Boğa Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

30.01.2016
Boğa Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

Bu iki burcun ilişkileri neredeyse en zor ilişkilerden birisidir. Bu yüzden iki burca da zorlayıcı olabilmektedir. Eğer ilişkilerinin başında karşılaşacakları sorunları alt etmeyi başarabilirlerse veya birbirlerini baştan anlamaya çalışırlarsa, uzun vadeli bir aşk yaşayabilirler. Bu yüzden ikilinin birlikte olmadan önce birçok problemle karşılaşacağını bilmeleri gerekir. Yay burcu ateş grubuna mensup ve boğa burcu da toprak grubuna mensuptur. Ateş ve toprak grubu birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Genel olarak yay burcu her şeye pozitif bakan, enerjik ve sosyal gücü fazla olan bir burçtur. Çoğu zaman kaygısız ve uçarıdır. Ayakları yere sağlam basan boğa burcu için ise bunu söylemek mümkün değildir.

Boğa Kadını ile Yay Erkeği Aşk Uyumu

Evliliğe ve resmiyete sıcak bakmaz hayatını yaşamak ister

Bu iki burcun uyumunda elbette karşılıklı anlayış ve uyumun olması için tarafların çaba sarf etmesi gerekmektedir. Bilinmesi gerekir ki yay erkeği kolayca evlilik düşüncesine sıcak bakacak tipte biri değildir. Evlilik onun için onu kısıtlayan bir kurum gibi gözükür. Boğa kadını ise tüm duygusallığıyla ilişkisini resmiyete kavuşturmayı diler. Çünkü aile kurabilmek onun için önemlidir. Bu bağlamda çok güçlü bir aşk yada sevgi bağının oluşmasıyla partnerinin onun evlilik dileğine cevap vermesi söz konusu olur.

Bu iki burcun insanları tam da birbirleri için yaratılmış denilemese de çabalar ve yeterli aşkın da varlığıyla sürdürülebilir bir ilişki olarak görülebilir. Tabi bazı sıkıntıların yaşanması beklenen bir durumdur ama tarafların bunu atlatabilme potansiyeli vardır.

Hızlı ve uçarı birini ancak aşk dizginleyebilir

Yay burcu uçarı ve çok fazla ilişki insanı olmadığı için onu yola getirmek partnerine düşmektedir. Boğa burcu inatçıdır ancak istediği zaman duygusal olabilmektedir. Zaten bir romantizm hem yarın hem de bu gün için çok önemli bir konudur. Bu konuda önemli görev ona düşmektedir. Çünkü yay burcu ihtiyaç duyduğu tutkuyu ve aşkı yakalayabilirse ilişkileri oldukça canlı olacaktır.

Hayatı hızlı yaşayan yay burcu için boğa burcunun sakin ve sevecen olması aşk için yetecektir. Aynı zamanda boğa burçlarının ses tonunun güzel olması romantik yay burcunu ilk anda etkileyecektir. Ancak ikisinin de kusursuz bir ilişkiye sahip olması için ellerinden geleni yapması gerekir. Aynı zamanda bu iki burcun aşkları gibi kavgaları da büyük olmaktadır.

İlişkilerinde inişli çıkışlı bir çok kavga yaşansa da bu daha iyiyi yakalamak için olacaktır

İki burç flört döneminde çok büyük kavgalar yaşayıp oldukça öfkelenebilirler. Bu yüzden mutlu bir aşk uyumu için iki tarafın da partnerine anlayışlı davranması ve kavgaların daha fazla büyümesini engellemek için gerekmektedir. Yay burcunun kırıcı konuşması partnerini kırabilir. Çünkü bu konuşmadan önce daha temkinli ve kılı kırk yaran bir yapıya sahip bir konuşma yapar.

Ancak bu özelliğini çok fazla kafaya takmaması gerekir. Yay burcunun biraz çenesi düşük olduğundan, boğa buna adaptasyon sağlamalıdır. İlişkiye başladıkları zamanlarda oldukça çaba isteyen ve zorlu bir ilişkiye sahip olacaklardır. Çift birbirleri için çaba gösterirler ve çok zorlansalar da uyumu yakalayabilirler.

