Kahve Falında Kedi Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve falında kedi görmek fal sahibinin kendisini dinleyen ve çok iyi anlayan biri ile tanışmasını müjdeler. Bu kimi zaman bir dost, kimi zaman da bir sevgili olabilir. Bu durum fal fincanında kedi sembolünün etrafında görülen simgelere göre değişebilir. Kedinin etrafında benekler, kalpler veya kuşlar var ise bu kişi bir sevgili olacaktır. Fakat kedi sembolünün etrafında bir insan şekli belirmiş ise tanışılacak kişi çok iyi bir yaren olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise nankör bir hayvan olan kedi, dolayısı ile kötülük gelecek bir arkadaşı simgeler. Fal sahibinin yakın çevresindeki arkadaşlarına dikkat etmesi gerekebilir.

Ruhunuzun sakinleşmesine ihtiyacınız olduğunu gösterir. Daha azına kanaat etmeden, daha çoğunu elde edemeyeceğinizi öğrenmelisiniz. Özellikle aşk hayatınızdaki gel gitli yapınız yüzünden oldukça tepki alıyorsunuz. O yüzden biraz sakinleşmeye ihtiyacınız var. Ne istediğinize karar vermeli, o özelliklere sahip bir insan arayışında olmalı ve de en önemlisi tek bir kişiye odaklanmalısınız. Fal sahibinin özlem duyduğu bir kişinin varlığına yorumlanır. Bu özlem duyduğu kişiyi, kafasında garantilediği için yitirmiştir. Fakat geri dönmesi için uğraşıp, ona kendisinin gözünde çok değerli olduğunu ispatlayabilirse özlediği kişiyi geri kazanabilir. Yine de bu süre zarfında bencilliği bir kenara bırakıp, biraz burnunun sürtülmesine izin vermelidir.

Aşk Yorumu

Hem olumlu hem de olumsuz anlamları vardır. Bu figür aynı zamanda fal sahibinin karakteri ile ilgili de bilgi verir. Son derece şanslı olan bu kişi, hayatta istediklerini elde etmekte sıkıntı çekmeyeceğini işaret eder. Aşk hayatınızda aradığınız insanı bulmakta biraz zorluk çekebilirsiniz. Bu durumun sebebi daha önceden hayatınıza bencil ve açgözlü birilerinin girmiş olması olabilir. Hatta özellikle sizin imkanlarınızdan faydalanmak isteyen çıkar sahibi olan kişilerin hayatınızda bulunması sizi aşk hayatından soğutmuş olabilir. Fakat ön yargılarınızı bir kenara bırakmanız gerekmektedir.

Çok yakında hayatınıza yeni bir insan girecek ve bütün ön yargılardan sizi kurtaracaktır. Aynı zamanda kedi figürü gören kişi kendisini dinleyen ve çok iyi anlayan bir dost ile tanışacağını da işaret eder. Aşk hayatınızdaki gel gitli yapınızdan biraz uzaklaşmanız gerekmektedir. Bu sebeple biraz sakinleşmeye, dinlenmeye ihtiyacınız vardır. Ne istediğinize çok iyi karar vermeli, bu karar doğrultusunda istediğiniz özelliklere sahip bir insan arayışında olmalı ayrıca de en önemlisi de sadece tek bir kişiye odaklanmalısınız.

Para Yorumu

Kedi nankör olarak bilindiğinden, etrafınızdaki nankör bir insanı simgeleyebilir. Fazla iyilik yapmış olduğunuz bu insan, karşılığında işiniz düştüğünde size yardımını esirgeyebilir ve bu durum da sizin maddi zorluk çekmenize sebep olabilir. Aynı zamanda dürüst bir insanın sizin güzel davranışlarınıza karşılık vereceğine ve güzel haberler ileteceğine de işaret edebilir. Aynı şekilde yine bu kişi sayesinde yapacağınız bir iş ile maddi anlamda büyük bir kazanç da elde edebilirsiniz. Bu dönemde maddi açıdan biraz dalgalanma yaşayabilirsiniz. Bu durum tamamen geçici olacaktır.

