Boğa Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.126 kez okundu.

Boğa burcu kadınları güzellikleri ve nazik, hassas ve kırılgan duruşlarıyla bilinirler.Duygusaldırlar, hem de pek çok konuda.Konuşma ve tarzları oldukça ilgi çekici, sakin ve tane tanedir.Eğer karşısındaki insanın kendisini anlamayacağını düşünüyorlarsa gereksiz tartışma ve muhabbetlere girmezler.İnsanlarla çok çabuk samimiyet kurmak istemezler ve gereksiz laubaliliklerden kaçınırlar.

Yay erkeği ile olan uyumları konusunda öncelikli olan birbirleriyle ortak paylaşımlarının, zevklerinin ve bakış açılarının farklı olması problemler oluşturabilir,  bağlanmayı pek fazla sevmeyen ve özgür ruhludurlar.İnsanlarla olan ilişkilerinde oldukça rahattır ve kolayca diyaloglara girebilirler. İnsanlarla iletişimleri kolay olan yay erkeğinin farklı ortamları araması ve gezmeyi, sosyalliği seven yapısı kesinlikle beklenen bir şeydir.

Boğa kadını ise kendine has tarzlarının uyduğu ortamları tercih ederler.Çok fazla insanla tanışmayı külfet bilirler.Onlar için önemli olan arkadaş sayısının az ama aynı oranda da samimiyet içermesidir.Bu nedenler yay erkeğiyle aralarında tezatlık olabilir.

Boğa burcu kadını titizdir. İnsan ilişkilerinde dürüstlük ve bağlılığa çok önem verirler.Aile ilişkiler onlar için çok kutsaldır ve anne,baba,kardeşlerine aşırı değer verirler.Onlar için yapamayacakları şey yoktur. Eğer bir yay erkeğiyle bir yuva kurabilme şansına sahipse bu konuda oldukça şanslıdırlar.Çünkü yay erkekleri eğer sevip, bağlanırlarsa çok iyi bir aile babası olabilme potansiyeline sahiptirler, aile değerlerini korur ve gözetir. Aldatılmaktan ve yalandan hoşlanmazlar. Sadakate en az boğa kadınları kadar önem verir ve bu konuda dikkat eder.Eğer bir boğa kadını bir yay erkeğini etkileyebilmiş ise, yay erkeği onun için vurdumduymaz ve çapkın erkek sıfatlarından kolayca sıyrılacaktır.

Bu  iki burcun uyumunda elbette karşılıklı anlayış ve uyumun olması için tarafların çaba sarf etmesi gerekmektedir.Bilinmesi gerekir ki yay erkeği kolayca evlilik düşüncesine sıcak bakacak tipte değildir. Evlilik onun için onu kısıtlayan bir kurum gibi gözüne gözükür. Boğa kadını ise tüm duygusallığıyla ilişkisini resmiyete kavuşturmayı diler. Çünkü aile kurabilmek onun için önemlidir.Bu bağlamda çok güçlü bir aşk yada sevgi bağının oluşmasıyla yay erkeğinin boğa kadının evlilik dileğine cevap vermesi yeterli olur.

Bu iki burcun insanları tam da birbirleri için yaratılmış denilemese de çabalar ve yeterli aşkın da varlığıyla sürdürülebilir bir ilişki olarak görülebilir.Tabi bazı sıkıntıların yaşanması beklenen bir durumdur, ama tarafların bunu atlatabilme potansiyeli vardır.

Boğa kadını eğer bir yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa kişiliğinden olabildiğince ödün vermeye de hazır olmalıdır. Çünkü yay erkeği çingene ruhlu, neşeli, yerinde durmayan bir yapıya sahiptir ve boğa kadınının bu adamın olgunlaşıp oturak kazanmasını beklemek için ciddi bir sabır göstermesini gerekir. Yay burcu erkeği hareketli bir yaşam sürer ve sabahlara kadar arkadaşları ile yiyip içip evine dönmeyi çok sever. Ancak boğa kadını buna tepki verirken dikkat etmelidir. Çünkü bu durum karşısında yay erkeğini azarlarsa beklediği etkiyi göremeyebilir.

