçen her türlü şeyi paylaşabilecek ve mutluluğun anahtarını bu kişide bulacaktır. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönemdeyse tereyağından kıl çeker gibi bu durumu sorunsuz halledecek demektir.

İş arkadaşların ve patronların seni oldukça başarılı, çalışkan ve azimli buluyorlar. Bu zamana kadar verilen her projenin rahatça üstesinden gelmiş gibisin. Bu başarıların sana epey bol kazanç sağlamış gibi de duruyor. Yaptığın birikimleri ev veya araba alımı için kullanmayı düşünüyorsun.

Rüyada Sıcak Su ile Abdest Almak

Muradına nail olma şeklinde yorumlanır. Bolluk bereket şans mutluluk, bol kazanç zenginlik ve istenen sevgilidir. Başka bir ifade ile yapılacak yolculuğu işaret eder. Düşmanınıza galip gelmeye, şeref ve itibara, beyaz ise sevilen kişi ile evlenmeye, mutlu olmaya, zengin dindar temiz kalpli iyi bir kadına, genç bir kısrak işinde başarılı olunup itibar sahibi olmaya yorumlanır. işaret eder.

Hamarat bir hanıma işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise çok becerikli bir eşi olacaktır. Eğer evli ise eşi çok iyi bir hayat arkadaşıdır. Evin geçimini eşinizin çok iyi bir şekilde organize ettiğine yorulur. Siz ya da bir yakınınız bebek müjdesi alabilirsiniz.

Rızkının artmasına, kısmetinin ayağına kadar gelmesine, yaptığı yardımların fazla fazla karşılığını almaya, meslek hayatında rütbe atlamaya, şansının ve bahtının açılacağı bir döneme girmeye, girdiği her işin altından kalkmaya, hane halkı arasında yaşanan huzursuz gelişmelere, kendi ayaklarının üstünde durmaya, koşuşturmaca içinde geçen bir hayata, minnet duygusuna, geçim derdinin son bulmasına tabir edilir.

Rüyada Derede Abdest Almak

Yakın bir zamanda eline büyük bir fırsat geçeceğine, bu fırsat ile birlikte hayatına oldukça farklı bir yön çizeceğine, bununla birlikte isteklerine ve arzularına hızlı bir şekilde ulaşacağına tabir edilir. İçerisinde bulunduğunuz zamanda işlerinizin ve ticari hareketlerinizin başarılı bir şekilde ilerleyeceğine ve maddi anlamda her türlü rahatlığa kavuşacağınızı gösterir. Yapmış olduğunuz işler ile birlikte çevrenizde tanınır bir insan olacak, insanlar size saygı duymaya başlayacaktır. Savunduğunuz fikirleri artık yüksek sesle söylemeye başlayacak, yardıma muhtaç insanların arkasında olacaksınız.

İlişki hayatınızda ise motivasyonu yüksek bir döneme girecek ve hayatınızda oldukça merkezi bir konuma oturacak yeni bir insanla tanışacaksınız. Bu kişi ile birlikte çok daha mutlu bir hayatın sizi beklediğine delalet eder.

Rüya sahibinin gelecek ile ilgili herhangi bir kaygı durmadan rahat bir hayat yaşayacağına, alacağı kararlardan oldukça emin olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibinin çocukları varsa, bu çocukların istedikleri mesleklere sahip olacaklarına ve bu başarılı işlerle birlikte hayatlarını artık garanti altına alacaklarına işaret eder. Hem rüya sahibi hem de kişinin ailesi için kısmetlerinin açılmasına, bolluk ve bereketin artmasına delalet eder. Ayrıca yakın bir zamanda yüklü bir miktarda miras kalacağının da habercisidir. Eğer para ile ilgili bir takım sorunlar yaşıyorsanız bu dönem içerisinde oldukça hızlı bir şekilde bu sorunları ortadan kaldıracaksınız demektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.