Yatırım amacıyla atacağınız her adımı çok dikkatli atmalı ve en az 2 kez düşünmelisiniz. Özellikle bu zamanda sakinleşmeye ihtiyacınız vardır. Ne istediğinize tam olarak karar vermeniz bu dönemde oldukça işinize yarayacaktır. Yakın zamanda müjdeli haberler alabilirsiniz. Kısa bir süre önce borç verdiğiniz birisi size yakında borcunu geri ödeyebilir, Hatta varlığını unuttuğunuz bir borç bile elinize geçebilir, bu durum içinde bulunduğunuz dönemde sizi oldukça rahatlatacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ev içinde huzur ve refahın artarak, bolluk ve bereket geleceği anlamına gelmektedir. Bu dönemde ailenize ve yakın dostlarınıza karşı biraz daha sabırlı ve sakin olmalısınız. Yapabileceğiniz fevri bir davranış ya da düşünmeden söyleyebileceğiniz bir söz, ailenizden birini çok kırabilir. Bu durumun yaşanmaması için, söyleyeceğiniz cümleleri 2 kez düşünüp, ağzınızdan çıkan kelimelere çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde geri dönüşü zor olabilecek durumlar yaşanabilir. Özel hayatınızdaki gel gitler yüzünden ailenizden ve ya yakın dostlarınızdan oldukça tepki alabilirsiniz. Kötü olayların yaşanacağına da yorumlanabilir. Eş, dost ve beklenmedik akrabalarda kötülükler gelebilir. Dert ve sıkıntılarınızın fazla olacağı bu dönemde moralinizi yüksek tutmalısınız. Ayıca ailenizden alacağınız manevi yardım size güç ve destek verecektir. Eğer sizi gerçekten seven kişilere yardım ederseniz daha mutlu olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İyi insanlarla karşılaşacağınıza, tanışacağınıza hatta bu insanların size iş hayatınıza referans olmalarına işarettir. Ayrıca dertlerinizi ve tasalarınızı dinleyecek birisi ile tanışmanızı da simgelemektedir. Ara ara hayatınızda küçük sorunlar ve sıkıntılar meydana gelebilir. Fakat endişelenmenize gerek yoktur. Bu figür aynı zamanda yaşayacağınız sıkıntıların üstesinden kolayca geleceğinize işaret eder. İş hayatınız bu dönemde oldukça yükselişte olacaksınız, kademe atlayıp maddi anlamda rahata kavuşacaksınız. Lider ruhunuz sayenizde üzerinde çalıştığınız bir projede başarılı olacak ve terfi imkanı sağlayacaksınız. Zor işlerin üstesinden gelerek azminiz ve hırsınız sayesinde büyük başarılara imza atabilirsiniz. Alacağınız iş teklifleriyle hayatınızı tamamen değiştirebilmek sizin elinizdedir ve tabi ki bu sayede iş hayatında yüksek mevkilere gelebilir, maddi anlamda oldukça rahat edebilirsiniz. Eğer bir yerde çalışmıyorsanız bir tanıdığınız sayesinde size bir iş imkanı kapısı açılacaktır. Sıkıntılı bir dönem bile olsa, şanslı bir insan olduğunuz için şansınız yaver gidecek ve her zaman açık bir kapı bulabileceksiniz.

Sağlık Yorumu

Fal sahibinin dertleri ve sıkıntıları fazla olduğu anlamında yorumlanabilir. Endişelenmenize gerek olmayan bu sıkıntıların üstesinden kolayca geleceksiniz. Kaliteye, rahata ve temizliğe aşırı düşkün olan insanları gösteren bu figür, sağlık açısından gel gitli bir dönem yaşayacağınıza işarettir. Bu sıkıntılı dönemlerde eğer beslenmenize ve düzenli kontrollerinize dikkat etmezseniz sağlığınız ciddi anlamda bozulabilir. Mutlaka sağlıklı beslenmeli, takviye edici gıdalar ve vitaminler kullanmalısınız. Aynı zamanda cana yakın, samimi, içten ve sakin bir kişiliğe sahip olduğunuzun da simgesi olan bu figür, bu karakteristik özelliklere sahip olan bir insanında hayatınıza girebileceğinin habercisi olabilir. Sadece fiziksel sağlığınıza değil, ruh sağlınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçeceksiniz. Ne olursa olsun pozitif ve sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde bencilliği bir kenara bırakıp, biraz burnunuzun sürtülmesine izin vermeniz gerekmektedir. Yakın zamanda çok mutlu bir haber alacaksınız. Akrabalarınızdan ve ya yakın dostlarınızdan birisi kucağına sağlıklı bir bebek alacak ve bunun mutluluğunu her beraber yaşayacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.