Kahve Falında Horoz Görmek

Kahve Falında Horoz Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 9.157 kez okundu.

Kahve falında horoz görmek fal sahibinin uzun süredir çektiği bir hasretin son bulacağını müjdelemektedir. Gelecek olan aydınlık ve güzel günlerin habercisi olan horoz sembolü, çekilen bütün sıkıntıların da unutulup gideceğini simgeler. Bazı fal yorumcularına göre şimdi çekilen sıkıntıların ileride güzel durumlar yaşanmasına vesile olacağına işaret eden horoz sembolü, kimilerine göre de müjdeli haberler ile gelen bir dostu anlatır.

El üstünde tutulan bir birey olduğunu işaret eder. Fakat bazen yerli yersiz konuşmalarınız sebebiyle aşırı tepkiler alıyor, kötü olarak mimleniyorsunuz. Bu yüzden nerede nasıl konuşacağınız hakkında kendinizi daha fazla geliştirmeye çalışmalısınız. Bu konuda aklı selim kişiler olduğuna inandığınız insanlar var. Yardım almaktan çekinmeyin. Kendi hareketlerinizi sürekli kontrol etmeniz, hatalarınızı tespit edip özeleştirinizi yapmanız, sizin olumlu anılmanıza sebep olacaktır. İnsanlar sizi olgun bir insan olarak görecek ve yanlarında isteyeceklerdir. Horoz ibiğinin yerlere kadar, adeta bir saç gibi uzandığını görürseniz, neşe ile yorumlanır. Bu aralar hayatınız çok durgun, fakat yeni haberler sizi bekliyor. Kendinizi toparlayıp bir kaç arkadaşınızla görüşürseniz, beklediğiniz haberlere ulaşacaksınız. Bunun için en sevecen halinizi takınmalısınız. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkardığı gibi, bilgi de almanızı sağlayacaktır. Fal bakan kişi, horozun ağzından bir şeyler döküldüğüne kanaat getirirse Borçlu olduğunuz bir kaç kişi, sizinle görüşmek isteyecekler demektir. Bu borçların süresi ile ilgili bir konuşma olacak. Borç aldığınız insan ya da insanlar, haksız yere süresini kısaltmaya çalışacak, türlü bahaneler öne sürerek mağduriyetlerinden dem vuracaklardır. Bu konuda müsterih olun. Başta verilen tarihin oynanmasına izin vermek zorunda değilsiniz. Fedakarlığın sınırlarını zorlamayın.

Birilerinin sizin hakkınızda olumlu şeyler konuştuğuna anlam olur. Tahmin etmesi zor olmayan bu kişi, sizden gördüğü iyiliğin karşılığını, her yerde sürekli olarak sizi savunarak vermeye çalışmaktadır. Bu her ne kadar güzel bir şey olsa da onunla konuşmalısınız. Kendini aşağı hissediyor olabilir. Bu konuda sizin rahatlatıcı konuşmanıza ihtiyacı var. Bir diğer şekil olarak sosyal hayatınız ile ilişkilendirilir. Sizi koruyan kişilerin, sizi zor durumda bıraktığına işaret olur. Sizi korumak ve kısıtlamak arasındaki ince çizgiyi ayırt edemeyen bu yakınlarınız, sizi sürekli etkisiz kılmaktadır. Bu konuda tepkinizi koymalı, rahatsızlığınızı dile getirmelisiniz. Sizi çok sevdiklerini de unutmamanızda fayda var. Önemli olan her iki tarafında üzülmesine mani olacak bir orta yolu bulmaktır.

Kahve Falında Horoz ve Civciv Görmek

Yaşanılan bir takım başarısızlıktan sonra hasret duyulan üne, umudunu kaybettikten sonra beklenilen büyük güce, sıkıntıları aşarak istenilen rahatlığa, çekilen sıkıntıların meyvesini alarak kavuşulan büyük güce işaret eder. Bazen de bu sembolün yorumu şu şekilde tefsir edilir: Büyük uğraşların sonunda düşlenen haysiyete, sıkıntıları aşarak gözlenen şerefe, zorluk çekerek ümit edilen ganimete, istenilen toplu kazanca, özlenilen onura, zorlukların ardından düşlenen hünere işaret eder.

Bazı yorumcularına göre ise kazancın hayırlı olacağına, kaybettikten sonra umulan kazanca, cefa çekilerek beklenen şöhrete, mağlubiyetten sonra hak edilen mevkiye, zenginliğe, sıkıntıya düşerek kavuşulan şöhrete delalet eder. Bazı yorumlara göre de uzun süren çabaların sonunda ulaşılan rahata, zahmet çekilerek ümit edilen ganimete, zorlukla umulan başarıya, sıkıntıları aşarak hayali kurulan mutluluğa, uğraşların sonunda kavuşulan mülke işaret ettiği söylenir.