Yay burcu erkeği partnerini kızdırmayı sever ve sürekli sakarlıklar yapar. Yay erkeği ile birliktelik aynı zamanda heyecanlı bir yaşantı demektir. Ancak boğa kadını bu heyecanı ve tempoyu istemeyebilir. Yine de boğa kadını sevgiye ve manevi desteğe ihtiyaç duyduğu zaman yay erkeği durmadan dinlemek için yanı başında olacaktır. Boğa kadını yay erkeğini değiştirmekten vazgeçmelidir. Boğa kadını endişe ve korkularından yay erkeğinin yardımı ile kolaylıkla sıyrılabilir, dertlerini onunla rahatlıkla paylaşabilir. Bu durumlarda yay erkeğinin içindeki şefkate ve anlayışa daha fazla ihtiyaç duyar. Bu şartlar da aslında boğa kadınının, yay erkeğinin derinliğini ve duygusallığını ölçmesi için bir fırsat olarak kullanılabilir. Yay erkeği çok tutumlu sayılmaz. Bu yüzden boğa kadınının maddi açıdan dizginleri eline alması, yay erkeğini tutumluluğa yönlendirmesi, geçinmeyi kolaylaştırmak için önemlidir. Yay erkeğinin durulmasını sağlayabilecek şey de aile hayatı kurmak olabilir.

Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Yay ve boğa burçlarının ilişkileri neredeyse en zor ilişkilerden birisidir. Bu yüzden bu ilişki biraz zorlayıcı olabilmektedir. Eğer bu ikili ilişkilerinin başında karşılaşacakları sorunları alt etmeyi başarabilirlerse veya birbirlerine baştan anlamaya çalışırlarsa uzun vadeli bir aşk yaşayabilirler. Bu yüzden bu ikilinin birlikte olmadan önce birçok problemle karşılaşacağını bilmeleri gerekir. Yay burcu ateş grubuna mensup ve boğa burcu da toprak grubuna mensuptur. Ateş ve toprak grubu birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Genel olarak yay burcu her şeye pozitif bakan, enerjik ve sosyal gücü fazla olan bir burçtur. Yay burcu çoğu zaman kaygısız ve uçarıdır. Ayakları yere sağlam basan boğa burcu için ise bunu söylemek yanlıştır.

Yayların bu davranışı boğaya çoğu zaman anlamsız ve fazla gelebilir. Boğalar kendileri gibi ayakları yere basan bir partner isterler. Yani gerçekçi olmayı severler. Ya boğa ile mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorsa, boğaya istediği güveni vermesi gerekir. Hay böyle olursa mutlu mesut bir ilişki kaçınılmaz olur. Jüpiter tarafından yönetilen yay her zaman iyimserdir ve olayların olumlu taraflarını görmeye yatkındır. Ancak bu o gerçekçi de kötü günlere hazırlık içerisindedir. Bu yüzden yay boğanın her zaman karamsar olduğunu, boğa ise yayın sorumsuz ve kaygısız bir insan olduğunu düşünür. Yay burcu değişken grupta olduğu için boğaya kolayca alışmaya çalışacaktır. Yay her zaman tedbirli değildir bu yüzden harcamalarını boğaya bırakır. Boğa bağlanmayı sever ve yaydan önce evlilik planlarını sizden önce yapar. Çünkü bireyselliği ve özgürlüğü sizden önemlidir.

