Kahve Falında Geyik Görmek

Kahve Falında Geyik Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.845 kez okundu.

Kahve falında geyik görmek ilk olarak aile hayatının güzelliğini işaret eder. Huzur dolu ve mutlu bir ailenin varlığını veya var olacağını belli eden geyik sembolü çoğu zaman bozuk olan aile ilişkilerinin düzeleceğini vurgulamaktadır. Üçüncü bir kişinin lafı ile bozulan aile saadetinin geri kazanılacağı müjdesini veren geyik, kahve fincanında iki kişi arasında çıkmış ise bu iki kişinin muhabbetli bir döneme adım atacaklarını belirtir.

Aşk Hayatı

Bekar olup flört sahibi bir erkek veya kız için oldukça uyumlu bir çift olmaya işaret eder. Eğer kız veya erkek arkadaşınızla bir sorun yaşıyorsanız muhakkak çözüme kavuşacaktır. Diğer taraftan bekarlar için uzak diyarlardan gelecek mutlu bir haberi işaret etmektedir. Evli çiftler için ise yaşanan bir sorunun çözüme kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bundan sonraki evlilik hayatında mutlu bir yaşam süreceği anlamını taşımaktadır. Yalnızca eşinizle değil aile fertleri arasında da ufak tefek problemlerin kısa sürecede sonuca kavuşacağı aşikar.

Geyik uzlaşma demektir. Aşk hayatındaki problemler kesinlikle uzlaşma ile sonuçlanacak demektir. Ayrıca aile içindeki maddi sıkıntılardan kaynaklanan sorunlar kısa zamanda sonlanacaktır. Bu durum evlenme aşamasındaki çiftler için de bu şekilde olacaktır. Yakın zamanda hayırlı bir kazanç sayesinde hayalinizdeki düğünü yapacaksınız. Eğer aileler evlenmenizi istemiyorsa muhakkak bir yol bulacak ve aileleri ikna edeceksiniz. Aranızdaki kültür farkını dert etmeyin. Muhakkak anlaşma sağlayacak ve bir çift olacaksınız. Bu evliliğin neticesinde huzurlu uzun bir evlilik sizi bekliyor. Her ne kadar mutlu olmanızı istemeyen birileri olacaksa da siz yolunuza bakmaya devam edin. Muhakkak hakkettiğiniz mutluluğu elde edeceksiniz.

Para

Falda gördüğünüz geyik rahatlama demektir. Eğer bir iş üzerinde stresli bir çalışma yapıyorsanız hayırlı bir neticeye kavuşacaktır. Üstelik bu iş maddi kazancı yüksek bir getiri sağlayacaktır. Bu sayede mal mülk edinmeniz muhakkaktır. Eğer stresli bir işiniz varsa stresin azalacağı bir duruma ulaşmayı ifade eder. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız üzerinde durduğunuz proje gerçekleşecektir.

Beklenmedik bir kazanç veya unutulmuş bir gelir anlamını ifade eder. Bu sayede maddi sıkıntılarınız son bulacak ve huzura kavuşacaksınız. Eğer bu falı sevdiğiniz biriyle bakıyorsanız o kişinin maddi kazanç elde edeceği anlamına gelir. Diğer yandan sizin maddi sıkıntınızın yakın bir arkadaşınız tarafından giderilebilir.

Huzurlu ve maddi sıkıntı olmadan geçen uzun bir hayat sahibi olmanın işaretçisidir. Bunun için çaba sarf etmek ve kendinize hedef koymanız gerekecektir. Ancak fal sahibinin bu durumu başarıp istediği maddi kazancı elde edeceği bir gerçektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatı içinde çeşitli sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkıntı eşinizle veya ailenin diğer fertleri ile yaşanıyor olabilir. Ancak bu sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Ayrıca bu sıkıntının sebebi maddi veya manevi olabilir. Maddi sorunların beklenmedik şekilde çözüme kavuşacağı açıktır. Maddi olmayan sorunlar ise uzlaşma yoluna gidilerek muhakkak çözülecektir. Ailenin fertleri arasındaki sorunun giderilmesi için bir dostunuza veya yakınınıza danışıp çözüm üretmeye yorumlanır. Bu dostunuz sizin halinizden anlayan ve dertlerinizi dinleyen birisidir. Sizi iyi tanıyor olması problemleri çabucak çözeceği anlamına gelir.

