Kahve Falında Geyik Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Geyik Görmek

Kahve falında geyik görmek ilk olarak aile hayatının güzelliğini işaret eder. Huzur dolu ve mutlu bir ailenin varlığını veya var olacağını belli eden geyik sembolü çoğu zaman bozuk olan aile ilişkilerinin düzeleceğini vurgulamaktadır. Üçüncü bir kişinin lafı ile bozulan aile saadetinin geri kazanılacağı müjdesini veren geyik, kahve fincanında iki kişi arasında çıkmış ise bu iki kişinin muhabbetli bir döneme adım atacaklarını belirtir.

Aşk Hayatı

Bekar olup flört sahibi bir erkek veya kız için oldukça uyumlu bir çift olmaya işaret eder. Eğer kız veya erkek arkadaşınızla bir sorun yaşıyorsanız muhakkak çözüme kavuşacaktır. Diğer taraftan bekarlar için uzak diyarlardan gelecek mutlu bir haberi işaret etmektedir. Evli çiftler için ise yaşanan bir sorunun çözüme kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bundan sonraki evlilik hayatında mutlu bir yaşam süreceği anlamını taşımaktadır. Yalnızca eşinizle değil aile fertleri arasında da ufak tefek problemlerin kısa sürecede sonuca kavuşacağı aşikar.

Geyik uzlaşma demektir. Aşk hayatındaki problemler kesinlikle uzlaşma ile sonuçlanacak demektir. Ayrıca aile içindeki maddi sıkıntılardan kaynaklanan sorunlar kısa zamanda sonlanacaktır. Bu durum evlenme aşamasındaki çiftler için de bu şekilde olacaktır. Yakın zamanda hayırlı bir kazanç sayesinde hayalinizdeki düğünü yapacaksınız. Eğer aileler evlenmenizi istemiyorsa muhakkak bir yol bulacak ve aileleri ikna edeceksiniz. Aranızdaki kültür farkını dert etmeyin. Muhakkak anlaşma sağlayacak ve bir çift olacaksınız. Bu evliliğin neticesinde huzurlu uzun bir evlilik sizi bekliyor. Her ne kadar mutlu olmanızı istemeyen birileri olacaksa da siz yolunuza bakmaya devam edin. Muhakkak hakkettiğiniz mutluluğu elde edeceksiniz.

Para

Rahatlama demektir. Eğer bir iş üzerinde stresli bir çalışma yapıyorsanız hayırlı bir neticeye kavuşacaktır. Üstelik bu iş maddi kazancı yüksek bir getiri sağlayacaktır. Bu sayede mal mülk edinmeniz muhakkaktır. Eğer stresli bir işiniz varsa stresin azalacağı bir duruma ulaşmayı ifade eder. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız üzerinde durduğunuz proje gerçekleşecektir.

Beklenmedik bir kazanç veya unutulmuş bir gelir anlamını ifade eder. Bu sayede maddi sıkıntılarınız son bulacak ve huzura kavuşacaksınız. Eğer bu falı sevdiğiniz biriyle bakıyorsanız o kişinin maddi kazanç elde edeceği anlamına gelir. Diğer yandan sizin maddi sıkıntınızın yakın bir arkadaşınız tarafından giderilebilir.

Huzurlu ve maddi sıkıntı olmadan geçen uzun bir hayat sahibi olmanın işaretçisidir. Bunun için çaba sarf etmek ve kendinize hedef koymanız gerekecektir. Ancak fal sahibinin bu durumu başarıp istediği maddi kazancı elde edeceği bir gerçektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatı içinde çeşitli sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkıntı eşinizle veya ailenin diğer fertleri ile yaşanıyor olabilir. Ancak bu sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Ayrıca bu sıkıntının sebebi maddi veya manevi olabilir. Maddi sorunların beklenmedik şekilde çözüme kavuşacağı açıktır. Maddi olmayan sorunlar ise uzlaşma yoluna gidilerek muhakkak çözülecektir. Ailenin fertleri arasındaki sorunun giderilmesi için bir dostunuza veya yakınınıza danışıp çözüm üretmeye yorumlanır. Bu dostunuz sizin halinizden anlayan ve dertlerinizi dinleyen birisidir. Sizi iyi tanıyor olması problemleri çabucak çözeceği anlamına gelir.

