Kahve Falında Kedi Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve falında kedi görmek, fal sahibinin evine gelecek olan bir misafirin hoş sohbet ederek müjdeli bir haber vereceği ve bundan dolayı büyük bir şaşkınlık yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin mutlu olacağı gelişmeleri ardı ardına yaşayacağına ve sevdiği ile ilişkisinde huzurunun artacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu figür aynı zamanda fal sahibinin karakteri ile ilgili de bilgi verir. Son derece şanslı olan bu kişi, hayatta istediklerini elde etmekte sıkıntı çekmeyeceğini işaret eder. Aşk hayatınızda aradığınız insanı bulmakta biraz zorluk çekebilirsiniz. Bu durumun sebebi daha önceden hayatınıza bencil ve açgözlü birilerinin girmiş olması olabilir. Hatta özellikle sizin imkanlarınızdan faydalanmak isteyen çıkar sahibi olan kişilerin hayatınızda bulunması sizi aşk hayatından soğutmuş olabilir.

Kahve falı yorumcularına göre ön yargılarınızı bir kenara bırakmanız gerektiğine işaret eder. Çok yakında hayatınıza yeni bir insan girecek ve bütün ön yargılardan sizi kurtaracaktır. Kendisini dinleyen ve çok iyi anlayan bir dost ile tanışacağını da işaret eder. Aşk hayatınızdaki gel gitli yapınızdan biraz uzaklaşmanız gerekmektedir. Bu sebeple biraz sakinleşmeye, dinlenmeye ihtiyacınız vardır. Ne istediğinize çok iyi karar vermeli, bu karar doğrultusunda istediğiniz özelliklere sahip bir insan arayışında olmalı ayrıca de en önemlisi de sadece tek bir kişiye odaklanmalısınız.

Para Yorumu

Kedi nankör olarak bilindiğinden, etrafınızdaki nankör bir insanı simgeleyebilir. Fazla iyilik yapmış olduğunuz bu insan, karşılığında işiniz düştüğünde size yardımını esirgeyebilir ve bu durum da sizin maddi zorluk çekmenize sebep olabilir. Aynı zamanda dürüst bir insanın sizin güzel davranışlarınıza karşılık vereceğine ve güzel haberler ileteceğine de işaret edebilir. Aynı şekilde yine bu kişi sayesinde yapacağınız bir iş ile maddi anlamda büyük bir kazanç da elde edebilirsiniz. Bu dönemde maddi açıdan biraz dalgalanma yaşayabilirsiniz. Bu durum tamamen geçici olacaktır.

Yatırım amacıyla atacağınız her adımı çok dikkatli atmalı ve en az 2 kez düşünmelisiniz. Özellikle bu zamanda sakinleşmeye ihtiyacınız vardır. Ne istediğinize tam olarak karar vermeniz bu dönemde oldukça işinize yarayacaktır. Yakın zamanda müjdeli haberler alabilirsiniz. Kısa bir süre önce borç verdiğiniz birisi size yakında borcunu geri ödeyebilir, Hatta varlığını unuttuğunuz bir borç bile elinize geçebilir, bu durum içinde bulunduğunuz dönemde sizi oldukça rahatlatacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ev içinde huzur ve refahın artarak, bolluk ve bereket geleceği anlamına gelmektedir. Bu dönemde ailenize ve yakın dostlarınıza karşı biraz daha sabırlı ve sakin olmalısınız. Yapabileceğiniz fevri bir davranış ya da düşünmeden söyleyebileceğiniz bir söz, ailenizden birini çok kırabilir. Bu durumun yaşanmaması için söyleyeceğiniz cümleleri 2 kez düşünüp, ağzınızdan çıkan kelimelere çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde geri dönüşü zor olabilecek durumlar yaşanabilir. Özel hayatınızdaki gel gitler yüzünden ailenizden veya yakın dostlarınızdan oldukça tepki alabilirsiniz.

Kötü olayların yaşanacağına da yorumlanabilir. Eş, dost ve beklenmedik akrabalarda kötülükler gelebilir. Dert ve sıkıntılarınızın fazla olacağı bu dönemde moralinizi yüksek tutmalısınız. Ayıca ailenizden alacağınız manevi yardım size güç ve destek verecektir. Eğer sizi gerçekten seven kişilere yardım ederseniz daha mutlu olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İyi insanlarla karşılaşacağınıza, tanışacağınıza hatta bu insanların size iş hayatınıza referans olmalarına işarettir. Ayrıca dertlerinizi ve tasalarınızı dinleyecek birisi ile tanışmanızı da simgelemektedir. Ara ara hayatınızda küçük sorunlar ve sıkıntılar meydana gelebilir. Fakat endişelenmenize gerek yoktur. Bu figür aynı zamanda yaşayacağınız sıkıntıların üstesinden kolayca geleceğinize işaret eder.

İş hayatınız bu dönemde oldukça yükselişte olacaksınız, kademe atlayıp maddi anlamda rahata kavuşacaksınız. Lider ruhunuz sayenizde üzerinde çalıştığınız bir projede başarılı olacak ve terfi imkanı sağlayacaksınız. Zor işlerin üstesinden gelerek azminiz ve hırsınız sayesinde büyük başarılara imza atabilirsiniz.

Alacağınız iş teklifleriyle hayatınızı tamamen değiştirebilmek sizin elinizdedir ve tabi ki bu sayede iş hayatında yüksek mevkilere gelebilir, maddi anlamda oldukça rahat edebilirsiniz. Eğer bir yerde çalışmıyorsanız bir tanıdığınız sayesinde size bir iş imkanı kapısı açılacaktır. Sıkıntılı bir dönem bile olsa, şanslı bir insan olduğunuz için şansınız yaver gidecek ve her zaman açık bir kapı bulabileceksiniz.

