Kahve Falında Horoz Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Horoz Görmek

Kahve falında horoz görmek, fal sahibinin uzun süredir çektiği bir hasretin son bulacağını müjdelemektedir. Falda tek başına beliren horoz, gelecek olan aydınlık ve güzel günlerin habercisi, çekilen bütün sıkıntıların da unutulup gideceğini simgeler. Şimdi çekilen sıkıntıların ileride güzel durumlar yaşanmasına vesile olacağına işaret eder kimilerine göre de müjdeli haberler ile gelen bir dostu anlatır.

Aşk Hayatı

Falda horoz görülmesi, aşk hayatında güzel günler yaşanacağının habercisi ve iyi haberlerin göstergesidir. Eğer fal sahibi bekar ise çok yakın bir zamanda gelecek hayırlı bir kısmetin habercisidir. Evli olan kişiler için erkek çocuk sahibi olmak anlamını taşımaktadır.

Aynı zamanda yakın çevredeki ve ya aileye ait bir birey tarafından bir uyarı geleceğinin de habercisi olan bir semboldür. Başta kişiye rahatsızlık verecek olan bu uyarı dikkate alınması gereken bir uyarı olmalıdır. Çünkü uyaracak olan kişinin iyi niyetli olduğunu gösteren bu durum, kişinin işine yarayabilecek veya onun için faydalı olabilecek bir uyarının habercisidir.

Sözü geçen birine aşık olmak anlamına da gelmektedir. Yeni teklifleri, yeni bir yaşamı da simgeleyen horoz, köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilir.

Para

Maddi bolluğu ifade eder. Yüklü bir para getirisi olabileceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Kişilerin hayatlarında yaşanmış olan karanlık, olumsuz maddi sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelen bu figürünün fincanda duruş şekli bile yorumlayabilmek açısından önemlidir.

Her şekilde maddi açıdan olumlu anlam taşıyan horoz, insan hayatına olumlu neticeler getireceğinin habercisi olarak bilinir ve yorumlanır. Kişi için maddi bakımdan aydınlık ve güzel günlerin habercisidir. Eski akrabalardan kalabilecek bir mirası ya da verilmeyi unutulmuş borçları anlatmakta olan bu sembol, bolluğun, ferahlığın ve zenginliğin de işaretidir.

Kişinin çevresine sözünü geçiren, baskın bir karakter olduğu anlamını taşımakla beraber kişinin yakın zaman içerisinde maddi bolluk ve refah yaşayacağının işaretidir. Yeni teklifleri, yeni bir yaşamı da simgeleyen horoz, köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile bireylerinin, yakın arkadaşların fikirlerinin dikkate alınmasını veya fikirlerine ve tavsiyelerine ihtiyaç duyulan bir aile büyüğünü simgelemektedir.  Gelecek olan aydınlık ve güzel günlerin, alınacak olan iyi haberlerin habercisidir.

Çekilen bütün sıkıntıların, dertlerin unutulup gideceği anlamını taşır. Genellikle bireyin konuşma tarzı veya yaptığı yorumları sebebiyle aşırı tepkiler alması durumunu da kapsayarak yorumlanabilir. Bireyin kendini daha fazla geliştirmeye çalışması ve bu konuda aklıselim insanların (aile büyüğü, arkadaş) yardımına başvurması olarak da yorumlanabilmektedir.

Horozun anlamı, aslında lider ruh, baskın kişi olarak da yorumlanmaktadır. Bu doğrultuda kahve falı sahibinin de etrafındakilere söz geçiren, baskın, lider ruhlu bir karakter olduğu anlamını da taşır. Yeni teklifleri, yeni bir yaşamı da simgeleyen horoz, köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilir. Hataları tespit edip öz eleştirinizi yapmak, her zaman kişiyi olumlu yönde etkileyecektir. Aynı zamanda aile sevgisini de ifade eder. Ayrıca da değişimin işaretidir. Yaşanacak tüm değişimler her konuda pozitif yönde olup, kişinin geleceğini pozitif yönde etkileyecektir.

İş ve Kariyer

Kahve falı sahibi için iyi haberlerin göstergesidir.

İş hayatında bir değişim yaşayacağının da bir göstergesidir. Yeni teklifleri, yeni bir yaşamı da simgeleyen horoz, köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilir. Bu sebeple büyük veya küçük değişimlere hazırlıklı olunmalıdır.