Uzun ve mutlu bir evlilik olarak yorumlanır. Bu bakımdan bundan sonraki uzun ve mutlu bir aile hayatının sizi beklediğini söylemek yanlış olmaz. Aile fertleri arasında bol saygı ve giderek yükselen bir sevgi bağı olacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir habere işaret eder. Ailenizi mutlu edecek bir haberle sevinciniz katlanacaktır. Bu mutluluk yaşam kalitenizi artıracak ve daha huzurlu bir hayat süreceksiniz.

İş ve Kariyer

Sıkıntı sonrası refah, istenilen hayale ulaşmak bu yönüyle iş hayatında da yükselmeyi işaret eder. İş sahibi olmayan kişinin hayırlı bir iş sahibi olacağı ve bu sayede yükselip iyi konumlara geleceği anlamına gelir. Bu sayede maddi kazancınız da yükselecek ve sıkıntılarını yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

İş hayatınız stresli geçiyor olabilir. Bu stresin sorunu patronunuz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Bu fal stres ve sıkıntının ortadan kalkacağına işaret eder. Sorun yaşadığınız kişi ile mutlaka uzlaşacaksınız. Yaşadığınız sorun iş yükünün ağırlığından kaynaklanıyor olabilir. Bu yükün hafifleyeceği muhakkaktır. Yükselmeyi hedefleyeceğiniz işlerde çalışıyorsanız gayretiniz falınızda görünüyor demektir. Bu gayretin neticesini muhakkak alacaksınız. Bu iş devlet kademelerinde bir yerlere yükselme veya daha iyi şartlarda bir meslekte çalışma olarak yorumlanabilir. Ancak bunun için sabırlı ve güçlü olmak gerekecektir. İş hayatınızda ayağınızı kaydırmak isteyen veya yükselmenize mani olmaya çalışan birileri varsa o engelleri aşmayı bilecek ve hak ettiğiniz konuma geleceksiniz. Bunun için fırsatları kollamanız gerekecek ve bu fırsatı kesinlikle bulacaksınız.

Sağlık

Geyik, heybetli bir hayvandır bu nedenle gücü ve kuvveti temsil eder. Bu yönüyle sağlık yaşamında yaşanan problemler için güçlü bir birey olduğunuz şeklide yorumlanır. Hastalık sonrası rahatlığa, uzun ve sağlıklı bir ömre dalalet eder. Son zamanlarda yaşadığınız sağlık problemlerinin çözüme kavuşacağı açıktır. Bu sorun sizi çok zorlayan bir rahatsızlık olabilir ancak yavaş yavaş rahatlayacak ve daha kuvvetli bir bünye ile bu sorunu atlatacaksınız. Eğer yakınınızın böyle bir sorunu varsa aynı şekilde iyileşme sürecine girecektir.

Bu fal sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğinizin habercisidir. Yakın zamanda sizin veya bir yakınınızın yaşadığı sağlık problemini çözmek için bir miktar para harcamanız gerekebilir. Ancak maddi sıkıntınızın beklenmedik bir yerden veya aile dostlarından gelecek bir haber neticesinde hallolacağı bir gerçektir.


