Kendini Bir Kıza Nasıl Beğendirirsin ?

29.08.2019
Kendini Bir Kıza Nasıl Beğendirirsin ?

Herkesin karakteri diğerlerine göre farklıdır. Ve kızların dikkatini çekmek için çeşitli bir takım yöntemler vardır. Bu yöntemlerden bazıları; çok daha cazibelidir. Bir kız ile arkadaş olup arkadaşlığı geliştirmenin yolları sadece flört edip romantizmden ibaret değildir. Bunu yapmak için diğer yöntemlerin de bu yüzden uygulanması gerekir. Doğru an yakalandığı zaman bu anı en iyi şekilde değerlendirmek kolay olmadığı gibi duyguların da ön plana alınıp çıkma teklifi edilmekle başlanılabilir.

Dikkati Üzerinize Çekin

Kendi hayatın olsun

Bir erkek hoşlandığı kızlardan hep arkadaş olarak kalalım cümlesini duyuyorsa bu yöntemin daha çok üzerinde durmalıdır. Gerçek kızlar yani kendi değerini bilen, istediğini elde eden, kendine ait yaşamı olan ve bunun farkında olanlar, ısrarcı erkeklerin bunaltmalarına karşı hiç tahammül edemezler, bu yüzden bu erkeklerden uzak dururlar. Fakat bu tarz da olan erkeklerden hoşlanan kızlarda vardır. Ama bunun nedeni, bu kızlarda bulunan özgüven eksikliğinden kaynaklanan ön plana çıkma hevesleri veya erkeği sürekli yönetmek istemesi ve onu kontrol altına alması nedeniyle böyle erkeklerden hoşlanırlar. Eğer kızların sadece arkadaşlığı için takılmıyorsa, onlarla bir gelecek düşüncesiyle yola çıkıyorsa kendine ait hayatınla ilgili farklı şeylere yönelerek onlara odaklanıp hedeflerine ilerlemesi gerekir. Bu ilgi alanların kızların dikkatini çekerek kişinin kendisine doğru yönelmelerini sağlayacaktır.

Görünüşüne önem ver

Kızların dikkatini çekmek isteyen erkekler bakımlı ve şık görünüşlü olmalıdırlar. Görünüş insan üzerinde büyük bir etki oluşturur ve o ilk görüntü ile hissedilen duygular erkeğin büyük avantajı olarak kızda olumlu bir etki bırakır. Kızların öncelikle erkeklerde fark edeceği bazı ayrıntılar vardır. Bu ayrıntılar için öncelikle ağzının temiz olması, koku olmaması, kilolu olup olmaması, saçlarının bakımlı ve güzel görünüşü olmasıdır.

Fit görünmeli

Erkeklerin karşı cinsin dikkatini çekmek için öncelikle düzenli spor yapması, koşuya çıkması, mekik çekmesi, ağırlık kaldırması ve bu şekilde vücut yapması kızda olumlu bir izlenim bırakır. Fakat her şeyin bir dozu olduğu gibi spor içinde aşırıya kaçılmaması gereklidir. Aşırı kaslı olmak bazen de görünüşe olumsuz bir etki bırakabilir. Bazı kızlar aşırı kaslı olan erkekler için abartılı bir görünüş olmasından hoşlanmazlar.

Temizliğe dikkat edin

Ağız kokusu olmaması için dişlerin fırçalanması, diş fırçası yok ise mentollü şeker kullanılması gerekir. Kişi ne kadar kendine özen gösterir ise karşısındaki insanlarda bu görüntüsünü fark edecek ve bu kişide özgüven patlamasını sağlayacaktır. Şık görünen, güzel kokan, banyo yapan ve deodorant kullanmayı aksatmayan birey olunmalıdır.

Sürekli iletişimde ol

Bir kızın ilgisini çekebilmek için kız ile ilgilenilmesi ve kendisini fark etmesini sağlaması gerekir. İlk başlarda kız ile konuşmak zor olsa da çaba gösterilerek bu durum aşılması gerekir. O kişiyle ortak aktivite ile iletişime geçilerek konuşma başlatılabilir. Onunla arkadaş olabilmek için iletişim kurulmazsa kız erkeğin varlığınızdan haberdar olmayacaktır.

Ortak bulunan bir hobi, okul, spor herhangi bir ilgi alanı fark etmeksizin bulunan ortak konuda kız ile bu aktivite birlikte gerçekleştirilmelidir. Fakat kızdan kıza değişiklik göstereceği için bu faaliyetler sınırsızdır.

