Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek
23 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.225 kez okundu.

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, bileziği takan kişinin evlenip çoluk çocuğa karışacağı anlamını taşır. Rüyada görülen altın bilezik, genellikle evliliğe yorulur. Ancak erkek olan rüya sahibi için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Rüyadaki bilezik erkek için üzüntüye ve kedere yorulurken, eğer ki er kişi bilezik taktığını görüyorsa bu çok zorlu günlerin yolda olduğunu ifade eder.
Rüyada takılan altın bilezik, doğrudan rüya sahibin çok değerli bir hediye alacağı anlamına da gelebilmektedir. Bu hediye evlilik birliğini başlatmak için verilen bir yüzük, herhangi özel bir güne nispeten armağan edilen değerli bir eşya da olabilir.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-altin-bilezik-taktigini-gormek-

 

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, bileziğin genişliğine göre de farklı anlamlara yorulabilir. Eğer ki altın bilezik dar ve bileğe zor giriyorsa, bu durum fal sahibini darlığa düşeceğini, maddi açıdan zorlu günler yaşandığını ya da yaşanacağını ifade eder. Fakat altın bilezik geniş ve bileğe rahatlıkla giriyorsa, bereketli günler kapı da demektir. Takılan bileziğin çokluğu da bu anlamların etkisini güçlendirmektedir. Ancak kişi, rüyasında altın bilezik taktığını görüp bileğine takması ile bilezik gümüş bir hal alıyorsa, kişinin kurduğu ya da kuracağı bir işte çok kazanç sağlayacağı düşüncesiyle yatırım yaparak, bu yatırımın hüsranla sonuçlanacağını ifade eder.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada altın bilezik taktığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git