 

Kahve Falında Geyik Kafası Görmek

Özgürleşmek ve rahata ermek olarak yorumlanır. Uzun zamandır yolunda gitmeyen ilişkiyi sonlandırmak olarak tabir edilir. Her iki tarafında yıpranmasını engellemek için atılacak adımın haklarında hayırlı olacağını gösterir. Temizlenmek ve ruhsal olarak arınmak olarak tabir olur. Hayatın faydasız yüklerinden arınmaya, kendisi ile yüzleşmeye, girilen yolda sade bir hayat yaşayacağına delalet eder. Hastalıktan şifa bulmak, tasadan kurtulmak, hafiflemek olarak yorumlanır. Kazanç sağlamayan işi terk etmek, bereketli bir işe adım atmak, yüksek maaşlı bir işe geçiş yaparak hayat kalitesini yükseltmek olarak yorumlanır. Kendisini yoran evhamlı düşüncelerinden kurtulup hayata pozitif bakmaya, olumsuz düşündüren arkadaşlardan kopmaya, kendini dinlemeyi bırakıp anın tadını çıkarmaya işaret eder. Dünyalık arzulardan sıyrılıp kendini ilme adamak olarak yorumlanır.

Aldatmalara ve arkasından çevrilen gizli saklı işlere karşı gözü açık olacağını gösterir. Gizlisi saklısı olmayan bir kısmetle tanışmaya, huzur veren bir birlikteliğe yelken açmaya delalet eder. Yaptığı İçi dışı bir insan olmaya, haneye gelecek huzura, dürüstlükle kurulacak sağlam aile bağlarına işaret eder. bazı hatalardan ardından gelen büyük pişmanlığa, kendisiyle yapacağı derin muhasebeye, tövbe ederek erişeceği rahatlığa delalet eder. Uzun zamandır içinde sakladığı bir sırrını itiraf edip yüklerinden arınmak, eşi tarafından affedilmek olarak tabir olur. Ailesinden birinin zor bir sürece girdiğini, yalnızlık çektiğini ama bu durumun aile içerisinde yaşanacak dayanışma ile kısa süre içerisinde çözüme kavuşacağını gösterir.


 

Kahve Falında Geyik Boynuzu Görmek

Geyiğin boynuzları ile ilgili farklı anlamlara çekilebilir. Görülen geyiğin boynuzları, çok dallı ve iriyse ticari açıdan refah dolu dönemler sizi bekliyor demektir. Ayrıca bu refahın getirileri de birden fazla olacak, üretim olanaklarınız ya da gelir kaynağınızda çeşitlenmeler mevcut olacaktır. Geyik boynuzu tek, dalsız budaksız, kalın bir yapıda ise, fal sahibi büyük bir ikramiye değerinde gelir elde edebilir, ticari bir şirkette çalışıyorsa toplu bir sipariş alabilir ya da işini genişletebilir. Bu genişleme tek bir kişinin eseri olmayacaktır. Bereketinin azalmasını istemiyorsa, bu süreçte yardımı dokunanların değerini bilmeli ve onlara da paylarına düşen maddi manevi kıymeti sağlamalıdır. Görülen geyik kirli olarak yorumlanıyorsa, hakka geçmek anlamına gelir. Bir konuda birinin önüne geçmiş olabilir. Fal sahibi geçmiş stratejilerine, sosyal ilişkilerine bir göz atmalı, vicdanının sesine kulak vererek hareket etmelidir.

Hayattan istediğiniz ne varsa hepsini elde edeceğinizi, bundan büyük bir mutluluk ve haz duyacağınızı gösterir. Neye ihtiyacınız varsa her zaman fazlasını bulacağınıza dair büyük bir işarettir. Gerek iş gerekse temel ihtiyaçlar anlamında asla kimseye muhtaç olmayacak; hatta ihtiyacı olanlara da yardım eden biri olarak bilineceksiniz. Siz kendiniz için belli bir kazanç kotası koyarken işverenleriniz size her zaman çok daha fazlasını layık görecekler. Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alarak çalışmaktan ve yaşamaktan daha büyük zevk alacaksınız.