Uzun ve mutlu bir evlilik olarak yorumlanır. Bu bakımdan bundan sonraki uzun ve mutlu bir aile hayatının sizi beklediğini söylemek yanlış olmaz. Aile fertleri arasında bol saygı ve giderek yükselen bir sevgi bağı olacağı şeklinde yorumlanır.

Aynı zamanda hayırlı bir habere işaret eder. Ailenizi mutlu edecek bir haberle sevinciniz katlanacaktır. Bu mutluluk yaşam kalitenizi artıracak ve daha huzurlu bir hayat süreceksiniz.

İş ve Kariyer Hayatı

Sıkıntı sonrası refah, istenilen hayale ulaşmak bu yönüyle iş hayatında da yükselmeyi işaret eder. İş sahibi olmayan kişinin hayırlı bir iş sahibi olacağı ve bu sayede yükselip iyi konumlara geleceği anlamına gelir. Bu sayede maddi kazancınız da yükselecek ve sıkıntılarını yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

İş hayatınız stresli geçiyor olabilir. Bu stresin sorunu patronunuz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Bu fal stres ve sıkıntının ortadan kalkacağına işaret eder. Sorun yaşadığınız kişi ile mutlaka uzlaşacaksınız. Yaşadığınız sorun iş yükünün ağırlığından kaynaklanıyor olabilir. Bu yükün hafifleyeceği muhakkaktır. Yükselmeyi hedefleyeceğiniz işlerde çalışıyorsanız gayretiniz falınızda görünüyor demektir. Bu gayretin neticesini muhakkak alacaksınız. Bu iş devlet kademelerinde bir yerlere yükselme veya daha iyi şartlarda bir meslekte çalışma olarak yorumlanabilir. Ancak bunun için sabırlı ve güçlü olmak gerekecektir. İş hayatınızda ayağınızı kaydırmak isteyen veya yükselmenize mani olmaya çalışan birileri varsa o engelleri aşmayı bilecek ve hak ettiğiniz konuma geleceksiniz. Bunun için fırsatları kollamanız gerekecek ve bu fırsatı kesinlikle bulacaksınız.

Sağlık Hayatı

Geyik, heybetli bir hayvandır bu nedenle gücü ve kuvveti temsil eder. Bu yönüyle sağlık yaşamında yaşanan problemler için güçlü bir birey olduğunuz şeklide yorumlanır. Hastalık sonrası rahatlığa, uzun ve sağlıklı bir ömre dalalet eder. Son zamanlarda yaşadığınız sağlık problemlerinin çözüme kavuşacağı açıktır. Bu sorun sizi çok zorlayan bir rahatsızlık olabilir ancak yavaş yavaş rahatlayacak ve daha kuvvetli bir bünye ile bu sorunu atlatacaksınız. Eğer yakınınızın böyle bir sorunu varsa aynı şekilde iyileşme sürecine girecektir.

Bu fal sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğinizin habercisidir. Yakın zamanda sizin veya bir yakınınızın yaşadığı sağlık problemini çözmek için bir miktar para harcamanız gerekebilir. Ancak maddi sıkıntınızın beklenmedik bir yerden veya aile dostlarından gelecek bir haber neticesinde hallolacağı bir gerçektir.

Kahve Falında Geyik Kafası Görmek

Sana gelecek olan ihaneti ve hiç beklemediğin insanların senin arkandan yalan yanlış konuşmalarına da sahip olabileceksin. Sen de bu durumları duyduğun an boştan yere üzülmek yerine daha çok onlar senin arkanda kaldıkları için seni kıskanıyor ve asla sana bir şey yapamadıkları için de arkandan konuşarak hem senin hızını yavaşlatmak hem de sana yetişmek amacı ile böyle bir şey yaptıklarını da bilmen gerekir. Bu hayat senin için aslında o kadar da güzel olan şeyleri de sunuyor ki sen de bunların farkına varır ve senin hayatın üzerinde aslında hiçbir etkisi olmayan insanlar ile de muhatap olmak yerine daha çok kendi yoluna bakmayı da tercih etmelisin. Çünkü yan yollara ya da geriye bakmak yerine önünde olan yola bakmayı da tercih eder isen işte o zaman sen de rahatlık ile kazanabileceksin.

Senin için atılacak olan iftiralara da işaret eder. İnsanların senin bu arkadan gereksiz olan konuşmaları ile uğraşmak yerine sen daha çok kendin için olan şeyleri de yapmalısın. O kişiler her ne kadar konuşuyor olur ise olsun pek de bir şey yapamayacak oldukları için sen de kısa süre içerisinde hem bu durumdan kurtulacak hem de kendin için olan şeyleri de yapabileceksin. Her şey senin için olduğunu da unutma.

