Boğa Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

30.01.2016
Boğa Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

Boğa burcu kadını oldukça duygusal bir yapıya sahiptir. Kırılgan ve hassastırlar, adeta pamuk gibidirler. Fakat ne kadar pamuk olsalar da her konuda kolay kolay ikna edilemezler. İnatçıdırlar hem de fazla inatçıdırlar.

Balık burcu erkeği de çok duygusal bir yapıya sahiptir. Adından da anlaşılabileceği gibi tam bir balıktır. Hassastır, çok ağlar ve hayalleri olmadan yaşayamazlar. Bu iki burç arasında bir uyum var mıdır diye sorarsanız karakterlerine bakıldığı zaman bu ikilinin birbirlerinden çok farklı düşünceleri olsa da güzel bir ilişki ortaya çıkartabilirler.

Boğa Kadını ile Balık Erkeği Aşk Uyumu

İkisi de kalbi kırıklığı yaşayabilir

Balık burcunun aşırı duygusallığı partnerini zora sokabilir. Çünkü hayata bakış açısı oldukça gerçekçidir. Bazen balığın vurdumduymaz tavırları onu çileden çıkarır. Bu nedenle her zaman ipleri kendi elinde bulundurması ve kontrollü olması gerekmektedir. Diğer taraftan balık, partnerinin problemleriyle ilgilenir ve iyi bir dinleyici olur. Sinemaya, sergiye, konsere ve diğer kültürel faaliyetlere götürebilir. Boğa burcu da onu pahalı restoranlara götürerek ikili birbirlerini motive etmeye çalışır.

Boğa kadını kıskançtır, partneri ise o kadar kıskanç değildir. Pek önemsemez, bir kadınla konuşmak ona normal gelebilir ama partneri bunu burnundan getirir söylemedi demeyin. Gerçekten aşık olduğunda gözü kimseyi görmez ve aşırı duygusallığının baskısı altında boğa kadını sıkılarak ilişki kalp kırıklıklarıyla bitebilir.

Duygusallık aşk için yeterli olmayabilir

Boğa kendisi gibi ayakları yere basan birisini arar. Aynı zamanda çok ince düşünceli olması, balık burcunun da kendisine güvenen yapısından çok etkilenecektir. Balık burcunun duygusal ve aynı zamanda kendine güvenen yapısı ilk anda çok fazla etkileyecektir. Fakat aşk ilişkisi süresince yaşananlar, iyi kötü her şey bu iki burcun ilişkilerini evlilik hayatına taşımalarına engel olabilir.

Doğru karar verdiğinden emin olduğunda kalbini açacaktır

Beraber çok eğlenebilir ve uzun vadede çok güzel bir birliktelikleri olabilir. Boğa kadını aşık olduğu zaman tüm kalbini hayatını ona verecektir, bundan şüpheniz olmasın. Sadakat bekleyen balık burcu da sonuna kadar bağlı kalacağı söylenebilir. Para konularını idare etmek balığa çok zor gelir. Bu yönetimi boğa kadını yaparsa çok daha iyi olur. Balık birine borç verdiği zaman geri almayı bile düşünmez. O hayatında para kavramının bile olmasını istemez. Ancak boğa için tam tersine maddi konular çok önemlidir, para konusundaki fikirleri partnerini etkileyebilir.

Sakin bir sahilde demir atmış gibi yaşarlar

Aşkta balık burcunun en şanslı olduğu burç, boğa burcudur. Özellikleri arasında ayaklarını yere sağlam basmak, ilişkilerinde uzun vadeli düşünmek, her zaman güven sağlamak gibi özellikler vardır. Bu özellikler bir balık burcu için ilişkide aradığı en temel özelliklerdendir. Çünkü çok hassastır ve karşındaki insana çok fazla görev düşmektedir. Bu yüzden bir boğa burcu bu görevi en iyi şekilde yapabilen nadir burçlardan biridir.

