Kahve Falında Geyik Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Geyik Görmek

Kahve falında geyik görmek, fal sahibinin ilişkisini bozmak isteyenlerden kurtulacağı ve sevdiği ile yaşadığı kırgınlıkların son bularak düzeleceği anlamına gelir. Kişinin kendisini yanlış yönlendiren düzenbaz bir kişinin farkına varacağı ve büyük bir hatadan kıl payı kurtulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bekar olup flört sahibi bir erkek veya kız için oldukça uyumlu bir çift olmaya işaret eder. Kahve falı yorumcularına göre sevgili ile yaşanan sorunun kısa bir sürede çözüme kavuşacağına yorumlanır. Diğer taraftan bekarlar için uzak diyarlardan gelecek mutlu bir haberi işaret etmektedir. Evli çiftler için ise yaşanan bir sorunun çözüme kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bundan sonraki evlilik hayatında mutlu bir yaşam süreceği anlamını taşımaktadır. Yalnızca eşinizle değil aile fertleri arasında da ufak tefek problemlerin kısa sürede sonuca kavuşacağı aşikar.

Aşk hayatındaki problemler kesinlikle uzlaşma ile sonuçlanacak demektir. Ayrıca aile içindeki maddi sıkıntılardan kaynaklanan sorunlar kısa zamanda sonlanacaktır. Bu durum evlenme aşamasındaki çiftler için de bu şekilde olacaktır. Yakın zamanda hayırlı bir kazanç sayesinde hayalinizdeki düğünü yapacaksınız. Eğer aileler evlenmenizi istemiyorsa muhakkak bir yol bulacak ve aileleri ikna edeceksiniz. Aranızdaki kültür farkını dert etmeyin. Muhakkak anlaşma sağlayacak ve bir çift olacaksınız. Bu evliliğin neticesinde huzurlu uzun bir evlilik sizi bekliyor. Her ne kadar mutlu olmanızı istemeyen birileri olacaksa da siz yolunuza bakmaya devam edin. Muhakkak hakkettiğiniz mutluluğu elde edeceksiniz.

Para Yorumu

Rahatlama demektir. Eğer bir iş üzerinde stresli bir çalışma yapıyorsanız hayırlı bir neticeye kavuşacaktır. Üstelik bu iş maddi kazancı yüksek bir getiri sağlayacaktır. Bu sayede mal mülk edinmeniz muhakkaktır. Eğer stresli bir işiniz varsa stresin azalacağı bir duruma ulaşmayı ifade eder. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız üzerinde durduğunuz proje gerçekleşecektir.

Beklenmedik bir kazanç veya unutulmuş bir gelir anlamını ifade eder. Bu sayede maddi sıkıntılarınız son bulacak ve huzura kavuşacaksınız. Eğer bu falı sevdiğiniz biriyle bakıyorsanız o kişinin maddi kazanç elde edeceği anlamına gelir. Diğer yandan sizin maddi sıkıntınızın yakın bir arkadaşınız tarafından giderilebilir.

Huzurlu ve maddi sıkıntı olmadan geçen uzun bir hayat sahibi olmanın işaretçisidir. Bunun için çaba sarf etmek ve kendinize hedef koymanız gerekecektir. Ancak fal sahibinin bu durumu başarıp istediği maddi kazancı elde edeceği bir gerçektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatı içinde çeşitli sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkıntı eşinizle veya ailenin diğer fertleri ile yaşanıyor olabilir. Ancak bu sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Ayrıca bu sıkıntının sebebi maddi veya manevi olabilir. Maddi sorunların beklenmedik şekilde çözüme kavuşacağı açıktır. Maddi olmayan sorunlar ise uzlaşma yoluna gidilerek muhakkak çözülecektir. Ailenin fertleri arasındaki sorunun giderilmesi için bir dostunuza veya yakınınıza danışıp çözüm üretmeye yorumlanır. Bu dostunuz sizin halinizden anlayan ve dertlerinizi dinleyen birisidir. Sizi iyi tanıyor olması problemleri çabucak çözeceği anlamına gelir.

