Boğa Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 5.652 kez okundu.

Burçlar arasındaki en uyumlu çiftlerden birisidir denilebilir. ,olağanüstü arkadaşlıkları ve ileriye dönük sağlam bir ilişkileri oldukları söylenir. Aşk anlamında ise adeta birbirleri için yaratılmışlardır. İlişkileri uzun ömürlüdür. İki burç da sabır ve ilişkide huzur arayan burçlardır.

Tam anlamıyla sevgi için yaratılmış olan boğa burcu kadınları, kendilerine oldukça güvenen, dış görünümü olarak da tam anlamıyla iddialıdır. Oldukça kültürlüdür, iyi giyinmeyi sever, ayrıca oldukça da etkileyici bir yapıya sahiptirler. Aşk anlamında daima karşı cinse karşı sadıktırlar. Aynı zamanda bir boğa kadını, birlikte olacağı erkeğin de kendisine sadık olmasını ister.

Oğlak burcu erkeği ise dış görünüş olarak kadınları etkileyicidir. Boğa kadını için dış görünüş önemlidir. İki burç için de güzellik ve bakım ön plandadır. Bu yüzden birbirlerini bu anlamda etkilemeleri uzun sürmeyecektir. Ayrıca zeka olarak da birbirlerinden etkilenirler. Disiplin burcu olan oğlaklar, hırslı ve para kazanmayı seven boğa burcu kadınını bu anlamda çok severler.

İki burcun aşk hayatında da güven ve dürüstlük olmazsa olmaz değerdir. Yalan, gizlilik asla onlar için aşk hayatında kabul edilemez. Boğa kadını ilişki yaşarken daima sahiplenilmek ve güvende olmak ister. Bu isteğini oğlak burcu erkeği kesinlikle karşılar. Çünkü oğlak burcu erkeği kadınını her zaman mutlu etmeye çalışır, kıskanç ve güvenilirdir. Partnerini her zaman sahiplenir. Çoğu kadın gibi boğa kadını da kendisine değer veren erkeklerden hoşlanır.

Boğa kadını kıskançtır aynı zamanda hırslı ve çalışkandır. Bu yüzden oğlak burcu erkeği ile bu yönde mükemmel bir ilişkiye sahip olabilir. Çünkü iki burç da hedeflerine ulaşmak için her zaman çabalar. Boğa burcu inatçıdır ve ilişkiyi hep kendisi yönetmek ister. Bu yüzden oğlak erkeği buna kesinlikle izin vermelidir.

İki burç da ailesine ve evine çok düşkündür. Boğa kadını daima evini sahiplenir ve asla sorumluluklarından şikayet etmez. Bu özelliği oğlak erkeğini en çok çeken şeylerden birisi olacaktır.

Boğa burcunun aşk ve tutkusu karşısında oğlak erkeğinin aşkını daima canlı tutacaktır. Oğlak erkeği kesinlikle boğa kadınının enerjisinden etkilenecektir. Yalnız iki burç da toprak burcu olduğundan ilişkilerinde az da olsa monotonluk yaşanabilir. Bu yüzden oğlak burcu işlerinden zaman bulup mutlaka boğa kadınına romantik ve aşk dolu dakikalar ayırmalıdır.

Oğlak erkeği güçlü ve iddialıdır. Yeri geldiğinde yanındaki kadın için meydan okumayı da bilir. Oğlak erkeği titizlik derecesinde düşünceli ve utangaç olarak kabul edilmesine yetecek kadar sabırlı bir yapıya sahiptir. Çok az konuşur ve aslında bu beraberliğini korumak adına yaptığı bir taktiktir. Çünkü duygularının incinmesinden korkar. Bu burç erkeğine aşık olduysanız tekrar görüşmek istediğinizi sizden duyması gerekir. Boğa kadını ile dünyanın en uyumlu çiftlerinden birini oluştururlar. Boğa kadını hayatına girdiği insanlar üzerinde iz bırakır. Boğa kadınının bu kalıcılığı, oğlak erkeğini etkilemeye yetecektir.

