Aslan Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 5.039 kez okundu.

Ateş elementine dahil olan kadın ile toprak elementine dahil olan erkeğin birlikteliğinde uyum yakalamak çok zor olacaktır. Kısa süreli bir ilişki kuracaklarsa mutlu olabilirler fakat uzun süreli ilişkiler için mutluluğu yakalamak bayağı zorlu olacaktır. İkisi de lider ruhlu olduklarından ilişkide yöneten olmak isteyeceklerdir. Bu nedenle eğer bazı fedakarlıklar yapabilirlerse uyum yakalayabileceklerdir.

Aynı zamanda farklılıkları olduğu kadar birbirlerine benzerlikleri de çok olan iki burçtur. İki burç lüks bir yerde yemek yerken bile karşılaşabilirler. Müsrif olarak görülen bu iki burç insanı, lüks konusundaki seçimleri ile çok iyi anlaşabilirler. Çünkü ikisi de kendileri ve zevkleri için para harcamayı severler. İsterlerse uyumlu ve düzenli bir beraberlik yakalayabilirler. Hayatın güzelliklerinden büyük ölçüde zevk alan ikili, birlikte hoş vakit geçirebilir. Aslan kadını ilgi görmeyi sevdiğinden boğa erkeği ona tüm ilgisini ve sevgisini sunmalıdır.

Boğa erkeği sevdiğine karşı sadık olduğundan bu durum onun da hoşuna gidecektir. Aslan burcu kadını ilişkide yöneten olmak ve yöneten iç güdüsüyle ön planda olmak ister. Bu da lider ruhlu erkeğin hoşlanmadığı bir durumdur. Aralarında liderlik çatışması çıkabilir. Kısa bir ilişkide liderlik uyumu yakalayabilirler fakat uzun süreli ilişkilerde bu uyumsuz yapılarından dolayı oldukça yıpranabilirler. Bu yüzden evlilik hayatları fırtınalı ve zor olacaktır.

Bu iki burç insanı birbirlerini çok sevdikleri zaman bir uyum yakalamak için çaba gösterebilirler. Aslan kadını boğa burcu erkeğinin inatçı, çalışkan, sakin ve bir o kadar da hareketli yapısına uyum sağlayabilirse, hassas yapısına saygı duyabilirse mutlu olabilirler. Birbirlerinin canlı, enerjik, dürüst yapısına uyum sağlayıp özgür ruhuna saygı duyabilirse uyumlu ve huzurlu bir birliktelik söz konusu olabilir. Bu ilişkide uyumu sağlamak bu iki lider ruhlu burç insanına düşmektedir. Eğer sağlam ve uzun süreli bir ilişki ya da evlilik düşünüyorsanız fedakarlık etmeli ve birbirinizin özel, kişisel alanlarına saygı göstermelisiniz.

Cinsel hayatlarında da liderlik özelliği baskın gelirse uyum yakalamakta zorlanabilirler. Zaman zaman sorunlar olasa da birbirlerini anladıkları sürece uzun süreli, tutkulu ve heyecanlı bir cinsel hayatları olabilir.

İki burç ilk bakışta uyumsuz olabilir fakat ritmi yakaladıktan sonra mükemmel bir ilişki ortaya çıkar. Boğa burcu erkeğinin aşırı kıskanç olması, kadınının bunu güven sorunu olarak algılamaya meyilim olması tarafları yıpratıp, yorabilir. Aslan burcu kadınının istekleri dozu epey aşsa da, karşı taraf aşık olduktan sonra sonuna kadar nazını çekebilir. Bu durum da inanılmaz uyum yakalayabilirler.

Aslan burcu kadını ile boğa burcu erkeği her fırsatta sıkıca sarılan ve öpüşmeye doyamayan sıcacık bir çifttir. Dünya görüşleri ufak tefek şeyler dışında neredeyse aynıdır ve kolay kolay uyumsuzluk yaşamazlar. İlişki içinde erkek hareketlilikten hoşlanırken, kadın ara ara dinlenmekten keyif alır. Aslan kadını enerjisini toplayınca karşı tarafa nazaran daha enerjik ve aktif olur. Aslan burcu kadını sinirli yapıya sahip olsa da, ilişkilerinde alttan alan taraf olur ve alçak sesle tartışmaya özen gösterir.