Uzun ve mutlu bir evlilik olarak yorumlanır. Bu bakımdan bundan sonraki uzun ve mutlu bir aile hayatının sizi beklediğini söylemek yanlış olmaz. Aile fertleri arasında bol saygı ve giderek yükselen bir sevgi bağı olacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir habere işaret eder. Ailenizi mutlu edecek bir haberle sevinciniz katlanacaktır. Bu mutluluk yaşam kalitenizi artıracak ve daha huzurlu bir hayat süreceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Sıkıntı sonrası refah, istenilen hayale ulaşmak bu yönüyle iş hayatında da yükselmeyi işaret eder. İş sahibi olmayan kişinin hayırlı bir iş sahibi olacağı ve bu sayede yükselip iyi konumlara geleceği anlamına gelir. Bu sayede maddi kazancınız da yükselecek ve sıkıntılarını yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

İş hayatınız stresli geçiyor olabilir. Bu stresin sorunu patronunuz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Bu fal stres ve sıkıntının ortadan kalkacağına işaret eder. Sorun yaşadığınız kişi ile mutlaka uzlaşacaksınız. Yaşadığınız sorun iş yükünün ağırlığından kaynaklanıyor olabilir. Bu yükün hafifleyeceği muhakkaktır. Yükselmeyi hedefleyeceğiniz işlerde çalışıyorsanız gayretiniz falınızda görünüyor demektir. Bu gayretin neticesini muhakkak alacaksınız. Bu iş devlet kademelerinde bir yerlere yükselme veya daha iyi şartlarda bir meslekte çalışma olarak yorumlanabilir. Ancak bunun için sabırlı ve güçlü olmak gerekecektir. İş hayatınızda ayağınızı kaydırmak isteyen veya yükselmenize mani olmaya çalışan birileri varsa o engelleri aşmayı bilecek ve hak ettiğiniz konuma geleceksiniz. Bunun için fırsatları kollamanız gerekecek ve bu fırsatı kesinlikle bulacaksınız.

Sağlık Yorumu

Geyik, heybetli bir hayvandır bu nedenle gücü ve kuvveti temsil eder. Bu yönüyle sağlık yaşamında yaşanan problemler için güçlü bir birey olduğunuz şeklide yorumlanır. Hastalık sonrası rahatlığa, uzun ve sağlıklı bir ömre dalalet eder. Son zamanlarda yaşadığınız sağlık problemlerinin çözüme kavuşacağı açıktır. Bu sorun sizi çok zorlayan bir rahatsızlık olabilir ancak yavaş yavaş rahatlayacak ve daha kuvvetli bir bünye ile bu sorunu atlatacaksınız. Eğer yakınınızın böyle bir sorunu varsa aynı şekilde iyileşme sürecine girecektir.

Bu fal sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğinizin habercisidir. Yakın zamanda sizin veya bir yakınınızın yaşadığı sağlık problemini çözmek için bir miktar para harcamanız gerekebilir. Ancak maddi sıkıntınızın beklenmedik bir yerden veya aile dostlarından gelecek bir haber neticesinde hallolacağı bir gerçektir.


Kahve Falında Geyik Kafası Görmek

Fal sahibinin geleceğinin çok temiz ve parlak olacağı; atacağı adımların başarı ile sonuçlanacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir aklında olan endişe ettiği bir durumun yaşanmayacağına bu nedenle kalbini ferah tutması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Boynuzlu Geyik Görmek

Fal sahibinin ailesi ile yaşadığı tatsızlığın son bulacağı ve yaptığı hatayı fark edeceği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı karamsarlıktan kurtulmak için karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Ren Geyiği Görmek

Fal sahibinin atacağı başarılı adımlar ile birlikte rakiplerine karşı büyük bir üstünlük kazanacağı anlamına gelir. Kişinin ilişkisinde yaptığı bir hatayı telafi etmek için eline büyük bir fırsat geçeceğine ve sevgilisi ile arasını düzelteceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.