Sahiplenici yönü ile kendine aşık eder

Boğa burcunun daha evcimen bir yapısı vardır. Yay burcu ise bağımsız ve özgürlüğüne düşkün yapısı nedeniyle ilişkilerinde birçok sıkıntı yaşatabilir. Bu ikili zorlu bir birliktelik yaşasalar bile beraber uyumu yakalayabilirler ise asla birbirlerinden kopamazlar. İlişkilerinde iki burç da çok eğlencelidir. Çünkü boğa ilişkisine her zaman çok sarılır ve ilişkilerinde çok sahiplenicidir. Bu davranışı yayı çok etkiler ve kısa sürede aşık olabilir. Uzun süre ilişki yaşamaları ve ikilinin çok tutumlu olması aslında uyumlu bir ilişki yaşadıklarını gösterir.

Aile olma kararına ikna olmakta zorluk çekecektir

Yay burcu erkeği partnerini kızdırmayı sever ve sürekli sakarlıklar yapar. Birliktelik aynı zamanda heyecanlı bir yaşantı demektir. Ancak boğa kadını bu heyecanı ve tempoyu istemeyebilir. Yine de sevgiye ve manevi desteğe ihtiyaç duyduğu zaman yay erkeği durmadan dinlemek için yanı başında olacaktır. Boğa kadını yay erkeğini değiştirmekten vazgeçmelidir. Endişe ve korkularından yay erkeğinin yardımı ile kolaylıkla sıyrılabilir, dertlerini onunla rahatlıkla paylaşabilir.

Bu durumlarda yay erkeğinin içindeki şefkate ve anlayışa daha fazla ihtiyaç duyar. Bu şartlar da aslında boğa kadınının, partnerinin derinliğini ve duygusallığını ölçmesi için bir fırsat olarak kullanılabilir. Yay erkeği çok tutumlu sayılmaz. Bu yüzden partnerinin maddi açıdan dizginleri eline alması, onu tutumluluğa yönlendirmesi, geçinmeyi kolaylaştırmak için önemlidir. Yay erkeğinin durulmasını sağlayabilecek şey de aile hayatı kurmak olabilir.

Bağlanmak ve gelecek için evlilik planlarını yapmaya başlar

Yay erkeğinin savurgan davranışı boğa kadınına çoğu zaman anlamsız ve fazla gelebilir. Boğalar kendileri gibi ayakları yere basan bir partner isterler. Yani gerçekçi olmayı severler. Yay erkeği birlikte mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsa, sevdiğine istediği güveni vermesi gerekir. Hal böyle olursa mutlu mesut bir ilişki kaçınılmaz olur. Jüpiter tarafından yönetilen yay her zaman iyimserdir ve olayların olumlu taraflarını görmeye yatkındır.

Ancak o gerçekçiliği kötü günlere hazırlık içerisindedir. Bu yüzden boğa burcunun her zaman karamsar olduğunu, boğa ise sorumsuz ve kaygısız bir insan olduğunu düşünür. Yay burcu değişken grupta olduğu için partnerine kolayca alışmaya çalışacaktır. Her zaman tedbirli değildir bu yüzden harcamalarını partnerine bırakır. Boğa kadını bağlanmayı sever ve yaydan önce evlilik planlarını yapar. Çünkü bireyselliği ve özgürlüğü sizden önemlidir.

Aldatılmaktan ve yalandan nefret ederler

Boğa burcu kadını titizdir. İnsan ilişkilerinde dürüstlük ve bağlılığa çok önem verirler. Aile ilişkiler onlar için çok kutsaldır ve anne, baba, kardeşlerine aşırı değer verirler. Onlar için yapamayacakları şey yoktur. Eğer bir yay erkeğiyle bir yuva kurabilme şansına sahipse bu konuda oldukça şanslıdırlar.

Çünkü sevip, bağlanırlarsa çok iyi bir aile babası olabilme potansiyeline sahiptirler, aile değerlerini korur ve gözetir. Aldatılmaktan ve yalandan hoşlanmazlar. Sadakate en az boğa kadınları kadar önem verir ve bu konuda dikkat eder. Eğer bir boğa kadını bir yay erkeğini etkileyebilmiş ise onun için vurdumduymaz ve çapkın erkek sıfatlarından kolayca sıyrılacaktır.