Aslan burcu kadını ile boğa burcu erkeği konuştukların da neşelerini yansıtırlar, fazlasıyla sıcak kanlı olup tam bir aşk ikilisi olurlar. Boğa burcu erkeği için her zaman kazanmak önemlidir. Kazanmak için her yolu dener ve rakiplerine kesinlikle acımaz. Boğa erkeği bir hayli uyanıktır ve ilişkisinde istediğini yaptırmak onlar için hiç zor değildir.

Aslan burcu kadını bir çok şeyin kendiliğinden oluşmasını bekler bu durum egosundan kaynaklanır, aynı zamanda dikkat çekmekten ve beğenilmekten hoşlanır, tabi bu boğa burcu erkeği için de geçerlidir. İki burcun uyumu oldukça yüksektir. İlişkide çabuk öfkelenir ve ani patlamalar yaşayabilirsiniz. Ve her tartışmanın sonunda barışmak sizin için zevkli hale gelir.

Aslan Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Aslan ve boğa birbiriyle atışan, çoğu yerde karşı karşıya gelen iki burç olsa da özü itibariyle çok iyi anlaşan iki burçtur. Her iki burç da birbirlerine yapı olarak benzer karakterleri sergilemektedirler. Bunu daha net söyleyebilmek için her iki burcun da karakterlerinin detaylı araştırmalarına göz atmak gerekir. Bu konuda birçok astrolojik yazı bulunmaktadır. Bunlardan yardım alınabilir. Öncelik olarak aslan burcu, otoriter, ben merkezli düşünen, kibirli, egolu, özgüvenleri oldukça yüksek, tahammülü olmayan, çabuk dost edinebilen, zeki, kurnaz, maneviyatı kuvvetli, kafasına koyduğunu yapan, sezgileri kuvvetli, kötü niyetli olmayan, içten içe her şeyin en iyisini isteyen, hırslı, kanaatkar görünen fakat başarıya hayranlık duyan, çok fazla arkadaşı olan fakat çok az dostlar edinen, cesur, cömert, savurgan olmayan, yalana tahammülü olmayan, dürüstlüğe ve samimiyete önem veren, ailesinin kararlarına göre hareket eden, düşünceli, diktatör, zor ve yetenekli bireylerdir. Fakat kadını ve erkeği değişkenlik gösterir. Özleri itibariyle aynı olsalar da farklı özellikleri ile dikkat çekerler.

Aslan kadını , hırslı, kendine fazlasıyla güvenen, yanlış yapsa da bunu zor kabul eden, gururlu, inatçı, sabit fikirli, inandığı değerler peşinde koşan, çalışmayı seven, işinde başarılı,emir almaktan hoşlanmayan, cazibeli, cilveli, hayalperest, karşısındaki insana göre rol değiştiren, farklı görünmeyi seven, pratik zekaları ile her durumdan sıyrılabilen, gururlu, ihtiyatlı, cömert, sorgulayıcı , hafızası kuvvetli, bir dediğini asla unutmayan güçlü bir yapısı vardır. Aslan erkeği de, hırslı, emir almaktan nefret eden, kendi işinde başarılı olan, düşünceli, sevecen, ihtiyatlı, babasına düşkün, sevdiği zaman gerçekten seven, sabit fikirli, sinirli, öfkeli bir mizacı olan, merhametli ,kızgınlıkları saman alevi gibi olan, kin tutmayan, sevdiği insanı seven, ısınmadığı, sevmediği insanı sevmeyen, bunu açıkça dile getiren, korkusuz, zeki ve güçlü yapısı olan güçlü bir karaktere sahiptirler.