Katılacağın büyük, görkemli bir davette ayakların yerden kesilecek gibi görünüyor. Hak ettiğin ve dilediğin mutlu günler çok yakında kapında… Her şeyi bu kadar detaylı düşünüp, kendine dert etmeyip geçirdiğin anların tadını çıkarsan biraz, senin için daha iyi olacak. Bu evhamlılığın ve karamsarlığın sevdiğini bunaltmaya başlamış gibi görünüyor. Her şeyi zamanına ve akışına bırak.

Kahve Falında Horoz Kafası Görmek

Hayatınızda önemli olan ayrıntıları görmezden geldiğinizi ifade eder. Sizlere ihtiyacı olan insanları yalnızca düşünsel olarak kafanızda yorumlamak yerine harekete geçip onlara destek olmakta fayda var. Ablanız, anneniz, eşiniz ya da kızınız gibi sizinle birinci dereceden yakınlığı olan, attığınız her adımda size gizliden yardımcı olmaya çalışan birisini simgeler. Ancak size her daim destek olmaya çalışan bu kimsenin şimdi sizin yardımınıza ihtiyacı var. Şu an için bir telefonunuz dahi onu mutlu edip hayata bağlamaya yetecek türden.

Hayallerinin peşinden giden birisini de simgeleyebilir. Bu kişi tam olarak ne istediği konusunda oldukça kararsız olsa da bu tamamen geçmişte yapmış olduğu hatalar nedeni ile bahsi geçen yola çıkmasını mecbur hale getiriyor. Arkasında birçok şeyi geride bırakıp yola çıkan bu kadın fal sahibinin kendisini ya da partnerini simgeleyebilir. Falda yolun bulunması düşsel bir yolculuğu da ifade edebilir. Bu anlamı ile yorumlanacak olursa motive olup, dinlenmeye ihtiyacınız var demektir. Değişimin de habercisidir. Kültürel, görsel ve sanatsal alanda kendinizi geliştirebileceğiniz bir seyahate çıkabilir, bu değişime saç renginizle başlayabilirsiniz.

Yakın bir zamanda sana kendini iyi hissettirecek bir dost kazanacaksın. Bu kişi bir erkek ve her zaman senin yanında olacak. Sende onun yanında kendini güçlü hissedeceksin. Büyük bir aşka tutulacaksın. Ama ona açılman biraz zaman alacaktır. Ailen ile bazı tartışmalar veya küslükler yaşayacaksın.

Kahve Falında Horozun Ötmesi

Verdiğiniz bir kararın doğru olduğuna işarettir. Kişinin verdiği bir karar sonucu mutlu olacağına delalettir. Eğer yanında kalp varsa bunun da anlamı, evlilik planı yaptığının ve sonunda mutlu olacağı şeklindedir. Fincanın ortasında ise hanenizdeki birinin yolculuğa çıkacağı anlamındadır. Bu kişi yolculuğa gitmek istemeyecek ve siz bu tanıdığınızı cesaretlendireceksiniz. Eğer başında çalı görüyorsanız, engel olacak bir takım olaylarla baş etmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Kötü bir alışkanlığınızdan kurtulmanız anlamı da taşımaktadır. Uzun süredir kullandığınız bu kötü alışkanlığınız, bir tanıdığınız yardımı ile son bulacak ve kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz. Çevrenizdekilerin de dikkatini çekecek olan bu davranışınız ile sizin için endişelenen insanları çok mutlu edeceksiniz. Ayrıca patronunuz ile yaşayacağınız sorunların da habercisidir. Sabırlı ve akıllıca davranışlarınız ile bu sorunların başlangıcındaki olayları analiz ederek patronunuz ile aranızı düzelteceksiniz ve azimli çalışmanız ile daha çok takdir toplayacaksınız.

Yakın zamanda yaşayacağın olumsuz bazı şeyler seni karamsarlığa itecek. Bu olumsuzluğu, düşüncelerinle pire iken deve hale getireceksin. Karamsarlığının ardından gelecek olan büyük bir haber sevinç gözyaşları dökmene sebep olacak. Eski sevgilinle yapacağın bir telefon görüşmesi hem güven tazalemene neden olacak hem de uzun soluklu bir ilişkiye atılacak adımın başlangıcı olacak.

Kahve Falında Horoz Ayağı Görmek

Dileğinizin oluşması için gereken imkanların artık hazır olduğunun göstergesidir. Horoz, umuttur beklentidir, seyahattir. Uzun zamandan beri yapmayı düşündüğünüz ve bir kaç tane plandan her birini sıra ile gerçekleştireceğinize işaret eder. Bu yola çıkmanızla birlikte yaşayacağını huzur ve doyum hissi sizi oldukça motive edip tatiliniz sonrasında sizi güzel günler bekliyor olacak.

Önünüzün açık olduğu ve yaptığınız bir çok girişim sonucu tüm yolların bir yerde birleştiğini gösterir. Bir çok hayaliniz olup her birinin bir tek amaçta birleştiğinden sadece bir konuya odaklanıp kendinizi bir çok parçaya bölmemenizi ve önünüze bakmanızın size avantaj sağlayacağını ifade eder. Ayrıca yaptığınız bir çok başvuru ve girişiminde de iyi niyetiniz sayesinde gereken desteği alıp hayalinizi gerçekleştireceksiniz.