Oldukça başarılı pozisyonlarda çalışmak demektir. Özellikle çocuğunuzun eğitimi devam ediyorsa ya da siz henüz eğitiminizi bitirmediyseniz aldığınızı bu eğitim sayesinde çok büyük başarılar elde edebilir ve hiç ummadığınız kadar iyi yerlerde çalışabilirsiniz. Beklenenden daha büyük başarı ve kazanç sağlamaktır. Ayrıca başkalarına yardım etmekten zevk alan, kazancını akıllıca paylaşıp bereketlendiren insanları sembolize eder. Ne maddi ne manevi anlamda hiç kimseye muhtaçlık duymayacağınızı gösterir. Oldukça pozitif ve huzur veren anlamlar içeren güzel bir figürdür.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Boynuz


 

Kahve Falında Boynuzlu Geyik Görmek

Sana tez zaman içerisinde gelecek olan kısmetleri ve hiç beklemediğin insanlardan görecek olduğun ilgi ve şefkate de işaret etmektedir. Sen de o kişileri her ne kadar hayatında oldukça gereksiz olarak görüyor olsan bile o kişiler senin hayatında gereksiz olmayı tercih etmek yerine daha çok hayatının en değerli anlarında yanında yer almayı tercih ediyorlar. Bu durum hiç beklemediğin bir anda ortaya çıkmasından dolayı hem o kadar mutlu ve hoşnut olacaksın ki sen de hayatın her anını onlar ile geçirmek için büyük çaba sarf edeceksin. İnsanlar senin ne kadar değerli ve sayılması gereken bir insan olduğunu bilmelerinden dolayı da oldukça mutlu bir şekilde herkes ile birlikte hayatına devam edebileceksin.

Eskiden hayatında yer alan eski sevgilin aslında seni o kadar çok seviyor ki onun kalbine girebilsen ve ne kadar geniş olan bir yere sahip olduğunu anlasan sen bile onu bırakıp gittiğin için pişman olacaksın. Her ne kadar sen de ondan ayrılmak istemesen bile insanların laflarından etkilenerek onların sana yalan yanlış anlattıkları her şeyi kafana takman da sizin ilişkinizi bitirmeye neden olmasından dolayı da sen daha çok acı çekiyorsun. Eğer hala kalbinde onu ilk günkü gibi çok seviyor olduğunu da düşünüyor isen kısa süre içerisinde ondan özür dilemeyi de tercih etmelisin.


 

Kahve Falında Karaca Görmek

Senin için melek yüzlü olan insanları da işaret etmektedir. İnsanlar senin geçmiş yıllar içerisinde yaşamış olduğun şeylerden dolayı bazen sana o kadar kötü olarak da gelebilir ki sen de insanlara bu kadar ön yargı ile yaklaşmak yerine herkesi kendi karakteri üzerinde tanımayı da tercih etmelisin. İnsanlar arasında olan bu konumun ne kadar gözler önünde olan bir şey olsa bile sen bu durumun asla farkında değilsin ve insanlara olan ön yargından dolayı da daha çok kendini onlardan uzak tutmayı tercih ederek kendini istemiyor olduğun yalnızlığa da itiyorsun. Sen de öyle bir şey var ki bundan önce hayatına giren kişi seni o kadar yormuş ve kırmış ki sen de o kişi sayesinde adeta dünya üzerime yıkılsa yine insanlara güvenmem diye düşünüyor olsan bile artık bu düşüncenden de kısa süre içerisinde vazgeçerek hayatın gerçek olan yüzlerini de görmeyi tercih etmelisin.

Senin için her kötü olan şeyin sonunda kalbinin oldukça temiz olmasından dolayı gelen iyi şeyleri de işaret etmektedir. Sen her ne kadar o seni üzen kişilerden başka kimsen yok gibi görüyor olmandan dolayı kendini o kişilere hala bağımlı kalmayı tercih ediyor olmandan dolayı gereksiz olan acıları da çekersin. Sen de artık bu duruma dur diyerek en güzel şeyleri de yaşayacaksın.


