Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek
23 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.314 kez okundu.

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, bileziği takan kişinin evlenip çoluk çocuğa karışacağı anlamını taşır. Genellikle evliliğe yorulur. Ancak erkek olan rüya sahibi için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Erkek için üzüntüye ve kedere yorulurken, eğer ki er kişi bilezik taktığını görüyorsa bu çok zorlu günlerin yolda olduğunu ifade eder. Doğrudan rüya sahibin çok değerli bir hediye alacağı anlamına da gelebilmektedir. Bu hediye evlilik birliğini başlatmak için verilen bir yüzük, herhangi özel bir güne nispeten armağan edilen değerli bir eşya da olabilir.

ruyada-altin-bilezik-taktigini-gormek-

Rüyada Dar Altın Bilezik Görmek

Bu durum fal sahibini darlığa düşeceğini, maddi açıdan zorlu günler yaşandığını ya da yaşanacağını ifade eder. Fakat geniş ve bileğe rahatlıkla giriyorsa, bereketli günler kapı da demektir. Takılan bileziğin çokluğu da bu anlamların etkisini güçlendirmektedir. Ancak bileğine takması ile bilezik gümüş bir hal alıyorsa, kişinin kurduğu ya da kuracağı bir işte çok kazanç sağlayacağı düşüncesiyle yatırım yaparak, bu yatırımın hüsranla sonuçlanacağını ifade eder.

Denize kıyısı olan bir yer görünüyor. Deniz aşırı bir ülkeye veya denize kıyısı olan bir yere seyahat söz konusu olabilir. Bu seyahat seni hayli rahatlatacak, zira son zamanlarda için çok daralmıştı. Her şeyi oluruna bırakıp, kafana takmadığın zaman yaşamdan tat alabiliyorsun. Şu sıralar bel ve eklem ağrıları söz konusu olabilir.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Etmek

Rüyayı gören bir kişi etrafından saygı görmeye başlar ve işlerini beklenmedik bir şekilde büyütmeye başlar. Ayrıca yeni insanlarla tanışıp yeni işlere girileceği de yapılan yorumlar arasındadır. İyi yorumlardan sonra bazı kötü yorumları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; vefat haberi ile birlikte cenaze törenine gelecek olan akrabaların hepsi değil bir kısmı olarak tabirler vardır. Hediye ettiğiniz kişiden yardım görebilirsiniz demektir. Fakat bu rüyadaki kişiyi tanımıyorsanız o kişi ile beraber bir işe gireceğiniz ve birbirinize yardım edeceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada Altın Bileziğin Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kişilerin aniden gelen maddi sıkıntılara, dara düşmeye veya yokluk yaşamaya başlanmasına işaret edilmektedir. Bazen de rüya sahibinin canını sıkabilecek bazı olaylar ile karşılaşabileceği ve bu durumun bir süre devam edeceği tabir edilir. Rüyanızda parmağınızın yanıyor olduğunu gördü iseniz bir günah işlediniz diye tabir edilir.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Tıpkı gerçek anlamı gibi estetiğe, şıklığa ve zarafete kavuşmak olarak ifade edilmektedir. Rüya sahibi eğer kadın ise bakımına ve dış görünümüne önem veren bu özellikleri ile toplumda önemli bir yer edinmeyi başarabilen birisi demektir. Bu rüya sahibi hanımefendi sabah uyandığında bile eşine güzel görünebilmek için hemen üzerini değiştirir ve sabah bakımını yapar. Erkek için ise, rüyanın anlamı bu kadar parlak değildir. Rüya sahibinin bir takım sıkıntılar ve sorunlar atlatacağının habercisidir. Ancak bu problemler ve sıkıntılar uzun süreli olmayacaktır.

Rüyada Koluna Altın Bilezik Takmak

Kadın ya da erkek fark etmeksizin iyi gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibi çevresindeki herkes tarafından sevilen, sayılan ve saygı duyulan birisidir. Adeta çevresindeki herkes ona yardım etmek için beklemektedir. Ancak bu kişi en çok yardımı birlikte olduğu kişiden görecektir. Aynı zamanda rüya sahibi bekar ise sevdiği kişiden bir evlilik teklifi almaya, eğer evli ise hayırlısı ile aileye bir bebek ekleneceğine işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git