Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve Falında Kedi Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 18.686 kez okundu.

Kahve falında kedi görmek fal sahibinin kendisini dinleyen ve çok iyi anlayan biri ile tanışmasını müjdeler. Bu kimi zaman bir dost, kimi zaman da bir sevgili olabilir. Bu durum fal fincanında kedi sembolünün etrafında görülen simgelere göre değişebilir. Kedinin etrafında benekler, kalpler veya kuşlar var ise bu kişi bir sevgili olacaktır. Fakat kedi sembolünün etrafında bir insan şekli belirmiş ise tanışılacak kişi çok iyi bir yaren olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise nankör bir hayvan olan kedi, dolayısı ile kötülük gelecek bir arkadaşı simgeler. Fal sahibinin yakın çevresindeki arkadaşlarına dikkat etmesi gerekebilir.

Fal sahibi son derece şanslı, hayatta istediklerini elde etmekte sıkıntı çekmeyen akademik ve kariyer açısından geleceği parlak bir bireydir. Bu şansını değerlendirmesini iyi bilen stratejik zekası sayesinde kendisinden çokça bahsettiren fal sahibi, aşk hayatında aynı şansa sahip olamamaktadır. Sebebi ise bencil ve aç gözlü karakteridir. İstem dışı olarak tek bir kişiye odaklanamaması, gözünün sürekli dışarıda olması insanların da dikkatlerini çekiyor ve güven vermeyen bu tutumları yüzünden kişilerin ona yakınlık beslemeye cesaret etmesi son derece zor bir hal alıyor. Ruhunuzun sakinleşmesine ihtiyacınız olduğunu gösterir. Daha azına kanaat etmeden, daha çoğunu elde edemeyeceğinizi öğrenmelisiniz. Özellikle aşk hayatınızdaki gel gitli yapınız yüzünden oldukça tepki alıyorsunuz. Böyle devam ederse mimlenmeniz kaçınılmaz olacak. O yüzden biraz sakinleşmeye ihtiyacınız var. Ne istediğinize karar vermeli, o özelliklere sahip bir insan arayışında olmalı ve de en önemlisi tek bir kişiye odaklanmalısınız. Kedinin alacalı renklere sahip olması durumunda, fal sahibinin özlem duyduğu bir kişinin varlığına yorumlanır. Bu özlem duyduğu kişiyi, kafasında garantilediği için yitirmiştir. Fakat geri dönmesi için uğraşıp, ona kendisinin gözünde çok değerli olduğunu ispatlayabilirse özlediği kişiyi geri kazanabilir. Yine de bu süre zarfında bencilliği bir kenara bırakıp, biraz burnunun sürtülmesine izin vermelidir.

Kahve Falında Kedi Patisi Görmek

İşlerin yoluna gireceğine işaret eder. Çabalarınızın meyvesini çok yakında yiyeceksiniz demektir. Bu çalışmalarınız için tavsiye aldığınız kişilere teşekkürlerinizi ve samimiyetinizi sunmayı unutmamalısınız. Aynı zamanda sosyal yönünüz ile siyasete atılmanız kuvvetle muhtemeldir. Sizin gibi karizmatik yönü kuvvetli kişiler tekliflere açık olmalıdır. Kendinizi siyasi açıdan geliştirmelisiniz. Olaylara politik yaklaşım şekliniz bir çoklarının gözünden kaçmıyor. Sizinle irtibata geçebilecek karar organları mevcut. Yapılması gerekeni, yapmanızı istenenle harmanlayıp, her iki tarafın da gönlünü hoş edebilme yeteneğinizi konuşturabilirseniz, çok yüksek makamlara gelmeniz kaçınılmaz bir hal alacaktır.