İletişim kurabilmek için yapılması gereken sohbetlerin nasıl daha güzel olabileceği, güzel sohbet konularının nasıl açılabileceği, sohbeti nasıl başlatılması gerektiği kızla buluşmadan önce araştırılıp iyice öğrenilmelidir.

Komik ol ve onu güldür

Komik olmak sadece fıkra veya komik hikayeler anlatarak değil aynı zaman da özgüvenli şekilde kızın etkilenebileceği komiklik yaparak olabilir. Bunun için bazı televizyon kanalları ve filmlerde olan komedyenlerin davranışlarından öğrenerek kendini geliştirilebilir. Bunlar kız ile beraber izlenebilir. Bu sayede iki tarafında karşılıklı olarak daha da rahatlamasını sağlayarak komik bir ortam sağlanabilir. Bu ortam bağımlılık yapacağından daha çok bir araya gelme şansı oluşturacaktır.

Arkadaşça yaklaşılmalı

Kızlar aşık olacağı kişilere daha önceden tanıdıklarından dolayı daha samimi bir ilişki yürüterek bu ilişkiyi devam ettirebilirler. Fakat hiç tanımadıkları kişilere kolay kolay aşık olmazlar, aşık olsalar da ilişkileri sağlam olmaz veya kısa sürede biter. Bu nedenle bir kızla öncelikle arkadaş olunmalıdır, bunun içinde kıza dostça yaklaşılması gerekir.

Hoşlanılan bir kızla aynı ortamda bulunuluyor ise öncelikle bu kızın ismi öğrenilmelidir. Kıza samimi olduğunu göstererek el sallayıp tebessümle yaklaşılmalıdır. Ama bu sürekli yapılırsa ise kıza kafayı takmış gibi görünebileceğinden kız daha da uzaklaşmaya başlar. Yanlış anlaşılmamak için diğer kızları da aynı şekilde selamlamak bu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırabilir.

Eğer kız utangaç ise selamı tebessüm ile ufak bir karşılık ile cevaplayabilir. Bu durum kızın hoşlanmadığı anlamına gelmez.

İlişkilerin daha hızlı ilerlemesi için arkadaşlık meselesi uzatılmamalı, bir an önce konu istenilen duruma bağlanılmalıdır. Bir kız çıkma teklifini ilişkinin kötü biteceği için değil, dostluğunu kaybetmekten korktuğu için kabul etmeyebilir. Bu nedenle işleri ileriye taşımak için flört durumuna getirilmelidir. Bir kadın sadece güven duyduğu erkekle samimiyet kurar. Bu güveni sağlayabilmek için sadece sohbet etmek yerine onu tanımak, anlamak ve daha yakın olmaya çalışmak gereklidir. İlişkiyi ilerletebilmek için acele edilmemesi gerekir. Sabırlı olunmaz ise kızlar bu durumu baskı olarak algılar ve bu kızların nefret etmesine neden olur.

Arkadaş Kalmaktan Uzak Durun

İlişkiye adım at

Bu yöntem ile arkadaşlık yolunda dolanıp durmaktan çıkarak bir adım daha kıza doğru yakınlaşmayı sağlar. Bu kız ile karşılaşıldığında göz teması kurmaktan kaçınmayıp tebessüm edilmelidir. Bu ilişkide kız ile göz teması kurulmayıp tedirgin davranılarak yakınlaşmaya çalışılması güvensizliğe neden olur. Kızlar vücut diline ve karşısındakinin duygularına oldukça önem verir. Bir kızı mutlu etmek, kişinin eğlenceli ve sevgi dolu olduğuna dair bilinçaltında pozitif etki bırakır. Bir kız huzursuz edilir ise bu his onu kaçma ya da tartışmaya yöneltir.

Sakinleşip rahatlamak ve kızı da strese sokmayıp onu da rahatlatarak iletişim kurulmalıdır. Espri düzeyinin de seviyeli olması gerekir. Ve herhangi bir şey söylenebildiğinde karşıdaki kişi ne anlar diye düşünüp strese girmemek gerekir. Çünkü herkes yanılabilir sadece kendisi değil karşısındaki de yanlış bir şey söyleyebilir bu olağan bir durumdur. Fakat başta fark edilmese de bu hatalar daha sonradan tekrarlanırsa sorun oluşur, yapılan hatalar tekrar edilmemelidir. İlişkinin başlangıcı olan flört durumu ilk başlarda zorlanılsa da zamanla kızla konuşularak hoş vakitler geçirilerek bu zorluk atlatılır. Kızlar genellikle her sözcüğe binlerce farklı anlamlar çıkarabileceğinden dolayı her an tedirgin olma ihtimalleri yüksektir. Beyinleri bu kadar karışık anlamlar arasında doğru anlamı bulmak için çabalarken, kızlar bu durum içinde çok strese girerler.