Kahve Falında Geyik Boynuzu Görmek

Geyiğin boynuzları ile ilgili farklı anlamlara çekilebilir. Falda görülen geyiğin boynuzları, çok dallı ve iriyse ticari açıdan refah dolu dönemler sizi bekliyor demektir. Ayrıca bu refahın getirileri de birden fazla olacak, üretim olanaklarınız ya da gelir kaynağınızda çeşitlenmeler mevcut olacaktır. Geyik boynuzu tek, dalsız budaksız, kalın bir yapıda ise, fal sahibi büyük bir ikramiye değerinde gelir elde edebilir, ticari bir şirkette çalışıyorsa toplu bir sipariş alabilir ya da işini genişletebilir. Bu genişleme tek bir kişinin eseri olmayacaktır. Bereketinin azalmasını istemiyorsa, bu süreçte yardımı dokunanların değerini bilmeli ve onlara da paylarına düşen maddi manevi kıymeti sağlamalıdır. Görülen geyik kirli olarak yorumlanıyorsa, hakka geçmek anlamına gelir. Bir konuda birinin önüne geçmiş olabilir. Fal sahibi geçmiş stratejilerine, sosyal ilişkilerine bir göz atmalı, vicdanının sesine kulak vererek hareket etmelidir.

Hayattan istediğiniz ne varsa hepsini elde edeceğinizi, bundan büyük bir mutluluk ve haz duyacağınızı gösterir. Neye ihtiyacınız varsa her zaman fazlasını bulacağınıza dair büyük bir işarettir. Gerek iş gerekse temel ihtiyaçlar anlamında asla kimseye muhtaç olmayacak; hatta ihtiyacı olanlara da yardım eden biri olarak bilineceksiniz. Siz kendiniz için belli bir kazanç kotası koyarken işverenleriniz size her zaman çok daha fazlasını layık görecekler. Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alarak çalışmaktan ve yaşamaktan daha büyük zevk alacaksınız.

Oldukça başarılı pozisyonlarda çalışmak demektir. Özellikle çocuğunuzun eğitimi devam ediyorsa ya da siz henüz eğitiminizi bitirmediyseniz aldığınızı bu eğitim sayesinde çok büyük başarılar elde edebilir ve hiç ummadığınız kadar iyi yerlerde çalışabilirsiniz. Beklenenden daha büyük başarı ve kazanç sağlamaktır. Ayrıca başkalarına yardım etmekten zevk alan, kazancını akıllıca paylaşıp bereketlendiren insanları sembolize eder. Ne maddi ne manevi anlamda hiç kimseye muhtaçlık duymayacağınızı gösterir. Oldukça pozitif ve huzur veren anlamlar içeren güzel bir figürdür.

Kahve Falında Boynuzlu Geyik Görmek

Sana tez zaman içerisinde gelecek olan kısmetleri ve hiç beklemediğin insanlardan görecek olduğun ilgi ve şefkate de işaret etmektedir. Sen de o kişileri her ne kadar hayatında oldukça gereksiz olarak görüyor olsan bile o kişiler senin hayatında gereksiz olmayı tercih etmek yerine daha çok hayatının en değerli anlarında yanında yer almayı tercih ediyorlar. Bu durum hiç beklemediğin bir anda ortaya çıkmasından dolayı hem o kadar mutlu ve hoşnut olacaksın ki sen de hayatın her anını onlar ile geçirmek için büyük çaba sarf edeceksin. İnsanlar senin ne kadar değerli ve sayılması gereken bir insan olduğunu bilmelerinden dolayı da oldukça mutlu bir şekilde herkes ile birlikte hayatına devam edebileceksin.

Eskiden hayatında yer alan eski sevgilin aslında seni o kadar çok seviyor ki onun kalbine girebilsen ve ne kadar geniş olan bir yere sahip olduğunu anlasan sen bile onu bırakıp gittiğin için pişman olacaksın. Her ne kadar sen de ondan ayrılmak istemesen bile insanların laflarından etkilenerek onların sana yalan yanlış anlattıkları her şeyi kafana takman da sizin ilişkinizi bitirmeye neden olmasından dolayı da sen daha çok acı çekiyorsun. Eğer hala kalbinde onu ilk günkü gibi çok seviyor olduğunu da düşünüyor isen kısa süre içerisinde ondan özür dilemeyi de tercih etmelisin.