Diğer burcumuz olan boğa burcu ise, uyumlu, pratik fikirleri olan, ihtiraslı, kendine has özellikleri olan, sevecen, zeki, kararlı, kendine düşkün, bakımlı, hoş görünmeyi seven, tembel, üşengeç, sürprizlerden hoşlanan, romantik, tahammülü yüksek, sabırlı ve kararlı bir karaktere sahiptirler. Boğa kadını, tek eşlilikten yana olan, sadakate önem veren, karşı taraftan sadece bunu bekleyen, uyumlu, düşünceli, tutkulu, yalandan nefret eden, yumuşak huylu, kindar olmayan, boş vakitlerini yemek yaparak, evinde vakit geçirerek, hobiler edinerek değerlendiren ince ruhlu karaktere sahip iken, boğa erkeği soğuk ve itici görüntüsü ile dikkat çeken, özü itibariyle ince ruhlu, sürprizler yapan, romantik, hırslı, işini riske atmayan, sağlam adımlar atan, güçlü ve kibar bir karaktere sahiptirler. Kafalarına koyduklarını er yada geç yerine getiren. Planlı programlı ilerleyen gelecek vadeden bireylerdir.

Aslan ve Boğa Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ile boğa burcu erkeğinin bir araya gelişi tatlı tesadüfler veya arkadaş ortamı ile başlamaktadır. Ve genel olarak ilk adım daima boğa erkeğinden gelmektedir. Çünkü aslan kadını, aşkından ölse de asla adım atmayı tercih etmez. Duygularını dahi, karşı taraf açıkladıktan sonra açıklar. Her iki tarafın beraberliğinde boğa erkeği, romantik, kadınına düşkün, düşünceli, sevecen ve ilgili davranırken, aslan kadını otoriter, yön verici, cilveli ve kaprisleri olan bir yapıda davranır. Hâlinden şikayetçi olmayan boğa için bu ilişki zevkli bir hal alarak ilerler.

Eğer taraflar aslan erkeği ile boğa kadını ise, aslan erkeği sahiplenen, kıskanan, yön veren, otoriter, sevecen, hayran tavırlar sergileyen, tutkulu, hırslı, ufak sürprizler yapan bir yapıya bürünürken, boğa kadını mağrur ve masum bir görüntü ile aslan erkeğinin aklını başından alır. Ve aslan erkeğini asıl deli eden, bu görüntüsünün altında zeki ve çekici bir kadının olmasıdır. Aslan erkeği özü itibariyle zeki ve kadınsı kadınlardan hoşlanır ve hayranlık duyduğu kadınlar ile beraber olur. Hayatlarına aldıkları kadını özenle bu detaya göre seçerler. Özet olarak uyumlu bir aşk hayatı yaşayarak güzel bir hikâyeye imza atarlar.

Aslan ve Boğa Evlilik Uyumu

Aslan kadını ile boğa erkeğinin evlilikleri uyumlu bir şekilde ilerler. Boğanın arada kafasına esen üşengeç ve sıkıcı ruh halleri , aslan kadını için tartışmalara neden olabilir. Ayrıca aslan kadının otoriter ve ben bilirim tavırları, her şeyin kendi istediği gibi olmasını istemesi boğa için sorun olabilir. Çok nadir bir şekilde tartışan bu ikili, karşılıklı oturup konuşurlar ise sorunları aşabilirler. Aslan kadını her konuda fedakar olabilse de , hatasını kabul etme konusunda oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Eğer taraflar şikayetçi oldukları yanlarını törpülerler ise oldukça uyumlu bir evlilik sürdürebilirler. Aslan kadını da boğa erkeği de ailesine, evine ve çocuklarına düşkün evcimen bireylerdir.

Eğer evlenen taraflar aslan erkeği ile boğa kadını ise, boğanın hırçın tavrı, kavgaları şiddetli yaşamaları aslan erkeği için tartışma nedeni olabilir. Ayrıca aslan erkeği sorumsuz, rahat ve sinirli bir yapıda görünebilirler fakat evlilikte bu huylarından arınmış olur. Tüm kötü algılanan özelliklerini, tamamen bir koruma kalkanı olarak kullanır. Asla kendini hemen açmaz. Onları tanıyabilmek için, yaşamak gerekir. Evliliklerini sevdikleri kadınla gerçekleştirmiş ise evine ve eşine düşkün bir adam olur. Boğa kadını da mutfakta şahane eserler meydana getirerek onun kalbine midesinden ulaşır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git