Bir kızla yola çıkıldığında sağlıklı bir ilişkinin olması için sakin olup kıza karşı samimi ve dostça yaklaşılmalıdır, asıl amaç olan kıza kendini beğendirmek unutulmamalı ve arka plana atılmamalıdır. Aşırı tepki ile kabaca davranışlardan uzak durulmalıdır ve bu şekilde ilişki karşılıklı hoşlantı haline gelecektir.

Güzel sözler söyle

Hoşlanılan kızın ilgisini çekmek için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri kızı yakından inceleyerek herhangi bir değişiklik olduğunda örneğin; oje rengi, bluz, saç rengi, saç kesimi gibi ayrıntıları fark ederek söylemek kızın aşırı dikkatini çekip olumlu bir etki bırakacaktır. Kızlar genellikle diğer kızlarla benzer olan özelliklerine iltifat edilmesini değil, diğer kızlardan ayıran farklı özelliklerine iltifat edilmesinden hoşlanırlar. İltifat edileceği zaman sıradan değil kızın daha önce duymadığı sıra dışı övgüler söylenmelidir. Çünkü bu kızlar erkeklerden hep aynı iltifatları aldıkları için bu iltifatlar onlara artık çok sıradan ve sıkıcı gelmektedir. İltifat konusunda bilgi sahibi değilseniz iltifat için iyi veya kötü ne olduğunu bilmiyorsanız bir kıza nasıl iltifat edilebileceğini araştırmalısınız.

Bir kıza sürekli aynı iltifatı örneğin; güzelsin diye sürekli söylemek iltifatın değerini yitirebilir. İltifatta bulunulacak kişinin özellikleri iyi irdelenmeli ve ona göre benzersiz iltifat edilmelidir. Sürekli görünüşüne iltifat etmek, kız için çok yanlış anlaşılabileceği gibi kızın uzaklaşmasına da neden olacaktır.

Kendine hayran bırak

Bu konu için tam bir kesin çözüm bulamasa da bazı uygulanabilecek taktikler vardır. Fakat bu taktikler her kız için aynı etkiyi oluşturmaz o nedenle, kişi kendisi olmalıdır. Herkesten farklı yetenek ortaya çıkarılarak kendi farkının gösterilmesi gerekir. Bu özgüveni arttıracak ve insanların daha da yakınlaşmasını sağlayacaktır.

Laubalilikten kaçınılmalı. Yeteneklerini, başarılarını sürekli söyleyerek kendisi ile övünmekten uzak durulmalıdır. Özgüven gösterisi yaparken aşırıya kaçılırsa kız bir anda soğuyacaktır.

Ona dokunmaktan çekinme

Aşırıya kaçmadan samimi bir şekilde ceketini giymesi için yardımcı olunabilir. Herhangi bir denge kaybı durumunda elini tutmaktan çekinilmemelidir. Mutlu olduğunu onunla paylaşılmalı, eğer tedirgin ise omzuna dokunarak durumunu anlamaya çalışılmalı ve onu rahatlatılmalıdır. Bu davranışlar aşırıya kaçılmadan kıza yakınlaşmak için kullanılabilir.

Aşırı temas kızı rahatsız edebilir, kızın rahatsız olduğu fark edildiğinde anda durulması gereklidir.

Test et

Kızın hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için şaka yoluyla bazı testler yapılabilir. Fakat bu testler, ortamı germeyecek neşeli ve rahat bir şekilde yapılmalıdır. Şakanın dozu kaçırılmadan test kontrollü yapılmalıdır.

Eğer doğru kişi ise bu test sonucunda yüzündeki o ifadeden öğrenilecektir. Fakat bu sırada göz teması bozulmamalı, tebessüm ederek başka bir tepki verilmemelidir. Bu ilişkiye yön verecek en önemli noktadır. Karşıdaki kişinin de konuşmasına zaman tanıyarak sabırla bekleyip konuşmasına fırsat vermek önemlidir. Bu süreçte kız düşüncesini belli edecektir.