Kahve Falında Karaca Görmek

Senin için melek yüzlü olan insanları da işaret etmektedir. İnsanlar senin geçmiş yıllar içerisinde yaşamış olduğun şeylerden dolayı bazen sana o kadar kötü olarak da gelebilir ki sen de insanlara bu kadar ön yargı ile yaklaşmak yerine herkesi kendi karakteri üzerinde tanımayı da tercih etmelisin. İnsanlar arasında olan bu konumun ne kadar gözler önünde olan bir şey olsa bile sen bu durumun asla farkında değilsin ve insanlara olan ön yargından dolayı da daha çok kendini onlardan uzak tutmayı tercih ederek kendini istemiyor olduğun yalnızlığa da itiyorsun. Sen de öyle bir şey var ki bundan önce hayatına giren kişi seni o kadar yormuş ve kırmış ki sen de o kişi sayesinde adeta dünya üzerime yıkılsa yine insanlara güvenmem diye düşünüyor olsan bile artık bu düşüncenden de kısa süre içerisinde vazgeçerek hayatın gerçek olan yüzlerini de görmeyi tercih etmelisin.

Senin için her kötü olan şeyin sonunda kalbinin oldukça temiz olmasından dolayı gelen iyi şeyleri de işaret etmektedir. Sen her ne kadar o seni üzen kişilerden başka kimsen yok gibi görüyor olmandan dolayı kendini o kişilere hala bağımlı kalmayı tercih ediyor olmandan dolayı gereksiz olan acıları da çekersin. Sen de artık bu duruma dur diyerek en güzel şeyleri de yaşayacaksın.

Kahve Falında Dişi Geyik Görmek

Genelde parasal durumlarla ilgilidir. Fakat bir hastalığa işaret olabilir. Fal bakan kişi, fal sahibini uyarmalı, kendisine dikkat etmesi ve kontrol etmesi gerektiğini söylemelidir. Ya da yakın bir tarihte geçirilen bir rahatsızlık varsa nüksedebilir. Bu konuda telaşa kapılmamalı, erken teşhis için sürekli kişisel kontrollerinizi yapmalısınız. Geyik yanında bulunan öğelerle faklı anlamlara sahip olabilir. Bunun için fincan bütünü iyi değerlendirilmelidir. Fincan yorumlaması sırasında, geyiğin en son görülmesi, gerçekleşecek yorumların en geç tarihte meydana geleceğine işarettir. Yine aynı şekilde, ilk olarak geyik görüldüyse, yorumun ve tahmin edilenlerin gerçekleşme süresi kısa ve çok yakındır. Geyik bir dişi ise ve yanında yavruları varsa ailevi bir durum söz konusudur. Bu durum bir süredir gizli tutulan bir takım olaylar neticesinde meydana gelmiştir. Bu olayların patlak vermesinin sebebi, akrabaların işe karışmaları olacaktır. Ev ahalisinin düzenini içten içe bozmak isteyen bu akrabalar, aile büyüklerine gizliden gizliye bilgi sızdırmaya çalışacak, onları ailesine karşı hırslandırarak kavga etmelerini bekleyeceklerdir. Bu yüzden bilgi paylaşımı konusunda daha titiz olunmalıdır.

Kahve Falında Geyik Yavrusu Görmek

Fincanın etrafındaki şekillere göre de değişiklik göstermektedir. Geyik sembolünün yanında yavruları gibi simgeler varsa o haneye girecek olan helal para ile yorumlanır. Çok hayırlı bir yerden gelen ve fazlası ile işe yarayacak olan paranın bereketini de vurgulamaktadır. Geyik yüksek bir tepenin yada kayanın üzerinde duruyorsa terfi alınacak olan bir işi simgelemektedir. Bazı fal yorumcularına göre geyiğin desenlerine bakılarak yorumlanır. Geyik sembolü alacalı bir şekilde ise uzun zamandır çekilen bir sıkıntının nihayet son bulacağına, geyiğin içi boş ise sevilen bir dostun ziyaretine işaret eder. Fakat geyik sembolünün içi dolu ise aile fertleri arasından beklenmedik bir şekilde gelen maddi yardıma dalalettir. Fal sahibinin eline geçecek güzel bir iş fırsatı olacak demektir. Kişinin uyanık olması için dikkat çeker ve her zaman hayırlı işlere yorulmaktadır. Eğer geyik yavrusu yani ceylan görülmüş ise şansın sizden yana döneceğini işaret eder. Sabırlı günlerin meyvesini toplamanın zamanı geldiğini vurgulayarak biraz daha sabredilmesi gerektiğini işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git