Gereksiz samimiyet ve tartışmalardan hoşlanmazlar

Boğa burcu kadınları güzellikleri ve nazik, hassas ve kırılgan duruşlarıyla bilinirler. Duygusaldırlar, hem de pek çok konuda. Konuşma ve tarzları oldukça ilgi çekici, sakin ve tane tanedir. Eğer karşısındaki insanın kendisini anlamayacağını düşünüyorlarsa gereksiz tartışma ve muhabbetlere girmezler. İnsanlarla çok çabuk samimiyet kurmak istemezler ve gereksiz laubaliliklerden kaçınırlar.

Özgür ruhlu olduğu kadar insanlarla ilişkilerinde de oldukça rahattır

Yay erkeği ile olan uyumları konusunda öncelikli olan birbirleriyle ortak paylaşımlarının, zevklerinin ve bakış açılarının farklı olması problemler oluşturabilir, bağlanmayı pek fazla sevmeyen ve özgür ruhludurlar. İnsanlarla olan ilişkilerinde oldukça rahattır ve kolayca diyaloglara girebilirler. İnsanlarla iletişimleri kolay olan yay erkeğinin farklı ortamları araması, gezmeyi ve sosyalliği seven yapısı kesinlikle beklenen bir şeydir.

Fazla arkadaş edinmeyi külfet sayar

Boğa kadını ise kendine has tarzlarının uyduğu ortamları tercih ederler. Çok fazla insanla tanışmayı külfet bilirler. Onlar için önemli olan arkadaş sayısının az ama aynı oranda da samimiyet içermesidir. Bu nedenler yay erkeğiyle aralarında tezatlık olabilir.

Çingene ruhlu birine ayak uydurmakta zorluk çekebilir

Boğa kadını eğer bir yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa kişiliğinden olabildiğince ödün vermeye de hazır olmalıdır. Çünkü çingene ruhlu, neşeli, yerinde durmayan bir yapıya sahiptir ve bu adamın olgunlaşıp oturak kazanmasını beklemek için ciddi bir sabır gerekir. Yay burcu erkeği hareketli bir yaşam sürer ve sabahlara kadar arkadaşları ile yeyip içip evine dönmeyi çok sever. Ancak partneri buna tepki verirken dikkat etmelidir. Çünkü bu durum karşısında yay erkeğini azarlarsa beklediği etkiyi göremeyebilir.

Birlikte çalışmaları performansı arttırır

İş konularında ortak bir çalışmanız var ise uyumu yakalayabilirsiniz. Ortak yapılan işlerde uyumlu olmayı başarabilirlerse projeleri daha hızlı ve başarılı sonuçlanabilir.

Boğa Kadını ile Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Evliliklerinde problemlerini aşmayı bilmeliler

Evlilikte bazı problemleri aşmayı bilirlerse uzun vadeli güzel bir birliktelik olur. Çünkü aşkları çok şiddetlidir. Çünkü bu ilişkide şehvet ve aşk bir an olsun bitmez. Birbirlerine alışana kadar ve birçok problemi bitirirse çok güzel bir evlilik yaşayacaklardır. Hatta evliliklerinde yaşanan büyük problemlere rağmen bir süre sonra oldukça uyumlu bir çift olurlar. Evlilikte genelde yaşanan zorluklara göğüs geren kısım boğa burcudur. Ancak yay burcunun romantik olması da evliliklerine oldukça heyecan katacaktır.

Birbirlerine karşı anlayışlı olmalılar

Aşkların da birbirlerine anladıkları ve karakterlerini adapte oldukları zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanabilecek ve uzun soluklu güzel bir aşk yaşayabileceklerine eminim. Ancak bu çiftin birbirlerine çok anlayışlı ve sabırlı olması gerekir. Sabırsız ve anlayışsız olmak her çifte zarar verdiği gibi bu ilişkiye de zararlı olacaktır. Yay burcunun affedici olması ve partnerinin inatçı olması ile birbirlerini zora sokmadan uzun soluklu aşk veya evlilik yaşayabilirler. Bu iki burç hem aşkta hem de arkadaşlıktan birbirleriyle çok iyi anlaşmaktadır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.