Boğa ve Yay Aşk Uyumu

Aşk uyumunda ise yay burcu uçarı ve çok fazla ilişki insanı olmadığı için onu yola getirmek boğa burcuna düşmektedir. Boğa burcu inatçıdır ancak istediği zaman duygusal olabilmektedir. Zaten bir romantizm hem yarın hem de bu için çok önemli bir konudur. Bu konuda önemli görev boğa burcunundur. Çünkü yayın ihtiyaç duyduğu tutkuyu ve aşkı boğada yakalayabilirse ilişkileri oldukça canlı olacaktır. Hayatı hızlı yaşayan yay burcu için boğa burcunun sakin ve sevecen olması onu aşk yetecektir. Aynı zamanda boğa burçlarının ses tonunun güzel olması romantik yay burcunu ilk anda etkileyecektir. Ancak ikisinin de kusursuz bir ilişkiye sahip olması için ellerinden geleni yapması gerekir. Aynı zamanda bu iki burcun aşkları gibi kavgaları da büyük olmaktadır.

İki burç flört döneminde çok büyük kavgalar yaşayıp oldukça öfkelenebilirler. Bu yüzden mutlu bir aşk uyumu için iki tarafın da partnerine anlayışlı davranması ve kavgaların daha fazla büyümesini engellemek için gerekmektedir. Yay burcunun kırıcı konuşması boğa burcunu kırabilir. Çünkü bu konuşmadan önce daha temkinli ve kılı kırk yaran bir yapıya sahip bir konuşma yapar. Ancak yayın bu özelliğini çok fazla kafaya takmaması gerekir. Yay burcunun biraz çenesi düşük olduğundan boğa buna adaptasyon sağlamalıdır. İlişkiye başladıkları zamanlarda oldukça çaba isteyen ve zorlu bir ilişkiye sahip olan yay ve boğa burcu çifti birbirleri için çaba gösterirler ve çok zorlansalar da uyumu yakalayabilirler. Boğa burcunun daha evcimen bir yapısı vardır.

Yay burcu ise bağımsız ve özgürlüğüne düşkün yapısı nedeniyle ilişkilerinde birçok sıkıntı yaşatabilir. Bu ikili zorlu bir birliktelik yaşasalar bile beraber uyumu yakalayabilirler ise asla birbirlerinden kopamazlar. İlişkilerinde iki burç da çok eğlencelidir. Çünkü boğa ilişkisine her zaman çok sarılır ve ilişkilerinde çok sahiplenicidir. Boğanın bu davranışın yayı çok etkiler ve kısa sürede aşık olabilir. Uzun süre ilişki yaşamaları ve ikilinin çok tutumlu olması aslında uyumlu bir ilişki yaşadıklarını gösterir.

Boğa ve Yay Evlilik Uyumu

Evlilikte bazı problemleri aşağı bilirlerse uzun vadeli güzel bir birliktelik olur. Çünkü yay ve boğanın aşkı çok şiddetlidir. Çünkü bu ilişkide şehvet ve aşk bir an olsun bitmez. Birbirlerine alışana kadar ve birçok problemi bitirirse çok güzel bir evlilik yaşayacaklardır. Hatta evliliklerinde yaşanan büyük problemlere rağmen bir süre sonra oldukça uyumlu bir çift olurlar. Evlilikte genelde yaşanan zorluklara göğüs geren kısım boğa burcudur. Ancak yay burcunun romantik olması da evliliklerine oldukça heyecan katacaktır.

Aşkların da birbirlerine anladıkları ve karakterlerini adapte oldukları zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanabilecek ve uzun soluklu güzel bir aşk yaşayabileceklerine eminim. Ancak bu çiftin birbirlerine çok anlayışlı ve sabırlı olması gerekir. Sabırsız ve anlayışsız olmak her çifte zarar verdiği gibi bu ilişkiye de zararlı olacaktır. Yay burcunun affedici olması ve boğa burcunun inatçı olması ile birbirlerini zora sokmadan uzun soluklu aşk veya evlilik yaşayabilirler. Bu iki burç hem aşkta hem de arkadaşlıktan birbirleriyle çok iyi anlaşmaktadır.

Boğa ve Yay İş Uyumu

İş konularında ortak bir çalışmanız var ise uyumu yakalayabilirsiniz. Ortak yapılan işlerde uyumlu olmayı başarabilirseniz projelerimiz daha hızlı ve başarılı sonuçlanabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git