Düşünmeden atılan bir adımın fal sahibine vereceği zararı belirteceği için fal sahibi düşünmeden hareket etmemesi için uyarılmalıdır. Fal sahibini herhangi bir konuda kullanan art niyetli bir kişiyi işaret eder. Bazı yorumlarda ise fal tabağında görülmesi çekilen sıkıntının sonucunda yaşanacak maddi ferahlık anlamına gelmektedir. Eğer fal tabağında değil de fincanda görülüyor ise bir dargın bir barışık olarak ilerleyen bir ilişkinin aslında çok sağlam bir geleceğe taşınacağını vurgulamaktadır. Çoğu zaman sağlam bir dostluğa dikkat çekmektedir. Çünkü kediler aslında çok uysal ve kovsanız bile gitmeyen sakin mizaçlı hayvanlardır. Bu sebepten kedi sembolü genellikle güven veren bir dostluğu işaret etmektedir. Eğer kedi sembolü bir duvarın veya masanın üzerinde belirmiş ise arkadaşlığın çok daha ileri boyutlara taşınacağı anlamı da taşımaktadır.

Kahve Falında Kedi Kafası Görmek

Senin hayatın üzerinde yer alan ve sadece nankörlükleri ön plana çıkmayı tercih eden insanların var olduğuna işaret etmektedir. Hayatında yer alan insanlar aslında baktığın zaman o kadar nankör ve sadece kötü olan insanları ki ne bir an senin işin düştüğü zaman senin yanında yer almayı tercih ediyorlar ne de sen ne zaman arasan canları istemiyor iseler açıyorlar. Sen de bu insanlar için ellerinden gelen her şeyi yapmak yerine daha çok hak ediyor olan insanlara yapmayı tercih ediyor olur isen işte hem karşında olan kişiler oldukça mutlu olabilecek iken hem de kendin daha da mutlu olabileceksin. Artık ailen bu durumdan o kadar rahatsız oluyor ki sen kısa süre içerisinde bir kendine dur demeyi tercih etmek yerine daha da böyle devam etmeyi tercih eder isen senin hayatın için oldukça önemli olan kişileri de hem boştan yere üzmüş hem de onları boştan yere de karşına almış olacaksın.

Bir yandan da oldukça sadık ve sana tüm sevgisini sunuyor olan sevgiliyi de işaret etmektedir. Sen de bu durumları dikkatli bir şekilde davranmayı tercih eder isen kim neyi hak ediyor ise o kişiye onu sunmayı da tercih eder isen işte o zaman sen daha da iyi yerlere gelebilecek olan bireyler arasında yer alacaksın.

Kahve Falında Kedi Ayak İzi Görmek

Hayatı her zaman üst düzey olarak yaşayan insanları gösterir. Rahatından ödün vermeyen, her zaman konfor içinde olmayı başaran ve bunu sağlayacak ortamı her an bulabilen, zeki ve çalışkan insanların simgesidir. Alt seviye ortamlarda bulunmayı sevmeyen, temizliğe, rahatlığa ve kaliteye olağanüstü önem veren, sıradan olmayan insanları işaret eder. Bu tarz özelliklere siz sahip olabileceğiniz gibi, eşiniz, sevgiliniz, çocuklarınız ya da ebeveynleriniz de sahip olabilir.
Liderlik ruhu taşıyan insanların temsilidir. Yönetmenin kolay olmadığı ancak insanları rahatlıkla peşinden sürükleyebilen, sıra dışı zekaya sahip özel insanları sembolize eder. Büyük işler başaracağınızı, bu sayede beklediğinizden daha büyük ilgi çekeceğinizi gösterir. Herkese verilmeyen, başarması zor bir proje için yönetici olarak atanabilir ve görevinizi başarıyla yerine getirebilirsiniz. Farklı görünen, kendine has bir tarzı olan, kimseye benzemeyen ve yüzlerce insan arasından kendini kolaylıkla belli eden biri tarafından fark edilip güzel bir ilişkiye adım atarak, bu kişiyle evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz.

Sevgilin ile aranda bazı sıkıntılar olacaktır. Ortaya güven sorunu çıkacaktır. En kısa zamanda atlatacaksınız. Bir teklif alacaksın. Hayatının köklü değişimine sebep olacaktır. Ailen ile bazı tartışmalar yaşayacaksın. İş hayatında üst kademelere yükseleceksin. Maddi anlamda bolluğa kavuşacaksın. Bütün sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulacaksın.

