Boğa Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 6.465 kez okundu.

Tüm kadınlar güzeldir ama boğa burcuna sahip kadınlar oldukça güzeldir. Dış görünüşleri oldukça dikkat çekicidir. İstediklerini almakta üstlerine yoktur. Tuttuğunu koparan bir burçtur. Arkadaşlığa ve dostluğa oldukça önem verir. Sevdiklerinin mutlu olması için elinden geleni yapar. Çok güçlü bir karaktere sahipler. Ama iç dünyasında oldukça kırılgandır. En olumlu özelliğinden biri hayatının her alanında güvenebilirsin. Çok güvenilir bir burçtur. Kendilerine oldukça güvenen ve ayakları yere sağlam basan bir burçtur. Dıştan sert görünebilirler ama onları tanıdıkça ne kadar sıcakkanlı insanlar olduğunu anlarsınız. Bir ilişkilerde istedikleri ve en çok önem verdikleri şey sadakattir. Karşısındaki verdiği güven kadar aynı güveni almak ister.

Koç burcu erkeği dış görünüşleri oldukça dikkat çekicidir. Kendilerini çok güzel ifade ederler. Öz güvenleri çok yüksek kişilerdir. Hayatına çok kişi girmiş olabilir ama bu onu güvensiz biri yapmaz. Gerçekten sevdiğinde oldukça sadık olurlar. Çok neşeli ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olan koç burcu erkeği karşısındaki kişinin de öyle olmasını ister. Sıcakkanlı ve samimi davranışlarıyla bilinirler. Soğukkanlı insanlar hayatlarında pek yer almazlar. Bir kadını çok çabuk etkileyebilme özelliğine sahiptirler. İlişkileri çok hızlı başlayıp çok hızlı biter. Genellikle ilişkileri kısa süreli sürer. Ama birisi gerçekten severse onun için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Sevdiğinde baskı kurmayı sever ama baskıya maruz kalmaz. Otoriter bir yapıya sahiptir.

Boğa burcu kadını ile koç burcu erkeği bir ilişkide nasıl olur? Bunlar bir ilişkiden önce oturup konuşmalı. Boğa burcu kadını sağlam adımlar atar. Duygularıyla mutlaka hareket eder ama mantığını devre dışı bırakamaz. Ciddi ve ağır başlı olan boğa burcu kadınları koç burcu erkeğine başta çok sıkıcı gelir. Çünkü koç burcu erkeği ilişkide romantizme oldukça önem verir. Ve partnerinin ayağını yerden keser. İlişkide eğlenceye oldukça önem verir. Başta boğa burcu kadınını sıkıcı bulabilir ama boğa burcu kadınını tanıdıkça ve iç dünyasına indikçe daha çok bağlanır. Boğa kadını biraz dik kafalıdır ama sevdiğinin sözünü dinler. Karşı taraf ona güven verdiği sürece ona sadık kalır.

Boğa kadını oldukça entellektüel bir kimliğe sahip olup koç erkeğinin uçarı sohbetlerini basit bularak tepkisiz kalacaktır. Ağır ve sakin tavırlara sahip olan boğa kadın koç erkeği için oldukça sönük kalacaktır. Çünkü koç burçlar boğaya göre oldukça canlı ve hayat doludur. Boğa burcu kadını oldukça etkili ve güzellik düşkünü biri olmasına rağmen onun katı kuralları ve tutucu yanları vardır. Sevgi onun için çok önemlidir. Kolay kolay karar veremez fakat karar verdiğinde ise kararından dönmeyen bir yapısı vardır. Sadakat onun için çok önemlidir, her şeye rağmen baskı altına alınamaz ve her an patlamaya hazır bir bomba gibidir. Bu nedenle koç erkeği ile iyi bir iletişim içine girip etraflıca aralarındaki farklılıkların aşılabilir boyutlarda olup olmadığını anlamaları gerekir.

Koç erkeği ile boğa kadını iyi bir iletişim kurmaları ve birbirlerini tolere edeceklerine karar vermeleri durumunda bir ilişkileri olabilir. Koç erkeği boğa kadınına tolerans göstermesi durumunda boğa kadınının ihtiraslı yapısını da görmeyi başarabilir. Boğa kadını ayakları yere sağlam basan mantığı kadar duygularını da önemseyen ama zor beğenen bir yapısı vardır. Lükse düşkün evciman yapısı vardır. Koç burcunun hayat dolu neşeli eğlenceli yapısı ile tezat oluşturabilirler. Boğa burcu bildiği konularda dediğim dedik bir tavrı varken erkekte bir o kadar inatçıdır. Her ikisinin bir biri üzerinde hakimiyet kurma durumları söz konusu olacaktır. İkiside birbirinin davranışlarını oluşuna bırakırsa mutlu olacaklardır.

Boğa Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Boğa burcuna sahip bireyler ile koç burcuna sahip bireyler arasında büyük zıtlıklar vardır. Örneğin koç burcu yerinde duramayan kıpır kıpır bir yapıya sahip iken boğa burcu rahatına düşkün dinamik bir hayattan uzak durmayı tercih eder. Ancak bu durum zıtlık gibi görülse de çiftlerin birbirlerini tamamlaması açısından önemlidir. Sonuçta her ikisi de dinamik bir yaşamı tercih etseler dinlenmelerini sağlayacak durumu nasıl ortaya koyacaklar? Ya da tam tersi ikisi de dinamik yaşamdan uzak kalmayı tercih etseler aşklarına nasıl bir heyecan katacaklar? Bu açıdan aralarında her ne kadar büyük zıtlıklar var gibi görülse de bu durum onların hayatlarının dengeleri için oldukça gereklidir. Düşünün ki koç yorgun onu boğanın sakinliği rahatlatacak, boğanın canı sıkkın ise de koç ona hayatının kıpır kıpır canlılığı ile sihirli bir dokunuş yaparak onun tüm can sıkıntısını giderecektir.