Sizi yıpratan konuların üzerine giderek aslında yanlış yapıyorsunuz. Biten bitmiştir ve artık önünüze bakma zamanı gelmiş demektir. Bırakın biraz da hayat sizi kovalasın. Önümüzdeki dönemlerde çok mutlu olarak etrafınızdakilere asıl mesajı zaten vereceksiniz. Çözemediğiniz bir sorunla tekrar yüzleşmek isteyebilirsiniz. Olaylar tamda istediğiniz yönde akmaya başlayacak. Bu fırsatları iyi değerlendirirseniz huzuru yakalayacaksınız. Maddi konularda sakın sıkıntıya düşmeyin çünkü geleceğiniz aydınlık görünüyor.

Kahve Falında Horoz ve Yılan Görmek

Beklenen bir sevgilinin geleceği haberini verir. Fal sahibinin zamanla gücüne güç katacağı ve çok iyi yerlere gelip saygın biri olacağını vurgulamaktadır. Çoğu zaman sözünü geçiren bir aile ferdi ile yorumlanır. Fikirlerine önem verilen ve tavsiyelerine ihtiyaç duyulan aile büyüğünü simgeleyen horoz, önemli bir konuda fikrine başvurulacak aile büyüğünü temsil etmektedir. Aynı zamanda ailenin bütünleşmesi gereken bir durumu da işaret etmektedir. Yaşanan bir olay neticesinde aile bireylerinin fikirlerinin alınmasının önemini vurgular ve kendi başına karar verilmemesi gereken durumların habercisi olabilir.

Yakın zamanda yuva kuracak fal sahibinin ailesine düşkün bir yapıda olacağı anlamını taşımaktadır. Bedduaya, söze, sıkıntıya ve felakete işaret etmektedir. Fal sahibi kişi hayatına şekil verecek kararlar alacağı bir dönem içerisine giriyor demektir. Bu nedenle kararlarını verirken oldukça düşünceli ve doğru bir şekilde hareket etmelidir. Aşk hayatında da bir hareketlilik meydana gelecektir. Kişi henüz evli değilse yeni bir kişi ile tanışacak ve onunla çok iyi anlaşacaktır. Ancak eğer kişi evli bir insan ise bu sembol onun eşinin ona çok bağlı olduğunun bir ifadesi konumuna gelmektedir. İş ve okul yaşamınızla ilgili yeni düşüncelere, fikirlere sahip olacağınızın ve artık ciddi değişimler yaşayacağınızın bir habercisi niteliğindedir. İş yaşamınızda çok güçlü duruma gelirken, bu süreçte de rakipleriniz sizi çok kıskanacaktır. Yakın bir zamanda ailenizden büyük bir kişi ile tartışacak ve bu durum sizi çok yıpratacaktır. Ancak bu tartışmayı ve küskünlüğü çok fazla uzatmak sizin için daha olumsuz sonuçlara sebep olabilir.

Kahve Falında Karşılıklı İki Horoz Görmek

İki önemli olay karşısında karar verememek anlamı taşır. Aklının karışık olduğunu, iki yolu da olumlu bulduğunu ve bu yüzden karar veremediğine işarettir. Yolların ucunda bulunan sembollerle yorumlamak gerekebilir. Eğer yolların sonunda kalp varsa, bunun anlamı aşk hayatında iki kişi arasında kalmak şeklindedir. Karşınıza çıkacak iki kişinin olumlu tavırları sizin kararınızı etkileyecek ve uzun süre düşünmenize neden olacaktır. Eğer yolların sonunda kilit ya da anahtar şekli varsa, bunun da anlamı evliliğinizde ikiliğe düşeceğinizdir. Aileniz ve eşiniz arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyüklerinizden kalacak olan mirasın habercisidir. Bu mirasın planını iyi tayin etmeniz ve yaptığınız plana uygun şekilde harcama yapmanız gerektiğine işarettir. Eğer planın dışına çıkarsanız beklentilerinizi karşılayamayacaksınız. Bir başka yorumu ise, ailenizde bir takım sorunların yaşanacağını ve sizin bir tarafı desteklemeniz gerekeceği yönündedir. Ancak taraf seçmeden önce iyice düşünmelisiniz. Çünkü seçim yaptığınız an karşı gruptaki insanların üzerindeki etkiniz azalacaktır. Bu da saygınlığınızın azalacağına ve sizi zor duruma düşüreceğine delalettir.

Aile içinde iki kişinin yaptığı bir tartışmada arada kalacak gibi görünüyorsun. Haklı haksız olarak ayırırsan bir tarafın kırılacağının farkındasın. Kıvrak zekan ile ortamı yumuşatmayı başarıyorsun o yüzden hiç üzülme. Bir iki gün içinde beklediğin bir haberi çok daha erken alacaksın ve gelişmeler hep istediğin yönde olacak. Sevdiklerine ilgi göstermediğin zaman çok kırılıyorlar haberin olsun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git