Aslan Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 14.833 kez okundu.

Ateş elementine dahil olan aslan burcu ile su elementine dahil olan yengeç burcu karakter yapıları nedeniyle burçlar dünyasında belki de en iyi anlaşacak olan burçlardır. Çünkü bir taraf yönetilmekten, diğer taraf ise yönetmekten hoşlanır. Yengeç erkeği sessiz, sakin ve uyumlu yapısı ile karşı tarafın kendisini yönetmesine izin verecektir ve karşı tarafta lider ruhlu ve uzman bir yönetici olduğu için zevkle bunu kabul edecektir.

Her ikisi de tutkulu, evine düşkün ve eşine sadık burçlardır. Bu nedenle uzun ömürlü bir ilişki kurabilirler hatta evlilik de yapabilirler. Yengeç burcu erkeği, evi ve ailesi için hiçbir fedakarlıktan kaçmayacak olan sadık bir kişiliktir. Aslan burcu kadını ise çalışmayı sevdiğinden evine birçok katkıda bulunacaktır.

Aslan kadını baskın karakterli olduğundan bu ilişkinin yöneten burcudur. Bu yönüyle birçok burç erkeği ile ters düşerken yengeç erkeğinin sakin ve uyumlu yapısı ile kendini tamamlar. Başlangıçta duygularını göstermekte ve ifade etmekte zorlansa bile karşı taraf sabırla ve sadakatle onun açılmasını sağlayacaktır. Harika bir ilişki kurabilirler ve mükemmel bir evlilik hayatları olabilir. Her iki tarafta çocuklara ve aile hayatına düşkündür. Ayrıca en iyi babalar da yengeç burcu erkekleridir.

Sadakat, güven ve ilgi bu ilişkinin kilit ve odak notası olacaktır. Sorun yaşanmadığı sürece tutkulu ve huzurlu bir aşk bu çifti bulacaktır. Sağlam ve uzun süreli bir ilişki için de karşılıklı birçok fedakarlık yapmaları gerekmektedir. Yengeç erkeği, aslan kadınının öz güvenli, cesur ve enerjik yapısına uyum sağlayamadığı takdirde uzun süreli bir ilişki kurmaları olanaksızdır.

Nazik, ağırbaşlı, hassas bir insan olan yengeç burcu erkeği, karşı tarafın gururlu ve mağrur yapısı yüzünden kolayca kırılabilir. Aynı şekilde aslan kadını da gereksiz duygusallıklarından, evcimen yapısından ve sessizliğinden sıkılabilir. Fakat ikisi de sevdiğine sadıktır ve dürüst burçlardır. Aralarındaki birçok sıkıntıyı ve sorunu konuşarak çözebilirler. Sevdikleri insanlara değer verirler ve onları özenle seçerler. Bu açıdan birbirlerini iyi anlarlar. Cinsel hayatlarında da baskın taraf, baskın karakterli olan kadın olacaktır. Onun yenilikçi ve değişik fantezilerine uyum sağlayabilirse, yengeç erkeği de çok mutlu olacaktır.

Aslan kadını ve yengeç erkeği, aşk için bir arada olabilecek en ideal çiftlerden biridir. Biri duygusal, evcimen ve tam bir aile insanı iken diğeri lider ruhlu, korumacı ve tam bir romantiktir. Bu yüzden birbirlerini bulduklarında aynı zamanda birbirlerinden çok etkileneceklerdir. Evine fazlası ile bağlı olan yengeç erkeği, aslan kadınının kendisini korumasından ve sahiplenmesinden çok etkilenecektir. Aslan kadını ise yengeç erkeğinin sadakati ve uyumu karşısında kayıtsız kalamayacaktır. Aslan ve yengeç ilişkisi her açıdan uyumlu ve ideal bir birliktelik olacaktır. Bu anlamda astrolojik açıdan uyumları da tartışılmaz.

İlk dönemlerde çıkabilecek ufak tefek sorunları atlatırsalar ilişkileri ilerledikçe uzun soluklu ve mutlu bir birliktelikleri olacaktır. Bu ilişkide mutlaka bir yöneten bir de yönetilen olacaktır. Yönetici olan şüphesiz aslan burç kadını olacaktır. Yengeç erkeği de bu durumdan şikayetçi olmaz çünkü bu durum ona göre bir sevgi gösterisi olacaktır. İki burcun birlikteliği ideal ve sorunsuz bir birliktelik olacaktır. Ancak aslan burcunu etki altına almak ve onunla ilişki kurmak yengeç erkeği için her zaman çok kolay olmayacaktır. Ancak yengeç erkeği mücadeleci bir karaktere sahip olarak aslan kadını ile bir sadakat sorunu yaşamadıkça kalıp mücadele etmeyi tercih edecektir. Aslan kadınına uyum sağlamak zaman zaman zor olsa da bu birliktelik ikisini de mutlu edecektir.

Aslan Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Sevgili hanımlar yazımızın bu bölümünde aslan burcu ile yengeç burcu arasında aşk, evlilik ve cinsellik uyumundan bahsedeceğiz.

Aslan ve Yengeç Aşk Uyumu

Aslan burcu ile yengeç burcu her zaman iyi anlaşır. Aslan burcu ateş grubunda yengeç burcu ise su grubunda yer alır. Buna rağmen bu iki burç çok iyi anlaşır. Aslan burcu güçlü bir kişiliktir. İçinde ise bir çocuk ruhu yaşar. Bu nedenle de her zaman sevgiye açtır. Yengeç burcu ise her zaman neşe dolu ve sıcak kanlıdır. Bu nedenle bu ikisi birbirini tamamlar. Aslan burcu ile yengeç burcu aşk ilişkilerinde birbirini tamamlar. Sevgi dolu olan yengeç kısa sürede aslan burcunun sevgisini kazanır. Yengeç burcu ise aslan burcunun güçlü kişiliğinden etkilenir. İkisi birbirini iyi bir şekilde tamamlar.

Aslan ve Yengeç Evlilik Uyumu

Yengeç burcu hayata her zaman pozitif bakan bir burçtur. Aslan burcu da her zaman pozitif ve sevgi doludur fakat bunu çoğu zaman içinde yaşar. Bu nedenle de bu iki burç çok iyi anlaşır. Evlilik hayatların da ise her zaman birbirlerini tamamlayıcı olurlar. İkisi de birbirine sımsıkı sarılır ve güzel bir aile olurlar. Evlilikleri sevgi ve saygı dolu olur. Küçük kavgaları olsa bile bunu kolay atlatırlar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git