Boğa burcu aşk ve romantizm açısından tam anlamıyla güzel bir burçtur. Bu yüzden hassas olan partneri, duygusal açısından her şeyi onda bulabilir. Bu ikili ilişkilerinde çok fazla kavga etmeyi sevmezler. Kavgadan bağrışmalardan uzak durmayı seven yapılara sahiptirler. Bu nedenle de ilişkide mutlu olmak için kavgadan uzak durmaya özen gösterirler, her iki burç içinde güzel bir birliktelik olacaktır.

İlişkiye başlamadan önce ince eleyip sık dokur

Boğa kadını hayatına birisini alırken defalarca düşünür ve öyle hareket eder. Sizden de beklediği tek şey ise sadakattir. Balık erkeği ise birisine aşık olduğu zaman hayatını yalnızca ona adar. Tam bir aşık olur diyebiliriz. Bu sebeptendir ki partnerinin istediği sadakati, balık erkeği çok rahat verecektir.

Kararsız ve tutarsız gelgitler ilişkiyi zorlayabilir

Birbirlerine gerçekten aşık olurlarsa tutkuyla devam edebilecek bir ilişkidir. Boğa kadını sevgi dolu, tutkuludur, partneri de onun dişiliğinden çok etkilenir ve sevgi ile yapılan davranışlar karşısında, her zaman sevildiğini hisseder. Ancak boğa kadınına katlanılmaz gelen bazı şeyler vardır. Tutarsızlık, ani karar değişiklikleri, duygusal gelgitler. O sözünün eri olunmasını bekler tutarsızlıklar onu çıldırtır. Ani karar değişiklikleri dışarıda gezerken sorun yaratmayabilir ama daha ciddi konularda sorun yaşanabilir. Balık erkeğine sorun gelmeyen bu durumlar, onu şaşırtır ne olduğunu pek anlayamaz ama sorunlar da bu noktada patlak vermeye başlar.

İhtiyaçlarını karşılıklı gidermeyi becerecek özveriye sahipler

Balık erkeği duygusal yapısıyla size romantik anlar yaşatmaya çalışacaktır, istediğiniz filme, tiyatroya hatta maça götürerek sizi mutlu edebilecekken, boğa kadını onu şık bir restorana götürerek mutlu etmeyi başaracaktır. Bu ikili birbirlerinin eksiklerini beraber kapatarak her şeyi telafi edeceklerdir. Duygusal uyum açısından bakıldığında ikiliden gerçekten güzel bir ilişki çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Yardımsever yönü her zaman ağır basar

Balık erkeği çevresindeki herkesin yardımına koşmak ister. Bütün bunları yaparken de karşılık beklemeden yapar. Fakat onu bu iyi niyeti her zaman yanlış anlaşılır ne yazık ki sizin tarafınızdan. Onunla anlaşamayacağız tek konu bu olacaktır diyebiliriz. Bunu da bu şekilde kabul etmenizi tavsiye ederiz. O ne yaparsa iyi niyetinden yapıyor çünkü.

Rutinine hayal gücü eklenince keşfetmeyi öğrenir

Zıt karaktere sahip bu burçlar, farklı görüş ve zevklere de sahiptirler. Ancak birbirlerini tamamlayacak noktaları, birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak yönleri de vardır. Boğa burç biraz maddiyatçı bir burçtur balık burcu ise parayı pulu düşünmeyi bile sevmez. Bundan dolayı yine birbirlerini frenleyecekleri ya da destek olacakları bir konudur. Balık erkeğine parasını tutumlu şekilde harcamasına yardımcı olacaktır. Boğa burcu rahatına keyfine düşkündür, rutinden hoşlansa da bazen değişik şeyler denemek, görmek, öğrenmek ister, bu da partnerinin hayal gücüyle, keşfetmeyi sevmesiyle birleşince keyifli zaman geçirebilirler.