Sağlık Yorumu

Fal sahibinin dertleri ve sıkıntıları fazla olduğu anlamında yorumlanabilir. Endişelenmenize gerek olmayan bu sıkıntıların üstesinden kolayca geleceksiniz. Kaliteye, rahata ve temizliğe aşırı düşkün olan insanları gösteren bu figür, sağlık açısından gel gitli bir dönem yaşayacağınıza işarettir. Bu sıkıntılı dönemlerde eğer beslenmenize ve düzenli kontrollerinize dikkat etmezseniz sağlığınız ciddi anlamda bozulabilir. Mutlaka sağlıklı beslenmeli, takviye edici gıdalar ve vitaminler kullanmalısınız.

Cana yakın, samimi, içten ve sakin bir kişiliğe sahip olduğunuzun da simgesi olan bu figür, bu karakteristik özelliklere sahip olan bir insanında hayatınıza girebileceğinin habercisi olabilir. Sadece fiziksel sağlığınıza değil, ruh sağlınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçeceksiniz. Ne olursa olsun pozitif ve sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde bencilliği bir kenara bırakıp, biraz burnunuzun sürtülmesine izin vermeniz gerekmektedir. Yakın zamanda çok mutlu bir haber alacaksınız. Akrabalarınızdan ve ya yakın dostlarınızdan birisi kucağına sağlıklı bir bebek alacak ve bunun mutluluğunu her beraber yaşayacaksınız.


Kahve Falında Kedi Kafası Görmek

Fal sahibinin aklını karıştıran bir konuda vereceği kararların oldukça isabetli olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği anlamına gelir. Kişinin içerisinde bulunduğu karamsarlıktan sevdiğinin desteği ile kurtulacağına ve umutlarının artacağına işaret eder.


Kahve Falında Kara Kedi Görmek

Fal sahibini sürekli oyalayan ve ne yapmaya çalıştığını bir türlü kestiremediği bir kişiyi hayatından çıkartarak mutlu olacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı hayal kırıklıklarının son bulması ile birlikte hayatında yeni bir sayfa açarak huzurlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Kedi Yavrusu Görmek

Fal sahibinin üzüldüğü bir olayın arka planında gerçeği öğrenmesi ile birlikte yaşadığı sorunların bıçak gibi kesileceği anlamına gelir. Kişinin vakit kaybetmeden harekete geçerek aklındaki düşünceleri sevdiği ile paylaşması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Yatan Kedi Görmek

Fal sahibinin endişe duyduğu bir konu ile ilgili yakın zamanda bir seyahate çıkacağı ve istediğini almış bir şekilde geri döneceği anlamına gelir. Kişinin almış olduğu sözlerin yerine geleceğine ve hayatında oldukça hayırlı yeni bir atılım yapacağına işaret eder.


Kahve Falında Beyaz Kedi Görmek

Fal sahibinin bir kişi ile ilgili sezgilerinin kendisini yanıltmadığı ve bu kişi ile ilişkisini sonlandırmazsa büyük bir zarar göreceği anlamına gelir. Kişinin karşılaştığı problemleri kısa sürede atlatacağına ve sırtının bir daha yere gelmeyeceğine işaret eder.


Kahve Falında Oturan Kedi Görmek

Fal sahibinin önündeki engellerin ortadan kalkacağı ve yakalayacağı başarı ile toplum tarafından el üstünde tutulacağı işaret eder. Kişinin farkında olmadan çok sevdiği bir arkadaşına büyük bir yardım edeceğine ve bundan dolayı büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.


Kahve Falında Kedi Yüzü Görmek

Fal sahibinin yapmış olduğu hataları geride bırakarak kendisi ile bir an önce yüzleşmesi ve yeniden ayağa kalkarak hedefine doğru ilerlemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin sevdiği bir dostu ile ortaklık kuracağına ve kısmetlerin karşısına çıkacağına işaret eder.


Kahve Falında Kedi Patisi Görmek

Fal sahibinin kafasında yanıt alamadığı düşüncelerini sonlandırması ve olaylara farklı bir gözle bakması gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisini huzursuz hissettiren ve doğruluğundan tam emin olmadığı sevdiği bir kişiyi hayatından çıkartması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Arkası Dönük Kedi Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile arasındaki bağın çok güçleneceği bir olay yaşayacağı ve ani tepkiler vermemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin bir süredir kendisine bir hayli sorun yaratan konuyu çözüme kavuşturarak inanılmaz rahatlayacağına işaret eder.


Kahve Falında Büyük Kedi Görmek

Fal sahibinin gerçeklerden kaçmayarak yüzleşmesi halinde kalbinin büyük bir huzurla dolacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir kendisini kötü hissetmesine neden olan sevdiği bir kişi ile ilişkisini sonlandırmasının artık vaktinin geldiğine işaret eder.


Kahve Falında Küçük Kedi Görmek

Fal sahibinin hayatının karmaşıklığından bir an önce sıyrılarak hayal ve hedeflerine doğru ilerlemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin gönlünü büyük bir huzurla dolduracak olan kişi ile tanışacağı ve kısa sürede evlenerek mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.


Kahve Falında Kuyruğu Havada Kedi Görmek

Fal sahibinin kaybettiği heyecanı yeniden bulacağı ve kendisini büyük bir mutluluğun beklediği anlamına gelir. Kişinin yaşanan tatsızlıklara son vermek için yakın zamanda oldukça önemli bir karar vereceği ve hayatının bir anda değişeceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.