Boğa kadını ailesine önem verir ve onun ailesine olan bu düşkünlüğü oğlak erkeği için de geçerlidir. Her ikisi de kendine özen gösteren, gelişime ve değişime açık burçlar oldukları için iş ortaklığı kurmalarında da başarılı bir sonuç elde edeceklerdir. Boğa kadını güçlü ve güzel bir fiziksel yapıya sahip olduğu için oğlak erkeği gibi bakıma ve görselliğe önem veren birini etkilemek onun için zor olmayacaktır. Boğa kadınının güzellik ve estetiğe olan düşkünlüğünü en güzel oğlak erkeği anlayacaktır. Duygusal açıdan ise oğlak erkeği yuvası ile böyle bütünleşen bir başka kadına zor rastlar. Çünkü boğa kadını ailesini ve çocuklarını da sahiplenirler. Oğlak erkeğinin dikkatini en çok çeken de boğa kadınının bu anaç ve sahiplenici tavrıdır. Boğa burcu kadını, ciddi ve sakin yapılarıyla ailede yönetici sıfatını rahatlıkla üstlenebilir. Bu aynı zamanda oğlak erkeğinin de işine gelecektir çünkü evin içindeki yükünün ve sorumluluğunun paylaşılması oğlak erkeğinin de yükünü hafifletir.

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Boğa burcu ile oğlak burcunun uyumu, burçlar alemi içinde en mükemmel uyum gösteren iki burç olarak bilinir. Boğa burcu ile oğlak burcunun mükemmel uyum göstermesinin çok geçerli nedenleri vardır. Hem aynı burç grubunda olmaları hem de ilişkilerden ve hayattan beklentilerinin benzer yönlerde olması bu mükemmel uyumu sağlamaktadır. Boğa burcunu ve oğlak burcunu uyumuna sırasıyla aşk, cinsellik, evlilik, iş ortamındaki ilişkileri yönünden bakalım.

Boğa ve Oğlak Aşk Uyumu

Boğa burcu toprak grubundan bir burçtur ve 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğanların burcudur. Boğa burcu kadını ile boğa burcu erkeği benzer özellikler gösterse de genellikle boğa kadınları, boğa erkeklerine göre daha baskın karakterlerdedirler. Oğlak burcu da toprak grubundan bir burçtur ve 22 Aralık ile 21 Ocak tarihleri arasında doğanların burcudur. Oğlak burcu kadını ile oğlak burcu erkeği benzer özellikler gösterirler ve oğlak kadınları ile oğlak erkekleri karakter olarak eş baskınlıktadırlar. Boğa burçlarının en bilindik özellikleri bir toplumda kaç kişi olursa olsun en çok dikkati çekmeleridir.

Bunun nedeni boğa burçlu insanların hem maddi hem de manevi estetiğe sahip olmalarıdır. Yani boğa burçları dış görünüşe özen gösterirler ve bunun yanı sıra da sıcakkanlı, güler yüzlü, anlayışlı kişilerdir. Boğa erkeği de boğa kadını da kendisine benzer özellikteki kişilere aşık olurlar ve böyle kişileri hayatlarına alırlar. Boğaların hem maddi hem de manevi estetik anlayışlarına en çok oğlak burcundaki kişiler uyum gösterirler. Çünkü oğlak burcundaki insanların en bilindik özellikleri fiziksel bakımdan çok çekici olmalarıdır. Hem yüz güzelliği olarak, hem vücut yapısı olarak oğlak burcundaki insanlar kendilerini her zaman belli ederler. Zaten tüm burçlar içinde spor yapmaya en düşkün olan burçtakiler oğlaklardır.

Fiziksel olarak birbirlerine son derece çekici gelen bu iki burç insanının, birbirlerini fark etmemesi neredeyse olanaksızdır. Birbirlerini fark ettikten sonra, bu ikilinin arasında bir aşkın başlaması aslında biraz da boğa burcuna bağlıdır. Çünkü kendini belli etme konusunda hiçbir çekingenliği olmayan oğlak burçlarının, aşk konusunda büyük çekinceleri vardır. Karşı tarafa kendilerini açmaları bazen oldukça uzun sürmektedir. Ancak boğa burçları bu konuda biraz daha sabırsız ve girişken oldukları için, genelde boğa burçları ilk adım atan taraf olmaktadır. Ancak bir de iki tarafın da inatçı karakterde oldukları düşünülürse ve boğa burçları adım atmama konusunda inatlaşırsa bu ilişkinin başlaması da epey uzun sürebilir. Bu ilişki başladıktan sonra da mükemmel bir aşkın kapıları da açılmış olur.