 

Kahve Falında Dişi Geyik Görmek

Girilecek bir iş ortamında yeni kişilerle tanışmaya, yeni bir çevreye dahil olmaya, arkadaş edinmeye delalet eder. Kurulacak iş bağları ile zenginleşmek, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürmek olarak tabir olur. Kısmetin artacağını, ürettiği bir ürünün alıcısının çok olacağı, fazla sayıda iş teklifi alacağı, başvurduğu işlerin hepsinden kabul göreceği olarak yorumlanır. Çıktığı seyahatte yeni arkadaşlar edinmeye, eğlenceli vakit geçirmeye, kalabalık ortamlara girmeye işaret eder. Sosyal hayatın akışına kapılıp giderken eşini ihmal etmemesi gerektiğini gösterir. Her şeyini ulu orta yaşayan, içi dışı bir olan, hayat dolu bir kimse olarak tabir olur. Gizli kalması gereken bir durumun duyulacağı ve herkesçe bilineceği olarak yorumlanır. İnsanlara içini açarken temkinli olması gerektiğine, taviz vermediği ölçüde kıymetli olacağına işaret eder. Aile ve arkadaşlarla bir araya gelmek, hasret gidermek, birlikte kutlama yapmak, hoş vakitler geçirmek olarak anlamına gelir.

Olmasını arzuladığı niyetlerinin sırası ile olacağına, bazı aşamalardan geçtikten sonra hayallerine kavuşacağına delalet eder. Şansının katlandığı çok parlak bir döneme girdiğini gösterir. Hem kazanıp hem kendini geliştireceği özel bir sürece girdiği, bu süreçte edineceği becerilerin iş hayatını sağlamlaştırmak için gerekli olduğu anlamına gelir. Hayal gücünün geliştiğini, fazlaca fikre sahip olduğunu, pratik zekasıyla zorlanmadan kazanılacak kolay paralarla borçlarından kurtulacağını delalet eder. Çözümlemesi gereken bazı sorunları olduğunu, ötelemekten vazgeçip sorunlarıyla yüzleşmeye karar vereceğini, sonunun ferah olduğunu gösterir.


 

Kahve Falında Geyik Yavrusu Görmek

Fincanın etrafındaki şekillere göre de değişiklik göstermektedir. Geyik sembolünün yanında yavruları gibi simgeler varsa o haneye girecek olan helal para ile yorumlanır. Çok hayırlı bir yerden gelen ve fazlası ile işe yarayacak olan paranın bereketini de vurgulamaktadır. Geyik yüksek bir tepenin yada kayanın üzerinde duruyorsa terfi alınacak olan bir işi simgelemektedir. Bazı fal yorumcularına göre geyiğin desenlerine bakılarak yorumlanır. Geyik sembolü alacalı bir şekilde ise uzun zamandır çekilen bir sıkıntının nihayet son bulacağına, geyiğin içi boş ise sevilen bir dostun ziyaretine işaret eder. Fakat geyik sembolünün içi dolu ise aile fertleri arasından beklenmedik bir şekilde gelen maddi yardıma dalalettir. Fal sahibinin eline geçecek güzel bir iş fırsatı olacak demektir. Kişinin uyanık olması için dikkat çeker ve her zaman hayırlı işlere yorulmaktadır. Eğer geyik yavrusu yani ceylan görülmüş ise şansın sizden yana döneceğini işaret eder. Sabırlı günlerin meyvesini toplamanın zamanı geldiğini vurgulayarak biraz daha sabredilmesi gerektiğini işaret eder.


 

