Kahve Falında Horoz Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Horoz Görmek

Kahve falında horoz görmek, fal sahibinin uzun zamandır yaşadığı hasretin son bulacağı ve sevdiğine kavuşarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin ortalıkta dolaşan dedikodulara kulak vermemesi ve çevresine oldukça dikkat etmesi gerektiğine; sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Yakın çevredeki veya aileye ait bir birey tarafından bir uyarı geleceğinin de habercisi olan bir semboldür. Başta kişiye rahatsızlık verecek olan bu uyarı dikkate alınması gereken bir uyarı olmalıdır. Çünkü uyaracak olan kişinin iyi niyetli olduğunu gösteren bu durum, kişinin işine yarayabilecek veya onun için faydalı olabilecek bir uyarının habercisidir.

Kahve falı yorumcularına göre aşk hayatında güzel günler yaşanacağının habercisi ve iyi haberlerin göstergesidir. Eğer fal sahibi bekar ise çok yakın bir zamanda gelecek hayırlı bir kısmete işaret eder. Evli olan kişiler için erkek çocuk sahibi olmak anlamını taşımaktadır.

Para Yorumu

Maddi bolluğu ifade eder. Yüklü bir para getirisi olabileceği şeklinde yorumlanabilmektedir. Kişilerin hayatlarında yaşanmış olan karanlık, olumsuz maddi sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelen bu figürünün fincanda duruş şekli bile yorumlayabilmek açısından önemlidir.

Her şekilde maddi açıdan olumlu anlam taşır ve insan hayatına olumlu neticeler getireceğinin habercisi olarak bilinir ve yorumlanır. Kişi için maddi bakımdan aydınlık ve güzel günlerin habercisidir. Eski akrabalardan kalabilecek bir mirası ya da verilmeyi unutulmuş borçları anlatmakta olan bu sembol, bolluğun, ferahlığın ve zenginliğin de işaretidir.

Kişinin çevresine sözünü geçiren, baskın bir karakter olduğu anlamını taşımakla beraber kişinin yakın zaman içerisinde maddi bolluk ve refah yaşayacağının işaretidir. Yeni teklifleri, yeni bir yaşamı da simgeler. Köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile bireylerinin, yakın arkadaşların fikirlerinin dikkate alınmasını veya fikirlerine ve tavsiyelerine ihtiyaç duyulan bir aile büyüğünü simgelemektedir.  Gelecek olan aydınlık ve güzel günlerin, alınacak olan iyi haberlerin habercisidir.

Çekilen bütün sıkıntıların, dertlerin unutulup gideceği anlamını taşır. Genellikle bireyin konuşma tarzı veya yaptığı yorumları sebebiyle aşırı tepkiler alması durumunu da kapsayarak yorumlanabilir. Bireyin kendini daha fazla geliştirmeye çalışması ve bu konuda aklıselim insanların (aile büyüğü, arkadaş) yardımına başvurması olarak da yorumlanabilmektedir.

Lider ruh, baskın kişi olarak da yorumlanmaktadır. Bu doğrultuda fal sahibinin de etrafındakilere söz geçiren, baskın, lider ruhlu bir karakter olduğu anlamını da taşır. Hataları tespit edip öz eleştirinizi yapmak, her zaman kişiyi olumlu yönde etkileyecektir. Aynı zamanda aile sevgisini de ifade eder. Ayrıca da değişimin işaretidir. Yaşanacak tüm değişimler her konuda pozitif yönde olup, kişinin geleceğini pozitif yönde etkileyecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında bir değişim yaşayacağının da bir göstergesidir. Yeni teklifleri ve yeni bir yaşamı da simgeler. Köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilir. Bu sebeple büyük veya küçük değişimlere hazırlıklı olunmalıdır.

Bu değişimler olumlu ve kişinin hayatını pozitif yönde etkileyecek değişimlerdir. Kişinin iş ya da eğitim hayatında önemli değişimler olabilir. Eğer bu kişi çalışıyor ise bir terfi, daha iyi bir iş teklifi veya sektör değişim anlamına gelmektedir. Eğer kişi çalışmıyorsa yakın zamanda o kişinin karşısına çıkacak bir iş imkanından söz edilebilir.

Hayata dair alınacak olan her kararda ve konuda daha kararlı ve net olunması gerektiğini simgelemektedir.

Sağlık Yorumu

Sağlık konusunda da iyi alınacak olan iyi haberlerin habercisidir. Sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Aynı zamanda uzun zamandır devam eden bir rahatsızlığın iyileşmesi veya ailede hastalığı olan bir kimsenin sağlığına kavuşması şeklinde de yorumlanabilir.

Kişiye verilen veya gelecek olan haberin ve değişimin maddi, manevi güçlülüğünü, yaşadığı bütün sıkıntılardan bir anda kurtulacağını göstermektedir. Ayrıca bu durum fal sahibi çevresinde olan güçlü birisinin tasviri de olabilir.

Aynı zamanda uzun süredir çekilen bir hasretin son bulacağını da müjdeler. Sağlığınızın bozulmasına sebep olacak aşırı davranışlar ve fedakarlıklardan kaçınılması gerektiğinin ve fiziksel sınırların zorlanmaması gerektiğinin de habercisidir. Yakın çevrenizden birine kısa bir zaman içerisinde yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını alacak olmanız şeklinde de yorumlanabilir.


Kahve Falında Horoz ve Balık Görmek

Fal sahibinin kara kara düşündüğü bir olay karşısında büyük bir başarı kazanarak yaşadığı zorlukları atlatacağı anlamına gelir. Kişinin çıkacağı yolculuk ile birlikte kendisini çok etkileyen biri ile tanışarak yeni bir aşk yaşayacağına işaret eder.


Kahve Falında Horoz ve İnsan Görmek

Fal sahibinin kendisine ilgi gösteren ve oldukça samimi bir şekilde duygusal bir bağ kuracağı biri ile tanışacağı anlamına gelir. Kişinin kişisel gelişime katkıda bulunacağı bir işe başlayacağına ve hayatına çeki düzen vererek mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.


Kahve Falında Horoz Kafası Görmek

Fal sahibinin yaşayacağı bir olay ile inancına sıkı sıkı sarılacağı ve Allah yolunda salih işler yapacağı anlamına gelir. Kişinin farkında olmayarak vereceği yanlış kararı yakın bir arkadaşının uyarması ile fark edeceğine ve hatasını düzelteceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.