Anahtar kilit uyumu diye bir şey mutlaka hepiniz duymuşsunuzdur. Anahtar ve kilidin tüm özellikleri aynı mıdır, yoksa tam tersi farklı mıdır? Anahtar ve kilidin özellikleri birbirinden tamamen farklıdır, ancak anahtarın kilidi açmasını sağlayan asıl bu farklılıktır. Tüm farklılıklara rağmen aralarında kusursuz bir uyum vardır. Koç ve boğa da aynı anahtar ve kilit gibi birbirlerinden çok farklıdırlar ama bu farklılığın içerisinde mükemmel bir uyum vardır.

Bu uyumluluklarının arasında ikisinin de tek eşli olmaktan hoşlanmaları yer almaktadır. İkisi de inatçı bir yapıya sahip olmalarına rağmen yapılan kavgalarda muhakkak birinden birisi adım atarak bir araya gelmektedirler. Koç ilişkilerinde güvenmek ister ve bu güveni verebilecek olan en iyi burçlardan biri sadık özelliği ile bilinen boğadır. 2-3 haftada bir kavga edebilirler. Ancak bu kavgalar bitirici olarak düşünülmemeli aksine aşklarının taze kalmasını sağlar.

Bu konuda ilk söyleyebileceğimiz şey iki burç bireyinin de aldığı kararların arkasında durma potansiyelinin benzer olması diyebiliriz. İki burç bireyi de kararlarına ve düşüncelerine sadıktır ve yalan dolandan sahtelikten hoşlanmazlar. Dobralık ve açık sözlülük yönleri de birbiri ile bağdaşır. Koç burcu çok zor güvenen bir burçtur. Boğa ise çok güvenilir ve samimi ,sıcak özellikler taşır. Bu nedenle iki burç birbirine kolaylıkla güvenebilir ve uzun vadeli ilişkilere yelken açabilirler.

Boğa ve Koç Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını hayatında fazla değişiklikler istemez, koç burcu erkeği ise tam tersi hayatında sürekli değişiklikler ister. Burada boğa burcu kadınının tekdüzeliği koç burcu erkeğinin ilişkiden soğumasına sebep olabilir. Ancak aralarındaki sevgi gerçek ve güçlü ise ikisi de bunun üstesinden gelebilirler. Koç erkeği bir gün yorulup dinlenmek istediğinde boğa burcu kadınının kollarına kendisini bırakabilir. Koç burcu erkeği boğa burcu kadınının yanında fikirleri bakımından, boğa burcu kadını da koç burcu erkeğinin yanında durağanlığı bakımından arka planda kalmaktadır. Bu bireyler için ayrılmaya sebep olabileceği gibi tam tersine onların birbirlerini tamamlamalarını da sağlayabilir.

Koç burcu kadınının sabırsızlığı ile boğa burcu erkeğinin ağır canlı oluşu aralarında bazen sorunlara bazen de iyi şeylere neden olur. Örneğin bir şey satın alırken boğa burcu erkeğinin kararsızlığı ortaya sıkıntılar çıkarırken, söz konusu cinsellik olduğunda onun bu sakinliği ve ağırlığı seksi oldukça mükemmel bir hale getirir. Koç burcu kadını her ne kadar kıpır kıpır bir yapıya sahip olsa da gün geldiğinde dinlenmek isteyecek sakin bir liman arayacaktır. Bu liman güvenilir bir boğa erkeğinden başkası olamaz.

Boğa ve Koç Evlilik Uyumu

Boğa burcu kadını oldukça büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Koç erkeği de bu güzelliğe oldukça düşkündür. Bu açıdan evlilikleri tam bir aşk evliliği olabilir. Ama ikisinin de kendilerinde var olan bazı özelliklerinden kaynaklı bu aşk sönebilir. Boğa kadınının mantık delisi olması, koç erkeğinin ise düşünmeden sürekli kıpır kıpır olması ikisini de sıkabilir. Ama sevgi her şeyin üstesinden gelir.

Koç burcu kadını uyumlu, ağır başlı, temiz, konuşmasını bile erkeklerden hoşlanır. Hoşlandığı erkeğin yanında rahat davranmak ister. Ona güvenmek ister ve onun da kendisine güvenmesini isteyerek ilişkiden özgürlük bekler. Bu noktada koç kadının istediği özelliklerden bir kısmı boğa erkeğinde varken bir kısmı tam tersi şekildedir. Boğa burcu erkeği koç burcu kadınının istediği gibi ağır başlı, rahat, temiz, güvenilir bir erkektir.

Ancak iş özgürlük noktasına geldiğinde değişebilir. Çünkü boğa burcu erkeği çok kıskançtır. Bu kıskançlıktan dolayı koç burcu kadınının özgürlüğünü kısıtlayabilir. Koç burcu kadını da bu duruma evlilik öncesi dayanabilir belki ama evlilikte artık onunda kendisine güvenmesini bekleyeceğinden evlilikleri aralarındaki sevgiye bağlı olarak kısa sürebilir. Ancak arada gerçekleşen bazı kavgalar ise aşklarının taze kalmasını sağlar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git