Kahve Falında Ren Geyiği Görmek

Çoğunlukla hayırlı bir o kadar içinde şer olan şeylere yorumlanmaktadır. Yakaladığınızı görmüşseniz, yeni almış olduğunuz piyango biletinden yada oynayacağınız bir şans oyununda şansınızın yaver giderek büyük bir servete konacağınıza işaret eder. Etrafındaki nesneler veya figürler falınızın yorumunu farklılaştırabilmektedir. Mesela yüksek bir yerde yani tepede yada dağda saklanmış bir vaziyette çıkmışsa kaybetmiş olduğunuz değerli bir eşyanızı yakın zamanda hiç arama gereği duymadan bulacağınıza ve güzel bir sürprizin sizi beklediğine delalet eder.Mutlu günlerin beklediğine, çevrenizdeki samimi bir o kadar da cana yakın insanlara işaret ederken bir de çekmiş olduğunuz zorlukların ardından sizleri ferah ve mutlu günlerin beklediğine yorumlanılır. Kafanızı karıştıran olaylarla biran önce yüzleşmenizde fayda olacağına ve sorunlarınızı ortadan kaldırmak için yüzleşeceğiniz kişilere karşı samimi olmanız gerektiği simgelemektedir. Etrafınızdaki tonton yaşlı amcaya, hasret duyduğunuz şeye kavuşacağınıza, içinizin rahatlayacağına ve mal varlığınızın bir bölümünü hayır kurumuna bağışlayacağınızı ifade eder.

Eşinizle olan diyaloglarınıza çok dikkat etmeniz gerekir. Zira bu güne kadar üstesinden gelmiş olduğunuz sorunlarla tekrar yüz yüze gelmemek için aranıza veya sorunlarınıza başkalarını almamaya özen gösteriniz. Kariyerinizde daha da yükselmek ve güzel yerlere gelebilmek için iş yerinizi büyütmeye kalkışacağınıza ve maddiyat konusunda biriyle konuşup anlaşacağınıza tabir edilir. Çevrenizdeki akrabalarınızla bir araya gelmek ve hasret gidermek için piknik gibi kalabalık bir yerde eğleneceğinize, gırgır şamatanın arasından hiç eksik olmayacağını söylemeye çalışmaktadır. Hayırlı nur gibi erkek bir evlada sahip olacağınıza tabir edilir. Güçlü, kuvvetli bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı hem ailenize hem de yakın çevrenize sözünüzü geçirebilmektesiniz.


 

Kahve Falında Geyik Üstünde Adam Görmek

Kendisi ile baş başa kalmak isteyen, derin düşüncelere dalmış bir kimseye delalet eder. Bu kişi fal sahibi yahut yakınından birisi olabilir. Bu durumun uzun sürmeyeceğine, üzerine gitmemesi gerektiğine işaret eder. Kırgınlık yaşayan ama bunu sözleriyle ifade edemeyen arkadaşa işaret eder. İçten içe kırgınlık yaşayan kimsenin üzüntüsünü hareketleri ile belli edeceğini, aralarında geçecek bir konuşmadan sonra ferahlık olacağını gösterir. Aile büyüklerinden istenen bir yardımın gelmeyeceği, geri çevrileceği olarak yorumlanır. Gücenmek yerine sebeplerini düşünmenin daha hayırlı olacağına işaret eder. Sorumluluklarına karşı isteksiz olan içine kapanık evlada delalet eder. İlgi ve şefkatle her şeyin yoluna gidereceğini gösterir. Beklentilerine yanıt alamayan eşten gelecek ilgi yakınmalarının olduğu ama tartışmaların sonunun tatlıya bağlanacağı olarak tabir olur. Aile hayatına karşı daha özenli olunması gerektiğine işaret eder.

İş hayatında destekçi gibi görünen ama içten içe rekabet güden iş arkadaşının varlığı olarak yorumlanır. Bu kişi ile kurulacak iş bağlarında ağzı sıkı olunursa hayırlı olur anlamına gelir. Son zamanlarda işini ihmal etmiş olmaya delalet eder. Dikkatli olunmasını gerektiğini gösterir. İş işten geçmeden yeniden toparlamak için gayret edilmesi, hayatsal düzenini yitirmemek için işine dört elle sarılması gerektiği olarak tabir olur. Gelen bir iş teklifinin hayırsız olduğunu düşünerek geri çevirmek olarak yorumlanır. Sonrasında pişmanlık yaşanacak bu kararın aslında hayırlı bir karar olduğuna işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Geyik ve Kalp Görmek