Boğa ve Oğlak Evlilik Uyumu

Hem boğa burcu için hem de oğlak burcu için bir ilişkide en önemli duygu güvendir. Sadakatin ve uyumun bir arada olduğu bu ilişkide uzun yıllar mutlu bir evlilik sürdürülür. Her iki burç da toprak grubunun burcu olduğu için, bu burçtaki kişiler evlerinin rahatlığını ve dekorunu çok fazla önemserler. Her iki burcun insanı da ev dekoru gibi konularda son derece zevklidirler ve evleri için para harcamaktan asla çekinmezler. Bu nedenle de bu çiftin bireyleri evleri için ortak para harcamaktan keyif alacaklardır. Bu durum ise evliliklerinin sağlamlaşmasında önemli bir faktör olacaktır. Bu çiftin evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde birbirlerine alacakları hediyeler ise şöyledir: Boğa burcu insanları hayatın her alanında hep en iyiyi isterler. Örneğin en güzel tatili yapmak isterler, en güzel kıyafeti giymek isterler, en güzel kokuları koklamak isterler ve en nihayetinde de en güzel yemekleri yemek isterler.

Nereye giderlerse gitsinler her zaman ilk önce en iyi ne yiyebilirim, ne içebilirim diye düşünürler. Durum böyle olunca da boğa burçlu bir insanı etkilemenin ilk yolu ona güzel yemek yapmaktan veya en iyi restoranlara götürmekten geçer. Evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde, boğa burcundaki kişiyi etkilemenin yolu budur.
Yemek yemeyi bu denli sevdikleri için de genelde kilo almaya müsait bir yapıları olan boğa burçlarının, oğlak burcundaki partneri ise genelde spor yapmayı seven ve fit olmaya yönelik faaliyetlerde bulunan kişilerdir.

Hem aktif olmayı seven hem de marka düşkünlüğü olan oğlak burcundaki bir kişiyi etkilemek için de ona pahalı saatler, tanınmış ve bilinmiş markalardaki şapka ve ayakkabılar veya iyi bir spor salonundan üyelik gibi hediyeler alınabilir.

Boğa ve Oğlak İş Uyumu

Oğlak burcu ile bütünleşmiş bir kelime olan “hırs” oğlakların hayatlarında son derece önemlidir. Her zaman en yüksekte kendileri olmak isterler, rakip olarak gördükleri bir kimseden aşağıda olmayı asla kabul etmezler. Bir başarıyı elde etmek için büyük bir disiplin ve düzenlilik ile çalışırlar. İstediklerini elde ettikten sonra da onu kaybetmemek için çabalarlar. Bu özellikleri en fazla iş konusunda belirgindir. Ayrıca oğlakların en iyi özelliklerinden biri olayların kötüye gitmesini önlerler. Yani iş ortamında olumsuz bir durumu önceden sezerler ve bu kötü durumun daha kötüye gitmemesi için de önlemler alırlar.

Boğa burçları da iş ortamında mutlaka istediklerini alılar. Oğlak burcu kadar hırslarını belli etmeyen boğa burcundaki kişiler, sürekli planlar yaparak istedikleri başarıyı yakalarlar. Müsriflikten hiç hoşlanmayan boğa burcu insanların bir üründen maksimum verim sağlamaları da onların en iyi özelliklerinden biridir. Yani oğlak burcu ile boğa burcunun beraber yapacakları iş veya ortaklık mutlaka başarı ile sonuçlanacaktır. Boğa burçlu ve oğlak burçlu insanlar birbirlerini tanıdıklarında fakir olsalar bile bu ortaklık soncunda mutlaka zengin olacaklardır. Çünkü hem boğa burçlu insanlar hem de oğlak burçlu insanlar hayatlarını mali olarak çok iyi dengelerler. Tasarruf yaparken hayatın güzelliklerinden geri kalmazlar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git