Bu değişimler olumlu ve kişinin hayatını pozitif yönde etkileyecek değişimlerdir. Kişinin iş ya da eğitim hayatında önemli değişimler olabilir. Eğer bu kişi çalışıyor ise bir terfi, daha iyi bir iş teklifi veya sektör değişim anlamına gelmektedir. Eğer kişi çalışmıyorsa yakın zamanda o kişinin karşısına çıkacak bir iş imkanından söz edilebilir.

Hayata dair alınacak olan her kararda ve konuda daha kararlı ve net olunması gerektiğini simgelemektedir.

Sağlık

Sağlık konusunda da iyi alınacak olan iyi haberlerin habercisidir. Sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Aynı zamanda uzun zamandır devam eden bir rahatsızlığın iyileşmesi veya ailede hastalığı olan bir kimsenin sağlığına kavuşması şeklinde de yorumlanabilir.

Köklü değişimleri, ferah bir yaşamın başlangıç noktası olarak da yorumlanabilen horoz, bu değişimleri olumlu ve kişinin hayatını pozitif yönde etkileyecek değişimler olarak simgelemektedir.

Horoz güçlü ve hakimiyeti olan, sesiyle çevreyi etkileyen bir hayvan olarak bilinmektedir. Bu yönden yorumlandığında kişiye verilen veya gelecek olan haberin ve değişimin maddi, manevi güçlülüğünü, yaşadığı bütün sıkıntılardan bir anda kurtulacağını göstermektedir. Ayrıca bu durum fal sahibi çevresinde olan güçlü birisinin tasviri de olabilir.

Aynı zamanda uzun süredir çekilen bir hasretin son bulacağını da müjdeler. Sağlığınızın bozulmasına sebep olacak aşırı davranışlar ve fedakarlıklardan kaçınılması gerektiğinin ve fiziksel sınırların zorlanmaması gerektiğinin de habercisidir. Yakın çevrenizden birine kısa bir zaman içerisinde yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını alacak olmanız şeklinde de yorumlanabilir.


 

Kahve Falında Horoz Kafası Görmek

Hayatınızda önemli olan ayrıntıları görmezden geldiğinizi ifade eder. Sizlere ihtiyacı olan insanları yalnızca düşünsel olarak kafanızda yorumlamak yerine harekete geçip onlara destek olmakta fayda var. Ablanız, anneniz, eşiniz ya da kızınız gibi sizinle birinci dereceden yakınlığı olan, attığınız her adımda size gizliden yardımcı olmaya çalışan birisini simgeler. Ancak size her daim destek olmaya çalışan bu kimsenin şimdi sizin yardımınıza ihtiyacı var. Şu an için bir telefonunuz dahi onu mutlu edip hayata bağlamaya yetecek türden.

Hayallerinin peşinden giden birisini de simgeleyebilir. Bu kişi tam olarak ne istediği konusunda oldukça kararsız olsa da bu tamamen geçmişte yapmış olduğu hatalar nedeni ile bahsi geçen yola çıkmasını mecbur hale getiriyor. Arkasında birçok şeyi geride bırakıp yola çıkan bu kadın fal sahibinin kendisini ya da partnerini simgeleyebilir. Düşsel bir yolculuğu da ifade edebilir. Bu anlamı ile yorumlanacak olursa motive olup, dinlenmeye ihtiyacınız var demektir. Değişimin de habercisidir. Kültürel, görsel ve sanatsal alanda kendinizi geliştirebileceğiniz bir seyahate çıkabilir, bu değişime saç renginizle başlayabilirsiniz.

Yakın bir zamanda sana kendini iyi hissettirecek bir dost kazanacaksın. Bu kişi bir erkek ve her zaman senin yanında olacak. Sende onun yanında kendini güçlü hissedeceksin. Büyük bir aşka tutulacaksın. Ama ona açılman biraz zaman alacaktır. Ailen ile bazı tartışmalar veya küslükler yaşayacaksın.


Kahve Falında Horoz ve Kalp Görmek

El üstünde tutulan bir birey olduğunu işaret eder. Fakat bazen yerli yersiz konuşmalarınız sebebiyle aşırı tepkiler alıyor, kötü olarak mimleniyorsunuz. Bu yüzden nerede nasıl konuşacağınız hakkında kendinizi daha fazla geliştirmeye çalışmalısınız. Bu konuda aklı selim kişiler olduğuna inandığınız insanlar var. Yardım almaktan çekinmeyin. Kendi hareketlerinizi sürekli kontrol etmeniz, hatalarınızı tespit edip öz eleştirinizi yapmanız, sizin olumlu anılmanıza sebep olacaktır. İnsanlar sizi olgun bir insan olarak görecek ve yanlarında isteyeceklerdir.

