Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

  23.02.2016
  Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

  Rüyada altın bilezik taktığını görmek, bu rüyayı gören kişi genç bir kadın ise, bu kişinin hayatına girecek olan genç bir erkekten bahsedilebilmektedir. Bu erkek, çekingen özelliktedir ve bu sebepten dolayı dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça güzel ekonomiye sahip olan bu erkek her yerde her şekle ayak uydurabilir ve rüya sahibi ile de çok güzel uyum sağlayacaktır.

  Rüya sahibinin kendisine çok güzel bembeyaz bir sayfa açacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi maddi açıdan oldukça rahat bir döneme adım atacak demektir. Bu dönem rüya sahibini oldukça ferahlatacaktır. Aynı zamanda son zamanlarda kişinin iş yeri içerisinde yaşanan sık tartışmaların artık sona ereceğini ve ortamın iyice rahatlayacağını göstermektedir.

  Uzak yolculuk anlamına gelir. Kişi çok uzun bir seyahate çıkar. Uzak yerleri ziyaret eder. Aynı zamanda kişi büyük bir kademe atlar, mevki değişimi yapar. İş yerinde farklı bir iş dalına geçebilir yada bulunduğunuz mevkiden daha farklı bir mevki de işe devam edebilir. Kişi ve onunla konuşan kişi tüm sorunlarını, meselelerini çözer, sıkıntılardan kurtulur. Ayrıca kişi, oldukça zarif ve güzel bir hanımla tanışacak ve daha sonra bu hanımla güzel bir ilişkileri olacak demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer kadın ise, mutlu bir yuva kuracak ve hayalindeki geleceği güvendiği insanla birlikte kuracak demektir.

  Rüyada Annenin Altın Bilezik Taktığını Görmek

  İş ve ticari hayatta bir adım ileri gitmeye, istenilen konuma ulaşmaya, terfi etmeye ve makam sahibi olmaya delalet eder. Okul hayatında başarı olarak yorumlanır. İtibar sahibi olmak, övgü almak bu rüyanın tabirleri arasındadır. Bekar kimseler için hayırlı bir insan ile dünya evine girmeye, evli kimseler için ise evlilikte yaşanacak mutlu bir döneme işaret eder.

  Uzun zamandır yaşanılan sıkıntı ve problemlerin sona ereceğine, hastalıkların şifa bulacağına, psikolojik sorunların biteceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin geleceğine işaret eder. Geleceğin aydınlık ve mutlu olacağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre, bu rüya, bekar kimseler için hayırlı bir birlikteliğe, evli kimseler için ise eşler arasında tüm sorunların tatlıya bağlanacağına tabir edilir.

  Bu rüya, sıkıntı ve sorun yaşanan bir konuda varlıklı, güçlü bir insandan yardım almaya delalet eder. İş hayatında amir ya da üstlerinden alınacak bir destek ile de yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, mutlu, huzurlu ve ruhen çok iyi hissedeceği bir dönem yaşayacağı anlamına gelmektedir. Yüz güldürecek, neşe verecek, iç açıcı haberlere tabir edilir.

  Rüyada Arkadaşının Altın Bilezik Taktığını Görmek

  Uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına, bu haberin kişiye mutluluk vereceğine tabir edilir. Hane içinde yaşanacak refahlık, rahatlık ve ekonomik anlamda ferahlama anlamına gelir. Geçim sıkıntısı yaşayanlar için geçim sıkıntısının sona ereceğine, borçların ödeneceğine ve para kazanmaya delalet eder. Sevilen bir kişiden güzel sözler duymaya bazen de güzel bir teklife yorumlanır.

  Bu rüya, başarı ve güce yorumlanır. İş hayatında üzerinde çalışılan konularda büyük başarı elde etmeye, ticari hayatta karlı yatırımlara, okul hayatında başarılara tabir edilir. Diğer bir yorumu ile hane içinde mutluluk olarak da yorumlanır. Kaybedilen gücün tekrar kazanılması, maddi ve manevi anlamda ilerleme kaydetmesi olarak yorumlanır. Hayırlı rızık anlamı da taşır. Bol kazanç ve nasip anlamına gelir. Yapılan işlerden beklenenden çok daha fazla kazanmaya, yeni bir gelir kapısına, iş fırsatına tabir edilir.