Kahve Falında Kedi Yavrusu Görmek

Başınıza gelecek olan küçük sorunların ve hayallerinize ulaşırken karşınıza çıkabilecek olan küçük engellerin işaretidir. Ancak endişe etmeye gerek yok! Zira söylediğimiz gibi bu engeller ve sorunlar oldukça ufak ve başınızı ağrıtmaya zaman bile bulamadan üstesinden geleceksiniz. Bu küçük engelleri aşarken yardımına ihtiyaç duyacağınız dostlarınızı da işaret ediyor olabilir. Dostlarınızın da desteği ile en kısa zamanda mutluluğa ve amaçlarınıza ulaşacaksınız demektir. Ufukta görülen aydınlık ve parlak günlerin de göstergesidir.

Hayallerinizin peşinden koşarken uğraşacağınız küçük engellerin yanı sıra, kötü ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmak olarak da ifade edilmektedir. Uzun zamandır kurtulmak istediğiniz ancak bir türlü vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızı sonunda bırakma kararı alıyor ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyorsunuz demektir. Gerçek hayatta nankör ve kötü bir hayvan olarak bilinir. Sezgilerin kuvvetlenmesi sonucunda başınıza gelebilecek olan kötülüklerin ve felaketlerin önceden farkına varacağınızın işaretidir. Çoğu olumsuzluğun bu şekilde önüne geçebilecekken sevdiklerinizin de yardımına koşabileceksiniz.

Sana gelecek haber ile mutlu olacaksın. Eşin sana bazı küçük sürprizler yapacak. Aranızdaki bağışlar daha çok güçlenecek. Çok mutu bir dönem geçireceksin. Bir akrabandan birisi kucağına sağlıklı bir bebek alacak. Bunun mutluluğunu sende yaşayacaksın. Maddi açıdan bolluk içerisindesin. İş hayatında yüksek kademelere geleceksin.

Kahve Falında Kara Kedi Görmek

Kötü olayların meydana geleceği ile yorumlanır. Normal yaşamda nankör, kötü bir hayvan olarak bilinir. Falda da yorumlar genellikle buna benzer yorumlardır. Yakın akrabalarından, dostlarından ve de arkadaşlarından hiç beklemediği bir anda bir kötülük geleceğini işaret etmektedir. Sayısı ne kadar çok olur ise fal sahibinin karşılaşacağı sıkıntılar da o kadar fazla olur. Bu falı daha iyi bir şekilde yorumlamak için bulunduğu yer ve sembolün yanında bulunan nesneler ile birlikte düşünmek gerekir.

Bir başka fal yorumcularına göre kişi açısından maddi açıdan kayıp olacağına ve sıkıntılı olaylar yaşanacağına işaret eder. Fal sahibi kısa bir süre için de beklemediği haberler alacak ve hiç sevmediği kişiler ile bir arada olmak zorunda olacaktır. Eğer yatar pozisyonda ise fal sahibini sıkıntılı günler bekleyeceğinin bir işaretidir.

Hayatta kimin başına ne zaman ne geleceği belli olmaz. Şu an her şeyin üst üste gelmesinden ve hayatının çıkmaza girmesinden dert yanıyorsun. Ancak önünde uzun ve pırıl pırıl bir hayat var. Zor günlerinde yanında olup, sana destek olanlarla yoluna devam etmelisin. Seni üzen ve kafanı karıştıran bazı kişiler var, onlardan uzak dursan fena olmaz.

Uzun süredir boş olan gönlünü yakın zamanda biri dolduracak gibi görünüyor. Sanırım arkadaş çevren sayesinde tanışacaksınız. Onun sevecen, hoş sohbet, güler yüzlü ve anlayışlı hali senin oldukça hoşuna gidecek gibi duruyor. İlk başta temkinli yaklaşacağın bu ilişki, sana daha önce yaşamadığın duyguları yaşatacak gibi gözüküyor. Yakında hayırlı bir haber alacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git