Bu aralar hayatınız çok durgun, fakat yeni haberler sizi bekliyor. Kendinizi toparlayıp bir kaç arkadaşınızla görüşürseniz, beklediğiniz haberlere ulaşacaksınız. Bunun için en sevecen halinizi takınmalısınız. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkardığı gibi, bilgi de almanızı sağlayacaktır.

Birilerinin sizin hakkınızda olumlu şeyler konuştuğuna anlam olur. Tahmin etmesi zor olmayan bu kişi, sizden gördüğü iyiliğin karşılığını, her yerde sürekli olarak sizi savunarak vermeye çalışmaktadır. Bu her ne kadar güzel bir şey olsa da onunla konuşmalısınız. Kendini aşağı hissediyor olabilir. Bu konuda sizin rahatlatıcı konuşmanıza ihtiyacı var.

Bir diğer yorum olarak sosyal hayatınız ile ilişkilendirilir. Sizi koruyan kişilerin, sizi zor durumda bıraktığına işaret olur. Sizi korumak ve kısıtlamak arasındaki ince çizgiyi ayırt edemeyen bu yakınlarınız, sizi sürekli etkisiz kılmaktadır. Bu konuda tepkinizi koymalı, rahatsızlığınızı dile getirmelisiniz. Sizi çok sevdiklerini de unutmamanızda fayda var. Önemli olan her iki tarafında üzülmesine mani olacak bir orta yolu bulmaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Horoz ve Balık Görmek

Yaşanılan bir takım başarısızlıktan sonra hasret duyulan üne, umudunu kaybettikten sonra beklenilen büyük güce, sıkıntıları aşarak istenilen rahatlığa, çekilen sıkıntıların meyvesini alarak kavuşulan büyük güce işaret eder. Bazen de bu sembolün yorumu şu şekilde tefsir edilir: Büyük uğraşların sonunda düşlenen haysiyete, sıkıntıları aşarak gözlenen şerefe, zorluk çekerek ümit edilen ganimete, istenilen toplu kazanca, özlenilen onura, zorlukların ardından düşlenen hünere işaret eder.

Bazı yorumcularına göre ise kazancın hayırlı olacağına, kaybettikten sonra umulan kazanca, cefa çekilerek beklenen şöhrete, mağlubiyetten sonra hak edilen mevkiye, zenginliğe, sıkıntıya düşerek kavuşulan şöhrete delalet eder. Bazı yorumlara göre de uzun süren çabaların sonunda ulaşılan rahata, zahmet çekilerek ümit edilen ganimete, zorlukla umulan başarıya, sıkıntıları aşarak hayali kurulan mutluluğa, uğraşların sonunda kavuşulan mülke işaret ettiği söylenir.

Katılacağın büyük, görkemli bir davette ayakların yerden kesilecek gibi görünüyor. Hak ettiğin ve dilediğin mutlu günler çok yakında kapında… Her şeyi bu kadar detaylı düşünüp, kendine dert etmeyip geçirdiğin anların tadını çıkarsan biraz, senin için daha iyi olacak. Bu evhamlılığın ve karamsarlığın sevdiğini bunaltmaya başlamış gibi görünüyor. Her şeyi zamanına ve akışına bırak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık

 


 

Kahve Falında Öten Horoz

Verdiğiniz bir kararın doğru olduğuna işarettir. Kişinin verdiği bir karar sonucu mutlu olacağına delalettir. Eğer yanında kalp varsa bunun da anlamı, evlilik planı yaptığının ve sonunda mutlu olacağı şeklindedir. Fincanın ortasında ise hanenizdeki birinin yolculuğa çıkacağı anlamındadır. Bu kişi yolculuğa gitmek istemeyecek ve siz bu tanıdığınızı cesaretlendireceksiniz. Eğer başında çalı görüyorsanız, engel olacak bir takım olaylarla baş etmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Kötü bir alışkanlığınızdan kurtulmanız anlamı da taşımaktadır. Uzun süredir kullandığınız bu kötü alışkanlığınız, bir tanıdığınız yardımı ile son bulacak ve kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz. Çevrenizdekilerin de dikkatini çekecek olan bu davranışınız ile sizin için endişelenen insanları çok mutlu edeceksiniz. Ayrıca patronunuz ile yaşayacağınız sorunların da habercisidir. Sabırlı ve akıllıca davranışlarınız ile bu sorunların başlangıcındaki olayları analiz ederek patronunuz ile aranızı düzelteceksiniz ve azimli çalışmanız ile daha çok takdir toplayacaksınız.