Bir durumdan diğerine geçmek, değişmek, sürpriz gelişmeler yaşamak olarak tabir edilir. Durağanlıktan çıkmaya, hareketli bir hayata adım atmaya, sosyal olmaya delalet eder. Aktif bir hayat tarzına sahip olan kimse için bir müddet inzivaya çekilmek olarak yorumlanır. Büyük hatalar yapmış olmanın verdiği huzursuzluğa işaret eder. Uzunca bir müddet kendisini yargıladıktan sonra düzeltmeye yönelik işlere koyulacağını, sonunun feraha çıkacağını gösterir. Üzerinde düşündüğü iş fikrinden vazgeçecek olduğuna delalet eder. Daha sonra atılacağı başka bir işten elde edeceği başarılarla yüksek kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Askıya alınan, ertelenen durumlara delalet eder. Sözünde durmayan bir yakının varlığı ile tabir olur. Planlanan bir işten elinde olmayan sebeplerle vazgeçmek zorunda kalan kimse, daha sonra bu durumun telafisini yapacaktır olarak tabir olur. İş hayatında ve özel hayatında içine düşülecek olan durağan döneme işaret eder. Olmayacak sanıp üzüldüğü işlerden gelecek müjdeli haberlerle sevineceğini gösterir. Hayırlı vakitte gelişecek işleri beklerken karamsarlığa kapılmak yerine hazırlık yaparak yükünü hafifletmek hayırlı olacaktır şeklinde yorumlanır.

Yaptığı hataların ardından yaşadığı olaylarla pişmanlık içine girmiş, hatalarının farkında varmış bir kimsenin varlığına işaret eder. Kendisini yoran ve üzen kişilerden uzak durmaya, bağlarını koparmaya, rahat nefes almaya delalet eder. Olumsuz cevaplar alacağını düşündüğü kimseden olumlu ve hayırlı haberlerle dönmeye delalet eder. Çoğu kişi tarafından duyulacak şöhretli bir işe adım atmak olarak yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Geyik Sürüsü Görmek

Nasip ve kısmette yaşanacak bolluğa, elde edilecek fırsatlara, girilecek yollara işaret eder. İki kişi arasında kalmak olarak tabir olur. Tercihini yaparken kalbinden gelen sese kulak vermesi gerektiğini gösterir. Yaşanacak kararsızlıklar olarak tabir olur. Farklı alternatifler arasından birisi seçme şansına erişeceği anlamına gelir. Acele kararlar almak yerine enine boyuna düşünerek girişilecek işten kazançlı çıkılacağına delalet eder. Gidilecek yollardan bereketli işlerle dönmek olarak tabir olur. Yardımını esirgemeyen, fikri uyuşan yakın dost olarak tabir olur. Birlikten doğacak kuvvete işaret eder. Çözemediği bir derdinin bu kimse tarafından kolaylaştırılacağı, rahatlayacağı günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Yakını olan birisi ile çıkılacak yola delalet eder. Yolculukta gelişecek konuşmaların ardından alınacak hayırlı iş kararları olarak yorumlanır. Yalnızlık çekilen bir konudan kurtulmaya, yeni bir çevreye girmeye, güzel dostluklar edinmeye, gelişecek iş fikirleri ile yeni başlangıçlar yapmaya delalet eder.

Uzun süredir görüşemediği aile fertleri ile bir araya gelmeye, hatırlarını sorması gerektiğine işaret eder. Baba ile yapılacak sohbetler, evlat ile arkadaşlık samimiyetine erişmek olarak yorumlanır. Sevdiği kişiler ile yaşayacağı güzel günleri gösterir. Birbiri ile iyi geçinecek, omuz omuza bir hayat sürecek iki tane erkek evladı olacağı ile tabir olur.. Birden fazla mal edinmeye, iki işten birden gelecek helal kazanca delalet eder. Sıkıntıyla geçen bir sürecin aydınlığa döneceğine, bereketli kazanç için adım atılması gerektiğine işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.