Acele etme

Bir ilişkinin başında kıza bırakılan ilk izlenim daima kalıcıdır. Bu nedenle bir ilişkiye başlar iken baskıcı ve muhtaç gibi davranmak ilk izlenim olarak bırakacağı etki olumsuz olacaktır. Kızlarda duygu durumu oluşumu erkeklere göre daha derin ve çok daha uzun sürer. Yani flört durumu sürdürülmeli fakat ilişkinin ileriye gitmesi için acele edilmemelidir.

Kıza hissettirilmesi gereken duygular boşluktaymış gibi hissettirecek şekilde değil de onu yüceltecek, özgüvenini arttıracak değerli olduğunu gösterecek şekilde yaklaşılmalıdır. Bir ilişki bir kıza kesinlikle baskılanmamalı ve gereken zamanda doğru anda ilişki için hangi yolda olunduğu değerlendirilmelidir.

Şimdi Çıkma Teklifi Etme Vakti

Çıkma teklifi et

Rahat bir ortam oluşturulduğunda her iki tarafta birbirine karşı stressiz hissettiği durumda onunla birlikte ortak bir faaliyet belirleyip beraber oraya gitmeyi teklif etmek gerekir bu özellikle ortak nokta olan faaliyet her iki tarafında çok sevdiği huzur bulacağı bir yer olmalıdır.

Seçenekler içinde özellikle şimdiki yöntem hoşlanılan kızı daha yakından tanıma şansını elde etmeyi sağlar.

Kızı tanımak için müzisyen mi şarkıcı mı matematikle mi ilgileniyor tarihi mi seviyor gibi onun ilgi alanlarını sorarak ona karşı daha sempatik görünerek bu şekilde kızla daha samimi olunabilir.

Özel hayat konusuna gelince eğer kendinle ilgili bazı konuları paylaşmaya hazır durumda olunmadığı taktirde bu konulara kesinlikle erken adım atarak konuşma başlatılmamalıdır, aksi taktirde ters etki oluşturabilir. Bu nedenle bu konulara girmeyip kızla vakit geçirmek için onu dışarıya davet ederek örneğin, yemeye veya yürüyüşe gibi baş başa güzel bir vakit geçirilebilecek bir yere gidilmelidir.

Ona kendini özel hissettir

Kızlar kendilerine değer veren ve verdiği değeri hissettiren erkekleri yakından tanımak ister. Bunun için erkeğin kıza karşı çok cesur ve centilmen olması gerekir. Erkeğin bu şekilde davranması kızın ne kadar hanımefendi olduğunu belirgin şekilde ortaya serecektir. Bir kız ile konuşurken kızın duygu ve düşüncelerini, hislerini kırmadan onu üzmeden ve ne söylediğini bilerek düşünceli bir şekilde konuşmak gerekir. Eğer kız ile sevgili olmak için bir adım atılması düşünülüyorsa bu düşünce kız ile yüz yüze görüşülerek söylenmesi gerekir. Bu düşünce için kıza ne kadar arkasında olduğunu ve ne kadar ciddi olduğunu hissettirirse bir erkek ve kendisi de buna inanırsa kız o zaman daha olumlu bir cevap verecektir.

Romantik ol

Kalıplaşmış romantik hareketler davranışlar yeterli kalmaz. Bu nedenle kızın ilgisini çekecek onu heyecanlandıracak ve beyninin bilinçaltında iz bırakacak bir romantik ortam hazırlamak gerekir. Kıza dünyanın eşsiz ve ne kadar değerli biri olduğu hissettirilmelidir. Bu hissettirilemiyorsa o zaman romantik ortamın bir anlamı kalmayacaktır. Kızla diyalog halinde iken dikkatli bir şekilde söyledikleri dinlenilmeli, söyledikleri kelimeler arasında farklı olan onunla ilgili ayrıntılar yakalanmalıdır. Bu şekilde onun nelerden daha çok hoşlandığını veya neyi sevmediği hakkında daha çok bilgi sahibi olunabilir.

Sırdaş ol

Öncelikle kişi hoşlandığı kıza kendi hakkında sevdiği şeylerden bahsedip, nelerin mutlu ettiğini heyecanlandığını öğrenmesini sağlanmalıdır. Her zaman pozitif olunmalıdır. Kötü bir gün geçirmiş olunsa dahi ona yansıtılmaması gerekir. Ona karşı her zaman sıcacık bir tebessümle bakılmalıdır. Ondan da kendini tanıtacak şekilde anlatması için çaba sarf etmelidir. Fakat o anlatırken dikkatli bir şekilde dinlenilmelidir ki daha sonra kıza söylediğinde kız, erkek için kendi ile ne kadar ilgili olduğunu fark edebilmelidir.