Yakın zamanda yaşayacağın olumsuz bazı şeyler seni karamsarlığa itecek. Bu olumsuzluğu, düşüncelerinle pire iken deve hale getireceksin. Karamsarlığının ardından gelecek olan büyük bir haber sevinç gözyaşları dökmene sebep olacak. Eski sevgilinle yapacağın bir telefon görüşmesi hem güven tazalemene neden olacak hem de uzun soluklu bir ilişkiye atılacak adımın başlangıcı olacak.


 

Kahve Falında Horoz ve İnsan Görmek

Dileğinizin oluşması için gereken imkanların artık hazır olduğunun göstergesidir. Horoz, umuttur beklentidir, seyahattir. Uzun zamandan beri yapmayı düşündüğünüz ve bir kaç tane plandan her birini sıra ile gerçekleştireceğinize işaret eder. Bu yola çıkmanızla birlikte yaşayacağını huzur ve doyum hissi sizi oldukça motive edip tatiliniz sonrasında sizi güzel günler bekliyor olacak.

Önünüzün açık olduğu ve yaptığınız bir çok girişim sonucu tüm yolların bir yerde birleştiğini gösterir. Bir çok hayaliniz olup her birinin bir tek amaçta birleştiğinden sadece bir konuya odaklanıp kendinizi bir çok parçaya bölmemenizi ve önünüze bakmanızın size avantaj sağlayacağını ifade eder. Ayrıca yaptığınız bir çok başvuru ve girişiminde de iyi niyetiniz sayesinde gereken desteği alıp hayalinizi gerçekleştireceksiniz.

Sizi yıpratan konuların üzerine giderek aslında yanlış yapıyorsunuz. Biten bitmiştir ve artık önünüze bakma zamanı gelmiş demektir. Bırakın biraz da hayat sizi kovalasın. Önümüzdeki dönemlerde çok mutlu olarak etrafınızdakilere asıl mesajı zaten vereceksiniz. Çözemediğiniz bir sorunla tekrar yüzleşmek isteyebilirsiniz. Olaylar tamda istediğiniz yönde akmaya başlayacak. Bu fırsatları iyi değerlendirirseniz huzuru yakalayacaksınız. Maddi konularda sakın sıkıntıya düşmeyin çünkü geleceğiniz aydınlık görünüyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Horoz ve Yılan Görmek

Beklenen bir sevgilinin geleceği haberini verir. Fal sahibinin zamanla gücüne güç katacağı ve çok iyi yerlere gelip saygın biri olacağını vurgulamaktadır. Çoğu zaman sözünü geçiren bir aile ferdi ile yorumlanır. Fikirlerine önem verilen ve tavsiyelerine ihtiyaç duyulan aile büyüğünü simgeleyen horoz, önemli bir konuda fikrine başvurulacak aile büyüğünü temsil etmektedir. Aynı zamanda ailenin bütünleşmesi gereken bir durumu da işaret etmektedir. Yaşanan bir olay neticesinde aile bireylerinin fikirlerinin alınmasının önemini vurgular ve kendi başına karar verilmemesi gereken durumların habercisi olabilir.

Yakın zamanda yuva kuracak fal sahibinin ailesine düşkün bir yapıda olacağı anlamını taşımaktadır. Bedduaya, söze, sıkıntıya ve felakete işaret etmektedir. Fal sahibi kişi hayatına şekil verecek kararlar alacağı bir dönem içerisine giriyor demektir. Bu nedenle kararlarını verirken oldukça düşünceli ve doğru bir şekilde hareket etmelidir.