  Otorite figürleri ile yorumlanır. Başka bir yorum ile bu rüya, aile, akraba, eş ve dostlarla bir araya gelmeye, güzel vakit geçirmeye, dargınlıkların unutulacağına birliğin ve beraberliğin tekrar sağlanacağına yorumlanır.

  Rüyada Eşinin Altın Bilezik Taktığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin, bundan böyle yüzünü kıbleye döneceğine, geriye kalan hayatını yetim ve düşkünlere yardım etmek onların sıkıntılarını gidermek için harcayacağına ve bundan sonra tüm ibadetlerini yerine getireceğine işaret eder. Dostlarla birlikte mutlu olmaya, zahmetli olsa da helal kazanç elde edileceğine, zorluklardan sonra hak edilen müjdeye, yakın bir zamanda hayırlı bir haber alınacağına da yorumlanır.

  Hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına ve ileride büyük bir serveti olacağına, bundan sonra gerek ruhen gerekse bedenen şifa bulacağına ve huzura erişeceğine, kendisine büyük sıkıntı yaşatan dertlerini unutacağına, büyük başarı ve kazançlar edineceğine, eşi ile arasından anlaşmazlık ve tartışmalar var ise bunların yakın bir zamanda sona ereceğine işaret eder.

  İyi talihine, rahmete, rüya sahibinin bir hastalığı varsa bundan kurtulacağına ve sağlığına kavuşacağına, yapmak istediklerini gerçekleştirebilmek için fırsat bulacağına, hayatında huzur bulacağına, maddi olarak bolluk ve refaha ereceğine, helal kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi yönden olan borçlarından kurtulacağına duygusal ve ruhsal olarak bir rahatlamaya kavuşacağına, güven içinde yaşayacağına yorumlanır.

  Rüyada Başkasının Altın Bilezik Taktığını Görmek

  Rüya sahibinin hayatının başından sonuna kadar olan her bölümünde ve her zaman mutlu olacağına, herhangi bir maddi sıkıntı yaşamayacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamaksızın hayatını devam ettireceğine, elinin açık olacağına, etrafında bonkör olarak görüleceğine, ihtiyacı olanlara gerekli yardımlarda bulunacağına, vefalı ve duyarlı bir kimse olacağına, helal kazanç sağlayacağına ve parasının bereketli olacağına yorumlanır.

  Genellikle iyiye yorulur. Kişi bir yakınından büyük bir destek görecek ve o destek sayesinde gerek iş yaşantısında gerekse günlük hayatında oldukça faydasını görecek ve rahata erişecektir. Kişi ülkesi için faydalı olacak girişimlerde bulunacak ve üst makamlarda yer alacak demektir.

  Hayırlı rüyalar arasındadır. Kişinin sıkıntı yaşadığı, sorun teşkil eden sorunlarından kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda ticari hayatta memnuniyet verici bir başarı kazanmak anlamına gelir. Bu rüya özel hayat ile de tabir edilir. Özel hayatta maddi durumu iyi, güçlü bir kişi ile yeni bir birliktelik olarak yorumlanır.

  Rüyada Kardeşinin Altın Bilezik Taktığını Görmek

  Güçleneceğinizin ve yakınlarınızın desteği ile büyük başarılar kazanacağınızın göstergesidir. Büyük bir güç kazanacağınızın ve işinizde mevkinizde en üste yükseleceğinizin göstergesidir. Çalışmayan biri için yeni bir işe başlayacağının ve başlayacağı işte kısa bir süre içerisinde yükseleceğinin göstergesidir. Güç kazanacağınızın ve kazandığınız bu güç sayesinde güçsüzlere yardım edeceğinizin göstergesidir.

  Güç, mevki ve yüksek görevlerde rol almak anlamlarına gelir. Kişi, eğer hasta ise hastalıklarından kesin olarak kurtulacak demektir. İkili ilişkilerde güçlü iletişim beceriniz sayesinde karşı tarafı etkileyerek olağanüstü başarılar yakalayacağınızı gösterir. Ayrıca maddi sıkıntılar ve zor günler yaşayabileceğinizin göstergesidir. Hoşsohbet bir kişi ile bir fikir alışverişi yapacağınızın göstergesi olabilir.

  Şu sıralar büyük bir sıkıntıya düşmüş gibi görünüyorsun. Fazla endişelenip, kendine dert etmesen iyi edersin, çünkü çok yakın zamanda tüm sıkıntıların gidecek görünüyor. Şu sıralar şansın açık gibi görünüyor, belki şans oyunlarında şansını deneyebilirsin.

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.