Kız konuşurken tepkisiz kalınmamalı, onaylama ile onu dinlediği fark ettirilmelidir ama yorum da yapmalıdır. Sadece dinlemek doğru olmaz onunla ilgilendiğini ona hissettirilmesi önemlidir.

Kendin ol

Bir başkası olmak uzun sürmez bu yüzden kendini kendin olarak tanıtmalısın ve buzun hem sen hem karşındaki kişi stressiz bir şekilde ilişki kurmanız sağlar kim olduğunu bilen birisiyle olmak daha güzel ve huzurlu olacaktır.

Hobilerinden bahsedip, olan yetenekler kıza gösterilmelidir. Kendini ondan saklamak samimi bir ortam oluşmasını önleyecektir. Espri yeteneği var ise kızı güldürmekten çekinilmemelidir. Çünkü kızlar güldüğü ortamlarda mutlu oldukları için güldüren kişilerin hep yanlarında olmasını ister. Bilgiler paylaşmalı, örneğin şiir seviyor ise bir erkek, şiirlerini paylaşmalı, yazı seviyorsa yazılarını, tarihi, siyaseti, müzik, bilim, yani kısacası ilgi duyduğu her şeyi onunla paylaşılmalıdır. Bu sayede mutlaka ortak nokta bulunacaktır ve bu şekilde bulmak daha kolay olacaktır.