Aşk hayatında da bir hareketlilik meydana gelecektir. Kişi henüz evli değilse yeni bir kişi ile tanışacak ve onunla çok iyi anlaşacaktır. Ancak eğer kişi evli bir insan ise bu sembol onun eşinin ona çok bağlı olduğunun bir ifadesi konumuna gelmektedir. İş ve okul yaşamınızla ilgili yeni düşüncelere, fikirlere sahip olacağınızın ve artık ciddi değişimler yaşayacağınızın bir habercisi niteliğindedir. İş yaşamınızda çok güçlü duruma gelirken, bu süreçte de rakipleriniz sizi çok kıskanacaktır. Yakın bir zamanda ailenizden büyük bir kişi ile tartışacak ve bu durum sizi çok yıpratacaktır. Ancak bu tartışmayı ve küskünlüğü çok fazla uzatmak sizin için daha olumsuz sonuçlara sebep olabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yılan


 

Kahve Falında Karşılıklı İki Horoz Görmek

İki önemli olay karşısında karar verememek anlamı taşır. Aklının karışık olduğunu, iki yolu da olumlu bulduğunu ve bu yüzden karar veremediğine işarettir. Yolların ucunda bulunan sembollerle yorumlamak gerekebilir. Eğer yolların sonunda kalp varsa, bunun anlamı aşk hayatında iki kişi arasında kalmak şeklindedir. Karşınıza çıkacak iki kişinin olumlu tavırları sizin kararınızı etkileyecek ve uzun süre düşünmenize neden olacaktır. Eğer yolların sonunda kilit ya da anahtar şekli varsa, bunun da anlamı evliliğinizde ikiliğe düşeceğinizdir. Aileniz ve eşiniz arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyüklerinizden kalacak olan mirasın habercisidir. Bu mirasın planını iyi tayin etmeniz ve yaptığınız plana uygun şekilde harcama yapmanız gerektiğine işarettir. Eğer planın dışına çıkarsanız beklentilerinizi karşılayamayacaksınız. Bir başka yorumu ise, ailenizde bir takım sorunların yaşanacağını ve sizin bir tarafı desteklemeniz gerekeceği yönündedir. Ancak taraf seçmeden önce iyice düşünmelisiniz. Çünkü seçim yaptığınız an karşı gruptaki insanların üzerindeki etkiniz azalacaktır. Bu da saygınlığınızın azalacağına ve sizi zor duruma düşüreceğine delalettir.

Aile içinde iki kişinin yaptığı bir tartışmada arada kalacak gibi görünüyorsun. Haklı haksız olarak ayırırsan bir tarafın kırılacağının farkındasın. Kıvrak zekan ile ortamı yumuşatmayı başarıyorsun o yüzden hiç üzülme. Bir iki gün içinde beklediğin bir haberi çok daha erken alacaksın ve gelişmeler hep istediğin yönde olacak. Sevdiklerine ilgi göstermediğin zaman çok kırılıyorlar haberin olsun.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Horoz ve Tavuk Görmek

Hayatta her şeyin bir sonu vardır ve bu sonlar sizler için hep daha da iyi ve güzel olana yönelik olacağa tabir edilir. Fakat bununla birlikte bu sonlanma olaylarının çok iyi ve sabırla da irdelenmesi gerekli olduğu tabir edilir. Çünkü işin içinde sabır yoksa ve pes edilmişse hak edilen sonuç da o doğrultuda sizden uzak kalacaktır. Sabrederseniz şimdiye kadar hiç yaşamadığınız kadar olumlu sonuçlar hayatınıza dahil olacaktır. Bundan dolayı gerek iş, gerekse eş veya başka sonlarla ilgili hemen mutsuzluğa kapılmamak önerilir. Onlar şuan problemli alanlarınız olabilir ama çok kısa süre daha sabretmeniz dahilinde geçmişte kalacak olan kötü anılar olacaklardır. Çünkü şayet evli iseniz ve de ayrılma kararı dahi almış iseniz bu gerek kendiniz gerekse eşiniz için çok da uzakta olmayan daha büyük mutlulukların habercisi de olabilir. Yine bir iş sahibi iseniz; var olan işinizin sonlanıp çok daha standardı yüksek olanaklı işlerin sizi bekliyor olduğu şeklinde de yorumlanır.

Şayet akademik bir kariyer ve bilimsel bir araştırma içerisindeyseniz, kariyerinize yeni ve daha yüksek bir alandan devam edeceğinize ve bilimsel araştırmanızın oldukça ses getirecek olumlu sonuçlarıyla karşılaşacağınıza yorumlanır. Yine bir öğrenci iseniz, bulunduğunuz sınıf veya okulunuzdaki başarılı sonuçlara da işaret olarak kabul edilir.