Hırslarını ve paraya olan düşkünlüğünü törpülemesine destek olur

Balık burcu, yaratıcı, hassas ve daima pozitif düşüncelidir. Boğa burcu ise sağlam, güvenilir ve daima istikrar sahibi birisidir. Bu yüzden ikisinin de birbirine ihtiyacı vardır. Balık burcu partnerine yaratıcılık ve hayal gücü olarak katkı sağlayacaktır. Boğa burcunun maddeye düşkün olması partnerini biraz sıkabilir ancak onu kibar ve yumuşak şekilde ikna edecek ve araları düzelecektir. Birlikte aşka ve keyfe fazla zaman ayıracaklardır. Balık fedakar ve verici yapısıyla ilişkiye olumlu bir hava katacaktır.

Yaratıcılık ve sanatsal alanlarda mucizeler yaratacaklardır

İş hayatında boğa burcunu harekete geçirmek biraz zor olacaktır. Balık burcu ise sorumluluk almaktan biraz uzaktır. Yapılan işler kişisel bir yaratıcılık gerektiriyorsa bu tam onlara yönelik bir iş olacaktır. Balık burcunun gerçekçi bir dünyada yaşamaması partnerini biraz zorlayacaktır. İlişkide iplerin boğa kadınında olması bu ilişki için çok daha sağlıklı olacaktır. Balık burcunun egosu çok fazla gelişmemiştir. Bu yüzden onu karakterinin oturması açısından oldukça etkileyecektir.

İplerin boğa burcunun elinde olması istikrar için doğru bir hamle olur

Çok güzel bir birlikteliği olan burçlar, uzun süreli evliliklere sahip olabilirler. Bazı zamanlarda boğanın yaşama maddesel bakışı ve partnerinin her şeyden uzak sevgi isteyen, hayallerle yaşaması bu ilişkiyi zora sokabilir. Ancak her iki tarafın da duygusal açıdan zengin olması beraberliklerinin de uzun süreli olmasına yardımcı olur. Bu ilişkide balık erkeğinin duygusal ve uyumlu yapısı partnerinin hedeflerini gerçekleştirmesinde ihtiyacı olan rahatlığı ona verecektir.

Bunun yanında hayal aleminde yaşayan balık, boğa gibi sağlam ayakları yere basan bir partner tarafından sahiplenilmesi hayatına düzen ve istikrar getirecektir. Genel olarak yaşayabilecekleri en büyük problemler maddi konulardır. Partnerler bir arada olmaktan son derece mutlu olacağı bir birlikteliktir. Toprak ve su elementine mensup olan bu iki burç birbirlerini daima mutlu edecektir.

Boğa Kadını ile Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilikleri verilmiş en doğru karar

İkilinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri benzerdir. Çünkü boğa burcu ilişkide hiçbir burçta bulamadığı sakinliği ve kararlılığı balık burcunda bulabilir. Aynı zamanda boğanın sadakati bu ilişki için çok önemlidir. Balık sadık ve güvenilirdir. Bu özelliği partnerinin hoşuna gidecektir. Balık burcu onun için aşk ve evlilik anlamında en iyi seçimlerden birisi olacaktır.

Bin bir gece masalı olmasa da evlilikleri muhteşemdir

Zor karar veren boğa kadını bu noktaya geldiğinde zaten her şey yerli yerine oturmuş ne istediğini biliyordur. Evliliklerinde çiftin birlikteliğinde çok güzel bir uyum vardır. Hatta onların bu uyumu etraflarındaki insanların hemen dikkatini çeker. Hassas ve yumuşak yapılı bir karakteri olan balık burcu, aradığı aşkı ve güveni bulacaktır. Boğa evliliklerinde genelde güven veren ve güven arayan, huzurlu, sakin ve aşırı sahiplenicidir. Dayanıklı ve uzun vadede muhteşem bir evlilikleri olacaktır.

Hayallerin gerçeklikle buluşması

Balık burcu erkeği hayalleriyle pembe bulutlar üzerinde yaşayan kişilerdir. Fakat partneri tamamen gerçekler üzerine kurulu şeyler peşinden koşar. Ayakları üzerinde durabileceği şeyleri düşünür sadece. Gerisi teferruattır onun için. Bu sebeptendir ki balık erkeğinin bu eksiğini kapatabileceğini düşünürse bunu dert etmeyecek ve böylece geçinip gideceklerdir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.