İpuçları

 • Kıza karşı nazik davranışlarınla kıza ne kadar değerli olduğunu göstererek kıza iyi hissetmesi sağlanmalıdır.
 • Hiçbir zaman güvenini sarsacak şekilde konuşulmamalı, ona karşı hep dürüst olunmalıdır. Tedirgin olacak bir şey yapılmamalı ve kızında tedirgin olmaması sağlanmalıdır.
 • Ne kadar konuşuyor ise kıza da o kadar konuşma süresi tanınması gerekir. Kız konuşurken de tüm dikkatli dinlemek önemlidir.
 • Gülmekten çekilmemeli, rahat olmalıdır. Kişi ne kadar çok gülümser ise ortamın samimiyeti artacak ve karşıdaki insan da ne kadar samimi biri olduğunu ve sıcakkanlı olduğuna kanaat getirecektir.Daha önce kızlar ile olan ilişkilerle kesinlikle kıyaslama yapılmamalıdır. İçinden düşünürken bile böyle bişey akıldan geçmemelidir.
 • Terbiyeli olunmalıdır. Kıza karşı saygısız tavırlar sergilememelidir. Nazik olunmalı ve bir eylem gerçekleşiyorsa önceliğin ona tanınması gerekir.
 • Eğer daha yeni tanışılan bir zaman sen ona karşı daha dikkatli ve ölçülü bir şekilde davranmak daha doğru olacaktır.
 • Davranışların kontrollü ve tutarlı olması gerekir. Sürekli sırıtıp durulmamalıdır. Kızın sürekli teşekkür etmesi beklenmemelidir.
 • Kıza yardımcı olmak için her an refleks halinde olunmalıdır. Herhangi bir durumda centilmenlik yapmaktan kaçınılmamalıdır.
 • Kız teşekkür ettiğinde de gururlanmak yerine mütevazılık göstererek bu benim görevim gibi cevap verilmelidir.
 • Kızlar net olan erkeklerden hoşlanır. Kızın dikkatini çekmek ve onun kendinden hoşlanmasını isteyen bir erkek söyledikleri cümlenin arkasında duran, mert, yürekli, cesur olan ve gerektiği zaman centilmenlik yapmaktan çekinmeyen biri olmalıdır.
 • Bu davranışlar kıza, erkeğin ne kadar karakterli biri olduğunu ve kıza karşı yapmacık olmadığı onunla gönlünü eğlendirmediği anlamda bilinçaltında iz bırakarak olumlu şekilde yansır.
 • Fakat bu ilişki için ciddi olmayıp kıza karşı ciddiymiş gibi tavırlar sergilemek ileride bu tavırların değişeceği an meselesi olacağından kızda büyük bir hayal kırıklığı ve güvensizlik yaşatacaktır.
 • Özel günler için hediye almaktan kaçınılmamalıdır. Kız ile konuşurken kendisi ile ilgili yakalanan ayrıntılar sayesinde onun neyden hoşlanacağını bilerek bir hediye almak kızı çok mutlu edecektir. Küçük hediye dahi olsa kızın aklında büyük bir yer edinecektir.
 • Kız ile iletişim kurarken ilk zamanlarda kesinlikle daha önceki kızlardan konuşulmamalıdır. Komik güzel sohbet ile huzur verici bir ortam oluşturulmalıdır.
 • Bir kıza ulaşmak yeterli değil, sadece kıza ulaşmak ise amaç bu ilişki sağlıklı ilerlemez. Bu nedenle daha ayrıntılı şekilde geleceği de düşünerek adım atılmalıdır.
 • Bu şekilde adım atılırsa bir ilişkiye bu ilişki daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı şekilde ilerleyecektir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Temizlik açısından çok dikkatli olunmalıdır. Bunun ne kadar önemli olduğu bilinmelidir.
 • Temiz olmamak, kişisel bakımına önem vermemek, banyo yapmayı aksatmak, ağız bakımına önem vermemek, tırnaklarını düzenli şekilde kontrol etmemek, kıyafet ve ayakkabı için bakımsız ve paspal olmak itici olacağından kızın yanınızdan hızlı şekilde uzaklaşmasına neden olacaktır.
 • Sigaradan yayılan o pis koku ve ağır parfüm kokusu da kızların rahatsız olduğu en önemli detaylardandır.
 • Hiç kimse dört dörtlük değildir. Herkesin kusuru vardır. Kişinin kendisinin mükemmel olmadığını kabul etmesi gerektiği gibi karşısındaki kişiden de mükemmeliyet beklememelidir. Hata yapma durumunda hata yaptığını kabul etmek ve özür dilemekten de çekinilmemelidir.
 • Kıskandırmaya çalışmak doğru bir şey değil olmadığı gibi kıskandırmak saygısızlık ve düşüncesizlik olarak kıza yansıyacaktır.
 • Bir kızın kendisi için ne hissettiği, kızı yakından tanıyanlardan öğrenilebilir. Ya da kendine karşı ve diğer erkeklere karşı nasıl davrandığını gözlemleyip değerlendirme yaparak bir sonuca ulaşılabilir.
 • Kişi öncelikle kendi hislerine güvenmelidir, sabırlı olmak en önemli husustur.
 • Bir ilişkiye başlamadan önce ilişkinin olup olamayacağı düşünülmelidir. Eğer olabilecek bir ilişki ise zamana bırakıp acele etmemek önemlidir.
 • Bir kız ısrarla geçmişte kızlar ile ilgili sorular sorar ise bile kesinlikle cevap vermemek gerekir. Çünkü bir ilişkiyi ilerletecek şey bu soruların cevabı değil, ona karşı olan sadakatin ve hoşgörüdür. İlişki bu şekilde yol alacak ve sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir.
 • Kız ile buluşulduğunda sadece ona yönelmek gerekir. Kızı bunaltacak kadar üstüne düşmemek, aşırı ilgi göstermemek de önemlidir. Çünkü bu tür davranışlar kızın bunalmasına neden olabilir.
 • Aşırı iltifat etmek yapmacık bir izlenim bırakabilir. Sürekli bir iltifat etme çabasına girmektense rahat olup içinden geleni söylemek daha iyi olacaktır. Flört etmek demek illa kişiyle aşırı derece yaklaşmak anlamına gelmez, eğer bu şekilde davranılırsa kız gönül eğlendirdiğini düşünecektir. Kız ile bu tarz konuşmalara girmeden sadece onunla ilgilendiğini gösterecek şekilde davranılması gerekir.
 • Kıza fıkra anlatırken ayarsız şekilde olan fıkralardan değil, seviyeli şekilde fıkralardan anlatılmalıdır. Çünkü kıza anlatılan seviyesiz fıkralar, kızda kötü bir izlenim bırakır. Bu fıkraların içeriği seviyesiz olursa, kız o kişiden iğrenip, hızlı bir şekilde uzaklaşmaya başlayacaktır.
 • Kızın yanında olgun davranmak ve nazik olmak oldukça önemlidir.
 • Eğer kız seninle kesinlikle çıkmak istemiyorsa bu ilişkinin olacağını düşünmüyorsa kızın üstüne gidip onu bunaltmayıp başka kızlara yönelinmelidir.
YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.