Aile içerisinde veya yakın arkadaş, dost çevrenizde hastalık içerisinde olan birilerinin bu durumunun son bulacağına ve her ne şekilde de sonuçlanırsa ilgili kişi ve aile için hayırlı bir durumu teşkil edeceğine yorumlanmaktadır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Tavuk


 

Kahve Falında Horoz ve Ördek Görmek

Yakın zamanda alacağınız iyi ve hayırlı bir habere işaret etmektedir. Fal sahibi evli ise, ailesi konusunda alacakları oldukça sevindirici bir haber alınacağına ve bu haberin evde büyük bir coşku ile karşılanıp, kutlanacağına işaret eder. Bu haber çok uzun zamandır gelmesi beklenen bir haber olacaktır. Uzun zamandır beklemekte olduğunuz ve artık beklemekten ümidi kestiğiniz bir zamanda gelip sizi şaşırtacaktır.

Evli olmayan kişiler için ise yine haneye mutluluk getirici bir haber olarak yorumlanmaktadır. Bu haber yeni bir iş, bir kısmet ile ilgili olabilir. Bir süredir yolunda gitmeyen işleriniz yakın zaman içerisinde düzelecek ve yoluna girecek ve her geçen gün eskisinden daha iyi olacaktır. Özellikle bu günler içerisinde sizi sevincini aileniz ile birlikte kutlayacağınız müjdeli haberler beklemektedir.

Bu sıralar yolunda giden iş hayatınız beraberinde size bol kazanç da getirecektir. Maddi sıkıntı yaşamayacağınız bu dönemde uzun zamandır sahip olmak istediğiniz her şeye sahip olacaksınız.

Sosyal çevreniz bakımından da yalnız olmayacağınızı bu sıralarda etrafınızda sizin mutluluğunuzu bozmak isteyen birileri olabilir. Bu kişi sizin yakın arkadaşlarınız arasında fakat kötü niyetlidir. Bu sebeple etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olmanız ve tedbiri elden bırakmamanız gerekmektedir. Amacını ulaşamayacak olan bu kişi zaten yakın bir zaman içerisinde kendisini belli edecek ve hayatınızdan çıkacaktır. Bu durum başlangıçta sizi biraz üzebilir, ama sonra hayatınızdan çıktığı için rahatlayacak, yaşamış olduğunuz sinir ve stresten kurtulacaksınız. Sizi bu dönemde sevdikleriniz ile mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde  günler beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ördek


 

Kahve Falında Horoz ve Köpek Görmek

Renk değişimleri genellikle alacağınız güzel haberler sonucunda hayatınızda büyük değişiklikler yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bu değişimler hayatınızın her alanında olabilir. Başlangıçta karşılaştığınız durumlar sizin için üzücü de olsa sonrasında ne kadar da doğru olduğunun farkına varacaksınız.

Özel hayatınız açısından bu dönemde bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beraber olduğunuz bu kişiden ayrılmak başta sizi biraz boşluğa düşürüp, fazlasıyla üzülüp, kırılmanıza neden olacaktır. Fakat zaman içerisinde bu duruma alışıp kendinize bambaşka bir hayat kuracak ve ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Evli kişiler için bu durum yine bir ayrılık olarak yorumlanabilir. Fakat her iki tarafın da zarar görmeden, anlaşarak yapılacak  olan bir ayrılık olacaktır. En doğrusunun bu olduğuna karar verip kendi yollarınıza gitmeyi tercih edeceksiniz.

İş ve kariyeriniz açısından zirvede olduğunuz bir dönem sizi beklemektedir. Yürütmekte olduğunuz projeler ile oldukça başarılı olacak ve yakın zamanda işinizde iyi bir mevkii ve kariyer sahibi olacaksınız. İçinde bulunacağınız iş yoğunluğu sebebiyle bu sıralar sık sık seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu esnada ise reddedemeyeceğiniz fakat eğer kabul ederseniz hayatınızı tamamen değiştirmeniz gereken bir teklif gelebilir.

Bu teklifi çok iyi düşünüp değerlendirmelisiniz. Eğer sizi olduğunuz yerde tutan herhangi bir şey yoksa sonucunuz mutlaka olumlu olmalıdır. Sizin için her bakımdan çok büyük avantajları olacak olan bu teklif, hayatınızı değiştirmenizi sağlayacaktır. Fakat karar verirken aileniz ile de konuşmayı unutmamalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Köpek

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.